Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Jacek o Syria uznaje republiki lu…
  Jacek o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Dostała azyl jako „prześladowana lesbijka”. Przyłapano ją w łóżku z mężczyzną i deportowano. Sąd ocenił, że bezprawnie (!).

Posted by Marucha w dniu 2019-07-09 (Wtorek)

„Lesbijka” ubiegająca się o azyl została deportowana do Ugandy po tym jak przyłapano ją w łóżku z mężczyzną. Sąd ocenił, że musi zostać z powrotem przywieziona do Wielkiej Brytanii na koszt podatników – najwidoczniej bycie heteroseksualną nie zmienia jej statusu prześladowanej homoseksualistki.

Kobieta podająca się za prześladowaną z powodu orientacji lesbijkę i ubiegająca się o azyl została wyrzucona z Wielkiej Brytanii, po tym jak została złapana w łóżku z mężczyzną. Teraz jedna musi zostać odesłana z powrotem, ponieważ według sądu została zatrzymana i deportowana bezprawnie.

26-latka, znana tylko pod inicjałami „PN”, przyjechała do Wielkiej Brytanii w 2010 r. Została aresztowana po wygaśnięciu jej wizy i została wysłana do ośrodka detencyjnego Yarl’s Wood.

W swoim wniosku o azyl PN stwierdziła, że ​​spotkają ją prześladowania, a nawet egzekucja, jeśli tylko wróci do Ugandy ponieważ jest lesbijką – donosi The Times.

Urzędnicy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych poinformowali sąd, że kiedy dokonali nalotu na jej mieszkanie w związku z naruszeniami wizowymi, znaleźli ją w łóżku z mężczyzną.

W związku z tym jej roszczenia zostały odrzucone.

Teraz okazuje się, że namacalny dowód na to, że jest heteroseksualna wcale nie oznacza, że nie może dostać azylu na Wyspach jako prześladowana lesbijka. Sąd nakazał sprowadzenie kobiety z powrotem.

PN ma prawo dochodzić odszkodowania od rządu, ponieważ została, wedle oceny sędziego, zatrzymana i deportowana bezprawnie.

Źródło: Daily Mail
https://nczas.com

Gazeta Wyborcza zapewne opisałaby zdarzenie jako prześladowanie kobiety za pozamałżeńskie stosunki płciowe.
Admin

Komentarzy 9 do “Dostała azyl jako „prześladowana lesbijka”. Przyłapano ją w łóżku z mężczyzną i deportowano. Sąd ocenił, że bezprawnie (!).”

 1. Zerohero said

  Tutaj chodzi tylko o to by zafrykanizować Europę. Sprowadza się czarnych i muzułmanów bez opamiętania, pod byle pretekstem, a nieustający strumień jest osłaniany nie tylko propagandą walki z rasizmem, ale przeoraniem świadomości historycznej narodów podbitych ż*****o.

  Dziadek do orzechów Disneya

  Królowa Anglii z serialu BBC

  Celtowie w programach BBC

  Wg. producentów gier komputerowych Niemcy też byli czarni

 2. NC said

  Mężczyzna stwierdzi, że sam jest homoseksualistą, a w łóżku „lesbiki” znalazł się tylko dlatego, że są platonicznymi przyjaciółmi a on poczuł się słabo i musiał się położyc.

 3. Alina said

  Nie rozumiem o co cała afera. Sprytna kobita. Fakt, że znalazła się w wyrze z mężczyzną, nie oznacza, że jest heteroseksualna. Może myć biseksualna.

  Pamiętajmy, że „żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek”. Kobita może być „bi”, a w każdym razie tak twierdzi, i za to spotkałyby ją w Ugandzie „prześladowania” (ale bzdury! widzę te prześladowania, pewnie pastor pogroziłby jej palcem, nawet bez wpychania tu i ówdzie).

  Jakoś trudno mi zdobyć w sobie współczucie dla Angoli. Jak niszczyli cały świat, to nie współczuli Murzynom, Indianom, Australijczykom, Hindusom, i tak dalej.

  Przyszła kryska na Matyska.

 4. Anucha said

  Ad:3
  Otóż to ,wieje sprzyjający wiatr to kobiecina rozłożyła żagle( nie mylić z nogami)😀

 5. Leo said

  Alino – kobieta nie jest sprytna, jest tylko pozbawioną moralności oszustką-pasożytem, co jest jasne dla każdego i gdyby nie komuno-globalizm władający UK nigdy by tam jej nie było. Ciekawe czy Anglicy przegrają z (((komunizmem))) i czy uda się zniszczyć ich społeczeństwa i naród? Na razie wygląda na to, że tak.

 6. Pogoń said

  No proszę Pastor Anglikański Elżbieta II Elizabeth Alexandra Mary Windsor Saxe-Coburg Gotha zagląda anglikom do łóżka. Papieżyca prześladuje LGBT!

 7. Zerohero said

  @Leo

  Alina przekierowała dyskusję na osobę migrantki, a sednem problemu jest reżim okupujący Wielką Brytanię (i ogólnie – Europę) który na bezczela ściąga takich „uchodźców” już nawet nie przejmując się pozorami.

 8. JW said

  Tymczasem w Szwecji urząd migracyjny deportuje Ukrainkę, która wskutek zamachu terrorystycznego w Sztokholmie w 2017 r. straciła nogę, oraz jej nastoletnią córkę, mimo że ani jedna ani druga niczego nie przeskrobała, podczas gdy stada małp skazanych za rozmaite przestępstwa mogą zostać, a państwo szwedzkie chucha na nie i dmucha. It’s a clown world we live in.

 9. JW said

  @Leo: angielskie społeczeństwo już jest zniszczone – moralnie i kulturowo, a wkrótce będzie i demograficznie. Ostatni raz byłem w Anglii 10 lat temu i chodziłem po takich dzielnicach, w których Biały człowiek był rarytasem. Od tamtego czasu wymiana ludności poczyniła dalsze postępy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: