Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Jaron o Przyczyny zwiększających się w…
  JADAM o Między politycznym eskapizmem…
  Boydar o Wolne tematy (46 – …
  Boydar o Wolne tematy (46 – …
  Kwal o Wolne tematy (46 – …
  Bezpartyjna o Przyczyny zwiększających się w…
  . o Przyczyny zwiększających się w…
  Ale dlaczego? o Między politycznym eskapizmem…
  Robert Galka o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  rzeczpospolitapolska o Prymas Wyszyński – wróg czy pa…
  JARNO o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Maverick o Przez Morze Czerwone ku Phallu…
  Kojak o Między politycznym eskapizmem…
  wow o Przestańcie kłamać!
  Ale dlaczego? o Przyczyny zwiększających się w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Polskie weto na szczycie UE zablokowało absurdalną próbę narzucenia ideologii „neutralności klimatycznej”

Posted by Marucha w dniu 2019-06-21 (Piątek)

W czwartek na szczycie UE w Brukseli, Polska wraz z Węgrami i Estonią zablokowała forsowana umowę zobowiązującą do dojścia do tak zwanej neutralności klimatycznej, zwanej też węglową, już do roku 2050. Oznacza to, że emisje CO2 musiałyby zostać niemal zastopowane!

Wyznawcy teorii globalnego ocieplenia postanowili narzucić kolejne nierealne cele. Już teraz UE dąży do redukcji emisji gazów cieplarnianych o 40 proc. w 2030 w porównaniu do 1990, ale to było mało dla zwolenników tej teorii naukowej. Postawiono na nowe ambitniejsze cele, mające „zdekarbonizować” UE do 2050 roku, bez względu na koszty.

Kraje UE miały się zobowiązać do osiągnięcia nierealnego celu ograniczenia emisji gazów cieplarnianych niemal w całości oraz do zrównoważenia pozostałych niewielkich emisji, za pomocą sadzenia lasów, które absorbują dwutlenek węgla. Potem ci pseudoekolodzy pewnie nakażą wycinanie tych lasów, żeby robić z nich drewniane sztućce i słomki do napojów, w imię walki z plastikiem.

Ekologiczne szaleństwo niestety postępuje. Orędownikami neutralności klimatycznej przez długi czas była głównie Francja, niedawno dołączyli do nich jednak Niemcy i to wystarczyło do uczynienia tego absurdalnego celu klimatycznego tematem debaty. Na szczęście Polska, Czechy, Węgry i Estonia, zablokowały procedowanie tego dziwactwa ekokomunistów.

Tym razem nie udało się narzucić niszczącego przemysł porozumienia, które było spełnieniem marzeń niektórych ruchów skrajnie lewicowych, ale z pewnością tak jak w przypadku ACTA2, będą to głosować do skutku.

Premier Morawiecki słusznie wyśmiał niektóre kraje zachodniej Europy, które szczycą się dużymi redukcjami CO2, a w rzeczywistości importują półprodukty takie jak cement, którego produkcja wymaga własnie dużej emisji dwutlenku węgla. W ten sposób bogatsze kraje oszukują same siebie i otoczenie, że się tak bardzo przeobrażają w kierunku ekologicznej egzystencji i wmawiają, że redukują emisje, podczas gdy de facto oddają je komuś innemu w outsourcing.

Poza tym trudno o lepsze dowód na to, że całe to ograniczanie dwutlenku węgla to przekręt niż fakt, że tylko kilka krajów na świecie poważnie podchodzi do kwestii redukcji dwutlenku węgla. Oznacza to, że z punktu widzenia klimatu nasze ekologiczne zadęcie jest całkowicie pomijalne, a Azji nie da się zmusić do wygaszenia produkcji więc nie ma znaczenia co zrobi Europa.

https://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 17 to “Polskie weto na szczycie UE zablokowało absurdalną próbę narzucenia ideologii „neutralności klimatycznej””

 1. kojak said

  Kryminalisci i bandyci zydowscy zrobili sobie z tego jak, zwykle krymnalne zlodziejstywo .

 2. Adrem said

  A najgorzej ,że CO2 jest korzystny , a w zasadzie niezbędny dla życia na Ziemi i dla nas.
  Im więcej CO2 tym bujniejsza wegetacja.

  Bujniejsza wegetacja na wskutek intensywniejszej fotosyntezy.
  Im więcej fotosyntezy, tym więcej O2 w atmosferze !

  Obecne 21% tlenu i 0,03, może 0,04 CO2 to chyba najniższe wartości w historii życia na Ziemi.
  Przyroda wymaga więcej i jednego i drugiego.

  Optimum to 1,5 % CO2 i 31 % O2.

  Poczytajcie o komorze normobarycznej, tam właśnie taka atmosfera jest !!!!!!

  Czemu te s-syny nam to robią ?!

 3. RomanK said

  Bo moga…..panie Adrem… moga ..bo im q…a pozwalamy!!!!! Placimy za ich glupoty..zamist dac w ryja zlapac za leb….dwa razy…eee…

  POlska delegacja….PiSowska…nie wierze….nie wierze dopuki nie pomacam…..

 4. revers said

  No ale oni to chyba licza te CO2 razem z wlasnymi opryskami chenitralsami, czy masowa wycinka podzwronkowych lasow i dzungli w do rzeczu amazoni, lub na syberii. Tylko w Amazonii lasy tropilane dzieki bujnej wegetacji szybko rekultywuja sie, gubiac pare gatunkow flory i fauny, gorzej na syberii tam moze wegetacja i rekultywacja trwac troche dluzej.

  W wypadku CO2 i podatkow CO2 , CO2 staje sie nowa bronia w globalnej wojnie ekonomicznej miedzy kontynentami i regionami na kontynetach, obok kreacji pieniedzy i dystrybucji przez IMF i Bank Swiatowy. Przez handel CO2 wykluczono cala galaz przemyslu weglowego w RP, przez zamkniecie kopaln na slaasku.

  Za to wzrosla ilosc odpadow, smieci o duzej zawartosci elementow toksycznych, jak i subctancji ktore moga produkowac CO2 w nadmiarze przez smieci sprowadzone z calej europy a nawet swiata bo z smieci z Nigerii, Australii, Kanady.

 5. Lily said

  Re 2;RomanK
  Rowniez NIE wierze. Pis,czyich interesow
  pilnuje?.Deklaracja z wrzesnia 2006 r.L.K.

 6. Easy Rider said

  W tym przypadku decyzja była sensowna, jednak trzeba mieć świadomość, że to może być nie tyle efekt samodzielnej decyzji PiS-u, lecz realizacji polityki administracji USA, która olewa globalne „ocipienie”. W innym przypadku może być mniej sensownie, gdyż nie zawsze fakt bycia amerykańskim słupem w UE będzie dla Polski korzystny.

 7. revers said

  dalej, tylko handle i pozycja przetargowa, zaplaci stara unia €€€€€ nie bedzie blokady.

 8. Lily said

  Czy TO nie z USA wyszlo,TO GLobalne
  Ocieplenie?.
  Niejaki „Maurice Strong”,byl „odkrywca”
  TEGO?. Zapytajcie niejakiego B.N,kto to byl.

 9. Sebastian said

  to zaraźliwe jest

  13-letnia Inga Zasowska z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęła samotny „Wakacyjny strajk klimatyczny” pod Sejmem. Będzie protestować w każdy piątek do końca lipca. Każdy może przyłączyć się do niej i naciskać władze, by w końcu zainteresowały się zmianami klimatycznymi.

  https://noizz.pl/ekologia/13-letnia-inga-zasowska-prowadzi-pod-sejmem-wakacyjny-strajk-klimatyczny/9mzhqb9

  ————-
  Niech jeszcze podejmie strajk całodobowy głodowy, z przerwą na śniadanie 8.30-9.00, na obiad 14.00-15.00 i na kolację 19.00-19.45
  Admin

 10. Dinozaur said

  Ad 8. Pan Maurice Frederic Strong był wieloletnim prezesem m. in. w latach 1970 Petro Canada
  i kuzynem Anny Luizy Strong, patologicznej bolszewistki, propagatorki najpierw leninizmu , potem stalinizmu i maoizmu .

  Na stałe w Sojuzie od 1930. W 1939- 1940 r. zwiedzała ona na zaproszenie Armii Czerwonej zajęte przez sowietów Kresy RP i produkowała pełne podziwu artykuły opisując rajskie życie na takowych . W końcu sowieci mieli już dosyć i ją wyrzucili. Przeniosła się do Chin i propagowała maoizm tudzież Wielką Proletariacką Rewolucję Kulturalną. Zmarła w 1970 w jedynym szpitalu w Chinach którego maoiści nie zdążyli przerobić na chlew.

  Jak zwykle , ocieplenie zaczęło się z głupoty , ale później zaczęło żyć swoim życiem .
  Pierwszą propagatorką teorii ocieplenia był nie kto inny tylko p. Margaret Thatcher . Najpierw chciała zlikwidować ( skutecznie ) górnictwo dołowe .

  Działał wtedy Club of Rome ( w nim starożytni ekologowie , np. wyżej wspomniany Pan Maurice Frederic Strong a od 1972 roku Pan Balcerowicz ) którzy uporczywie twierdzili , że rozwój gospodarki spowoduje nową epokę lodowcową . Thatcheryści , chcąc znaleźć argumenty dla ( skutecznego ) zlikwidowania górnictwa dołowego i rozbudowy energii jądrowej wystąpili z teorią odwrotną i ona się wyraźnie przyjęła , jako że zbiegła się z rozpowszechnieniem się nowej religii , której niewiele znaczącymi sektami są islam , komunizm , komunitaryzm i klimatyzm Religią tą był antyamerykanizm.

 11. Celem nie jest likwidacja emisji CO2, bo to jest nierealny absurd – za 98% emisji CO2 odpowiadają oceany. Natomiast likwidacja energetyki węglowej i ograniczanie emisji CO2 przez przemysł ma na celu likwidację „zbędnych ludzi” (!).

  Polska, Czechy, Węgry i Estonia – państwa rządzone przez okupacyjne syjonistyczne reżimy – zablokowały zbrodniczy idiotyzm z ograniczaniem CO2 w obawie przed protestami społecznymi (ludzie zostaliby pozbawieni ogrzewania, prądu, itd.), co zagrażałoby reżimom.

  W dzisiejszej Polsce likwidowane jest hutnictwo mimo, iż od dawna należy do obcego kapitału, ponieważ produkcja stali w IIIŻydo-RP/Polin przestaje być opłacalna z powodu rosnących kosztów wytwarzania, na który składają się wysokie podatki ekologiczne. Stal importuje się np. z Chin.

  Klimat dla barbarzyńców – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/12/04/klimat-dla-barbarzyncow/

 12. RomanK said

  Pani Lilly….zmiany klimatyczne sa nieodlaczna czescia Planety Ziemia… Zachodza non stop…z tym ,ze praktycznie ludzkosc nie obserwowala tych zmian ze wzgledu na krotki okres zycia Czlowieka. Duzo zmianilo se w ciagu ostatnich 30 lat…wyrwalo kawal informacji skrzetnie ukrywanej przez establishment.. ZMiany mialy charakter katastrofalny, ktory likwidowal cywilizaje…poprzednie zmuszajac do zczynania od zera…
  Dzis neistety jesli zachowalo sie cos z rzetelnej infromacji to sa tzw Swiete Ksiegi.. Mity i Legendy.
  Np jeszcze 50 lat temu na wspomnienie Potopu naukowcy wybuichali szczxeym smiechem….
  Czy Maurycy Strong…owszem ale to jeden z funkcjonariuszy…platnuch slug….
  Niech pani zagladnie co kryje sie za World Widlife Foundation…baby Ksiacia Malzonka Philipa….

 13. Troll Polonii said

  11
  Rzeczpospolitapolska

  To wszysko prawda – tyle, ze glownie w Europie.
  Chiny, Korea Poludniowa itp produkuja stal i sprzedaja na caly swiat; ale kupuja bardzo tanio rude zelaza z roznych bogatych w rude krajow.
  Jest to monopol wielkich korporacji na produkcje stali.
  A reszta to juz tylko pieprzenie w bambus dla gawiedzi.
  I zeby bylo o czym na blogach dyskutowac.

  Odchodza wiec w mediach i na blogach jalowe dykusje o zmianach klimatu i zanieczyszczaniu globu.

  Najwiekszy smietnik powoduja Stany Zjednoczone, i Chiny, przy czym Chiny od kilku lat maja bardzo skuteczne programy ekologiczne.

  Kowboje zas, nie tylko, ze robia smietnik z wod ladowych i morskich, zanieczysczaja odpadkami i dzikimi odwiertami cala planete – to jeszcze niszcza caly swiat zakazanymi bombami chemicznymi, nuklearnymi i balkteriologicznymi.
  Wystarczy tylko policzyc ile bomb spadlo na nasza planete w ciagu jednego roku; w samym tylko Jemenie i Afganistanie.

  Wszelkie dyskusje na temat C02 sa tak glupie, ze mozg sie gotuje.
  Wielkie korporacje kradna tez wode ze zrodel; i do butelek w supermarketach i do oczyszczania rudy.

  Odwierty glebinowe w Zatoce Meksykanskiej zatruly calkowita ekologie Zatoki.

  Przeorana przez kowbojskich wandali jest niemal cala Afryka.

  Najwiekszym wiec wrogiem zachodniej ‚demokracji’ jest Rosja, ktora probuje bronic wstepu do Syberii.

  Kazdy jeden Jankes, Polak, Niemiec, Anglik, Francuz czy Norweg jest osobiscie odpowiedzialny za biologiczne zanieczyszczenie Balkan.
  I nie ma zadnego usprawiedliwienia.

  Teraz Unia sie martwi o CO2???
  Naprawde???

  Gdzie byly unijne parchy jak zrzucono tysiace bomb uranowych na cywilna ludnosc Jugoslawii??
  Gdzie jest Unia gdy zdycha Sardynia???

  Cala ta troska Unii Europejskiej o ekologie przypomina stara schorowana, zasyfiona kurwe, ktora martwi sie utrata swojego dziewictwa.

 14. revers said

  re9

  to po malej szwedce Gercie Thunberg, zaczela od wagarow, teraz jest na piedestalach, za to niemieckie panie zielone opcjuja juz za likwidacja szkool podstawowaych. No akurat sie zagadza miedzy 8 a 13 rokiem zycia powagaruje, poprotestuje, pr-ki, hejty zrobi, szkola podstawowa odfajkowana, mature zrobi u zielonych albo u feministek, jak gendrowe studia i bedzie zielono mi, jak w piosence Andrzeja Dabrowskiego …
  .https://www.youtube.com/watch?v=mAmxCl-YAdU

 15. Jack Ravenno said

  Tak sobie kombinuje, że to całe globalne ocipienie to przykrywka czegoś poważniejszego. Rabowanie gojów jest niejako – przy okazji. Ktoś na świecie dysponuje środkami i metodami manipulacji pogodą. Nijak nie da się wytłumaczyć tego buяdelu jaki obserwujemy jakimiś „naturalnymi” przyczynami. To zbyt gwałtowne zmiany – za szybko to postępuje jak na tak duży obiekt, którym jest Ziemia.

  To NIE JEST naturalne i wygląda na szeroko zakrojoną operację PsyOp i kamuflowanie źródła zakłóceń klimatu poprzez wykorzystanie „fałszywej flagi” tzn. CO2, który jest elementem niezbędnym w atmosferze a jego ilość jest obecnie ewidentnie za niska.

  Zaś propagowaniu bzdur o „walce” ze zmianami klimatu przeciwstawiam inne fundamentalne zagadnienie – czy ludzie mogą „walczyć” z trzęsieniami ziemi?

  No – nie. Nie maja najmniejszej możliwości. Mogą się tylko domyślać, że gdzieś, coś, kiedyś… , np. Fukushima…. Pieprznęło i tyle. A przecież trzęsienia ziemi to zjawiska lokalne i ludzie nie dają rady, więc JAKIM KUЯWA cudem chcą cokolwiek zdziałać w przypadku GLOBALNEGO zjawiska jakim jest klimat?

  Komuś się coś popieprzyło. Ewidentnie.

 16. Adrem said

  Takie buty….

  https://www.wiocha.pl/1584962,Tak-to-dziala

 17. revers said

  Rekodowe skladowiska smieci w polsce jakos nikomu nie przeszkadzajaa

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/06/polska-smietnikiem-europy-i-swiata-padl-absolutny-rekord/?fbclid=IwAR2Gs1_Raasy_vmLqoxiQ0ImpKEDE_9X2t7ofGHrXw3BLxfIfDoLC0B4d6I

  i nikt nie przeliczy palacych sie na skladowiskach megaton odpadow i smieci na CO2, toksyczne gazy w powietrzu.

Sorry, the comment form is closed at this time.