Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Liwiusz o Generał Surowikin radykalnie z…
  misio o Wolne tematy (83 – …
  błękitnyocean o Najbogatszy człowiek na ś…
  Olo o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  Olo o Generał Surowikin radykalnie z…
  Olo o Wygląda na to, że Rosja nie bę…
  bryś o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  bryś o Generał Surowikin radykalnie z…
  revers o Wolne tematy (83 – …
  NC o Polska dla Polaków
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
  niepostepowyoszolom o Generał Surowikin radykalnie z…
  minka o Wolne tematy (83 – …
  Szczepan Zbigniewski o «Batalion Monako»
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

UE wzywa Rosję do przyznania się do winy ws. katastrofy MH17

Posted by Marucha w dniu 2019-07-17 (Środa)

Unia Europejska wezwała Rosję do uznania swojej odpowiedzialności za katastrofę malezyjskiego „Boeinga”, kóry rozbił się nad Donbasem latem 2014 roku. Apel Unii Europejskiej do Rosji znalazł się w oświadczeniu Rady Europejskiej.

Unia Europejska wzywa Rosję do wzięcia odpowiedzialności za katastrofę, a także do pełnej współpracy w ramach trwającego dochodzenia. Unia Europejska wyraża również pełne zaufanie do niezależności i profesjonalizmu procedur prawnych – głosi oświadczenie. [Bua ha ha ha ha! Np. w sprawach b. Jugosławii… istotnie, pełen profesjonalizm sprzedajnych kurew i alfonsów – admin]

Ponadto Rada Europy z zadowoleniem przyjęła informację, że władze Holandii zainicjują postępowanie karne przeciwko czterem podejrzanym o udział w spowodowaniu katastrofy lotniczej.

Pod koniec czerwca malezyjski minister spraw zagranicznych Datuk Saifuddin Abdullah powiedział, że Kuala Lumpur uważa międzynarodowe dochodzenie w sprawie przyczyn katastrofy Boeinga za niekompletne. Według niego władze Malezji nie dostrzegły przekonujących dowodów winy podejrzanych.

Malezyjski Boeing-777 wykonujący rejs MH17 z Amsterdamu do Kuala Lumpur, rozbił się 17 lipca 2014 roku pod Donieckiem na Ukrainie. Na pokładzie było 298 osób, wszyscy zginęli. Większość ofiar była obywatelami Holandii.

Kijów oskarżył o katastrofę powstańców. Ci odpowiedzieli, że nie mają środków, które pozwoliłyby na zestrzelenie samolotu na tej wysokości.

Dochodzenie w sprawie katastrofy prowadzone jest przez międzynarodowy zespół pod kierownictwem Holandii. W jego raporcie stwierdzono, że system obrony powietrznej „Buk”, który zestrzelił Boeinga, został dostarczony z Rosji, a następnie wrócił z powrotem.

Moskwa wielokrotnie informowała, że uważa śledztwo za stronnicze, a jego wnioski opierają się jedynie na danych uzyskanych od Ukrainy.

Eksperymenty koncernu Almaz-Antey, czołowego przedsiębiorstwa produkującego systemy obrony powietrznej, w tym kompleksy „Buk”, potwierdzają również, że Boeing został zestrzelony z terytorium kontrolowanego przez ukraińską armię. Informacje te zostały jednak zignorowane przez badaczy.

Władimir Putin zaznaczył, że Moskwa może uznać wyniki dochodzenia, jeśli będzie w nim w pełni uczestniczyć.

Ministerstwo Obrony Rosji stwierdziło, że wszystkie pociski omawianego typu zostały rozebrane po 2011 roku.

Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow wielokrotnie podkreślał, że Moskwa kategorycznie odrzuca oskarżenia o udział w katastrofie.

https://pl.sputniknews.com/

Rosja powinna jeszcze przyznać się do zburzenia WTC, zbombardowania Hiroszimy i Nagasaki, napaści na Irak i wybuchu wulkanu Stromboli.
Bezwstydne, plugawe euroszmaty…
Admin

Komentarzy 11 do “UE wzywa Rosję do przyznania się do winy ws. katastrofy MH17”

 1. Anucha said

  Panie Gajowy szkoda zdrowia na te kur.y
  Dokonają każdej zbrodni jakiej zażąda ich pan i władca
  W WTC poświęcili kilka tysięcy ludzi ,by w następstwie wymordować miliony.
  298 osób to rozgrzewka

 2. Jacek said

  Unii oczywiście nie interesuje jaką korzyść odniosła Rosja zestrzeliwując ten samolot. Podobnie jak nasza rodzima sekta smoleńska nigdy nie ma takich rozterek.

 3. Listwa said

  Zdawałoby sie że nie mając dowodów to im tylko wezwania do przyznania się zostały.
  Jeszcze chronią i kryją sprawców, którzy bez żadnych skrupułów zestrzelili pasażerski samolot na 10 000 m.
  I tacy nami rządzą. Rosja nie miała interesu zestrzelić samolot i nie Rosja skierowało go nad strefę walk.

 4. PISKORZ said

  re art Ciekawe…o tym MH 17 „wszyscy” pamiętają. a o tym…, który „zaginął” nad O. Indyjskim..to cisza jak makiem zasiał..!! Zastanawiające…i o załodze 2 chyba jachtów australijskich, która „ponoć” coś widziała w czasie w/w zdarzenia i ..nie powróciły „podobno” do swoich portów macierzystych..!!

 5. maasteer said

  Gdyby faktycznie dokonali tego powstańcy/opozycjoniści z Donbasu to na już na drugi dzień (albo nawet ten sam) wszystkie światowe „media” na pierwszych stronach gazet lub programach specjalnych w TV pokazywaliby niezbite dowody na to. A tak kilkuletnie śledztwo i NIC. Ruscy mają się przyznać! Ale jaja.
  A poza tym z tego co pamiętam to na rożnych portalach zaraz po tym zdarzeniu pisano, że był to samolot pełny truposzy, bez bagażów podręcznych nawet, ktoś pamięta??

 6. Rafal Cz. said

  Ten uczynil kto odniosl korzysc. Jaka korzysc z tego mialaby Rosja? Same szkody.

 7. gnago said

  TA perfidni ci Rosjanie , celem zestrzelenia użyli swych zakamuflowanych agentów wpływu w ukraińskiej kontroli powietrza i zlecili lot nad obszarem zakazanym dla komunikacji lotniczej tj ogarniętym wojną czy rebelią. A następnie zestrzelili rakietą burzącą z efektem temporalnym. Świadkowie zestrzelenia i upadku szczątków donosili o zwłokach zmrożonych a jednocześnie w stanie rozkładu. Węszący spiski natychmiast oświadczyli że to zwłoki tych co zaginęli te kilka miesięcy temu po wylądowaniu na wyspiarskiej bazie usraela na pacyfiku, Wiemy o tym bo ktoś z serwisu silników co to raportują nieustannie parametry pracy i położenie dał znać do netu

 8. WI42 said

  Dobre podsumowanie MH-17 sprzed 5-ciu lat W. Engdahla w linku: –
  https://regnum.ru/news/polit/1832966.html
  (tłumaczenie z ang. na j. rosyjski – link do oryginału chyba można znaleźć gdzies w tekscie, chociaż nie zauważyłem)
  Własciwie wiekszosć jego hipotez jest aktualna. Mogę uzupełnić następujące:
  1. Zespół międzynarodowy ustalił typ i nr rakiety oraz producenta (ZSRR) – zakład znajduje się w Rosji – i już byli winni. Tak się składa, że każda rakieta ma swój „paszport” która sledzi gdzie ona jest.
  Rakieta o ustalonym n-rze została przekazana w koncu lat 80-tych na Ukrainę i była ostatnio w częsci zachodniej Ukrainy. Po podaniu przez Rosję rzeczowych danych rewelacyjny wątek zanikł bez wytłumaczenia.
  2. Rosja podała wyniki badań zakładu produkującego rakiety Buk, według których rakieta była wystrzelona z terytorium kontrolowanego przez wojsko ukraińskie.
  Brak jakiejkolwiek rzeczowej odpowiedzi czy nawet krytyki ze strony zespołu badającego.
  3. Internetowe głosy wielu ekspertów rosyjskich wskazywały na zastrzelenie samolotu rejsu MH-17 przez ukraiński SU-25, podając nawet nazwisko pilota – Wołoszyn.
  Faktycznie był taki pilot wojskowy, w wieku ok. 30 lat, który ok. 1-2 lata po incydencie objął stanowisko dyrektora lotniska cywilnego w Nikołajewie. Dziwna kariera dla młodego pilota wojskowego?
  Kilka miesięcy temu popełnił „samobójstwo”.
  4. Pozornie sprzeczne wersje 2 i 3 mogą być w pełni komplementarne. Akcja 3 mogła gwarantować 100% „sukces”.
  5. Podobnie znikęły z przestrzeni medialnej dyspozytorzy ruchu (również znano ich nazwiska), Ukraina nie dostarczyła żadnych danych kontroli lotów

  Ale czy tzw. przeciętny obywatel wogóle wiedział o danych jak wyżej, a jeżeli cos wiedział to juz zapomniał – zatem można mówić co się chce.

  PS: W. Engdahl jest jednym z lepszych analityków politycznych, Amerykanin mieszkający w Niemczech.

 9. WI42 said

  Wszyscy popełniamy KARDYNALNY błąd wpuszczajac się w scieżkę rozumowania – kto winien?
  Otóż Ukraina jest odpowiedzialna = WINNA w każdym możliwym przypadku.
  1. Jeżeli MH-17 zestrzeliła Ukraina, jest to masowe zaplanowane morderstwo
  2. Jeżeli zestrzeliła to rakieta powstańców np. rosyjska jest to nieumyslne zabójstwo wielu osób. Tylko za taki czyn mogą odpowiadać powstańcy.
  Ukraina w tym wypadku nadal conajmniej odpowiada za to, że skierowała samolot w rejon walk, zmieniała rutynowąjego trasę MH-17 która przebiegała ok. 300 km na południe, doprowadzając do tragedii.

 10. Piotr B. said

  Kosmos i glupota blondynek…to obszary o rozmiarach lat swietlnych.

 11. WI42 said

  Nowy ciekawy materiał na temat MH17:

  https://www.zerohedge.com/news/2019-07-23/mh17-evidence-tampering-exposed-cover-ups-hiding-records-witness-misreporting-fbi

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: