Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Na starość jej się przypomniało. Trump miał ją zgwałcić ćwierć wieku temu jak miała 53 lata.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-22 (Sobota)

Dziennikarka i autorka E. Jean Carroll oskarża Donalda Trumpa, iż miał ją zgwałcić w 1995 roku. Prezydent twierdzi, że kobieta kłamie i nigdy jej nie spotkał.

Się lampucerze przypomniało…

Caroll wydaje książkę i w ramach promowania jej opublikowała artykuł w „New York Magazine”, w którym pisze iż w 1995 roku, albo wiosną 1996 roku została zgwałcona przez Trumpa. Carrol wystąpiła na okładce magazynu, a jej zdjęcie podpisano ”To miałam na sobie 23 lata temu kiedy Donald Trump zaatakował mnie w przebieralni Bergdorf Goodman”.

Dojśc do tego miało w przymierzalni sklepu Bergdorf Goodman w Nowym Jorku. Carroll ma teraz 76 lat. W momencie więc gdy Trump miał ją w owej przymierzalni gwałcić miała 52, albo 53 lata. [Cóż za atrakcyjny obiekt dla gwałciciela, który mógł wybierać i przebierać w babach! – admin]

Teraz Carrol pisze do magazynu „Elle”, Playboy” i brukowca „Esquire” i promuje swą książkę wspomnieniową.

W oświadczeniu dla dziennikarzy Trump oznajmił, że kobieta kłamie i nigdy w życiu jej nie spotkał. „Nigdy w życiu nie spotkałem tej kobiety, a teraz ona próbuje sprzedać swą nową książkę” – tłumaczy prezydent. „To pokazuje jej motywację. Jej książka powinna wylądować na półce z fikcją”.

Wskazuje też, że nie ma żadnych zdjęć, czy nagrań ze sklepu, które w jakikolwiek sposób mogłyby potwierdzić zdarzenie, czy jego obecność na miejscu. Właściciel sklepu – Bergdorf Goodman, mówi, że nie ma też żadnego raportu na ten temat i żadnych relacji pracowników.

„To fatalne, że ludzie wierzą w takie rzeczy, gdy nie ma żadnych dowodów” – oświadczył Trump. „Jeszcze gorsze jest promowanie swych podupadających redakcji poprzez rozpowszechnianie fałszywych oskarżeń. To jakaś epidemia” – dowodził.

Trump oświadczył również, że takie fałszywe oskarżenia o gwałt osłabiają moc prawdziwych oskarżeń o seksualną napaść.

Wezwał również tych, którzy mają wiedzę, iż Partia Demokratyczna, współpracuje jakoś z Carroll, albo „New York Magazine”, by dali o tym znać. „Świat musi się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. To haniebne i ludzie powinni być karani za takie fałszywe oskarżenia” – napisał Trump.

[Czyli, zaraz… zaraz… to w Hameryce bezpodstawne, kłamliwe oskarżanie ludzi o ciężkie przestępstwa NIE JEST KARALNE??? – admin]

Trump nawiązał w ten sposób do powoli rozkręcającej się kampanii prezydenckiej, w której może pojawić się mnóstwo oskarżeni i pomówień.

https://wolnosc24.pl

Komentarzy 19 to “Na starość jej się przypomniało. Trump miał ją zgwałcić ćwierć wieku temu jak miała 53 lata.”

 1. RomanK said

  Nie- nie jest niestety….
  Owszem moze pan ja podac do sadu i skarzyc o wszystko co panu naryszlo jej zachowania…i o odszkodowanie. Ale tylko z powodztwa cywilnego. A rezydenta wolno wyzywac, oskarzac bo to osoba publiczna…i moz ebyc krytuykowana.
  Problem jest , ze jesli baba nie ma nic..to nawet jak pan wygra proces ktory kosztuje tez…nic pan nie odzyska.

  ——
  Odzyska, nie odzyska… ale puścić babsztyla z torbami dałoby i tak pewną satysfakcję.
  Admin

 2. JW said

  Przerażające w tym wszystkim jest to, że byle szmata może oskarżyć kogokolwiek o gwałt (choćby i po dziesięcioleciach) i zniszczyć człowiekowi życie. Patrz sprawa Billa Cosby’ego. Nie wiem, czy w końcu był winny czy nie, ale zastanawiam się, jak można komuś sądownie udowodnić gwałt po okresie dłuższym niż parę tygodni od domniemanego przestępstwa (DNA i takie tam). Wystarczy oskarżenie, a już tzw. społeczeństwo staje murem za szmatą, ogłasza człowieka winnym, do szmaty przyłączają się inne szmaty w myśl #MeToo i po człowieku. Jeżeli to wszystko nie jest częścią żydowskiej operacji rozbijania więzi społecznych wśród gojów, to ja jestem baletnica.

 3. provincjal said

  Dlatego też należy uzbroić się w grubościenne kondony i worki plastikowe na nie.

 4. RomanK said

  Prawda nie ma zadnego znaczenia… „Lady” jest nastepna odslona tego samego planu Deep State NWO..Get the Trump….na to dostaje pieniadze i advicatow…ksiazka to tylko pretekst do przelewu pieniedzy.
  Kto pamieta ksiazke Radka Sikorskiego… Strefa zdekomunizowana” ..dostalem ja nowiutka, od faceta ktory rpacowal w duzych zakladach graficznych , gdzie przywiezli cale opakowania..do zmielenia:-)))
  Ciekwy temat…: Praca dla pan w Israelu

  https://justice4poland.com/2016/07/21/world-wide-white-slave-trade-centred-in-israel/

 5. ibrahim ibn jakub said

  jebana sucha pizda…..

 6. NyndrO said

  Ja tam kobity nie znam, ale przecież mogli się pukać. Pewnie pukał wiele celebrytek, ale to coś złego? Nie przepadam za żadnym amerykańskim patriotą, wolę Indian, ale czy ta baba nie miała prawa się cyknąć z Trumpem? Mam nawet podejrzenia, że została dziennikarką i autorką właśnie dla tego, że się waliła. Pewnie Kenijczyka też po małpiej trąbie macała. Zaraz se przypomni, że zna ją Platon i Adam z Ewa, ktorzy ją dmuchali na rynku i kazali nagrać to na kamerze Sony, lecz nagrania zniknęły poprzez KGB. A Pan Putin tak se siedzi i patrzy wraz z Chińczykami na to usa.I je tort.

  ———–
  Jak na razie – ma ZERO dowodów na swoje twierdzenie.
  Admin

 7. Baba jest z narodu prawniczego, a korzenny New York Times ostro wojuje z Trumpem.
  Wygląda na to, że jak wszystkie ręce na pokład, to i wszystkie waginy do mediów.

 8. Ad 6, 7
  Sorry, dwa razy prawie to samo – tajemnice WordPressa. Najpierw cisza, a za chwilę obie kieszenie na wierzch.

 9. Troll Polonii said

  Najpiekniejsze zdanie prezydenta USA:

  „To fatalne, że ludzie wierzą w takie rzeczy, gdy nie ma żadnych dowodów” – oświadczył Trump. „Jeszcze gorsze jest promowanie swych podupadających redakcji poprzez rozpowszechnianie fałszywych oskarżeń. To jakaś epidemia” – dowodził.

  I to opowiada Trump, ktory wywalil z kraju 72 rosyjskich dyplomatow bez NAJMNIEJSZEGO powodu i dowodu – na podstawie falszywych oskarzen i prasowych doniesien!.

  A tak zwany „babsztyl?”
  Taki sam przedstawiciel biznesu jak i Trump.
  Bo najwazniejszy w USA jest profit z biznesu.

  Ksiazka moze przyniesc dochod – tak jak prezydenckie dochody rodzinne.

  Kiedys A. Fredro popelnil takie stwierdzenie:
  ‚Wart Palac Paca a Pac palaca’.

  I dobrze powiedzial.
  Pewnie juz wtedy Aleksander Fredro mial na mysli Trumpa i jego kontakty z przedstawicielkami klasy biznesowej.

 10. NyndrO said

  Volenti non fit iniuria. Nie przepdam za tym amerykańskim ściemiaczem z tupecikiem na łbie, któren to w ostatniej chwili oszczał się w majtki i nie atakował Rosji i Chin, a nawet Indii i Brazylii, ale jest na serio śmieszniejszy, niż tusk. On chyba wie, że jest szmata zwykła. Tylko szkoda tej laski. Ona chyba wali amfę, ubierając garnitur za 10000000000 dolarów. Jajca, jak choleha. Ale będąc szczery, walnąłbym ją. 😉

 11. Anucha said

  No no a ja myślałem,że nekrofilię uprawiają tylko zimni chirurdzy
  Faceci po 60-tce nie muszą szukać partnerek na geriatrii i wystarczy jak są trochę przystojniejsi od diabła😀

 12. Boydar said

  A wg. mnie Trump słusznie to oszczał, jego think-tank czai prawidłowo.

  Ale i tak podejrzewam że tą „aferkę” usmażyli wspólnie 🙂

 13. NyndrO said

  O, przepraszam….jezdem przed czterdziestką, a pyknąłbym Ivankę. Chociaż…. nie. na odpowiednim bimbrze walnąłbym i dziennikarkę. Tylko obawiam się, że z dechy w gupi pysk.

 14. Boydar said

  Panie Nyndr0 przesympatyczny, wychodzi, że Panu to się chce ruchać, a nie Ojczyznę ratować.

  Podejrzewam jednak, że Ty to jesteś tylko erotoman gawędziarz, inaczej Anna by Ci już dawno łeb ukręciła, bez względu na różnicę mas.

 15. Sarmata said

  Mediami w 100% w USA sterują żydzi. To oni doprowadzają świat do absurdu ponieważ są chorzy podwójnie. Raz na „naród wybrany” a po wtóre na chorobę Taya-Sachsa. To determinuje takie zachowania jak opisane w powyższej notce.
  Połączenie tych dwóch ciężkich schorzeń pod jednymi czaszkami daje takie efekty.

  Żydzi tak mają. To jest powodowane u nich chorobą Taya-Sachsa (gangliozydoza GM2).
  Choroba Tay-Sachsa to rzadka choroba genatyczna o charakterze spichrzeniowym. W jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w komórkach mózgu. Jest to substancja lipidowa, a przyczyną jej spichrzania jest upośledzenie lub brak wydzielania β-heksozaminidazy, która rozkłada gangliozyd GM2. Jest to choroba występująca w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Ustalono, że mutacja i jej dziedziczenie jest spowodowane bliskie pokrewieństwo rodziców dziecka np. małżeństwa między kuzynostwem, wujem a siostrzenicą.

  Przykładową jest choroba Tay-Sachsa występująca najczęściej w populacji Żydów Aszkenazyjskich.
  Przyczyny choroby Choroba Tay-Sachsa (łac. morbus Tay-Sachs, ang. Tay-Sachs disease), znana jeszcze pod nazwami gangliozydoza GM2, niedobór β-heksozaminidazy i sfingolipidoza, to choroba spichrzeniowa. Oznacza to, że w jej przebiegu dochodzi do odkładania się gangliozydu GM2 w ośrodkowym układzie nerwowym. Gangliozyd GM2 to substancja lipidowa. Spichrzanie się jej w mózgu jest efektem niedoboru lub braku enzymu rozkładającego gangliozyd GM2 – β-heksozaminidazy. Jest to skutek mutacji w genie HEXA, dziedziczona autosomalnie recesywnie. Odkładanie się GM2 w mózgu skutkuje pojawieniem się objawów chorobowych. Występowanie i rozpowszechnienie
  Choroba występuje w populacji Żydów Aszkenazyjskich, Cajunów i Amiszy. Częstość występowania choroby oszacowano na 1:3600 wśród Żydów Aszkenazyjskich i 1:320 000 noworodków w USA.

  Powiem obrazowo tak: za żydami i ich durnymi, wydumanymi „teoriami” nie nadążysz choćbyś chciał więc należy dać sobie spokój w tym współzawodnictwie. Powszechnie wiadomo, że żydzi to najmniej bystry narodek na świecie. Dowodem na to jest powszechnie znany a przez nikogo nie dostrzegany fakt-dowód, że żydzi przez 2000 lat(!) nie rozpoznali prawdziwego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Maryji matki Bożej, których to rozpoznają nawet małe, niepiśmienne dzieci jak w Fatimie, Lourdes, la Salette czy Gietrzwałdzie. Żydzi są wyjątkowo mało spostrzegawczy i stąd te ich „błyskotliwe” teorie ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy jest oczywiście „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).
  To są brednie dla jeszcze głupszych od nich szabes-gojów. Nie ma ani jednego dowodu na te brednie mośka Darwina w odróżnieniu od tysięcy dowodów na zaistnienie potopu ok. 4400 lat temu. Zastanów się nad tym: Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3

 16. Sarmata said

  re. 15
  Nie wiem czemu został zmieniony lin do wpisu? Miał być materiał „Zagadka Mamutów. KontrEwolucja#3”

  a jest o mutacjach.
  Dlaczego tak się dzieje, wie ktoś?

 17. NyndrO said

  Ojczyznę uratuje Pan, nie mam wątpliwości! Ale na zapleczu ktoś musi dymać. To równie ciężka praca. Także niech Pan da sygnał przed zapleczem, gdyby Pan chiał Colę zero cukru. Pawiany wchodzą na ściany, czy coś takie. I PRZEAŃ SIĘ ZE MNĄ DROCZYĆ, BO, BO POBIJĘ SIEKIERĄ I POPRAWIĘ NUNCZAKIEM! Ty A.D. jeden.

 18. ibrahim ibn jakub said

  W Arabii Saudyjskiej ta ździra zostałaby ukamienowana bez sądu i procesu w 5 minut po programie telewizyjnym, przez rozentuzjazmowanych, uduchowionych, w religijnej ekstazie wyznawców srallacha.

 19. Boydar said

  I tak Cię lubię … 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.