Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Birton o Skutki uboczne 13. emerytury:…
  NICK o Wolne tematy (12 – …
  Anucha o Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Olo o Ukrainiec rozpijał i molestowa…
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Olo o Pięć lat nieróbstwa Dudy
  jasiek z toronto o Koniec polskiego górnictwa?
  JADAM o Pięć lat nieróbstwa Dudy
  Kwal o Smoleńsk: Wszyscy uważają, że…
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Kapsel o Wolne tematy (12 – …
  Szarak o Dlaczego koty mruczą? Znaczeni…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 501 obserwujących.

Porażka?

Posted by Marucha w dniu 2019-06-05 (Środa)

Jakub Stonawski

Jakub Stonawski

Pan prof. Adam Wielomski ogłosił porażkę Konfederacji. Po części z tym się zgadzam. Na pierwszy rzut oka tak to wygląda. Oczywiście Konfederacja nie weszła do PE, nie przekroczyła progu wyborczego (tak nawiasem, czy próg wyborczy jest zgodny z Konstytucją?).

Oczywiście, że przegrała z Wiosną Roberta Biedronia – co w naszym jednak katolickim kraju jest wynikiem zatrważającym.

[Łatwiej w „katolickiej” Polsce zrobić polityczną karierę na pedalstwie, aborcjonizmie, eurobełkocie czy patologicznym wręcz antyklerykalizmie, niż na chrześcijaństwie. Taka jest Polska i tacy są Polacy. – admin]

Jednak trzeba przyjąć, że polski wyborca póki co od kilku lat ma już zapisaną „dwubiegunowość” wyborczą. Świadomość ogólna jest taka, że albo PO albo PIS. Tu trzeba przyznać, że dobrą socjotechnikę mają te dwie partie.

Oczywiście wyborca antysystemowy istnieje i jest go coraz więcej. Bo jednak Konfederacja + K15 to ok. 8,25%. Parę lat temu nie było w ogóle takich wyborców.

Jak z tego wynika, my musimy bardzo solidnie dalej pracować nad edukacją wyborców. Jak właśnie widać – ta praca już daje efekty. Jeszcze może niewymierne, ale daje. Czeka nas ciężka i długa praca. [Proponuję zacząć od wykopania kilkunastu milionów dołów i napełnienia ich wapnem niegaszonym – admin]

Nie oszukujmy się, nie pokochają nas od razu tłumy, zwłaszcza, że opór systemu jest ogromny. Te setki informacji medialnych zarzucających Konfederacji działanie na rzecz Kremla – nawet w wiadomościach z bazarków w trakcie ciszy wyborczej Konfederacja była opisana jako „Kremlowska (małpka)”. Tu nie da się osiągnąć sukcesów na pstryknięcie palcem.

I tylko najważniejsze będzie, jak to wszystko potraktują szefowie Konfederacji. Czy nie upadną. Czy przetrwają.

Ale przecież jest jeszcze ta siła, która dopiero się budzi. I już gdzieś tam powoli się organizuje. Być może trzeba będzie połączyć tą siłę z Konfederacją i tym co zostanie z K15. Ja oceniam, że potencjał tej siły może być duży. Ale nie dzisiaj.

Więc tylko jedna trzeba napisać – nie upadajcie na duchu. Jest lepiej niż było parę lat temu. Pracujemy, działamy, edukujemy u podstaw. A sukces jest przed nami.

Jakub Stonawski
https://konserwatyzm.pl

Komentarze 23 to “Porażka?”

 1. Listwa said

  Przegrana nie jest patrząc w granicach wyborów. W krótkim czasie sporo się udało.
  Patrząc ogólnie pozycje Polski i Polaków pokazuje wynik w wyborach do PE..

  Czyli słabo i marniutko. Zgadzam się z Gajowym że obecne okolenia Polaków do w większości poziom mierny i polactwo.
  Tracą ziemię, gospodarkę, edukację, zdrowie i „olej” w głowie.

  Jest na szczęście jakaś cześć narodu żywa. Cześć śpiąca do obudzenia. Konfederacja to nie tylko 4 przywódców.

 2. NC said

  Jak już napisał Gajowy Marucha w Wolnych Tematach:
  „Polacy mają stabilne poglądy i wiedzą, komu ufać. Do Parlamentu Europejskiego wybrali tak wypróbowanych polityków, jak Róża Thun, Jerzy Buzek, Danuta Hübner, Ewa Kopacz, Robert Biedroń, Janusz Lewandowski…”
  Nie ma potrzeby rozwijania tego tematu. Polski już nie ma, a lokalna ludność jewropejska obudzi sie dopiwro wtedy, kiedy będzie za późno.

 3. Marek said

  Ja się pytam fanów i wyznawców takiego Brauna.
  Jaki ch podpowiedział Braunowi, by stawać razem obok takiego Liroya? Albo Korwina?

  Wiem, ale nie powiem. Sami sobie spróbujcie odpowiedzieć.

 4. Sarmata said

  Najlepsza strategia na wybory to POWIEDZIEĆ PRZED WYBORAMI, ŻE MA SIĘ RAKA – patrz Cimoszewicz czy Ochojska. Jest 200 000 – 300 000 głosów? Jest!
  Dwoje cwaniaków a głosów tyle co cała Konfederacja!
  Polacy mają serca równie miękkie jak ślimak dupę i uwielbiają litować się nad byle kim. A staropolskie przysłowie mówi: „nie lituj się nad dziadem, bo dziad jak odżyje to cię torbą zabije”. Na ale cóż, starożytni Sarmaci mieli trochę więcej rozumu w swoich wygolonych czaszkach.

  Stan aktualny jest taki, że żyd ma Twoje pieniądze (83 – 87%) – Ty człowiecze masz gówno i czekasz kiedy Ci raczy dać jakieś 500+!
  Pan Stanisław Michalkiewicz ujął istotę rzeczy: „Wolność gospodarcza i własność prywatna zapewniają autonomię wobec władzy” Ja powiem jeszcze prościej – broń i pieniądze zapewniają autonomię wobec władzy. I dlatego nie macie Państwo ani jednego – ani drugiego.
  Tenże pan Stanisław Michalkiewicz często pokazuje nam jak winny wszelkiemu złu jest socjalizm. Ja powiem tak: żydom wcale nie chodzi o żaden socjalizm tylko o ubezwłasnowolnienie człowieka na poziomie jednostki, pozbawienie jej swoich pieniędzy i pozbawienie broni aby już o nic nie walczył. Socjalizm, komunizm, demokracja to jest tylko marka handlowa zależna od aktualnego etapu.
  Nie chodzi wcale o żadne -izmy tylko o to, aby pozbawić Cię efektów Twojej pracy człowiecze.
  Zrozumcie to wreszcie, że żyd Józef „ten trik” zastosował w Egipcie już 3700 lat temu!

  Jojne Daniels zobaczył w Wieczorze Wyborczym TVP aż 3 posłów Konfederacji w PE, wziął telefon, zadzwonił gdzie trzeba i z 6,3% zrobił Konfederacji 4,47%. Tak było.
  Ewidentne fałszerstwo na Konfederacji, ale i na pedalskiej Wiośnie. Skoro w Studio Wyborczym podali, że Exit Polls nie obejmuje małych wiejsko-miejskich okręgów to jest jasne, że pedalskiej Wiośnie powinien wynik znacząco spaść a tu ani drgnął spadł zaś Konfederacji. W małych wiejsko-miejskich okręgach nikt nie głosuje na pedałów. To jest ewidentne fałszerstwo! Zostawienie (łaskawe) Konfederacji 4,55% zabezpiecza PKW przed protestami, że czyjś głos na konfederację nie został uwzględniony tak jak to wcześniej bywało, że zerowali wynik Korwinowi a sąd najwyższy stwierdzał, że to nie wpłynęło na wynik wyborów. Teraz zastosowali inną metodę ustalając wynik Konfederacji na 4,55% i zamykając tym samym usta pojedynczym protestom, że nie ma ich głosu w protokole. Patrząc zaś szerzej to chodzi o odcięcie Konfederacji od zapraszania jej do programów informacyjnych w TVP. Przy 4,55% problemu nie ma i nikt Konfederata do październikowych wyborów nie zobaczy. Aby otrzymać w miarę prawdziwy wynik Konfederacji to trzeba dopisać jej wszystkie głosy nieważne (PKW: Zanotowaliśmy 112 390 głosów nieważnych. To poniżej jednego procenta.).

  Co do takiego fałszerstwa to można rozwiązać je w prosty sposób w postaci publicznego liczenia głosów jak w Wielkiej Brytanii lub rozwiązać częściowo wydając każdemu(!) głosującemu pokwitowanie z pieczęcią na kogo głosował, co przy zapewnieniu tajności, byłoby pewnym straszakiem pozwalającym w jakimś – teoretycznym przynajmniej – sensie sprawdzić głosy na taką Konfederację oddolnie w wybranych okręgach dla poszczególnych Obwodowych Komisji Wyborczych.

  I jeszcze z innej beczki: na tym polega kurewstwo tych żydowskich wyborów a wystarczyłoby żeby PKW publikowała wszystkie (WSZYSTKIE!) dane cząstkowe z poszczególnych poziomów sumowania aż do komisji z wywieszką wyników na drzwiach a każdy głos byłby sprawdzony gdyż nie brakuje ludzi którzy chcieliby się trochę pobawić.
  Tylko takie sprawdzenie ma sens, ale żydostwo celowo przerywa ten łańcuch liczbowy, aby po wieki fałszować wybory. Czasami to fałszerstwo wychodzi tylko jak np. ktoś (w przeszłości) głosował na JKM a na drzwiach JKM miał 0 (zero) głosów. Jednak stalinowski sąd najwyższy nie zwracał uwag na takie protesty wyborcze (mam taki jeden śmieszny wyrok) mówiąc wyborcom po żydowsku, że „to nie miało wpływu na ostateczny wynik wyborczy”.
  Ciekawe skąd ci stalinowcy znają ten „ostateczny wynik wyborczy”?
  Powiem więcej. W tej żydowskiej metodzie ukrywania pojedynczych głosów na poziomie komisji obwodowych jest głęboki sens fałszerstwa polegający na tym, że ludzie nie mogą sprawdzić takich pojedynczych głosów na JKM, bo jakby sprawdzili, to mogłoby wpłynąć do sądy stalinowskiego „na wysokościach” np. 123566 protestów i wybory musiałby być powtórzone. ze względy na to „że to miało wpływ na wynik wyborów” a tak pozbywają się tego oskarżenia w sposób cichy i „elegancki”.
  O to chodzi.
  Pokłony,
  Króluj nam Chryste

  P.S. Tak nawiasem to Kukizowi przydałoby się tęgie baty za to startowanie w wyborach poza Konfederacją. Ręki bym mu nigdy więcej nie podał. Konfidenta poznacie po owocach. W 2015 roku pisałem po co jest to pseudo-prawicowe „ugrupowanie”. Właśnie wykonali zadanie!

 5. Voodoosch said

  W takim tempie to Polacy obudza sie za jakies 30 lat, jesli narod bedzie jeszcze istnial i czy bedzie wiekszoscia nad Wisla.

 6. RomanK said

  POwoli..panowie …patrzcie na to na zimno i trzezwo….
  UKlad w Polsce jaki stworzono pod przykrywa tzw Okraglego Stolu…polega na utrzymywaniu fikcji politycznej dla ustabilizownia stworzonej poprzez Zjednoczone Zlodziejstwo Struktury Ekonomicznej i supportujacej ja sieci powiazan personalnych. DO tego uzywa sie wyprobowanych metod- quasi demokratycznych.
  Poska scena polityczna podzielona jest na dwa obozy….
  Oboz Polski….2/3
  Oboz Ukladu…. 1/3
  Polacy tanowia 60% pewnego elektoratu polskiego i narodowanego, ktorego pozbawiono jego elektorow , i ktory z tego prostego powodu poprostu nie bierze udzialu z zadnych formach uzurpacji wladzy…plus minus do 15% chwiejnych sluzaszczich podwojna lojalnoscia zarabiajacych na zycie..i cukierki…:-)))ktorzy odwroca sie natychmiast , ze zmiana sytuacji:-)))
  PiS ..zajmuje ok 20%…PO 18% i pozostale 12% podzielone jest na sieczke jaka wypelnia sie coraz to nowe , fraKCJE, FEDERACJE, KONFEDERACJE…kanapy i taborety….nie zmianiajac zastanego ukladu….
  Na tego ypu efemerydy patrza uwaznie tylko z jednego powodu…zeby nie powstalo cos takiego…co nagle i niespodziewanie uzyskaloby poparcie tej zamrozonej 60% milczacej polskiej sily….co mogloby zaklocic sielanke i spokoj Ukladu Wladzy.
  Dlatego tak uwznie selekcjonuje sie moderatorow opozycji..i tak dokladnie selekcjonuje sie tematy i narracje w ten sposob wyselkcjonowanych pszywudcuffnarodowych….
  ZObaczcie na ciekawy fenomen…czy ktos moze policzyc ile mamy na arenie ugrupowan :narodowych”???? tzw quasi narodowych???? dziesiatki!
  To wskazuje czego i kogo boi sie Uklad i skad oczekuje ataku!
  Dlatego nie szczedzac sil i srodkow Uklad tak szatkuje ta strone poitycznych sympatii…..wg zasady ..dziel….dzielll…dziellll i jszcze raz dziel…..

  Dlatego dziwie sie i szkoda mi tych chlopcow- jakimi kieruje pan Winnicki..po jaka cholere daje sie wprowDZAC W TAKIE KONFEDERACJE??? Nie jest naiwny i napewno nie jest glupi….nie jest tez glupi ani naiwny pan Jakubiak, ktory tez jest narodowcem….
  Za glupego uwazam natomiast kazdego , ktory uwaza ze Konfederacja to cos w katgorii przegrania ..czy zwyciestwa:-))))) za glupigo badz…zwyklgo lobuza….

 7. Lily said

  Rozmawialam z osobami,ktore w 2015 r glosowaly na Pis,teraz nie beda glosowac
  na Pis,ale tez nie chca glosowac na Konfederacje.Dlaczego?,pomyslcie sami.

 8. Joannus said

  Ad 1 Listwa
  ” Konfederacja to nie tylko 4 przywódców.”

  Tego nie pojmują ubogaceni mądrością od tych co jak podaje Pismo Święte posiedli sprawność w ”cedzeniu komara przez sito”.

  Ad 4 Sarmata
  Pozwolę sobie na pochwałę, Dobry wpis.

 9. Listwa said

  @ 7 Lily

  A co ci stratedzy i znawcy proponują wzamian ?

  Teraz posiedzą w krzakach, ktoś niech zrobi, a sami nie widzą czego oczekuja, a jak znajdą się w tarapatach to zarządają ratujcie nam du*y

 10. Marek said

  nie jest tez glupi ani naiwny pan Jakubiak, ktory tez jest narodowcem….
  ===
  hehe, Kafel, twój narodowiec razem z Liroyem zagłosowali za 100 mln zł na cmentarzyk żydowski w Wawie.
  Zapomniałeś wyjaśnić, jakiego narodu są owi narodowcy.

 11. Listwa said

  @ 7 Lily

  „Na 17 socjalistycznych radnych wybranych do francuskojęzycznego parlamentu w Brukseli,11 to muzułmanie (Marokańczycy i Turcy). Więc kto wygrał wybory? Socjaliści czy muzułmanie?” To wg mediow „głupia i rasistowska reakcja” dzialacza belg. centroprawicy

  – idziemy do tego samego, tylko moze radni innej narodowości będą.

 12. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  PiS-owska KurWizja przebiła wszystko, co do tej pory było znane w propagandzie III RP. Niesławny prezes TVP Robert Kwiatkowski z nadania SLD to przy PiSuarach pikuś.

 13. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  „[Łatwiej w „katolickiej” Polsce zrobić polityczną karierę na pedalstwie, aborcjonizmie, eurobełkocie czy patologicznym wręcz antyklerykalizmie, niż na chrześcijaństwie. Taka jest Polska i tacy są Polacy. – admin]”

  ————–

  Poglądy Krajskiego, zwłaszcza w kwestiach geopolitycznych, pozostawiają sporo do życzenia, ale tu akurat dobrze mówi:

 14. Listwa said

 15. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Wybory, przy stanie, w jakim znajduje się obecnie nasz naród, niczego drastycznie nie zmienią (mogą co najwyżej, i to tylko przy dobrym farcie, napsuć trochę krwi globalistom i nieco odsunąć w czasie przemianę Polski w państwo satanistyczne). Tylko jakieś nadzwyczajne pier…nięcie mogłoby dać jakąś nadzieję na zmianę ku lepszemu (bo tylko coś takiego mogłoby, moim zdaniem, obudzić ludzi). I tak sobie oglądam ostatnio wywiady z niejakim Cezarym Grafem, doradcą finansowym specjalizującym się w kryptowalutach, który wieszczy wielkie załamanie się gospodarki III RP pod koniec 2020 r. Czas pokaże, czy ma rację, ale warto posłuchać.
  .https://www.youtube.com/watch?v=hHCFpRYk1Jk
  .https://www.youtube.com/watch?v=1Sf7rEYNrE0
  .https://www.youtube.com/watch?v=pKeRrXkN1Kw
  .https://www.youtube.com/watch?v=yaK33bAzYuA
  .https://www.youtube.com/watch?v=2A6GRLhYDj8

 16. Listwa said

 17. Lily said

  Re 14;Listwa
  Po lewej stronie,czy to jest namiestnik
  KNESSETU,(zjazd w Krakowie w 2014r)
  w III.R.P, pookraglostolowej?.
  Wszedzie jest Go pelno,zabiera glos,
  reprezentuje nawet III.RP,za granica.
  Jest tez,czlonkiem rodziny Radia Maryja.
  Bardzo podobny do Ojca,sprawdzcie to sami.
  T.R,ostatnio zauroczony(mowil to otwarcie) bardzo,panstwem na Bliskim Wsch.

 18. Lily said

  Re 12; P.O.P.G.
  Prosze zwrocic uwage jak niejaka K.
  Rachon,mowi na (er).
  Tak samo jak, Donald T, Hanna G.W,i cala
  masa innych.

 19. Jabo said

  Ad 12. Spadłem z krzesła. Jerzy Urban przy tej babie, to wzór prawdomówności. Ale cóż, naród głupi wszystko kupi.

 20. abcdef said

  [Łatwiej w „katolickiej” Polsce zrobić polityczną karierę na pedalstwie, aborcjonizmie, eurobełkocie czy patologicznym wręcz antyklerykalizmie, niż na chrześcijaństwie. Taka jest Polska i tacy są Polacy. – admin]

  Nie tylko w katolickiej Polsce, Panie Admin. Jesteśmy regułą, nie wyjątkiem. Portale, jak Pana, explodują anty-chazarszczyzną. Stąd, skuteczne póki co, próby cenzurowania niewłaściwych myśli przez chazarską mafię.

  Ale, jak mówił Lenin — czy był to Stalin, nie pamiętam — lokomotywa historii jedzie. Wahadło zmieniło już kierunek i nie można go zatrzymać — chyba, że nadzwyczajnymi sposobami, jak kolejna wojna światowa.

 21. Lolek said

  Ad 12.
  To machanie rękami jest takie wymowne…
  https://www.youtube.com/results?search_query=szewach+weiss

 22. Ale dlaczego? said

  AD. 12
  A widzicie państwo, jak ta kurewka kurwizji gestykuluje?
  Mogę się założyć, że miała szkolenie z posługiwania się mową ciała, by jej kłamstwa lepiej trafiały do ciemniaków…

  ———–
  I to chahaktehystyczne „r”…
  Admin

 23. Ale dlaczego? said

  aaa…
  To było w telewizyjce republika.
  Komentatorzy twierdzą, że to żonka Rachonia. Z KOREZENIAMI pierwszorzędnymi…

Sorry, the comment form is closed at this time.