Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Antares o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Birton o Maski opadły
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Biolaboratoria USA.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-01 (Sobota)

Biolaboratorium na Ukrainie. Będą tam produkować lekarstwa dla dzieci.

Aktualnie w republikach byłego Związku Radzieckiego i w krajach byłego Układu Warszawskiego amerykańscy specjaliści tworzą tzw. biolaboratoria.

Oficjalnie laboratoria te powstają w celu zwalczania najcięższych infekcji, lecz coraz częściej w przestrzeni publicznej pojawiają się informacje, że ich zadaniem jest coś zupełnie innego.

Rzecz w tym, że za każdym takim laboratorium stoją amerykańscy wojskowi, a dostęp władz krajowych do tych centrów jest zabroniony. Według jednej z wersji sprawa dotyczy broni biologicznej nowej generacji, którą wojska amerykańskie składują w różnych krajach postradzieckich i znajdujących się w ich strefie wpływów.

Obecnie posiadamy informacje o takich biolaboratoriach w Gruzji i na Ukrainie. Przyjrzyjmy się bliżej danym na ich temat.

Jako pierwszy na alarm bił były minister bezpieczeństwa państwowego Gruzji Igor Giorgadze. Ujawnił on dokumenty Centrum Kontroli Zachorowań i Zdrowia Publicznego Gruzji im. L. Sakwarelidze („laboratorium Lugara”), w którym w rzeczywistości działa centrum medycyny doświadczalnej wojsk lądowych USA będące filią Wojskowego Instytutu Badawczego im. Waltera Reeda.

„Przejrzeliśmy dane za 2015 i 2016 rok. Grudzień 2015 roku to 30 przypadków śmiertelnych, z czego 24 wydarzyły się jednego dnia. I, co najdziwniejsze, w rubryce ‘przyczyna śmierci’ odnotowywano ‘nieznana’… W dokumentach nie ma nazwisk zmarłych. W laboratorium oznacza się ich numerami. W 2016 roku, w kwietniu – 30 zgonów, w sierpniu – 13. W większości przypadków przyczyna także nieznana. To zastanawiające” – mówił Giorgadze.

Według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia Gruzji, na początku 2019 roku w wyniku powikłań będących skutkiem wirusa „świńskiej grypy” w kraju zmarło 19 osób, a ponad 800 trafiło do szpitali. Liczby te wywołały panikę nie tylko w samej Gruzji, ale i w krajach sąsiednich. W efekcie granicę z Gruzją zamknęły Osetia Południowa i Abchazja.

Warto zauważyć, że już wcześniej dziennikarka z Bułgarii Diliana Gajtandżiewa odkryła, że Pentagon stworzył laboratoria biologiczne w 25 krajach świata. Część z nich znajduje się w Gruzji i na Ukrainie. Budżet „Programu Biologicznego Wspólnego Działania” wynosi 2,1 mld USD i pochodzi ze środków Agencji Redukowania Zagrożeń dla Bezpieczeństwa. Deklarowane cele to rozwój możliwości wykrywania wirusów i ich szybkiego unieszkodliwiana. Jednak tak naprawdę rzecz wygląda zupełnie inaczej.

Według Gajtandżiewej, wojskowi uczeni z USA działający pod przykrywką dyplomatyczną tworzą wirusy, bakterie i toksyny. Mówiąc prościej: nową broń biologiczną.

Według rosyjskiego senatora, członka Komisji Obrony i Bezpieczeństwa Rady Federacji Franca Klincewicza, biolaboratoria Stanów Zjednoczonych działają w interesie „złotego miliarda”.

„Laboratoria, które dziś znajdują się w Gruzji, na Ukrainie i w innych republikach postradzieckich już od dawna, praktycznie od 1992 roku, systematycznie pracują w dziedzinie biomateriałów. Rzecz w tym, że problem przeludnienia Ziemi w ramach tzw. złotego miliarda nie może być rozstrzygnięty metodami wojennymi. W jej wyniku ucierpieliby wszyscy, także ci najbogatsi. Posiedzieliby sobie ze dwa lata w swoich schronach. Potem wszystko by się skończyło. Chodzi więc o to, żeby kobiety przestały rodzić, ludzie umierali wskutek grypy, by pojawiły się nowe formy wirusów wywołujących nowotwory i inne choroby” – stwierdził Klincewicz.

Na dziś wiadomo, że w Gruzji działa 10 biolaboratoriów, kontrolowanych przez resort obrony USA. W Kazachstanie jest ich też 10, w Uzbekistanie – 3, w Azerbejdżanie – 8, w Armenii – 7, na Ukrainie – 11.

Odpowiedzmy teraz ba pytanie: dlaczego w Polsce od pewnego czasu odnotowuje się różne epidemie zwierzęce – afrykański pomór świń, chorobę wściekłych krów. I tak, w lutym 2019 roku Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt informowała o masowych zarażeniach chorobą wściekłych krów w Polsce. Jednocześnie weterynarze podkreślali, że choroba ta pojawiła się w regionie nieoczekiwanie.

Następnie przez media europejskie przewinął się skandal dotyczące dostaw zarażonego mięsa do innych krajów Unii Europejskiej. W efekcie Komisja Europejska wysłała do Polski inspektorów. W maju 2019 roku główny weterynarz Polski poinformował o wybuchu nowej epidemii afrykańskiego pomoru świń wśród trzody chlewnej. Tym razem w województwie warmińsko-mazurskim graniczącym z Rosją (Obwód Kaliningradzki).

Mniejsza o zwierzęta. Pod koniec 2018 roku w Polsce gwałtownie wzrosła liczba zachorowań na odrę. Gdy w 2017 roku odnotowano 63 przypadki tej choroby, to w listopadzie i grudniu 2018 roku zachorowało na nią 339 osób. Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego uznał, że wzrost liczby zachorowań wywołany jest złą sytuacją epidemiologiczną na Ukrainie. W ciągu roku 2018 odnotowano tam ponad 54 tys. przypadków odry. Warto zauważyć, że w Unii Europejskiej zachorowalność na Odrę wynosi 70 przypadków na milion mieszkańców; na Ukrainie – ponad 300, a w Gruzji – ponad 800.

Co się stanie, jeśli niebawem Stany Zjednoczone zwrócą się do Warszawy z prośbą o wsparcie w zwalczaniu tych chorób? Na przykład poproszą o stworzenie biolaboratorium, w którym amerykańscy wojskowi szukać będą panaceum na choroby i zwierzęce, i ludzkie. Wszystko w cywilizowany i humanitarny sposób. Czy Polska odmówi przyjęcia konia trojańskiego? [Nie odmówi – admin]

Linda Konecka
http://xportal.pl

Komentarzy 11 do “Biolaboratoria USA.”

 1. Wieloimienny said

  „problemów przeludnienia nie da się rozwiązać wojną” – a to jest jakiś problem przeludnienia???

  „czy Polska odmówi przyjęcia konia trojańskiego?” – Polska powita go biało czerwonymi horągiewkami. Patridioci nie mogą się nacieszyć z sojuszu z USA.

 2. Plaga2 said

  .https://youtu.be/6-saxXY6T7Q

  ———–
  Proszę wyjaśniać link!
  Admin

 3. Plaga2 said

  .https://youtu.be/c5vKYn9LHAA

  ———–
  Proszę wyjaśniać link!
  Admin

 4. Zerohero said

  https://wolnemedia.net/gruzinski-eksperyment-biologiczny/

  https://wolnemedia.net/usa-chcialy-stworzyc-na-krymie-laboratorium-biologiczne/

 5. Moher49 said

  Wirusy z laboratoriów lubią uciekać. Niech sobie robią badania tam u siebie w Ameryce.

 6. anonim said

  ASF to piękny przykład ekonomicznego terroryzmu.
  Tylko przemysłowe hodowle w układzie zamkniętym (gdzie wszystkie największe należą do kapitału zachodniego) będą w stanie się utrzymać na terenach „zapowietrzonych”

 7. PISKORZ said

  re art. Jednocześnie weterynarze podkreślali, że choroba ta pojawiła się w regionie nieoczekiwanie…TAK JAK NIEOCZEKIWANIE…znalezione zarażonego dzika …na drzewie gdzieś na Podlasiu..Tak jakby spadł..powiedzmy z nieba..A może z czegoś co lata, co startuje i ląduje pionowo..

 8. bebrave2019 said

 9. hulajdusznik said

  Tełoryja spyskowa, te bijolaboratoryja. Tak wysapał dawno nie tak dawno temu pewien laboratoryjny „Hamerykaniec”, którego ryjna fizjognomia ni jak nie przypominała podobieństwa do homo sapiens sapiens. Niewiadomo zresztą, czy to było jakieś homo nawet. Wiadomo aczkolwiek, bo było widomo, że miało toto doskonale rozwinięty narząd poniuchania.

 10. : Chodzi tu o depopulację miliardów ludzi. Dotychczas nie mogli sobie poradzić z masowym wielomiliardowym pochówkim. Teraz nie ma problemu . Kompostowanie zmarłych dla własnego ogródka. Z jednego ludzika będziesz miał 2 taczki nawozu ogrodniczego. Dla pewności załączam opois tego ponżej gdyż jeden z gubernatorów to zatwierdzil w USA i będzie można to robić od maja przyszlego roku. Szykujcie się do masowych szczepień ..
  https://marucha.wordpress.com/2019/05/22/pierwszy-stan-w-usa-zalegalizowal-przerabianie-ludzkich-zwlok-na-nawoz/#more-76063

 11. NICK said

  Aborowane.
  A i stare kości.
  SĄ.
  Używane.
  W imię ‚mniłości’.
  Do jedzenia.
  Nowa ‚kul-tura’.

  Kolejna.
  Tura.

  To nie jest żartobliwe.

  Na kanwie Wiary
  to, Wy, ofiary żrecie.

  Siebie.
  Nawzajem.

Sorry, the comment form is closed at this time.