Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W Europie dzieje się! „Nieprawdopodobnie głupie zagranie Junckera. Jeśli dojdzie do italoexitu, nie wińcie Włochów”

Posted by Marucha w dniu 2019-05-31 (Piątek)

Komisja Europejska dała Włochom ultimatum: Albo zaostrzą dyscyplinę finansową (przypomnijmy – Włochy to kraj z gigantycznym długiem publicznym i rosnącym deficytem budżetowym), albo zapłacą Brukseli 3,5 mld euro kary.

Na podjęcie decyzji mają 48 godzin. Bartłomiej Radziejewski (dyrektor i założyciel think-tanku „Nowa Konfederacja”) komentuje to w ten sposób: „Być może Unia właśnie weszła w najgłębszy kryzys od 2008 roku”. Jednocześnie sugeruje, że ultimatum KE wynika z „doszczętnego przeżarcia mózgu odchodzącego szefa KE przez luksemburską odmianę »wirusa filipińskiego«”.

„Nie wiem, doprawdy nie wiem czym innym niż doszczętnym przeżarciem mózgu odchodzącego szefa KE przez luksemburską odmianę „wirusa filipińskiego” można racjonalnie wytłumaczyć tak idiotyczne w swej bucie zagranie wobec kraju porównywalnego z Francją. Tolerowanie chwiejącego się na prawie każdym szczycie Junckera jako twarzy UE jest dowodem dojmującego braku instynktu samozachowawczego unijnych elit” – dodaje Radziejewski.

No cóż – już kiedyś pisałem, że UE nie wywróci się o Polskę. UE wywróci się o Włochy, a Junckerowi będzie to na rękę…

Czytaj więcej: Bartłomiej Radziejewski (Facebook.com)
>https://www.facebook.com/bradziejewski/posts/2432419206771299?__tn__=-R

http://niewygodne.info.pl/

Komentarzy 11 do “W Europie dzieje się! „Nieprawdopodobnie głupie zagranie Junckera. Jeśli dojdzie do italoexitu, nie wińcie Włochów””

 1. brys said

  Na podjęcie decyzji mają 48 godzin. – durne zagrywki pod publiczkę. Od wczoraj wiedzą o tym długu?

 2. revers said

  W koncu jakis cyngiel przyjedzie z sycylii i wyroowna rachunek 3,5 mld.

  A na tym samym schemacie zadluzania jedzie caly eurobarak, to samo robi wloch Dzordzi jako szef ECB, wypuszcza rozne unijne obligacje, zadluza jak moze unie pod mafie z Wall Street

  Pakuje pieniadze w rozne programy zrob dobrze „uchodzcom”, lbtq, wysokie wynagrodzenai dla brukselskiej armii urzednikow, a moze juz szykuje sobie wysoka emryture, przez kasacje swiadczen w innych rolowanych czeciach europy.

 3. Listwa said

  Wiecie co to jest Carmina Burana?
  jest średniowiecznym manuskryptem w formie kodeksu, zawierającym 254 pieśni napisane przed początkiem XIII wieku

  Latin Europa

 4. Barbara Chojnacka said

  Lisa Gerard

 5. Barbara Chojnacka said

  Lisa Gerard

 6. Barbara Chojnacka said


  Lisa Gerrard

 7. NICK said

  Zatem Listwo.
  Uspokój się ze ‚konfederacją’ i pisz swoje.
  NIE agituj politycznie.
  Jesteś TU potrzebny.

  [nie chcę Cię niszczyć]

 8. Listwa said

  @ 7 Nick

  Coś takiego. A dla kogo to interes?

 9. Olo said

  Nie wpuszczą żydowskiego złodzieja drzwiami, to wejdzie oknem lub przez kibel.

 10. ibrahim ibn jakub said

  unia jewropiejska to komunistyczny gułag w wydaniu zachodnim, kolejna forma założenia kagańca na język, kolczatki i smyczy na kark, dla mas społeczeństw narodowych wyznających zupełnie przeciwstawne wartości życiowe, niż spedalona, satanistyczna unia. Unia jewropiejska to taka stajnia Augiasza jak grupa bilderberg i masa innych tajnych „stowarzyszeń” bandyckich obliczonych na wykończenie normalnych ludzi na tej biednej planecie. Im szybciej się rozpirzy tym lepiej.
  Dla tych co nie kumają skąd się wziął pełzający kryzys finansowy i gospodarczy w unii,to wytłumaczę jak krowie na rowie, krótko i zwięźle, co by każdy poniał:
  …..Grecja pierwsza przyjęła EUR i zrezygnowała z drachmy, później pozostałe kraje przyjęły walutę EUR . I teraz przechodzimy do meritum. Dlaczego jest coraz gorzej w finansach unii, skoro miało być tak cudownie, jak poszczególne państwa narodowe zrezygnują z własnej waluty. Ano jest gorzej (i będzie coraz gorzej) głównie z tego powodu, że te kraje które wciągnęły na swój kark walutę EUR i jednocześnie zrezygnowały z własnej narodowej waluty, nie mają prawa drukować EUR u siebie. Muszą P.O.Ż.Y.C.Z.A.Ć. walutę od Niemiec. Powtarzam : pożyczać kolejne transze, aby móc w ogóle egzystować na jakimkolwiek poziomie. Przypomnijcie sobie, jak w 2008r folksdojcz tusek w tv na tle mapy europy i Polski na zielono (zielona wyspa) chwalił się sukcesami (jak zwykle cudzymi), że w europie kryzys, a w Polsce jest to nie odczuwalne – bo faktycznie tak było. Ale Polskę – jako zieloną wyspę – ominął ten kryzys wyłącznie z jednego powodu: że mięliśmy POLSKĄ ZŁOTÓWKĘ. Tak wiem, nie do końca ona jest Polska. Ale waluta EUR jest całkowitym podporządkowaniem się ekonomicznemu dyktatowi Niemiec, bo oni jako jedyni uprawnieni drukarze tej waluty pożyczają ją pozostałym krajom członkowskim, które przyjęły tą je….aną walutę BEZ PRAWA DO JEJ DRUKOWANIA U SIEBIE, na zasadach całkowitej zależności w stylu pożyczkobiorca – pożyczkodawca. Dośpiewajcie sobie więc co będzie dalej. Każdy kraj który przyjmie walutę EUR czeka los Grecji.Przecież właśnie ciągle w tv słyszycie o kolejnych „transzach pomocowych” dla Grecji. Tylko ilu z Was rozumie co oznacza ten kłamliwy eufemizm. W.Brytania nie pozbyła się funta wchodząc do unii, a w zasadzie już wyszła z Unii, bo tam w London City of Corporation (państwo w państwie) wiedzą, że taka piramida finansowo-pożyczkowa jaka funkcjonuje w unii z walutą EUR po prostu MUSI doprowadzić kraj posługujący się tą walutą na dno. Ale spoko, spoko, dno finansowe i ekonomiczne osiągnie tylko pospólstwo- czytaj populacja, motłoch, czy jak tam chcecie. Bandyci bankierscy i ich lokaje, czyli politycy będą się mieć dobrze. A jakbyście chcięli darmowe podpowiedzi jak w dużym stopniu chronić się przed tymi sk……synami, złodziejami, bandytami, którzy rządzą światem, to powiem Wam kochani jedno. Bierzcie przykład z narodu, który o pieniądzu i prawdziwej ekonomii uczy swoje dzieci już od przedszkola (bo Waszych dzieci nikt nigdy nie uczył tego w żadnej szkole, bo to jest odgórnie zakazane, no….co najwyżej ekonomia polityczna socjalizmu, he..he..he..). Podpowiem Wam więc. Inwestujcie tylko w to, na czym możecie fizycznie położyć swoją łapę, w to w co od wieków inwestowało żydostwo. Czyli w złoto i w srebro. A banki? No cóż żydzi nie trzymają SWOICH pieniędzy w bankach. Żydzi MAJĄ BANKI, aby tam trzymać WASZE pieniądze. A poniżej wykład 3 minutowy:

 11. Ale dlaczego? said

  Być może Włosi dostali właśnie swoją szansę na spier…nie z eurokołchozu i zachowania swej przyszłości.
  A my???
  Durni Polacy zostaną w eu nawet jakby musi3li byç tam tylko z naszym najlepszym przyjacielem-narodem, Niemcami.

  Dziś już na ulicy widziałem ze 2 koszulki z flagą usa. Polactfo…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: