Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Na śmierć i życie

Posted by Marucha w dniu 2019-06-22 (Sobota)

Okrutne zabójstwo 10-letniej Kristiny w Mrowinach, a następnie aresztowanie w asyście telewizyjnych kamer podejrzanego o morderstwo, wywołało potężny rezonans.

Eksponowanie w rządowej telewizji aresztowania podejrzanego, skuwania mu rąk i nóg kajdanami, a następnie wleczenie do radiowozu wzbudziło podejrzenia, że pan minister sprawiedliwości i generalny prokurator Zbigniew Ziobro postanowił wycisnąć z tej zbrodni cały sok na potrzeby kampanii wyborczej.

Demonstrowanie takiej surowości w sytuacji, gdy policja zachowuje zadziwiającą bezradność wobec parad sodomitów, podczas których „obraza uczuć religijnych” jest głównym wątkiem demonstracji, przy jednoczesnych groźnych deklaracjach samego Naczelnika Państwa znowu skłania do podejrzeń, że zuchwalstwo i bezczelność sodomitów mają pracować na użytek sukcesu PiS, którym w tej sytuacji może się zaprezentować jako unus defensor religii i Kościoła w Polsce.

W podobny sposób PiS postępuje w sprawie ustawy nr 447 JUST. Chętnie by oznajmił swoim wyznawcom, że jej „nie ma”, ale to byłoby mało wiarygodne, więc tylko składa buńczuczne deklaracje, że nie odda ani guzika, ale jednocześnie pan marszałek Kuchciński zdejmuje z porządku dziennego projekt ustawy „antyroszczeniowej”, zaś osobistości z obozu „dobrej zmiany” pryncypialnie chłoszczą każdego, kto próbuje ostrzec opinię publiczną przed prawdopodobnymi skutkami w postaci żydowskiej okupacji (occupatio po łacinie to po polsku – zawłaszczenie) Polski, nieubłaganym palcem wytykając im, że działają na rzecz Putina.

Tak samo postępowała PZPR, która każdą krytykę pod swoim adresem przedstawiała, jako wykonywanie obstalunku zachodnioniemieckich rewizjonistów i odwetowców, z Czają i Hupką na czele, nie mówiąc już o imperialistach amerykańskich.

Teraz na „odwetowców” nie można powiedzieć złego słowa, a „imperialiści” zostali Naszym Najważniejszym Sojusznikiem, ale schemat propagandowej retoryki pozostał taki sam, jak za pierwszej komuny. „Czym skorupka za młodu nasiąknie…”

Więc z jednej strony pan minister Ziobro, ale z drugiej sok próbuje wyciskać osadzony na operetkowej posadzie „rzecznika praw obywatelskich” pan Adam Bodnar który w imieniu „wszystkich obywateli” ujął się za podejrzanym, że został potraktowany brutalnie.

Zmusiło to rzecznika Komendy Głównej Policji do oświadczenia, że wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku, zgodnie z ustawą o zastosowaniu przymusu bezpośredniego.

Nie obyło się – jak to u nas – bez niezamierzonego efektu komicznego, bo pan rzecznik Ciarka dał do zrozumienia, że ta surowość wynikała również z obawy, że podejrzany rzuci się na policjantów, których było tam chyba kilkunastu. Ale skoro Grzegorz Braun został uznany za winnego poturbowania bodajże pięciu policjantów, to wszystko jest możliwe.

Złośliwi powiadają, że wystąpienie pana Bodnara nie było tak do końca bezinteresowne, bo podobno jego syn jest też podejrzany o dokonanie kilku rozbojów z użyciem noża. Ładny interes!

Niezależnie od tego sprawa tego morderstwa odświeżyła dyskusję na temat przywrócenia kary śmierci. Na razie są to rozważania czysto teoretyczne, bo dopóki Polska jest w Unii Europejskiej, to o zadnym przywróceniu kary śmierci nie może być mowy, jako że – wbrew temu co słowiczymi dźwiękami w głosie opowiadał mój faworyt, JE abp Józef Życiński – że w kwestiach światopoglądowych Unia nie będzie się do państw członkowskich wtrącała – nie tylko się „wtrąca”, ale i narzuca regulacje prawne, bombardując państwa członkowskie dyrektywami Komisji Europejskiej w ilości co najmniej jednej dziennie.

