Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
  . o O JKM i nie tylko…
  lewarek.pl o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  lewarek.pl o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Yah o Primum non nocere
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  . o Primum non nocere
  revers o Wolne tematy (81 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Tak pis spłaca roszczenia majątowe Żydom.

Posted by Marucha w dniu 2019-06-22 (Sobota)

1) 3 mln złotych na rytualną łaźnię, mykwę dla żydów. Inwestycja kosztowała 4 miliony złotych, z czego 3 miliony złotych pochodzą z dotacji regionalnego programu operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 (w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego)” – pisze gazetawroclawska.pl.

Mykwa to łaźnia rytualna, w której żydzi dokonują obmycia się przed postem. Niektórzy korzystają z mykwy codziennie. Wszystko fajnie, niech sobie żydzi budują, co im się żywnie podoba… tylko dlaczego za nasze pieniądze? Dlaczego, aż 3 mln złotych przeznaczono na łazienkę dla żydów ze środków RPO miasta Wrocław?

2) Żydzi najpierw sprzedali za grubą kasę swoją siedzibę teatru żeby Polacy zapłacili im za nową – 150 milionów dotacji dla Teatru Żydowskiego. To decyzja z września 2018 r. żydówki prezydenta miasta Gronkiewicz-Waltz i warszawskich radnych.

W październiku 2015 r. firma Ghelamco Poland zakupiła grunt od żydów czyli Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce na którym stał budynek teatru i tym samym stała się właścicielem obiektu przy pl. Grzybowskim 12/16 w Warszawie. Teraz na nowy teatr żydzi dostali pieniądze od Warszawiaków.

3) Teatr Żydowski będzie występować w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa i w Warszawskiej Operze Kameralnej, a wybrane imprezy odbywać się będą w Austriackim Forum Kultury. Po remoncie Fabryki Trzciny zespół tymczasowo przeniesie się na warszawską Pragę. Przez najbliższy rok instytucja będzie „teatrem latającym”. Stołeczny Teatr Żydowski wraca do pracy po kilku miesiącach niepewności co do przyszłości instytucji.

4) Aż 100 mln zł – tyle otrzyma niewielka prywatna fundacji, która wyremontuje cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej w Warszawie – na miejsce gdzie leżą żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni za ludobójstwo na Polakach. Za to na dziedzictwo Kresów Wschodnich polskie władze przez rok przekazały 10 razy mniej. 8 grudnia 2017 r. Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie.

Za ustawą zgodnie zagłosował praktycznie cały sejm (nie licząc 4 posłów) w tym ci z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kukiz’15, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i koła „Wolni i Solidarni”. Krystyna Pawłowicz, Marek Kuchciński, Beata Kempa, Adam Andruszkiewicz, Marek Jakubiak, Paweł Kukiz, Katarzyna Lubnauer, Joanna Scheuring-Wielgus, Stefan Niesiołowski, Grzegorz Schetyna i wielu innych – wszyscy zagłosowali tak samo.

5) Żyd Morawiecki dotuje z pieniędzy Polaków karę dla hochsztaplera bankowego JP Morgan odpowiedzialnego m.in. za wywołanie kryzysu światowego w kwocie 20,2 mln zł. Bank USA otrzyma od Polaków łapami żydów horrendalne dofinansowanie w kwocie w wysokości 20,2 mln zł.

JP Morgan może zapłacić 13 mld dol. kary, aby uniknąć postępowania cywilnego w sporze z rządem USA. Chodzi o sprzedaż słynnych instrumentów finansowych, które przyczyniły się do wybuchu kryzysu. Gdyby ugoda doszła do skutku, byłaby to największa w historii kara zapłacona przez prywatną instytucję. Prawnicy banku prowadzili od dawna rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości. Ostatecznie warunki ugody prawdopodobnie w piątek już po sesji giełdowej w USA potwierdził prezes banku Jamie Dimon z prokuratorem generalnym Erikiem Holderem.

6) Muzeum Historii Żydów Polskich jest pierwszą w Polsce instytucją publiczno-prywatną, stworzoną wspólnie przez rząd (w ramach budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), samorząd lokalny (budżet Warszawy) i organizację pozarządową (Żydowski Instytut Historyczny). Z budżetu państwa i budżetu Warszawy na inwestycję wydano w sumie 180 mln złotych. Każdy podatnik wyłożył więc ponad 7 złotych. 140 mln dołożyło stowarzyszenie ŻIH, które odpowiada za sfinansowanie i organizację wystawy głównej.

7) W 2005 roku, Lech Kaczyński pełniąc obowiązki prezydenta Warszawy,— Wkład finansowy Warszawy w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40.000.000 złotych w gotowce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy – według cen działek w Warszawie wartej 130.000.000 złotych.

8) PIS pierwszą ustawą zabronił kupna ziemi rolnej Polakom, w zamian każdy Rabin może kupić ile chce bez podatku. Podatków żydzi praktycznie w Polsce nie płacą bo wszystko podciągają pod działalność sakralną.

9) Stumetrowa działka w samym centrum za 1800 zł. Kupiła ją Gmina Żydowska z 99procentową ulgą, Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł.

10) Gmina Żydowska dostała za darmo w Ostrowie powiat Inowrocławski budynek Szkoły Podstawowej nr 12 (obecna siedziba WSG) , spadkobiercy właściciela pałacu mieli zapłacić. Starosta Tadeusz Majewski tłumaczy, że żydowskie gminy wyznaniowe są inaczej traktowane przez polskie prawo niż prywatni właściciele

11) PO wspólnie z PIS i całą resztą przegłosowano ustawę w istocie to „emerytura dla żyda”. Mało na tym, tacy zbrodniarze jak Morel mordercy narodu polskiego z UB mieszkających w Izraelu otrzymują „emerytury” od żydowskiego zaborcy wyłonionego po 89 roku – 28 maja 2014r. na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że od przyszłego roku 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł).

Żyd Morawicki z jego ekipą odmawia ujawnienia wysokości ogólnych kwot jakie Polacy wydają na ten cel.

12) A o ilu mniejszych dotacjach mających postać zwykłej grabieży społeczeństwo nie jest informowane ? Np. obrady Knesetu w Krakowie które już przybrały formę cyklicznych spotkań. Czerwiec 2012 r. Berlin – I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
W drugim dniu Kongresu omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski.

Michał Zadara zaproponował, żeby 15% pieniędzy z budżetu państwa przeznaczyć na kulturę, ponieważ to uzdrowi nasze państwo ze wszelkich problemów; Katarzyna Czeczot wysunęła z kolei postulat, że polski system szkolnictwa powinien zrezygnować z dotychczasowego kanonu literatury nauczanej w szkole (precz z Mickiewiczem i Sienkiewiczem!) itp, itd. Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln – ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!!

Polacy jako goje mają płacić podatek na przeprowadzkę 3,3 mln. żydów do Polski taki jest postulat Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce pkt. 2. Podatek „reintegracyjny” pokrywający koszty sprowadzenia 3.3 miliona Żydów do Polski. A w pkt. 3 Hebrajski jako drugi oficjalny język w Polsce.

gazda o
https://niszczsyjonizm.blogspot.com

Komentarzy 16 do “Tak pis spłaca roszczenia majątowe Żydom.”

 1. Sarmata said

  Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…
  447 JUST – moje uwagi:
  Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

  PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:
  Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.
  Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat „wolności” już dała uzurpowane 300 mld. $.
  Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300 mld. $.
  Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.
  Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu” – Marian Miszalski
  https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737
  Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 2. Moher49 said

  Nic do idiotów mieszkających w Polsce nie dociera. Obłęd jakiś, syndrom Jerozolimski. Za PIS gotowi oddać życie.

 3. Sebastian said

  tak tylko zapytuję, czy tam po obmyciu będzie tzw. ubój, jak tak to ok

 4. ibrahim ibn jakub said

  Czy jak przykleję sobie pejsy, brodę i założę całkiem ch….jowy kapelusz to też mi coś skapnie panie prezesie ?

 5. abcdef said

  Czy Pan Admin może usunąć mój wpis @3 — żródło obrazka, zorientowałem się przed chwilą, jest żydowska prasa. (Well, która nie jest?) W zamian może ten obrazek, choć powyższy jest perełką —

  https://i0.wp.com/respvblica.com/wp-content/uploads/2017/12/usa-trump-netanyahu_2.jpg?zoom=1.3300000429153442&resize=616%2C347&ssl=1

 6. RomanK said

  Panie Ibrahim,,,zeby byc zydem.. musi pan obrzynac nie doklejac….

 7. RomanK said

  TYlko nie idiotow panie MOher…. ludzie maja swoje probemy ,,egzystencjonalne..tzn jak przezyc ..
  Caly problem nie polega na pieniadzach..pieniadze moze zrobic bank na poczekaniu…to taka sama fikcja i abstrakcja,,jak potega Israela….
  Problem jes to podkresla pan Michalkiewicz..ze taki zapis na hipotece POlski daje calkowita przewage ekonomiczna Grupie ( wcale nei licznej…bo masy Zydow z tego eni maja nic!!!)zydowskich cwniakow i Oszustow..ustanawiacja ich rzeczywstymi wladcami Polski i Polakow..
  POd taki zstaw podpisany czyli gwarantowany prze zPolski rzad oni samo zrobia sobioe pieniedzy tyle ..ile chca…przynajmniej 10 krotnie…czyli ok 3 bilionow dollarow….
  Czy ktos moze soibe wyobrazic- jakie to daje przebicie nad pozbawiona grosza masa gojow????
  To wina tzw Konstytutki….ktora nei pozwala na kreowanie Pieniadza Polsiemu rzadowi.
  POlacy masowo powinni wstepowac do PiSu……

 8. Olo said

  Nie byłoby w Polsce żydowskiego bandytyzmu i złodziejstwa, gdyby nie żydo-banderowskie k u r w y z Partii Interesów Syjonistycznnych.

  Panie Olo, na dobrą sprawę wszystkie partie są takie same.
  Admin

 9. Moher49 said

  @7,
  Panie Romanie, większość w Polsce nie ma problemu jak przeżyć. Większość się sprawami kraju ani regionu nie interesuje.
  Uważają, jest rząd, powinien rządzić tak, aby Polakom było dobrze i bezpiecznie. Internet, Gajówkę ogląda niewielu.
  TV kłamie, służy rządzącym partiom.
  W USA ma pan podobnie, żydy robią co chcą, rządzą Trumpem, pieniądz kreuje prywatny, żydowski bank.

 10. RomanK said

  Upraszcza pan panei Moher…Trumop powoduje u tych ktorych pan zwie zydami ,,ciezka chorobe…i placz i zgrzytanie zebow..
  Wsciekly i rozgrzany do koloru…plujac powiada…ten prezydent nei odpowie nawet jakby zaatakowano Israel……czujke pan bluessa???? watpie….
  Pan obserwuje numer- jaki wycial z rozkazem ataku na Iran i jego odwolaniem….:-)))))
  Gajowke oglada wielu ludzi….a ci jak pan wskazuje widocznei uwazaja rzad za bardziej wiarygodny niz Gajowke…

  ——-
  Czy Gajówka kiedykolwiek skłamała????
  Admin

 11. RomanK said

  Panie Gajowy……tzw ludzie nie szukaja prawdy..ale wygod. Na tej samej zasadzie ze miliony posiadaja telewizory nie majac pojecia – jak to dziala i absolutnie nie chca wiedziec….
  Takie opiniotworcze Portale- jak Gajowka..nie sa dla tzw normalnych ludzi.. mimo ze pan sie stara dla nich zawsze zamiescic cos co przyciagnie ich uwage…np teatr szwedzki dla dzieci…wie pan takei zyciowe sprawy, o dupie ..jak sie baby bijom, chlopi spijom…rozumi pan zeby nei bilala glowa od myslenia…
  Rozumie pan..lud sie pyta -czy prac …i oczekuje na krotka odpowiedz, a i jasna:-))))
  Widzi pan na posiadanie pogladu sklada sie caly szereg faktow….Portale jak panski ukladja te fakty dobierajac je tak jak klepki w podlodze….z tego sameg materialu mozna ulozyc zupelnie inaczej wygladajaca…Nawet jesli tylko i wylacznei podaje sie prawde.
  CI co podaja klamstwo i fake..nie zbuduja nic… owszem wplywaja na zachowania, na poglady…ale co by nei robili……virtualana rzeczywistosc budowana na klamstwie nie jest zadna rzeczywistoscia.

