Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  plausi o Traditionis Custodes
  lewarek.pl o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  novick o Wolne tematy (53 – …
  bryś o Obywatele w obronie radcy praw…
  stupaszczy o Obywatele w obronie radcy praw…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
  Sebastian o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  JanuszT o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Fałszywe światło „Amoris Laetitia”. Lucyfer w konfesjonale.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-09 (Niedziela)

Żyją wiele lat razem. On rozwodnik, ona po rozwodzie. Poznali się, weszli w związek i przypieczętowali poczęciem dziecka, które teraz jest dorosłe. Żyją w zgodzie i wierności.

Ona tęskniła za Bogiem. Co niedzielę szła do kościoła nie przyjmując Komunii Świętej. Wiedziała, że nie wolno. Tak było, dopóki on nie zachorował i nie pojechał do większego miasta do szpitala. Może w lęku o jego życie, też wieczne, tam ona przystąpiła do spowiedzi. I usłyszała, że niegdyś było to nie do pomyślenia ale teraz jest inaczej. Że mieszkając z mężczyzną jak małżonkiem, niesakramentalnie ale wiernie tyle lat, wychowując dzieci, wspierając się i dbając o siebie wzajemnie nabyła prawo przyjmowania Komunii Świętej. Że nie ma w tym grzechu.

Od tamtej pory wiekowa kobieta zaczęła przystępować do Sakramentu Komunii Świętej. Bez nawrócenia.

To się dzieje naprawdę. Ludzie z małych miasteczek i wsi, którzy wiedzieli, że żyjąc w konkubinacie nie mogą iść do Komunii, wracają z dużych miast wyedukowani, mądrzy, oświeceni. Iluminacja ich dusz przez „niosących światło” kapłanów jest zatrważająca.

Kapłan taki, (wyedukowany na wytycznych Episkopatu do Amoris Laetitia?) widzi „knotek o nikłym płomyku” i w konfesjonale gasi to nikłe światełko sumienia… Rozgrzesza, na Komunię pozwala, zerwania z grzechem nie wymaga. Wszak żyją wiernie tyle lat…

Kapłan widzi „nadłamaną trzcinę”, która resztkami sumienia trzyma się obiektywnej prawdy, łamie to nadłamane sumienie do końca. (Iz 42, 3) Czyni to autorytetem papieża i własnego kapłaństwa…

Straszne to. Ziemia się nie trzęsie. Piorun nie uderza. Tabernakulum nie zapłonie kiedy taki kapłan bierze Kielich i idzie bezcześcić Najświętsze Ciało. Piekło wkracza do kościołów, ogarnia dusze ludzkie na mocy kapłańskiego przyzwolenia. A świat trwa. Nikt szat nie rozrywa. Nikt nie szlocha. Nikt nie opłakuje potępienia duszy po odejściu z takiej „spowiedzi”. Nie rozdziera szat, kiedy cudzołożnik tak „rozgrzeszony” idzie do Komunii Świętej na własną zgubę i własną śmierć. Najstraszniejszą, bo wieczną. Najstraszniejszą, bo pokrytą pozorem miłosierdzia, pozorem Spowiedzi, pozorem Rozgrzeszenia, pozorem Komunii Świętej, która staje się wyrokiem śmierci już na Ziemi dla świętokradcy.

Człowiek, który widział swój grzech, ma szansę na nawrócenie. Tęskni za Komunią Świętą, za przynależnością do Ciała Chrystusowego. Chce wiedzieć że i do niego należy zbawienie. Ale Ciało Pańskie jest dla niego nietykalne. Ma przez to szacunek i świadomość świętości sakramentu. To może być zarzewiem nawet późnego nawrócenia i ocalenia duszy.

Tymczasem kapłan podaje Ciało Chrystusa grzesznikowi, łamiąc to odczucie świętości sakramentu. Dusza człowieka, która była w grzechu nieczystości, staje się winna czegoś straszniejszego – świętokradztwa.

Do tego świętokradztwa dopomaga i zezwala, namawia bezbożny ksiądz. „Oświeca” duszę tkwiącą w „przesądzie” ciężkiego grzechu i „przesądzie” wiary w realną obecność Boga w Eucharystii. Oświeca światłem, które zabiera świadomość grzechu. Eucharystię, Chleb Anielski, do którego grzesznicy mieli resztki szacunku, którego pożądali ale nie śmieli dotknąć, podaje im na świętokradztwo.

Dając tym ludziom Ciało Pana kapłan zabija ich dusze, które do grzechu nieczystości dokładają zbrodnię wiele cięższą.

„Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie], wyrok sobie spożywa i pije. Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło.” (1 Kor 11, 27-30)

Jaki cud może ocalić ludzi, którzy tracą poczucie grzechu przekonani do tego przez kapłana?

Jaki autorytet może ich ocalić, kiedy bezcześcić Najświętszy Sakrament pozwala im papież i ksiądz?

Jakim światłem jest w stanie świecić wiernym taki ksiądz? Chyba tym samym co niegdyś inny wybraniec, najpiękniejszy pośród innych duchów, Niosący Światło, Lucyfer. Ma godnych siebie wybrańców.

Pomagierzy szatana w Kościele zmieniają prawa kościelne, fałszują słowa modlitw, zaprzeczają dogmatom, i dają Ciało Chrystusa grzesznikom. Kyrie eleison.

Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, i plugawy niech się jeszcze splugawi, a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość, a święty niechaj się jeszcze uświęci!

Oto przyjdę niebawem, a moja zapłata jest ze mną, by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca.

Jam Alfa i Omega, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec.

Błogosławieni, którzy płuczą swe szaty, aby władza nad drzewem życia do nich należała i aby bramami wchodzili do Miasta.

Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.” Apokalips a Św. Jana 22, 11-15.

Kapłani rozgrzeszający konkubentów bez ich nawrócenia są kłamcami. Konkubenci, rozpustnicy pozostają konkubentami i rozpustnikami, póki się nie nawrócą i nie porzucą grzechu.

Choćby ich księża okłamywali, i pocieszali, że jest inaczej, zginą jeśli się nie nawrócą. Jeśli już za życia umierają i zżera ich choroba, żadne nabożeństwa o uzdrowienie ich nie ocalą.

Zaprzestanie grzechu, prawdziwa skrucha, prawdziwa spowiedź Święta, z czcią i w czystości przyjmowana Komunia Święta i Różaniec. Takie środki są walką o zdrowie umierających, którzy cierpią przez to, że bezcześcili Ciało Pańskie żyjąc w „powtórnym związku” i przyjmując Komunię Świętą świętokradczo.

Do współżycia mają prawo tylko sakramentalni małżonkowie. Małżeństwo cywilne zalegalizowane prawem świeckim, w Kościele jest konkubinatem, ponieważ małżeństwo to sakrament. Świecki ślub niesakramentalny nie daje prawa do Komunii Świętej w żadnych warunkach.

Nie będzie żadnego Nieba dla żyjących w nieczystości, żaden papież ani żaden ksiądz nie ma mocy zmienić ani joty w Prawie Boga. A jeśli kłamie, że ma taką moc, jest kłamcą i zabójcą dusz.

https://swietatradycja.wordpress.com

Komentarzy 13 do “Fałszywe światło „Amoris Laetitia”. Lucyfer w konfesjonale.”

 1. Antares said

  Czyli, okrutny morderca a nawet ludobójca jakim był np. Rudolf Hoss dostanie rozgrzeszenie, pomimo iż jego ofiarom już nikt życia nie przywróci,

  https://m.deon.pl/po-godzinach/historia-i-spoleczenstwo/art,152,jak-jezuita-nawrocil-rudolfa-hoessa.html

  ,a taki który/a odszedł od drugiego bo po prostu już dłużej nie dało się z nim żyć (np. alkoholizm, ciągłe awantury w domu), jest najgorszym zbrodniarzem

  —————
  Tylko Bóg wie, czy się naprawdę szczerze nawrócił i czy żałował za grzechy.
  Niech Pan nie poucza Boga i nie kombinuje.
  Admin

 2. quo said

  > Tylko Bóg wie, czy się naprawdę szczerze nawrócił i czy żałował za grzechy.
  przygotow
  A jeśli żałował?

  —————
  Pytanie na poziomie przygotowania do Pierwszej Komunii…
  Admin

 3. […] https://marucha.wordpress.com/2019/06/09/falszywe-swiatlo-amoris-laetitia-lucyfer-w-konfesjonale/#co… […]

 4. Boydar said

  Każdy punkt dla Szatana to punkt mniej dla nas. Ja kibicuję (tfu!) naszej drużynie. Mimo wszystko.

 5. revers said

  lub strefa szariatu …

  http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,168228499,168228499,Scena_ze_strefy_szariatu_.html

 6. revers said

  a podobno w Lublinie ukraincy mordy obijaja polakom, lubelakom z pogarda, tak sie odplacja za darmowe studia i wyszynk w rp.

  Dobrze robią. Kundli nikt nie szanuje.
  Admin

 7. Boydar said

  Niestety, przyznaję rację Panu Gajowemu, mają rację. Ale ta racja nie jest zdrowa, zupełnie jak HIV.

 8. jazmig said

  @Antares Nie można dać rozgrzeszenia ludziom, którzy tkwią w grzechu, nie żałują tego grzechu i nie chcą zaprzestać grzeszyć. W zasadzie wystarczy zrezygnować z seksu, aby mód otrzymać rozgrzeszenie. Jeżeli nawet na to nie potrafią się zdobyć, to rozgrzeszenia nie ma i być nie może.

  Można otrzymać rozgrzeszenie po najgorszym nawet grzechu pod warunkiem skruchy, żalu i rezygnacji z niego. Bez tego nie ma rozgrzeszenia,

 9. www said

  1) nie podobają się zasady katolickie? To nie ma obowiązku przyznawać się do katolicyzmu, załóż swój kościół, tam będziesz rozgrzeszał według swoich zasad na swojego czuja.

 10. Ad.1. Ano tak jest I jest to dobre. Przekonany jestem, że katusze nawroconego mordercy I jego pokuta …zadośćuczynienie..nie jest mniejsza od krzyża jaki musi nieść małżonek, którego druga połowa robi to co Pan napisał. Tu, życie to nie przewki, nie dobre samopoczucie, a ciągły ból , jarzmo na które z pokorą trzeba sie zgodzic a nie buntować przeciwko niemu.

 11. Boydar said

  Panie JO, metłasz Pan, w dodatku obok.

  Jakich warunków dotrzymuje jedna czy druga strona przed udzieleniem sobie wzajem sakramentu małżeństwa ? ŻADNYCH

  Jakie możliwości czy kompetencje mają Rodzice, aby dopilnować, ukierunkować dziecko na właściwą drogę i myślenie ? ŻADNYCH

  Jaką wolę walki ma jedno czy drugie żeby wytrwałością czy pokorą przezwyciężyć trudności, skoro dobrze pamięta że ślub to wygodne urzędowe pozwolenie na prywatne pieprzenie ? ŻADNYCH

  Wszystkie uwarunkowania trzymające ludzi w ryzach żyd wyje.bał w kosmos. One mogą się odrodzić, jak las po pożarze, ale najpierw trzeba w kosmos wyje.bać żyda !

  Kto od tego punktu nie zaczyna planu restrukturyzacji Polski ten jest zwykłym głupim chu.jem nawet jeśli Polakiem, poniatno ?

 12. Panie Boydar, not zabardzo wiem o co Panu chodzi. Żyd był I będzie, choć prawda jest, że wsadzić to należy ponownie do gett, lub po prostu sąd I szubienica..
  A poza Tym, to i dziś mamy wpływ na dzieci. Ja jestem tego świadkiem dowodowym. Wysłałem córkę do szkoły Bractwa. Sam tłumaczyłem co I jak .., jak potrafiłem. Nakazalem ubierać się godnie,chodzić tylko w spodniach, odkrywać głowę.., wrzuciłem z hukiem radio I telewizor. Rozbudowalem domowa bibliotekę, …I SAM Umarlem dla Grzechu ukazując dziecku pełnię jego bZydoty I konsekwencji na życie na ziemi I poza nią w wieczności.
  Nie wiem czy córka się przestraszyla, czy rozumie, czy to kwestia wpływu Gajowego I Bractwa z Biskupem W na czele, ale bez kija z kłamstwem , pijanstwem, obłuda, bez wiary, bez miłości do Polski do niej nikt jeszcze zbliżyć się nie potrafił włącznie ze mną.
  Jak była mała potrafiła odmówić wychowawczyni na wycieczce iść do Mac Donalda, gdy wszystkie dzieci tam biegły z autobusu a ona została w nim sama.

 13. Boydar said

  „… żyd był i będzie …”

  Dokładnie to samo inseminują nam nasi znakomici publicyści oraz wynurzający się z nicości promienni patrioci Polin.

  Otóż oświadczam im i Panu, że nie. Nie zamierzam tej tezy udowadniać, po prostu tak będzie. Cokolwiek ma w sobie żydowską psychopatię – zginie. Nie za naszą sprawą, za sprawą Matki Natury, prawej ręki Pana Boga na tym świecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.