Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Dziś Węgry, jutro Polska – czy…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  I*** o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Siekiera_Motyka o Śmierć lekarza rodzinnego
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Herbert, czyli skąd się w…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  irtur o Skąd pochodzą Polacy? „Jesteśm…
  bryś o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

Łatwy w hodowli dla Merkel… Tytuł felietonu to cytat z niemieckiej prasy („Die Welt”!).

Posted by Marucha w dniu 2019-06-06 (Czwartek)

Tytuł felietonu to cytat z niemieckiej prasy („Die Welt”!), słusznie się Państwo domyślacie, że dotyczy Donalda Tuska. Tak go bowiem postrzegają Niemcy. I nie jest to wyraz szacunku do niego, tylko stwierdzenie jego oczywistej proniemieckości (stąd te liczne „szwabskie” ordery na Tuskowej piersi).

Jest z niemieckiej nominacji przewodniczącym Rady Europejskiej, bo od samego początku reprezentuje w Unii niemiecki punkt widzenia. To jest oczywiste nawet dla średnio rozgarniętego obserwatora europejskich politycznych zapasów.

Cóż, paradoksem polskiej historii pozostanie to, że facet nieznoszący polskości (o czym Tusku pisał już w 1987 r., w ankiecie „Znaku”) został polskim (?) premierem. Szkodził przez wiele lat (nie tylko jako premier!) i dalej chce szkodzić, o czym przekonuje jego ostatnie wystąpienie w auli UW. Jego wykład musi być dla nas czerwoną ostrzegawczą lampką. Trzeba uczynić wszystko, by Tusku już nigdy nie miał decydującego wpływu na polską politykę. A że sobie ostrzy na to zęby, świadczy ten niefortunny (eufemizm) warszawski „wykład”.

Na całe szczęście, jak przewidywałem, zakończył się totalną klapą, nie przysparzając dodatkowych punktów antypisiorom zebranym do jednego worka w tzw. Koalicji Europejskiej. Hadko było słuchać, co wygadywał do swoich wyznawców, zebranych w auli uniwersytetu (Uniwersytecie Warszawski i rektorze UW! Jaki wstyd!).

Tusku mówiący o „sercu i duszy” wyglądał co najmniej groteskowo, a gdy znienacka wypalił, że nie trzeba stosować przemocy, by pokonać zło, nawiązując do Gandhiego (on, notoryczny krętacz i cynik!), zbaraniałem; wyglądało to bowiem przez moment na recenzję działań obozu patriotycznego w stosunku do onych. Rzeczywiście, obóz Dobrej Zmiany (dobrej z minusem) próbuje pokonać POlityczne zło, nie wykorzystując wszystkich prawnych środków, jakie wypadałoby zastosować w stosunku do polityków ferajny. Raczej po chrześcijańsku i metodami Gandhiego. Nie o to oczywiście Tuskowi chodziło, jak zwykle i jak to on próbował swym tokowaniem odwracać kota ogonem. Że niby on chciałby walczyć ze złem.

Diabeł ubrał się w ornat i na mszę dzwonił. Na szczęście mistyfikacja z „wykładem” się nie udała i Tusku Polaków nie przekonał, bo niby czym? Znanym zbyt dobrze tuskizmem (czytaj: Tuskową blagą)? „Urokiem osobistym”, który bezpowrotnie minął? (Choć taki np. Agaton Koziński, niezmiennie zauroczony, popełnił na portalu WP hymn na cześć Tuska, bywają więc ślepe wyjątki).

Tak czy inaczej, po kabarecie, który Tusku urządził w Święto Konstytucji 3 Maja pozostanie spory niesmak, któremu na imię także „Jażdżewski”. Sam Tusk mówił dokładnie to, co przewidywałem w felietonie Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa, widać, że bez blagi żyć nie może, bo to jego sposób „uprawiania” polityki ( Nieprzypadkowo zyskał podczas swych rządów przydomek Pinokio). Teraz, po 3-majowym wystąpieniu, nowe przezwisko sobie kupił. Nie zauważył, że od czasów jego niesławnych rządów coś się jednak w Polsce zmieniło i Polacy już się nie dają platfusowym oszustom tak łatwo nabierać. [Dają, dają… nie wiem, skąd ten optymizm – admin]

Kolejna więc awantura (kabaret), jaką Tusk urządził w Polsce jako szef Rady Europejskiej (pierwszą zorganizował we Wrocławiu w ramach nieudanego grudniowego puczu 2016) spalił na panewce. Co gorsza dla Tuska i jego wyznawców z Koalicji „Europejskiej”, to, co mówił, zostało przykryte skandalicznym, haniebnym wręcz, wystąpieniem niejakiego Jażdżewskiego (przemawiał przed Tuskiem jako „gospodarz” spotkania!), obrażającego Polaków, wyborców PiS, epitetem świnie w błocie (sic!) i atakującego polski Kościół w sposób niesłychanie wręcz podły i niegodziwy. To, że Tusku poklepał tego lewackiego troglodytę i prostaka po jego antykatolickim wystąpieniu, świadczy o Tusku jak najgorzej.

Widać marzy się mu w polityce jakiś nowy Palikot, by mógł go używać do niecnych celów, jak poprzednika. Tym razem jednak mocno przegiął, aplauz, jaki zdobył Jażdżewski w auli UW (Uniwersytecie, wstyd!), przypomniał Polakom, czym grozi władza onych.

Głosować na platfusowych liberalnych pieniaczy, to jak życzyć własnym dzieciom i wnukom wszystkiego najgorszego. Tusku osiągnął więc cel odwrotny od zamierzonego i to jest ta dobra wiadomość! Także przed wyborami…

Andrzej Leja
https://polskaniepodlegla.pl

Komentarzy 27 do “Łatwy w hodowli dla Merkel… Tytuł felietonu to cytat z niemieckiej prasy („Die Welt”!).”

 1. karlik said

  Ja bym prosił, o link do „Die Welt” by to porównać… Bo „Łatwy w hodowli dla Merkel” wstawiłem do wyszukiwarki jako „Für Merkel leicht zu züchten” i podając nazwisko Donald Tusk mi nic nie wyskoczyło na stronach „Die Welt” ….ani w Google , więc do tego czasu traktuję to jako żart…

 2. Judasz said

  Wysłałem znajomym link do zdjęcia dziadka, a wszyscy myślą że to jaja. Tak mają sprane muzgi przez tvpn

 3. hulajdusznik said

  Ta fotografia to podpucha. Sam sprawdzałem w szwabskim archiwum. No, wiecie… że niby dziadzio Tuska… a tu guzik bez pętelki, bo to ktoś inny.

  Popatrzcie, jaki uczciwy! – zawrzeszczą za każdym razem, gdy ktokolwiek publikuje to zdjęcie. – Oni tak kłamią ze wszystkim na temat Donalda!

  Nie ma tam żadnego krewniaka tego posrańca mieniącego się Kaszubem, udającego Polaka, któren ma wew swojem pochodzeniu dwóch żydowskich dziadków i dwie żydowskie babcie, o czem podobno nie wiedział, aż mu razu pewnego jeden uczciwy żyd powiedział. Czy miał może więcej babć i dziadków? A któż to może wiedzieć?

  Przygotowałem dla was specjalne wydanie albumu z pewnej wizyty tego ychmościa u unych braciaszków, gdy był polskim płemiełem 11 lat temu. To tak ku pamięci.

  http://www.mediafire.com/file/ado0cgtdiqkgv69/Tusk_w_Izraelu_-_Album_zdj%25C4%2599ciowy.rar/file

  Rozpakować archiwum, uruchomić plik: Tusk w Izraelu – Album zdjęciowy.html

  oraz pewien list bez odpowiedzi.

  http://www.mediafire.com/file/mfsiymcwr867n11/Szanowny_Panie_Premierze%25E2%2580%25A6.docx/file

  I jeszcze dla niezapomnienia, co było u Maruchy:

  https://marucha.wordpress.com/2008/03/11/prawdziwy-cel-wizyty-tuska-w-usa/

  I jeszcze dla zbadania:

  Sprawa Obiektowa o kryptonimie „Klan”, założona przez SB na NSZZ „Solidarność” jesienią 1980 r. ( sygnatura akt IPN GD 003/ 166 t. 24, k. 113, 146).
  Są to dwie notatki służbowe ze spotkania z Tajnym Współpracownikiem SB o pseudonimie „Oskar”, napisane przez ówczesnego podporucznika Ryszarda Szymeckiego z Wydziału III A Komendy Wojewódzkiej MO w Gdańsku.

  To nie wszystko i nie koniec.

  P.S. Gdyby kiedykolwiek doszło do rozprawienia się ze zbrodniarzami i zdrajcami przez prawdziwe polskie sądy, to samo odczytywanie wyroków zajęłoby według mnie kilka lat. A co z procesami?

 4. hulajdusznik said

  A tu trochę o tej fotografii z artykułu:

  https://fototekst.pl/dziadek-w-wehrmachcie-ojciec-w-ss/

 5. wincenty said

  #1 @ „Wysłałem znajomym link do zdjęcia dziadka, a wszyscy myślą że to jaja. Tak mają sprane muzgi przez tvpn”

  Durniu zobacz/policz ile wtedy miał lat ojciec her tumana tuska 9-10lat? , marucha to trollnia ?

  ——-
  SPIERDALAJ.
  Nie ojciec, tylko dziadek, tępaku.
  A poza tym NIGDZIE nie napisałem, że osoba na zdjęciu ma jakiekolwiek powiązania rodzinne z Tuskiem, baranie.
  Admin

 6. piwowar said

  Spokojnie Judaszu (mam nadzieję że chodzi o Judasza Tadeo, a nie Iszkariotę). To wszystko jest cyrk. Popisy z kwaczkowskim i tyskiem na czele po godzinach siedzą w jakimś pierdzielniku na Czerniakowie, piją sobie razem piwsko i zaśmiewają się do rozpuku z głupich, naiwnych a poczciwych Polaczków, o mało ze śmiechu nie wpadną pod stół. A my (te Polaczki znaczy się) skaczemy sobie do oczu szczuci jedni na drugich.

  Piwowar zupełnie nie wierzy w autentyczność tego zdjecia.

  A nawet jeśli, to co z tego? Piwowar był edukowany w swojej profesji przez dwóch wybitnych profesorów naukowców, obydwaj za młodu byli wciągnięci do wermachtu i musieli strzelać. Może nawet jeździli szkopskim łazikiem jak ten podobny do Tuska. Jeden z nich byl niezwykle popularny wśród studentów, którzy masowo głosowali na niego, gdy mu kazano kandydować na posła (on nie chciał). A studencka brać wie bezbłędnie, kto jest rzetelnym, uczciwym człowiekiem, a kto… tego.

  Piwowar przeprasza za dygresję. Chodzi o to, aby nie dać się wciągać w niepotrzebne, prymitywnie sprowokowane przepychanki. Jeszcze raz: To wszystko jest cyrk, na niby. Naprawdę to chodzi o gniot czieławieka czieławiekam. Także intelektualny gniot.

  Tera my chodźmy na piwo i miejmy ich wszystkich w dupie.

 7. piwowar said

  „Tera my chodźmy na piwo i miejmy ich wszystkich w dupie.”

  Ale nie na piwo masowe, wielkoprzemysłowe, tylko na takie prawdziwe piwo, piwowarskie, nie za mocne w dynks, a silne w aromat i wartości odżywcze. Tym sklepowym g—nem niech się oni sami oszołamiają.

 8. hulajdusznik said

  Ad Piwowar:

  Tak to w polskiej stolicy, tańcowali zbójnicy.

 9. Ola said

  niedawno w elitarnej niemieckiej gazecie Frankfurter Allgemeine Zeitung ukazal sie artykul, zdaje sie w zwaizku z wyborami i nastrojami w Polsce , i w podsumowaniu dziennikarz zpointowal : ” Polak jesli nie klamie , to tez klamie” …..

  no coz , „wolnosc slowa” i w Niemczech robi sie popularna. Oby tylko rzeczywiscie uszczesliwila narody.

 10. Boydar said

  ” Polak jeśli nie kłamie , to też kłamie”

  Fascynująca konstrukcja myślowa; jeszcze tego nie rozplątałem.

  Tak swoją drogą, ciekawe o którego Polaka im chodzi, o Tuska ? A może o Michnika ?

 11. Marucha said

  Re 1:
  Nie znam linku. Nie jestem nawet pewny, czy wydanie internetowe Die Welt jest identyczne z wydaniem papierowym. A Pan?

 12. Marucha said

  Re 3:
  Ta fotografia to podpucha

  W kontekście artykułu jest to bez znaczenia. Zdjęcie ma charakter czysto ilustracyjny.

 13. hulajdusznik said

  Gospodarzu (12), miałem na względzie krążenie tej fotografii po Internecie w ogóle, a nie li tylko w tym artykule. Autorstwo zamieszczenia tej „podpuchy” należy się gaaaazecie Szeeeechtera.

 14. hulajdusznik said

  Nieprzerwanie od 30 lat trwa spektakl pod tytułem „III RP”. To przedstawienie wciąż ogląda miliony matołów i trochę bezradnych krytyków.

 15. revers said

  Cos serbowie mogli by napisac na temat dzialnosci obcych sluzb w tym BND, BND przejela czesc spraw STASI, a CIA zangazowala nawet samego szefa STASI Markusa Wolfa, serbia z widmem wojny i rzeczywistymi rozbiorami, w polsce to tylko rozbiory regionalne, przez regionalizacje terenow przygranicznych i finansowania programow tzw. spojnosci ale funkcjonuje nie gorzej jak wojna za to wprowadza duzo systemow kontroli krajow podbitych, przewaznie bylych demoludow..

  https://www.telegraf.rs/english/2892307-confidential-document-of-the-cia-and-the-bnd-from-1977-heres-what-remains-of-serbia-after-the-split-of-the-sfry-and-the-division-into-the-colonies-photo

 16. Troll Polonii said

  Czy moze ktos na gajowce wytlumaczyc dlaczego wsrod nastepcow zwyciezcow z Normandii Krolowa Brytyjska gratulowala zwyciestwa nad Niemcami pani Angeli Merkel i drugiej takiej ‚nastepczyni zwyciezcow ‚ ze Slowenii: Pierwszej damie USA?
  Czy mnie sie cos pomylilo, czy mnie, moi rodzice, ktorych bombardowali alianci w Dora zle poinformowali?
  Czy po prostu pisac bedziemy na nowo historie II-ej wojny swiatowej .. kolejny raz.

  Krolowa wdzieczy sie do przywodcow alianckich z okazjii 75 rocznicy D-Day; wsrod przywodcow alianckich jest ,…Angela Merkel. Nic dziwnego, ze nie ma przedstawicieli Rosji ani Bialorusi.
  Ale zabraklo banderowcow. Jaka szkoda!
  Te obchody to i tak jeden wielki skandal. Pod Stalingradem zginelo wiecej Niemcow niz w Normandii i Berlin zdobyli Rosjanie a nie Niemcy z kowbojami!

  Huh? Queen introduced to leaders of WWII D-Day ‘allied nations’… including Germany’s Merkel — RT UK News
  https://www.rt.com/uk/461133-queen-merkel-germany-d-day/

 17. MatkaPolka said

  BERLIN ZDOBYLI POLACY – jako pierwsi zawiesili polską flagę nad Reichstagiem
  Potem nad Brama Branderburską. Marszałek Żukow celowo operacje berlińską powierzył Wojsku Polskiemu

 18. Alina said

  Po rekomendacji p. Lei oglądnęłam wystąpienie tego politruka Jażdżewskiego z 3 maja. Zresztą polecam, to tylko 10 minut.

  10 minut to za mało do prezentacji światopoglądu ale domyślam się, że pan Jażdżewski przedstawił kluczowe fundamenty dzisiejszego światopoglądu lewicowo-liberalnego. W strefie anglojęzycznej takich ludzi nazywa się „social justice warriors”, bojownikami o sprawiedliwość społeczną, i termin ten ma raczej wymowę negatywną. To wyprane z mózgu politruki bądź ofiary takowych.

  W innym ujęciu rewolucyjna żarliwość pana Jażdżewskiego to po prostu aktualne wydanie tikkun olam, co w ich języku nazywa się naprawianiem świata. Takie samo źródło miała rewolucyjna żarliwość Trockiego, Apfelbauma, Żabotyńskiego, Guevary, Macierewicza, Kuronia, Michnika, itd. Można by długo wyliczać.

  Osobiście nie wiem jak z takimi ludźmi sobie poradzić. Chyba najlepiej odebrać im czynne prawo wyborcze, dokładnie na wzór rozwiązań obowiązujących w Palestynie.

 19. MatkaPolka said

  DWA ŻYDOWSKIE GANGI POLITYCZNE KŁÓCĄ SIĘ – O KORYTO – O TO, KTÓRY GANG MA EKSPOLOATOWAĆ POLSKĘ I POLAKÓW.

  Tusk to ŻYD i volksdeutsch – stał się Niemcem. Wszyscy dziadkowie Tuska – ze strony ojca byli żydami. Wszyscy dziadkowie ze strony matki Tuska byli ŻYDAMI – Anna Liebke, matka Ewy Tusk z domu Dawidowska.. Leon Lalowski zmienił nazwisko na Józef Tusk – dziadek
  Bundesarchiv w Berlinie oraz WASt (Wermacht Auskunftstele

  Był strażnikiem w Stuthoffu a następnie w Neuengame

  Tusk i Kaczyński ZdRadek Sikorski – podpisali Traktat Lizboński i spowodowali że Polska stała się Kolonią niemiecką. – Uczestniczyli w kryminalnej prywatyzacji, gdzie polski przemysł został odstąpiony Niemcom po cenach złomu.
  ŻADNA AFERA PO NIE ZOSTAŁA ROZZLICZONA.

  Tusk jest winny katastrofie smoleńskiej” – zamachu na urzędującego prezydenta Polski.

  Konstytucja 3 maja, do której odwołuje się Tusk – była Pruską prowokacją – doprowadziła do rozbiorów Polski przez 3 niemieckich cesarzy – jest świętem niemieckim, a nie polskim.
  Konstytucja 3 Maja jest w całości masońska i antypolska
  Nie dopuszczono do reform Czartoryskiego z 1768 roku

  Targowica była jedyną szansą nie dopuszczenia do rozbiorów. Głowna intryga Pruska polegała na tym, aby Polska nie weszła w sojusz z Rosją (przeciw Prusom).
  Zdradą była Konfederacja Barska. Ale Polakom się wmawia, że Targowica to symbol zdrady

  Na pewno zdrajcą jest Tusk.
  Niemcy są i byli największym wrogiem Polski

  Całe przemówienie Tuska

  https://oko.press/pelny-tekst-tusk-nie-dajcie-sobie-wmowic-ze-mamy-myslec-w-sposob-jednakowy-ze-mamy-nie-przeszkadzac-i-popierac/

  Każde słowo w tym przemówieniu jest kłamstwem i jest przeciw Polsce.

  To wszystko na tle nachalnej promocji Unii Europejskiej – w tej propagandzie chodzi o to aby wmówić Polakom – jak UE jest dobra – tylko nie mówi się o transferach PROFITÓW -miliardów euro z Polski do Niemiec, przez niemieckie banki. Mówi się, że UNIA DAJE – nie mówi się ile Unia BIERZE!!

  Za wszystkie zbrodnie przeciw Polsce Tusk powinien być sądzony i ROZSTRZELANY

  Ale ten drugi gang żydowski – PiS wcale nie jest lepszy – oba gangi grają przeciw Polsce.

 20. MatkaPolka said

  DWA ŻYDOWSKIE GANGI POLITYCZNE KŁÓCĄ SIĘ – O KORYTO – O TO, KTÓRY GANG MA EKSPOLOATOWAĆ POLSKĘ I POLAKÓW.

  Tusk to ŻYD i volksdeutsch – stał się Niemcem. Wszyscy dziadkowie Tuska – ze strony ojca byli żydami. Wszyscy dziadkowie ze strony matki Tuska byli ŻYDAMI – Anna Liebke, matka Ewy Tusk z domu Dawidowska.. Leon Lalowski zmienił nazwisko na Józef Tusk – dziadek
  Bundesarchiv w Berlinie oraz WASt (Wermacht Auskunftstele

  Był strażnikiem w Stuthoffu a następnie w Neuengame

  Tusk i Kaczyński ZdRadek Sikorski – podpisali Traktat Lizboński i spowodowali że Polska stała się Kolonią niemiecką. – Uczestniczyli w kryminalnej prywatyzacji, gdzie polski przemysł został odstąpiony Niemcom po cenach złomu.
  ŻADNA AFERA PO NIE ZOSTAŁA ROZZLICZONA.

  Tusk jest winny katastrofie smoleńskiej” – zamachu na urzędującego prezydenta Polski.

  Konstytucja 3 maja, do której odwołuje się Tusk – była Pruską prowokacją – doprowadziła do rozbiorów Polski przez 3 niemieckich cesarzy – jest świętem niemieckim, a nie polskim.

  Targowica była jedyną szansą nie dopuszczenia do Rozbiorów. Głowna intryga Pruska polegała na tym, aby Polska nie weszła w sojusz z Rosją (przeciw Prusom)

  Całe przemówienie Tuska

  https://oko.press/pelny-tekst-tusk-nie-dajcie-sobie-wmowic-ze-mamy-myslec-w-sposob-jednakowy-ze-mamy-nie-przeszkadzac-i-popierac/

  Każde słowo w tym przemówieniu jest kłamstwem i jest przeciw Polsce.

  To wszystko na tle nachalnej promocji Unii Europejskiej – w tej propagandzie chodzi o to aby wmówić Polakom – jak UE jest dobra – tylko nie mówi się o transferach PROFITÓW -miliardów euro z Polski do Niemiec, przez niemieckie banki. Mówi się, że UNIA DAJE – nie mówi się ile Unia BIERZE!!

  Za wszystkie zbrodnie przeciw Polsce Tusk powinien być sądzony i ROZSTRZELANY

  Ale ten drugi gang żydowski – PiS wcale nie jest lepszy – oba gangi grają przeciw Polsce.

 21. Greg said

  Re.16 Troll Polonii
  Rodzina Królewska Brytyjska należy do rodzin SATANISTYCZNYCH.
  Wystarczy?

 22. MatkaPolka said

  polecam

  Jedrzej Giertych – Tragizm losów Polski – Pobierz pdf z Docer.pl
  https://docer.pl/doc/5e1e5

  Jędrzej Giertych TRAGIZM LOSÓW POLSKI PELPLIN NAKŁADEM DRUKARNI I KSIĘGARN

 23. Alina said

  Kaczyński jest podpięty także pod Berlin. Porozumienie Centrum zakładał przy pomocy, także finansowej, Fundacji Adenauera.

  O tym, czym są te niemieckie fundacje, rozprawia kompetentnie poniżej jakaś żydokomunistka, chyba z Paryża:

  To bardzo ważny materiał, dzięki wysłuchaniu Moniki Karbowskiej można zorientować się, jaką fikcją jest polityka w Polsce.

 24. Alina said

  @ Greg

  Warto dodać to: https://www.telegraph.co.uk/comment/10201882/Circumcision-is-one-of-the-oddities-of-the-Royal-Family.html

  Angielska rodzina królewska praktykuje obrzezanie. W Londynie mieszka mohel rodziny królewskiej.

 25. revers said

  Reszta propagandy jakosciowo lepsza od standardowego Goebelsa, fuehrera propagandy II Rzeszy Niemieckiej

  https://swprs.files.wordpress.com/2017/08/netzwerk-medien-deutschland-spr-mt.png?w=425&h=271

  bo w propagandowym matryksie z koszerna czolowka z usraela.

  https://swprs.org/die-propaganda-matrix/

 26. Troll Polonii said

  17
  Matka Polka
  Ma racje.
  Z tego oburzenia na powitanie Merkelowej zapomnialem napisac o Polakch, ktorzy rzeczywiscie byli w Berlinie wczesniej od aliantow.

  Alianci ‚spoznili sie’ z tym desantem o cale dwa lata.
  W czerwcu 1944 roku armia hitlerowska byla juz pobita.
  Od dawna juz krazy opinia w kolach wojskowych, ze jankesi specjalne tak dlugo czekali na ten desant, bo chcieli, zeby Rosja calkiem sie wykrwawila i przy okazji oslabila armie hitlerowska.

 27. revers said

  re16

  chyba Putin to najlepiej wytlumaczyl, sam nie bedac zaproszony na to wydarzenie d-day, zartujac „nie wszyscy goscie musza byc na kazdym WESELU”. Moze to juz zloty lbtqplus i kojarzenie nowych par lub grup o roznej orientacji seksualnej z teczaawa flagaa.

  To co sie wyprawia w polityce historycznej, wola pomste do nieba. Zreszta to samo spotkalo i polakow zaraz po wojnie na paradzie Churchila w Londynie, zaden ladowy lub morski pododzial nie zostal zaproszony na parade zwyciestwa, oprocz polskich pilotow, ktorzy jednak zrezygnowali z parady w imeniu pozostalych.

Sorry, the comment form is closed at this time.