Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  plausi o Klęska ministra Niedzielskiego…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  NyndrO o Wolne tematy (53 – …
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  Marucha o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o O PRL-u, III RP i gen. Ja…
  lewarek.pl o Wolne tematy (53 – …
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  Yagiel o Wolne tematy (53 – …
  wewewe o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Rocznicowe wspominki i lamentacje

Posted by Marucha w dniu 2019-06-09 (Niedziela)

Początek czerwca nie tylko obfituje w rocznice, ale w dodatku są to rocznice kontrowersyjne. Nie mówię oczywiście o Dniu Dziecka, bo postępactwo już postanowiło („W Londynie, w Wielkiej Loży, już postanowiono…”), że trzeba je „seksualizować” od niemowlęctwa, oczywiście w sposób postępowy, to znaczy – z uwzględnieniem wszystkich możliwych zboczeń, zwanych elegancko „orientacjami”.

Jak już takie dziecko zostanie odpowiednio zseksualizowane, to będzie z nim sto pociech, prawdziwy raj dla pedałów – a jak się już wyeksploatuje, to zostanie przerobione na konserwy dla psów.

Właśnie z Ameryki dochodzą skrzydlate wieści, że w stanie Waszyngton wprowadzona została możliwość „kompostowania” ludzkich zwłok. Wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler Żydów wprawdzie nie „kompostował”, ale przerabiał na inny nawóz, z czego – jak informuje „Historia medycyny SS” – Rzesza miała nawet dochód; niewielki, bo jakieś 10, czy może 15 fenigów – ale jak to mówią, dobra psu i mucha.

Widać na tym przykładzie, że idea raz rzucona w przestrzeń, prędzej czy później znajdzie swego amatora. To prawda – ale żeby akurat w stanie Waszyngton? Wreszcie – skoro można ludzi kompostować, to dlaczego nie przerabiać na konserwy dla psów? Pies przecież też człowiek, to znaczy – pardon – na razie jeszcze tylko „istota czująca”, ale jak trochę poczekamy, to doczekamy się Marszów Równości, podczas których sodomici będą kopulować z suczkami, a gomorytki – oddawać się psom. Jak równość, to równość – bo przecież nie ma żadnego powodu, by psa, czy, dajmy na to, kozę wykluczać czy stygmatyzować.

Wracając tedy do rocznic, to 2 czerwca obchodzona była 40 rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Tak nawiasem mówiąc, była to pierwsza wizyta papieża w Polsce od początku świata, więc chociaż ta okoliczność powinna sprzyjać podniosłemu nastrojowi, ale gdzie tam! Panowie Sekielscy pokazali, że to całe duchowieństwo to dotknięta priapizmem banda pedofili, których ofiary nawet po 40 latach moczą się w nocy i z tego tytułu należy im się consolamentum, oczywiście finansowe, przy pomocy złotego plastra, bo inne – wiadomo – jest człowiekowi potrzebne, jak psu piąta noga.

Co prawda nie wszystkie przypadki są do końca pewne, bo właśnie żydowska gazeta dla Polaków zdemaskowała pana Lisińskiego, do niedawna prezesa fundacji „Nie bzykajcie się!”, czy jakoś tak. Okazało się, że pod pozorem choroby żony próbował naciągnąć jakiegoś księdza, a kiedy ten dowiedziawszy się, że żona jest zdrowa, jak rzepa, zażądał zwrotu pieniędzy pan Lisiński oskarżył go o molestowanie.

Jestem pewien, że w jego ślady pójdą inni, więc nic dziwnego, że „Gazeta Wyborcza” go zdemaskowała, bo przemysł molestowania mógłby zacząć robić konkurencję przemysłowi holokaustu, a to jest przecież surowo zakazane.

Więc panowie Sekielscy nastraszyli Episkopat, który został zepchnięty do defensywy tym bardziej, że musi wojować na dwa fronty: na krajowym froncie pedofilii i na międzynarodowym – z „dewojtylizacją” Kościoła, którą chcą przeprowadzić jacyś watykańscy purpurates. Oczywiście były śpiewy i koncerty, ale były też parodie katolickich obrzędów, w których celowały zwłaszcza gdańskie „Dziewuchy”. Komunistyczna rewolucja robi konkietę, a tu jeszcze wisi nad nami miecz Damoklesa w postaci żydowskich roszczeń.

Dwa dni później przypadły aż dwie rocznice: „obalenia komunizmu”, czyli tak zwanych „kontraktowych” wyborów, w których wywiad wojskowy PRL wynegocjował wyniki ze starannie wyselekcjonowaną uprzednio „stroną społeczną”, nad którą komendę objęła „Lewica laicka”, ukrywająca się za parawanem „Drogiego Bolesława”.

Najzabawniejsze w tym wszystkim było to, że większość ludzi myślała, że to wszystko naprawdę i skreślała „listę krajową”, na której Razwiedupr umieścił swoich największych faworytów. Wtedy generał Kiszczak zagroził, że te całe wybory rozgoni, a znany z postawy służebnej Tadeusz Mazowiecki na taki dictum powiedział, że „umów należy dotrzymywać”. Oczywiście nie umów z wyborcami, tylko z generałem Kiszczakiem.

Tedy Rada Państwa w trakcie wyborów zmieniła ordynację, dzięki czemu faworyci do Sejmu się dostali. Nazywane jest to „upadkiem komunizmu”, a najlepszym świadectwem tego upadku był wybór przywódcy owych upadłych komunistów, generała Wojciecha Jaruzelskiego, na prezydenta „wolnej Polski”.

Normalnie nie byłoby żadnego powodu, by celebrować uroczyście rocznicę tego szwindlu – ale Polsce do normalności daleko, a najlepszą tego ilustracją jest przypadająca tego samego dnia, czyli 4 czerwca, rocznica obalenia rządu premiera Olszewskiego z powodu lustracji.

28 maja 1992 roku Janusz Korwin-Mikke zaproponował uchwałę lustracyjną – żeby minister spraw wewnętrznych dostarczył Sejmowi informacji, który z posłów, senatorów, ministrów i wojewodów, był w przeszłości konfidentem UB lub SB. Uchwała została przyjęta i 4 czerwca 1992 roku minister Macierewicz dostarczył klubom i kołom parlamentarnym koperty z karteczkami z nazwiskami osób zarejestrowanych jako tajni współpracownicy, albo kontakty operacyjne UB lub SB.

Niezależnie od tego wszystkim parlamentarzystom dostarczył „Informację o zasobach archiwalnych MSW”, w której można było przeczytać, że przed rozpoczęciem niszczenia dokumentacji MSW, wszystkie dokumenty zostały zmikrofilmowane co najmniej w trzech kompletach, z których dwa są „za granicą”, a jeden – „w kraju”.

Wreszcie – prezydium Sejmu dostało kopertę w których były informacje o agenturalnej przeszłości prezydenta Lecha Wałęsy i marszałka Sejmu Wiesława Chrzanowskiego. Lewica laicka i cały obóz nieubłaganego postępu podniosły straszliwy klangor i rząd premiera Olszewskiego został jeszcze tego samego dnia, na wniosek „Drogiego Bolesława” obalony w atmosferze zamachu stanu.

Zatem 4 czerwca może być obchodzony jako Dzień Konfidenta tym bardziej, że trudno nie zauważyć związku między „obaleniem komunizmu”, a obaleniem rządu premiera Olszewskiego. Krótko mówiąc, Trzecia Rzeczpospolita narodziła się z piętnem grzechu pierworodnego w postaci szwindlu i nieprzecięcia pępowiny, jaka łączy ją z PRL-em i przez którą komunistyczna trucizna nadal się tamtędy sączy, zatruwając atmosferę społeczną, polityczną i moralną.

I chociaż po wyborach do Parlamentu Europejskiego nastąpiła kolejna rekonstrukcja rządu „dobrej zmiany”, to niezależnie od tego głęboki kryzys przywództwa nęka nasz mniej wartościowy naród tubylczy, który wskutek tego może już niedługo stać się łatwym łupem starszych i mądrzejszych.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 13 do “Rocznicowe wspominki i lamentacje”

 1. UWAGA ALERT! said

  Zobaczcie co robią: https://f.kafeteria.pl/temat-7338616-e-demokracja-bezposrednia-projekt/

 2. katoliban.pl said

  https://gloria.tv/video/VsfLT89zkVJG3zTKYJmwTZ1vv

  Los ks. Kneblewskiego dla biskupa przesądzony. Kto go zastąpi w parafii?Cze 09, 2019, 08:462680
  Jak się nieoficjalnie dowiedział Portal Kujawski, dekret o odwołaniu ks. Romana Kneblewskiego z funkcji proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa mógł być wydany już w piątek, a jeżeli nie – to nastąpi to najprawdopodobniej we wtorek. Wszystko wskazuje na to, że ta decyzja będzie ogłoszona w przyszłym tygodniu.
  W obronie ks. Kneblewskiego stanęli m.in. radni PiS oraz europoseł Kosma Złotowski, ale także liczne środowiska patriotyczne, w tym także uczestnicy podziemia antykomunistycznego. Biskup Jan Tyrawa jak się dowiadujemy pozostał nieugięty. Od naszych informatorów dowiadujemy się, że najprawdopodobniej nowym proboszczem parafii przy Placu Piastowskim zostanie ks. Krzysztof Buchholz, znany w Bydgoszczy przede wszystkim jako twórca fundacji ,,Wiatrak”.

  W środowiskach patriotycznych mówi się wprost, iż odwołaniem prałata Kneblewskiego biskup chce przykryć ostatnie nieprzychylne mu publikacje na temat zbyt słabego przeciwdziałania pedofilii w diecezji. Rozliczenia Kościoła, w tym dymisji bp. Tyrawy, domagają się dzisiaj najgłośniej środowiska i media, które też nie przepadają za ks. Kneblewskim.

  Najprawdopodobniej prałat będzie się odwoływał od dekretu, jeżeli potwierdzą się informacje o jego wydaniu przez biskupa. Sprawa może się zatem tak szybko nie zakończyć.

  Najbardziej tajemniczą rzeczą w tej sprawie jest jednak powód ewentualnego odwołania prałata. Oficjalnie żadna informacja nie została przedstawiona. Ks. Kneblewski pytany o powody, poinformował że w liście biskup zarzucił mu zdominowanie przez Msze Święte według rytu przedsoborowego w języku łacińskim oraz nierezydowanie przez niego w biurze parafialnym. Takie Msze w tygodniu są odprawiane tylko dwie – w niedziele o godzinie 14:00 oraz w piątek o godzinie 19:15 (wcześniej o godzinie 18:00 odprawiana jest Msza w języku polskim). Zarzut dotyczący biura parafialnego ma być zdaniem proboszcza również nietrafiony, bowiem są parafie gdzie biura prowadzą osoby świeckie, w jego parafii zaś czyni to delegowany do tego kapłan.

  Ł.R.

  za: portalkujawski.pl

 3. Solidarni 2010 said

  Ad 2
  Ks.Małkowski-poniżany,ale dzięki Bogu posłuszny;ks.Natanek-zdeptany i wyszydzony,kapłaństwo przez nieposłuszeństwo mocno zagrożone,ks.Międlar -zastraszony i zniszczone kapłaństwo,ks.Isakowicz zastraszany,ale posłuszny,jeden świadomy kapłan palący okultystyczne ksiązki zastraszany,ks.Kneblewski-zastraszany i co dalej?Ilu jeszcze świętych kapłanów za prawdziwą nauke Kościoła i Boże szaleństwo będzie niszczonych a ich kapłaństwo narażone?Gdzie dziś byliby i jak traktowani byli św.Maksymilian z upominaniem Żydów,bł.ks.Jerzy,kard.Wyszyński za swoją „politykę,czy św.Faustyna ze swoimi wizjami?Kto dziś stanie w obronie gorliwych kapłanów?Kościele polski quo vadis?

 4. Duda i Trump kontemplują obraz Matejki "Rejtan – Upadek Polski" said

  Ad 3

  ps. Tam do wyjaśnienia jest „obraz Matejki” czy to nie jest ich fałszywka.

 5. HAHAHA said

  Ad 4
  Rzut butem:

 6. Brak komentarzy said

  Ad 4

 7. xg said

  Kogo tu mielą i międlą żydzi na palet 3 wojny światowej, jako sprawdzony materiał ociemniałych Słowian, bo inteligencja już im w piachu leży. Jedno należy żydom przyznać, to mistrzowie frazesu i megalomani. Żydzi poprzebierani za Polaków maja talent szatana. U nich Ksiądz to normalna rola – zarzygane POLIN.

 8. Boydar said

  „… może już niedługo stać się łatwym łupem starszych i mądrzejszych …” – Mój Ulubiony

  Namolne forowanie tezy, że zagrażają nam jakieś parchy, w sytuacji kiedy właściwie wszystko jest w ich lepkich łapach a nawet stanowią połowę ludności między Odrą a Bugiem, jest znamienne dla płomiennych patriotów Polin. Uczciwiej byłoby doprecyzowanie – „zagramanicznych starszych i mądrzejszych”. Ale nie, forma inseminacji jest niepodważalna, nawet lewym okiem nie mrugnie. Żenada.

 9. Plausi said

  Dzień Konfidenta/-tki i Kolaboratora/-torki

  Powyższa nazwa jest być może nie całkiem zgodna z wymaganiami kultury gender, stara się jednak możliwie wiele grup lobby zaspokoić. Jesteśmy także za tym aby stworzyć proponowany „Dzień Konfidenta ” i Kolaboratora, bowiem potrzeba społeczna w Polsce jest niewątpliwa

  https://pppolsku.wordpress.com/2019/03/06/przyklad-kolab

  tym dniem moglibyśmy uczcić rzeszę patriotów zasłużonych dla demokracji i dzisiejszej Wolnej Polski.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  Czyż byłaby możliwa dzisiejsza Wolna Polska bez tej rzeszy zasłużonych kolaboratorów/-torek i konfidentów/-tek ?

  „40 rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski” w celu przygotowania wspomnianej wyżej Wolnej Polski, przypomnijmy więc zasługi naszego kochanego papieża:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  które tak wspaniale zakwitły w ustawie Kongresu USA, tej izby najwyższej parlamentaryzmu Wolnej Polski, JUST Act 447, potwierdzając niebywały spryt rodaków pana Szymona, o którym on z takim zachwytem mówi:

  Niektóry z czytelników może wpaść rozterkę odnośnie wskazanych wyżej kolaboratorów/-torek i konfidentów/-tek, ale oddajmy wszystkie honory zasłużonym, nie byłoby mowy o Wolnej Polsce bez niebywałego zaangażowania kolaboratorów/-torek i konfidentów/-tek, każdy patriota TEJ Wolnej Polski, porównaj drugi link powyżej,powinien oddać im należną cześć.

  Jakże nie uczcić tych zasług, które przecie pozwalają okupantowi tak oszczędnie manipulować wybory w Wolnej Polsce, za 1% puczu na Ukrainie udało się zainstalować patriotyczny rząd PiSu:
  „CIA zainwestowało 5 mld $ w ukraiński Majdan i 1/100 tego w wyborcze zwycięstwo PiS w 2015 roku w Polsce”

  https://lotna.neon24.pl/post/149247,polska-bedzie-po-ural

  Najwięcej procentów otrzymał rząd PiSu i poprzedni, jak odbił butelki, aby oblać „zwycięstwo” w wyborach:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  W artykule „Kolonia USA ” w blogu z powyższego linku opisano też pochodzenie patriotów NSZZ, tekst nie podaje, czy nakład osiągnął pułap 1%.

 10. hulajdusznik said

  A może ma glejt, instrukcje i zaległości do spłacenia… i stąd te spłycenia? A może to zupełnie jinne „wspominki i lamentacje”?

 11. Yah said

  Zagramaniczni chcą od krajowych odpalenia doli za nieujawnianie tego, że Pan np. Zieliński to właściwie Pan Grunbaum. A poufność rozmów , nie wynika, ze strachu przed utrata głosów w wyborach, tylko z faktu, że brudy rodzinne pierze się w domu , a nie na widoku. Dodatnią konsekwencją realizacji ustawy 447 byłoby ujawnienie tożsamości np. Państwa Zielińskich celem udowodnienie, że w Polsce nie ma mienia bezspadkowego, bo są spadkobiercy np. Państwo Zielińscy właśnie

 12. Yah said

  Najwyraźniej,w ciągu 30 lat wolności, pomimo wyprzedaży za bezcen wszystkiego, nie wszyscy wierzyciele KOR-u zostali zaspokojeni, albo otrzymali zbyt mało w stosunku do tego co się spodziewali. A że przy okazji można nam coś zrobić koło pióra, to tylko odprysk, skutek uboczny. Tak wiec płomienni obrońcy, nie tyle bronią nas, co naszych … przed zagramanicznymi.

  ——
  Tych wierzycieli NIC nie zaspokoi, prócz likwidacji narodu polskiego i przejęcia jego ziem włącznie z ich bogactwami.
  Admin

 13. Yah said

  „Tych wierzycieli NIC nie zaspokoi, prócz likwidacji narodu polskiego i przejęcia jego ziem włącznie z ich bogactwami.
  Admin”

  W połowie już krajowi przejęli. W 447 chodzi o to, że w przejęciu pozostałej połowy chcą mieć udział zagramaniczni, co krajowym nie bardzo się podoba i ….. dlatego dali niektórym zielona światło …

Sorry, the comment form is closed at this time.