Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Traditionis Custodes
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  Marek o Klęska ministra Niedzielskiego…
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  podczaszy o Wolne tematy (53 – …
  mistrzYoda o Traditionis Custodes
  Wladca o Klęska ministra Niedzielskiego…
  Tralala o List przełożonego generalnego…
  revers o Będziemy mieli dokumenty, jak…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci

Posted by Marucha w dniu 2019-06-20 (Czwartek)

Czy ten zdemoralizowany już do imentu świat, daje tym dzisiejszym pokoleniom, jakiekolwiek szanse na Zbawienie w Jezusie Chrystusie?

My, naszym ludzkim, ziemskim horyzontem myslenia, nie zawsze jesteśmy w stanie pojąć, że Pan Bóg, który obdarował nas życiem ziemskim, chce dla nas największego dobra, jakim jest nasze Zbawienie. To nie życie ziemskie jest naszym celem a właśnie życie wieczne… po naszej śmierci. To właśnie już wtedy, w godzinie naszej agonii dowiadujemy się, że jesteśmy NIEŚMIERTELNI…

Niestety, nie dla wszystkich z nas jest to wiadomość, a raczej pełna już wtedy świadomość tamtej rzeczywistości, radosna.

W 1944 roku Pan Jezus powiedział ówczesnej mistyczce, że w tamtych czasach 2./3 ludzi, bezpośrednio po śmierci idzie do piekła…. W 1944 roku, a więc w czasach, gdy nie było jeszcze w kioskach ogólnodostępnej pornografii, nie było tej masowej demoralizacji dzieci i młodzieży we wszystkich mediach, w szkołach czy już nawet przedszkolach. Po ulicach nie chodzili prawem chronieni zboczeńcy np ze zwierzętami, swoimi „partnerami”, obnoszący się swoimi zboczeniami, itd, itp, a już wtedy 2/3 ludzkości bezpośrednio po śmierci szło do piekła…

Dla wielu z nas, także katolikow (bo mówienie z ambony o piekle jest zakazane) piekło jest czymś abstrakcyjnym, najwyżej objętnym, ale ciepłym, raczej przyjaznym, jak mówił taki jeden nieżyjący już ksiądz. Wg niego większość diabłów się już nawróciła i są juz w… Niebie…

A piekło – niestety dla nas – wygląda tak (jest to profesjonalnie zrobiona wizja – kompilacja danych nam przekazów na przestrzeni wieków):

Z wielką trwogą w tym kontekście, czytając choćby tylko posty na Neonie24 z ostatnich paru dni, gołym okiem widać, że dzisiejsze czasy są o wiele bardziej dla nas, dla naszych dzieci, dla naszej młodzieży cięższe, trudniejsze w tej naszej tutaj ziemskiej drodze do naszego Zbawienia, niż te w okolicach 1944 roku.

Jak możemy więc szacować? Jaki procent z nas ma obecnie szanse na Zbawienie w Jezusie Chrystusie? Ilu z nas będzie po swojej śmierci oglądać Pana Boga, a ilu bezpośrednio po zakończeniu agonii wyląduje w objęciach tego, komu służył, czyli prosto w szpony szatana?

Jakie więc szanse na Zbawienie mają te rodzące się teraz dzieci, jeżeli Pan Bóg by ich nie zabierał i dorastałyby w tym satanistycznym teraz środowisku? Czy dzisiejsze dzieci mają jakąkolwiek szansę na to, że ich rodzice bezgranicznie zmaterializowani, pochłonięci nieustanną rozrywką, oddający się różnorakim zniewoleniom, niemal przyklejeni do telewizora, grilla, wytatuowani, nierzadko sami zepsuci do cna itd, itp zapewnią im atmosferę wzrastania w pogłębianiu Wiary i dążenia do świętości ?

Gołym okiem widać, że te biedne dzieci, nie mają w tych warunkach najmniejszych szans na Zbawienie w Jezusie Chrystusie.

Nie ulega więc wątpliwości, że Pan Bóg w tym swoim nieskończonym Miłosierdziu, zabiera te biedne dzieci (tak jak wszystkich nas ludzi) z tego świata, w najlepszym dla nich momencie do ich ZBAWIENIA. Jak widać, dla tych dzieci jest to ich nieraz bardzo wczesne dzieciństwo.

Te tysiące dzieci śmiertelnie chorych w szpitalach onkologicznych, te dziesiątki tysięcy dzieci porywanych na niechybną męczeńską śmierć (podobno wg pana Pawła Bednarza, rocznie 30 tys. dzieci jest porywanych w tym celu), te wszystkie ofiary bezprawnego (w sensie Prawa Bożego) przymusu szczepień itd, itp – czy to właśnie ten moment ich ziemskiego życia jest dla nich najlepszym momentem dla ich Zbawienia? Wychodzi na to, że tak. Przecież wszystkie są czyste jak Anioły.

Czy więc nie mamy czasami dzisiaj do czynienia, ze współczesną odmianą Biblijnej „Rzezi niewiniątek”?

Myślę więc, że te dzieci, tą swoją Drogą Krzyżową dostąpiły Zbawienia i oglądają teraz Pana Boga w Niebie. Jak wiemy chociażby tylko z przesłania danego nam przez Bł Annę Katarzynę Emmerich, jeżeli tylko ktoś zdążył je ochrzcić, to oglądają te dzieci Pana Boga, bez pośrednictwa Czyśćca.

Te święte Dzieci mają podobno szczególne względy u Pana Boga, módlmy się zatem do nich o wstawiennictwo u Pana Boga za tym zepsutym światem…

https://gibson.neon24.pl

Komentarzy 20 do “To Pan Bóg zabiera do Siebie te wszystkie teraz małe dzieci”

 1. RomanK said

  Chrzescijan…Pierwszych Chrescijan..poznawano po tym , ze zbierali pod mostami wyrzucane tam noworodki.. Rzymianie , ktorzy kazde zjawisko ubierali w pelne madrosci sentencjke ..nei mieli z tym zadneg problemu..ani moralnego..an etycznego co sie wioaze z pierwszym ani tez co jest wuynikiem prawne.\
  Po co tym ludziom wyrzucone mesko…chyba jedza??? stad wziely sie mity o pozeraniu dzieci przed chrzescijan….
  Czxy 2/3 ludzi idzie do Piekla..powiada mistyczka,,,,,Moze i idzie ……. ale po co????? Po co wogol gdzies isc…wszystko jest w zasiegu reki….
  Ubiqumque fuerit corpus…..
  W akcie solidarnsci z malutkimi Meczenikami dla Jezusa…zalozny znaki zaloby…czarne wstazki…
  mowa symboli jest najbardziej glosna….

 2. Enya said

  Wszystkie są czyste jak Anioły, to prawda.

 3. Antares said

  Ta wizja piekła przedstawiona powyżej jest zlepkiem różnych filmów, takich jak:
  Między niebem a piekłem – sceny zaraz na początku
  https://www.google.com/search?q=miedzy+niebem+a+pieklem&oq=miefz&aqs=chrome.1.69i57j35i39j0l2.1799j0j4&client=ms-android-huawei&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8
  Kolejny film to już kompletny gniot z Keanu Reeves „Constantine”
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Constantine_(film)
  była też „Indiana Jones” i chyba któraś z części Tolkiena.
  Kolejną rzeczą w filmie jest powoływanie się na wizję Faustyny, niezaakceptowanej przez Kościół przedsoborowy- no ciekawe.
  Swoją drogą, ciekawe jakiemu to też mistykowi objawił się Jezus i powiedział dokładną liczbę potępionych. O takich „mistykach i wzjonerach” już się sporo naczytałem. Ksiądz Natanek też mówił że Jezus mu powiedział – o ile dobrze pamiętam, że 1,5% polskich i chyba z 80% zachodnich idzie do piekła.

 4. Moher49 said

  Ciężka to pociecha, dla kogoś kto dziecko stracił. Będzie cierpiał do końca życia.

 5. Tysiące dzieci śmiertelnie chorych… Które nie zasmakowały prawdziwego zsiadłego mleka… prawdziwego chleba… dzieci obciążone grzechami (geny!) przodków… szczepione (…) goofnem… wychowane przez rodziców na posiadaczy smartfonów… Tysiące dzieci… Tysiące dzieci…

  Czy wy ludzie ślepi jesteście? Czy trzeba wam Krąpca z mieczem ognistym, żeby coś do was dotarło?

  Bóg zabiera wam dzieci… Bóg daje wam dzieci… Was tu nie ma… Odpowiedzialny jest Bóg… Wy – NIE.

 6. RomanK said

  Panie Moher 49…dla mojej coreczki braklo w szpitalu incubatora..byl zepsuty…
  Moze mam nieracjonalny dowod..ale mnie wystarczy , ze te dzieciatka Pan Bog zabiera do siebie..
  Otoz .sni mi sie moja Kasienka cale zycie..- jako dziewczynka w bialej sukieneczce z wianuszkiem.na glowce z bialych stokrotek i niezapominajek..dumna z Pierwszej Komunii Swietej…juz 45 lat.

