Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Do widzenia Roe. Dzień dobry o…
  errorous o Wolne tematy (58 – …
  NC o Zbrojenia – tak! Ale dla Polsk…
  Emilian58 o Globalny przekręt zadłużeniowy
  Anzelm o Los generała Antona Denik…
  minka o Wolne tematy (58 – …
  Carlos o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  lewarek.pl o Położyć kres patologii
  Piskorz9 o Wolne tematy (58 – …
  Echo z Węgier o 14 milionów drzew wyciętych po…
  Piskorz o Los generała Antona Denik…
  lewarek.pl o Żydowska kloaka przetacza się…
  Piskorz o Piskorski i Radzikowski o Andr…
  Emilian58 o Położyć kres patologii
  Listwa o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Denis Lisow nie zostanie przekazany Szwedom

Posted by Marucha w dniu 2019-07-10 (Środa)

Sąd Okręgowy w Warszawie postanowił odmówić przekazania Denisa Lisowa szwedzkim organom sprawiedliwości. Jest on ścigany europejskim nakazem aresztowania wystawionym przez szwedzkie władze.

Mężczyzna wraz z córkami uciekł ze Szwecji do Polski.

– Sąd stwierdza, że wydany w sprawie niniejszej przez władze szwedzkie europejski nakaz aresztowania narusza wolności i prawa człowieka obywatela Denisa Lisowa. (…) Został on postawiony w sytuacji bez wyjścia, w istnej matni. Zostały mu odebrane dzieci, a jednocześnie postawiono mu warunki ich odzyskania niemożliwe do spełnienia, bowiem prawo stałego pobytu nie zostało mu przyznane. Władze nie zagwarantowały mu należytego prawa do kontaktu z dziećmi. Wyznaczono rodzinę zastępczą w znacznej odległości od miejsca jego zamieszkania – powiedział sędzia Dariusz Łubowski.

Jak podkreślił, władze szwedzkie odebrały Lisowowi trójkę małoletnich dzieci z powodu „tylko choroby psychicznej ich matki, która została umieszczona w szpitalu psychiatrycznym”. Sędzia zauważył, że stwierdzona choroba psychiczna matki uniemożliwiająca sprawowanie władzy rodzicielskiej „wiązała się z ograniczaniem możliwości wyrażenia woli przez drugiego z rodziców”.

Jak dodał, z opinii psychologa wynika jasno, że dzieci są silnie przywiązane do ojca i chcą z nim mieszkać. W rodzinie zastępczej – kontynuował sędzia – nie czuły się bezpiecznie, co mogło pogłębiać w nich stres i doprowadzić do zaburzeń.

– Ojciec nie mógł na to spokojnie patrzeć, a działania władz szwedzkich godziły w dobro dzieci. Działania władz szwedzkich w sposób bezwzględny nie respektowały wrażliwości dzieci pochodzących z europejskiej rodziny rosyjskiej – mówił.

[Działania władz szwedzkich to jedno wielkie kurewstwo połączone z pogwałceniem prawa. Nie wiem, jakim bydlakiem być trzeba, żeby odbierać dzieci ojcu… Powinno się za coś takiego rozrywać końmi.
Ale czego oczekiwać po kraju, gdzie w tych władzach siedzi coraz więcej muzułmanów? – admin]

https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 15 do “Denis Lisow nie zostanie przekazany Szwedom”

 1. Tadeusz said

  I jak mi sądy polskie zaimponowały.

 2. RomanK said

  TO nie Sady polskie…to Pan Naczelnik Panstwa!

  Modlmy sie za Pana Naczelnika, zeby mu Matka Boska Czestochowska dopomogla w nadchodzcych wyborach zwyciezyc satanistow obzydliwych z PO i Przekletych Pederastow dla dobra dzieci LIsova i wszystkich dzieci i niech mu w dzieciach wynagrodzi.
  A na Szwecje niech spusci wszystkie plagi egiposkie,,plus epidemie sraczki.

 3. Bili de kid said

  Szwedzkie organy sprawiedliwości

 4. Easy Rider said

  To bardzo pozytywny sygnał ze strony sądownictwa, chociaż zapewne do końca nie wiemy, jakie były kulisy tej decyzji. Dobrze się stało, że władze Polski nie przestraszyły się presji lewackiej Szwecji, natomiast szkoda, że takiej samej determinacji nie wykazały wobec presji brukselskiej, w odniesieniu do ustaw dotyczących reformy sądownictwa.

  Nic nie umniejszając konkretnemu sędziemu czy zespołowi sędziowskiemu, trzeba jednak mieć świadomość, że sądownictwo w Polsce – to tak naprawdę, w swojej przeważającej masie, siedlisko antypolskiej agentury, sprzyjającej polityce niemiecko-brukselskiej, czego przykłady mogliśmy obserwować w ostatnich latach. Przecież ten cały rejwach, związany z reformami sądownictwa – był spowodowany właśnie przez próby odsunięcia od wpływu wymienionej agentury, która zresztą nawet nie kryła się ze swoimi donosami do Ch.jni.

  Tak więc, ta omawiana decyzja mogła mieć swoje niejawne i szersze tło. Może, jak mawia Michalkiewicz – „padł rozkaz”, żeby odmrozić stosunki z Rosją? To by tłumaczyło również zwolnienie mniej więcej w tym samym czasie z aresztu Mateusza Piskorskiego.

 5. Zerohero said

  Pogwałcono prawa człowieka. Prawa muzułmańskiego człowieka do posiadania 12 letniej blond nałożnicy.

 6. Bili de kid said

  https://www.arslege.pl/prawo-do-zachowania-tozsamosci/k1234/a77182/

  Art. 8. Prawo do zachowania tożsamości
  Dz.U.1991.120.526 – Konwencja o prawach dziecka przyjęta przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych dnia 20 listopada 1989 r.

  1. Państwa-Strony podejmują działania mające na celu poszanowanie prawa dziecka do zachowania jego tożsamości, w tym obywatelstwa, nazwiska, stosunków rodzinnych, zgodnych z prawem, z wyłączeniem bezprawnych ingerencji.
  2. W przypadku gdy dziecko zostało bezprawnie pozbawione części lub wszystkich elementów swojej tożsamości, Państwa-Strony okażą właściwą pomoc i ochronę w celu jak najszybszego przywrócenia jego tożsamości.

  ps
  POLSKIE DZIECI MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ TEŻ MAJĄ TO PRAWO! Dlaczego „sąd” się na nie nie powołuje w przypadkach porwanie przez organizacja rządowe niemieckie czy norweskie?

 7. Enya said

  kom. 4
  Typowa pisowska nawijka, P. Easy Rider.
  Jest decyzja sądu bardzo słuszna, korzystna dla Lisowa i jego córek. Podjął ją konkretny sędzia: Dariusz Łubowski. Sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie. I szacun dla niego.
  Niech Pan nie próbuje przekombinowywać tematu. Znam kadry pisowskie żarte na forsę i stanowiska. To niech Pan nie mówi o reformach, bo to tylko zasłana dymna. Durne gadanie dla maluczkich.

 8. Easy Rider said

  Ad 7 – Enya.
  Proszę mi nie przyprawiać „gęby” PiS-owca, bo nie jestem fanem tego ugrupowania. Mam rozumieć, że w wymiarze sprawiedliwości są sami „niezawiśli” – również ci, którzy spowodowali bezpodstawny pobyt Mateusza Piskorskiego przez 3 lata w areszcie?

  P.S. Wg Michalkiewicza – „niezawiśli” to tacy, którzy jeszcze nie wiszą.

 9. Enya said

  I dobrze, że Pan nie jest, bo to są manipulanci jakich mało. Zrobią wszystko, że wygrać wybory. Wydają miliony na firmy piarowe. To są miliony z naszych podatków. Jako dowód manipulacji dzisiejszy wieczór. Puścili film Smarzowskiego w dobrym czasie antenowym. Ale dyskusja już na innym kanale, bez konkluzji dot. dzisiejszej polityki Ukrainy i naszej polityki wobec Ukrainy. Trochę się przypodobać Kresowianom (emisja tego filmu), ale całą rzecz ubiera się w kostium historyczny, że takie były ówczesne uwarunkowania społeczne, polityczne, ani słowa o tym, że na Ukrainie robi się z banderowców bohaterów, że oni nie mają żadnego poczucia winy za to,co nam zrobili, że nawet pisowski rząd przez tyle lat rządzenia nie uzyskał zwykłej dla Polski koncesji, jaką byłoby zadbanie o mogiły ofiar, o oznaczenie ich, o wbicie krzyża.
  To samo z gadaniem Ziobry o reformach. Puste gadanie, żeby faksem odwołać sędziego x, a mianować igreka ze swojej stajni.
  Pisze Pan o agenturalności sędziów. To nie jest zbyt mądre, biorąc pod uwagę liczebność tych kadr (sądy cywilne, karne, administracyjne). Bo zakładam, że część tych ludzi naprawdę ciężko pracuje. Wystarczy pójść do sądu i zobaczyć ile spraw toczy się w każdej sali (a niedawno byłam). A jeśli nastąpi „reforma”, to jaką Pan ma gwarancję, że ich obsada, pisowska, nie będzie agenturalna, jak już Pan przyjął taki tok myślenia.
  Pewni sędziowie są koszmarni. To prawda. Ale tv Kurskiego podkręca to do granic, przepraszam, zrzygania się. Ludzie to chwytają, bo to jest tak dobrze dopieprzyć elitom. A Pan uważa, że tędy droga, tak podważać wszystkie społeczne autorytety? Mnie to się źle kojarzy. 1789 we Francji, 1917 w Rosji.

  No tak. Jeszcze ich wieszajmy. Niech poleje się w Polsce krew. Bo i tak już mało skaczemy sobie do gardeł.

  A wracając do Lisowa. Jest bezpieczny. O to chodziło.

 10. AlexSailor said

  @Easy …

  Bez przesady, pewien margines swobody działania mamy jeszcze i nie jest znowu tak mały.

 11. AlexSailor said

  @Marucha

  No i od tego można zacząć odmrażać stosunki z Rosją lub chociaż zasygnalizować, że nie jesteśmy
  wrogami, a jedynie sytuacja jest, jaka jest.
  W każdym razie jedna z nielicznych pozytywnych wiadomości.

  Niestety, i nie robią tego muzułmanki.

 12. Olo said

  Ani Szwedzi ani muzułmanie nie mają tu nic do rzeczy. Szwecję juz dawno temu opanowała chazarska mafia, która Szwedów spacyfikowała przy pomocy muzułmanów, zgodnie z zasadą – gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Nas ta sama mafia pacyfikuje za pomocą Ukraińców.

 13. Sarmata said

  No to mamy „swojego” Ruska!

  ——
  Szczytem bezczelności było wysłanie ze Szwecji do Polski jakichś muzułmanów, żeby odebrali/porwali dzieci. Pewnie odpadły mi sowite zasiłki dla „rodzin zastępczych”.
  Admin

 14. ibrahim ibn jakub said

  jebane ciapate kvrwy kozojebskie.

  Tego ich nauczono.
  Sobieski uczył ich czego innego i go szanowali.
  Admin

 15. lewarek.pl said

  Działania władz szwedzkich to jedno wielkie kurewstwo połączone z pogwałceniem prawa. Nie wiem, jakim bydlakiem być trzeba, żeby odbierać dzieci ojcu… Powinno się za coś takiego rozrywać końmi.
  Ale czego oczekiwać po kraju, gdzie w tych władzach siedzi coraz więcej muzułmanów? – admin

  Nie, Panie Gajowy, na to trzeba patrzeć z zupełnie innej strony.
  Jakim bydlakiem trzeba być, żeby odbierać dzieciom ojca…
  Dorośli zawsze jakoś sobie poradzą, są dojrzali psychicznie, zracjonalizują sobie sytuację, będą szukać wyjścia.
  Dzieci są całkowicie bezradne. Zabranie im rodziców – jednego lub obojga – to dla nich tragedia, koniec świata.

  —————
  Oczywiście to wszystko prawda.
  Choć widziana z dwu stron.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: