Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  revers o Syria uznaje republiki lu…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Po śmierci Lamberta. Prof. Talar: Zbrodnia na oczach całego świata. Miał prawo żyć.

Posted by Marucha w dniu 2019-07-12 (Piątek)

Wczoraj zmarł Vincent Lambert, mężczyzna, który uległ wypadkowi 10 lat temu i od tego czasu znajdował się w stanie wegetatywnym przypięty do aparatury podtrzymującej życie. O odłączenie go od aparatury walczyła m.in. jego żona, przeciwni byli z kolei rodzice i część rodziny.

Matka Vincenta wystąpiła niedawno na forum ONZ, prosząc o reakcję. ONZ zwracał się zresztą do władz francuskich o opóźnienie procedury wyłączającej dopływ pokarmu dla Lamberta.

O sprawę Vincenta Lamberta pytaliśmy. prof. Jana Talara polskiego lekarza, nauczyciela akademickiego i profesorów nauk medycznych. Prof. Talar to specjalista od rehabilitacji, rehabilitacji medycznej i chirurgii. Znany z dużej skuteczności wybudzania ze śpiączki pourazowej (w ciągu 40 lat wybudził ok. 300 osób).

Jak oceniał Pan Profesor stan Vincenta Lamberta?

Prof. Jan Talar: Vincent Lambert był człowiekiem żyjącym, świadomym, reagującym adekwatnie do sytuacji, który miał prawo żyć i obowiązkiem służb medycznych było adekwatne, skuteczne Jego leczenie. Skuteczność leczenia zależy od czasu uszkodzenia mózgu i kompleksowej rehabilitacji. Vincent był w tym stanie 11 lat, ale ten okres czasu nie usprawiedliwiał wykonania zbrodni na chorym na oczach ludzi całego świata. Czy to przypadkiem nie idzie w kierunku zagłady cywilizacji?

Czy sądzi Pan profesor, że takie sytuacje będą się powtarzać w przyszłości?

Sądzę, że będzie to niestety coraz częściej. Szaleństwo opanowało ludzi, ludzi odpowiadających za stan zdrowia określonej społeczności. Niech Pan zwróci uwagę medycyna w wybranych przypadkach skłania się ku tanatologii*. Jest to tylko możliwe dzięki nieuzasadnionemu duetowi medycyny z prawem.

Zdarza się, że medycyna nie potrafi zabezpieczyć koniecznego życia chorych w śpiączce mózgowej, a prawo nie zajmuje w tym należnego stanowiska. To jest fatalny duet medycyny i prawa. Prawo otrząsnęło się ze skazywania przestępców na śmierć, a medycyna od ponad pięćdziesięciu lat, zamiast skutecznie, adekwatnie leczyć pacjentów w śpiączce mózgowej, w sposób nieuzasadniony, nienaukowy, niemedyczny i niezgodny z ideą Boga „co najmniej” przyspiesza śmierć niewinnych chorych w określonym celu rozpoznając tzw. „śmierć mózgu”.

Rozmawiał: Olaf Woliński
https://tysol.pl

Prof. Talar zaproponował, iż – całkiem za darmo – zaopiekuje się Vincentem Lambertem i spróbuje przywrócić mu przytomność. 
Władze francuskie postanowiły inaczej: ma umrzeć. I żaden polski profesorek nie będzie im mieszał i psuł biznes części zamiennych.
Admin

Komentarzy 8 do “Po śmierci Lamberta. Prof. Talar: Zbrodnia na oczach całego świata. Miał prawo żyć.”

 1. Zerohero said

 2. Ale dlaczego? said

  Ale skurwysynów mordujących np. dzieci nie wolno skazać na śmierć!!!

  Białoruś ma te zalecenia w dupie.
  Admin

 3. maasteer said

  Białoruś ma te zalecenia w dupie.
  Admin

  No, ale tam dyktatura i łamanie praw człowieków!

 4. bebrave2019 said

 5. Lesnick said

  Bardzi mnie cieszy że Prof.Talar po raz kolejny udowodnił że jest szlachetnym człowiekiem. Profesora znam od 1996r i w jego niestety już byłej Klinice Rehabilitacji w Bydgoszczy widziałem jak stawiał na nogi ludzi którym nikt nie dawał żadnej szansy.
  Niech Pan Bóg szczesci Panu Profesorze!

 6. andzia said

  Cały postępowy świat uważa, że jest w porządku. I protestuje w sprawach różnych prócz podstawowego.Ciekawe na ile Bogu starczy cierpliwości i miłosierdzia.

 7. bebrave2019 said

  Współczesna historia biograficzna polskiego lekarza z Teksasu dr n. med. Stanisława Burzyńskiego, który odkrył innowacyjną, chronioną patentem terapię przeciwnowotworową, obecnie włączoną do badań klinicznych FDA. Ta historia rzuca światło na obecne regulacyjne i branżowe przeszkody uniemożliwiające tym ratującym życie lekom wejście na rynek amerykanski.
  .https://www.youtube.com/watch?v=qQKaCTdrmJc

 8. katolik said

  Prawdziwe życie zaczyna się po śmierci!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: