Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Co sodomici mają w głowach?

Posted by Marucha w dniu 2019-06-17 (Poniedziałek)

Przez coraz to nowe miasta Polski przeciągają parady sodomitów. Częściowo można tłumaczyć to upałami, bo wiadomo; w upale ludziom gotują się mózgi, a w tej sytuacji mogą sami nie wiedzieć, do jakiej płci aktualnie należą i w którą stronę w związku z tym kierować swoją pożądliwość.

No dobrze – ale dlaczego właściwie mamy taką falę upałów? Standardowa odpowiedź wszystkich mądrych, roztropnych i przyzwoitych, co to rozpoznają się po zapachu brzmi, ze z powodu globalnego ocieplenia. No dobrze – ale skoro u nas jest globalne ocieplenie, to dlaczego w takim Chicago temperatura w ostatnią niedzielę wynosiła tylko 15 stopni? Czyżby Stany Zjednoczone zostały spod globalnego ocieplenia wyłączone?

Znam teorię spiskową, według której różne zaburzenia klimatyczne mają charakter celowy – że to po prostu próby rozmaitych technologii wojskowych, mających na celu podstępne rzucenie wrogich państw na kolana. Ciekawe, czy jest to możliwe, bo jeśli jest możliwe, to z pewnością wojsko to wykorzysta, o ile już nie wykorzystuje.

Oczywiście ludzkość przeżywałaby z tego powodu rozmaite paroksyzmy, a już najgłupiej wyszliby na tym ekologowie, z tymi swoimi rzewnymi opowieściami o gazach cieplarnianych, którymi ostatnio tak bardzo przejęła się pani filozofowa Magdalena Środzina. Jeśli jednak przy pomocy technologii wojskowych można wypływać na klimat, do dlaczego nie można by podstępnie wpływać na ludzkie mózgi, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy się gotują?

Stanisław Cat-Mackiewicz powołuje się na kronikę Jana Długosza, według której dzieci w całej Europie wychodziły z domów i całymi gromadami ciągnęły w stronę Mont Saint-Michel we Francji. Długosz pisze o tym, jako o wydarzeniu mu współczesnym, więc w jaki sposób można to wytłumaczyć? Coś musiało na mózgi tych dzieci wpłynąć i w dodatku w taki sposób, że z różnych stron Europy ciągnęły w tym samym kierunku.

Konrad Lorenz definiując stado twierdzi, że jest to rodzaj psychicznego oddziaływania na siebie poszczególnych osobników, które sprawia, że na przykład chmara gawronów leci w jednym kierunku. Skoro tak, to dlaczego stado ludzi nie może zachowywać się podobnie do chmary gawronów?

Wspomniany Konrad Lorenz twierdzi ponadto, że zdecydowana większość, a może nawet wszystkie ludzkie zachowania uważane za kulturowe, ma podłoże biologiczne, tylko ludzie z pychy nie chcą się do tego przyznać i wymyślają rozmaite szamaństwa w rodzaju gender, które na uniwersytetach traktowane jest z całą powagą, jako dyscyplina naukowa.

Warto przypomnieć, że takie rzeczy zdarzały się za komuny, kiedy to na uniwersytetach w Rosji i innych nieszczęśliwych krajach za naukowca i to wyjątkowego, uchodził Trofim Łysenko, którego tezy dotyczące genetyki były bardzo podobne w założeniach do genderyzmu. Powiadają, że kult Łysenki wziął się stąd, że szczególnie upodobał w nim sobie Józef Stalin.

Mogło i tak być, ale w takim razie jak wytłumaczyć, że taki na przykład członek Polskiej Akademii Nauk, Kazimierz Petrusewicz, wierzył w Łysenkę aż do 1964 roku, kiedy Stalin nie żył już od 11 lat? Obok strachu przed Stalinem musiała być w takim razie jeszcze jakaś inna, tajemnicza przyczyna, być może podobna do tej, dla której ludzie podobno niegłupi, a w każdym razie – utytułowani – twierdzą nie tylko że istnieje co najmniej 7 płci, ale również – że ze związków jednopłciowych rodzi się więcej dzieci, niż z tradycyjnych związków różnopłciowych – jak to ostatnio wykryła pani prof. Monika Płatek, skądinąd działaczka feministyczna, kandydująca do Parlamentu Europejskiego z kierowanej przez ostentacyjnego sodomitę pana Biedronia.

Jestem przekonany, ze przynajmniej w momencie, gdy pani prof. Płatek ogłaszała swoje odkrycie, w jej mózgu musiała odbywać się jakaś fermentacja. Mózg ludzki jest bardzo słabo zbadany, więc chyba nikt nie wie, czy taka fermentacja w mózgu jednego osobnika nie oddziałuje przypadkiem na mózgi innych osobników zwłaszcza, gdy znajdują się oni w niewielkiej od siebie odległości, tworząc stado podążające w tym samym kierunku?

Myślę, że nic złego by się nie stało, gdyby próbę wyjaśnienia tej kwestii podjęli weterynarze, bo wtedy pojawiłaby się szansa odpowiedzi na pytanie nie tylko o przyczyny organizowania Marszów Równości, ale i o przyczyny uczestnictwa w nich wielu ludzi, którzy chyba nie dostają za to wynagrodzenia od Fundacji Batorego.

Ta Fundacja, zasilana jest, jak wiadomo, pieniędzmi starego żydowskiego finansowego grandziarza Jerzego Sorosa, który na działalność zmierzającą do destrukcji organicznych więzi społecznych w historycznych narodach europejskich wyłożył ostatnio 18 miliardów dolarów. Co Soros, który – rzecz charakterystyczna – nie podejmuje żadnych prób destrukcji organicznych więzi społecznych w narodzie żydowskim, z tego ma, albo zamierza mieć – to sprawa osobna.

Więc uczestnicy Marszów Równości chyba nie dostają za to wynagrodzenia, chociaż pewności żadnej co do tego mieć nie można, bo kiedy w grudniu 2016 roku byłem w Nowym Jorku, to wpadła mi w ręce ulotka werbująca ochotników na demonstracje przeciwko Donaldowi Trumpowi za 18,5 dolara za godzinę.

Myślę jednak, że – w odróżnieniu od organizatorów takich przedsięwzięć – polskim uczestnikom nikt takich stawek nie wypłaca, a może nawet nie wypłaca żadnych. No dobrze – ale w takim razie jaka motywacja tym uczestnikom przyświeca? Niektórzy z nich z całą pewnością kierują się potrzebą ekshibicjonizmu i być może nawet pochlebia im możliwość nadania swemu zboczeniu motywacji ideologicznej.

Na taką możliwość wskazują również billboardy z hasłem: „Bądź kimkolwiek chcesz”. Od razu widać, że autor tego hasła niezbyt dokładnie je przemyślał. Jeśli bowiem „kimkolwiek”, to czy na przykład idiotą, złodziejem, pedofilem, mordercą z lubieżności – i tak dalej? Obawiam się, że przyzwolenie społeczne aż tak daleko by nie sięgnęło, a skoro tak, to powinniśmy zastanowić się również nad Marszami Równości, jako jednej z metod propagowania sodomii i gomorii.

Wiadomo, że w każdej albo prawie każdej społeczności, jest pewien odsetek syfilityków. Przyczyny syfilisu są naturalne, ale – o ile mi wiadomo – syfilityków nie dopuszcza się do prac związanych z przygotowywaniem żywności i nikt nie uważa tego za dyskryminację, stygmatyzację, czy wykluczenie. A dlaczego? A dlatego, że po drugiej stronie równania jest możliwość spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego w postaci pandemii syfilisu. W przypadku takiej pandemii zagłada gatunku ludzkiego mogłaby nastąpić na przestrzeni kilku pokoleń.

Z propagandą sodomii i gomorii jest jeszcze gorzej. Jaki bowiem jest cel takiej propagandy? Ano – przekonanie wszystkich, by zostali sodomitami lub gomorytami. Powiedzmy, ze ta propaganda okazałaby się w stu procentach skuteczna i cała ludzkość nawróciłaby się konsekwentnie na sodomię i gomorię. W tej sytuacji zagłada gatunku ludzkiego nastąpiłaby na przestrzeni jednego pokolenia. Jeśli tedy uczestnicy – bo z organizatorami jest inna sprawa – nie zdają sobie z tego sprawy, to znaczy, że z ich mózgami dzieje się coś złego.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 11 to “Co sodomici mają w głowach?”

 1. ibrahim ibn jakub said

  „Co sodomici mają w głowach?”
  Jak to co, kozia pisdę.

 2. Jack Ravenno said

  @1 IBRAHIM IBN JAKUB – raczej gów.o

 3. Abc said

  Dużą, podświadomą zazdrość – homosie wyjątkowo mocno zazdrośni są.

 4. brys said

  Ludzie ci nienawidzą sami siebie, stąd obwinianie innych za ten stan, chorobliwa nienawiść i wymuszanie akceptacji. Ktoś to niedawno tu na forum tak pisał. Miał rację chyba.

  Mamy wioskę obok tranwestytę chyba. Facet co chce być kobietą. Raz w jakiś czas założy sukienkę, (raz na rok) przejdzie się w szpilkach, i mu przechodzi, ludzie to rozumieją. Wie że to chore, ma jakiś wentyl bezpieczeństwa i tak sobie żyje. Dzieci nie zaczepia, facetów też nie, trzyma się rodziną i już będzie miał raczej z górki, lata leczą. Jeden na parę tysięcy osób z tej gminy gdzie żyje.

 5. RomanK said

  POlski katolicyzm powodowal , ze zboczency ..homosexualisci czy exhibicjonisci, czy transwestyci..traktowani byli z duza tolerancja..jako osoby pozalowania godne i dotkniete przez Aniola… Jesli zaczynali sie wyrozniac ,..dostawali od czasu do czau lanie…i wszystko toczylo sie za zamknietymi drzwiami do chwili zejscia. nawet na wsiach..tolerowno i pederasrtow ,,itrojkatty i czterokaty malzenskie i exhibicjonistow…i innych.
  W najgorszej sytuacji byl exhibicjonista..ktory zbieral lanie najczesciej ..a to z racji ,ze dziwczynki o pokazach powiadamialy braci..a ci….robili to co braciom przystoi…tak ze biedny Jozek stale chodzil z obitym ryjem:-)))
  Dzis to zupelnie inne zjawisko,,,dzis tych zbukow wykorzystuje Ruch Gender..jako narzedzie….
  ruch gender nie ma za zadanie ochrne zbukow….. ale rozwalenie spoleczensta…znisczenie kultury chrzescijanskiej…. Jest jednym z wielu etapow ..zaczewlo sie od muzyki i powrotu Rytmow Dionizjanskich….

 6. Alina said

  //Znam teorię spiskową, według której różne zaburzenia klimatyczne mają charakter celowy – że to po prostu próby rozmaitych technologii wojskowych, mających na celu podstępne rzucenie wrogich państw na kolana.//

  DUREŃ

  Książka z 1978 roku:

  https://ia801703.us.archive.org/27/items/weatificat00unit/weatificat00unit.pdf

 7. Dinozaur said

  1. Jak zwykle w polskim Ciemnogrodzie panują zacofane poglądy. W Europejskim Jasnogrodzie naliczono już 71 genderów.
  2. Teorie Łysenki – głównie dziedziczenie cech nabytych – odradzają się w nowoczesnej genetyce – np. autyzm występuje 2x częściej u dzieci po planowym cięciu cesarskim. Mechanizm biochemiczny tego zjawiska został rozpracowany w 2012 roku.

 8. Kar said

  re:5/Kafel

  – Kafel, wychyliles sie zanadto ze swoja przeszlosciowa wyobraznia-teoria, bo Joziek nie moglby freely grasowac na malym wsiowym osiedlu..(niemozliwe-mohery zatluklyby na spiku klonicami)..Chyba..chyba, ze ten Twoj umowny legendarny „Joziek”, to z do skoku..spadochronowe nasienie (z innego wrazego terenu) SB gostek, ktory sie kiedys serdecznie obnazal w Gajowce. Dzisiaj zapewne szedzi tu murem na wysokim zydlu pod innym nikiem, mysle.

  …SB-Joziek, jestes tu, dychasz jeszcze, daj znac

 9. hulajdusznik said

  Sodomici mają w głowach niczym niepohamowaną, chamską chuć i bezhamulcową chęć wziernikowania i masowania cudzych kiszek stolcowych własnymi brymbołami lub jęzorami. Niech robią to sami sobie.

 10. hulajdusznik said

  A poza tym to sodomici mają we łbach nasrane, a w dupach wylizane.

 11. Troll Polonii said

  5
  Kafel
  re:
  „Polski katolicyzm powodowal , ze zboczency ..homosexualisci czy exhibicjonisci, czy transwestyci..traktowani byli z duza tolerancja..jako osoby pozalowania godne i dotkniete przez Aniola…”

  Jakby moj dziadek galicyjski wstal z grobu, toby Kaflowi tak przpierd.. zeby Kaflowi pysk latal 360stopni dookola dzien i noc.
  Naczytal sie Kafel literatury?Jedna ksiazke przeczytal?
  Widac w USA najbardziej znanym pismakiem z Polski byl Kosinski , ktory po przyjezdzie do US zglosil sie jako zyd i od razu mu ‚malowanego ptoka’ r o z p r o p a g o w a l i coby mial z czego zyc i za co spolkowac z bogata zydowka..
  Kariery literackie chodza roznymi drogami,
  A Kafel widac bardzo oczytany…

Sorry, the comment form is closed at this time.