Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Yah o USA przenoszą swoją broń nukle…
  seler o Wolne tematy (11 – …
  seler o Wolne tematy (11 – …
  Sarmata o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Tak ZUS niszczy przedsiębiorcó…
  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Kara śmierci w Polsce? Rząd komentuje pomysł.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-19 (Środa)

30-letni gówniarz ekspertem od kary śmierci...

30-letni gówniarz ekspertem od kary śmierci…

Rzecznik rządu Piotr Mueller wypowiedział się na temat debaty o tym, czy w Polsce należałoby wprowadzić karę śmierci, w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Mrowinach – zabójstwem 10-letniej Kristiny. Według niego PiS nie zamierza wprowadzać takiego zaostrzenia.

Mueller powiedział, że nie wyobraża sobie takiego scenariusza w Polsce.

– Nie wyobrażam sobie, żebyśmy w Polsce wprowadzali karę śmierci. Możemy myśleć o karach bezwzględnego pozbawienia wolności, o karach, które są dotkliwe, ale kara śmierci w debacie publicznej moim zdaniem nie wchodzi w grę – powiedział. [A dlaczego ma „nie wchodzić w grę? Bo jakiś rządowy wypierdek tak twierdzi? – admin]

Jak mówi Mueller, tak surowa kara jest niezgodna z nauką Kościoła Katolickiego.

– To byłoby też niezgodne z nauką Kościoła Katolickiego, a jak rozumiem, w wielu miejscach odwołujemy się właśnie do tej nauki, więc bądźmy konsekwentni – podkreślił.

[Ty łgarzu plugawy! Kara śmierci jest niezgodna z poglądami bergolniętego papieża – ale nie z odwieczną nauką Kościoła, nie ze Starym Testamentem, nie z Ewangeliami. Katolik się znalazł – admin]

Dyskusja powstała na tle morderstwa 10-letniej Kristiny z Mrowin i wypowiedzi Zbigniewa Ziobry na temat surowej kary.

– Ja nie kryję, że jestem zwolennikiem śmierci za takie najstraszniejsze zabójstwa, gdzie mamy tę premedytację, to szczególne okrucieństwo. Ta kara nie jest możliwa, bo jesteśmy w Unii Europejskiej – powiedział minister sprawiedliwości.
[No i możecie sobie w dupę wsadzić pierdoły o „polskiej suwerenności” – admin]

Przypomnijmy, w zeszły czwartek 10-letnia Kristina z Mrowin nie dotarła po szkole do domu. Policja wszczęła poszukiwania, pomagała rodzina i mieszkańcy miejscowości. Działania były prowadzone na szeroką skalę, nad miejscowością latał policyjny śmigłowiec, przeszukiwano m.in. okoliczny staw i kopalnię, we wsi powołano nawet sztab kryzysowy.

Niestety około godziny 20 poinformowano, że akcja zostaje przerwana. W lesie w Pożarzysku, w odległości 6-8 km od Mrowin, gdzie mieszkała Kristina, znaleziono jej ciało.

W piątek w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu przeprowadzono sekcję zwłok, jak powiedział Prokurator Rejonowy w Świdnicy Marek Rusin: „przyczyną śmierci 10-letniej dziewczynki były liczne rany kłute klatki piersiowej i szyi. Tych ran było wiele. Niezależnie od tego ujawniono ślady, które wskazują na to, że zbrodnia miała podłoże seksualne”.

Sprawne działania policji i prokuratury doprowadziły do zatrzymania 22-letniego mieszkańca Wrocławia. Jak podają media mężczyzna był znajomym matki dziewczynki. Był w niej zakochany, a dziecko miało mu stać na drodze.

Marek Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy oświadczył, że 22-latek usłyszał zarzut zabójstwa. Prokurator zdecyduje m.in. o wniosku o areszt, mężczyźnie grozi dożywocie – dodał.

O zatrzymaniu podejrzanego poinformował minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który nie tylko w ostrych słowach odniósł się do tej tragedii, ale podziękował służbom za zaangażowanie w sprawę i skuteczne działanie.

„Okrutny mord na 10-letniej Kristinie z Dolnego Śląska nie ujdzie płazem. Mężczyzna, podejrzewany o dokonanie tej potwornej zbrodni, został zatrzymany. Jeśli dotychczasowe ustalenia się potwierdzą i zebrane dowody zostaną w śledztwie zweryfikowane, to sprawca trafi przed sąd, a kierowana przeze mnie prokuratura dołoży wszelkich starań, by otrzymał jak najsurowszą karę” – napisał Ziobro w oświadczeniu.

Dodał również, że „każdy, kto w tak w bezwzględny sposób krzywdzi dzieci, musi się liczyć z najsurowszymi konsekwencjami. W ściganiu tak bezwzględnych przestępców zawsze będziemy działać z największą determinacją. To obowiązek całego państwa, które pokazało w tej sprawie, że działa skutecznie”.

[I obowiązkiem podatników będzie utrzymywanie mordercy i degenerata w więzieniu (rocznie ok. 38 tysięcy złotych) – admin]

W sobotę odbędzie się pogrzeb dziewczynki. Rodzina zwróciła się z apelem do tych, którzy chcą uczestniczyć w ceremonii pożegnalnej.

„Na prośbę mamy dziewczynki zwracamy się do wszystkich, którzy będą uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu dziecka, aby na pogrzeb nie przychodzić ubranym w czarnych kolorach. Prosimy, aby przyjść ubranym w kolorach białym i niebieskim. W ulubionych kolorach zmarłej dziewczynki. Prosimy również, aby zabrać ze sobą białe kwiaty – czytamy w oświadczeniu. – Zwracamy się również z prośbą do przedstawicieli mediów oraz do osób zamierzających uczestniczyć w pożegnaniu Kristiny o uszanowanie uczuć i prywatności rodziny oraz o powstrzymanie się od jakiegokolwiek fotografowania, filmowania czy transmitowania online uroczystości pogrzebowej” – dodano.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 29 to “Kara śmierci w Polsce? Rząd komentuje pomysł.”

 1. Julek wścipski said

  Piotr Mueller? To jakiś żydek a może nawet pociotek Heinricha Muellera, żydowskiego szefa gestapo w armii aszkenazyjskiej czyli niemieckiej.

  Müller to popularne nazwisko. Coś jak po polsku Młynarski, Młynarczyk…
  Admin

 2. Listwa said

  „Ta kara nie jest możliwa, bo jesteśmy w Unii Europejskiej – powiedział minister sprawiedliwości”
  – podał prawdziwą i jedyną przyczynę.

  Rzecznik rządu katolicyzm tyka po pisowsku w celach ideologicznych własnych

  Zwykły śmieć na usługach.
  Admin

 3. RomanK said

  ad2.. Wlasnie…czasmi trzeba Gajowce przypominac , ze Polska nie jest krajem suwerennym:-)))

  ———–
  Zazdrość bierze, że małe Węgry biją nas na glowę…
  Admin

 4. Listwa said

  Dla jasności:
  Doktryna katolicka od samego początku aż do dziś dopuszcza możliwość zabicia człowieka w pewnych warunkach i okolicznościach, np w samoobronie, wojnie sprawiedliwej.

  Ta sama doktryna od początku aż do dzis nie dopuszcza mordowania człowieka w zadnych okolicznościach i pod żadnymm pretekstem.

  Decyzja którą podpisał Franciszek mówiąca o zakazie kary śmierci (bo o ile dobrze pamiętam to tylko o stosowanie kary smierci chodziło) jest gniotem do usunięcia.

 5. kojak said

  Wiadomo co ten syjponistyczny gnoj moze powiedziec ! Metryka ma wypisana na mordzie ! Esesman by go z kilometra zastrzelil !

 6. Nie czuję wyrozumienia dla tak ohydnej zbrodni, dokonanej z premedytacją. Ale też nie postawię się w roli Osądzającego: czy na pewno dane jest nam prawo? Co my właściwie wiemy o całej sprawie i motywach tego degenerata? To, co media podadzą… Może leczenie jemu potrzebne? Acz sam nie wierzę w leczenie w podobnych przypadkach ani w leczenie w Polsce. On chyba zasługuje na dowolną karę, ale …

  W innym artykule tutaj znalazłem, że zgwałcił. Zdaje się, że nie zgwałcił, a upozorował gwałt. To pierwszy pomysł wedle dochodzących był o zgwałceniu. Co zaskoczyło mnie, wysłuchałem dzisiaj rzecznika Konfederacji mówiącego o ich programie wyborczym. On tam też jakby myślał o zgwałceniu. A więc nawet ludzie którzy powinni wiedzieć, o czym mówią, nie zawsze wiedzą.

  To nie pierwsza zbrodnia podobnego pokroju.
  Myśli mi się, że to społeczeństwo traci spójność, ulega degeneracji. Ta degeneracja idzie z góry (w wojsku znane jest powiedzenie: ryba psuje się od głowy). Teraz już prawie nie ma wzorców dobrych zachowań. Jest też g*wno w mózgach, zlasowane.

 7. Tadeusz said

  Do Listwy i innych. W świętych księgach napisano …oko za oko i ząb za ząb.. i takiej sprawiedliwej kary chce społeczeństwo. UE może wydać tylko dyrektywę , nie może nic nakazać niepodległemu i suwerennemu państwu. Tak więc od naszych polityków i sejmu zależy jaki będziemy mieli kodeks karny. Jacy zaś są ,nasi politycy< nie ma co przypominać. Wyrokowcy z więzienia maja więcej honoru , bo już tego typka musieli przenieść do Wrocławia.

 8. Moher49 said

  Trzeba zjednoczyć się z Białorusią, to przyjazny kraj. Przyjąć prawodawstwo białoruskie, tam obowiązuje kara śmierci.
  Prezydentem dwojga narodów zostanie dyktator Aleksandr Łukaszenka, żadnych demokracji.

 9. kojak said

  Ten syjoniStyczny gnoj jeszcze ma czelnosc mowic o nauce kosciola ! JakoS temu gnojowi i jego pobratymcom zboczency – pederAsaci nie przeszkadza a nawet ich popieraja ! Syjonistyczne bydlaki i gnoje z PYYYS lali palami ludzi za pomoca policyjnych bandziorow w Czestochowie ze ludzie protestowali przeciwko zboczencom – pederastom ! I jakos ten koszerny i zwyrodnialecnawet nie zajaknal sie w tej sprawie a tu bydlak i lajdak mowi o nauce kosciola ! Tyowe zachownie tych gnoi !

 10. Listwa said

  @ 6 Tadeusz

  Minister sprawierdliwosci podał przyczynę dla której ani PIS ani PO nie uchwali kary smierci.
  Nie wiem jakiej sprawiedliwości domaga sie społeczeństwo, ale „…oko za oko i ząb za ząb..” juz nie obowiazuje.

  Zemsta jest niedopuszczalna, kara sądowa, także kara smierci tak, pod warunkiem że karę wymierza Sąd a nie skrzywdzony, po uczciwym procesie , którego warunkiem jest prawo do obrany dla sprawcy.

  Posoborowie uczy nieprawdy twierdzać ze sądowa kara smierci jest oczywistym złem. Po uczciwym procesie i wyroku kara śmierci może skutkowac dobrem dla społecznoci i sprawcy,

 11. at 6 (Tadeusz). Zauważyłem informacje. Wieść gminna niesie, że w więzieniach nie tolerują zboków, którzy wyrządzili krzywdę nieletnim. Nie będzie mi jego żal.

  Czy jest Pan pewien, że tej formalnej niezawisłości nie zostaliśmy pozbawieni? Chciałbym usłyszeć, że naprawdę, formalnie, jest to prawda. Ale nawet jeśli tak, to przecież w polityce naciski liczą się. Im więcej zależności gospodarczej. Nie bardzo można podskoczyć.

 12. Listwa said

  @ 3 RomanK

  Oni, czyli politycy namaszczeni, nie powiedzą narodowi, słuchajcie nie możemy wprowadzić kary śmierci bo nas na salonach za uczy ciągają i walą po głowach, tylko kombinują z katoliczmem i udają wielkich i niezaleznych, którzy kierują się niby etyką.

  Tym razem pojawił sie minister sprawiedliwosci.

 13. Boydar said

  „… co my właściwie wiemy o całej sprawie i motywach tego degenerata …” – Pan Zbigniew

  Jak rozumiem „podejście do zagadnienia” tej małej Krysi stanowić może co najwyżej appendix do rozważań; podobnie jak opinia Jej Rodziców, Matki zwłaszcza.

  Pan prezentuje, i to od zawsze, niebezpieczną tendencję do relatywizowania wszystkiego. Odnoszę wrażenie, że dla Pana dobre jest to co uważa Pan że dla Pana bezpieczne.

 14. Boydar said

  Zero komentarza, Panie Gajowy

  .https://www.youtube.com/watch?v=uZ2WK5dCgFs

 15. Obserwator said

  Hola hola prawaki i inni durni katole. Tak bardzo jestescie za kara smierci bo perymitywnie myslicie ze dotyczy ona tylko przestepcow? Oj durny ty glupi narodzie!
  Wrogow wladzy tez ” sprawiedliwie” osadza i powieszą

 16. Boydar said

  Durny to ty jesteś; jak kogoś chcieli zaj.ebać to po paragrafach nie szukali.

 17. Moher49 said

  @15,
  Teraz działa seryjny samobójca, który łazi za wrogami władzy i wykonuje wyroki.
  On takich pospolitych przestępców się nie tyka.

 18. Boydar at 12,

  Czy jesteś następnym tutaj, których stracę? Po co? Nie chcę.

  Pan prezentuje, i to od zawsze, niebezpieczną tendencję do relatywizowania wszystkiego. Odnoszę wrażenie, że dla Pana dobre jest to co uważa Pan że dla Pana bezpieczne.

  Sam nie wiem, jak to ocenić.

  Zamiast skupić się, to pan się wymądrza.

  A ja nie mam z kim pójść jutro nad przepiekną rzekę Swider (CUDO!).

  https://i0.wp.com/linia.com.pl/wp-content/uploads/2018/06/swider.jpg?w=796&h=531&ssl=1

 19. Boydar said

  Muszę, to imperatyw.

  Ile razy Pan wstanie, tyle razy Pana przygarnę, proszę się nie martwić.

 20. Listwa said

  @ 15 Obserwator

  Proszę bardzo, następny, który specjalnie dla nas wyleciał z pawiej du*y, żeby pochwalić się, że ma poglądy.

  My nie jesteśmy wrogami władzy, chętnie ją przyjmiemy i jej nie oddamy.

 21. Boydar, Może utknęło mi tutaj to zdjęcie. Z rzeki świder. Ktokolwiek mnie odwiedzi samym latem, żałował nie będzie.

  https://i0.wp.com/linia.com.pl/wp-content/uploads/2018/06/swider.jpg?w=1166&h=777&ssl=1

 22. Marucha said

  Re 15:
  Idź w piz…u

 23. Boydar said

  Jeździłem nad Świder, nad Liwiec, na kolonie, wiele razy, co roku albo i częściej. Za PRL’u kurwa !!!

  Dzisiaj mogę swoje dziecko wysłać na basen, na Globusie, dwa razy w miesiącu, KURWA !!!

  ———–
  Nie gloryfikuj Pan Peerelu…
  Admin

 24. Boydar said

  Nie, nie gloryfikuję, to ani w moim stylu ani interesie. Wskazuję jedynie durniom, że „PRL” to de facto przedział czasu, i milion różnych aspektów. Bezkrytyczne wrzucanie wszystkiego z metką made in PRL do jednego pojemnika oznakowanego „niesegregowane”, czyni z nich właśnie durni. Bo to jest nieekologiczne; niektóre pozostałości cywilizacyjne należy zdecydowanie poddawać recyklingowi.

  Co nie oznacza bynajmniej, że biogaz jest be.

  ————
  To był żart z tą gloryfikaturą.
  Admin

 25. kobra said

  Boydar said pierdolisz glupoty https://www.youtube.com/watch?v=Hle7Kq6680g

  ———
  Może by tak Kobra nauczyła się uzywać Internetu?
  Admin

 26. Tadeusz said

  do Admina. Za PRL-u żyło sie fajniej. Może dlatego ,ze byłem 50 lat młodszy

 27. Rafal Cz. said

  Mysle ze kara smierci jest konieczna. Musi wisiec nad morderca jak miecz Damoklesa. Szczegolnie w przypadkach mordowania
  dzieci.

 28. Boydar said

  Węże z urzędu są przebiegłe, czyli inteligentne po wężowemu, a Ty zwykły dureń jesteś a nie żadna kobra. Pokazujesz mi dwóch żydów rozmawiających o hotelu w którym im najwyraźniej dość komfortowo się mieszka i co, co chcesz osiągnąć ???

  I nie obrażaj węży, bo kiedyś przyjdą do Ciebie z rachunkiem. W ogóle nikogo nie obrażaj.

 29. Boydar said

  Kliknij se to

  https://marucha.wordpress.com/2019/06/18/wolne-tematy-31-2019/#comment-838933

Sorry, the comment form is closed at this time.