 7. Zbyszko said

  Moher@4 rzadko chodzę do tych całych Biedronek itd, mi.n dlatego, że nie mogę już patrzeć na takie np sytuacje: wychodzi z hipermarketu młoda rodzina, wytatuowany we wszelkie możliwe diabły, specjalnie chyba ubrany w krótkie spodenki i podkoszulkę (bokserkę) z upiętymi z tyłu włosami ojciec rodziny, pcha wypełniony po brzegi piwem, wódką, czipsami, paczkami mięsa na grilla, Coca Colą itd, wózek hipermarketowy, za nim idzie jego żona, która trzyma w ręce także jakieś kolorowe opakowania z trującymi produktami spożywczymi, obok wózka idzie dwójka małych dzieci z puszkami Coca-Coli w ręku…
  Jaką te dzieci mają szansę na normalne życie, zgodne z Prawem Bożym z przykazaniem „Pamiętaj abyś dzień święty święcił” z trzymaniem tych dzieci z dala o tego moralnego zepsucia z budowaniem wiary itd?
  P.S dziękuję Gajowemu za odszukanie chyba ważnego w dzisiejszych czasach artykułu, bo ten cały materializm poprzewracał tym ludziom juz zupełnie w głowach, do tego stopnia, że nawet śmierć w rodzinie nie wywołuje teraz głębszych refleksji, po co żyjemy, co się z nami dzieje po naszej śmierci itd, itp…
  Kościoły pustoszeją i tylko czekać jak Antychryst wylezie gdzieś zza węgła

 8. Moher49 said

  @6,
  Panie Romanie, też straciłem syna w wypadku. To boli i boli. Śnił mi się raz, już jako wyrośnięty, energiczny młodzieniec. Mam nadzieję, że go jeszcze kiedyś spotkam.

 9. Wieloimienny said

  Do mnie najbardziej przemawia wizja piekła z relacji Iana McCormacka. Nie ma ognia, ale jest słowem prze##bane! Poszukajcie sobie.

 10. Sarmata said

  Jaki procent z nas ma obecnie szanse na Zbawienie w Jezusie Chrystusie?
  100% jak zawsze, ponieważ Pan nasz Jezus Chrystus, nikogo nie wyklucza.
  To człowiek, nędzny robak, sam się wyklucza swoim tępym uporem i niemoralnym życiem.

  P.S. A tak nawiasem to po procentach poznacie fałszywych „proroków”.

 11. Krisent said

  My dorośli dojrzali Katolicy ………. tak nam się wydaje ……… a wstydzimy się uklęknąć przed Bogiem przyjmując GO w Najświętszym Sakramencie Komunii Świętej. Masoneria Kościelna już teraz rozkazuje nam co i jak mamy robić. Nie mamy w sobie dość ODWAGI i MĘSTWA … Jesteśmy TCHÓRZAMI myslącymi tylko o tym co wypada aby się ludziom podobać a nie BOGU !!! Wczoraj w Boże Ciało w wielkim Kościele na tysiąc osób tylko trzy osoby uklękły przyjmując JEZUSA do swojego serca. …….Zobacz film Biskup NIE daje Komunię katolikom, którzy klękają……….https://www.youtube.com/watch?v=9kpRQ-Q_Sqw

 12. Zbyszko said

  Krisent @ 11 PRZERAŻAJĄCE!!!! coś nieprawdopodobnego, że biskup nie udziela Komunii św na klęcząco! Całkiem niedawno polski biskup w Radio Anioł Beskidów informował jak przyjmować Komunię Św na stojąco i do ręki! Z wielkim namaszczeniem mówił jak należy składać dłonie, jedna na drugiej itd a także, żeby wierni uszanowali porządek w kościele tzn jeżeli w jakimś kościele udziela się Komunii na stojąco, to żeby nie psuć tej organizacji, mówił żeby wierni którzy chcą przyjąć na klęcząco, żeby nie klękali w takim kościele bo to burzy porządek. Po tym „wyjaśnieniu” biskupa przestałem chodzić do jednego takiego kościoła na Podbeskidziu, gdzie zwyczajowo Komunię Św przyjmuje się na stojąco. Ja zawszę klęczałem, ale po tej „instrukcji” biskupa po prostu przestałem chodzić do tego kościoła.
  A jako, że nie jestem skąpy w ofiarach na tacę, to ten proboszcz traci moją składkę.
  A sumie to nie proboszcz jest winien a wierni, bo gdyby wszyscy klęczeli przed Panem Jezusem, to proboszcz z całą pewnością by się ucieszył, bo jest starszym kapłanem i pamięta jeszcze szacunek do Najświętszego Sakramentu, ale z całą pewnością boi się biskupa, by go przed emeryturą nie odesłał na jakąś łąkę.

  To my wierni, wychowani na tym całym Neokatechumenacie sami jesteśmy temu winni. Sam znam starszą osobę (wychowaną na tym zdradzieckim Neokatechumenacie) a nawet bardzo starszą która pochwala Komunię Św do ręki i na stojąco, że to niby wygodnie i… higienicznie…
  Czy ktoś, kto myśli, że zarazi się w czasie przyjmowania Pana Jezusa ma Wiarę? (przez duże W bo w Jezusa Chrystusa).

 13. Zbyszko said

  Sarmata @10 myślę, że autorowi tego posta nie chodziło o zabawę w Pana Boga ale chyba motorem do napisania tego artykułu, była jego bardzo wielka troska o wiarę i Zbawienie tych współczesnych teraz dzieci a więc i przyszłość tego świata. Jak można tam przeczytać, gołym okiem widać zbliżający się już chyba wielkimi teraz krokami jakiś straszny kataklizm. Dziadkowie, którzy umierali w PRL-u w głębokiej wierze, gdyby teraz wstali z grobów, to chyba z tej wielkiej trwogi przed tym co by zobaczyli, kazali by się ze strachu z powrotem zakopać.
  My jak „żaby gotowani na wolnym ogniu” mamy już stępione wszelkie odruchy instynktu samozachowawczego i stępionymi już zmysłami nie reagujemy nawet na te wyraziste już symptomy tego zbliżającego się kataklizmu. To jest coś takiego jak to, że ktoś, jakieś wojsko przytoczyłoby potężne działo i wycelowało w nasze okno, ale my widząc to, wrócilibyśmy do przerwanego oglądania w TV tych przysłowiowych już Tańców z gwiazdami…

  Ludzie mają WSZYSTKO w d..ie, byle tylko wieczorem nachlać się piwem przy telewizorze z chipsami. Dokładnie tak samo już, jak w tej Ameryce, do której tak tęskniliśmy. A te biedne dzieci puszczone samopas przed ich telewizorami (lub komputerami) z ogłupiającymi i demoralizującymi kreskówkami i grami.
  Jaką przyszłość może mieć ten świat?
  Czy Pan Bóg nie i tak już BARDZO, BARDZO dużej cierpliwości do niego?

 14. Listwa said

  Ratunkiem jest jak najwięcej świadomych, mocnych katolików. Im więcej katolicyzmu tym mniej diabelstwa. Diabelstwo wejdzie w miejsce obumierającego katolicyzmu, ale silny zdrowy zywotny katolicyzm zawsze wyprze diabelstwo. I to z łatwością.

 15. Voodoosch said

  W piekle nie bedzie bolu fizycznego, bo fizyczne cialo zostaje tu, w piachu.
  Nie bedzie tez cierpien psychicznych, bo umysl tez juz sie wylaczyl.
  Dusza bedzie cierpiec. Bedzie bol nie do zniesienia ale taki, ktorego nikt tu nie zna. No i brak Boga pchnie dusze w odmety smutnej samotnosci. A kto byl w piekle ten do nieba juz nie pojdzie – wiecznosc.

 16. Listwa said

  @ 12 Zbyszko

  Przestać dawać na tece nic nie da. Trzeba przestac do nich chodzić, ich słuchać, za nimi podążać.
  Nie pusta taca, a puste ich świątynie przemówią.

  Do tego trzeba poznać czym jest i jaka jest prawdziwa wiara katolicka. Tam jest moc.
  Trzeba wybrać Tradycjonalizm katolicki i wiadomości tylko dobrego, nie jak Ewa w raju wybrała drzewo poznania wiadomości dobrego i złego.

  I wtedy bez obaw.

  ———
  Pusta taca chyba jednak jeszcze lepiej przemówi. Zresztą puste kościoły to pusta taca.
  Admin

 17. Listwa said

  Krajski o Gietrzwałdzie:
  .https://www.youtube.com/watch?v=WyX-C3sxWJM

  A tu „kwiatki” nowinkarstwa, o. Recław potrafi gadać głupoty o Bractwie Piusa X i Tradycjonaliźmie, i myśli że swoimi propozycjami coś naprawi :

  „Ekskomunikowany kapłan archidiecezji łódzkiej, Michał Misiak, przyjął chrzest we wspólnocie protestanckiej. Jak ujawnił o. Remigiusz Recław SJ, kapłan zrobił to świadomie – i nie chce wrócić do Kościoła katolickiego.

  O. Recław SJ zaproponował post w czwartek w przyszłym tygodniu w intencji nawrócenia ks. Misiaka.

  http://www.fronda.pl/a/ks-misiak-przyjal-chrzest-u-protestantow-deklaruje-ze-nie-chce-wrocic-do-kosciola,128836.html

 18. bebrave2019 said

 19. Listwa said

  Pusta taca chyba jednak jeszcze lepiej przemówi. Zresztą puste kościoły to pusta taca.
  Admin

  – niech radyjko z torunia pokaże skąd ma spore pieniądze miesiecznie na utrzymanie radyjka i telewizyjki, wątpliwe że finansują wszystko z datków od słuchaczy.

  ———-
  Radyjko – to tak.
  Admin

 20. Listwa said

  Jeśli radyjko można to i diecezje w ważnym momencie. Braku wiernych niczym zastąpić się nie da.

Sorry, the comment form is closed at this time.