Tak się złożyło, że postulat przywrócenia kary śmierci ogłosiła Konfederacja, jako jedną z kilku „tez” przedwyborczych. Przed laty napisałem projekt takiej ustawy, więc jest gotowiec do wykorzystania – chociaż od tamtej pory sytuacja się zmieniła, bo kara śmierci została przez papieża Franciszka uznana za sprzeczną z religią katolicką. Ciekawe, że przez ostatnie 2 tysiące lat sprzeczna nie była i dopiero teraz papież Franciszek spenetrował prawdę. Skoro jednak przez dwa tysiąclecia Kościół trwał w sprośnych błędach Niebu obrzydłych, to skąd możemy mieć pewność, że i teraz w nich nie tkwi?

Ale trudno – o słusznych sprawach trzeba rozmawiać niezależnie od tego, co kto z możnych tego świata na ten temat uważa. Jeśli zatem chodzi o karę śmierci, to jeden z jej przeciwników zwrócił mi uwagę, jak ja, konserwatywny liberał, mogę popierać wyposażenie urzędnika państwowego w aż tak szeroką kompetencję.

Rzeczywiście coś jest na rzeczy, więc nie rezygnując z przywrócenia kary śmierci za morderstwa z winy umyślnej w zamiarze bezpośrednim, popierałbym zmianę kodeksu karnego w ten sposób, by art. 148 w takich sytuacjach przewidywał wyłącznie karę śmierci. Takie zagrożenie jest w prawodawstwie Singapuru, co prawda za posiadanie, czy handel narkotykami, ale zgodnie z wnioskowaniem a minori ad maius (komu nie wolno mniej, temu tym bardziej nie wolno i więcej), kara śmierci za morderstwo „z premedytacją” byłaby jeszcze bardziej uzasadniona, niż za posiadanie narkotyków.

Gdyby obowiązywało u nas takie właśnie prawo, to w tej sytuacji popełnienie morderstwa stałoby się tożsame z próbą samobójczą, tyle, ze bardzo skomplikowaną, przewidującą udział w niej osób trzecich. W tej sytuacji zadaniem sędziego byłoby tylko drobiazgowe ustalenie stanu faktycznego, a gdyby w następstwie tego badania okazało się, że zachodzi przypadek „morderstwa z premedytacją”, to reszta byłaby efektem działania samego prawa, bez konieczności podejmowania decyzji przez urzędnika państwowego.

Przy okazji chciałbym wyjaśnić sprawę mego projektu ustawy antyaborcyjnej, który składa się z jednego zdania w postaci dodatkowego paragrafu do art. 148. Brzmiałby on następująco: W razie zabójstwa dziecka jeszcze nie urodzonego sąd może podżegacza uwolnić od kary.

Jeden z Czytelników, a właściwie – widzów nagrania na YouTube zwrócił uwagę, że taka redakcja przepisu nie uwzględnia aborcji w sytuacji zagrożenia życia matki, czy też tzw. aborcji genetycznej (wada rozwojowa). To niezupełnie prawda, bo kodeks karny zawiera przepisy części ogólnej, między innymi o stanie wyższej konieczności, który polega na poświeceniu jakiegoś dobra prawem chronionego w celu uratowania innego dobra prawem chronionego, o ile między nimi nie występuje rażąca dysproporcja.

Nie ma zatem powodu, by powtarzać przepisy, które w kodeksie karnym już są, tyle – że w innym miejscu. Co do aborcji „genetycznej”, to jestem zdecydowanie przeciw – bo to właśnie wyposażyłoby urzędników państwowych w prawo decydowania, kto z ludzi niewinnych zasługuje na życie, a kto nie.

Takie uprawnienie byłoby zdecydowanie zbyt daleko idące, na co wskazuje przypadek 11-miesięcznego Szymona, który zmarł po odłączeniu go od aparatury podtrzymującej życie i to w zastanawiającym pospiechu, ponieważ komisja podjęła decyzję na godzinę przed umówionym spotkaniem z rodzicami chłopca.

