Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Zdesperowana Unia Europejska chce zastąpić Wielką Brytanię Albanią i Macedonią Północną

Posted by Marucha w dniu 2019-06-15 (Sobota)

Przewodniczący Rady Europejskiej, Donald Tusk, wezwał kraje członkowskie do rozpoczęcia rozmów z Albanią i Macedonią Północną w sprawie ich przystąpienia do wspólnoty. Taki ruch miałby rzekomo zrekompensować wyjście Wielkiej Brytanii z UE.

Donald Tusk wyraził swoją wiarę w to, że Albania i Macedonia Północna ostatecznie przystąpią do UE. Przewodniczący Rady Europejskiej obawia się jednak, że decyzja może zostać opóźniona przez państwa członkowskie, które sceptycznie podchodzą do powiększenia wspólnoty.

Tusk sądzi, że wiele wpływowych europejskich stolic zawetuje rozmowy z dwoma bałkańskimi krajami. Przewodniczący jest już po spotkaniu z prezydentem Macedonii Północnej, Stewem Pendarowskim.

Tusk uważa, że powiększenie Unii Europejskiej o dwóch nowych członków mogłoby w pewnym stopniu zrekompensować odejście Wielkiej Brytanii, lecz nie wszyscy podzielają jego teorię. Kilka państw, wśród których znalazły się Niemcy, Dania i Holandia, nie wyraziło jeszcze publicznego poparcia dla rozmów z Albanią i Macedonią Północną.

Kraje członkowskie są w szczególności zaniepokojone problemem Albanii z przestępczością i wewnętrznymi napięciami politycznymi w sporze z sąsiadami – Kosowem i Serbią. Oczywiście jest to jedynie wersja oficjalna, ponieważ w kuluarach mówi się o tym, że państwa nie są chętne do dzielenia się funduszami unijnymi z dwoma nowymi „nieproszonymi gośćmi”.

Holenderski parlament w tym tygodniu zagłosował przeciwko rozpoczęciu rozmów z Albanią, powołując się na obawy związane z korupcją i przestępczością. Prezydent tego kraju, Edi Rama, uważa jednak, że nadszedł już czas, by Europa uznała zasługi Albanii i dała jej zielone światło na dołączenie do Unii.

Przewodniczący Komisji Europejskiej, Jean-Claude Juncker, spotkał się niedawno z prezydentem Albanii [przy wódce? – admin] i zapewnił go, że Tirana ma jego pełne poparcie. Juncker powiedział w rozmowie z mediami, że „liczy na rozpoczęcie negocjacji z bałkańskimi krajami już niebawem”.

[A może by tak dołączyć do Unii Bzimbabwe i Furkina Baso? – admin]

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 10 to “Zdesperowana Unia Europejska chce zastąpić Wielką Brytanię Albanią i Macedonią Północną”

 1. RomanK said

  Panie Gajowy…Bzimbwabwe i Furkina Baso..nie leza w Europie i nie sa w polu dzialania Trojmorza..Macedonia z Albania tak….

 2. Marucha said

  Re 1:
  Ależ cóż z tego, że nie leżą?
  Izrael też nie leży w Europie, a nie tylko bierze udział w różnych mistrzostwach Europy czy festiwalach piosenki, ale i jest stowarzyszony z Unią a nawet ma w Brukseli własny Żydowski Parlament Europejski.

 3. Maverick said

  Unia jest zdesperowana bo jak zaprzestanie się rozrastać to zacznie się walić. Utrzymywanie takiej biurokracji jest większym obciążeniem podatnika niż utrzymywanie dworu królewskiego. Oczywiście lewactwu Unia odpowiada bo za nich myśli i niby się o nich troszczy!! tylko głupek wierzy w takie bajki.

 4. Archer said

  W. Brytania była zdaje się płatnikiem netto w UE. A czego można po takiej Albanii, czy Macedonii oczekiwać? Chyba tylko to, że będzie większa przestępczość, przemyt, handel żywym towarem i organami ludzkimi. Może ceny usług prostytutek spadną w Europie, bo będzie większa podaż. Natomiast kraje takie jak Albania i Macedonia jako że są biednymi krajami, to będą podłączone do europejskiego cyca. I nie będą stawały okoniem, tak jak stawała W. Brytania, tylko będą głosować tak jak Berlin i Bruksela sobie życzą.

 5. Archer said

  Zresztą, jakby była ta Unia Europejska naprawdę zdesperowana, to by przyjęła Upadlinę, albo Turcję. Już prezio tamtejszego bantustanu niejaki Poroszenko mówił, że Upadlina z chęcią by do UE przystąpiła na miejsce W. Brytanii. Jednak, co by tu o technokratach z Brukseli nie mówić, to nie są aż takimi samobójcami i chcą żeby za ich życia ten twór europejski jeszcze istniał.

 6. Codzienność said

  Przyszłość tego tworu przewidziano już dawno temu. Nie bez powodu budynek parlamentu wzorowany jest na nie dokończonej Wieży Babel, której to los i historię raczej znamy.

 7. Troll Polonii said

  Albania jest cala zazydzona i rzadzona przez zydow.
  Z tym nie bedzie klopoow. Pilnuja przeciez ‚lojalnosci’ Kosowa.
  Nie chodzi przeciez o Europe.
  We ‚ wspolnocie’ Tuska, potrzebne jest jeszcze jedno panstwo muzulmanskie pod zarzadem szmulow i Arabii Saudyjskiej..
  A pomoze to w ‚zblizeniu NATO sie do Rosji’.

 8. Isreal said

  [A może by tak dołączyć do Unii Bzimbabwe i Furkina Baso? – admin]

  w miejsce Rzeczypospolitej ….

 9. Dinozaur said

  Jeśli GB się wypisze , to Dinozaur nie widzi przesłanek do dalszego używania języka angielskiego w UE . Należy się zastanowić czy nie zastąpić angielskiego np. językiem albańskim ( albo maltańskim ).

 10. Voodoosch said

  Ad9.
  Hebrajskim.

Sorry, the comment form is closed at this time.