Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Ukraina w UE i NATO?
  Anucha o Nasz nowy, narodowy sport
  lewarek.pl o Raz na moście, raz pod mo…
  revers o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Marucha o Wolne tematy (47 – …
  revers o Po decyzji Sądu Najwyższego…
  minka o Zamiast osądzać Rosję, Zachód…
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
  minka o Wolne tematy (47 – …
  Listwa o Wolne tematy (47 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Siewcy niepokoju, dialog, pojednanie…

Posted by Marucha w dniu 2019-07-08 (Poniedziałek)

Siewcy niepokoju

Nasze czasy wyznaczają szczególną rolę dziennikarzom i politykom. I jedni, i drudzy nigdy nie cieszyli się ogólnym uznaniem: wzniecali konflikty i zamieszanie, rozsiewali kłamstwa, wmawiali niestworzone rzeczy. Dzisiaj tak zwani pracownicy mediów w znacznej części służą politykom w podsycaniu wrogości i narzucaniu lewackich poglądów, a zwłaszcza ateizacji; upowszechniają tendencje antyobyczajowe i antymoralne.

Istnieją pod tym względem chlubne wyjątki, ale uczciwi dziennikarze i publicyści, tak zresztą, jak i politycy, prześladowani są przez rozpanoszony medialny libertynizm, obrzucani obelgami, eliminowani na różne sposoby. Walka zła z dobrem, jaka toczy się teraz zawzięcie w świecie, znajduje wśród służalczych ludzi mediów użytecznych sojuszników, zdolnych i skłonnych do wszystkiego.

Dialog, pojednanie, jedność

Ustawicznie słyszymy wezwania, aby przystąpić do dialogu i pojednać się, by zapanowała upragniona „jedność”. Są to jednak postulaty nierealne w sytuacji, gdy w świecie toczy się kampania agresywnego ateizmu pod hasłem laicyzacji oraz usunięcia religii i moralności chrześcijańskiej z życia społecznego. Jego przedstawiciele pojmują dialog i pojednanie jako przyjęcie ich przekonań i ustąpienie im pod każdym względem; posługują się kłamstwem, oszczerstwem i pałają nienawiścią.

Czy Chrystus jednał się z faryzeuszami albo z kupczącymi w świątyni? Do dialogu nie ma partnerów, słyszy się groźby i obraźliwe wyzwiska, inaczej myślącym zapowiada uwięzienie, udręki, zagładę…

Toczona przez lewactwo wojna ideologiczno – polityczna nie pozostawia miejsca na mówienie o jakiejkolwiek „jedności’. A jeżeli ktoś piętnuje w imieniu Kościoła „swary i spory”, niech powie wyraźnie, kto je wszczyna i kto za nie odpowiada. Inaczej te „szlachetne’’ apele to puste, obłudne mistyfikacje.

Zbigniew Żmigrodzki
http://www.naszapolska.pl/

Przeczytaj też artykuł o „nienawiści”:
>https://marucha.wordpress.com/2019/01/15/pochwala-pogardy-i-nienawisci/
Admin

Komentarzy 7 do “Siewcy niepokoju, dialog, pojednanie…”

 1. BAS said

 2. hulajdusznik said

  Wreszcie zaczyna coś docierać do tych dotychczas zakutych łbów. Niewielkie to coś, ale zawszeć coś. Na razie to tylko promyk porannego słońca wdzierający się nieśmiało przez szpary w deskach stodoły, gdzieś na zadupiu, w jakiejś Koziej Srulce i łechtający nieśmiało durackie gęby na poły śpiących jeszcze fircysiów, odurzonych zapachem siana, na którym słodko śpią, ale które już do nich nie należy. Obudź się wreszcie jeden z drugim, wstań z nie twojego sianka, wyjdź z tej stodoły, idź do studni, wylej sobie kubeł zimnej wody na swój zmatolony łeb i wytrzeźwiej z ostatków nadrannych sennych majaków.

  Jakbyście ych tam nie chcieli nazwać – lewaki, lewusy, dzikie węże, żmije plemnienne, czy ynne chuje-muje – to i tak za wszystkim plugastwem, które wielu z was rozum odebrało, stoi najohydniejszy parch tego świata.

  Ile razy i jak długo trzeba walić w te wasze zakute łby, że dialogi, rozmowy, pertraktacje, traktaty, umowy, ugody z tym osobliwym gatunkiem możecie sobie wsadzić tam, gdzie łąkomo wlepiają się ślepia nowoczesnych pci?

  Modły? Przebaczenia?

  Nawet nienawiść, choć to zdrowe uczucie, też was, ani tego chorego świata nie uzdrowi. Tu trzeba wkurwienia się porządnego i wykurwienia ostatecznego w tak zwany „pizdu” nie tyle samego barachła, na które przyjdzie ten najwyższy czas, co najsamprzód tych, którzy za tym obsranym gównem stoją ze swoimi ukradzionymi wam pieniędzmi, którzy judzą, mordują, oszukują, kradną, biorąc jak swoje i szwindlaczą na wszystkie ynne znane ym sposoba. To od nich trzeba zacząć, a nie lewaczyć, prawaczyć, czy kluczyć w jakikolwiek inny deseń.

  Wiadro zimnej wody na łeb!

 3. Greg said

  Ks. Maj: Przyczyny kryzysu w Kościele to masoneria w jego władzach, skutki Soboru Watykańskiego II

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=MRuN4MmHH0w

 4. Bogusz said

  Zdaję sobie sprawę, ze ten komentarz ściągnie na moją głowę dużo krytyki. Patrząc na to całe niezgodne i rozpolitykowane społeczeństwo dochodzę do jednego wniosku. Polsce potrzebny jest dyktator, dyktator mający potęgę Stalina dla którego JEDENYM NADRZĘDNYM CELEM JEST WOLNA, SILNA I NIE KLĘKAJĄCA PRZED NIKIM POLSKA, dyktator który zaprzągł by to całe rozpolitykowane towarzystwo do dyszla i pociągnął wóz w jedną stronę, wtedy Polska w ciągu najdalej dwóch dziesięcioleci byłaby mająć na względzie ogromne zasoby naturalne najbardziej bogatym i rozwiniętym krajem świata. Cel uświęca środki

 5. JO said

  ad.4. Tak, Pan wyciaga sluszne wnioski. Niektorzy w Gajowce sadza, ze wladza ludowa – czli Lud moze wladac. To bledne przekonanie, niekatolickie. Wladac moze jedynie wladca I to taki, ktory ma srodki: pieniadze, wojsko, sluzby a lud bedzie szedl za tym wladca jezeli bedzie wladal madrze, roztropnie z miloscia.

  Tak, my potrzebujemy katolickiego przywodcy, ktorego nam brak…

 6. JO said

  …P.S. ..nie ma mozliwosci by Polacy mieli swoj rzad, tak jak nie bylo takiej mozliwosci podczas Smuty Wielkiej w Rosji, by Rosjanie mili swoj wlasny.

  Co zrobili Rosjanie? Zwrocili sie do Polski o Cara… Chodzilo o to, by majac sile Polski, Car Wladyslaw mogl osadzic wladze dbajaca o Dobro Wspolne Rosjan.

  Tak sie nie stalo, Wielka Smuta trwala i miala smutne , krwawe konsekwencje az do momentu , gdy zapanowal Car…

  W PRL BIS nie mamy Krola, nie mamy Przywodcow, gdyz ci co sa, sa marionetkami innych Panstw.

  Narodowcy w Polsce winni tak dzialac, by budujac stronnictwo prorosyjskie , przy pomocy Rosji ustanowic Polska wladze dla Polski i Polakow. To jest jedyne wyjscie, ktore jest wszelkimi ciemnymi silami w PRL BIS w zalazku eliminowane.
  JO

 7. Plausi said

  Oszustwo

  „przewagi sprytu nad rozumem ” czyli oszustwa.

  Inne przykłady oszustwa o niebywałych konsekwencjach:

  NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  wybory

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  demokracja

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  boska mądrość papieża

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  holokaust

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  i.t.d. Wszystko jest medialną fikcją, konsekwencją destrukcji zdolności samodzielnego rozumowania. A na domiar złego, wmuszenie ludności języka okupanta

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  co uniemożliwia nawet większości rozpoznanie tego stanu okupacji. O pomniku zwycięstwa okupantów nad Polakami już pisano

  https://marucha.wordpress.com/2019/06/15/oswiadczenie-polskich-organizacji-amerykanskich-w-sprawie-wizyty-prezydenta-polski-andrzeja-dudy-w-bialym-domu/#comment-838094

  tym pomniku polskiej hańby i głupoty.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: