Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  revers o Joe z Piastów na banerach prze…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Antares o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  NICK o Wolne tematy (6 – 2…
  Podczaszy o Wolne tematy (6 – 2…
  Greg o Wolne tematy (6 – 2…
  Kar o Kocie miauczenie, czyli co chc…
  kobra o Po co nam Korwin-Mikke?
  Birton o Maski opadły
  Marucha o Wolne tematy (6 – 2…
  Aleksis o 64 rocznica zamordowania Bohda…
  Boydar o Wolne tematy (6 – 2…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 531 obserwujących.

Trumposyjonizm

Posted by Marucha w dniu 2019-06-02 (Niedziela)

Czemu międzynarodowe organizacje syjonistyczne, wspierane przez Izrael i Stany Zjednoczone – żądają tak gigantycznych sum od Polski? Odpowiedź jest prosta: BO MOGĄ.

Jednostronna, bezalternatywna polityka zagraniczna prowadzona przez kolejne rządy III RP, a zwłaszcza przez obecny gabinet – postawiła nasz kraj pod ścianą.

Polska jest całkowicie osamotniona w środowisku międzynarodowym, nie ma żadnego oparcia, żadnych przyjaciół ani żadnych realnych sojuszy – tylko ten jeden, działający wyłącznie w jednym kierunku pas transmisyjny, wysysający pieniądze z Polski do Ameryki i związanych z nią ośrodków izraelskich.

To tragiczny skutek bezbrzeżnej ślepoty, jeśli nie wprost agenturalności polskich elit, które postawiły Polskę jak najmniejszą łamagę na podwórku, samotną wobec największych chuliganów, którzy teraz zagonili ją w kąt i złośliwie się uśmiechając każą oddać kieszonkowe i drugie śniadanie. [Chodzi oczywiście o agenturalność, a jeszcze bardziej o to, że Polską rządzą Rzydy – admin]

Nie w tym więc rzecz, że protesty (zresztą bardzo nieśmiałe i pilnujące, żeby broń Boże nie urazić USA) organizowała m.in. Konfederacja, ale czemu nie protestowali wszyscy inni? Przecież Polski po prostu nie stać na żądane 300 miliardów dolarów, taka kwota zniszczy naszą ledwie trochę odbudowaną gospodarkę! [A jakby było stać – to Polska powinna zapłacić? – admin]

Powiązanie sprawy roszczeń syjonistycznych z kwestią lokacji stałej bazy amerykańskiej to również pochodna tych samych polskich błędów. Obowiązująca w Polsce linia propagandowa wiecznego straszenia „zagrożeniem rosyjskim” stawia od razu Warszawę w pozycji petenta, który błaga, „żeby go przed Rosją bronić”. A wiadomo nie od dziś, że zawsze to chcący płaci. Nawet, jeśli chce rzeczy całkowicie mu zbędnych czy nawet szkodliwych…

Amerykanie doskonale to rozumieją, a zaplecze prezydenta Trumpa jest zdeterminowane, by wycisnąć ze swych europejskich kolonii ostatniego dolara na rzecz amerykańskiego sektora wojenno-przemysłowego i energetycznego.

Niestety, nieprzypadkowo obecne polskie elity kształcone były na amerykańskich stypendiach, w duchu całkowitej podległości interesom USA. Ci ludzie ograbią własny naród z ostatniej koszuli na jedno machnięcie rudej grzywki.

I tak pętla się zaciska – Donald Trump nie raz starał się udowodnić, że nawet w realiach naturalnie pro-syjonistycznej polityki amerykańskiej chciałby zostać zapamiętany jako „najlepszy przyjaciel Izraela” – i za ten pomnik też zapłacić mają Polacy. Skoro zaś ci domagają się jeszcze jak głupi jeszcze więcej amerykańskich żołnierzy na swoim terytorium – to sfinansują i Fort Trump, i dostawy drogiego amerykańskiego skroplonego gazu, i równie drogą a wątpliwej jakości saudyjską ropę.

Słowem – wszystko, o czym tylko Amerykanie sobie zamarzą. To tak, jakby żebracy z całej ulicy musieli się składać na lepsze wczasy dla miliardera. Taki los zgotowały Polakom ich rządy.

A czemu winna miałaby być Rosja? A czemu nie? Przecież według polskiego rządu Rosja i Putin odpowiadają za wszystko co złe na świecie, więc to oczywiste, że za to też.

Mówiąc zaś poważnie, Jarosław Kaczyński i jego partia modlą się teraz zapewne, by tym razem USA i Izrael pozwoliły im wyjść z twarzą i rachunki do zapłacenia przedstawiły dopiero po jesiennych wyborach parlamentarnych, w których Prawo i Sprawiedliwość pozostaje faworytem.

Jeśli uda się przeciągnąć do jesieni zaprzeczanie faktom i nadal wmawiać Polakom, że żadnych roszczeń nie ma, a jeśli nawet są, to „wymyślone przez Putina” – wówczas, mając zapewnione kolejne 4 lata rządów, PiS zapłaci Amerykanom i syjonistom WSZYSTKO. Z Polski nie zostanie kamień na kamieniu, bo skala dewastacji finansów i własności będzie większa niż po największym kryzysie gospodarczym, porównywalnie tylko ze zniszczeniami wojennymi.
[Po czym nastąpią kolejne żądania rzydowskie – admin]

Wtedy już jednak będzie za późno na reakcję, a zresztą, gdy polska gospodarka się zawali – to i tak na pewno będzie wina Rosji!

Konrad Rękas
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 20 do “Trumposyjonizm”

 1. Marcin said

  https://justpaste.it/6na0e
  Wszystko obnażone a ludzie dalej mają to w d…bo przecież są przepowiednie i proroctwa, że Polska będzie potęgą a tak w ogóle to wszystko nieprawda wymyślona przez kacapów.

 2. Lily said

  Aktorzy,graja zaakceptowane przez
  siebie role,a scenariusze pisza Im inni.
  „Wszedzie mamy swoich ludzi”,oswiadczyl Sz.P.
  https://en/wikipedia.org/wiki/Ron_Masak
  Za.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump
  Do kogo naleza media i Holywood,do TEGO/
  TYCH nalezy wladza.
  Zrodlo;znalezione w internecie.

 3. Waldemar Bartosik said

  Panie Redaktorze,
  Poniższy tekst przekazałem redaktorowi Michalkiewiczowi, doktorowi Sommerowi, doktorowi Mentzenowi, oraz panom Winnickiemu i Bosakowi.
  Panu przekazuję poszerzoną wersję, w nadziei wyposażenia Konfederacji w narzędzia mobilizujące młody i przedsiębiorczy elektorat który co prawda lajkuje na fb ale w wyborach nie uczestniczy – do wzięcia spraw w swoje ręce i zapewnienia nie 5-cio, lecz 20-to procentowego poparcia Konfederacji w jesiennych wyborach i zapewnienia realnego wpływu młodym na kształt teraźniejszej i wizję przyszłej Polski.

  Kreślę się z należnym szacunkiem…

  Waldemar Bartosik

  BOGAĆCIE SIĘ,
  czyli
  JAK ZWYCIĘŻYĆ W WYBORACH.

  Skala stosowanej przez PiS korupcji politycznej, nie ma sobie równej i zdaje się być nie do przebicia.
  Jest jednak równie głupia i nieperspektywiczna, jak rozdawnictwo ryb, zamiast wędki.

  Jeśli bowiem dawać, to WOLNOŚĆ – WŁASNOŚĆ – SUWERENNOŚĆ, nie jałmużnę.

  Przeto stawiam dla mnie bezsporną i bezdyskusyjną tezę, że osobista wolność człowieka, a ta się manifestuje w możliwości pracy i korzystania z jej owoców, wyposażona we własność osobistą, jest warunkiem lojalności wobec kraju i rządu, jest także warunkiem i gwarantem suwerenności Kraju i Narodu.

  Wolny Człowiek, obdarzony własnością domu i miejsca pracy, jest zdeterminowany by ten dom i tę pracę bezwarunkowo bronić, jako fundament i warunek sine qua non bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny.

  Konfederacja, musi uwłaszczyć na mieszkaniach, domach i działkach dotychczasowych najemców i lokatorów, obdarowując ich majątkiem, pozwalającym podjąć kredyt i umożliwić uruchomienie biznesu.
  Konfederacja musi podjąć temat akcjonariatu pracowniczego na majątku publicznym, który rekomendowałem w obszernym eseju członkom Biura Politycznego KC PZPR już w roku 1980 – lecz jak dotąd bezskutecznie.
  Konfederacja powinna wdrożyć „algorytm Bartosika”, by zapewnić w przyjaznej biznesowi otoczce powstanie i dynamiczny wzrost nowej klasy średniej polskiej społeczności.

  Tymczasem, co mówią nam indeksy wyborów europejskich ?
  Po pierwsze średnia wieku czynnych uczestników wyborów to 50 i więcej lat, a zatem pokoleń „schodzących” i nastawionych na żebractwo w Unii i PiS-owską – wybitnie niereproduktywną – jałmużnę.
  Efektem pasywnej postawy tych grup społecznych i skrajnego ich – wobec perspektyw młodych – egoizmu pokoleniowego, są wyniki minionych wyborów :

  STRONNICTWO ŻYDOWSKIE – 45,38 proc. czyli 20,7% ogółu wyborców,
  STRONNICTWO PRUSKIE – 38,47 proc. czyli 17,5% ogółu wyborców,
  STRONNICTWO PEDALSKIE – 6,06 proc. czyli 2,7% ogółu wyborców

  WYBORY OLAŁO 16,4 MILIONA WYBORCÓW, czyli 54,5% ogółu elektorów.
  W ofercie żadnej z tych wasalnych partii nie znaleźli NIC, co by ich skłoniło do pójścia na wybory !

  Demokracja jest złym ustrojem.
  Daje mandat kreacji władzy menelowi spod budki z piwem, na równi z profesorem renomowanego uniwersytetu.
  A także bezmyślnym osobnikom podatnym na medialną manipulację, w przypadku których jota w jotę się sprawdza aforyzm Noama Chomskiego : „Propaganda jest tym w demokracji, czym pałka w dyktaturze”.
  A dzieje się tak dlatego, gdyż jak mawiał Bertrand Russel : „Większość ludzi wolała by umrzeć, niż samodzielnie myśleć.
  I tak zresztą robią.”
  Z tej to prozaicznej i banalnej przyczyny, w politycznej indoktrynacji i propagandzie, panuje teoria francuskiego socjologa J.Ellul’a który twierdzi, że istotą propagandy jest redukowanie doktryn politycznych do programów, programów do sloganów, sloganów do obrazów, innymi słowy – redukcja treści wyborczych do symbolu, lub hasła, by uderzało w emocje i było zrozumiałe.
  Ja idę dalej i powiadam : ROZPAL WYOBRAŹNIĘ, A KUPIĄ MARZENIA.
  Doskonałą egzemplifikacją wszystkich tych aforyzmów, są rezultaty kadencji Deng Xiaopinga w przeobrażających się dynamicznie i imponująco rosnących w okresie naszego „ćwierćwiecza wolności” – pod hasłem BOGAĆCIE SIĘ – Chinach, czy też oszałamiające politycznych adwersarzy – zwycięstwo Trumpa, z zawołaniem FIRST AMERICA na ustach.
  Jeśli miałbym skomentować praktyczne znaczenie katastrofy smoleńskiej dla kształtu obecnie ukształtowanej, a korzeniami tkwiącej w Magdalence – polskiej sceny politycznej, powiedział bym z przekonaniem : ostatecznie spetryfikowała całą tą postokrągłostołową personalnie i ideologicznie skamielinę, która nie jest się w stanie uwolnić od wizji świata przełomu lat 80 i 90, ani wasalnych zależności wówczas na siebie przyjętych, a w ślad za tym kompradorskiej i paserskiej służebności wobec nowych władców skolonizowanej z ich udziałem Polski.
  Że o śmiałym programie gospodarczym i wizji Polski – nie wspomnę.
  Dziś to postsolidarusze środowisko się dzieli na aferałów i smoleńską sektę. A jeśli za wyróżnik przyjąć zagraniczne umocowania, to jest to stronnictwo żydowskie i stronnictwo pruskie.
  Oni sami się intelektualnie wyeksploatowali, zastygli w letargu, reprezentują przebrzmiałe postrzeganie świata i WYMIERAJĄCY ELEKTORAT, który kosztem młodych się kurczowo trzyma swoich czysto egoistycznych interesów.
  Pamiętacie zapewne starcze maski uczestników smoleńskich „miesięcznic”, rozdygotane z nienawiści pochody KOD-u, samolubne i egoistyczne ubeckie manifestacje pod sztandarami i z inicjatywy SLD.
  Te pasożyty, ci którzy na drodze zmowy i poplecznictwa uczynili sobie z Polski koryto, których narcystyczny egotyzm uwalnia od zatroskanej refleksji nad efektami poczynań – chcą aby „było jak było” – nie dając nic od siebie i za nic mając interes przyszłych, już dziś zadłużonych per capita w momencie narodzin – na poziomie 85.000 zł – pokoleń.
  I na tym bym tę analizę i diagnozę status quo zakończył.
  W jakichkolwiek kwestiach, stanowiących o tożsamości środowiska PO lub PiS i podtrzymujących ich schyłkową wegetację, formacja konserwatywnej, wolnościowej i liberalnej prawicy, stanowiska zabierać nie powinna.
  Jak ognia należy się wystrzegać kwestii obyczajowo – światopoglądowych, czy kontrowersji związanych z przynależnością do UE, lub NATO. Wyborcy są zbyt tępi by zrozumieć skutki tej przynależności.
  Należy za to wypracować własną narrację i na niej się skoncentrować, wyraźnie akcentując, że obce nam tematy i problemy ( zwłaszcza światopoglądowe) są wytworem NIEZDOLNYCH DO REFLEKSJI I WIZJI postmagdalenkowych środowisk, więc niech sami konsumują tę żabę.
  A najlepiej, niech się wytłuką wzajemnie.

  Docelowym kręgiem elektorskim, do którego oferta wolnościowej, konserwatywnej i liberalnej prawicy winna być skierowana, to MŁODZIEŻ I PRZEDSIĘBIORCY ( !!! ), bowiem to na ich barki, rządzący od trzech dekad filistrowie i obskuranci złożyli ciężar spłaty niebotycznego i roztrwonionego długu.
  Nie mogę pominąć kwestii zwięzłego i zrozumiałego programu, na kształt reformy nieodżałowanego Mieczysława Wilczka.
  Stawiając Go w panteonie sław polskiej gospodarki, oddałem Mu osobisty hołd, za przywrócenie rozumu w życiu gospodarczym i państwowym.
  Gdzie tylko możliwe, apelowałem o powrót, do Jego rozwiązań, gwarantujących powrót do państwa EFEKTYWNEGO, poprzez radykalną redukcję jego ingerencji, regulacji i struktur, patologicznie sprzyjających wynaturzeniu, rozbuchaniu i rozwydrzeniu organów władczych i biurokratycznych. One to bowiem rodzą kastę, a ta, pozostawiona samej sobie, w naturalny sposób ulega zwyrodnieniu, bo poprzez bezcelową multiplikację ingerencji i narzucanie gorsetu inicjatywom, przeradza się w panującą nadbudowę, zdolną wyeliminować wszystko, co sprzeczne z jej interesami.
  Miałem niezłomną nadzieję, że stanie się okrętem flagowym, po trzydziestoleciu rządów miernot i nieudaczników.
  Ale On odszedł. Pozostała jednak Idea !

  Wyobraźcie więc sobie nasz kraj, w którym :
  1/ Funkcjonuje jeden prosty, przejrzysty, powszechny i niezawodny oraz tani jako narzędzie fiskalne – PODATEK,
  2/ Podatek ten, jest narzędziem dyscyplinującym budżet i redukującym państwo do granic niezbędnej POMOCNICZOŚCI, koncentrując je w szczególności na bezpieczeństwie, innowacyjności i rozwoju,
  3/ Podatek ów jest szalenie umiarkowaną daniną, implikującą dopływ KAPITAŁÓW I INWESTORÓW do swoistego podatkowego raju, wskutek czego wywołującym intensywny rozwój gospodarczy, równolegle z drenażem mózgów z otoczenia, a więc i wzrostem cywilizacyjno -kulturowym kraju,
  4/ Instrument ten, jest bezspornym czynnikiem radykalnej REDUKCJI BEZROBOCIA, WSTRZYMANIA DEPOPULACJI I DEGRADACJI DEMOGRAFICZNEJ, bowiem przekształcając wraz ze wzrostem lokalnych inwestycji i produkcji -rynek pracy w rynek pracownika, służy radykalnemu podniesieniu wynagrodzeń.

  Powiedzmy to wprost i bez ogródek : rozwój implikuje POPYT, EKSPORT i INWESTYCJE, przy minimalnych ciężarach ŚWIADCZEŃ PUBLICZNYCH, mogących zahamować INWESTYCJE, a więc PODAŻ. Minimalizacja świadczeń publiczno prawnych i umiarkowane wsparcie państwa dla polskich pomysłów, podmiotów i produktów (współfinansowanie wynalazków i innowacji, kredytowanie wyrobów, promocja eksportu), są warunkiem radykalnego zdynamizowania wzrostu kraju.

  Lecz nie ma nic ZA DARMO.
  Czy będzie przyzwolenie na :
  1/ ZREDUKOWANIE EMERYTUR (przyszłych) do poziomu jednolitych emerytur społecznych, zaspokajających elementarne potrzeby życiowe ?
  2/ ZREDUKOWANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH (przyszłych), do pakietu podstawowej opieki zdrowotnej, z możliwością indywidualnych ubezpieczeń zdrowotnych na wypadek powikłań ?

  Jest szansa DYNAMICZNEGO WZROSTU DLA POLSKI.
  Wystarczy wola polityczna, decyzja, konsekwencja we wdrażaniu.
  Tą szansą, tym instrumentem, jest „algorytm Bartosika”.
  Jego kluczową funkcją, jest rewolucja w podatkach.
  Idealnym byłoby, by podatek był jeden, powszechny, prosty i od bezspornej podstawy.
  Oto, jak na przykładzie dostępnych danych z roku 2014, wychodząc z definicji „podstawy”, rekomenduję rozwiązanie, które spełnia wszystkie powyższe warunki brzegowe :
  PKB (czyli Produkt Krajowy Brutto), jest ex definitione niczym innym z perspektywy firmy, jak wartością dodaną, a więc różnicą pomiędzy wartością wytwórczości całkowitej (globalnej) jednostki, pomniejszoną o poniesione na tę wytwórczość nakłady i to wszelkich wytwórców, w tym obcych rezydentów w kraju. PKB kieruje się kryterium terytorialno-geograficznym, a uwzględniwszy jego powszechność – dotyczy też bezwarunkowo podmiotów zagranicznych, dziś w części lub całości zwolnionych z opodatkowania.
  Za rok 2014, PKB Polski, wyniósł 1 bilion 729 miliardów złotych (1.729 mld PLN).
  Dochody budżetu państwa na rok 2014 wyceniono na 277 miliardów złotych, zaś wydatki oszacowano na ca 325 miliardy złotych.
  O budżecie państwa nic dobrego powiedzieć nie sposób. Obrazuje on kondycję bez umiaru rozdętego, chorego państwa, ingerującego – wbrew zasadzie pomocniczości – w dziedziny i życie swych obywateli w stopniu niesłychanym.
  Lecz by nie wywoływać społecznych wstrząsów, by nie prowokować przesadnej erupcji niezadowolenia, na starcie ( i tylko) należy przyjąć poziom wydatków – za wiążący.
  Jak więc i czym zapewnić zasilanie budżetu ?
  JEDYNYM, JEDNOLITYM, POWSZECHNYM I PROSTYM PODATKIEM OD PKB.
  Jego wysokość w punkcie startu wyznaczy stosunek wydatków budżetu do PKB, a więc w omawianym przykładzie, będzie to ca 18,7% , Z TENDENCJĄ DO MALENIA w miarę postępu w reformowaniu państwa ( zwłaszcza w obszarze opieki socjalnej i zdrowotnej, dziś wywołujących spiralę zadłużeń).
  A zważywszy, że dzisiejsze podmioty gospodarcze (oczywiście te które płacą) asygnują do budżetu podatki i parapodatki – na poziomie ca 55%-75 % , postęp będzie radykalny.
  I Z PEWNOŚCIĄ DYNAMICZNIE AKTYWIZUJĄCY polską gospodarkę.
  Tylko potrzebna jest rewolucja na miarę Wilczka. Na miarę John’a James’a Cowperthwaite’a przed 50-ciu laty w Hong Kongu.
  Lub 10.500 ustaw i rozporządzeń, skasowanych w Australii dla ożywczego pobudzenia kraju.

  REASUMUJĄC : ALGORYTM BARTOSIKA to pomocniczość Państwa, wygaszanie długu, pobudzanie gospodarki, protekcja polskich pomysłów, produktów, podmiotów.

  Prosty program, młody oraz biznesowy elektorat, jeszcze tylko wymaga zwięzłego hasła wiążącego interes osobisty z powodzeniem kraju, wszystko po to, by pokazać wyborcy prostą prawdę :
  PRZYSZŁOŚĆ JEST W TWOICH RĘKACH.
  PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO CIEBIE.
  BOGAĆ SIĘ !!!

 4. PISKORZ said

  re 3,,BOGAĆ SIĘ !!!. NA JAKIEJŚ NARADZIE,,za babci – komuny /partyjniaków z PZPR/, gdzieś w półn. Polsce na materiałach do nasiadówy..był napis IM BOGATSZY OBYWATEL..TYM BOGATSZE PAŃSTWO..! Ktoś zreflektował się w porę i następnego dnia hasło zmieniono na IM BOGATSZE PAŃSTWO….tym bogatszy obywatel.!

 5. Sarmata said

  Po pierwsze panie Konradzie Rękas nic się nie zawali. III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 „wolności” już dała uzurpowane 300 mld. $.
  Po drugie PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło. Kwota ta pomnożona przez 4 (32 lata) również daje kolejne uzurpowane 300 mld. $. Wynika z tego, że Polska to bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu” – Marian Miszalski

  https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737

  Po trzecie panie Konradzie Rękas to Admin słusznie zwrócił Panu uwagę na błąd który wielu propaguje, patrz tu:
  [A jakby było stać – to Polska powinna zapłacić? – admin]

  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 6. sdt said

  Panie Marku to są sataniści od tego zięcia Jarego Kushnera i do nich można z deparchatora lub pistolca: https://youtu.be/kr6B8Fr_Wos

 7. kojak said

  Polska od 89 roku rzadza syjonistyczni kryminalisci zydowscy ! Nawet nie rzadza oni tylko administruja Rozkazy bowiem wydaja zydohitlerowcy z Usraela ktore zydowskie pacholki w Polsce zasze wykonuja ! Stad zydohitlerowcy z Usraela licza na kryminalnych lup z Polski !

 8. MatkaPolka said

  A wszystko zaczęło się od Stanu Wojennego i Okrągłego Stołu – władza w Polsce została przejęta całkowicie przez żydów – Polska została ukradziona przez „Dwóch takich, co ukradli księżyc”

  Polska została podbita przez najbardziej Wrogie Polsce mocarstwo – USA i mocarstwo anonimowe – ŻYDA

  Żydom nic się nie należy – nie ma czegoś takiego jak własność żydowska – i nigdy nie było
  Tzw. „własność żydowska” powstała przez rabunek

  POLSKA POWINNA MIEĆ ROSZCZENIA

  Prezydent Juda nie jest żadnym prezydentem Polski – wybrany prze Kneset – jest urzędnikiem państwa Izrael.

  Polsce może uratować „grom z jasnego nieba”. Deszcz wody świeconej z nieba – nie przestraszy żyda, Grupa Trzymająca Władzę (GTW) nie odda władzy przez kartki do głosowania, ani przez protesty i manifestacje uliczne.

  Konspirację czas zacząć – stać się niewidzialnym. Wróg okrada i zabija. Wojna polega na eliminacji wroga. W czasie II wojny światowej – wróg był zdefiniowany, – Konspiracja robiła zamach na wroga – np. zamach na Kutscherę.
  Ale dziś wróg jest również bardzo dobrze zdefiniowany. Ta wojna jest Inna i wróg jest inny

  Frederic Joliot-Curie: „Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa”

  Chińczycy nie dali się nabrać na „zachodnią demokrację” (rabunek) i zreformowali i poprawili system (miał wady i braki) po swojemu – w 30 lat stali się największą potęgą przemysłową na świecie.

  Żydzi ukradli Polakom – „Polskę mocarstwową” – odebrali szansę Polakom być bogatymi, a Polsce być bogatym Krajem

  Polska ze swoimi surowcami, zdolnościami, rozwiniętym przemysłem – mogłaby być podobną potęgą. (nie wierzycie –Polska Kuwejt Europy)

  Polska jest najbogatszym krajem świata!!! O te złoża toczy się III wojna światowa? Cały artykuł – |POLECAM!
  https://forumemjot.wordpress.com/2016/02/10/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa-polecam/

  Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni? Polska 1939-1945 i 1989 – 2012
  http://polacy.eu.org/2140/dlaczego-polska-i-polacy-byli-i-sa-caly-czas-niszczeni-/

  „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”. Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył: „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające.
  Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość.” Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki. Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd. Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć”

  Tymczasem Koncepcja żydowska „Rozwoju Polski” była inna – ZLIKWIDOWAĆ POLSKĘ – udusić „białą gęś’

  Trzeba przyznać, że „Okrągły stół” był zręcznym posunięciem wymanewrowania od władzy niepodległościowo-patriotycznych i narodowo-katolickich nutów w „Solidarności”.

  Jak kropkę nad „i” powiem, że Adam Michnik w rozmowie z K. Kurcem stwierdził wprost:

  „Polski może nie być, Polski nie było przez 123 lata”

  Albin Siwak „Bez Strachu” tom II roz. XIX

 9. MatkaPolka said

  Donatan-Cleo „CICHA WODA

  Dlaczego mam zawsze wrażenie, że oni starają się grać przeciw nam i działać na naszą szkodę

  Pieniądze, władza, afery, korupcja hipokryzja – „Prawo braku Prawa”

  Jestem tylko Cichą Wodą – ja i miliony takich jak ja –czekamy żeby spojrzeć in w oczy

  Każdego z nas kusi ich blask,
  A może by tak, dotknąć tych gwiazd
  Cicha woda brzegi rwie, cicha woda wie,
  W cichej wodzie ogień wre, zmienia rzeki bieg,
  Cicha woda brzegi rwie, cicha woda wie,
  Cicho robię to co chcę, cicho biorę cel,
  Zrób cash, Zdobądź cash, zrób cash, Zdobądź cash

  Ciszej jedziesz dalej będziesz, grubiej szyjesz, lepiej przędziesz,
  Lecę wyżej, chcę więcej, uwierz mi że gram sercem,
  Głośniej idziesz, szybciej wpadniesz, dużo mówisz, ktoś cię zgadnie,
  Grając jestem tu sobą, parą, lodem i wodą,

 10. hulajdusznik said

  Oj, Kundrat, Kundrat, znówki żeś ubrał te swoje spawalnicze okulary. Nie do wiary. Nie do wiary.

 11. hulajdusznik said

  Matka Polka, tak!

 12. Piotr Podgórni said

  ad. 9. Cicha woda, która wie, w której ogień wre i która zmienia rzeki bieg (historię) to synagoga szatana.
  „Pieniądze, władza, afery, korupcja hipokryzja – „Prawo braku Prawa”. Masoneria gardzi tymi, których stworzyła. Prawo jest ograniczeniem swobody wynikającej z wolnej woli a afery i korupcja wynikają z jego nadmiaru – brak prawa odnosi się do praw Bożych.

 13. ” Izraelici w swej przewrotności zamiast Stwórcy kłaniali się stworzeniu, znieważali Stworzyciela i okazywali nadmierny podziw stworzeniu, czy to wtedy, gdy zrobili sobie cielca na pustyni, czy kiedy kłaniali się Beelfegorowi, Baalowi, Tamuzowi, sydońskiej Astarte, potem Molochowi, Kemoszowi, a także słońcu jak o tym pisze Ezechiel, wreszcie nierozumnym zwierzętom, takim jak Apis i mendezyjski kozioł w Egipcie, oraz srebrnym i złotym bożkom w Judei. To wszystko mając na uwadze tak groził im Bóg przez usta proroka: Czy nie dosyć domowi Judy dokonywać tych obrzydliwości, które popełniali? Napełnili ziemię bezprawiem, aby Mnie obrazić. Oto oni kpią sobie, a Ja będę działał zapalczywie. Oko Moje nie okaże litości i nie będę ich oszczędzał. Będą wołać do Moich uszu donośnym głosem, lecz ich nie wysłucham. Widzicie, umiłowani, jak wyraźnie Pan zwraca się przeciwko bałwochwalcom oraz tym, którzy oddają cześć słońcu i księżycowi.”

  Judaizmu i bałwochwalstwa definitywne potępienie. O niewyobrażalnym dla katolików zepsuciu żydowskim.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/06/02/judaizmu-i-balwochwalstwa-definitywne-potepienie-o-niewyobrazalnym-dla-katolikow-zepsuciu-zydowskim/

 14. RomanK said

  ja bym sie chcial zapytac…KTo???widzial , slyszal, czytal jakis dokument w ktorym trumpozydzisyjonisci zadaja jakiejkolwiek kwoty od …POlski????
  KTo widzial film na YouTube PPP Nr 145 Dr. Kekusia??????

  Druga sprawa to ustawienie pana Brauna na pewnej pozycji na listach wyborczych z ..Podkarpacia…
  Jak to zreszta powtarza za ks. Bodowskim z koscioal Wizytek- pan Michalkiewicz …nie ma zadnych przypadkow…tylko znaki!!!!

  —————
  Te 330 miliardów to legenda.
  W ogóle to chodzi o WYPŁACENIE Polsce 330 miliardów za uratowanie rasy żydowskiej od zagłady.
  Admin

 15. revers said

  A czy p.Kekus widzial ostatnie zadania gosci Bildbergu i Deep State?

  .https://www.youtube.com/watch?v=6eGAbzKRyV8

  przeciez pan Trzaskowki po wizycie w Moutrex ma zapewniona dalsza karire polityczna, po prezydenta lub premiera kartofliska zwana rp III z zawieszona flaga lbtq, i wszystkie zachcianki anglosyjonu zapewnione.

  —————-
  Jak takie trzaskowskie gówno może zrobić jakąkolwiek karierę…
  Admin

 16. revers said

  A tu jak doja moski jankesow przez swoje izraelskie banki to lepiej nie black outowac jak w jankeskiej prasie i mediach dla ciemnoty amerykanskiej

  https://israelpalestinenews.org/media-blackout-israeli-banks-1-b-fines-us-tax-evasion-schemes/?fbclid=IwAR07iSNP3haCSM0QUBV6ZYm06vix1R28x4P_8V04yPaCZVRMDnXZSJR-1LA

 17. revers said

  re15

  ano mozzna tak samo jak Merkel mial za zadania wprowadzic „uchodzcow” do jej czystego kraju i do europy, byla raz na spotkaniu Bildbergu, sprawdzila sie w rozmowach z oczekiwaniami globalistow i wysokich finasow, dalej to juz oslona propagandowa z kazdej strony, chocby gazecie CIA Bild ani jednego zlego slowa o Merkel za to o Putinie cala masa wiadomosci z Putina uchodzcami z calego swiata wyslajacego sila do europy nachodzcow, pomoglo tez meza udzial kapitalowy w mediach Axel Springer, i dalje to juz porpganda pro adoflinkowa, blokowanie prawdziwego obrazu najazdu nachodzcow. Kanclerzuje po dzien dzisiejszy utrzymujac na poziomie 70% poparcia.

  Tak samo Traskowski juz ma popacie w TVN, mediach internetowych ze nawet Zofi Klepackiej dostalo sie i ma za zadanie wprowadzic szczepionki i lbtq na razie w warszawce, a pozniej regionalnie w czym juz nie ustepuje np. Gdansk …

  https://pl.sputniknews.com/polska/2019060110487265-zofia-klepacka-lgbt-sputnik-polska/?fbclid=IwAR3EvS6BdU76m5IfrXJ7jgx-JgazP8FCY9clK4KcDteNW72ss-aM98qwg7Y

  od np. Rusin i wielu innych celebrytow zyjacych z aktulnego poparcia dla lbtq, do tego istnieje cala lista korporacji od Apple po nesstle przez google ktora promuje lbtq.

 18. revers said

  Zawsze witani z kosmosu Trump. america first, wuj first, czyli znaki na ziemii

  .https://i.postimg.cc/90L9vPb9/trumpfirst.jpg

  przy kazdym laadowaniu w angli czy w forcie trump.

 19. Troll Polonii said

  Tak wiec wielki businesman zza oceanu wybral sie na rodzinny piknik do zaprzyjaznionej Anglii ze swoimi starszymi dziecmi – kazde z innego malzenstwa- zeby te kowbojskie pariasy syjonu z angielskimi krolewiczami sie ‚zapoznaly i zaprzyjaznily’.
  Przy okazji, cala rodzina zalapala sie na darmowy obiad i lunch z Rodzina Krolewska
  Na spotkanie nie przyszla amerykanska zona kisiecia Harry’ego bo sie wczesniej juz z Trumpem zwyzywali. Miala wymowke, ze musi sie zajac swoim nowonarodzonym dzidziusiem.
  Zona wielkiego Trumpa, bezguscie z domu Klaus, bardziej pamietajaca czasy panienskiego ‚modelingu’ przebrana raz za stewardese, raz ubrana jak na bal kopciuszka, a na powitanie Krolowej przebrala sie jak na wyscigi konne, ale nie w Ascot tylo na Melbourne Cup.
  Nie obylo sie bez wyzwisk.
  Takiego popisu kowbojskiego chamstwa Anglia dawno nie ogladala!

  Tuz przed wizyta w Anglii, Donald Trump-biznesman glosno krytykowal Terese May, ze sie z tym Brexitem wyglupia, bo nie powinna z nikim negocjowac i za nic placic tez nie musi. Wielki biznesman uwolnil Anglie z wszelkiej odpowiedzialnosci wobec Europy.
  Ameryka wreszcie nauczy Anglie rozumu!

  Z kolei uparl sie Trump, ze mer Londynu, Sadiq, to blazen i nie potrafi zarzadzac Londynem i jest rownie glupi jak mer Nowego Jorku, de Blasio, ktorego Trump tez nie lubi.

  Mial ci on ten Wielki Trump ambitne plany namowic upadla Terese May na wielkie amerykanskie biznesy; mianowicie, Anglia zrezygnuje z NHS – narodowej sluzby zdrowia – Wielki biznesman sprywatyzuje Anglikom opieke lekarska i odda cala sluzbe zdrowia pod opieke …amerykanskich firm prywatnych. W zamian za to Anglia bedzie placic 3% PKb na amerykanskie militaria.
  Anglicy az podskoczyli z radosci! Skacza z uciechy na ulicach nie tylko Londynu.

  W czasie pikniku rodzinnego mozna przeciez pogadac o biznesach.
  Trump nie umial – jak zwykle- przywitac sie z krolowa; nie pamietal prezentu jaki sprawil Jej Krolewskiej Mosci za ostatnim pobytem, ale mial wiele usmiechow do Teresy May opowiadajac jakim wspanialym Premierem bedzie Borys Johnson.
  W ogole pan Trump wszystkich angielskich politykow nazywal po imieniu jakby to byly szkolne dziatki i ochoczo rozdawal urzedy w Westminsterze:
  Zdaniem Trumpa, Jeremi bedzie znal swoja robote (Hunt) , Michael wie jak pracowac,(Gove), Greg tez sie nadaje (Clark) itp

  Trumpa powitaly tlumy …protestujacych i wielka powitalna makieta:

  Trump na kiblu a Mayor Sadiq hits back:
  https://www.rt.com/uk/461033-khan-trump-right-poster/

  Trump ostentacyjnie odmowil spotkania z szefem opozycji (pewnie ze strachu- bal sie ze Jeremy Corbyn moze zadac trudne pytania!)
  I pewnie ze strachu dzielny Trump nie zauwazyl zadnych protestow, bo to podobno ‚fake news’.

  Donald Trump says he refused to meet with Labour leader Jeremy Corbyn and called the protests in London ‚fake news’.

  Niestety, ulubieniec Trumpa, Boris Johnson bal sie spotkac z biznesmanem bo sie wystraszyl, ze go Anglicy zlinczuja za te planowane biznesy z kowbojami. Borys Johnson to kowbojski ‚pewniak’: urodzony w Nowym Jorku w zacnej rodzinie wegierskich wybrancow, mial obywatelstwo amerykanskie,
  No to dlaczego bal sie spotkania z Trumpem?

  Why did Boris Johnson turn down a meeting with Trump? – YouTube

  Spotkanie z krolowa bylo jak zwykle…prostackie.
  Kiedys kazali Krolowej tanczyc z murzynami (Idi Amin zaprosil ja do tanca i nie wypadalo odmowic) a teraz musi znosic chamskie zachowanie ‚goscia, ktory zachowuje sie jak …gospodarz na folwarku’:

  Nawet przywitac sie nie umie:
  Awkward handshake & forgotten present: Trump’s UK visit – Day 1 – YouTube

  Wice-minister d/s zagranicznych Partii Pracy, Emily Thornberry zwyzywala Trumpa od zbojow seksualnych i rasistow, ktory nie zasluzyl na panstwowa wizyte:

  ‘He’s a sexual predator & racist’: Shadow Foreign Sec Thornberry’s brutal assessment of Trump
  https://www.rt.com/uk/461022-thornberry-trump-racist-predator/

  Weyman Bennett, organizator protestu przeciwko rasizmowi tez sobie ulzyl na Trumpie; uwazal, ze ta wizyta obraza podstawowe wartosci humanitarne, jako ze Trump prowokuje do wojny nuklearnej i zachowuje sie jak wsciekly idiota, ktory nie zna podstawowych zasad dyplomacji.
  41-gun salutes and a Twitter tirade: Donald Trump arrives in UK | US news | The Guardian
  https://www.theguardian.com/us-news/2019/jun/03/donald-trump-arrives-in-buckingham-palace-for-state-visit

  Donald Trump zas radosnie stwierdzil, ze nie widzial zadnych protestow przeciwko sobie, bo Anglia kocha Ameryke ale jest pewien, ze Fake News przedstawia inny obraz.
  Oswiadczyl tez, ze ‚wielki biznes’ z Trumpem uwolni Anglie od ..kajdanow:
  “Haven’t seen any protests yet, but I’m sure the Fake News will be working hard to find them. Great love all around. Also, big Trade Deal is possible once UK gets rid of the shackles.”

  Trump nie widzial zadnych protestow:
  Trump visit brings full spectrum of protesters to Trafalgar Square | US news | The Guardian

  https://www.theguardian.com/us-news/2019/jun/04/trump-visit-brings-full-spectrum-of-protesters-to-trafalgar-square

  Anti-Trump protests in London turn violent – YouTube

  Prasa londynska miala swoj wielki dzien!
  John Crace, znany felietonista, okropnie sie poznecal nad wielkim gosciem zza Wielkiej Kaluzy :

  „Tak, to ja, Prezydent Trump, przybylem z wizyta do tej dziury, kraju trzeciego swiata”

  Yes, it’s me, President Trump, visiting some third-world hellhole | John Crace | Politics | The Guardian
  https://www.theguardian.com/politics/2019/jun/03/president-trump-visit-queen-buckingham-palace-london-england

  Trump o Krolowej:
  „To sympatyczna pani, bardzo sympatyczna, szkoda, ze taka stara.
  Meet the Queen. She’s a nice lady. A very nice lady. So old though. I give her a fist bump and recommend a decent sunbed. ”

  Strasznie Trump sponiewieral skolatana Anglie.
  Trump piles humiliation on to Brexit-battered Britain — RT Op-ed

  https://www.rt.com/op-ed/460991-trump-london-visit-brexit/

  Takiego cyrku z koniami i kucami Anglia dawno nie widziala.
  Nie zal mi Anglikow. Zwlaszcza ostatnich ekip rzadzacych.
  Ale takiego popisu chamstwa Europa dawno nie ogladala.

 20. Lily said

  A.D,podpisuje cosik,wystrojony w swoje
  ulubione barwy.Kontynuuje testament
  swojego mentora.”Wszystko co wiem,
  i czego sie nauczylem,zawdzieczam L.K”.
  „Jesli wygramy wybory,to bedziemy
  kontynuowac polityke mojego brata”,
  deklarowal J.K,w kampanii przedwyborczej
  w 2015 r. A,jaka polityke prowadzil L.K,
  wiadomo?. Deklaracja z wrzesnia 2005r,
  mowi o tym.

Sorry, the comment form is closed at this time.