Ponieważ przedstawiciele ruchu „antyszczepionkowego wysuwają podejrzenia, że nieodwracalne uszkodzenie centralnego układu nerwowego nastąpiło po podaniu chłopcu szczepionki przeciw pneumokokom, sytuacja nabiera dodatkowego dramatyzmu.

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 22 do “Na śmierć i życie”

 1. Moher49 said

  Ten gnój zostanie uznany za chorego i uniknie kary, potem będzie pracował jako seryjny samobójca.

 2. PISKORZ said

  . W siódmym miesiącu ciąży zaczęłam pisać dla ciebie pamiętnik, który planowałam ci podarować na 18. urodziny. Nie doczekałaś tego momentu, twoje życie zakończyło się brutalnie” – napisała matka.

  Matka dziecka podkreśliła, że przez 10 lat swojego życia Kristina bardzo dużo zrobiła. „Od baletu, przez taniec irlandzki, jazdę konną, piłkę nożną, grę na skrzypcach, naukę śpiewu, pływania, zajęcia artystyczne i warsztaty teatralne. Miałaś tysiące zainteresowań, podróże, odwiedziłaś kilkanaście państw (…) kochałaś ludzi (…) znałaś cztery języki, ale każdego dnia porozumiewałaś się tym, który był ci najbliższy sercu – językiem miłości” – podkreśliła matka.
  MATKA ZAMORDOWANEJ KRISTINY O SWOJEJ CÓRCE.! PS R. I. P.

 3. Olo said

  Podobno to kosze rny skur wy syn, więc jeszcze dostanie medal.

 4. assassin said

  I am the assassin, with tongue forged from eloquence
  I am the assassin, providing your nemesis
  On the sacrificial altar to success, my friend
  Unleash a stranger from a kiss, my friend
  No incantations of remorse, my friend
  Unsheathe the blade within the voice, my friend

  Who decorates the scarf with the fugi knot
  Who camouflaged emotion in a thousand yard stare
  Who gouged the notches from the family tree
  Who hypnotised the guilt in career rhythm trance

  Assassing, assassing, assassing, assassing

 5. 1. Dlaczego Kristina, a nie Krystyna?
  2. Ktoś widział zwłoki?
  3. Co tym razem władza chce przykryć tą „zbrodnią”?

  Ad. 1 – Należy tubylców przyzwyczajać do obcobrzmiących imion.
  Ad. 2 – Nikt poza aparatem władzy.
  Ad. 3 – Pewnie chodzi o „negocjacje” Dudy z Trumpem.

 6. AlexSailor said

  @Krzysztof M

  Być może ma Pan rację.
  Ale nie sądzę, żeby szli w aż taką mistyfikację.
  Według statystyk co roku jest wszczętych około 500-700 dochodzeń o zabójstwo,
  przy czym pewnie z drugie tyle uchodzi jako śmierć z przyczyn naturalnych.
  Z różnych powodów.
  Zatem mamy jakieś dwa zabójstwa dziennie w Polsce.
  Można zatem rozdmuchać coś w razie potrzeby.
  W tym przypadku zapewne do zabójstwa doszło, a imię Kristina
  związane jest w wieloletnim pobytem matki i dziecka za granicą.

  A tak w ogóle, to nie ma specjalnie czego ukrywać i nikt tego nie ukrywa,
  co podpisał JE Andrzej prezydent Duda, że tak dla jaj napiszę.

  Polska kupi z a olbrzymie pieniądze samoloty, które podobno nie nadają się do niczego,
  a na dodatek są nam niepotrzebne.
  Polska kupi gaz skroplony, którego cena zapewne będzie wyższa niż rosyjskiego,
  a już raz(?) doszło do przypadku zakupu gazu od amerykanów, który ci kupili i załadowali na statek w
  Rosji.
  Raczej nie dołożyli.

  Zawarto układ o finansowaniu okupacji Polski obiektywnie biorąc rzecz,
  Polska będzie utrzymywać wojska okupacyjne w dużym stopniu,
  wybuduje im bazy, i będzie chronić własnym wojskiem ich instalacji.
  Piszę okupacyjnych, bo takie warunki można narzucić tylko na kraj okupowany,
  a poza tym żądają od nas haraczu wielkości 4 polskich budżetów, a przecież
  już i tak płacimy setki mniejszych lub większych haraczy.

