Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Fotyga zszokowana: unijna urzędniczka udzieliła wywiadu RT

Posted by Marucha w dniu 2019-06-29 (Sobota)

Tak wygląda idiotka reprezentująca III RP

Tak wygląda idiotka reprezentująca III RP

Po wywiadzie udzielonym przez Nathalie Tocci dla rosyjskiej agencji informacyjnej europosłanka z ramienia PiS Anna Fotyga skierowała list do szefowej unijnej dyplomacji Federici Mogherini.

W ostatnich latach Rada Europejska, na wniosek państw członkowskich, a także Komisja Europejska przy wsparciu Parlamentu Europejskiego, podjęły szereg działań przeciwdziałających wrogiej rosyjskiej dezinformacji. Niestety, biuro Wysokiej Przedstawiciel nie zawsze dotrzymywało kroku tym wysiłkom – pisze Fotyga.

Zdaniem polskiej eurodeputowanej, pojawienie się unijnej urzędniczki w „głównej tubie propagandowej Kremla”, jak RT określa się w polskich mediach, wzmacnia pozycję Rosji i skuteczność jej propagandy. Ponadto, Nathalie Tocci dokonała tego dosłownie kilka dni po opublikowaniu raportu Komisji Europejskiej w sprawie walki z rosyjską dezinformacją.

Jak wynika z listu polskiej europosłanki, najbardziej niepokojącym dla niej jest fakt, że podczas wywiadu Nathalie Tocci zgadzała się ze wszystkim, co jej mówiła dziennikarka RT.
„Martwi mnie zażyła atmosfera tego wywiadu. Pani Tocci i dziennikarka RT zgadzają się w każdej z omawianych kwestii. Zostały one przedstawione z perspektywy wyraźnie mającej na celu zasianie niezgody i pogłębienie podziałów wśród państw członkowskich UE” – czytamy w liście. [Glupia cipa bierze się za polityczne sprawy, które ją przerastają – admin]

W swoim liście Anna Fotyga zażądała od Wysokiej Przedstawiciel Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa Federici Mogherini wyjaśnienia tego, czy wywiad był przez nią autoryzowany, czy podziela poglądy swojej doradczyni i czy wyciągnie wobec niej konsekwencje.

Cała sprawa rozpoczęła się od wywiadu z 17 czerwca udzielonego przez Nathalie Tocci dla RT (Russia Today), gdzie doradczyni Mogherini omówiła takie sprawy jak wyniki eurowyborów i stosunki na linii Waszyngton – Teheran. To właśnie ta ostatnia sprawa przyciągnęła największą uwagę polskich mediów, które jednomyślnie twierdziły, iż unijna urzędniczka nie mogła powiedzieć, że na miejscu Iranu też wycofałaby się z porozumienia nuklearnego z USA z powodu zachowania tego kraju. Jednak właśnie te słowa padły w jej wywiadzie dla RT po 16 minucie.

Sądzę – i to wszystko, co mogę na to powiedzieć – że gdybym była na miejscu Iranu i byłabym irańskim decydentem, prawdopodobnie też bym używała takich gróźb i miałabym rację. Przecież oczywiste jest to, że jedna ze stron porozumienia, czyli Iran, spełnia swoje zobowiązania – i to też dotyczy drugiej strony, czyli innych krajów formatu E3+3 (grupa państw uczestniczących w porozumieniu nuklearnym z Iranem – red.), w tym Rosji, to jest całkiem sprawiedliwe, że jedna ze stron może powiedzieć: „Chwileczkę, wiecie co, jeżeli nadal będziecie działać w taki sposób, ja się wycofam” – powiedziała Tocci w wywiadzie dla RT 17 czerwca.

https://pl.sputniknews.com

Komentarzy 13 do “Fotyga zszokowana: unijna urzędniczka udzieliła wywiadu RT”

 1. kojak said

  Ta syjonistyczna kurwa i szmata klapie swym ryjem zydowska wscieklizne ! Kolejny ra|z widac kim sa syjoniostyczni bandyci i kanalie z PYYYYSSSS !

 2. Marek said

  Proszę, jak żarcie z koryta wyłazi na żydowski ryj.
  Można spuchnąć. Z uciskiem na resztki tego, co pod czaszką.

