Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  revers o Step we krwi?
  rvewers o Tak to prawda, że PIS i PO to…
  revers o Wolne tematy (60 – …
  Boydar o Tak to prawda, że PIS i PO to…
  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Anucha o Czy Polska ma politykę wschodn…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (60 – …
  Dziadzius o Step we krwi?
  Rokitnik o Step we krwi?
  Alina@Warszawa o Step we krwi?
  revers o List otwarty do łajdaka
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
  Maverick o Eksperci ONZ: „Aborcja podstaw…
  osoba prywatna o Wolne tematy (60 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 497 obserwujących.

Adam Bodnar w obronie zabójcy 10-letniej Kristiny

Posted by Marucha w dniu 2019-06-20 (Czwartek)

Rzecznik Praw Obywatelskich potępił sposób zatrzymania Jakuba A., podejrzanego o zamordowanie 10-letniej Kristiny. Rzecznikowi nie podobało się użycie kajdanek zespolonych i chwytu obezwładniającego.

Rzecznik oświadczył: „użyte przez policję środki wydają się w tym przypadku nieproporcjonalne i mają charakter pokazowy, stanowiący przykład manifestacji siły państwa wobec jednostki, do którego nie powinno dojść w demokratycznym państwie prawa”.

Dodał także: „Z posiadanych informacji nie wynika, by podejrzany miał obrońcę (z urzędu lub wyboru), co może budzić wątpliwości co do właściwej realizacji jego prawa do obrony. Charakter popełnionego czynu (liczba ciosów nożem które miały być zadane ofierze) i zapowiedzi prokuratury o skierowaniu podejrzanego na badania psychiatryczne mogą sugerować, że człowiek ten może nie mieć właściwego rozeznania co do swojej sytuacji prawnej i znaczenia składanych oświadczeń” .

https://prawy.pl/

Ten człowiek, piastujący funkcję rzecznika praw obywatelskich, powinien przede wszystkim złożyć kondolencje rodzinie Kristiny. Powinien podziękować policji, że w bezpieczny sposób ujęła MORDERCĘ i ZWYRODNIALCA – którego zatrzymanie musiało odbyć się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa.
A ten niedopierdolony pajac zastanawia się. czy w czymś nie urażono mordercy…
Admin

Komentarzy 29 to “Adam Bodnar w obronie zabójcy 10-letniej Kristiny”

 1. kojak said

  Smierdzacy odrazajcy gnoj wywodzacy sie prawdopdobnie z bandytow UPA przesiedlony w ramach akcji ,WISLA ,, ot i wszystko

  ——
  Bodnar JEST najprawdopodobniej Ukraińcem.
  Np:
  >https://dorzeczy.pl/kraj/33361/Ostrzegalismy-ze-Adam-Bodnar-to-bomba-z-opoznionym-zaplonem.html
  Admin

 2. Sarmata said

  „Mam tedy nadzieję, chociaż szczerze mówiąc, niezbyt dużą, że piastujący operetkową posadę Rzecznika Praw Obywatelskich pan Adam Bodnar, zamiast marnotrawić publiczne pieniądze na zajmowanie się głupstwami, wyegzekwuje na sądach zastosowanie się do tego obowiązku. Wymaga to jednak pewnego minimum odwagi i dlatego właśnie moja nadzieja nie jest zbyt duża.”
  Stanisław Michalkiewicz

  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 3. Marucha said

  W oświadczeniu [Bodnara] za niedopuszczalne uznano wyprowadzenie Jakuba A. z budynku boso i niekompletnie ubranego, a następnie pozostawienie go w takim stanie, w czasie wykonywania czynności procesowych. „Takie zachowanie narusza godność zatrzymanego i stanowi pogwałcenie praw człowieka” – wskazano.

  „Halo, morderca? Dzwonię z policji uprzedzić, żeby się pan odpowiednio ubrał, bo jadą do pana antyterroryści” – ironizuje Rafał A. Ziemkiewicz. Publicysta sugeruje, że stwierdzenia zawarte w oświadczeniu Adama Bodnara są mocno oderwane od rzeczywistości.

 4. rutyna "demosa" said

  Owszem, śmieciowi należy się natychmiast najbliższa gałąź i powróz!

  Jednak nie raz i nie dwa widzi się na „policyjnych” zdjęciach eskortowanych aresztantów (zatrzymanych z powodu błahszych spraw) ze skutymi rękami na plecach i przyduszonych do ziemi.
  Jest to celowe okazywanie społeczeństwu bezwzględności (i pogardy) władzy wobec tego społeczeństwa.

 5. Boydar said

  „Oświadczenia” ob. Bodnara nie mają żadnego realnego wpływu na stan rzeczy.

  Mają natomiast na naszą tvn24świadomość jakie obrzezane ch.uje alokowały się na topie.

  „I to było dobre”

 6. Gośc Polak said

  Jeszcze nie zapadł wyrok wy już wykonujecie karę mam takie pytanko co będziecie robić jak jednak okaże się niewinny?

  ————
  Przeprosimy.
  Admin

 7. ojojoj said

  wedlug bodnara policjanci podczas aresztowania powinni zapytac sie czy w tej chwili delikwent ma czas zeby go przewiesc do aresztu oraz powinni mu przyniesc kawe, a nie o ziemie i lancuchy

 8. ? said

  Re Admin „Bodnar JEST najprawdopodobniej Ukraińcem.’

  Proszę:
  https://mfa.gov.ua/en/about-mfa/structure/officials/Bodnar

 9. ? said

  RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH ADAM BODNAR

  Rozmowa z Rzecznikiem Praw Obywatelskich (RPO) Adamem Bodnarem, obrońcą praw człowieka w Polsce. Obecnie rządząca partia – PiS, wielokrotnie krytycznie oceniała jego działalność i nie zgadzała się z jego opiniami. Adam Bodnar bardzo często mówi o rzeczach, które w Parlamencie są słuchane z niechęcią (znany jest wszystkim przypadek, gdy przedstawiał roczne sprawozdanie o działalności Rzecznika Praw Obywatelskich przed prawie pustą salą Sejmu).

  W wywiadzie RPO opowiada o swoich ukraińskich korzeniach, Akcji „Wisła”, Ukraińcach w Polsce oraz o polityce władz centralnych RP.

  Panie Rzeczniku, Pan ma ukraińskie korzenie?

  Moja wewnętrzna tożsamość, jak i narodowość, jest w stu procentach absolutnie polska. Nigdy nie byłem ani wychowywany w jakiejkolwiek innej tradycji, ani nie nawiązywano do pochodzenia. Natomiast, gdyby głębiej pogrzebać w historii mojej rodziny, te korzenie ukraińskie wyraźnie w niej widać. Mój ojciec w 1947 roku, był wtedy pięcioletnim chłopcem, w ramach Akcji „Wisła” wraz z całą rodziną został wywieziony z małej wioski pod Sanokiem. No i trafił na tzw. „Ziemie Odzyskane” w okolice Gryfic (obecnie miejscowość ta znajduje się w województwie zachodniopomorskim). Później jego cała rodzina pracowała tam w Państwowym Gospodarstwie Rolnym. W ogóle na tej „ścianie zachodniej” jest sporo rodzin, które noszą nazwisko Bodnar.

  Gdy ojciec miał dwadzieścia kilka lat poznał moją matkę. Matka pochodziła z Kielc, z takiej, można powiedzieć, typowej polskiej rodziny. Po szkole średniej wyjechała szukać pracy. Tam, na Pomorzu Zachodnim, poznali się moi rodzice, założyli rodzinę. Najpierw się urodził mój brat, później ja.

  https://www.nasze-slowo.pl/rpo-adam-bodnar/

 10. maximus7 said


  Co ten……….rzecznik powie o tej sprawie ? W koncowce tego filmu skuto kajdankami Piotra Zakowicza za co ? Spiewal piesni religijne i sie modlil w kosciele.
  Co ten……tzw. rzecznik powie w tej sprawie NIC na 100% NIC bo jest na uslugach tych co kazali aresztowac Piotra Zakowicza ..bo tak wyglad teraz nasza ojczyzna pod butem kolejnego okupanta.

 11. Olo said

  Banderowska ciota!

 12. Troll Polonii said

  A gdzie byl pan Bodnar jak policja wtargnela do kosciola?

 13. zagubiony said

  @1
  O kogo chodzi p. „kojak-owi”?
  O kogo chodzi p. „adminowi”?
  O tę samą osobę czy o dwie różne?
  Różne ale o wspólnym pochodzeniu.

  Orientuj się Pan!
  Admin

 14. ibrahim ibn jakub said

  Tak na marginesie , ja wiem, że ameryka , to największy bandyta świata, ale jeśli chodzi o te sprawy, tutaj poruszane, to prawo jest tam egzekwowane do KOŃCA i bez litości dla zwyrodnialców. Przykład poniżej:

  Obejrzeć końcówkę. Prze większość filmu czarnuch ucieka.
  A Polska to nigdy nie była państwem demokratycznym, a prawo to jest dla wybranych, jak najsztub. Też nie polskie nazwisko.

  ————
  Przecenie Pam amerykańską sprawiedliwość.
  Admin

 15. ibrahim ibn jakub said

  Sorry to kompilacja przypadków, oglądać od początku.

 16. Adam said

  Ręka rękę myje, pedofil pedofila kryje. Ma być może podobną naturę i wymyśla sobie wygodniejszą dla niego sytuację w podobnej sytuacji.

 17. AnKa said

  Proszę Państwa nie ma usprawiedliwienia dla żadnego bestialskiego uczynku zbrodniarza, a szczególnie zbrodni na dziecku !
  Jednak człowiek ten wciąż nie został skazany, nie udowodniono mu winy, pozostaje podejrzanym, po akcie oskarżenia: oskarżonym. Jeżeli posiłkujemy się prawem, to nie mamy prawa skazywać człowieka przed udowodnieniem jemu winy. Jaskrawy przekład Komnda (przyznał się w trakcie śledztwa) i wielu innych (w tym mój brat, nie szkodzi, że polityczny).
  Poza tym sprawa jest, że się tak wyrażę „grzana” do granic możliwości. Wszędzie kamery, pod domem, sądem, na komisariacie, pod aresztem. Kto tam wpuszcza dziennikarzy ? jakim w ogóle prawem oni tam są? Po co tak nakręcać jedną z wielu zbrodni ?
  Ano abyśmy nie myśleli o sprawach ważnych i istotnych.
  I jeszcze jedno: przywrócić karę śmierci. W dobie badań genetycznych nie będzie problemu z pomyłką.
  Nastał taki czas że uczłowiecza się zwierzęta, i odwrotnie, człowieka się zezwierzęca.
  Czy chcemy być zwierzętami ? Odpowiedzcie sobie Państwo na to pytanie sami.

 18. Isreal said

  myśli perspektywicznie ….

  jak kiedyś coś mu się przydarzy ….

 19. Troll Polonii said

  14
  Ibrahim Ibn Jakub
  Ale sie pan rozmarzyl!!!!

  To kiedy wezma Clintona za dupe za gwalty na letnich i nieletnich?
  Reagana nikt nie ruszyl.
  Pan Bog go pokaral.

  Nie pamietam, zeby byly ciezkie, a nawet jakiekolwiek kary za handel narkotykami za mordowanie dzieci, za trzymanie dzieci w klatkach, za defraudacje i machloje finansowe, za lapowki w Kongresie, za falszywe (publiczne) pomowienia, za kradziez patentow, za trzymanie ludzi wiezieniach w celach zarobkowych, za ‚pomylki’ w egzekucjach, za lamanie konstytucji, za pedofilie..

  Trump, the NRA, Mass Shootings and the American Culture of Death – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/trump-the-nra-mass-shootings-and-the-american-culture-of-death/5641424

  Murders In Washington, D.C. Jump 40% In 2018 | Zero Hedge
  https://www.zerohedge.com/news/2019-01-02/murders-washington-dc-jump-40-2018

  NYC’s murder rate rises 55% and rapes up 21% so far in 2019 – Investment Watch
  https://www.investmentwatchblog.com/nycs-murder-rate-rises-55-and-rapes-up-21-so-far-in-2019/

  Chicago shootings in one weekend: 66 shot, 12 fatally, police say – CNN
  https://edition.cnn.com/2018/08/05/us/chicago-weekend-shootings/index.html

  $21 trillion lost: Largest theft in history buried under guise of US national security – Lee Camp — RT USA News

  21 trillion lost: Largest theft in history buried under guise of US national security – Lee Camp — RT USA News
  https://www.rt.com/usa/426643-lee-camp-pentagon-theft/

 20. Czy my Polacy jesteśmy raz chociaż wybrać Polaków do władz???czy tylko antypolskie spady…??? probanderowskie indywidua!!czy my tylko potrafimy sami sobie szkodzić!!RPO ukraiński spad !Sycz to samo!jesteśmy pariasami w kraju o który walczyli nasi przodkowie, na własne życzenie.
  http://www.bibula.com/?p=95469

 21. Świetna rodzinka, świetne wychowanie iście banderowskie tradycje, nożem…nożem też zadźgano 10 letnią Krystynę. Kolega???
  https://www.tvp.info/43162192/syn-adama-bodnara-grozil-nozem-rowiesnikom-zadal-wydania-10-zl

  Syn Adama Bodnara groził nożem rówieśnikom. „Żądał wydania 10 zł”

 22. Tiaaa..wymuszanie nożem pieniędzy od dzieci, mieli dawać po 10 zł..Oto synek pana Rzecznika Praw Obywatelskich RP!!!!!!!!!!!

 23. Plausi said

  W obronie przestępców

  „Piotr Najsztub został uniewinniony w sprawie potrącenie starszej kobiety”

  https://marucha.wordpress.com/2019/06/20/piotr-najsztub-zostal-uniewinniony-w-sprawie-potracenie-starszej-kobiety-choc-nie-mial-prawa-jazdy-i-waznego-przegladu/

  „Były szef Mossadu został polskim obywatelem”

  https://marucha.wordpress.com/2019/06/20/byly-szef-mossadu-zostal-polskim-obywatelem/

  „sejmowa komisja badająca aferę Amber Gold … stwierdziła, że państwo nie działało prawidłowo,… nawet niezawiśli sędziowie wykazywali niezwykłą pobłażliwość, a nawet pomoc dla sprawców afery.”

  https://marucha.wordpress.com/2019/06/20/nasi-i-wasi-sie-przekomarzaja/

  Przypomnijmy, że podstawą państwa o nazwie operacyjnej „III Rzeczpospolita” jast podstawowa organizacja państwa, w skrócie PPZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  Zadaniem pana Bodnara, od praw obywatelskich, jest dbać w pierwszym rzędzie o prawa przestępców, które jak cytowane teksty jedynie z 20.06.2019 dowodzą, stanowią lwią część doniesień. Ew. troszczy sią pan Bodnar o zboczeńców seksualnych, jeśli im coś nie pasuje, a resztę, tzn. prawa reszty obywateli, to także ta typowa dla władz tutejszych kanalia urzędnicza, ma w d…

  Wzywam czytelnika do korzystania ze swej władzy wyborcy, jako tzw. suweren, bowiem w wyborach ma on jedyną w swym rodzaju możliwość, oddania swego pełnomocnictwa w ręce byle jakiej swołoczy, z jednej lub drugiej, ew. trzeciej bandy łotrów, nazywanej też mianem „partii politycznej”. Jak dane wyborcze potwierdzają ok 50% wyborców w Polsce to jełopy, którzy sensu wyborów pomimo dość smutych doświadczeń, do dziś nie pojęli:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

 24. wow said

  Ten pan wywodzi się z organizacji „Nigdy Więcej” czyli tzw. antify. Co to jest to niech każdy kto nie wie sobie poszuka.

 25. revers said

  podobno sprawca nie goj, syn koszernego lekarza, to sprawiedliwosc inna.

  A czy ktos pamieta nie goja przypadek fizykoterapeuty ktory 10 letniej dziewczynce przy wejsciu do sklepu siekieraa rozlupal glowe? tez podobne tlumaczenia, a moze rytuall? ktos z zlecenie podrzucil.

 26. Sebastian said

  Członkowie rozbitej przez CBŚP zorganizowanej grupy przestępczej mogli zarobić na przemycie i sprzedaży środków odurzających i substancji psychotropowych około 9,5 mln zł. Według funkcjonariuszy grupa mogła wprowadzić do obrotu nawet pół tony amfetaminy i marihuany. Śledztwo jest nadzorowane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy.

  bodnar daj głos ty qrvo

  http://www.tygodnikbydgoski.pl/policja/bydgoska-policja-rozbila-gang-handlarzy-narkotykow-zdjecia-wideo-21-06-19?fbclid=IwAR2OrAic5oFVGrcD89z_hEq9RYQTi4BvxF59SF9OQahySg46ofjucnY5x8o

 27. Plausi said

  Nie ma w historii ludzkości bardziej zbrodniczej …

  … społeczności jak żydostwo .

  -https://marucha.wordpress.com/2019/06/15/zydokomuna-spycha-kosciol-do-katakumb/#comment-838096

  Mordowanie Gojów, szczególnie dla uczczenia masowej rzezi, której poświęcili żydzi nawet ich najradośniejsze święto Purim, jest najwyższą formą żydowskiej „religijności”, zachwyt dla masowego mordu Purim zmobilizował aby wymordować dziesiątki Palestyńczyków dla uczczenia tego żydowskiego święta masowego mordu.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Baruch_Goldstein

  25, Revers
  „a moze rytuall? ”

  Raczej rytuał, nic tak należycie wychowanego żyda nie zachwyca, jak dobrze zorganizowany mord masowy, na którym zrobiło się dobry interesik. Takim interesikiem żydowskich bankierów była I. i II. Wojna światowa. Ogłupiałym przez żydowską szkołę i takąż propagandę, w II. Wojnie nie zginęło 6 milionów żydów, zresztą skazanego na to pospólstwa, ale 60 milionów, głównie Europejczyków, w sumie z I. Wojną udało się żydowskim bankierom wymordować ok. 100 milionów ludzi, to jest więcej niż naj liczniejszy kraj europejski RFN, na Polaków przypada ok. 10% całości ofiar.

  Interesik ? RFN skończył spłacanie żydowskich roszczeń z tytułu I. Wojny w roku 2010. 90 lat po zakończeniu wojny, finansowo II. Wojna trwa i będzie jeszcze długo trwała, dlatego w RFN stacjonują wojska okupacyjne USA w sile ok. 50 tys. plus broń jądrowa. Może co inteligentniejsi zrozumieją jaki sens miało wezwanie okupacyjnych sił USA do Polski przez patriotyczny rząd PiSu i reszty hołoty, w kontekście ustawy JUT Act 447. Polskie pospólstwo znowu się dało nabrać na plewy koszernej agentury, jak przed laty

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  przyszłość Polski jako państwa jest coraz bardziej problematyczna. Tępota Polaków jest istotnie niepokojąca, co ułatwia takiej wrażej kanalii, parobek na zdjęciu poniżej,

  Trumpowi polskie mięso armatnie, jako bardziej mężne niż Rosjanie, Trump bez namysłu wykorzysta to polskie mięso armatnie w jakiejś awanturze wojennej USA, po takim zaproszeniu parobka z Warszawy . Najwyraźniej otrzymały warszawskie parobki zadanie wyniszczenia Polaków.

 28. revers said

  Bodnara syn rowniez w przeszlosci z nozem w reku zatakowal osobe prawna, to zna te koszerne klocki i tricki prawne od surduta rebego w seedziowskiej todze

  ——
  Chazarskie geny, nie wyoperujesz ich.
  Admin

 29. }ABC{ said

  Mam uczulenie na KŁAMSTWO.

  Bodnar nie przesadza. Policja nie jest od wymierzania kary i poniżania podejrzanych. Teatrzyk dla tłumu. Zastosowane środki żadną miarą nie są uzasadnione. Jeśli uważasz inaczej… to Twoja sprawa, ale nie oznacza, że masz rację!

  A już najzabawniejsze jest budowanie OBURZEEEEENIA, że instytucja PAŃSTWOWA nie wykonuje należycie swoich zadań :))))
  SERIO?
  Panie.. pan masz ze 65 lat i i takie kity? Zaglądam tu czasem DLA WYBORU informacji, bo opinie tutaj są jakby je dewotki pisały.

  Płytkie, wręcz prostackie i roszczeniowe podejście…

  ——
  TY CHUJU / TY PIZDO ZASYFIONA…
  Spierdalaj stąd.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.