  Tak, że nikt tego raczej nie ukrywa, a nawet chwalą się tym w telewizji,
  a Polacy z radości skaczą i klaszczą w dłonie.
  Mimo, że już przez 3 lata okradziono nas z 30-35% oszczędności,
  co widać przy każdych zakupach.

  Na marginesie.
  Słucham sobie teraz dra Bartosiaka, naszego „strategosa”, i muszę
  powiedzieć, że takiego zbioru idiotyzmów i bzdur, dawno nie słyszałem.
  Nie to, że się nie zna, czy przekręca fakty, tylko to, że patrzy na
  świat i sprawy oczyma amerykanina – nie Polaka, i pewnie sam tego nie
  zauważa.
  Wie nawet, że amerykanie są zacofani militarnie, słabsi w poważnym
  starciu, ale to niczego mu nie nasuwa.
  Mówi, że inne kraje widząc słabość ameryki szukają kogoś innego,
  żeby się na niego skierować, a z drugiej strony w odniesieniu
  do Polski zero refleksji.
  Tak, jakby kierował się amerykańskim, a nie polskim interesem,
  bo przecież można i w sojuszu z ameryką swoje interesy realizować,
  a nawet w okupacji (Niemcy się odbudowały i zjednoczyły dominując Europę).
  Ale on zupełnie nie mówi o naszych interesach.
  Może nie może?
  Bo nie podejrzewam, żeby świadomie działał przeciw Polsce.

 7. Marucha said

  Re 5:
  1. Pytanie bez znaczenia dla sprawy.
  2. Ludzie z jej miejscowości zauważyli za to brak dziewczynki. Wszyscy biorą udział w spisku?
  3. Nie popadajmy w paranoję.

  W ogóle… Pan tak na poważnie?

 8. Boydar said

  Przykryć to raczej nie, raczej ‚do czego wykorzystać’. Się zdarzyło, trudno, cokolwiek z tym dalej – życia nie wróci, rozpaczy nie cofnie.

  Wojna to rozliczenie bojowe, jak ktoś zna to pojęcie, to zrozumie o czym mówię. Samiśmy do tej wojny dopuścili, trzeba było pierwszego żyda upiec nad ogniskiem jak sugerował Grabski; dzisiaj nie mielibyśmy Kubów Rozpruwaczy.

 9. Ad. 7

  W ogóle… Pan tak na poważnie?

  Już było w USA zawalenie się wieżowca z tęsknoty za dwoma pozostałymi. Był w Polsce teatrzyk pt. zabójstwo Adamowicza. Itp. Więc dlaczego nie rozdmuchać zabójstwa (?) dziewczynki?

  ——
  Rozdmuchać? Może. Choć było wyjątkowo bestialskie.
  Ale sfingować – co Pan sugerował???
  Admin

 10. Ad. 9 (Admin)

  Kobieta była długo za granicą. Więc o tym, co tam robiła, nie wiemy nic.

  Ta wrzawa w mediach, moim zdaniem, to także kolejny test na poziom świadomości społeczeństwa.

  Żyjemy w świecie milionów kłamstw. Te kłamstwa układa się w piramidy. Piramidy mają warstwy. Możemy dokopać się do bliskich warstw. Ale do głębokich – już nie.

 11. PISKORZ said

  re 5…bo Jej ojciec jest Czechem..Proszę nie zadawać infantylnych, głupich pytań..!!

 12. Troll Polonii said

  Wiadomosci z Polski sa przerazjace a przeciez nie sa to obcy nachodzcy:
  I nie ma na kogo zwalac, ale jestesmy dumni z …demokracji i wolnej Polski, w ktorej jest sto razy lepiej niz w okupowanym PRL-u..

  To tylko malenki fragmencik…

  Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii | Społeczeństwo Pikio
  https://pikio.pl/tvn-poinformowal-dziennikarka-nie-zyje-190419/

  Nawet na goscinnych wystepch:

  Włochy. Pijany kierowca tira z Polski staranował radiowóz. Ciężko ranił dwóch policjantów | Wiadomości ze świata – Gazeta.pl
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24926738,wlochy-polski-kierowca-tira-pod-wplywem-alkoholu-staranowal.html
  A w kraju:

  Wciąż zabijamy się na drogach. Pierwszy weekend wakacji i przerażający bilans wypadków
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24924550,wciaz-zabijamy-sie-na-drogach-pierwszy-weekend-wakacji-i-przerazajacy.html

  Zbrodnia w Jabłonnie. Obok ciała zabitej kobiety leżało jej miesięczne dziecko – Polsat News
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-22/zbrodnia-w-jablonnej-obok-ciala-zabitej-kobiety-lezalo-jej-miesieczne-dziecko/?ref=1491573

  Tragedia na Dolnym Śląsku. Mężczyzna zabił własne 3-letnie dziecko i wyrzucił ciało przez okno – Wiadomości i informacje z kraju – wydarzenia, komentarze dziennik.pl
  https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/591922,tragedia-mezczyzna-zabil-dziecko-okno-polcja-prokuratura.html

  Konkubent katował matkę dwójki małych dzieci na śmierć. Sąsiedzi słysze
  https://gazetawroclawska.pl/konkubent-katowal-matke-dwojki-malych-dzieci-na-smierc-sasiedzi-slyszeli-ale-nie-reagowali/ar/c1-14042683

  Jest wyrok ws. śmierci Igora Stachowiaka. Ojciec wyszedł z sali. „Nie zamierzałem tego słuchać”
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24923030,jest-wyrok-w-sprawie-smierci-igora-stachowiaka.html

  Morderstwo w Zielonej Górze. Policja zatrzymała syna i żonę 60-latka – Polsat News
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-22/morderstwo-w-zielonej-gorze-policja-zatrzymala-syna-i-zone-60-latka/?ref=1491573

  Cerekwica: Przebił nożem brzuch byłej dziewczyny w ciąży. Zamordował jej rodziców – Dziennik Wschodni
  https://www.dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/przebil-nozem-brzuch-bylej-dziewczyny-w-ciazy-zamordowal-jej-rodzicow,n,1000215450.html

  Śmierć 9-miesięcznego niemowlęcia. Rodzice zatrzymani – Polsat News
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-22/smierc-9-miesiecznego-niemowlecia-rodzice-zatrzymani/?ref=slider_1491573

  Brutalne morderstwo kobiety i trzyletniego dziecka. Nowe fakty w sprawie rodzinnego dramatu – WP Wiadomości
  https://wiadomosci.wp.pl/brutalne-morderstwo-kobiety-i-trzyletniego-dziecka-nowe-fakty-w-sprawie-rodzinnego-dramatu-6295228256835201a

  Uwaga! TVN: Tajemnicza śmierć matki sześciorga dzieciobywatel Holandii
  https://www.wprost.pl/kraj/10225937/uwaga-tvn-tajemnicza-smierc-matki-szesciorga-dzieci.html

  UWAGA! TVN 21.12 Ciecierzyn: Kobieta zamordowała czwórkę swoich nowo narodzonych dzieci. Makabryczne odkrycie policjantów | Polska Times
  https://polskatimes.pl/uwaga-tvn-2112-ciecierzyn-kobieta-zamordowala-czworke-swoich-nowo-narodzonych-dzieci-makabryczne-odkrycie-policjantow/ar/13759417

  W pożarze zginęła trójkę dzieci. Czy ich matka czuje się winna? Materiał Uwaga! TVN – NaszeMiasto.pl
  http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/w-pozarze-zginela-trojke-dzieci-czy-ich-matka-czuje-sie,5103841,artgal,t,id,tm.html

  Pobili go, bo ochlapał ich błotem. Mężczyzna zmarł – Polsat News
  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-01-31/pobili-go-bo-ochlapal-ich-blotem-mezczyzna-zmarl/?ref=powiazane

  Policjanci z Sosnowca zatrzymali 42-latka, podejrzanego o ciężkie pobicie swojego kolegi, pracującego w jednej z piekarni w tym mieście. Pobity 53-letni mężczyzna nikomu nie powiedział o swoim stanie zdrowia, zmarł po powrocie do domu.

  Nie żyje dwuletnie dziecko. Kilka godzin wcześniej lekarz odmówił przyjęcia go na oddział w szpitalu – NaszeMiasto.pl

  http://jeleniagora.naszemiasto.pl/artykul/nie-zyje-dwuletnie-dziecko-kilka-godzin-wczesniej-lekarz,5033375,artwid,t,id,tm.html

 13. Sarmata said

  Dlaczego nie ma kary śmierci za mord z premedytacją? Dlatego, że jest fikcyjna demokracja!
  Demokracja jest to metoda (metoda a nie ustrój) wymyślona przez żydów po to aby bezboleśnie dymać frajerskich gojów i to ich własnymi rękoma.
  W pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż« ks. profesor cytuje żydowskie źródło:
  „Czym jest demokracja dla żydów, to najlepiej to wyjaśnia żydowskie pismo
  pt. „Napiink”, wychodzące w Rumunii, gdzie powiedziano:
  „Nie można zaprzeczyć, że stosunek żydów do światowej demokracji jest
  zawsze jak najprzychylniejszy. My żydzi jesteśmy jak najgłębszymi wyrazicielami
  tej demokracji. Musimy być także jej wytrwałymi obrońcami. Żydzi
  w Nowym Yorku słusznie uczynili, oświadczając, że 5 milionów żydów może
  znaleźć jedyny ratunek walcząc o prawdziwą demokrację, organizującą cały
  świat””436.
  Tak więc demokracja to groźna choroba roznoszona (na siłę) po całym świecie przez żydów.
  _________________________________________________________
  436) Cfr. Nar. Ag. Inf. z 19 maja 1938 r.
  Demokracja wynosi tumanów na piedestał jak wzburzona woda szumowinę. Demokracja to choroba. Roznoszona na siłę po całym świecie przez żydów.
  Stan aktualny jest taki, że żyd ma Twoje pieniądze (83 – 87%) – Ty człowiecze masz gówno i czekasz kiedy Ci raczy dać jakieś 500+!
  Pan Stanisław Michalkiewicz ujął istotę rzeczy: „Wolność gospodarcza i własność prywatna zapewniają autonomię wobec władzy” Ja powiem jeszcze prościej – broń i pieniądze zapewniają autonomię wobec władzy. I dlatego nie macie Państwo ani jednego – ani drugiego.
  Tenże pan Stanisław Michalkiewicz często pokazuje nam jak winny wszelkiemu złu jest socjalizm. Ja powiem tak: żydom wcale nie chodzi o żaden socjalizm tylko o ubezwłasnowolnienie człowieka na poziomie jednostki, pozbawienie jej swoich pieniędzy i pozbawienie broni aby już o nic nie walczył. Socjalizm, komunizm, demokracja to jest tylko marka handlowa zależna od aktualnego etapu.
  Nie chodzi wcale o żadne -izmy tylko o to, aby pozbawić Cię efektów Twojej pracy człowiecze.
  Zrozumcie to wreszcie, że żyd Józef „ten trik” zastosował w Egipcie już 3700 lat temu!

  Kara śmierci za mord ma być a kto jest przeciwny to jest współsprawcą kikuset mordów w Polsce w ciągu roku. Jest naturalny próg tj. jest taka składowa stała istniejąca bez względu na karę śmierci np. mord w afekcie. Dla 37 mln. mieszkańców Polski ten próg to jest kilkaset morderstw rocznie (150 – 200). Reszta 200 – 400 morderstw, to wynik braku kary śmierci, o czym mówi JKM.
  P.S. Nawet chińscy komuniści są wyżej moralnie od tej zażydzonej Jewropy.
  W zażydzonej Jewropie nie może być kary śmierci bo sędzia-goj nie może pozbawić metafizycznego życia żyda bez względu ile zabiłby dzieci. Tak mówi Talmud. Goj nie może wydać wyroku śmierci na mordercę żyda i to wszystko. Zrozumcie to wreszcie i niech pan JKM nie powtarza głupot, że nie wie kto się podpisał pod zakazem „kary śmierci”. Podpisał się zbiorowo Talmud i koniec kropka. Poznajcie pozycję ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«, bo tam jest wszystko to o czym mówimy naukowo wywiedzione z pism żydowskich. Wystarczy przeczytać aby zrozumieć o co chodzi Panie Januszu.
  (prof. Barbary Engelking-Boni – „Dla Polaków śmierć to była kwestia biologiczna, naturalna, śmierć jak śmierć. Dla Żydów to była tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka”.)

  Sędzia to zwykły urzędnik państwowy. Jak źle pracuje to kopa w …. i następny. Co to jest? To hydraulikowi nie wolno zamienić miejscami wężyków z ciepłą i zimną wodą w umywalce a sędziemu wolno być niesprawiedliwy czy kłamać? Won mi z tym przywleczonym w ’44 sowieckim szajsem.
  I tak wodzą dwie kasty adwokatów i sędziów za nos miliony a miliony nie mają pomysłu jak to rozwiązać.
  Nie ma sędziego niezawisłego. Każdy jest zawisły. Każdy jeden!
  Chodzie tylko o to żeby taki sędzia był zawisły od filarów naszej cywilizacji jak: PRAWDA, SPRAWIEDLIWOŚĆ, MIŁOSIERDZIE a nie od bezpieki, kasy, amoralności (o kanalii na uchodźstwie w Karlsruhe nie wspominając).
  Jarzycie trochę?
  To tyle. Pokłony,
  Króluj nam Chryste

 14. Aleksis said

  Mam wrażenie, że wszystkie te informacje, dotyczacych patologicznych mordów i zachowań , podawane przez wszystkie portaliki, brukowcyki, maja na celu , zobojętnić ludzi na patologiczne zachowania. Czytając kolkanascie razy dziennie o rózych takich czynach i wydarzeniach, człowiek w koncu na nie zobojetnieje i przestanie reagować.

 15. Sarmata said

  re 14. Aleksis said 2019-06-23 (Niedziela) @ 16:09:03

  Bardzo słusznie.
  Chodzi o rzucenie narodu na kolana poprzez pedagogikę wstydu.
  Dobrze zaplanowane żydowskie działanie.

 16. Ad. 14

  Tak jest.

 17. Info2 : UWIELBIAM STYL AGNETA WPŁAYWU PANA SW. MICHAŁKIWICZA KTÓRY JEST KOPIĄ JĘZYKA STARSZYCH BRACI ( hibru) W KTÓRYM PRAWDZIWA TREŚĆ UKRYTA JEST MIĘDZY WIERSZAMI. Proszę zwrócić uwagę na rozbieżność miedzy tytułem a treścią artykułu. Tytuł jest dla uchwycenia uwagi polskiego bydełka a treść to już łomot na ministra Z.Ziobro który ośmielił się na wymianę wielopokoleniowej PRl-owskiej kadry systemu sprawiedliwości na kadrę bardziej zbliżoną do naszych czasów tj . do tak zwanej „ demokracji” w obecnej Polsce . Co do kary śmierci to jestem za ale tylko dla zdrajców polityków …tedy unikniemy samosądów nożem które się obecnie odbywaja ..Wystarczy wypoćyczyć u naszeo obrońcy ( USA) humanitarne krzesło elektryczne ..Roczne wyroki w zawieszeniu ??- kpią czy o droge pytają…???

  ——-
  Pisze Pan bez wahania rzeczy, które każdy sąd uzna za oszczerstwa.
  Admin

 18. Ad. 17

  „Wystarczy wypożyczyć u naszego obrońcy ( USA) humanitarne krzesło elektryczne…”

  Humanitarne, to jest przerwanie rdzenia kręgowego przez powieszenie (szarpnięcie).

  ——————–
  Adwokaci i lekarze często wnosili prośby, by zaniechać tej okrutnej i nieludzkiej formy mordowania.

  Ostatnia egzekucja na krześle elektrycznym miała miejsce w 2013 roku. Zaprzestano tego typu metody uśmiercania, bo okazało się, że jest to jednak metoda wyjątkowo okrutna – zdarzały się przypadki, że skazańcy „nie chcieli” umrzeć i prąd włączano wielokrotnie, bowiem w sentencjach wyroków sędziowie wyraźnie piszą „aż do śmierci”, a poza tym skazaniec faktycznie się smaży porażony potężną dawką prądu.
  Do tego czasu na krzesłach elektrycznych usmażyło się ponad 4000 skazańców.

  http://www.paranormalne.pl/topic/37322-o-krzesle-elektrycznym-slow-kilka/
  ——————–

 19. AniaK said

  Na moje oko pan Bodnar jako Rzecznik Praw Obywatelskich ma trochę zachwiany system wartości i nie do końca logiczny sposób rozumowania, ale uważam że podawanie do publicznej wiadomości newsa o synu pana Bodnara było trochę nieładną zagrywką. Niewykluczone że pan Bodnar broniąc Jakuba A. wczuł się w sytuację i pomyślał o synu, ale moim zdaniem to nie był odpowiedni moment na poruszanie tego tematu. A tak na marginesie, myślę że robienie ofiar z przestępców może przynieść więcej złego niż dobrego.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-kroki-prawne-wobec-tvp-po-materialach-o-synu-adama-bodnara,nId,3060739#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  ——
  Pani Aniu, czy zawsze musimy być eleganccy i dżentelmenścy wobec takich buców, jak ten „rzecznik”?
  Ukraińskie/chazarskie geny już dają znać o sobie w kolejnym pokoleniu.
  Syn nożownik to kiepska rekomendacja.
  Admin

 20. O wypożyczeniu krzesła elektrycznego pisałem symbolicznie z dwóch powodów :
  – dla zniechęcenia walczących o stołki
  -dla wyróżnienia polityków przy wymierzaniu kary która powinna być co najmniej dwukrotnie wyższa niż dla zwykłego obywatela ( o tym nawet mówią biskupi w przypadkach pedofilii w kościele)-
  -masakra smoleńska gdy premierem był Tusk jednocześnie główny odpowiedzialny za to zdarzenie został wyróżniony ucieczką do przodu na stanowisko UE. Jest skandalem i zarazem okazuje do jakiego celu służy UE. Tusk
  skorzystał z immunitetu gdy zwykłego obywatela nie uratowały by nawet wariackie papiery. Immunitety w obecnej Polskiej demokracji są wykorzystywane do popełniania bezkarnie przestępstw bo kara Arabskiego jest symbolem takiej bezkarności. Ile skazano niewinnych ludzi na dożywocie?? Kociokwik w całej prasie polskiej za prawidłowe traktowanie przez policję ludobójcy jest także kolejnym przypomnieniem tego o czym pisze Orwell :
  CZŁOWIEK KTÓRY MÓWI PRAWDĘ JEST W UPADŁYM SPOŁECZEŃSTWIE CENTRALNYM OBIEKTEM NIENAWIŚCI A W NASZYM POLSKIM PRZYPADKU TAKIM STAŁ SIĘ ZBIGNIEW ZIOBRO, JEDEN Z NAJBARDZIEJ UCZCIWYCH POLITYKÓW W POLSCE. Od 14 lat obserwujemy jego poczynania w walce o wyczyszczeniu systemu sprawiedliwości z pozostałości PRL. Stąd pochodzi wrzask mediów opanowanego przez elementy z PRL systemu sprawiedliwości. Tu nie chodzi o niezawisłość sędziów ale ich istnienie w systemie które w demokracji jest absolutną najwyższą władzą a w naszym polskim wydaniu ukrytą dyktaturą

 21. Marucha said

  Re 20:
  Człowiek który mówi prawdę jest w upadłym społeczeństwie centralnym obiektem nienawiści a w naszym polskim przypadku takim stał się Zbigniew Ziobro, jeden z najbardziej uczciwych polityków w Polsce

  Ale uczciwosci nie starczyło mu na przykład na zajęcie się Mateuszem Piskorskim.

 22. Listwa said

  @ 21 Marucha

  Aferę gruntową ma nie wyjaśnioną.
  W tle Lepper i jego premierostwo.

  ———
  Jasne.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.