Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rabini podpisali edykt potępiający psy oraz ich posiadaczy…

Posted by Marucha w dniu 2019-07-17 (Środa)

Wszyscy rabini izraelskiego miasta Elad podpisali edykt, w którym oświadczają, że każdy pies jest stworzeniem złym i nieczystym, a każdy jego posiadacz będzie przeklęty.

Elad to miasto niedaleko Tel Awiwu, zamieszkane przez ok. 46 tys. ludzi, z których większość to ortodoksyjni Żydzi. Zostało założone w 1998 roku, a ponad połowę jego populacji stanowią osoby poniżej 18 roku życia.

Edykt, o którym mowa, podpisało kilkunastu rabinów Eladu, w tym główny – Mordechai Malka.

Rabini wyrażają w nim zaniepokojenie, że w mieście zauważyli „poważne zjawisko”, polegające na tym, że coraz częściej na ulicach widać chłopców i mężczyzn z psami.

„Jest to stanowczo zabronione. Jak wyjaśnia Talmud i ostrzega Majmonides (rabbi Mosze ben Majmon, autor powstałego w średniowieczu najważniejszego komentarza do Talmudu – Księgi Przykazań – red.), każdy wychowujący psa zostanie przeklęty” – piszą rabini.

„Zwłaszcza w naszym mieście, gdzie wiele kobiet i dzieci boi się psów” – dodają.

Rabini uważają każdego psa za niebezpiecznego i złego – „Każdy pies szczeka na wszystkich, których nie zna i z tego powodu jest zły – nawet jeśli nie gryzie” – piszą w edykcie.

Zalecają usunięcie zwierząt z miasta, a jeśli ktoś trzyma psa z powodów medycznych – ma stawić się przed sądem rabinackim, który sytuację przeanalizuje, oceni i wyda wyrok.

Talmud i rabin Makmonides, XII-wieczny filozof i lekarz, rzeczywiście uważali psy za istoty złe i nieczyste, ale, zauważa „Jerusalem Post”, interpretacja ich słów w edykcie jest znacznie bardziej surowa niż innych ortodoksyjnych środowisk.

W 2016 roku Tel Awiw, niedaleki sąsiad Eladu, obwołał się miastem najbardziej przyjaznym psom na świecie, twierdząc z uporem, choć bez wiarygodnych podstaw, że właśnie tu przypada najwięcej psów na jednego mieszkańca.

A co wy uważacie na temat opinii ortodoksyjnych rabinów?
[Co mamy uważać na temat genetycznych psychopatów? – admin]

Źródło: rp.pl
https://www.magnapolonia.org

Komentarze 24 to “Rabini podpisali edykt potępiający psy oraz ich posiadaczy…”

 1. henryk 1 said

  Wolał bym psa w dupę pocałować niż żyda w ryj. Pies to przyjaciel człowieka a żyd to wróg ludzkości. To są psychole, schizofrenicy i trzeba im się patrzeć na szpony bo nie wiadomo co mogą zrobić. Oby pies im mordę lizał. 🙂 Nie wiem co te mendy mają w sobie, że zrażają ludzi di wszystkiego.

 2. JO said

  ad.1 . Nie wiem co te mendy mają w sobie, że zrażają ludzi di wszystkiego. – Henryk 1

  – Maja Szatana w sobie…

  JO

  ————-
  Pomiot kainowy. Urodzeni degeneraci.
  Admin

 3. AlexSailor said

  Pies jest zły, bo szczekając ostrzega przed złodziejem, nieprawdaż?

 4. Kar said

  ..szkoda tego poczciwca psa w/w, nie potrafi sie czterolapy wygadac-wyszczekac odnosnie irytujacej sprawy.., znajomy (jest ze wsi) mowi, ze psy posiadaja doskonaly talent do porozumiewania sie na odleglosc, ze czesto dlugo w nocy skarza sie pomiedzy soba na chamstwo, bestialstwo swoich wlascicieli..moze w koncu beda mniej tchorzliwi od czlowiekow, i przejda do czynow..i wpier**la zywcem swoich przesladowcow z Elad (juz tak przeciez bylo u Orwell’a)

 5. hulajdusznik said

 6. darexmaj said

  Sram na wszystkich rabinow i wszystkich zydow i szkoda ze z tymi 6000000 ofiar holokaustu to klamstwo!!! Byloby tego plugastwa mniej.Kazde psie gowno jest milion razy wiecej warte niz ci wszyscy rabini !!!

 7. Jacek said

  W Jedwabnem, gdy w 2001′ rebe zaczął swoje „modły” to miejscowe kundle zaczęły wyć.Nie wiem czy na swój sposób go wygwizdały czy wystraszyły się nieludzkich dżwięków.

 8. maasteer said

  Z form interii:

  ~ŻĄDŁO- 10 min temu

  Boże, coś Polskę przez tak liczne wieki, Bronił od Szwedów, Turków i Tatarów, Coś ją wyzwolił z niemieckiej opieki, I na proch starłeś kajzerów i carów, Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie ! Przodkowie nasi miłosierdziem tknięci, Plemię tułacze do kraju przyjęli, A dzisiaj żydzi niewdzięczni, zawzięci, Na zgubę Polski podle się spiknęli. Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! Żyd nasze miasta i wsie zawojował, Handel i przemysł zabrał w swoje ręce, Nawet uczelnie wyższe opanował, I kraj pogrążył w ubóstwie, w udręce, Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! Żyd sieje bezwstyd i ludność rozpaja, Karczmy i domy rozpusty otwiera, Komunizm szczepi, Polaków rozdwaja, Mienie i zdrowie i rozum odbiera, Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! Żyd wiarę świętą kopie i wyszydza, Kult dla złotego cielca wszędzie szerzy. Orła naszego białego zohydza, Tylko w pieniądze i szachrajstwa wierzy. Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! Żyd próżność mocarstw zagranicznych łechce, I na swe krzywdy kłamliwie się skarży. Źle mu jest w Polsce, a iść od nas nie chce, I o wszechwładztwie chytrze tutaj marzy. Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! N awet już ziemię polską wykupuje, I jemu plony Polska rodzi gleba, A tylu naszych po świecie wędruje, By w obcych krajach szukać kęsa chleba. Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie! Boże wszechmocny i Ty Panno Święta, Korony Polskiej Przeczysta Królowo! Polska chce zrzucić te ohydne pęta, Chce być naprawdę wolną, narodową! Przed Twe ołtarze zanosim błaganie, Polskę od żydów racz wyzwolić Panie!

  ————————-
  https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/nadchodzi-obowiazkowa-segregacja-smieci-za-brak-selektywnej,2623416,4141

 9. AlexSailor said

  @Jacek

  Złego wyczuły.

 10. Ogrodzić. Bilety sprzedawać. 🙂

 11. Rafal Cz. said

  Aco z kotami,papugami oraz kanarkami?

  ——
  Przyjdzie i na nich czas. Rzyd nie odpuści.
  Admin

 12. JW said

  Dla jednych nieczyste są psy i świnie, inni czczą krowy i skarabeusze, a mi to tito. Znaczenie ważniejszy jest stosunek wierzących żydów do gojów, a ten jaki jest – wiemy.

 13. Jacek said

  Zdjęcie jak zwykle perfekcyjnie dobrane. Jest Pan geniuszem.

 14. Marucha said

  Re 12:
  Tym razem to nie moja zasługa, Panie Jacku…

 15. Korab said

  Zaraz,zaraz ,jak to było? Rapaport do Kuby Goldberga : A pies ci mordę lizał!

 16. Martusia said

  Rabini napisali nawet bezcenny Talmud i takie tam brednie niestworzone, ze pieski w porownaniu do zawartych tam banialukow to jeszcze normalnosc.

 17. Lily said

  Pies,to przyjaciel czlowieka,a jednoczesnie
  stroz,pilnujacy domu,przed zlodziejami.
  „Kto nie dba, o zwierzeta,TEN jest
  ZLYM czlowiekiem”.

 18. Głos Prawdy said

  i do kotów się dobiorą

 19. ibrahim ibn jakub said

  Cytuję:
  „Wszyscy rabini izraelskiego miasta Elad podpisali edykt, w którym oświadczają, że każdy pies jest stworzeniem złym i nieczystym, a każdy jego posiadacz będzie przeklęty.”

  Usiedliśmy dzisiaj i wszyscy członkowie mojej rodziny napisaliśmy nasz edykt, że każdy żyd jest stworzeniem złym i nieczystym , po czym wszyscy jednogłośnie uznaliśmy żydów za przeklętych.
  Amen.

 20. Zdziwiony said

  Prof. Izrael Szahak podaje, że Szewet Musar, księga poświęcona żydowskiej moralności (pierwsze wydanie pochodzi z 1712 r.) propaguje obyczaj, wedle którego „kobieta powracająca z comiesięcznej rytualnej »kąpieli oczyszczającej« (…) musi uważać, by nie napotkać po drodze jednego z czterech szatańskich wcieleń: goja, świni, osła i psa”. W przeciwnym razie „musi ponownie poddać się kąpieli”. „W kołach ortodoksyjnych cieszy się ona (Szewet Musar) nadal dużą poczytnością”.

  Ta książeczka to arcydzieło: Izrael Szahak – „Żydowskie dzieje i religia, Żydzi i goje – XXX wieków historii”.

 21. Dejpanspokój said

  Elad zasłynął także z ukrywanego przed polską opinią publiczną spotkania w willi Mossadu osobników Poręby i Legutki w sprawie kapitulacji ustawy o IPN. Źródło : Grzegorz Braun.

 22. Szowinistyczny Żyd może mówić różne brednie. Nie mniej w IIIŻydo-RP/Polin zlikwidowano już wszystkie bezpańskie psy. Zmniejszyła się zdecydowanie liczba psów domowych, Polaków nie stać na utrzymanie psa.
  Oto jeden z wielu sukcesów reżimu IIIŻydo-RP/Polin.

 23. żydowski naukowiec said

  Jezus jest Mesjaszem!

 24. Stach said

  Tak jak Islam też uważają ,że psy są ,,nieczyste,,

  Islam stworzyli żydzi.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.