Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gość o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  Lily o Opłakane skutki dezinformacji
  kontra o Wolne tematy (40 – …
  abdualiwisimulacha o Opłakane skutki dezinformacji
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Olo o Przed Ukraińcami ukrywana jest…
  Krzysztof M o Kartka z kalendarza, ciepło o…
  revers o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  corintians o Wolne tematy (40 – …
  Krzysztof M o Francuski ekspert: Zachód glob…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 612 obserwujących.

Sąd zmienia decyzję Wenty i pozwala na „marsz równości” w Kielcach

Posted by Marucha w dniu 2019-07-06 (Sobota)

Sąd Okręgowy w Kielcach uchylił decyzję prezydenta Bogdana Wenty zakazującą tzw. marszu równości. Wydarzenie ma się odbyć 13 lipca.

Decyzję o odwołaniu parady homoseksualistów Bogdan Wenta ogłosił w środę na konferencji prasowej. Argumentował to względami bezpieczeństwa. Przeciwnicy ruchu LGBT zgłosili tego dnia liczne kontrmanifestacje.

-Wolność zgromadzeń jest jednym z fundamentów demokratycznego państwa prawa i gwarantuje członkom społeczności wpływ na władze publiczne, umożliwia oddziaływania jednostkom na te władze poprzez prezentowanie opinii, ocen, poglądów i żądań – powiedziała sędzia Renata Żak w uzasadnieniu wyroku.

[Ty pierdolona w dupę kurwo… zakazywanie patriotycznych marszów to już nie gwałci wolności zgromadzeń? – admin]

Rzecznik prezydenta powiedział, że Bogdan Wenta szanuje postanowienie sądu i nie będzie składał odwołania.

[Gorsze, że mieszkańcy Kielc też uszanują prawo pederastów do chodzenia publicznie z gołymi jajami i cycami i nie obrzucą ich brukowcami – admin]

https://medianarodowe.com

Że tak się stanie, wiadomo było z góry.
Admin

Komentarze 23 do “Sąd zmienia decyzję Wenty i pozwala na „marsz równości” w Kielcach”

 1. eee said

  to była przykrywka Wenty, chciał dobrze 🙂

 2. Antymon said

  Na miejscu PiS też bym „delikatnie sugerował” sędziom, żeby wspierali takie inicjatywy. Najlepiej niech co tydzień w jakimś mieście odbywa się parada homosiów z tęczowymi piórami w odbytach. Aż do samych wyborów. Wtedy PiS będzie miał zagwarantowaną większość konstytucyjną.

 3. Piotr Podgórni said

  Wolność zgromadzeń dotyczy homo sapiens a zboczeńcy nie są homo sapiens, sami mówią o sobie homo cośtam.

 4. Moher49 said

  PIS pozwala na grzech sodomicki, rządowa policja ochrania marsze. Kościół milczy, kościołowe hufce Maryi z mieczami będą się tylko modlić.
  Na ulicę wyjdzie protestować Młodzież Wszechpolska, policja palkami i gazem dziewczynki Wszechpolskie rozpędzi.
  Prymas Wyszyński się w grobie przewraca.

 5. bryś said

  Żaden z nich nie napisze wprost (ten wenta na przykład), że promowanie sodomii jest nie moralne i zakłóca porządek społeczny. Czyli nie zakłóca i moralność nie obowiązuje? W kraju tzw. katolickim.

 6. AniaK said

  Re2:
  Jak to towarzystwo z PiS-u idzie drogą śp.Lecha Kaczyńskiego, to może trzeba niektórym przypomnieć że Lech Kaczyński był przeciwnikiem Parad Równości, i będąc prezydentem Warszawy nie krył swojego oburzenia faktem iż pomimo zakazu władz Parada Równości przeszła ulicami Warszawy.

  „Lech Kaczyński wyjaśnił, że zignorowanie decyzji, wydanej przez władze miasta, zaburza funkcjonowanie państwa. Prezydent Warszawy zaznaczył, że ta sytuacja wymaga wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji. Dodał, że zbliżające się wybory mogą stać się dobrą okazją ku temu.”

  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prezydent;warszawy;lech;kaczynski;zgorszony;parada;rownosci,75,0,69963.html

 7. AniaK said

  cd.
  Ten fragment też zasługuje na szczególną uwagę.

  „Lech Kaczyński zauważył, że znamienne było nierówne traktowanie przez policję uczestników Parady Równości i członków Młodzieży Wszechpolskiej. Wyjaśnił, że policja atakowała fizycznie kontrdemonstrację, choć oba zgromadzenia były nielegalne.”

 8. AniaK said

  „-Wolność zgromadzeń jest jednym z fundamentów demokratycznego państwa prawa i gwarantuje członkom społeczności wpływ na władze publiczne, umożliwia oddziaływania jednostkom na te władze poprzez prezentowanie opinii, ocen, poglądów i żądań – powiedziała sędzia Renata Żak w uzasadnieniu wyroku.”
  Dla mnie to jest logiczne jak budowa cepa, ale moim zdaniem to niewiele ma wspólnego z zakazem wydanym przez pana Prezydenta Kielc. Na moje oko przesłanki decydujące o zakazie były bardziej logiczne niż stanowisko Sądu który za nic nie ponosi odpowiedzialności.

 9. AniaK said

  Myślę że śp.Lech Kaczyński nie we wszystkich kwestiach zgadzał się z bratem. Może to był główny powód zamachu na jego życie.

 10. AniaK said

  Bezpieczeństwo dzieci bezwzględnie powinno być na pierwszym miejscu, i zakłócanie takiego wydarzenia jak Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej moim zdaniem jest wystarczającym powodem do wydaniem takiego zakazu.

  „Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej „Kielce” – odbywający się w Kielcach nieprzerwanie od 1974 roku festiwal muzyczny. Gromadzi młodych ludzi z całej Polski i zagranicy, którzy prezentują dotychczasowe osiągnięcia i doskonalą swoje umiejętności. Festiwal organizowany jest w lipcu i trwa około 2 tygodni. Organizatorem festiwalu jest Związek Harcerstwa Polskiego Komenda Chorągwi im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Wsparcia przy organizacji imprezy udziela także Prezydent Miasta Kielc, Wojewoda Świętokrzyski, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.” (Wikipedia)

 11. RomanK said

  Kto ta sedzina prawa uczyl????? CO za wstyd???? Takie sa wszystkie sdy w Polsce…nic tylko za leb sciagnac orla z lancucha i po 30 razow lacuchen w zady i poszli w kibini….
  PiS to wykorzysta..ale juz nalezy zadac by zrobiomno to poprzez zmiane ustawy o sadownictywoe poprzez::::
  -Wymiana wszystkich sedziw w drodze wyboroiw i sedziow
  -dodanie i law..jako nowego elementu w polskim sadownictwie rownie poichodzacych z wyborow.

  ——
  W Polsce prawa uczą żydowscy profesorowie: Zoll, Safjan etc.
  Admin

 12. RomanK said

  Panie AniaK….dokladnei tak jak pani pisze…..
  co swiadczy ze sa ludzie zdolni do piastowania stanowisk sedziow w Polsce.
  oczywiscie jak pisze pani ANia kaZdy ma prawo do wyrazania swoich pogladow ..ale nie zawsze ma prawo je wyrazac tam gdzie mu sie chce:-))))
  TO tak jak z zalatwianiem potrzeb fizjologicznych….

 13. AniaK said

  Re12:
  Może lepiej ich za bardzo nie uświadamiać bo jeszcze będą srać i siurać gdzie popadnie 🙂 Moim zdaniem Sąd w takim przypadku może ewentualnie wyrazić swoją opinię na dany temat, ale nie ma prawa znieść zakazu Prezydenta Miasta wydanego po konsultacjach z Biurem Zarządzania Kryzysowego oraz z przedstawicielami miejskiej i wojewódzkiej Policji i Straży Miejskiej. O zniesieniu zakazu, w drodze referendum mogliby ewentualnie zdecydować mieszkańcy miasta.

 14. PISKORZ said

  re 9 Może to był główny powód zamachu na jego życie”. NIECH PANI SIĘ NIE OŚMIESZA..!!

 15. AniaK said

  45 MHFKMS – Koncert Gospodarze Gościom – Lena Dobek

 16. AniaK said

  Fryteczki – Moje ziomki z Wałbrzycha 🙂

  .https://www.youtube.com/watch?v=-7Xd7vse_io
  .

 17. RomanK said

  Alez oni to robia…to ogromnei niskiej kultury ludzie..co robia studenci w hotelach zwozeni do Auschwitz z Israela…niech pani zobaczy, jak wygladaja hotele po zjazdach hasydow w Lezajsku, Rymanowie etc…
  Problem nieuctwa takich sedziow..polega na nie rozumieniu przez nich pojec…czasami podstawowych pojec z zakresu teorii prawa…
  Natomiast w przypadku uchylania decyzji wladz administracyjnych podejmowanych w trybie administracyjnym..sad moze interweniowac tylko i wylacznie w charakterze sadowej kontroli legalnosci decyzji.
  Tu ta glupia baba…dopuscila sie pporostu przestepstwa…jej nei wolno bylo w takeij sytuacji wydac takiej decyzji….bo to nie zalezy od jej widzimisie….Coz -ale tak wlasnei postepija bazujac na wprowadzoneh do Ustawy o Sadach Falszywej Interpretacji „niezawislosci sewdziowskiej”…. niezwislosc nie oznacza rozpiecia od zdrowego rozsadku i rozumu….

 18. PISKORZ said

  re art O Sądownictwie w Polsce /+ KRS/ dokładnie pisze Krajski w swojej książce..” Masoneria Polska 2017″ w rozd. VI Batalia o sądy. O tym jak się zostaje sędzią o „oczyszczaniu” wym. sprawiedliwości o prezydenckiej „reformie” sądownictwa itp. Warto przeczytać chociaż ten rozdział..

 19. Isreal said

  W Polsce prawa uczą żydowscy profesorowie: Zoll, Safjan etc.
  Admin

  a w kielcach żak uczy (no może nie dosłownie prawa, ale żak) na „ujotka”, w jarmułce, bo jakby inaczej (nienawidzi Polaków i się z tym nie kryje – ten „profesor”)

 20. #2 p. Antymonek…z Pana to niezly „ancymonek”…z uznaniem i usmiechem.

 21. Głos Prawdy said

  że to się w Polsce dzieje…

  ——
  Tak, to dzieje się w Polsce.
  Jan Paweł II, wpychając nas do Unii Europejskiej, twierdził że rolą Polski będzie ewangelizacja Europy…
  Bua ha ha ha ha.
  Admin

 22. Birton said

  właściwa nazwa to :
  Żydowski Marsz Równości
  i wszystko jasne

 23. Birton said

  ad. 7
  nieświętej pamięci wierny pies żydowski Lech Kalkstein – Kaczyński, antypolak, sługa Izraela, powinien być usunięty niezwłocznie z katolickiego, królewskiego Wawelu wraz przechrztą i agentem niemieckim – Marszałkuniem, któremu hitlerowcy na Wawelu wartę honorową wystawiali
  https://www.wykop.pl/link/976041/straz-honorowa-wehrmachtu-przed-grobem-marszalka-pilsudskiego-1939-r/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: