Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku

Posted by Marucha w dniu 2019-06-25 (Wtorek)

Amerykańska polityka to jedno wielkie bagno. Po kilku latach, Donaldowi Trumpowi wciąż zarzuca się kooperację z Rosją, która rzekomo pomogła mu dojść do władzy, choć nie ma na to żadnych przekonywujących dowodów.

A tymczasem korporacja Google została właśnie przyłapana wraz ze swoimi niecnymi planami, które zakładają wykorzystanie algorytmów do wpłynięcia na wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Pracownicy Project Veritas, czyli organizacji, która śledzi i ujawnia korupcję oraz różne nieuczciwe praktyki prywatnych korporacji i władzy, z pomocą ukrytej kamery nagrali wypowiedź Jen Gennai, szefowej ds. odpowiedzialnych innowacji Google.

Kobieta otwarcie powiedziała, że amerykańskie społeczeństwo wybrało w 2016 roku nieodpowiedniego prezydenta, a korporacja Google pracuje nad algorytmem, który pozwoli zmienić wynik wyborów prezydenckich w 2020 roku i przypieczętuje porażkę Trumpa.

Jen Gennai stwierdziła również, że Google posiada znacznie większe możliwości od mniejszych firm i jest w stanie powstrzymać reelekcję Donalda Trumpa. Dlatego z pełnym przekonaniem powiedziała, że korporacja nie zostanie rozbita.

„Ludzie, którzy głosowali na obecnego prezydenta, nie zgadzają się z naszą definicją sprawiedliwości” – Jen Gennai.

Co więcej, jeden z pracowników Google anonimowo wypowiedział się przeciwko korporacji i ujawnił tajne wewnętrzne dokumenty. Opisują one między innymi działanie algorytmu Machine Learning Fairness, który manipuluje wynikami wyszukiwania, a także zasady, jakimi Google kieruje się przy przedstawianiu informacji.

Innymi słowy, Project Veritas ujawnił, że Google chce stworzyć i zaserwować społeczeństwu swoją rzeczywistość, opartą o jej własne poglądy. Pokazuje to nie tylko potęgę amerykańskiej korporacji, która wydaje się być wręcz nietykalna, ale też fakt, że wolne wybory w Stanach Zjednoczonych to fikcja. Amerykanie mogą wybrać sobie takiego prezydenta, na jakiego wskażą im konkretne grupy interesu.

@Project_Veritas
NEW: GOOGLE INSIDER: Google „is bent on never letting somebody like Donald Trump come to power again.” Watch the full video — https://www.projectveritas.com/2019/06/24/insider-blows-whistle-exec-reveals-google-plan-to-prevent-trump-situation-in-2020-on-hidden-cam/

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarze 3 to “Google chce wykorzystać sztuczną inteligencję, aby Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w 2020 roku”

 1. JW said

  Jakie znaczenie ma działanie tego narzędzia szpiegowskiego, jakim jest google? Jakie znaczenie ma to, czy zewnętrzne znamiona władzy w USA dzierży Trump czy jakaś inna marionetka globo-korpo-syjonistów? Róbta se gugle co chceta.

  ———
  Ma, ma…
  Admin

 2. Zerohero said

  @1, JW

  ale ich manipulacje nie dotyczą tylko Trumpa, ale dosłownie wszystkiego. np. wisianie w google graphics „amerykańscy wynalazcy” pokazuje prawie samych murzynów

  https://www.google.com/search?q=american+inventors&client=firefox-b-d&channel=crow&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiYouSzwYXjAhVQURoKHUc2BOoQ_AUIECgB&biw=1555&bih=938

 3. revers said

  takie AI z wirtualna mamba masowo stosuje sie do identyfikacji przy otwieraniu kont bankowych w wirtualnych bankach, wtedy tutor amerkykanska wirtualna mamba dyktuje co ma delikfent zrobic zeby zrobic biotelemetryczne zdjecie na swojej web kamerce lub wypasionej komorce i porownac z dokumentem dowodu id.

  na szczescie z powodu malej rozdzielczosci kamerki, ani amerykanska wirtualna mamba, ani AI nie dala rady w rozpoznawaniu twarzy z dowodu osobistego i z kamerki, a takie sztuczne identyfikowanie wcale nie pociaga uzytkownika..

Sorry, the comment form is closed at this time.