Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gd-ap o Wolne tematy (53 – …
  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  AniaK o Wolne tematy (53 – …
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Co się odwlecze

Posted by Marucha w dniu 2019-06-20 (Czwartek)

* Czy żydowska grabież będzie ukryta w ustawie reprywatyzacyjnej?* Prezydent Duda ma szansę! *

Co się odwlecze…

Projekt ustawy definitywnie blokującej amerykański Act 447 JUST nie został poddany pod głosowanie w Sejmie, co wzmaga zrozumiałą nieufność wobec PiS-u co do szczerości jego intencji w stosunkach polsko-żydowskich.

Gdy tak wiele ustaw uchwalano w trybie ekspresowym, z dnia na dzień – nie uznano za pilne głosowanie tej ustawy.

Tedy zamiast definitywnej, prawnej blokady planowanej grabieży – usłyszeliśmy ustne zapewnienia kierownictwa PiS i rządu, że „Polska nie ma żadnych zobowiązań wynikających z II wojny światowej” ani „nie jest nikomu winna żadnych odszkodowań”. W związku z czym „nie oddamy ani guzika”, jak w 1939. Że też PiS, odwołujący się do „sanacji”, nie przerobił należycie tej kwestii!

Niby, rzeczywiście – prezes Kaczyński i premier Morawicki mają rację: Polska nie ma wobec kogokolwiek jakichkolwiek  z o b o w i ą z a ń  finansowych wynikających z II wojny światowej, ani nie jest winna nikomu żadnych  o d s z k o d o w a ń  za wyrządzone komukolwiek podczas II wojny światowej szkody.

[Facet, któremu bandyci zrabowali portfel z gotówką też nie miał, w zasadzie, żadnych wobec nich zobowiązań – admin]

Ale nie o tym przecież mówią żydowscy rasiści z przedsiębiorstwa holocaust: nie wskazują żadnych polskich zobowiązań ani powodów do udzielenia odszkodowań. Kierownictwo PiS i rząd nie przeciwstawiają się zatem żadnym żydowskim roszczeniom, gdy mówią, że nie mamy żadnych zobowiązań ani żadnych obowiązków odszkodowawczych.

Żydowscy rasiści chcą po prostu bezpodstawnie  w y ł u d z i ć  od Polski mienie wartości 300 miliardów dolarów i nazywają to wyłudzenie „dziedziczeniem bezspadkowym” lub „własnością bezdziedziczną”.

Taki wymyślili  p s e u d o n i m  dla swej planowanej grabieży, do której zaprzęgają władze amerykańskie. I nie słyszałem, żeby kierownictwo PiS lub rząd oświadczyło, że tej właśnie  g r a b i e ż y   p o d   p s e u d o n i m e m  władze polskie zdecydowanie przeciwstawią się. Tu nie o „zobowiązania” idzie ani „odszkodowania”, bo nie realizacji zobowiązań ani tytułów odszkodowawczych domaga się przedsiębiorstwo holocaust!

Kierownictwo PiS i rząd zrobiły więc unik… – nie mówią na temat. Owszem, „przeciwstawiają się”, ale akurat nie temu, czego żądają żydowscy rasiści. Obawiam się, że jest to unik obrażający inteligencję wielu Polaków…

Z przecieków dobiegających z Ministerstwa Sprawiedliwości na temat prac nad ustawą reprywatyzacyjną dowiadujemy się, że rozważana jest rekompensata za komunistyczną bezprawną nacjonalizację w wysokości 20 procent. Prace nad tą ustawą  k o n s u l t o w a n e  były (są nadal?…) z rządem Izraela…

Jeśli tak jest – to konsultacje te oznaczają, że owo wyłudzenie majątku od Polski przez przedsiębiorstwo holocaust rząd zamierza  u k r y ć  w tej ustawie. Bo przecież ewentualna reprywatyzacyjna rekompensata za bezprawnie znacjonalizowany majątek dotyczyłaby tych, którym to mienie odebrano albo ich  l e g a l n y m   s p a d k o b i e r c o m.

Po co więc te „konsultacje ze stroną żydowską”? Co ma strona żydowska, rząd Izraela czy jakakolwiek organizacja żydowska do wypłaty 20 –procentowej rekompensaty reprywatyzacyjnej legalnym spadkobiercom? Czemu więc tak naprawdę służą te „konsultacje”? Wypracowaniu jakiejś talmudyczno-prawniczej formuły legalizującej te bezpodstawne żądania?…

Na to, że mogą one służyć zakamuflowanej zgodzie władz polskich na „grabież pod pseudonimem” w projektowanej ustawie reprywatyzacyjnej wskazuje fakt, że z chwilą gdy do opinii publicznej wyciekły informacje o ewentualnej 20-procentowej rekompensacie rozważanej w pracach nad tą ustawą – przedsiębiorstwo holocaust  n a t y c h m i a s t   podniosło wartość żądanego mienia z początkowo żądanych 60 miliardów dolarów do 300 miliardów! 20 procent z 300 miliardów daje właśnie 60 miliardów!

Na niebezpieczeństwo ukrycia tej grabieży w przygotowywanej ustawie reprywatyzacyjnej wskazuje i ta okoliczność, że amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo podczas swej wizyty w Warszawie mówił właśnie o „kompleksowym uregulowaniu kwestii własnościowych” w Polsce. Co znaczy – „kompleksowe”? Czyż nie to właśnie, że ewentualna zasadna reprywatyzacja ma być połączona w tej ustawie z zakamuflowaną grabieżą „mienia bezspadkowego”, której domagają się żydowscy rasiści?…

Mimo najlepszych (i najbardziej naiwnych) chęci trudno odczytać te fakty inaczej.

Kierownictwo PiS i rząd mylą się jeśli sądzą, że „stanowcze”, ale tylko werbalne deklaracje w stylu „nie oddamy ani guzika” uśpią opinię publiczną w tej kwestii, że ją zadowolą. [Uśpią, uśpią… – admin]

Gra idzie o zbyt wielką stawkę, o to, kto będzie właścicielem Polski: Polacy – czy Żydzi. Przewlekanie pozorowanego oporu, tej gry na zwłokę do czasu październikowych wyborów parlamentarnych jest taktyką na krótkich nóżkach. Jeśli do czasu październikowych wyborów Sejm z PiS-owską większością nie uchwali ustawy definitywnie blokującej żądania żydowskich rasistów – trudno będzie  o  z a u f a n i e  dla PiS-u. Stanie się niewiarygodny, i to w kwestii zasadniczej dla przyszłości kraju.

Bo o przyszłości kraju raczej nie będą decydować ani trzynaste emerytury, ani „pięćsetki” na każde dziecko (zwłaszcza przy spodziewanej inflacji) – raczej to, komu wpadną w ręce nieruchomości warte 60 (w wariancie optymistycznym) miliardów dolarów.

Wkrótce prezydent Duda wybiera się do Ameryki. Już zapowiedział, że „temat żydowskich roszczeń nie będzie poruszany”…. Tymczasem w Polsce w  r z ą d o w e j   p r o p a g a n d z i e  pojawił się nowy ton: niektórzy zapraszani tam „komentatorzy” komentując minioną kampanię wyborcza do PE określają kampanię Konfederacji Prawicy jako „a n t y s e m i c k ą”!

Czy to tylko głupota lub koniunkturalny serwilizm zapraszanych „komentatorów” – czy już realizacja cichej dyrektywy propagandowej? Jeśli to drugie – a chyba tak – znaczyłoby, że kierownictwo PiS i rząd nie tylko kapitulują wobec żądań żydowskich rasistów, ale przyjmują w tej sprawie ich optykę, ich punkt widzenia: kto przeciwstawia się żydowskiej, rasistowskiej próbie grabieży Polski pod szyldem „dziedziczenia bezspadkowego” – ten jest już nie tylko „ruskim agentem”, ale i antysemitą!

„Róbta tak dalej”… A przy okazji: czy aby na pewno „ruski agent jest gorszy od żydowskiego agenta? Antysemita – od filosemity?…

Tymczasem żydowska agentura wpływów zaleca rządowi premiera Morawieckiego „łagodny filosemityzm” osłonowy jako propagandowe remedium na zaistniałe napięcie we wzajemnych relacjach. „Łagodny filosemityzm” ma zatem osłaniać kapitulację rządu i PiS w tej kwestii do październikowych wyborów?

A tu rozeszła się dziennikarska plotka, że 60 senatorów z Partii Demokratycznej wysłało list do premiera Morawieckiego popierający żydowskie roszczenia. Plotkę szybko zdementowano: takiego listu jeszcze nie „wysłano”, ale jej autor twierdzi, że list jest gotowy i wysłany zostanie w przeddzień wizyty prezydenta Dudy w Waszyngtonie.

No cóż, prezydent Duda ma jeszcze czas, żeby przejąć złożony w Sejmie projekt ustawy blokującej definitywnie Act 447 i złożyć go w swoim imieniu jako pilny… Zrobi pan tak, Panie Prezydencie?…

Tymczasem kluby „Gazety Polskiej” dostały prikaz zorganizowania w Ameryce manifestacji „popierających współpracę polsko-amerykańską” podczas wizyty Dudy w Waszyngtonie. Najwyraźniej – celem „przykrycia” majowych demonstracji Polonii przeciwko ustawie JUST, niewygodnych dla Trumpa i Dudy. Bezpieczniacy znów dzielą Polonię, jak za PRL-u? Czyi to agenci, redaktorze Sakiewicz?…

Marian Miszalski
http://marianmiszalski.pl/

Komentarze 22 to “Co się odwlecze”

 1. Maverick said

  Polskie przedsiębiorstwo LOT utrzymuje szuję Johnie Danielsa za antypolską robotę, czyli macki mafii kabały coraz bardziej zrządzają Polactwem po ich myśli.

 2. JW said

  „rozważana jest rekompensata za komunistyczną bezprawną nacjonalizację w wysokości 20 procent. (…) Jeśli tak jest – to konsultacje te oznaczają, że owo wyłudzenie majątku od Polski przez przedsiębiorstwo holocaust rząd zamierza u k r y ć w tej ustawie.”
  Mało tego – oznacza to nic innego, jak tylko przyznanie się przez chwilowy pseudorząd do rzekomych win i zbrodni popełnionych przez nas na żydostwie. Wysłany zostanie tu sygnał na cały świat, że jesteśmy potworami i tzw. odszkodowanie należało się parchom jak psu buda, co stanie się podstawą do dalszych roszczeń, tym razem już bez jakiejkolwiek możliwości wzięcia nas w obronę przez tzw. międzynarodową opinię publiczną. To się nazywa „metoda powolnego podgrzewania żaby” albo „metoda salami”.

 3. NC said

  Co bardziej nerwowi żydowscy oprawcy z UB, MBP i IW wyjeżdżali z Polski po 1956, kolejna grupa wyjechała po 1968, a większość nigdzie nie wyjechała, tylko pobierając wysokie emerytury dożyła wieku ponad 90 lat.

  Ci co wyjeżdżali pozostawiali resortowe luksusowe mieszkania, przydzielone im przez resort po wypędzeniu z nich prawowitych właścicieli na podstawie dekretów Bieruta.

  Czy potomkowie tych oprawców – na przykład 2-gie i 3-cie pokolenie Karlinerów, bedą domagać sie od polskiego podatnika rekompensaty za owe mieszkania – bo przecież uważali je za „swoje”?

 4. AlexSailor said

  Uroszczenia haraczowe mają jak najbardziej podstawy, a te wyłuszczyły kiedyś wilki cielęciu w lesie:
  „smacznyś, słabyś i jesteś w lesie”.
  Zmieniłbym może tylko „smacznyś” na „głupiś”.
  Zatem podstawy są następujące: „głupiś, słabyś i w lesie”.

  Po przeczytaniu np. komentarzy na elitarnym bądź co bądź poratlu gajówki,
  np. w temacie „Adam Bodnar w obronie zabójcy 10 letniej Kristyny”, czy
  też w kwestii „bezkarności” Najsztuba, „głupiś” jest nie do podważenia.
  A przecież to elita, przy tych którzy głosowali na Cimoszewicza w ostatnich
  wyborach (219 tys. głosów), Różę Hande Hoch, czy plejadę gwiazd ostatniej
  kadencji z PISu (bo dostaną 13 emeryturę lub 500+) i zupełnie niczego nie rozumieją.

  „Słabyś” – koń jakim jest, każden widzi, więc nie ma co się rozwodzić.
  Wojsko nie ma butów, mundurów, co jeść, a w Żaganiu jak mu zrobili
  wspólną stołówkę z amerykanami, to po dwóch dniach musieli rozdzielić,
  bo żarcie zaczęli do domu torbami wynosić.

  „W lesie” – izolacja Polski jest większa niż w 1939r., kiedy to mieliśmy realny sojusz
  z Finlandią i Rumunią, przyjazne Węgry, a Włochy starały się wyperswadować Niemcom
  wojnę z Polską.
  Teraz tylko Węgry są nam przychylne, ale możliwe, że tylko werbalnie i sentymentalnie.

  Po 500+ i zadłużeniu Polski o kolejne 100 miliardów na przeróżne plusy,
  możemy być pewni, że zapłacimy co od nas żądać będą.
  Zapłacimy, to nawet źle napisane, po prostu już płacimy (zwrot mienia gmin żydowskich,
  czy emerytury 100 euro na zagranicę) i płacić będziemy w nieskończoność.

  Siłę i potęgę państwa buduje się sprawiedliwością, ale nie żadną demonokracją,
  sprawiedliwością społeczną czy socjalistyczną.
  Ba, państwa.
  Każdej społeczności siłę tak się buduje.

  Sprawiedliwość zaś, to oddanie każdemu, co mu się należy.
  Na pewno nie jest tym 500+, o którym z zacięciem maniaka piszę.
  Bo jest to sztandarowy projekt likwidacji nie tylko państwa, ale i narodu polskiego.
  Jednym z wielu efektów tegoż jest sprowadzanie tabunów ukraińców do Polski.

  Tak zwane uroszczenia żydowskie są do załatwienia w 3 dni.
  Ba, sprytny rząd po ich wysunięciu, to jeszcze dla Polski zażądałby
  haraczu, który w podskokach by nam wypłacili.

  Jednak hipotetycznie zakładając, że taki rząd byśmy mieli, i załatwiłby
  te uroszczenia w 3 dni nakazując zapłacić nam haracz, to można być
  pewnym, że takie władze sami w miesiąc najdalej byśmy obalili wynosząc
  do władzy najgorszych sku*i*synów, jakich byśmy wśród nas znaleźli.
  Więc może już lepiej jest jak jest, bo pewnie Niebiosa dają nam i tak
  najlepsze rządy, jakie dostać możemy.

  Tragedia.

 5. Ad. 2

  rozważana jest rekompensata za komunistyczną bezprawną nacjonalizację w wysokości 20 procent

  Więc biedny człowiek, palacz w podstawówce, który w rozmowie ze mną, ze łzami w oczach*, przyznał, że jego rodzina miała niedaleko spory majątek, też dostanie te 20%?

  * – dlaczego „ze łzami w oczach”? Żeby dostać to, co jego, musiałby wpłacić 40% wartości rynkowej… Ale to dawno było…

 6. Dictum said

  Mowa rabina we Lwowie, przytoczona w organie dolnoaustriackiego związku chłopskiego „Der Bauernbundler w dniu 1 listopada 1912 roku, Nr. 133. Mowa ta wygłoszona na zjeździe syjonistycznym brzmi następująco:

  „Bracia! Dziewiętnaście wieków walczą żydzi o panowanie nad światem, które Bóg sam przyrzekł Abrachamowi i jego potomkom. Fakt, że żydzi są rozproszeni po wszystkich kontynentach, dowodzi, że te kraje należą do nich. Jesteśmy uczestnikami imponującego widowiska. Izrael staje się z dnia na dzień potężniejszym. Złoto, przed którym się ludzkość ugina, jest już prawie zupełnie w rękach żydów. Wszystkie państwa są u nich zadłużone. Jako zastaw za to mają kopalnie, koleje, dobra i fabryki państwowe. Postęp i cywilizacja są wałami, które zakrywają żydów i pomagają urzeczywistnić ich plany. Najważniejsze centra świata pieniężne, giełdy w Paryżu, Londynie, Wiedniu, Berlinie, Hamburgu i Antwerpii są nasze. Przerośliśmy ponad głowy innym narodom. Teraz musimy przede wszystkim zawładnąć majątkami ziemskimi. Chrześcijańscy robotnicy będą je uprawiać i będą dla nas wytwarzać olbrzymie dochody. Jeśli się niektórzy żydzi chrzczą, to się przez to nasza siła jeszcze zwiększy, ponieważ żyd ochrzczony nie przestaje nigdy być żydem. Głównym nieprzyjacielem żydów jest Kościół Katolicki. Dlatego zasadziliśmy na tym drzewie ducha wolności i niekarności. Wznieciliśmy również walkę i niezgodę między poszczególnymi wyznaniami chrześcijańskimi. W pierwszej linii będziemy walczyć z największą zaciekłością przeciw klerowi katolickiemu. Będziemy rzucać przeciwko niemu szyderstwa i skandale z jego życia, aby go narazić na obrzydzenie wobec świata. Opanujemy szkołę. Bogactwo Kościoła musi być łupem Izraela. Stan sędziowski, władzę, lekarze muszą być żydowskimi. Nie może być nierozerwalności chrześcijańskiego małżeństwa. Francja jest już nasza, obecnie Austria jest na porządku! Do tego przyjdzie, że chrześcijanie będą przychodzić i prosić, aby mogli być żydami, lecz Juda z pogardą ich odrzuci od siebie”.

  [w: ks. St. Trzeciak, PROGRAM ŚWIATOWEJ POLITYKI ŻYDOWSKIEJ
  (Konspiracja i dekonspiracja) WARSZAWA 1936]

 7. kojak said

  Nieufnosc do PIS ? Od kiedy te zydowskie syjonistyczne kanalie na czele z Kaczynskim
  i i bandziorem Kaminskim spreparowali falszywe dokumenty w sprawie Sp Andrzeja Lepoera nie ma zaufania do tych zydowsklich kryminallisto0w i zwyczajnych bandytow ! Ci kryminalisci sa zdolni do kaadej kryminalne prowokacji w stosunku dp KAZDEGO !!!

 8. […] Dictum said 2019-06-21 (Piątek) @ 06:20:07 […]

 9. Sarmata said

  … kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…

  447 JUST – moje uwagi:
  Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

  PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:
  Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.
  Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat „wolności” już dała uzurpowane 300 mld. $.
  Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300 mld. $.
  Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.
  Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu” – Marian Miszalski
  https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737
  Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 10. „Jeżeli wtedy, kiedy rozkwitała ich politeja, Świątynia była jaskinia rozbójników, to obecnie czym jest, jeśli nie miejscem prostytucji, mieszkaniem nieprawości, przytułkiem demonów, twierdzą diabłów, zagładą dusz, przepaścią i otchłanią każdej zagłady; jakby nie nazwać, zawsze za mało się powie.[Taką społeczność wpuszcza się dla uprawiania swoich wierzeń w progi kościoła katolickiego? – przyp. red.]
  (…)
  Sprowadzając judaizanta na dobrą drogę, przeganiamy bezbożność.”
  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/06/21/ze-szczegolna-dedykacja-dla-biskupa-bialegostoku-ku-wiecznej-odrazie-i-hanbie-ojciec-kosciola-sw-jan-chryzostom-przeciwko-judaizantom-i-zydom-3/

 11. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @4
  Zapłacimy, bo jesteśmy wasalem USA, dokładnie tak, jak pisze ten bloger:
  https://dwagrosze.com/2019/05/kogo-tyczy-447/
  a ucieczka na Wschód (Chiny, Rosja i ich sojusznicy) ze struktur Zachodu, kontrolowanego przez USA, jest niemożliwa z powodu agenturalności całego establishmentu III RP (dosłownie całego!) i przez głupotę prawie wszystkich rodaków (spełniły się słowa porzekadła mówiącego, że jak Bóg chce kogoś pokarać, to odbiera mu rozum).
  Gdy Braun luźno zaproponował, żeby (w związku z popieraniem przez USA roszczeń żydowskich) zamiast Fortu Trump, zainstalować w Polsce Fort Xi, to Targalski o mało nie dostał sraczki.
  https://jozefdarski.pl/13555-szalenstwo-grzegorz-braun
  https://jozefdarski.pl/13568-pytania-do-obrazonych-patriotow

 12. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Oglądał ktoś mecz Polska – Izrael na Narodowym półtorej tygodnia temu? W momencie odgrywania hymnu Izraela jakieś 20% Polaków zgromadzonych na trybunach zaczęło gwizdać, ale po chwili zostali zagłuszeni przez burzę oklasków pozostałych 80%. Od prawie 2 lat Żydzi plują nam i naszym przodkom w twarz, plugawią wszystkie nasze świętości i dążą do materialnego zrujnowania naszego narodu, a ogromna większość zgromadzonych na Stadionie Narodowym Polaków nagradza oklaskami hymn izraelski. Czy tak zjebana generacja naszego narodu, jaka jest obecnie, nie zasługuje na swój los?

 13. hulajdusznik said

  Marucho, chwyć za dubeltówkę i daj temu, któren pożąda przykładne wyszkodowanie! Uny bowiem ni prawdy, ni jazgotu się już nie boją. Wodzowie forumowi wzbudźcie zryw, pokażcie swądem drogę! Likwidację parcha czas zacząć! Wszystkie inne mundrości możecie sobie o kant dupy rozmazać. Basta! Panowie „oficerowie”, cyngle w dłoń! Koniec pizdolenia! Co? Coś nie będzie pasić? Parch przestanie kasić? Nie ma znaku od Boga? To jeszcze nie ta trwoga? A może trzeba czekać, aż modlitwy przedsoborowe zostaną wysłuchane? A może należy obudzić pierwej kalekie „polactfo”, którego ktoś sobie naliczył 99%? Właśnie, to wy, ten wydumany przez się 1% dumnego narodu, za jaki się uważacie, dajcie wzór! Wzniećcie pożar! Dość popierdolonego pierdolenia o popierdolonych popierdoleńcach! Do czynu, Panowie ślachta! A może macie jakoweś inne cudowne remedium? Chętnie o tem poczytam.

 14. bebrave2019 said

  Religia holokaustu | Ewa Rzeuska – polecam

 15. Jerry Roberts said

  Skopiujcie poniższy artykuł i rozprowadzajcie gdzie się da a zwłaszcza wśród zwolenników PiS.
  Ludzie są często zabiegani i nie pamiętają tego co się wczoraj wydarzył bo ich zasypują jakimiś wydarzeniem dziś i PR sukcesu, który jest – po głębszej analizie – klęską.
  Ludzie w czasie wyborów kierują się emocjami i na nich trzeba się opierać przypominając fakty i nakłaniać aby głosowali za polskimi ugrupowaniami.
  Przed wyborami na jesieni obowiązkowo należy wręcz zasypać tym artykułem katolików i innych chrześcijan przypominając im aby stali przy PRAWDZIE i dokonywali wyborów zgodnie z naukami Chrystusa – aby wybierali prawych Polskich Patriotów.

  /———————————————————————–/
  Was Polaków nie będzie… porozmawiajmy o faktach

  Przepraszam za szokujący tytuł, ale dojdziemy do tego krok po kroku.
  Na wstępie cytaty z Ewagelii.
  „Każdy, kto popełnia zło, nienawidzi światłości i nie lgnie do niej, aby jego czyny nie stały się jawne” (Św.Jan 3,20)
  Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Zaprawdę powiadam wam – nie znam was, którzy dopuszczaliście się nieprawości. Bo nie każdy, kto mi mówi “Panie, Panie” – wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Lecz tylko ten, kto czyni wolę Ojca mego, Który Jest w Niebie. (Mat 25,41) … poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli (J 8,31-32) oraz niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie a co nadto od Złego pochodzi (Mat 17, 37).
  Przypominajcie sobie te cytaty w każdem momencie czytania tego artykułu.

  Jakie jest PO to już każdy wie – to Antypolacy z dawnych magdalenkowych partii UW, UD, KLD. Oni zniszczyli całkowicie zakłady przemysłowe w Polsce wyprzedając je często w tempie jeden zakład dziennie i zadłuzyli Polaków na dziesiątki lat. PiS to tylko inny odłam partii zwanej POPiS – głosującej identycznie z PO w Sejmie przeciw interesom Narodu Polskiego (np. pensje dla żydów którzy przeżyli Holokaust lub 100 mln złotych na cmentarz żydowski, etc.). Ilu żydów w Polsce i poza nią otrzymuje te pensje? Czy Polacy, którzy przeżyli okupację nie są warci aby dostać też takie pensje? Dlaczego POPiS-owcy działają na zasadzie – wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych i dbają tylko o dobre pensje dla swojaków oraz wszelkie synekury.
  Dlaczego żydzi w Polsce nie płacą podatku od nieruchomości (ujawnił to śp.Albin Siwak), a Polacy płacą? Dlaczego nikogo z poprzednich rządów PiS nie rozliczył a zwłaszcza ludzi z WSI i nie dokonał bilansu otwarcia państwa?

  W Polsce jest wielu naiwnych i nie widzą, że PiS ich oszukuje lub przemilcza Prawdę stawiając ich przed faktami dokonanymi. Towarzyszy temu Radio Maryja. Nie ma tam żadnych poważnych dyskusji na temat zagrożeń i zła w Polsce poza zagrożeniami ze strony LGBT. Klasyczny sojusz ołtarza z tronem czyli hierarchii kościelnej z rządzącymi. Czyżby wielu z nich było tej samej nacji?
  Napoleon powiedział: Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi: strach i interes. Które więc z tych dwóch?
  Dlaczego cisza w mediach o tym, że premier Morawiecki kupił we Wrocławiu od jednego z generałów zakonu 15 hektarów ziemi we wrocławskim Oporowie za 700.000 złotych a ta ziemia jest warta 70 mln ziemi czyli kupił ją za 1% jej wartości? Kto sprzedaje coś za 1% wartości? Szantaż czy życie ponad stan i konieczność spłacenia długów? Dlaczego cisza o tym, że ojciec Rydzyk ma kopalnię czy że jest współwłaścicielem sieci sklepów Żabka. Prezydent hrabia Jan Zbigniew Potocki ujawnił te fakty.
  Dlaczego zwolennicy PiS chowają głowę w piasek aby nie zobaczyć Prawdy i nie zagłosują na Polaków z KONFEDERACJI.

  Niech każdy zada sobie pytanie – co czyni kochający ojciec dbający o swoją rodzinę? Czy troszczy się o nią czy też zezwala aby ją truć i wpędzać w choroby?
  Dlaczego więc prezydent Duda jako dowódca sił zbrojnych zezwala aby jakieś samoloty rozpylały różne trucizny i metale ciężkie nad całą Polską nad głowami Polaków? Dlaczego on przeprasza na kolanach zbrodniarzy stalinowskich żydowskiego pochodzenia za wypędzenie ich z Polski i oskarża o to Polaków a nie komunistów z PZPR? Każdy chyba widział zdjęcia klęczącego prezydenta Dudę przed tablicą na Dworcu Gdańskim w Warszawie upamiętniający wyjazd zbrodniarzy stalinowskich z Polski. Nic tam nie jest wspomniane, że wyjeżdżali na Zachód z radością z biednej i umęczonej przez swój terror Polski unikając odpowiedzialności karnej i wywożąc wszystko co udało się im zagrabić.
  Dlaczego prezydent Duda wywiózł na Ukrainę zarządzaną faktycznie przez żyda Kołomojskiego i żydowską sektę Chabad-Lubawicz 1 mld euro nie pytając o to Naród Polski i zabierając każdemu statystycznemu Polakowi ponad 110 złotych.

  Dlaczego PiS zapowiedział, że w Polsce będzie zwalczany antysemityzm?! Dlaczego nie zapowiedziano zwalczania Antypolonizmu i zezwala się na jego istnienie czyli wspiera się go? Dlaczego nie karze się ludzi obrażających uczucia religijne chrześcijan? Dlaczego nie zwalcza się ideologii nienawiści takich jak talmudyzm i islam oraz nie wprowadza się zakazu stylu życia propagowanych w księgach nienawiści jak Talmud i Koran? Dlaczego PiS sprowadził do Polski kilkanaście tysięcy muzułmanów, gdzie Koran mówi zabij niewiernego i żaden prawdziwy muzułmanin tego nie kwestionuje? Oni popełnili już kilka bestialskich morderstw w Polsce. Dlaczego cisza o tym, że Polska przyjmuje najwięcej emigrantów w UE? Przecież jest to świadome wynarodawianie Polski! Czy chodzi o ciche wynarodowienie Polski? Najwyraźniej rządzącym chodzi o bycie przy korycie a nie o dobrobyt Narodu Polskiego.

  Prezydent Duda ułaskawił pana Kamińskiego szefa służb przy nieprawomocnym wyroku sądu łamiąc prawo i cisza.
  Dlaczego prezydent Duda podpisał – aby firmy farmaceutyczne miały zyski i zmniejszać populację Polaków – obowiązek szczepień i to bez przetestowania ich nieszkodliwości dla noworodków i dzieci oraz bez zakazu stosowania ich poniżej 6 miesiąca życia. Te szczepionki testuje się na polskich dzieciach. Zawierają one takie zabójcze substancje jak tiomersal, formaldehyd, aluminium czy rtęć oraz komórki abortowanych dzieci. Duda złamał akt.39 konstytucji RP który mówi – „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”. Na Internecie amerykański dr Daniel Neides – alopata ze łzami w oczach przeprasza rodziców, że zapisywał takie szczepionki ich dzieciom. On sam zażył jedną z reklamowanych szczepionek i bardzo ciężko przeżył ten eksperyment.
  Prognozy demograficzne dla Polski są wręcz zatrważające. Nie ma młodych Polek rodzących Polaków. Naród umiera i za 50 lat populacja Polaków w Polsce spadnie do kilkunastu milionów z tendencja malejącą, a w zamian sprowadza się do Polski żydów z Izraela dając im polskie paszporty i obywatelstwo oraz mieszkania, a oni głosują przeciw interesom Narodu Polskiego. Ponadto wydaje się te paszporty dzieciom zbrodniarzy stalinowskich jak synom zbrodniarza stalinowskiego o nazwisku Oskar Szyja Karliner zmarłemu w Izraelu byłemu szefowi prokuratury wojskowej, wiceprezesowi Najwyższego Sądu Wojskowego odpowiedzialnemu za mordy sądowe – dlaczego? Zostawił on po sobie dwóch synów którym Lech Kaczyński osobiście wręczył polskie paszporty. Czy znów przyjadą aby wprowadzić swoje zbrodnicze rządy? Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

  Dlaczego Lech Kaczyński będąc w Izraelu obiecał publicznie z mównicy, że polityka rządów w Polsce względem Izraela nie zmieni się bez względu na to kto będzie sprawował władzę. PiS nawet chce aby wpisać do konstytucji, że Polska zawsze będzie pod rządami terrorystycznej lewackiej UE. Dlaczego Kaczyńscy odrestaurowali żydowską organizację B’nai Brith którą zlikwidował prezydent Mościcki jako wrogą Polsce i Polakom oraz zabronił aby w przyszłości ją odnawiać. Dlaczego wyprzedano wodociągi żydowskim firmom takim jak Tahal aby ustalały cenę za wodę będącą własnością Narodu Polskiego? Jarosław Kaczyński opowiada publicznie bzdury o tym, że „państwo Izrael jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie” a wiadomo, że talmudyzm jest całkowicie wrogi cywilizacji chrześcijańskiej. Czyżby Jarosław Kaczyński nie był z kultury chrześcijańskiej.
  Dlaczego napaść przez żyda z Izraela na ambasadora RP Magierowskiego – filosemitę – w Izraelu jest podawana przez media głównego ścieku jako napaść na ambasadora przez jakiegoś mężczyznę a ani słowa że był nim znany izraelski architekt Arik Lederman, który opluł tego filosemitę załatwiającego w imieniu RP sprawy dla żydów? Czy to strach przez oskarżeniem o antysemityzm? Dlaczego wstrzymano ekshumację w Jedwabnem, gdy zaczęły się pojawiać dowody, że to hitlerowcy wymordowali i spalili tam żydów w stodole? Czy nie po to aby móc bezpodstawnie i bezkarnie oskarżać Polaków na arenie międzynarodowej o ten mord? Nic też nie mówi się głośno o zbrodni w Koniuchach w dniu 29.01.1944 roku, gdzie mordercami bezbronnej polskiej ludności byli żydzi – bo to oczywiście antysemityzm. Na podstawie m.in. relacji żydowskich uczestników ataku na wieś (np. Izaaka Chaima i Chaima Lazara) podano informacje o zamordowaniu wszystkich 300 mieszkańców.
  Niech każdy zada sobie pytanie – dlaczego za plecami Narodu Polskiego żydzi z Polski z żydami z USA i Izraela knują jak obrabować Polaków na ponad 300 mld dolarów czy każdego statystycznego Polaka na kwotę ponad 31.000 złotych i żadne rządowe medium nie informuje o tym.
  Dlaczego środowiska żydów w Polsce siedzą cicho i nie ostrzegają Polaków przed tym że ich pobratymcy planują okraść Naród Polski na te 300 mld dolarów? Jaka jest ich lojalność względem Polaków i Polski? Jaka jest lojalność środowiska Gazety Wyborcze (Michnik brat stalinowskiego mordercy Polaków) i Żydowskiego Instytutu Historycznego (dr.Alina Cała, prof.Paweł Śpiewak).
  Dlaczego marszałek Sejmu Kuchciński zabronił dyskusji w Sejmie o ustawie 447 Just podjętej przez Kongres USA? Ustawa Anty447 została wyrzucona z porządku obrad! Dlaczego nie pozwolił na zgłoszenie wniosku formalnego przez posła Winnickiego w tej sprawie. Komu PiS i on służą – czy Narodowi Polskiemu czy komuś innemu? To jest akt zdrady! Czemu PiS zobowiązał się do przestrzegania ustawy 672 o zwalczaniu antysemityzmu tj. każdego i wszystkiego co się żydowskim środowiskom nie podoba? Komu PiS służy? Wielu z polityków PiS było poprzednio w UD, UW, KLD, PO.

  Niech każdy zada sobie pytanie – dlaczego PiS nie wprowadza w życie ustawy zaproponowanej przez pana St. Michalkiewicza w sprawie roszczeń żydowskich organizacji Przem. Holokaustu (zablokowaniu próby rabunku Narodu Polskiego). Ta ustawa gwarantuje, że Polska nie płaciłaby tych bezprawnych roszczeń i ujawniłaby wszystkich zdrajców z rządu, którzy chcieliby obrabować Naród Polski.
  Oto treść „ustawy Michalkiewicza” w sprawie roszczeń żydowskich organizacji Przem. Holokaustu

  1.Zobowiązuje Radę Ministrów do stanowczej deklaracji, że Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom żydowskim odnoszącym się do własności bezdziedzicznej.
  2.Kto wbrew postanowieniu ustawy podejmie starania o realizację roszczeń żydowskich, podlega karze z Art. 129 kk, stanowiącym o zdradzie dyplomatycznej, i podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
  3.Ustawa wchodzi w życie z dniem jej ogłoszenia.

  Natomiast jak PiS chciał to w ciągu jednej nocy – a dokładnie w ciągu 9 godzin – zablokował ustawę o IPN zgodnie z żądaniami Izraela i Żydów z Przedsiębiorstwa Holokaust, a w/w ustawy red.Michalkiewicza nie chce zatwierdzić.
  Dlaczego w rządowych mediach zakazuje się mówienia Prawdy o podłości żydów, o policji żydowskiej, o Judenratach, o mordowaniu przez żydów w czasie IIWS żydów i Polaków, o tym, że nawet lokalizację muzeum Polaków ratujących żydów żydzi wymusili w jakieś Myszkowej z dala od Warszawy aby obcojęzyczni turyści nie dowiedzieli się o bohaterstwie Polaków, gdyż ta prawda się żydom nie podoba i nazywają to nienawiścią i antysemityzmem tj informacją sprzeczną z ich interesem narodowym? Natomiast w muzeum Polin uprawia się faszystowską syjonistyczną antypolską propagandę i to jest tolerowane przez PiS.
  Dlaczego cisza o tym, że „Jedną z najważniejszą decyzji Piotra Glińskiego na stanowisku ministra kultury było „odkupienie” od Fundacji Czartoryskich kolekcji dzieł sztuki „…ojciec wraz z członkiem fundacji Maciejem Radziwiłłem, bratem ówczesnego ministra zdrowia oraz Piotrem Glińskim postanowili ogołocić budżet państwa z blisko pół miliarda złotych i podzielić się pieniędzmi”. Ujawniła to Tamara Czartoryska.
  PiS zdradził Polaków głosując w PE za obcięciem dotacji dla polskich rolników. Głosowało za tym 19 posłów PiS. Z 22 mld euro obcięto polskim rolnikom 10 mld euro. PiS zaciekle stosuje sankcje przeciw Rosji, które są faktycznie sankcjami przeciw Polakom i polskiej wsi niszczącej jej egzystencję. Zachód natomiast robi dobre interesy z Rosją.
  Dlaczego premier Morawiecki mówi, że ma pozytywne zdanie o kanclerz Merkel gdy ta wygłasza poglądy typu iż „państwa narodowe powinny być obecnie gotowe do oddania suwerenności”.
  Przed wyborami premier Morawiecki obiecywał różne rzeczy które są marchewką dla wyborców np. że nie ma żadnej mowy o zwrocie własności bez spadkowej żydom. Te jego słowa to kamuflaż do osiągnięcia celu aby PiS wygrał co też się stało.
  Ludzie nie chcą pamiętać co ów pan mówił w restauracji Sowa i jego słowa zostały nagrane przez tamtejszych kelnerów którzy za ujawnienie tej i innych prawd zostali skazani wyrokiem sądu od 10 miesięcy do 2 lat więzienia (dla p.Marka Falenty) i kary od 40.000 złotych wzwyż. Co to za sąd, który skazuje za ujawnianie prawdy – jakiś talmudyczny? Pisarz Albert Camus powiedział, że zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, co ośmiela się powiedzieć, że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. Kiedyś jego książki to była lektura obowiązkowa w szkole średniej zalecana przez prawych nauczycieli.
  Michał Bilewicz były redaktor pisma Jidełe a później Słowa Żydowskiego powiedział, że w Polsce to my jesteśmy gospodarzami a wiceminister Magdalena Gawin powiedziała, iż “delegalizacja ONR w jakiejś perspektywie czasowej jest absolutnie niezbędna, potrzebna”. To się dzieje na naszych oczach, że Polska straciła część swojego terytorium – teren Auschwitz – gdzie nie może jednostronnie zmienić dyrektora tego muzeum. Jest Międzynarodowa Rada Muzeum. Polska nie ma w tej sprawie decydującego głosu. Ujawniła to prof.Pawłowicz. W tzw. Międzynarodowej Radzie Oświęcimskiej większość stanowią Żydzi i osoby z nimi powiązane.
  “Times of Israel” w 2017 roku napisał o Morawieckim: Polska uczyniła premierem byłego bankiera o żydowskich korzeniach. Jego dzieci uczyły się w prywatnym żydowskim zespole szkół Lauder-Morasha. Potwierdził to sam Szewach Weiss. Premier Morawiecki w restauracji Sowa powiedział – stosując się do nauk Talmudu – że ludziom należy wszystko obiecywać a później te obiecanki stopniowo wygaszać! Co będzie jeśli jak PiS wygra to jego politycy powiedzą – tak obiecaliśmy ale teraz MUSIMY wypłacić żydom te 300 mld dolarów czyli pozwolić na obrabowanie statystycznego Polaka na kwotę ponad 31.000 złotych?

  Dlaczego PiS zezwolił ustawą 1066 na dysponowanie całą bronią którą Naród Polski wyprodukował i kupił dla Polskiej Armii obcym wojskom będącym na terenie Polski i nadającą im uprawnienia Sił Zbrojnych RP? Czy chodzi o to aby Polacy nie mieli się czym bronić i aby oni mogli tłumić niezadowolenie Polaków?
  Dlaczego na terenie Polski jest 40.000 funkcjonariuszy Mossadu co ujawnił w Sejmie dr.Nabil Al Malazi Przewodniczący Klubu Syryjskiego i nikt temu nie zaprzeczył? PiS na to istnienie zezwala.
  Dlaczego polityka PiS wyrzuca działalność polskich firm poza granice Polski likwidując w ten sposób ich działalność w Polsce? Te firmy przenoszą się aby nie płacić horendalnych podatków jakie są na nie nakładane w czasie gdy np. wielkie sklepy obcych firm tych podatków nie płacą. Firmy polskie przestają płacić podatki w Polsce i rząd w Polsce zmuszony jest na zaciągania większych pożyczek w żydowskich bankach i nakładania większych podatków na Polaków aby nakarmić pasożytów na urzędniczych stołkach z partii POPiS. To i brak produkcji w Polsce powoduje, że rośnie zadłużenie Polski co prowadzi do tego, że zostanie ona pewnego dnia przejęta za długi i Państwo Polskie zostanie zlikwidowane. Zaiste największą podłością jest się zadłużać na poczet przyszłych pokoleń czyniąc z nich niewolników. Dlaczego PiS zamierza wprowadzić zabójczą technologię 5G która będzie zabijać Polaków? Czy chodzi o to aby szybko doprowadzić liczbę Polaków w Polsce do 15 mln jak życzy sobie masoneria z Klubu Rzymskiego i zrobić w niej miejsce dla obcych. Dlaczego PiS zezwala na demoralizację dzieci i młodzieży poprzez wprowadzanie polityki gender do przedszkoli i szkół łamiąc polskie prawo!?
  Dlaczego toleruje się przestępczą ustawę dla ZUS zezwalającą na naliczanie Polakom – dobrym fachowcom – emerytury według najniżej krajowej mimo, że posiadają świadectwa pracy z widniejącymi na nich wysokimi zarobkami. To jest grabież! Ponadto PiS nakazuje płacić Polakom podatek od otrzymywanych emerytur, a nagradza wysokimi emeryturami morderców Polaków – jak morderca ks.Popiełuszki Grzegorz Pietrzak vel Piotrowski, różnych zdrajców, morderców Polaków ze stalinowskiego aparatu sądowniczego i złodziei a w szczególności gdy są żydami oraz tych co prywatyzowali polskie zakłady niszcząc je do gołej ziemi i wypędzając miliony Polaków za chlebem co jest nie przedawniającą się zbrodnią przeciw Narodowi Polskiemu jak zbrodnie hitlerowskie czy komunistyczne. Pomyśleć, że te śmiecie mają wysokie emerytury w Polsce i ich pomiot żyje w dostatku. Najwidoczniej Polska ciągle pod okupacją.
  Dlaczego rząd PiS zezwala na szkalowanie Narodu Polskiego w różnych pismach poza Polską zamiast wzywać ambasadorów tych państw na dywanik i żądać przeprosin i zadośćuczynienia lub zorganizować grupę prawników wytaczających procesy i żądających milionowych odszkodowań za kłamstwa historyczne. Takie samo szkalowanie dzieje się w angielskojęzycznej Wikipedii, gdzie tacy żydowscy zbrodniarze jak Chaim Rumkowski widnieją jako Polacy.
  Dlaczego listy volksdojczów w Polsce są utajnione i nie wolno ich nikomu wydawać nawet do wglądu. Znajdują się one np. w muzeum w Sandomierzu. Ujawnił to red. Gadowski. Prawdopodobnie na tych listach jest wielu zaciekłych wrogów Narodu Polskiego zasiadających na stanowiskach decyzyjnych w Polsce być może i żydów, którzy współpracowali z hitlerowcami w czasie IIWS. W dystrykcie warszawskim samych tyko żydowskich współpracowników hitlerowskich było 70000. Te dane liczbowe są z archiwum, ale podawała je również pismo Stolica nr 5/791 z dnia 3 II 1963 roku. Dlaczego nie ujawnia się liczby i nazwiska żydowskich kapo w obozach koncentracyjnych na terenie Polski? Dlaczego nie mówi się, że zasady talmudyczne zezwalają na to aby nie dotrzymywać składanych przysiąg? Jak tacy ludzie mogą je składać zajmując potem stanowiska decyzyjne w Polsce? Dlaczego nie mówi się głośno o zbrodniczym żydowskim prawie Kidusz HaChaim według którego żyd ma prawo zabić każdego – przyjaciela, czlonków najbliższej rodziny wraz z ojcem i matką – aby ratować swoje życie. Jest to zbrodnicze prawo stojące w całkowitej sprzeczności z cywilizacją łacińską i chrześcijaństwem.
  Dlaczego pod rządami POPiS-u muzeum w Auschwitz stało się eksterytorialnym obszarem gdzie rządzą Zydzi i bez ich zgody nie wolno zmienić dyrektora muzeum Cywińskiego, który zamknął sale upomiętniające ruch oporu w tym obozie i salę rotmistrza Pileckiego oraz zabrania wejścia na teren obozu Polakom z biało-czerwonymi flagami na drzewcach.

  Sprawa 500+ na dzieci. Czy wiecie, że ta kwota nie jest wypłacana wyłącznie Polakom jak wcześniej media głównego nurtu sugerowały oszukując Polaków. Te pieniądze są również wypłacane każdemu obcokrajowcowi. Aby te pieniądze wypłacić to 14 mln pracujących Polaków trzeba zabrać po minimum 200 zł, a więc ile dostajecie – kochani rodacy – te 500 zł czy też nie? Ponadto trzeba zapłacić urzędnikom, którzy te pieniądze dzielą, a to są dodatkowe koszty no i te 500 trzeba będzie oddać z %.
  Ponadto J.Kaczyński dał 500+ na krowę, 100 zł na świnię – czy nasze dzieci są warte tyle co bydło pyta hr.Potocki z IIRP?
  Dlaczego PiS ustalił Polakom najniższą kwotę dochodu wolną od podatku około 3090 złotych (afrykańskie państwa Zambia i Tanzania mają ja około 500 i 900 zł odpowiednio wyższą) a posłowie w Sejmie powyżej 30.000 złotych. Jaka to równość wobec prawa? Przykre, ale w Polsce prawo chroni interesy sprawujących władzę o talmudycznej moralności, a nie ludzi uczciwie dla Polski pracujących.
  Polska to najwidoczniej bogaty kraj z pracowitymi ludźmi więc jest co i kogo okradać, gdyż posiada 465 posłów tj jest więcej niż USA mające 9 krotnie więcej ludności.
  Popatrzcie na ostatnie wybory do PE i na sondaże exit poll. Oni pytali ludzi wychodzących z lokali wyborczych na kogo głosowali. Te wyniki podano do publicznej wiadomości. Wyniki były dobrze przewidziane w stosunku do wszystkich tylko nie dla środowisk patriotycznych zjednoczonych w KONFEDERACJI które różniły sie o blisko 30% od przewidywanych – zebranych w sondażach? Skąd taka rozbieżność? Czy nie wygląda na to, że rządzący wystraszyli się zjednoczenia Polaków w walce o swoją ojczyznę i bezczelnie sfałszowali wyniki wyborów? Platon powiedział: Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi, depczących sprawiedliwość, nie ma dlań ocalenia.
  Popatrzcie kogo wrogowie Polski wprowadzili do PE nagradzając ich za antypolskie działania. Nadal uważacie, że wybory były uczciwe pytamy?
  -Jerzy Buzek, którego rząd zlikwidował 1311 zakładów strategicznych pracy w tempie jeden zakład każdego dnia,
  -Włodzimierz Cimoszewicz, członek PZPR, którego ojciec jest współodpowiedzialny za mordowanie polskich patriotów, a rząd Cimoszewicza zlikwidował 992 zakłady likwidując je w tempie 2 zakłady dziennie,
  -Danuta Heubner członek PZPR, która spełnia prawie wszystkie żądania Niemiec wobec Polski jeszcze od czasów zanim wepchnięto Polskę do eurokołchozu,
  -Aleksander Kwaśniewski – jeden z tych co utworzyli niewolniczą konstytucję dla Polaków, gdzie rząd w Polsce zamiast w banku polskim musi pożyczać pieniądze na wysoki procent w bankach których właścicielami są żydowscy i inni lichwiarze.
  -Leszek Miller – członek PZPR człowiek Moskwy, który przejechał staruszkę na pasach, wyprowadził się z leśniczówki wraz z częścią jej wyposażeniem, a jego rząd zlikwidował 548 zakładów strategicznych w tempie 18 zakładów co miesiąc.
  -Radosław Sikorski – wróg patriotycznej Polonii – Antypolak zwalczajacy USOPAL i jej prezesa śp.Jana Kobylańskiego
  -Marek Belka – członek PZPR; jego rząd z 2004 sprzedał 477 zakładów pracy sprzedając je w tempie prawie 1 zakład co miesiąc
  Ci w/w ludzie za zbrodnię przeciw Narodowi Polskiemu, która nigdy sie nie przedawnia – służenia obcym, nielojalności interesom Polski i przestępczą prywatyzację – według jedynej legalnej konstytucji IIRP zasługują na karę śmierci.

  Pamiętacie co mówił Jan Paweł II do Nas Polaków.
  „Strzeżcie tych wartości i tego dziedzictwa, które stanowią o waszej tożsamości.
  proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię Polska, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością
  – taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym,
  – abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili,
  – abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy.
  Proszę was:
  – abyście mieli ufność nawet wbrew każdej waszej słabości, abyście szukali zawsze duchowej mocy u tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało,
  – abyście od niego nigdy nie odstąpili, abyście nigdy nie utracili tej wolności ducha, do której on wyzwala człowieka,
  – abyście nigdy nie wzgardzili tą miłością, która jest największa, która się wyraziła przez krzyż, a bez której życie ludzkie nie ma ani korzenia, ani sensu. Proszę was o to…”
  Jak do tych słów odnoszą się działania wielu przebierańców ze stanowisk decyzyjnych i często dla poklasku klęczących w kościołach aby oszukać Polaków, gdyż ich działania stoją w całkowitej sprzeczności ze zwykłą uczciwością działając przeciwko dobru Narodu Polskiego. Iluż łotrów osłania się togą wielkości i szacunku – to słowa kardynała Wyszyńskiego. Teraz za rządów PiS żydzi tak się rozzuchwalili, że zaczynają już urządzać koncerty muzyki żydowskiej zamiast w synagogach to w kościołach katolickich a protestujących wiernych policja wyprowadza w kajdanach jak to miało miejsce w Białymstoku. PiS też nie chce wycofać się z konwencji Stambulskiej i zatwierdzić Karty Polskiej Rodziny dając zielone światło dla demoralizacji dzieci i młodzieży przez środowiska LGBT, finansuje ich działania oraz wspiera festiwal Owsiaka i zezwala na antypolonizm. Środowiska LGBT profanują godło RP i symbole religijne i nic władza nie robi. W Biblii jest napisane „Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.”
  Widać, że w Polsce jest talmudyczna władza sądownicza, gdyż gdyby byli Polacy to za tą profanację godła siedzieliby natychmiast w kryminale. Minister Czaputowicz z PiS w Le Figaro w wywiadzie powiedział wręcz, że Polska nie będzie zabiegała o wartości chrześcijańskie w UE, a prof. Gliński od samego początku jest współpracownikiem antypolskiej organizacji Fundacji Batorego żydowskiego aferzysty Sorosa. Inni antypolacy jak konsul Gołubiewski czy red.Sakiewicz ze swoimi ludźmi z klubami „Gazety Polskiej” w USA wspierali działania tamtejszych sił antypolskich aby usunąć pomnik katyński w New Jersey. Ponadto PiS toleruje nadal ustawę o kupnie ziemi – pozwala na wykup ziemi wszelkim związkom wyznaniowym i kościołom. Wobec tego ziemię polską będą wykupować nie tylko żydzi ale i muzułmanie za pieniądze z Arabii Saudyjskiej, a to spowoduje szereg tragicznych konfliktów. Dlaczego NATYCHMIAST nie przegłosują poprawkę do tej ustawy, że poza rolnikami wyłącznie kościół katolicki ma prawo kupowania ziemi i jej uprawiania, którą może odsprzedać wyłącznie polskiemu rolnikowi.
  Jeśli tego nie zrobią – a mają podane teraz na tacy co jest złe – to tylko będzie oznaczać że tam są zdrajcy, filosemici i wrogowie Narodu Polskiego działający celowo i z rozmysłem przeciw Narodowi Polskiemu.

  Nie dajcie się oszukiwać pozornymi działaniami, przemilczeniami czy działaniami poza Waszymi plecami jak to czyni partia POPiS spychając Was stopniowo w nędzę i całkowite uzależnienie od obcych – spychają was w niewolę.
  Was Polaków nie będzie… my mamy wszystko rozpracowane w szczegółach – to słowa żydówki Irminy Samulskiej vel Samuel która pisała artykuły do czasopisma Różaniec, a to wydarzenie ujawnił słuchacz RM pan Leszek z Oliwy.

  Kardynał Wyszyński nauczał – najważniejsze są obowiązki stanu. Nie wolno ulec pokusie zbawienia świata kosztem własnej ojczyzny i oddania jej naszym wrogom. Trzeba to widzieć, rozumieć i czuć co czynią przeciw nam i biada Nam, bo jeśli będziemy na nich głosować to rzeczywiście Nas Polaków nie będzie.

  Wiem, że zrozumiecie to wszystko co wyżej napisałem wtedy gdy nie da się już żyć w Polsce przekształconej w Polin.
  Albert Camus powiedział „Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach gdyż Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią. Wtedy może walczyć o swoją wolność już bez obaw.
  Przypomnę też słowa papieża Leona III który w encyklice Libertas napisał „Prawo, którego celem nie jest wspólne dobro, nie jest już prawem i nie należy go przestrzegać”

  Owocnych przemyśleń życzę.

 16. Ale dlaczego? said

  Kaczyńscy i cała góra pisu to agentura syjonistyczno-neokonowa.
  Takie są fakty, takie są oczywiste wnioski z ich działań dla každego myślącego niezależnie Polaka!
  A ci niżej z pisu to albo żłoborzercy, albo idioci otumanieni quasi-patrio-katolicką propagandówką.
  Co do k…y Kaczyńscy mają wspólnego z katolicyzmem?
  A co mają wspólnego z rzydami?
  To już jest dobrze udokumentowane.

 17. Jerry Roberts said

  ad. Ale Dlaczego – pkt.16
  Jarosław Kaczyński opowiada publicznie bzdury o tym, że „państwo Izrael jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie” a wiadomo, że talmudyzm jest całkowicie wrogi cywilizacji chrześcijańskiej. Czyżby Jarosław Kaczyński nie był z kultury chrześcijańskiej.

 18. Jack Ravenno said

  @16 JERRY ROBERTS – nie jest – jeśli tak postępuje żeby tylko rzydom było dobrze.

 19. Jerry Roberts said

  Szanowny Panie Marucha,
  dlaczego pan nie zamieścił mojego długiego wpisu pokazującego same fakty wraz z wypowiedzią żydówki „Was Polaków nie będzie..”
  Lubię jasne sytuacje bez dopowiedzeń. Czyżbym za bardzo pokazałPolakom o czym zapominają i że są zagłuszani PR-em.
  Pozdrawiam.

  ——–
  Co?
  Admin

 20. Jerry Roberts said

  ad. 19
  Ok. cofam co napisałem i przepraszam.
  Ten mój wpis spod ad.15 nie pokazywał sie dość długo i myślałem, że został odrzucony.

  ———-
  Po prostu nie siedzę przy komputerze przez 24 godziny na dobe 🙂
  Admin

 21. Jerry Roberts said

  https://niszczsyjonizm.blogspot.com/2019/05/tak-pis-spaca-roszczenia-majatowe-zydom.html

 22. Rol said

  Jast też napisane” strzeszcie się fałszywych proroków'” . Lepij podzielić przed wyborami, podzielonych łatwiej pokonać. A to pomoże komu? SLD, PO ? I wtedy nikt nie napisze przepraszam. Uważajcie co wieszczycie i kto ręce zaciera. Już milknę. ,” Częsta żałowałem swoich słów – milczenia nigdy”. A Wy zrobicie jak chcecie. Owoce zobaczymy po wyborach.

Sorry, the comment form is closed at this time.