Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Głos Prawdy o Wolne tematy (52 – …
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  Nic do ciebie nie o Sprawowanie władzy nad państwe…
  Lily o Inne aspekty przemysłu co…
  revers o Wolne tematy (52 – …
  Marek o Inne aspekty przemysłu co…
  gnago@o2.pl o Ludzi wybitnie uzdolnionych łą…
  gnago o Śmierć lekarza rodzinnego
  I*** o Herbert, czyli skąd się w…
  bryś o Wolne tematy (52 – …
  bryś o Śmierć lekarza rodzinnego
  Igor Niefiedow o Wolne tematy (52 – …
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
  Igor Niefiedow o Dziś Węgry, jutro Polska – czy…
  Boydar o Wolne tematy (52 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 548 obserwujących.

YouTube zamyka niepoprawne konta

Posted by Marucha w dniu 2019-06-06 (Czwartek)

Serwis YouTube zapowiedział rozprawienie się z użytkownikami promującymi „ekstremistyczne” poglądy. Pod tym płaszczykiem amerykańska korporacja zaczęła usuwanie tysięcy kanałów, materiałów wideo oraz komentarzy, w których krytykowano między innymi masową imigrację czy homoseksualną propagandę.

Właściciele serwisu mającego blisko dwa miliardy użytkowników twierdzą, że zaczynają prawdziwą walkę z „ekstremizmem”, ponieważ od dawna byli krytykowani za niedostateczne działania mające na celu powstrzymanie niepoprawnych politycznie materiałów. Z tego powodu YouTube rozpoczął usuwanie tysięcy kanałów, profili oraz użytkowników komentujących filmy wideo.

W ten sposób koncern ze Stanów Zjednoczonych zamierza walczyć z twórcami, którzy rzekomo nawołują do dyskryminacji, wykluczenia czy segregacji w oparciu o różne czynniki. Chodzi tu przede wszystkim o treści „rasistowskie”, „antysemickie”, „ksenofobiczne” czy też krytykujące społeczność seksualnych dewiantów, nie wspominając już o standardowym ględzeniu o „nazizmie”.

Jednocześnie YouTube ulega naciskom osób, które są niezadowolone ze zbyt małej ich zdaniem cenzury. W ten sposób doprowadzono do usunięcia konta amerykańskiego komentatora Stevena Crowdera, mającego blisko cztery miliony subskrybentów. Był on oskarżany o „rasizm” i „homofobię” z powodu krytyki Carlosa Mazy z portalu Vox, ale zdaniem serwisu nie naruszył on jego standardów. Dzień później konto zostało jednak usunięte, ponieważ decyzja koncernu spotkała się ze zmasowanym atakiem zwolenników politycznej poprawności.

Na podstawie: komputerstwiat.pl, onet.pl.
http://autonom.pl

Komentarze 3 do “YouTube zamyka niepoprawne konta”

 1. 卐 Агент Славянской Империи 卍 said

  Wolnościowe alternatywy dla YouTube, Facebook i Twitter:

  1. Telegram – https://telegram.org/ (praktycznie całkowity brak cenzury, chyba, że przez właściciela kanału, na którym dana osoba się udziela)
  2. Bitchute – https://bitchute.com/ (alternatywa dla YT, dość duża swoboda)
  3. Brighteon – https://brighteon.com/ (alternatywa dla YT, dość duża swoboda)
  4. Gab – https://gab.com/ (alternatywa dla Twittera, cenzuruje w niektórych przypadkach, ale nie tak paranoidalnie jak Twitter)

  Częściowo tylko mogę polecić Mastodon (https://instances.social/) i Diaspora (https://wiki.diasporafoundation.org/Choosing_a_pod), gdyż większość właścicieli ichnich węzłów sieciowych, jak również użytkowników, jest lewicowa lub lewacka i może cenzurować użytkowników prawicowych, szczególnie tych z Alt-Right (alternatywna prawica) i Far-Right (skrajna prawica). Większość serwerów zlokalizowana jest w UE (szczególnie RFN i Francji) i ich właściciele podlegają ograniczeniom wolności słowa narzuconym przez antyaryjskie (w znaczeniu antybiałe) rządy tych państw.

 2. piwowar said

  To jest takie zwierzę jak zwolennik politycznego poprawniactwa?

 3. jasiekztoronto said

  Re: Artykul..
  I to jest dowod na to, ze zydzi nam Polakom zamykaja „geby” we wlasnej Ojczyznie…, ktora zydowscy „recenzorzy” przeksztalca w zydowski kraj pt: „polin”…w ktorym nie bedzie miejsca na jakichkolwiek „homo-niewiadomo” i Polakow posiadajacych jakis znaczacy majatek…, jak rowniez zydzi sukcesywnie beda pozbywac sie polskich „donosicieli” i skur…wionych szabesgojow…w wersji masonskiej…
  (masoneria w zydowskich rzadach nie ma i nie bedzie miala racji bytu…Bedzie do „odstrzelenia”…jesli juz…)
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.