 12. Troll Polonii said

  10

  RomanK namalowal:
  „Pan obserwuje numer- jaki wycial (Trump) z rozkazem ataku na Iran i jego odwolaniem….:-)))))

  Taki ci to Trump-numerant. Napoleon.

  Trump (bez zgody kongresu) wydal rozkaz zeby uderzyc na Iran ( ciekawe jakim prawem i z jakiej racji mozna napadac na inne kraje bez wypowiedzenia wojny) ale szybko go odszczekal..

  Ciekawe czego sie tak ten biedaczek wystraszyl? Ajatollacha?

  To napewno musiala byc przemyslana decyzja. Sam Trump utrzymuje, ze Iranczycy zestrzelili tego drona przez pomylke
  Cala chryja jest teraz interpretowana w sieci jako prowokacja, boTrumpek musi wygrac wybory i potrzebny mu jest status bohatera, A ten dron to byl z demobilu wiec raczej wiadomo j dlaczego go jankesy wybraly do poslizgu.

  Teraz Trump obiecuje, ze w koncu przywali w ten Iran bo go drzazni.
  Jutro moze znow zmienic zdanie jak nabierze cykora.
  Ten stary bufon znany jest z tego, ze zachowuje sie jak baba w czasie menstruacji (to cytat z Trumpa!!)
  A to co opowiada to przechodzi wyobraznie:
  Ze niby nie chcial, zeby zginelo…150 (sto piecdziesiat) Iranczykow!!!

 13. Miet said

  No i proszę, Troll w swoim żywiole.
  Pozwolę sobie zauważyć, że Trollowi trochę brakuje wiedzy o prawach jakie posiada prezydent USA.

  Dla Trolla to za dużo aby sobie uzmysłowić, że prezydent USA może wydać rozkaz ataku bez pytania Kongresu o pozwolenie.

  No ale niech sobie Troll troluje – to jego natura.:-)))

  Panie Mietku… może i może – ale czy POWINIEN?
  Admin

 14. Jack Ravenno said

  Ja po prostu napiszę tak: te złodziejskie łachudry się, kuяwa, w końcu udławią rabowanymi dobrami.

 15. Nakaz Świętego Piotra o wyborze biskupa. Biskup „wzięty z ludu”chrześcijańskiego. A nasi biskupi z jakiego?

  „Ja, pierwszy. Piotr, mówię wam, że tak jak to wam wcześniej wszyscy przepisaliśmy, na biskupa należy ustanawiać męża w pełni nienagannego, z powodu swych zasług wybranego przez cały lud. Po ogłoszeniu jego kandydatury i jej akceptacji, zebrawszy lud wraz z prezbiterami i obecnymi biskupami w Dniu Pańskim, pierwszy z godnością niechaj zapyta prezbiterów i lud, czy tego właśnie chcą na zwierzchnika. Kiedy potwierdzą, niech zapyta ponownie, czy wszyscy poświadczają, że zasługuje on na tę wielką i wspaniałą władzę, czy postępuje pobożnie wobec Boga i sprawiedliwie względem ludzi ” https://swietatradycja.wordpress.com/2019/06/22/nakaz-swietego-piotra-o-wyborze-biskupa-biskup-wziety-z-luduchrzescijanskiego-a-nasi-biskupi-z-jakiego/

 16. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  EKONOMIA ŻYDOWSKA,którą opisał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE w ŻYDOWSKIEJ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

Sorry, the comment form is closed at this time.