Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Obrońcy życia i rodziny ofiarami agresji ze strony homo rewolucjonistów

Posted by Marucha w dniu 2019-06-18 (Wtorek)

Fundacja Pro na czele, której stoi Mariusz Dzierżawski od lat walczy z mordowaniem nienarodzonych dzieci i demoralizacją szerzoną przez homo rewolucjonistów. Ostatnią inicjatywą Fundacji Pro, która wywołała histeryczną agresję homo rewolucjonistów wobec obrońców życia i rodziny jest projekt „Stop pedofilii”.

Akcja „Stop pedofilii” wywołała wściekłość homoseksualistów. Czy trzeba to komentować?

Projekt „Stop pedofilii”, z którym walczą homo rewolucjoniści, przewiduje, że „kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat”.

W projekcie nowelizacji przewiduje się też, że „tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego”. Według nowelizacji „jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego […] za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”, oraz że „kto propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego, lub innej czynności seksualnej, działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły, lub innego zakładu, lub placówki oświatowo-wychowawczej lub opiekuńczej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

Jak informuje Mariusz Dzierżawski w liście wysłanym do darczyńców fundacji Pro, wolontariusze fundacji Pro nieustannie stają się ofiarami agresji ze strony homo rewolucjonistów. Dokonali oni napadu na lokal fundacji Pro, niszcząc drzwi do siedziby obrońców życia.

Fundacja Pro jest nieustannie atakowana, szykanowana, a jej mienie jest niszczone. Wynika to z tego, że działania fundacji „przerażają zwolenników aborcji i lobby LGBT, ponieważ są skuteczne. Nasilenie agresji przeciwko” fundacji Pro „wzrosło jeszcze bardziej w ostatnim czasie, z powodu ogólnopolskiej akcji Stop Pedofilii. Skala nienawiści rośnie z każdym dniem. Zbiórki podpisów pod projektem […] ustawy, która ma zakazać nakłaniania dzieci do czynności seksualnych, są coraz częściej zakłócane przez napastliwych aktywistów LGBT. Niszczenie megafonów, plucie na bannery, darcie broszur i zamazywanie kart z podpisami — to tylko niektóre akty wandalizmu, z jakimi […] wolontariusze spotykają się na co dzień”.

Jak informuje fundacja Pro „w Warszawie działacze LGBT regularnie nachodzą” osoby zbierające podpisy „i utrudniają mieszkańcom stolicy podpisanie się pod projektem Stop Pedofilii. Nagabują przechodniów i odstraszają ich od podpisywania się, zasłaniają” stoisko obrońców życia i rodziny „tęczowymi flagami, prowokują […] wolontariuszy. Przyczepili również sprofanowany wizerunek Matki Bożej do namiotu” obrońców życia i rodziny.

Jak relacjonuje Adam Brawata, koordynator zbiórki w zachodniej Polsce „w Poznaniu ci ludzie zaczęli na nas krzyczeć, zagłuszać głośnikiem i nagabywać osoby, które złożyły podpisy. Utrudniali również podchodzenie do nas. To ewidentne łamanie prawa, zagrożone przecież karą więzienia. We Wrocławiu kobieta przewróciła nam statyw z megafonem i go zniszczyła.”

Według informacji przekazanych przez Marka Wąsowskiego odpowiedzialnego za zbieranie podpisów w północnych i wschodnich „w Szczecinie napastnik chlusnął na megafon napojem z kubka, następnie go przewrócił. Lekko zranił również wolontariusza, który próbował mu w tym przeszkodzić. Z kolei w Białymstoku agresor, będący sympatykiem LGBT, poodcinał ostrym narzędziem sznurki baneru.”

Co szokujące homo rewolucjoniści całkowicie jawnie zamieścili w internecie „specjalny poradnik namawiający do aktów agresji i wandalizmu wobec […] Fundacji. Można się z niego dowiedzieć m.in. jak przecinać kable do głośników w naszych megafonach, jakich farb używać do niszczenia naszych plakatów, jak donosić na naszych wolontariuszy na policję oraz w jaki sposób odwodzić ludzi od podpisywania się pod naszym projektem. Poradnik zachęca również do kradzieży naszego mienia”.

Homo rewolucjoniści zachęcają w internecie „do zakłócania zbiórki podpisów, która odbędzie się w najbliższy piątek w centrum Warszawy. […] Na tej samej stronie widnieje hasło: „Dzbany do wora, wór do jeziora”. To podżeganie do nienawiści i zachęcanie do morderstwa”.

[Ale to nie taka mowa nienawiści, o jaką nam przecież chodzi – admin]

Fundacja Pro „wszystkie przypadki ataków, łamania prawa i zakłócania zbiórki podpisów (co jest przestępstwem) konsekwentnie zgłaszamy do prokuratury. Rozpoczęły się już pierwsze dochodzenia przeciwko sprawcom. Deprawatorzy seksualni nie ustają jednak w swoich działaniach przeciwko nam i rozpoczynają kolejne akcje wymierzone w niewinność polskich dzieci”.

Według fundacji Pro homo rewolucjonistów wspierają władze samorządowe „w Zielonej Górze. Środowiska patriotyczne zorganizowały na 1 czerwca piknik dla dzieci pod tytułem „Sport to zdrowie”. Wystąpiono do urzędu miasta z prośbą o dofinansowanie dla imprezy. Jednak władze Zielonej Góry odmówiły przyznania dotacji i zamiast tego wsparły organizację… „parady równości” LGBT kwotą 10 000 zł! […] w Zielonej Górze, z okazji dnia dziecka publicznie promowany był homoseksualizm a lobby LGBT domagało się wprowadzenia „małżeństw” homoseksualnych z możliwością adopcji. A wszystko to za pieniądze z podatków mieszkańców miasta”.

Jak przypomina fundacja Pro „w sobotę centralną „parada równości” odbyła się w Warszawie. Uroczyście otworzył ją prezydent stolicy Rafał Trzaskowski. Lobby LGBT ponownie domagało się adopcji dzieci i wprowadzenia „edukacji” seksualnej w szkołach. Ten ostatni postulat władze Warszawy zamierzają spełnić po wakacjach, ale już teraz powstał ranking „szkół przyjaznych LGBT”, który wymienia kilkadziesiąt (!) stołecznych placówek, w których promuje się homoseksualizm wśród uczniów”.

Według informacji z listu fundacji Pro „warszawską „paradę” poparł nie tylko prezydent Rafał Trzaskowski. Deprawację seksualną w Polsce oficjalnie wsparły takie międzynarodowe korporacje jak: JP Morgan, Goldman Sachs, Microsoft, IBM, Google, Coca Cola, Citibank, BNP Paribas, Johnson&Johnson. Każdego roku te firmy przeznaczają setki milionów dolarów na upowszechnianie homoseksualizmu i rozwiązłości seksualnej wśród dzieci”.

Fundacja Pro swoje antyaborcyjne czy domagające się ochrony dzieci przed demoralizacją banery prezentuje nie tylko na pikietach, ale też na samochodach jedzących po mieście. Samochody te niszczone są przez homo rewolucjonistów. We Wrocławiu koordynator fundacji „Adam Brawata został skazany przez sąd na 400 zł grzywny za informowanie mieszkańców miasta o założeniach pedofilskich Standardów Edukacji Seksualnej WHO, które lobby LGBT chce wdrażać w szkołach. Proces odbył się w wyniku donosu jednej z aktywistek homoseksualnych. Deprawatorzy zdemolowali również jeden […] antypedofilskich billboardów. (…) W Gdańsku policja postawiła aż 8 zarzutów” wolontariuszowi fundacji Pro „który na ulicach Trójmiasta kierował furgonetką informującą o powiązaniach między homoseksualizmem a pedofilią. Co więcej, w wyniku donosu aktywistów LGBT, w tej samej sprawie toczy się postępowanie prokuratorskie o „zniesławienie””.

Fundacja Pro ostrzega też, że „w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Częstochowie dojdzie do kolejnej, obrzydliwej prowokacji. Tego dnia odbywać się będzie Ogólnopolska Pielgrzymka Kół Różańcowych Dzieci na Jasną Górę. Dokładnie w tym samym czasie do miasta zjadą się aktywiści LGBT, aby promować homoseksualizm w kolejnej „paradzie równości”! Zgodę na organizację „parady” homoseksualistów w czasie, gdy w Częstochowie będzie odbywać się święto kółek różańcowych dzieci, wydał prezydent Krzysztof Matyjaszczyk. Gdy tylko lobby LGBT umocni swoją pozycję w Częstochowie, z pewnością podejmie próby forsowania „edukacji” seksualnej w tamtejszych szkołach. Dzięki przychylności prezydenta miasta może się to stać bardzo szybko”.

Przeciw demoralizacji w Częstochowie będą więc protestować między innymi wolontariusze fundacji Pro. Będą prezentowane banery, samochody z banerami już przemieszczają się po mieście, rozdawane będą ulotki i broszury, oraz zbierane będą podpisy w obronie dzieci. Podobna akcja będzie miała miejsce 29 czerwca w Opolu.

Jeżeli Polacy nie zatrzymają homo rewolucjonistów, to w Polsce jak w UE obrona dzieci przed deprawacją będzie karana. W Anglii „grupa rodziców z Birmingham protestowała pod szkołą podstawową przeciwko „edukacji” seksualnej LGBT ich dzieci. Rada miasta złożyła na nich skargę do sądu, który… zakazał rodzicom protestów, a nawet krytyki deprawacyjnych zajęć w mediach społecznościowych! Za złamanie zakazu ma grozić areszt”.

Jan Bodakowski
https://prawy.pl

Będzie ciężko, ponieważ „narodowo-katolicki” rząd PIS popiera zboczenia, wbrew temu co mówi lemingom.
Admin

Komentarze 34 to “Obrońcy życia i rodziny ofiarami agresji ze strony homo rewolucjonistów”

 1. Zbyszko said

  Dodam tylko do podpisu pod zdjęciem, że badania amerykańskie na więźniach skazanych za pedofilię wskazują, że 100%! pedofilów jest homoseksualistami. Czyli każdy pedofil, to homoseksualista.
  Dalego homoseksualiści napadają na akcje anty- pedofilskie

 2. ? said

  „Deprawację seksualną w Polsce oficjalnie wsparły takie międzynarodowe korporacje jak: JP Morgan, Goldman Sachs, Microsoft, IBM, Google, Coca Cola, Citibank, BNP Paribas, Johnson&Johnson.”

  Microsoft?
  Od dawna nie można przebić się z używaniem systemów unixowych i oprogramowania typu Open Office w polskich urzędach. Teraz wiadomo, dlaczego.

 3. Zbyszko said

  Czy Johnson&Johnson to nie jest czasami od tej Piaseckiej-Johnson która przekazało „wolnej” Polsce jakieś obrazy, czy kopie obrazów?
  I drugie pytanie :
  Czy komuna nie miała racji, ograniczając indywidualną działalność gospodarczą do małego sklepu, warsztatu rzemieślniczego, czy kilku warzywniaków?, czyli do rozmiarów nie zagrażających państwu, czyli także bytowi narodowemu? także poprzez zniszczenie narodu demoralizacją?

  Śp Edwardzie Gierku, Śp Piotrze Jaroszewiczu, ale także Śp Władysławie Gomułko i wielu innych… Panie Boże racz im dać Wieczne Odpoczywanie

 4. ? said

  Ustawodawstwo rosyjskie zakazujące promowania homoseksualizmu narusza wolność wyrażania opinii i jest dyskryminujące
  https://www.rpo.gov.pl/pl/content/ustawodawstwo-rosyjskie-zakazujące-promowania-homoseksualizmu-narusza-wolność-wyrażania-opinii-i

  Na szczęście ruskie leją na to.
  Admin

 5. Leo said

  Symptomatyczne jest to, jak bardzo jewreje są skuteczni w umieszczaniu swoich lub sobie posłusznych na wysokich stanowiskach. A może to tylko wrażenie powstałe pod wpływem faktu, że na świecznik garną się zawsze najobrzydliwsze indywidua, pozbawione kręgosłupa moralnego?

 6. Ale dlaczego? said

  AD. 3
  Nie.

 7. Ale dlaczego? said

  Pedofilia jest kolejną twierdzą do zdobycia dla zboczeńców po adopcji dzieci.

 8. Ale dlaczego? said

  AD. 5.
  Uważam, że jedno i drugie. Choć pewnie to drugie przeważa.

 9. AlexSailor said

  Leżymy.
  Zboczeńcy podkładają się, można zebrać dowody i żądać odszkodowań oraz kar.
  W przypadku skazywania przez sądy bez podstaw trzeba odwoływać się do wyższych instancji i skarżyć same sądy o
  bezprawne wyroki.
  Prawo jest tak gumowe, że na pewno się da.
  Jak nie pomoże, to nagłaśniać i kierować wnioski do Adriana o ułaskawienie z hukiem.
  Albo ułaskawi albo się skompromituje.

  Zastanawia w zasadzie również brak wsparcia hierarchii KK.

  Na koniec o odwołaniu ks. Kneblowskiego.
  Michalkiewicz twierdzi, że odwołujący bp Tyrawa ma za uszami w tuszowaniu i się boi.
  Podnosi też fakt nie ujawnienia agentury SB/UB/WSI w szeregach Hierarchii.
  Nie jestem fanem wymienionego księdza, ale takiego draństwa nie można popuścić.

 10. Marucha said

  Re 8:
  Oczywiście żydom, jako urodzonym, genetycznym psychopatom, zawsze łatwiej wspinać się po szczeblach kariery, zwłaszcza że inni żydzi im w tym pomagają.

 11. ? said

  Re 9: „Zastanawia w zasadzie również brak wsparcia hierarchii KK.”

  Po to była gruba kreska, proszę Pana.

 12. AlexSailor said

  @Zbyszko

  Widzę, że jest Pan komunistą.
  To nie pierwszy wpis, z którego to wnioskuję.
  Nie mam czasu Panu wyjaśniać, bo poinformowany człowiek zdrowy na umyśle nie może być komunistą.
  A co do Gierka, Jaroszewicza i Gomuki, to oni przegrali.
  Zanim przegrali, stracili tysiące szans na odbudowę i potęgę Polski, a byli przyczyną nieszczęść
  milionów Polaków.
  Musi być Pan młody, że tego nie wie.

  Proszę Pana.
  Syf był podobny do dzisiejszego.
  Tylko warunki wymuszały większą racjonalność, a hegemon był wielokrotnie słabszy i odpuścił sobie Polskę w
  zasadzie w 1956r.
  Doc. Kossecki twierdzi, że już wtedy inicjatywę strategiczną przejęły w Polsce służby RFNu z ramienia
  USmenów, a radzianie zaczęli się świadomie wycofywać wiedząc, że nie dadzą rady.
  Owszem, Gierek czy Gomułka byli na swój sposób polskimi patriotami, ale to za mało.
  Gomułka zatrzymał się wpół drogi ze względu na żonę od unych i obawę o życie po sugestiach wielkiego brata.
  Gierek był odważniejszy i nie miał takiej żony.
  Dlatego zabrano mu wszystko, a żył z belgijskiej emerytury.

  Prawdopodobnie nie pamięta Pan tych czasów, a łaknąc normalnej Polski
  mitologizuje PRL i jego władców.
  Takie samo zjawisko, jak mitologizowanie II RP i Piłsudskiego w czasach PRLu
  przez narodowców i patriotów.

  A niestety II RP to też był syf, jakich mało.
  Ale to przebija się dopiero teraz do świadomości.

  To co udało się stworzyć i wypracować powstało mimo PRLu a nie dzięki niemu.
  Na tle Czechosłowacji, NRD, Węgier, Jugosławii, a nawet Bułgarii, PRL wyglądał bardzo blado.
  Ale to przebija się dopiero teraz do świadomości.

  Proszę pamiętać, że zła historia jest przyczyną złej polityki.
  Proszę również zauważyć, że przez 45 lat PRLu nie udało się wytworzyć władzom normalnego
  stosunku do Rosjan i Rosji a również do Zachodu, w szczególności Stanów.
  A mieli wszelkie narzędzia.
  Po prostu dziadostwo.

 13. Boydar said

  „… symptomatyczne jest to, jak bardzo jewreje są skuteczni …” – Pan Leo (5)

  Ich skuteczność jest proporcjonalna do braku naszego starego polskiego imperatywu- WYPIERDALAĆ !

 14. AlexSailor said

  @Marucha

  Myśli Pan, że to tylko genetyka?
  Każdy naród, każda grupa, zawsze popiera swojego członka na zasadzie przynależności.
  Polacy są wybitni.
  Działają odwrotnie.
  Każdy, byle nie Polak, nie polski produkt, itd.
  Nie ganię rodaków, bo jakieś powody tego muszą być.

  Ba, np. Grzegorz się tym chlubi uważając to za osiągnięcie cywilizacji łacińskiej.
  (Chyba polskiej jej odmiany).

  ———–
  U żydów decyduje genetyka. Ich wady genetyczne, choroby, psychopatia…
  Admin

 15. revers said

  Bylo cos takiego jak Liga Polskich Rodzin? i co zrobila od wewnatrz szkapa malo trojanska Giertych? lub samobroona z sp. Andrzejem Lepperem ile to magdalenkowy uklad z Kamisnkim naczele i naczelnik zrobil dla Leppera, z morderstwem politycznym i biologiczmy wylacznie.

  Najlepiej trzymaja sie partie masonkie, pro anglosyjonistyczne i przmierza B’nei B’rith, czyli pomaggdalenkowe, po korowskie, przy tym spoleczenstwo malaa ma szanse na swoja podmiotowosc.

 16. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  No to mamy polskiego Alfiego Evansa. Satanizacja Polski postępuje:
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-18/11-miesieczny-szymonek-ma-zostac-odlaczony-od-aparatury-podtrzymujacej-zycie/

 17. hulajdusznik said

  A jakby tak wzdłuż trasy paradnej zboczeńców ustawić po obu stronach ochotników, którzy na dany znak zdjęliby portki i wypięli na paradników gołe, autentycznie osrane dupy? Racja. Ci ochotnicy sami by wyglądali jak ci popierdoleni homo niewiadomo. A może by tak chociaż jakieś wielkie rozwijane obrazki?

 18. Zbyszko said

  Ale dlaczego @6, wiem, wiem…:-) po naoglądaniu się w TVP „Dynastii” apetyty znacznie się zaostrzyły i już nie wystarczy zwykły warsztat rzemieślniczy tylko kombinat z niewolnikami i… niewolnicami do wszystkiego (bo i takie przypadki znane są w tej teraz „wolnej” już Polsce)

 19. Zbyszko said

  Axel Sailor @ 12. Pisze pan (pan piszę z małej litery, bo dużą rezerwuję tylko dla Pana Boga), że PRL słabo wyglądał na tle innych krajów KDL-u…
  To ja powiem panu, że PRL brylował na tle innych krajów KDL-u. Otóż nigdzie w żadnym innym kraju nie zachowała się Wiara (przez duże W bo w Jezusa Chrystusa) tak jak w Polsce i to właśnie w PRL-u nie brakowało Polakom niczego, co byłoby im potrzebne do Zbawienia w Jezusie Chrystusie.
  Prosze pana : 8- godzinny dzień pracy (po pracy czas wolny, także na praktykowanie Wiary), praktycznie brak szykanowania z powodu praktykowania Wiary, Gierek oddał Kościołowi na własność razem ok 7tyś kościołów i i innych obiektów po protestantach na Ziemiach Odzyskanych, 900ha ziemi uprawnej itd, znacznie złagodził wydawanie pozwoleń na budowę nowych kościołów (także powstały ich tysiące), PRL-owska cenzura ścigała pornografię, okultyzmy, satanizmy, praktycznie każdy miał pracę i nikt nie głodował (owszem był tzw stary portfel, ale myślę że było to niedopatrzenie, tej jednej z form sabotażu ideowego robionego na niższych szczeblach władzy)… itd, itp, bo można by tu jeszcze długo tak się rozpisywać.
  PRL przede wszystkim CHRONIŁ POLAKÓW PRZED ZACHODNIM ZEPSUCIEM MORALNYM
  P.S. zaś a propos poziomu życia codziennego, to jak się ma to polskie PRL-owskie wtedy „czy się stoi, czy się leży dwa tysiące się należy” lub „gdy ci wódka w pracy szkodzi, porzuć pracę, o co chodzi”? do np takiej sytuacji w NRD :
  Otóż swego czasu (w latach ’70) Polak będący u swojej rodziny chciał zamienić złotówki na marki NRD-owskie. Usłyszał od swojego kuzyna, że musi pójść do banku, bo gdyby on mu to wymienił, to… „miasto byłoby stratne”….
  Widzi pan to oddanie tych ludzi swojej ojczyźnie? i jak to się ma z PRL-owski Polakami (oczywiście nie wszystkimi, ale większością)?
  Zarówno jedna sytuacja (to polskie olewactwo wszystkiego co polskie) jak i druga sytuacja (przykład z zamianą pieniędzy) są sytuacjami skrajnymi, ale to właśnie to polskie olewactwo doprowadziło do niszczenia PRL-owskiego dorobku, do jego deprecjacji a potem łatwego już oddania tej „nic nie wartej” naszej Ojczyzny obcym.
  To my Polacy sami jesteśmy sobie winni, temu co mamy.

  Czy to wszystko co było niby lepsze w NRD, na Węgrzech, Jugosławii itd, przyczyniło się tam do tego, że z tych krajów więcej ludzi (dusz zmarłych) było zbawionych i poszło do Nieba? Bo chyba to jest NAJWAŻNIEJSZE KRYTERIUM i to właśnie pod tym kątem należy rozpatrywać ustrój w danym kraju.
  Pod tym względem w PRL nie miał sobie równych zarówno wtedy wśród KDL-u, ale i na Zachodzie, że o tej teraz światowej „wolności” to juz nawet nie wspomnę, bo nie ma o czym

 20. Opolanin said

  @Zbyszko
  Nic dodać nic ująć…

 21. ojojoj said

  homo i tego typu deprawacje sa glownie rozprzestrzeniane wsrod bialych ludzi, w kazdym innym niebialym kraju homo, pedo, lgbt.. itp. jest tepione, nawet u murzynow

 22. Sebastian said

  Sukces w szpitalu nazywanym „aborcyjną rzeźnią nr 1 w Polsce”!

  W Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie zaprzestano aborcyjnego uśmiercania dzieci. Od początku 2019 roku nie wykonano w tym szpitalu ani jednej aborcji, choć w poprzednich latach dokonywano ich najwięcej w całej Polsce!

  Z kolei w jednym z największych szpitali na południu Polski sprzeciw blisko 40 pielęgniarek i położnych przy wsparciu naszych prawników doprowadził do rozmów z dyrekcją szpitala i potwierdzenia, że nikt nie może być zmuszony do zabijania dzieci. To już tylko krok do całkowitego zakończenia aborcji także w tym miejscu, a w dalszej perspektywie również w innych szpitalach, których personel nie chce mordowania dzieci.

  https://www.salon24.pl/u/wiadomoscibiezace/964164,powstrzymujemy-aborcje-w-kolejnych-szpitalach

 23. Joannus said

  Ad 19 Zbyszko
  Jedna uwaga. Nie radzę typowania ilu ludzi z poszczególnych państw zaszło do Nieba.

  Ludzie, którzy dostąpili awansu społecznego, często od pastucha do magistra czy inżyniera, wzgardziwszy życiem w Polsce i dla Polski mają najwięcej do powiedzenia i wskazywania zadań i powinności nie zrealizowanych wedle ich urojeń, oderwanych od realiów i możliwości.
  Dla przykładu. Gomułka i Gierek -nie zastopowali reform SV2, nie wygonili wszystkich judejczyków, nie pozrywali powiązań z ZSRR, wreszcie nie zapewnili wszystkim dobrobytu na miarę fikcji filmów z hollyłodu.
  Stereotypy, urojenia czy obiektywne fakty o PRL można powielać bez końca, tylko po co -było minęło i nie powróci więcej.
  Dziecinada z naginaniem przeszłości do własnych pragnień, nie będzie miała końca.
  Tymczasem odnosząc się do wycinka bytu Polski do 1989 r. powiem tak.
  Dostatnie państwo bezpieczne dla ludzi i pod bokiem jednej z najsilniejszych armii na świecie zostało rozwalone.
  A jakby nie było,trafiło się to po prawie trzech stuleciach jak kurze ziarno, tylko kura wolała dziobać kolorowe szkiełka, zatem niech je sobie nadal dziobie aż zdechnie na śmietniku historii.

 24. Marucha said

  Re 23:
  PRL rozwijało się, przybywało ludziom i wolności, i pieniędzy. Ale nie tak szybko, jak by się chciało.
  Ludzie nie wiedzieli, co to bezrobocie czy bezdomność. Nie czuli strachu przed przyszłością. Rodzili dzieci.

  Żadne Rzydy nie ośmieliłyby się nawet pisnąć coś o jakichś „odszkodowaniach”, ani przerzucać na Polaków odpowiedzialności za ich rzekomy holocaust. A za rządem polskim murem stał ZSRR, który KURWA NIGDY nie wykazał się brakiem lojalności wobec naszego kraju, nigdy nas szkalował i nie upokarzał. Co było między nami w cztery oczy, to było, ale nigdy nie było wywlekane na arenę międzynarodową.

  Kościół miewał się lepiej, niż teraz. Nikomu nie śniło się o plugawych profanacjach czy „marszach” zboczeńców.

  I tak powoli stawaliśmy się równoprawnymi partnerami dla Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, nie dorównując im jeszcze potęgą gospodarczą, ale będąc czynnikiem niemożliwym do ignorowania. A czym dzisiaj jest III RP? Kupą g…a, na którą sra każdy, kto ma ochotę. Nic nie produkujemy, nic nie znaczymy, jesteśmy nikim. Nawet żałosna Upadlina wyciera sobie nami odbyt.

  Moglibyśmy być kimś w Europie, a jesteśmy zerem.

  A teraz jakieś egzemplarze mają pretensję do PZPR, że dopuściła do II Soboru Watykańskiego (sic!!!)…

 25. Jack Ravenno said

  @14 ALEXSAILOR – to nie jest tak. Polacy zostali tak wyuczeni przez żydokomunę, że nie ufają nikomu, a tzw. Polakom w szczególności, bo nigdy nie wiadomo na jakiego pierdolonego rzyda trafisz. Więc dla zasady każdy każdemu wilkiem. Skoro nie ma rzetelnego mechanizmu rozpoznawania – „swój – obcy”. Rzydy nazywają siebie Polakami choć nimi nie są. Za dużo wrogów wewnętrznych powoduje uruchomienie specyficznych mechanizmów obronnych.

  Tak to rozumiem, ponieważ innego, sensownego wyjaśnienia tego „fenomenu” nie widzę.

 26. revers said

  Aleksander Szmaluch aka Stepan Bakuniec. Tak wygląda morderca polskich kobiet i dzieci z „pierwszej sotni UPA”, która to bestialsko wymordowała mieszkańców Parośli. Zapamiętajcie sobie, jak wygląda ukraiński rezun, „heroj”, bohater narodowy. Pod marynarką wyszywanicha, pierś obwieszona ukraińskimi medalami. Ot, alegoria obecnej Ukrainy.

  https://www.magnapolonia.org/tak-wyglada-morderca-polskich-kobiet-i-dzieci/?fbclid=IwAR2lRsm_3m79NnUyevlPkFke7rTjVhx0nvWfvd7tZPDYVqa2ONTnksdweXg

 27. Boydar said

  Kurwa …typowy Chacheł…

 28. PISKORZ said

  re 3
  Czy komuna nie miała racji, ograniczając indywidualną działalność gospodarczą do małego sklepu, warsztatu rzemieślniczego.. ALE TRZEBA PRZYPOMNIEĆ…70% ziemi w rękach chłopów,,,reszta to PGR i Sp-nie Roln. A jak to było w NRD lub na Węgrzech..?! Wszyscy wiemy..

 29. Anna-Teresa said

  Zboczeńców do ultyrylizacji.

 30. piwowar said

  Piwowar powie więcej, panie Jacku. Rzydy myślą . ze są Żydami, a nimi nie są.

 31. piwowar said

  Panie Gajowy: Nie gloryfikujmy PRL’u. To był dziadowski system choć o wiele weselszy niż inne baraki obozu. Piwowar żył tam wtedy, mieszkał w Olsztynie i Biskupcu (tzw. prowincja) i widział co jest. Czasami pomieszkiwał w Stolycy. PRL był po prostu mniejszym złem w niektórych aspektach życia.

  A że dzisiejszy Polin jest pośmiewiskiem świata, który mieni się być cywilizowanym, to zupełnie inna sprawa, inny temat i inny wątek.

  (jeśli wierzyć mediom)

  pozdr.

 32. Marucha said

  Re 31:
  Panie Piwowarze… nawet Pan wchodzi na nutę „gloryfikacji” PRL…
  Czy gdzieś napisałem nieprawdę? Podkoloryzowałem? Fantazjowałem?

  Nie pisałbym tyle o PRL i nie „gloryfikowałbym” go, gdyby:
  – nie pojawiały się co i raz w gajówce ewidentne bzdury na temat ówczesnej Polski, które muszę sprostować;
  – III RP mogła czymkolwiek (oprócz blichtru) zaimponować PRL-owi.

 33. Troll Polonii said

  Zastanawia ten stalinizm u niektorych specow od socjalizmu.
  Dlaczego nie wolno chwalic czasow PRL? Gdzie to pisze?
  To nie z powodu PRL zwolano Norymbergie!.

  Polska nie zostala potepiona przez ‚international community’. Szefow panstwa polskiego nikt nie ciagal po trybunalach!
  Mam prawo mowic i pisac, ze bardzo milo wspominam swoje dziecinstwo, mlodosc i pobierana nauke w PRL .
  Nie martwilem sie o prace po studiach i nie martwilem sie o bezpieczenstwo; ani ja w dziecinstwie – ani moje dzieci.
  Ogladam teraz wiadomosci z Polski i przeraza mnie amerykanizacja kraju. To 10 letnia dziewczynka nie ma prawa w bialy dzien sama wracac do domu ze szkoly? Zgwalcona, zamordowana z poderznietym gardlem i z ranami cietym klatki piersiowej. Nie zaden muzulmanin sie znecal nad dzieckiem.. Mlody Polak, znany w okolicy.
  Dzieci w Polsce strzelaja do siebie zywymi nabojami??? Tak jak w USA?

  Chodzilismy do szkoly pieszo i wracalismy bezpiecznie do domu. Patrze niemal codziennie na kronike wypadkow: podpalone domy, wybuchy gazu codziennie prawie, potopione tysiace plywakow w morzu i rzekach, tysiace zaginionych dzieci rocznie, i tysiace smiertelnych wypadkow drogowych rocznie.
  I do tego obce wojska, ktore sie rozbijaja na drogach. Polscy zolnierze W NATO podbijaja suwerenne narody : bombarduja miasta., okupuja cudze ziemie.

  Kilkanascie milionow Polakow ucieklo z tego raju Solidarnosciowego. A radosna dzialalnosc wladz wyzwolonej Polski widac na kazdym kroku. Niemal wszyscy w rzadzie od 1989 roku byli dzialaczami Solidarnosci.
  .’po owocach ich poznacie’..

  A wszyscy ci zawzieci dzialacze-emigranci, ktorzy wyzwolili kraj spod okupacji sowieckiej, powinni wrocic i zyc w tym burdelu stworzonym przez ubecje.

  Szczytem wszystkiego jest teraz opowiadac o wlasnosci prywatnej w obecnej Polsce.
  Jaka wlasnosc prywatna???? Sadownicy nie moga jablek sprzedac, tony jarzyn pognitych; tysiace samobojstw… przeciez nawet w czasie wojny ludzie nie popelniali samobojstwa!!!!!!

  I nie opowiadajcie, ze to ‚nie my – to druga Solidarnosc’. Jaka druga?? Ta sama, ktora rozpetala awanture na zyczenie Zachodu i za pieniadze Zachodu, zdefraudowala miliony dolarow przeslane z Zachodu.
  Ten sprawil, kto skorzystal.

  Zobaczcie kto teraz oplywa w bogactwa i urzedy. Jeden w drugiego: dzialacz Solidarnosci.
  PRL wam sie nie podobalo???
  A teraz wam sie podoba?
  I nie wolno chwalic osiagniec Polski powojennej bo wataha wilkow sie rzuca z przeklenstwami i wyzwiskami?!!
  Ja nawet nie mam prawa chwalic ani swoich nauczycieli ani wykladowcow ani polskich lekarzy, inzynierow, technikow, ktorzy BUDOWALI kraj – a nie rabowali.

  Okazuje sie, ze w Polsce nie bylo zadnych Polakow tylko …UB i PZPR i agenci sowieccy.
  To znaczy ze w Solidarnosci tez nie bylo Polakow.

  Rzygac mi sie chce na te zydowska propagande.
  W PRL nauka byla bezplatna, bezplatne lecznictwo, jedzenie zdrowe i wczasy pracownicze i lecznicze bezplatne!
  I czego jeszcze nie wolno mi mowic i pisac? Ze dzieci w przedszkolu nie byly karane, wyzywane i przesladowane. Nikt sie nie bal chodzic do przedszkola. Czego jeszcze nie wolno przypominac??
  Ze dzieci mialy zorganizowany czas po lekcjach, na polkoloniach, koloniach, obozach – nie bylo pedofilii…
  Jedni moga lubic PRL- inni niekoniecznie.
  Ale zeby az tak wyzywac i obrazac po chamsku??
  Widac, kto byl w tej Solidarnosci.
  Uczciwych czlonkow Solidarnosci od samego poczatku eliminowali. Nie mieli szans. Nigdy nie bylo ‚uczciwej’ Solidarnosci. Nie miala szans powstania.

  Kiedy zaczniecie wsadzac do wiezienia albo wyrzucac ludzi przez okno tak, jak Jurczyka??

  Widac, kto byl w Solidarnosci: wataha: zgraja oplacona przez Zachod i dzialacze , hordy z awansu spolecznego.
  Zobaczcie tylko kto sie dorwal do …wprowadzania ‚demokracji’ w Polsce:

  Miasto gniewu i nadziei: Nowa Huta. Część 1/2 – YouTube

  Miasto gniewu i nadziei: Nowa Huta. Część 2/2 – YouTube

 34. towarzysz0 said

  Ad 19
  „PRL-owska cenzura ścigała pornografię,”

  Panie Zbyszko!
  Tak, dla porównania. W czasach PRL-owskich mieszkałem przy zachodniej granicy ZSRR do roku 90. Film Seksmisja we Lwowie był wyświetlany pt Nowe Amazonki, gdyż słowo seks nie funkcjonowało w obiegu oficjalnym. Podczas odwiedzin mojej rodziny w PRLu bardzo przyciągały mój wzrok zdjęcia nieco obnażonych pań. A książka Wisłockiej, otrzymana w prezencie od cioci, robiła furorę wśród moich kolegów i koleżanek z klasy.

  Cenzura w ZSRR była jednak bardziej rygorystyczna niż w PRLu.

  Tak, po 90 tamę zerwało i zalew pornografią i rozpustą zatopił miliony nieuświadomionych młodych ludzi.

  Ale czy coś straciłem z powodu takiej cenzury?

Sorry, the comment form is closed at this time.