 3. AlexSailor said

  Jestem zaszokowany Fotygą.
  Która ma już zapewne przydział ewakuacyjny, razem z rodziną, do Belgii w razie wojny z Rosją.
  Przydział pewnie sowicie opłacony, z zabezpieczonym transportem, mieszkaniem, środkami do życia, na koszt polskiego podatnika.
  Jak głupi jesteśmy, że dopuszczamy takie coś do władzy.

 4. Witek said

  Pani Fotyga nadaje się do tańcowania.
  Do niczego więcej

  https://r-scale-e0.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/f/3/f3fef02589b3b8bc411b8d5306689f11.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80

 5. RomanK said

  Bierz ja Kojak …huzzia….. strzel w ryja..zlap za leb , dwa razy w gardlo az krew pojdzie uszami….za kudly , na glebe i Kujawiaczkiem po nerach….i kroczu….i kancikiem meszta po goleniach…….Niech wie wydra, ze z polskim szlachcicem kresowym zadarla…. Hamstwo trzeba sposobem …Kojak….recznym…. a nie mlec ozorem na Gajowce:-)))

  ————
  Szkoda wielka, że taki pierdolony tłumok reprezentuje Polskę.
  Przydałoby się jej takie potraktowanie, jak Pan proponuje.
  Admin

 6. Olo said

  Syjonistyczne zagnojone żydowską sraką ścierwo a nie „polska eurodeputowana”.

 7. Ale dlaczego? said

  Partia Interesów Syjonistycznych.
  Czyli zdrajcy Polski.
  Za to dla Izraela oddadzą duszę diabłu.

 8. Birton said

  o takich kobietach jak Fotygowa mówią, że i pies by jej nie zechciał

 9. Troll Polonii said

  Jaki kraj takie kobity. I chlopy.

 10. Zerohero said

  Ona ma gębę jak mutanci ze Wzgórza Mają Oczy. Ociężałość umysłowa uwidoczniła się na gębie jak nic. To była „szefowa” MSZ. Tego MSZ:

  http://lubimyczytac.pl/ksiazka/195350/msz-polski-czy-antypolski

  stalinowski, antypolski pomiot tej babie nigdy nie przeszkadzał, nie skarżyla się, ale przeszkadza udzielenie wywiadu RT. Nie dość, że głupia, podła, to jeszcze podżegaczka wojenna. Tfu!
  Antypolski, zdradziecki, Babochłop jak Szydło, a jakieś masy na to głosują.

 11. Olo said

  Niepodległe państwo Słowacja, inaczej niż żydo-piSSowska agentura CIA i Mosadu zarządzajaca POLIN, nie poparła w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy deklaracji potępiającej przywrócenie pełnego prawa członkowskiego Rosji w tej izbie. Co teraz zrobi Fotyga? Co najwyżej zesra się w majty i będzie od niej śmierdziało.

  https://kresy.pl/wydarzenia/polityka/slowacka-delegacja-nie-sprzeciwia-sie-przywrocenia-praw-czlonkowskich-rosji-w-zgromadzeniu-parlamentarnym-rady-europy/?fbclid=IwAR2GAbGTrgDOfh16ucK4E7J4fVwIdoGao6HdoCnwCL9HqjEVFO-tDpWFB_4

 12. galaszek said

  Looooooojjj!!!!! …i jo som zszokowany -prosto asz do utraty czucia- szokiem Mr …zn sze Mrs Fatygi!!!!….ja tak myszlam sze nawet jakby ten Fatyga wypchal siarkiem i podrzuciel smoku wawelskiemu to…..un by ji nie ruszel nawet…tak bylby zszokowany jej urodem

 13. morgan said

  Byc moze, kobiecina nie zauwazyla, ze pomalutku, ale wyraznie w UE zmienia sie spojrzenie na „rosyjska agresje” i kto wie, czy swoim listem nie wyskoczyla przed szereg.
  Biegla znajomosc jez.angielskiego nie wystarcza w dyplomacji.
  Mizeria, pani Fotygo, mizeria.

  ——
  Ona nie wyskoczyła, ona raczej została z tyłu.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: