Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Michał Rachoń totalnie odleciał! Naczelny propagandysta IV RP po raz kolejny atakuje Konfederację!

Posted by Marucha w dniu 2019-06-17 (Poniedziałek)

Michał Rachoń, czyli twarz najgorszej możliwej zmiany jaka dotknęła TVP, znowu atakuje Konfederację. Jak zwykle chwyta się najobrzydliwszych technik manipulacji i zakłamywania rzeczywistości.

[Jak każdy korzenny – admin]

Fałszywe oskarżenia i przyznanie się do winy

W najnowszej wypowiedzi Michała Rachonia pojawiają się dwa ciekawe elementy. Pierwszym z nich są kolejne fałszywe oskarżenia o jakieś dziwne związki z Federacją Rosyjską. Po świetnej akcji Grzegorz Brauna, który sam na siebie doniósł zawiadamiając służby, że istnieje podejrzenie iż jest „ruskim agentem” (po to żeby go porządnie prześwietlili i PiS mógł skończyć z tą farsą); więc po tej akcji takie oskarżenia to tylko ośmieszanie samego siebie.

Drugi ciekawy element to przyznanie się do winy. Rachoń wprost mówi, że temat ustawy 447 został podniesiony do debaty publicznej tylko dzięki politykom Konfederacji, ponieważ cała reszta POPiSu i ichnich tub propagandowych solidarnie na ten temat milczała.

Temat ustawy 447 w polityce USA i w rozmowach w agendzie politycznej USA nie istniał do momentu, kiedy politycy Konfederacji go nie wywołali […] To wszystko była dość duża i znacząca operacja Federacji Rosyjskiej.” – powiedział Rachoń.

Rzeczywiście jest się czym chwalić, tym że nie przekazywało się widzom pełnych informacji na tak ważny temat prowadząc „Wiadomości”.

Za https://wolnosc24.pl

Nie chodzi mi o popieranie Konfederacji – ale o dowalenie jednemu z najgorszych, najobrzydliwszych pseudodziennikarzy, jacy są w TVP. Kiedyś przebrał się za penisa. To chyba nie było przebranie, tylko jego naturalne emploi. 

W środku penisa znajduje się Rachoń, szef publicystyki TVP.

Admin

Komentarzy 11 to “Michał Rachoń totalnie odleciał! Naczelny propagandysta IV RP po raz kolejny atakuje Konfederację!”

 1. Grace said

  Najobrzydliwszy z dziennikarzy Panie Gajowy i nawet w tym przebraniu za penisa jest bez jaj. Tak jak w rzeczywistosci. To taka Woroniczowska menda!

 2. RomanK said

  A ostrzegalismy!!!!!!!
  Rachon robi to- za co mu placa i czego wymagaja….
  Naczelnik Pantwa jest czlowiekiem o golebim serduszku i dobrej pamieci:-)))
  Konfederacja….przerznela to -co naprawde wypracowal pan Stanislaw Michalkiewicz!
  TO tylko dzieki niemu Konfederacja miala- jaka taka mocna platforme , jaka dla niej zrobil bardzo madrze- pan Stanislaw- uzywajac za material ustawe 447…..
  Bardzo zle dobral koalicjantow….ktorzy poprostu przestali sie liczyc wogole….i nie odegraja juz zadnej roli. Zamiast odegrac role klina w bloku tzw prawicowo narodowym…dolaczyli do tzw Bloku Rzeczypospolitej Kiepskich, ktory juz sie sypie na szuter lewackich przygupow i oportunistow, wlakoni gotowych sluzyc slugom slug, slub wszelakich…… z jakiego go zlepiono:-))))
  Szkoda mi tylko pana Stanislawa…..nie posluchal Macierewicza , ktory go po starej znajomosci ostrzgal….oj nie posluchal a szkoda…chyba ze zrobil z rozmyslem majac po 70 tce ma wszystkiego dosyc….

 3. Zerohero said

  Miałem nieprzyjemność widzieć Rachonia na wizji. Rachoń sprawia wrażenie nienaturalnie pobudzonego, kiwa się, robi dziwne grymasy, epatuje psudo rozluźnieniem. Sprawa to fatalne wrażenie, chyba nawet jeszcze gorsze niż u jego rodaka – Kuby Wojewódzkiego. Normalny człowiek tak się na trzeźwo nie zachowuje.

  Druga nieprzyjemna rzecz to poziom jego publicystyki, poziom gości. Zapraszani są ludzie ograniczeni umysłowo, np. Marian Kowalski (ma w mieszkaniu ma tapetę w książki – z racji braku książek), Cejrowski, Pietrzak. Siedzi na przykład taki Pietrzak i komentuje geopolitykę. 😀 W roli ekspertki wystąpiła kiedyś córka sekciarza Chojeckiego.
  Jak nie histeria, to szczujnia, jak nie szczujnia to tandeta, jak nie tandeta to powierzchowność, jak nie powierzchowność to fałsz i przemilczenie.

  Wracając do komentowanej wiadomości. Rachoń nie musi starać się zachować choćby pozorów spójności wypowiedzi, bo jego grupa docelowa to zwykłe ćwoki.

 4. Alina said

  Żyd Rachon szczuje na żydowską Konfederację. Domyślam się że jego szczucie ma zwiększyć wiarogodność Konfederacji, która zalatuje czosnkiem pod wiatr. A pisze o tym parszywy publikator Korwina-Mikke.

  Kiedy oni wszyscy wyjadą do Birobidżanu?

 5. lewarek.pl said

  4.
  Nie pić tyle, bo potem rzyga się na klawiaturę.

 6. Inkwizytor said

  Polacy nie chcą mieć niepodległego państwa i dlatego będą nawozem, żydowskim gnojem a takie chooje jak rachonie, targalskie i inna swołocz będą tym gnojem zawiadywać.

 7. Wieloimienny said

  Ciekawe co na to jego dawny ziomek z Minęła dwudziesta, bosonogi fan Konfederacji?

  Przepowiednia stonogowa: „Sumlińskie, Kanie, Rachonie, Telewizje republiki będą wam odbierały smak życia.”

 8. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

 9. j21 said

  http://www.bibula.com/?p=108469 Izrael zaprosił do Polski Władimira Putina! :))))

 10. Boydar said

  „… Izrael zaprosił do Polski Władimira Putina …”

  No to chyba dobrze. Tyle że powinien uczynić to premier albo prezydent RP, być może przeoczyli w natłoku spraw; a zresztą, co za różnica

 11. Birton said

  znaczy się Żyd i wszystko jasne

Sorry, the comment form is closed at this time.