Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  plausi o Traditionis Custodes
  lewarek.pl o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  novick o Wolne tematy (53 – …
  bryś o Obywatele w obronie radcy praw…
  stupaszczy o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

4 na 10 imigrantów w Europie jest nosicielem HIV – raport prof. Del Amo z Madrytu

Posted by Marucha w dniu 2019-06-09 (Niedziela)

W jednym z centrów dla imigrantów we Włoszech zostało przeprowadzone śledztwo dziennikarskie na okoliczność chorób i preferencji seksualnych. Wynikało z niego, że ok. 50% z przebywających w ośrodku jest orientacji homoseksualnej lub biseksualnej.

Potwierdzali to też pracujący tam wolontariusze. Co ciekawe, artykuł o tym centrum zniknął ze strony internetowej włoskiego portalu, który go opublikował, zostały jedynie kopie zapasowe.

[No i to by było na tyle odnośnie płonnych nadziei, że imigranci zrobią w Europie porządek z dewiantami – admin]

Kiedy do tego dodamy wyniki, że średnio 4 na 10 jest nosicielem HIV, a w niektórych krajach, jak na przykład Szwecja, zdarzały się grupy gdzie zarażonych było 7 na 10 imigrantów, to obraz takiego stanu rzeczy jest bardzo zatrważający.

Znany jest też przypadek imigrantki z Afryki, która została przerzucona do Europy przez Francję przez jednego z pracowników placówki dyplomatycznej jednego z krajów europejskich. Pracownik podał ją jako swoją żonę.

Jak wiadomo, migracje same w sobie nie są przyczyną zakażeń HIV, ale zwiększają one możliwość infekcji i pogarszają możliwość pomocy zakażonym.

Badania na ten temat przeprowadziła Julia Del Amo, profesor nauk biologicznych w Instytucie Zdrowia Karola III w Madrycie, a wyniki tych badań zaprezentowała w trakcie włoskiej edycji konferencji w Sienie na temat AIDS i Antiviral Research (ICAR), pod patronatem Włoskiego Towarzystwa Chorób Zakaźnych i Tropikalnych.

„W 2015 r. Migranci stanowili 39% nowych przypadków HIV rozpoznawanych w Europie. W niektórych krajach, na przykład w Szwecji, dochodziło 75% nowych rozpoznań, a 28% we Włoszech” – powiedziała prof. Del Amo, ekspert instytutu zdrowia Carlo III z Madrytu.

„Konieczne jest zatem zwiększenie prewencji. W przypadku niektórych określonych grup, takich jak homoseksualni migranci (Msm), prawdopodobieństwo zarażenia się wirusem po migracji jest bardzo wysokie i wynosi 72%. Nie mniej niepokojące jest zjawisko wynikające z kontaktów heteroseksualnych, które powodują zakażenie wśród imigrantów pochodzących z Afryki Subsaharyjskiej – ponad 50% przypadków ” – dodała.

Jako podsumowanie warto dodać, że równolegle z HIV, osoby nim zarażone zagrożone są również takimi chorobami jak wirusowe zapalenie wątroby typu C, nowotwory oraz choroby sercowo-naczyniowe.

Mariusz Paszko
https://prawy.pl/

Komentarzy 14 do “4 na 10 imigrantów w Europie jest nosicielem HIV – raport prof. Del Amo z Madrytu”

 1. JW said

  Jeszcze przed falą z 2015 r. był u nas też taki jeden znany proto-uchodźca, niejaki Simon Mol. Zasyfił noszoną przez siebie zarazą kilkadziesiąt Polek, a raczej polek. Nie żal mi ich jednak. Zachciało się „wyzwolonym” szmatom czarnej fujary, to niech teraz cierpią. Once you go black, we don’t want you back.

  —————-
  Niektóre już chyba nie cierpią. HIV zabija.
  Admin

 2. Boydar said

  A niektórzy postulują, żeby już przyszedł Pan Jezus i porządek zrobił. Jak, się pytam, jak wyobrażacie sobie ten porządek ? Większość z tych człekopodobnych stworów zasługuje wyłącznie na anihilację. I to Pan Jezus ma robić ? Swoimi przebitymi dłońmi ?

  Od robienia takich porządków Bóg Ojciec ma Samaela. No i On właśnie robi, na razie bardzo delikatnie, HIV nie jest niestety śmiertelny.

 3. Isreal said

  ad1
  tego mola podrzuciło (sutener podrzuca?) snębickim popaprańcom rzydoskie „stowarzyszenie” przeciw homofobii …

  jako poete z kameruna

  poete piszącego zasyfioną fujarą życiorysy …..

 4. Marucha said

  Na temat „antyfaszysty” Simona Mola było już dawno w gajówce:
  >https://marucha.wordpress.com/2007/01/04/antyfaszysta/
  >https://marucha.wordpress.com/2007/02/01/ciag-dalszy-legendy-antyfaszysty-2003/

 5. GANS said

  Uwaga, niemal cała żywność zawiera obce, szkodliwe białka:

 6. Na granicy przebadać, zarejestrować i powiedzieć „Jak się wyleczysz, to zapraszamy ponownie”. And go out. 🙂

 7. Leo said

  Cóż, jednym z celów masowej migracji jest przeciążenie systemów opieki społecznej państw Europy tak, by wreszcie właściciele świata mogli się pozbyć tego obciążenia. Z tej perspektywy większa liczba chorych jest lepsza. Ludność Europy obciążona olbrzymimi kosztami pobytu/leczenia/przestępczości migrantów sama będzie głosować nogami nad zniesieniem welfare state. Jak na razie plan działa znakomicie, bo siły go wdrażające są przepotężne. Nie da się im przeciwdziałać metodami politycznymi. Oni mają w ręku wszystkie atuty.

 8. Alina said

  Nie wiem czy „obce białka” to największe zmartwienie. Niszczą Słowian na wszystkich polach. Polska importuje śmieci na wielką skalę, które potem się palą.
  Uwaga: autor ma specyficzną manierę liryczną, która nie każdemu musi się podobać.

  .https://www.youtube.com/watch?v=IgKeH65yhoA

 9. Troll Polonii said

  AIDS do Australii przywlekli amerykanskie pedaly, ktore przyjezdzaja na parade gejow w Sydney.

 10. jasiekztoronto said

  Re: Syntetyczne wirusy?
  Nie !!! To nic innego jak bron biologiczna (aids, ebola czy „modyfikowane” grypy) wyprodukowane byly w amerykanskich laboratoriach juz w latach 80-tych…m.in., w celach depopulacji swiata…No i Afryka stala sie glownym poligonem doswiadczalnym…i poligonem (glownym dostawca) do eksploatacji surowcow naturalnych…

  Dzisiaj depopulacja odbywa sie poprzez system HAARP (Highfrequency Auroral Active Research Project) i EMP (Electromagnetic Pulse) jak i tzw., „chemitrials” (chemiczne smugi rozpylane w powietrzu) i dosc dobrze sluzy do szantazowania krnabrnych narodow (m.in Zimbabwe, Wenezuela, Brazylia, Argentyna, Chile, Polska, Syria, Irak, Egipt, Ukraina, Wegry i inne panstwa do uleglosci politycznej i finansowej…(gospodarczej).

  Ach, pisac mozna bez konca n/t tych s…synow wiadomego zmijowego plemienia…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 11. Jack Ravenno said

  @2 BOYDAR – Ano postulują :). A gdy już przyjdzie Pan Jezus – nie będzie wyręczał się Aniołami. Podejrzewam nie bezpodstawnie, że nie będzie wcale musiał używać rąk. Wystarczy słowo.

 12. Isreal said

  ad4 zdecydowanie i to za dużo jak o takiej kanalii , ale czasem kusi coś dorzucić …..

 13. hulajdusznik said

  I HIV z nimi! I parchate chuje tym chujom w ychnie ohydne zparszywiałe dupska!

  P.S. nr 1
  Przepraszam normalnych, a do przesady kulturalnych za me wyrażenia. Bom się bardzo zdenerwował tym, że mnie taki nerw bierze. Wiem, nerwowość to nie jest żadne wytłumaczenie, co najwyżej malutka okoliczność łagodząca.
  P.S. nr 2
  Mam strasznego nerwa. Oddam go za darmo w spokojne ręce.

  ——
  Człowiek niezdolny do wkurwienia się – to pizduś.
  Admin

 14. Marucha said

  Panie Sarmata,

  Po kiego ch… zamieszcza Pan po wiele razy te same albo niemal te same komentarze – i do tego bardzo długie?

  Nie czytał Pan czegoś takiego?

  Nie wpisujcie komentarzy wielokrotnie pod różnymi tematami. Nie zamulajcie gajówki. Nie utrudniajcie jej czytania przez innych. Ja, ilekroć dojrzę coś takiego, wyrzucam dublety. Szanujcie mój czas, który Wam poświęcam

  Nie widzę innego wyjścia, niż powywalać wszystkie Pana komentarze od pewnego czasu. Bo jak długo można grzecznie prosić?

Sorry, the comment form is closed at this time.