Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Lewacki oszust pod norweskim parasolem!

Posted by Marucha w dniu 2019-06-16 (Niedziela)

W styczniu bieżącego roku Rafał Gaweł, założyciel szkalującego Polaków Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych prawomocnym wyrokiem został skazany na dwa lata pozbawienia wolności za oszustwa na łączną kwotę prawie 800 tysięcy złotych.

Gaweł nie dość, że do tego dnia nie trafił do więzienia, to niczym tchórzliwy szczur uciekł do Norwegii, gdzie – jak ustaliła Blanka Aleksowska z portalu Do Rzeczy – już otrzymał drugie obywatelstwo [sic!!! – admin].

Procedura ścigania oszusta nieco się skomplikowała. Hochsztapler nie może być ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania, bo Norwegia nie jest krajem Unii Europejskiej. Czy w takim razie ziejący nienawiścią Gaweł, który jeszcze niedawno twierdził, że w wieku kilku lat był represjonowany przez komunistyczną bezpiekę i oszukał ludzi na kilkaset tysięcy złotych może czuć się zupełnie bezkarnie?

Istnieje szansa, że ministerstwo sprawiedliwości z Polski i Norwegii dojdą do porozumienia w kwestii wydalenia Gawła ze Skandynawii do Polski. Problem w tym, że to proces który może trwać nawet kilka miesięcy.

Na niekorzyść założyciela OMZRiK działa fakt, iż policja ściga go listem gończym, a w kilku innych sprawach prokuratura przymierza się do postawienia Gawłowi zarzutów. To może przesądzić o decyzji Norwegów, którzy najwyraźniej dali się nabrać na mitomaniactwo założyciela antypolskiego ośrodka.

Czy fakt, że kryminalista otrzymuje obywatelstwo, czyli parasol ochronny od państwa norweskiego powinien zaskakiwać? Niekoniecznie. Norwegia słynie z tego, że przyjmuje pod swoją pieczę zagranicznych kryminalistów, którzy w przeszłości działali w organizacjach pozarządowych trudzących się deprecjacją organizacji narodowych. Do takiej kategorii przestępców należy właśnie Gaweł.

https://wprawo.pl

Komentarzy 19 to “Lewacki oszust pod norweskim parasolem!”

 1. Moher49 said

  Szanujące się państwo ma służby specjalne, które takich osobników znajdą wszędzie i przywiozą w worku.

 2. Ad. 1

  Szanujące się państwo ma służby specjalne, które takich osobników znajdą wszędzie i przywiozą w worku.

  A Waszyngton pozwolił? 🙂

 3. NC said

  Czy to jewrej?

 4. Boydar said

  Nie, kurwa, Zulus !

 5. paweł i gaweł said

  Chyba założę własnego wordpressa na ruskich serwerach

 6. emk6 said

  Czego chcieć więcej,
  Norwegia importuje złodziei którzy okradają Sorosa dając im parasol. Exportuje rodziców uciekających przed Barnevernetem.

 7. Zbyszko said

  Komunistyczna bezpieka represjonowała komunistyczną bezpiekę?

 8. Dinozaur said

  Hmmm… W 1977 roku dwoje Niemców z Armii Czerwonej ( kierowana przez Stasi-Hauptabteilung XIV lewacka organizacja ) wraz z dwójką terrorystów arabskich porwało samolot Lufthanzy lecący z Majorki do Niemiec z ponad 90 osobami na pokładzie . Po dłuższej odysei ( m. in. Jemen , gdzie ci bojownicy postępu zamordowali jednego z pilotów ) samolot poleciał do Mogadishu w Somalii .
  Za nim poleciały 2 samoloty z oddziałem Grenzschutzu pod dowódziwem płk. Wegenera i w nocy odbili samolot i uratowali wszystkich pasażerów .
  W czasie akcji w Mogadishu w roku 1977 z 4 terrorystów ( dwoje Niemców i dwoje Arabów ) zastrzelono troje . Najbardziej zajadła terrorystka arabska niejaka Zuhajla Andrawes została ranna i przekazano ją zdumionym Somalijczykom . Od lat 80-tych mieszka sobie spokjojnie w Oslo na tamtejszym socjalu i dorobiła się 2 dzieci . Gdzieś na początku lat 90-tych ( era Kohla ) zrobiło się o tym głośno ( panienka ta m. in. polewała alkoholem pasażerów w porwanym samolocie i wymachiwała zapałkami ) to ją zamknięto i wysłano do Niemiec . Po parodii procesu – wyrok 4 lata – odsiedziała parę miesięcy w D i została potem odesłana z powrotem do Norwegii , gdzie ją zaraz wypuszczono i gdzie urzęduje dalej na socjalu . I jak tu się dziwić terrorystom i piratom ?

 9. AlexSailor said

  Tu nie ma żadnego problemu.
  On w końcu wjedzie do jakiegoś kraju UE i zostanie złapany na podstawie ENA.
  Czy jednak ENA okaże się skuteczny i czy jakiś sąd nie stwierdzi, że go do Polski nie można wysłać.

 10. Regina said

  Już za sam wygląd można mu dać parę latek mamra.Jaki wygląd,taki charakter.Na nieróbstwie zarobił fajną kasę,przez ten czas pielęgnował tylko bródkę.Myślał,że jak się upodobni do żyda ,to nic mu nie grozi.

 11. ami said

  Dinozaur zorientowałeś się kto nami rządzi, to dobrze. Jak się obudzi więcej dionozaurów wyjmując buzię z nocnika żydowskiego, to będzie porządek na skalę światową albo nas nie ma.

  ——
  Nie ucz Pan Dinozaura.
  Admin

 12. ami said

  Uczyć żyda lub jego przodka i krewniaka dinozaura, to zadanie dla niepoczytalnych umysłowo, sztuka dla dybuka, pan mnie przecenia.

 13. Adrem said

  Cała nadzieja w muślimach, że go przepędzą.
  Wygląda skubaniec jak wieprz.

 14. NyndrO said

  A tam zaraz ” sic! „. Przecież wyraźnie piszą, że Norwegia. ” sic! „‘ki należy zostawić na kastrowanie dwulatków w Norwegii.

 15. Marucha said

  Re 12:
  Już Pana doceniam we właściwy sposób.
  Proszę zamknąć za sobą drzwi z tamtej strony,

 16. Plausi said

  Nowoczesne społeczeństwo

  Nie ulega kwestii, że jesteśmy świadkami budowy „nowoczesnego społeczeństwa” i to globalnie, nieco trudniej jest ustalić, jakie siły stoją za tym procesem budowy. Pewne aspekty globalnego systemu:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Faktem jest wszakże, że utworzone globalne organizacje, jak choćby ONZ, ustanawiają reguły dla podległych krajów świata, n.p. ONZ ustanowiło Konwencję Praw Dziecka (Convention on the Rights of the Child, CRC, obowiązuje od 1990. roku), która definiuje, co wolno z dzieckiem robić a co nie wolno.

  https://www.ohchr.org/documents/professionalinterest/crc.pdf

  Nadzór nad powyższą konwencją pełni pełni dobrze znany z ZSRR: komisarz ONZ.

  Akurat Norwegia także na tym polu tego eksperymentu jest wiodąca, i nie ma to nic wspólnego z jakimś lewactwem, jak to interpretuje autor artykułu, ale z globalnym formowaniem społeczeństw niewolniczych.

  Organem wykonawczym w zakresie dzieci jest w Norwegii Barnevernet, organizacja, która przy lada pomówieniu jest w stanie pozbawić rodziców praw rodzicielski, znany jest przypadek także polskiej rodziny, która, po zwykłym donosie, została pozbawiona swych dzieci. Warto tu mieszkańcom prowincji globalnego imperium jakim jest Polska przypomnieć, że dzieci niewolników są własnością właściciela rodziców. Każde imperium wymaga bowiem znacznej liczby niewolników, aby ten system był w stanie w ogóle funkcjonować. NSZZ „S” odegrało ważną rolę w przekształceniu Polaków w de facto niewolników tego globalnego systemu.

  Nie jest więc żadnym przypadkiem, że Norwegia, która odgrywa tak podstawową rolę w budowie niewolniczego globalnego imperium, tak ochoczo przyjmuje różnego rodzaju przestępców, działających w ramach budowy tego globalnego systemu.

  Odwracając uwagę od istoty problemu swym „lewaczeniem” uniemożliwia autor artykułu praktycznie zrozumienie o co właściwie chodzi, w gruncie rzeczy jest w efekcie działaniem na rzecz tego krytykowanego pozornie „lewaczenia”.

  Nie porozumienie bierze się z płytkości analizy, wielu wyobraża sobie tzw. „lewactwo” jako cel sam w sobie. To jest bardzo poważny błąd, ZSRR był eksperymentem utworzenia niewolniczego społeczeństwa dla potrzeb globalnego imperium. Eksperyment udał się dość dobrze i dostarczył budowniczym globalnego imperium wiele doświadczeń, które mogą wykorzystać w kolejnym europejskim eksperymencie.

  Eksperyment europejski obejmuje:
  1.społeczeństwo totalnie zinformatyzowane: Estonia.
  2.społeczeństwo z pieniądzem elektronicznym: Szwecja
  3.społeczeństwo, w którym dzieci są własnością administracji: Norwegia
  4.społeczeństwo parobków żydostwa: Polska, III Rzeczpospolita

  Obserwujemy także w tym forum, że wielu czepia się tego pojęcia lewactwa, jakby to było czymś odrębnym, niestety nie. Rosyjskie żydostwo realizowało sowiecki eksperyment w ramach eksperymentu dla potrzeb budowy społeczeństwa globalnego imperium. To powinno być w międzyczasie zrozumiałe przynajmniej dla co sprawniejszych analitycznie.

  Wielu dostrzega podobieństwa pomiędzy ZSRR i UE, to nie jest przypadek, to są eksperymenty tego samego procesu budowy globalnego imperium.

  Uwaga końcowa: Czy ktoś może zauważył, że elektroniczne kajdanki w rodzaju iphone/smartphone w pierwszym rzędzie służą rozbiciu dotychczasowych więzi społecznych i zastąpienie je kierownictwem komisarzy internetowych ? Nikt ? No proszę ! To bardzo ważny środek budowy nowoczesnego społeczeństwa globalnego.

 17. Greg said

  Re.4
  Trzy wyrazy i najlepszy komentarz w tym roku.( w moim plebiscycie)

 18. Greg said

  Re.16 Plausi
  Nic nowego.
  Polecałem jakiś czas temu książkę ,,Nowa Światowa Religia” Gary Kach-a.
  To kopalnia wiedzy na ten temat, trzeba jednak odrzucić z niej to, co protestanckie (niewiele).

 19. Voodoosch said

  Wystarczy spojrzeć jak w Norwegii traktowany jest morderca ponad siedemdziesięciu dzieci, Siedzi se sku***syn w celi przypominającej chatkę wakacyjną. I jeszcze za 20 lat go wypuszczą i powtórka z rozrywki. Mundrzy kryminaliści z Polski powinni tam robić rozboje i piękna emeryturka.

Sorry, the comment form is closed at this time.