Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Żydowskie knowania przeciwko Wenezuelczykom

Posted by Marucha w dniu 2019-07-07 (Niedziela)

«Z podsłuchu rozmów wynika, iż przebieg przygotowań do puczu realizowany był przez Izraelczyków…»

Nie pozwolimy Rosji mieszać się do wewnętrznych spraw Wenezueli!

Nie pozwolimy Rosji mieszać się do wewnętrznych spraw Wenezueli!

W swym artykule z 2 lipca 2019, Thierry Meyssan pisze, że 24 czerwca 2019, w Wenezueli miała miejsce próba realizacji kolejnego zamachu stanu.

Meyssan podkreśla, że celem puczu miało być usunięcie ze sceny politycznej tak Nicolása Maduro, jak i jego przeciwnika, pro-amerykańskiego Juana Guaidó.

Co jest rzeczą nader interesującą, z podsłuchu rozmów wynika, iż przebieg przygotowań do puczu realizowany był przez Izraelczyków.

Przejdźmy do szczegółów:

Jak ujawnił Jorge Rodriguéz, wenezuelski minister informacji, wszyscy zamachowcy zostali zatrzymani. Przygotowania do puczu były od 14 miesięcy śledzone przez jednostkę wenezuelskiego wywiadu wojskowego, wyszkoloną przez specjalistów kubańskich. Puczyści zostali zinfiltrowani. Zrealizowano 56 godzin nagrań audio i video. [A czy zakupiono już odpowiednią ilość sznura? – admin]

Zamiarem spiskowców było wyniesienie do władzy generała Raúla Isaíasa Baduel’a, byłego szefa sztabu i ex-ministra obrony, odsuniętego od władzy przez prezydenta Hugo Chávez’a, przeciwko któremu, w roku 2009, Baduel zbuntował się, stając na czele opozycji. Za kradzież pieniędzy publicznych – generał został skazany na karę 7 lat więzienia, którą odsiedział.

Za prezydentury Maduro, Baduel został ponownie osadzony w więzieniu, gdzie znajduje się do dnia dzisiejszego.

24 czerwca, oddział komandosów, miał za zadanie uwolnienie go stamtąd oraz zawiezienie do telewizji państwowej, po to, by ogłosić tam zmianę rządu wenezuelskiego.

>https://en.wikipedia.org/wiki/Ra%C3%BAl_Baduel

Meyssan pisze, że fakt próby wypromowania w Wenezueli kolejnego prezydenta, potwierdza poprzednią analizę dziennikarza, z której wynika, że celem USA bynajmniej nie jest zastąpienie reżimu boliwariańskiego jego łagodniejszą formą, ale chodzi o zniszczenie wenezuelskich struktur państwowych.

Mówi, że Wenezuelczycy popierający Guaidó, którzy wierzą, że, wsparcie amerykańskie zaprowadzi ich do zwycięstwa, powinni zrewidować swe poglądy i przypomina w związku z tym takie postacie jak Irakijczyk Ahmed Chalabi oraz Libijczyk Mahmoud Gibril, którzy nigdy nie ujrzeli realizacji swych nadziei.

W kontekście dzisiejszego stadium transnarodowego kapitalizmu finansowego, klasyczne analizy, funkcjonujące w wieku XX, wg. których USA preferują rządy wasalne nad rządami im równymi, są przeżytkiem. Dowodzi tego doktryna Rumsfelda/Cebrowskiego, która funkcjonuje od roku 2001 i której realizacja zniszczyła do tej pory obszar Bliskiego Wschodu i która zabiera się dziś za basen Morza Karaibskiego.

>https://en.wikipedia.org/wiki/Rumsfeld_Doctrine
>https://en.wikipedia.org/wiki/Arthur_K._Cebrowski

VIDEO o najemnikach izraelskich w Wenezueli:
>https://youtu.be/ODSmn-8s2PU

Z podsłuchów dokonanych przez wywiad wenezuelski, pisze Meyssan, wynika, iż spisek nie był przygotowywany przez USA – chociaż z całym prawdopodobieństwem przez nich nadzorowany – ale przez Izraelczyków.

Dodaje, że na przestrzeni ostatnich 72 lat, CIA przeprowadziła niewiarygodną wręcz ilość «zmian rządu» w najrozmaitszych państwach, używając do tego celu «zamachów stanu» oraz «kolorowych rewolucji».

[No i co z tego? Przecież w Teksasie życie jest piękne, pieką dobry chleb, grają fajne country a dziewuchy mają sterczące cycki… – admin]

Dla zagwarantowania sobie skuteczności przedsięwzięcia – pisze Meyssan – tę samą misję, agencja amerykańska powierza równocześnie kilku grupom operacyjnym, w tym także podwykonawcom, którymi często staje się Mossad i inne organy izraelskie.

Francuski dziennikarz i analityk przypomina, że również 4 lata temu, w Wenezueli miała miejsce próba realizacji zamachu stanu. Planowano, że podczas operacji zostanie zamordowane sporo osób i że zostanie przeprowadzona demonstracja, która przekształci się następnie w atak na pałac prezydencki (Miraflores).

Kanał telewizyjny TeleSur ujawnił, że misją dowodzili cudzoziemcy, nie mówiący po hiszpańsku – którzy pojawili się w Wenezueli dzień wcześniej. Na trasie pochodu pojawiły się wówczas graffiti z gwiazdą Dawida oraz instrukcje po hebrajsku.

Wspomniany wcześniej minister Rodriguéz (obawiając się skutków swej szczerości) nie wypowiedział się na temat izraelskich szefów planowanego przewrotu.

Meyssan pisze, że tajne służby izraelskie zaczęły działać w Ameryce Łacińskiej w roku 1982. W Gwatemali, Efrain Rios Monti – judeo-chrześcijański prezydent tego kraju, wymordował 18 000 Indian. Podczas gdy Ariel Sharon wkraczał do Libanu, Mossad kontynuował swe eksperymenty społeczne, prowadzone od roku 1975 w Afryce Południowej, tj. tworzenie bantustanu dla Majów, czyli model zastosowany także w stosunku do Palestyńczyków od chwili podpisania porozumień w Oslo, w roku 1994.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat, izraelskie tajne służby zleciły izraelskiej spółce Global CST realizację operacji «Jaque» (rok 2008) (https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Jaque), mającą na celu uwolnienie Ingrid Betancourt z rąk kolumbijskich FARC oraz wysłały do Hondurasu strzelców wyborowych mających za zadanie zamordowanie leaderów demonstracji pro-demokratycznych, organizowanych w następstwie puczu, w roku 2009, przeciwko prezydentowi Manuelowi Zelaya. W roku 2016, Izraelczycy uczestniczyli także w obaleniu Dilmy Rousseff, prezydenta Brazylii.

Przypomnijmy również, iż izraelskie siły zbrojne wynajęły bazę łodzi podwodnych w Cile oraz wysłały tysiące swych żołnierzy do argentyńskiej Patagonii (chodzi o posiadłość Joe Lewis’a), na dwutygodniowe szkolenia wojskowe, o czym pod linkiem:

>https://ram.neon24.pl/post/141474,andinia-plan-czyli-zydowski-apetyt-na-patagonie

*                        *                         *

[1] Vídéo : « Thierry Meyssan : El plan de Estados Unidos contra America latina » (entrevista con Russia Today), 22 de Mayo de 2017.
[2The Pentagon’s New Map, Thomas P. M. Barnett, Putnam Publishing Group, 2004. « Le projet militaire des États-Unis pour le monde », par Thierry Meyssan, Haïti Liberté (Haïti) , Réseau Voltaire, 22 août 2017.
[3] Le général Efraín Ríos Montt était évangélique.Il ne se définissait pas comme « chrétien », mais comme « judéo-chrétien ». NdlR.
[4] « Mandela et Israël », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 9 décembre 2013.
[5] « Israël accroît sa présence militaire en Amérique latine », Réseau Voltaire, 2 novembre 2009.
[6] « Le SouthCom prend le pouvoir dans un État membre de l’ALBA », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 29 juin 2009.
[7] « Quel projet pour Israël en Argentine ? », par Thierry Meyssan, Réseau Voltaire, 12 décembre 2017.

Na podstawie:
>https://www.voltairenet.org/article206889.html

Przeczytać także:
>https://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iran

http://ram.neon24.pl

Komentarzy 14 do “Żydowskie knowania przeciwko Wenezuelczykom”

 1. 100 milionów wejść said

  A to „Nowa Fala”

  .https://youtu.be/6BnT_wkuMBA ???

 2. Dziadzius said

  To jest chyba najsmutniejszy artykol tego roku. Dalczego? Dlatego ze my wszyscy na calym swiecie wiemy ze zydzi nami rzadza i my nic nato nie robimy tylko cicho czekamy na nasz kawalek ich maccy.

 3. Irman z Polonisza said

  Dziadziusiu zatroskany , dziewiecdziesiat dziewiec i dziewiec dziesiatych Procenta, spolecznosci Ziemi jest zainfekowana ciezka (smiertelna) dla Dusz choroba . W Astralu emanuja szaroziemiscie. Swietliste Dusze daly sie
  przecwelowac i dla Zydow sa nawozem ziemi.
  Poniewaz milczaco zaakceptowaly( nieformalnie podpisaly Kontrakt) na tzw. normalne „zycie”….ucztowanie ,pod stolem kanibali ! Teraz gdy kazdy jest oznaczony i sklasyfikowany ,wycofywanie sie z „diabelskiego paktu”Nic nie pomoze i TOO jest tragiczne dla nawozu ziemi.
  Innymi slowy rzecz ujmujac, DEPRAWATORZY pijacy krew sa czynnikiem nalozonym na spoleczenstwa ODGORNIE przez Instancje ,ktorych wiekszosc nawet Istnienia nie podejrzewa …..bo sa mocni w Kiepskich.
  AAAle wybor mieli , bo mogli opuscic blokowiska i Galerie udajac sie do czystych miejsc ,ktorych nie brakowalo.
  Proces IMMUNIZACJI ….na Parcha ,jest w Teatro Mundi grany.
  P.s. Idea Marka p. z deparchatorem wcale nie jest tak absurdalna ,jakby moglo sie wydawac. Rzecz wtym ,ze technicznie to On za pomoca „widel i kilofa”na byty subtelne probuje wplywac ,meldujac nieustannie sukcesy …..przez co mu sie baaardzo Nos wydluzyl.

 4. Troll Polonii said

  Ewangelisci i tzw. ‚Christians for Israel’ pomogli Trumpowi wygrac wybory, bo obiecal zydom Jerozolime..:

  Evangelicals, the backbone of Christians United for Israel, are a key voting bloc for Trump and the Republicans.
  Around 80 percent of white evangelicals voted for Trump in 2016, helping him secure victories in several swing states. The consensus among U.S. political analysts is that the president will need similar or greater support among evangelicals to win a second term.

  Trump’s 2016 campaign promise to move the U.S. Embassy to Jerusalem from Tel Aviv helped him win the trust of many evangelicals. Hagee and other prominent evangelical pastors have praised him for keeping that pledge.

  Ci sami ewangelisci obiecali Trumpowi druga kadencje. Nawet z jeszcze wiekszym poparciem!!
  Warunkiem jest wojna z Iranem.

  Z drugiej strony, istnieje pewne ryzyko, ze jak sie wojna z Iranem rozpeta to moze Trump wyborow nie wygrac.
  I wilk syty i owca zjedzona.

  Trump jak zwykle z wielka pompa popiera ewangelistow, zeby znow wygrac wybory w 2020. otoczony jest ewangelistami (John Hagee) i ortodoksyjnym zydostwem.
  Trump rolls out the big guns for pro-Israel evangelicals’ confab ahead of 2020 – U.S. News – Haaretz.com
  https://www.haaretz.com/us-news/trump-rolls-out-the-big-guns-for-pro-israel-evangelicals-confab-ahead-of-2020-1.7451558

  Do szczescia ewangelistom potrzebne sa pola naftowe i u wybrzezy Brazylii i w Wenezueli.
  Awantura w Poludniowej Ameryce odwroci uwage od Bliskiego Wschodu…na chwile.
  Kazdy, kto opowiada o tym jaka swinia jest Maduro – automatycznie popiera zydostwo i amerykanskich ewangelistow.

  Plan Kushnera jest absolutnie zwariowany. Nawet zydzi w Izraelu sie wystraszyli.
  Jest wielkim bledem miec zaufanie do ewangelistow amerykanskich – skarza sie przerazone zydki w Izraelu.
  It’s a grave mistake to entrust American evangelicals with Israel’s future
  https://www.haaretz.com/us-news/.premium-it-s-a-grave-mistake-to-entrust-american-evangelicals-with-israel-s-future-1.7063263

  Osobisty (choc nielegalny!!) doradca Trumpa, Kushner, razem z Netanjahu knuja spisek przeciwko ludzkosci.
  Netanyahu is leading Trump into disaster with Iran – Middle East News – Haaretz
  https://www.haaretz.com/middle-east-news/.premium-netanyahu-is-leading-trump-into-disaster-with-iran-1.7453558

  Trump dla pieniedzy da sie ogolic i powiesic.
  Ale ma Trump swoich wielbicieli, ktorzy prowadza narody nad przepasc.

  Cos tak jak w Polsce: Wszyscy, ktorzy glosowali na Dude zgodzili sie, zeby Knesset obradowal w Polsce.
  I zeby ewangelisci nigdy nie przyznali katolikom z Polski wiz do USA.

 5. Troll Polonii said

  Amerykanscy ewangelisci przygotowuja Trumpowi kolejna kadencje w 2020 roku a tymczasem…
  Brytyjczycy organizuja z wielka pompa Miedzynarodowa Konferencje na temat…. wolnosci prasy ale …. RT i Sputnik maja ZAKAZ wstepu!!

  Wolnosc prasy dotyczy tylko fake news?
  To taki angielski czarny humor:

  British joke: RT and Sputnik forbidden at International Conference on Press Freedom – Fort Russ
  https://www.fort-russ.com/2019/07/british-joke-rt-and-sputnik-forbidden-at-international-conference-on-press-freedom/

 6. kojak said

  No co\z ? To typowe zachowanie zydiowskich kryminalistow i bandytow. Dopuki nie przetraci sie kregoslupa zydowsklim, zwyrdnialcom zawsze tak bedzie ! Ci zydohitlrowcy koniecznie chca rzadzic swiatewm ! kto sie temu sprzeciwia zydowski hitlerowiec gotuje mu smierc!

 7. Yah said

  Może jeszcze dotrze do niektórych jełopów, że ich „rycerz na białym koniu” bandzior Pinochet to ta sama judeochrześcijańska banda. Debile …

 8. Troll Polonii said

  Nie wiem gdzie mi znikaja wpisy

 9. ibrahim ibn jakub said

  diabeł ze świńskim ryjem i rogami na dvpie jest bożkiem żydów.

 10. Kula said

  wladza to WROG NR 1 .Spoleczenstwa .Ludzie nie patrzcie na to raczej nie sluchajcie to co wam pieprza o 500+ Niech oni ida wszyscy do diabla…Oni okradna nas wszystkich z naszych oszczednosci Tak jak to robia wladze na zachodzie.
  POLACY ZATRZNIJCIE MYSLEC

 11. Olo said

  Żyd jak to żyd, zawsze będzie złodziejem, bandytą i pasożytem.

 12. Dictum said

  (Ks. St. Trzeciak, 1936)
  „Protokoły mędrców Syjonu” mówią: „Kiedy nareszcie zapanujemy niepodzielnie za pomocą przewrotów państwowych, przygotowanych wszędzie na ten sam dzień, po ostatecznym uznaniu nieużyteczności wszystkich rządów istniejących (do tej chwili minie jeszcze czasu niemało, być może wiek cały), wówczas postaramy się, by przeciwko nam nie było spisków. W tym celu bez miłosierdzia będziemy skazywali na śmierć wszystkich, którzy z bronią w ręku sprzeciwiać się będą objęciu przez nas panowania”.
  Nie mniej dosadnie przedstawia działalność uczony żyd (zamieszkały w Anglii) dr  Oskar Levy w następujących słowach: „Wszystkie rozruchy i idee sekciarskie wytryskają z żydowskiego źródła, z tej prostej przyczyny, że idea semicka podbiła ostatecznie nasz świat.  My żydzi nie jesteśmy dzisiaj czym innym, jak tymi, którzy demoralizują świat i burzą, jesteśmy jego podpalaczami i katami”.
  Już na drugim kongresie bazylejskim w r. 1898 Teodor Herzl  z patosem wołał:
  „Państwa i rządy musicie wiedzieć, że ci żydowscy proletariusze z proletariuszów pod ciśnieniem życia będą musieli burzyć i niszczyć wszystko, co wy wybudujecie”.
  Mając zawsze korzyści z wojen, a przede wszystkim tak olbrzymie z ostatniej wojny światowej, głównie zaś osiągnąwszy samodzielną bazę operacyjną w ujarzmionej Rosji, używają żydzi wszystkich sił, by nową wojnę wywołać, szczególnie przeciw Niemcom, pragnąc, by obce narody wzajemnie się niszczyły, a przez to ułatwiły im żerowanie na osłabionych organizmach, bo jak powiedział Izaak Markussohn: „Wojna jest olbrzymim interesem handlowym, a najpiękniejsza jest organizacja tego interesu”.

 13. Rafal Cz. said

  Ad 12
  Z ta ujarzmiona Rosja to im nie wyszlo.

 14. Dictum said

  ad. 13.
  Wiele zakusów im nie wyszło, ale wiele wyszło i nie ustają w wysiłkach.
  Już to ktoś tu powiedział – nasz ratunek tylko w interwencji z Góry, sami sobie z tą zarazą nie poradzimy, choćby z tej prostej przyczyny, że żydy siedzą na wszystkich pieniądzach.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: