Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Ale dlaczego? o Kobieta jak modliszka – charak…
  Lily o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  zagłoba sum o Być sprytnym jak Kaczyńsk…
  UZA o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  walthemar o Wolne tematy (24 – …
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Adrian o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Izraelski minister o mieszanych małżeństwach

Posted by Marucha w dniu 2019-07-12 (Piątek)

Izraelski minister oświaty Rafi Perec powiedział, że mieszane małżeństwa Żydów z nie-Żydami, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, to „drugi holocaust”.

Asymilacja Żydów ze społeczeństwami, których żyją, poprzez małżeństwa zagraża, zdaniem ministra, bytowi narodu żydowskiego.

Autentyczność wypowiedzi Pereca na posiedzeniu gabinetu w dniu 1 lipca potwierdził osobisty rzecznik ministra przewodzącego partii Żydowski Dom. Słowa ministra, który był głównym rabinem izraelskich sił zbrojnych (IDF) padły z okazji ogłoszenia przez byłego amerykańskiego dyplomatę Dennisa Rossa „raportu o stanie społeczności żydowskich na świecie”.

Premier Izraela, Benjamin Netanjahu stwierdzając, że mniej interesują go poglądy i sympatie polityczne amerykańskich Żydów niż problemy demograficzne, także zaakcentował, że etniczna jedność narodu żydowskiego leży w sferze troski rządzących.

Wypowiedzi, które, jeśli padłyby z ust polityków jakiegokolwiek innego kraju, z miejsca zostałyby uznane za „rasistowskie” i pochwalające etniczną jednorodność nie spowodowały jednak większego oburzenia w Izraelu i nie poskutkowały dymisjami.

W takich kategoriach nie postrzega ich także odnoga żydowskiej, paramasońskiej loży B’nai B’rith czyli Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), której zadaniem jest „walka z antysemityzmem”.

Liga, która ostro interweniuje w podobnych przypadkach w innych krajach, dopatrzyła się w tej wypowiedzi jedynie „trywializowania holocaustu” oraz… obrażania społeczności żydowskiej.

Minister Perec jako lider partii Żydowski Dom odnowił narodowo-religijną koalicję partyjną z partią Unia Narodowa. Razem tworzą one Unię Partii Prawicowych, która wspomoże rząd premiera Benjamina Netanjahu, którego partia Likud nie była by zdolna do stworzenia samodzielnego gabinetu.

Na podstawie: Interia.pl
http://autonom.pl

Komentarzy 29 do “Izraelski minister o mieszanych małżeństwach”

 1. babe said

  Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie:

  Oto fragment programu z wiodącego syjonistycznego kanału telewizyjnego w Izraelu. Mówi o żydowskiej organizacji w Szwecji, która popiera Izrael jako państwo żydowskie, równocześnie lansując nieeuropejską imigrację do Szwecji i Europy. Posłuchajcie uważnie słów tej żydowskiej aktywistki o żydowskiej roli w tym wszystkim.

  Jak syjoniści dzielą i podbijają: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/17/jak-syjonisci-dziela-i-podbijaja/

 2. Król Świtu said

  Ad 1.

  Barbara Spectre powiedz mi swoje trzy życzenia

 3. kojak said

  Te zdegenerowanuy gnoj i bydlak prawde o zydowskich kanalich ! Innym narodom gotuja multi – kulti zeby sie degenerowali i niszczyli ! Sami natomiast gnidy i smiece pilnie strzega swej torzsamosci . Kolejny raz widac kim sa te zdegenerowane skurwysyny z piekla rodem !!

 4. jok said

  1. Żydzi starają się utrzymać zwartość i jednorodność swej etny/”grupy cywilizacyjnej…[ Taka mała dygresja: czy zawsze, bezwzględnie i bezwarunkowo? Czasem wszak „wżeniają się w ważnych gojów”, by móc kontrolować, by może stworzyć/podtrzymać „dwuzydzian goja”]
  2. Jednocześnie starają się jak najbardziej rozrzedzić zwartość innych grup etnicznych

  3. Konstatacja: Chyba po to by uzyskiwać, utrzymywać i zwiększać nad nimi przewagę, jest logicznym wnioskiem.

  Niemniej wcale nie jest tak łatwo z tym logicznym wnioskowaniem. Wiele osób, chocby minimalnie „prawicowych” dostrzega pkt 1. Znacznie mniej dostrzega pkt 2 – bredzą sobie o „lewakach” itp.

  Jeszcze mniej dostrzega pkt 3, to jest wyciąga jakieś – lepsze czy gorsze, ale jednak – logiczne wnioski

 5. PISKORZ said

  re 1 Barbara Spectre wyjaśnia, kto stoi za multi-kulti w Europie: AMERYKĘ ODKRYŁA..!!

 6. PISKORZ said

  re 1 To ta sucz Spectre powiedziała dawno , że jesteśmy zbyt bogatym krajem, …abyśmy mogli z was zrezygnować.!!!

 7. maasteer said

  Co wolno wojewodzie to ….
  A my musimy przyjmować architektów, lekarzy, inżynierów ….
  Bo jak nie to antysemit…..m czy cuś/

 8. Martusia said

  Niektorzy Zydzi, madrzejsi wola sie asekurowac i preferuja malzenstwa mieszane. Wola zniknac z piekielnego kotla. W razie jakis nieprzewidzianych przez nich wypadkow zdaja siebie sprawe, ze ich gardla beda pierwsze podzynane (Pamela Geller tak napisala, ostrzegala lekkomyslnych polbartymcow – swego czasu w artykule na temat masowego sprowadzania Muslimow).

 9. Zerohero said

  Wątpię aby preferowali z tego powodu. Po prostu są normalni. Spotkali odpowiednią osobę i ją wybrali, a ona po prostu nie była z ich sekty. Nienormalnie zachowywali się naziści głosząc jakieś różnice biologiczne między Niemcami a Słowianami (a tak po cichu porywali polskie dzieci, bo wiedzieli że ich teorie rasowe to kupa g).
  Jedyna istotna różnica to biali/żółci vs murzyni i ciapki, bo po prostu ludy północy maja lepiej funkcjonujące mózgi.
  Zagadka:
  Czemu żydostwo promuje mieszanie Europejczyków z murzynami?

 10. galaszek said

  Miszane malzenstwa to kolohaust!?……….alesz oczywista sze miachane mazlenstwo to kolohaust !!! Zyt nigda i z nikiem nie powinne sze mieszac w jakes mazlenstwa miachane !!! Zyt powinno sze zenic z zytem a zytowki ze zytowkami !!! Howk!!!! ..tak je napisane w tora … zn sze nad torami na moscie w Bablowicach

 11. Prawda po stronie kariery. Źródła naukowe niemile widziane, czyli Ksiądz profesor Guz contra Żydzi i sponsorowany modernizm.
  https://swietatradycja.wordpress.com/2019/07/13/prawda-po-stronie-kariery-zrodla-naukowe-niemile-widziane-czyli-ksiadz-profesor-guz-contra-zydzi-i-sponsorowany-modernizm/

 12. A o Tay-Sachs slyszał?

 13. andzia said

  Bardzo słusznie. Ale dwużydzianów jak mówi dr Kurek jest w Polsce więcej niż Polaków. Przy korycie pokazują jednak, że w Polsce biorą stronę żydostwa. Siedzą tutaj dla pasożydownictwa, a w takim gównianym państewku jak Izrael trudno byłoby im uzyskać pełne prawa.

 14. Rokitnik said

  Alez OCZYWISCIE dr.Kurek ma racje ! Spotkalem takich w trakcie utarczek o polskosc Instytucji w New Yorku. ( nie chodzi wcale o Instytut Pilsudzkiego !).
  Niby polacy…gdy sprawa stanela ZA lub przeciw…w 3 pokoleniu odzywala sie ich zydowskosc i…z a w s z e glosowali przeciwko interesom polskim. Faceci ktorzy byli ochszczeni, ktorzy do I Komunii Sw. prowadzili swoje wnuczeta…taaak…niepojete ale PRAWDZIWE to spostrzezenie !!

 15. AniaK said

  RE13:
  Myślę że u nas głównie ich trzyma nasz system sprawiedliwości. Drugiego takiego na całym Świecie nie znajdą.

 16. Moher49 said

  Przecież w Polsce każdy dostojnik to albo żyd, albo ma żonę żydówkę. Durnowaty naród śpi.

 17. Moher49 said

  Ciotki w Izraelu, dzieci w żydowskiej szkole w Warszawie. To jest premier polskiego rządu. Polacy, czy wy macie jeszcze mózgi ?.

 18. LeonPlichta said

  smiecie zydowskie WONT z MOJEGO KRAJU
  WONT WONT.CO nie chcecie ? nie ..nie…
  To my wam POMORZEMY I TO BEZ BOLESNIE.

 19. andzia said

  re:15
  Ten wymiar sprawiedliwości nie przyleciał z chmury, tylko sami go ustalili. Czy pani jest idiotką, czy udaje że jest?

 20. RomanK said

  Mysle pani Andziu ,ze nie ma pani rqacji…w Polsce trzyma ich niezwykla cnota Polek.

 21. miet said

  Panie Leonie, jak tak Pan krzyknie bardzo głośno, jak pod #18 i splunie przez lewe ramie i obróci się trzykrotnie i jeszcze raz krzyknie, to rzeczywiśnie une się tak wystraszą, że będą tak spie…ć, że aż się będzie kurzyło.:-)))!!!! A jeszcze to „bezboleśnie”. to już „masterpiece” na nich.:-)))

 22. Zoolog amator said

  Moim zdaniem żydzi nie powinni się mieszać z ludźmi bo psują prawdziwe narody i ludzkie cechy u nich psychiczne i fizyczne. Spójrzcie na ich gęby. Oni nadają się jedynie do ZOO. Wiedział co mówi Darwin patrząc na swoich braci. Oni są najbliżsi małpom. Cudownie by wyglądali w klatkach obok małp z tymi brodami i pejsami no i z małpami mogli by włazić w związki partnerskie i mieć dzieci. Mogli by się też talmudycznie pedofilować bo w ZOO nie mieli by ograniczeń. Chciałbym bardzo zobaczyć Hartmana z córką na drzewie jak się całują 🙂 a Śpiewak śpiewa im „hartman nawija, hartman nawija…” itd.

 23. Marucha said

  Re 21:
  Nie wiem, co robić z takimi wpisami, które nie zawierają ŻADNYCH treści, prócz pustych haseł, nawoływań, krzyków i wrzasków. Nie wnoszą one przecież NIC do dyskusji.
  Co wynika z pokrzykiwań „Precz z żydami!” albo „Won z Polski”?
  Nie będę pokazywał palcem na gajówkowiczów, którzy w tym celują.

 24. Ad. 23

  Łapki w górę i w dół by się przydały. Ale nie do dyspozycji wszystkich.

 25. Piotr B. said

  Re 23…To jest choroba calego spoleczenstwa polskiego.Na wszystkich kontynentach.Kiedy staralem sie rozwinac dyskusje na spotkaniu…co zrobic z gostkiem ktory zdefraudowal pieniadze grupy…uslyszalem i zobaczylem tylko hi,hi”taki on juz jest”…to byla cala wypowiedz…
  a po tym usmieszki prawie wszystkich…Rence opadajom…Totalny zanik zdrowego rozsadku.

 26. jasiekztoronto said

  Re: 18
  Z Polski zydow nie wyrzuci sie metoda polska, ale jest to mozliwe, aby pozbyc sie ich, ich wlasna, a warunkiem do tego jest to, ze nalezaloby wpierw poznac „ich” kryminalne metody dzialania przeciwko nam.
  I jako przyklad (jeden z wielu) moge go podac: „Jak szybko powstaje w/g zydow kredyt finansowy (czego skutkiem jest zadluzanie nas wszystkich)???”
  Odpowiedz: „Jak szybko powstaje (z powietrza) kredyt, tak szybko taki kredyt mozna zlikwidowac – czyli jesli powstaje kredyt w ciagu sekundy, to w ciagu sekundy mozna taki kredyt zlikwidowac, a tym samym sila rzeczy pozbyc sie „pasoZYDydow z naszego organizmu spolecznego.
  Z grzecznosci pomine inne skuteczne rozwiazania pozbycia sie „pasozydowych” gosci z naszej (jeszcze) Ziemi…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 27. Boydar said

  Długo się Pan Jasiek maskował … 🙂

  „… z Polski żydów nie wyrzuci się metoda polską, ale jest to możliwe, aby pozbyć się ich, ich własną. Warunkiem do tego jest to, ze należałoby wpierw poznać „ich” kryminalne metody działania przeciwko nam …”

  Metody „kryminalne” żydów znamy, nie w tym problem. Trzeba natomiast wiedzieć to, co wiedział Stalin. I co w talmudzie same napisały. A ich metody nie są kryminalne, one są normalne, parchato judaistyczne. Oni pod chrześcijańskie prawo nie podlegają, i nigdy nie podlegali. Więc określenie „kryminalne” nie ma zastosowania.

 28. jasiekztoronto said

  Re: 27 Boydar…
  Aby nie bylo nieporozumien, ze „jasiek z toronto sie maskuje…”, to powiem krotko: Nalezy wziac „swiety bicz” (bat) i wygnac „ich” dokladnie tak samo, jak Pan Jezus wygnal „ich” (handlarzy i i lichwiarzy) ze Swiatyni Domu Ojca Swego…

  Czyz taki przyklad nie bylby skuteczny nawet w dzisiejszych czasach???…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. A czy przyklad ze „srebrna moneta”, ktora pokazal Pan Jezus tlumowi pytajac: „Co widzicie na tej srebrnej monecie???”…
  „Cezara, cezara…odrzekl tlum…”… (….), a reszte to niech p. Boydar sobie sam dopowie…

  P.S. 2 Czy zydzi podlegaja pod prawo Chrzescijan? A i owszem, ale nie „ich” destruktywna dzialalnosc…Jesli juz…

 29. Boydar said

  Zawsze Pan Jasiek pisał tak miło i delikatnie, tylko o ekonomii bardziej siarczyście. A tu ? Gości chce wyganiać ? A co w tym złego że chwilę zechcieli odpocząć ? Szarańcza też tak ma i nikt jej nie wygania. Może jeszcze jakiś pogrom zechce Pan sprokurować ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: