Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Brutalna napaść, kradzież samochodu, a potem tragiczny wypadek. Oto, co wyczyniają amerykańscy żołnierze w Polsce. Ich bezczelność nie zna granic…

Posted by Marucha w dniu 2019-07-18 (Czwartek)

Obrońcy Polski

Pomimo licznych akcji społecznościowych piętnujących prowadzenie auta po pijaku, nie brakuje ludzi bez honoru, którzy narażają życie innych. Niestety, należą do nich żołnierze armii USA w Polsce.

Prokuratura stoi na stanowisku, że można mówić o bezmyślności, zadufaniu i skrajnej nieodpowiedzialności amerykańskich żołnierzy.

[Nieodpowiedzialności? Przecież oni pierdolą i Polskę, i jej prawo, i jej mieszkańców. Dlaczego? Bo im wolno. Przecież to było do przewidzenia od chwili zero. Bydło bez uwięzi natychmiast włazi w szkodę.
Ruskie, wróćcie!
Admin]

Polacy są bezradni, bo umowa między Rządem Rzeczypospolitej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o statusie sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej zawiera zapis dotyczący odpowiedzialności prawnej amerykańskich żołnierzy – nasi sojusznicy nie podlegają podczas pobytu na terytorium RP prawu polskiemu.

Według informacji Komisariatu Policji w Piszu, w niedzielę, 14 lipca młody mieszkaniec Orzysza Marek M. padł ofiarą napaści ze strony stacjonujących w mieście amerykańskich żołnierzy sierżanta Jimmy Boggsa i kaprala Rafaela Munoza. Do ataku doszło przed barem „Dollar” przy ul. Rynek. Tego wieczora dwóch amerykańskich żołnierzy chwiejnym krokiem wyszło z baru, skatowało do nieprzytomności orzyszanina i zabrało mu forda focusa. Poszkodowany Marek M. był na tyle poważnie pobity, że zabrano go do szpitala.

Będąc kompletnie pijanym, Boggs wsiadł z kolegą Munozem do forda focusa i w szaleńczym rajdzie potrącił 12-latka na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Ełckiej i Kanałowej. Obaj sprawcy uciekli z miejsca wypadku, pozostawiając 12-letniego Dawida S. bez pomocy. Dziecko jest w stanie ciężkim, ma liczne obrażenia głowy.

Sprawa trafiła do prokuratury. Jak zaznaczają funkcjonariusze, amerykańscy żołnierze ukrywają się na terenie jednostki wojskowej. Dowódca Batalionowej Grupy Bojowej NATO podpułkownik Mark O’Neill odmówił wydania żołnierzy w ręce policji, powołując się na to, że nie podlegają oni polskiej jurysdykcji.

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, przed rozpoczęciem służby wojskowej w armii USA, sierżant Jimmy Boggs sięgał po narkotyki i miał problemy z zaburzeniami psychicznymi.

[A nie mówiłem, że nasi przyjaciele zza oceanu wyślą do Polski jakiś najgorszy element, agresywnych imbecylów i psychopatów? – admin]

Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie zagrażającym życiu lub zdrowiu ludzkiemu zostało usunięte z portalu policji pod naciskiem ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

Żródło: http://pisz.policja.gov.pl/o16
https://dziennik-polityczny.com

Komentarzy 57 to “Brutalna napaść, kradzież samochodu, a potem tragiczny wypadek. Oto, co wyczyniają amerykańscy żołnierze w Polsce. Ich bezczelność nie zna granic…”

 1. ibrahim ibn jakub said

  jebane , naćpane cioty, a nie żołnierze.

 2. AlexSailor said

  Co by było, gdyby zrobili to radzieccy żołnierze stacjonujący w Polsce?
  Szeregowcy, by tego nie przeżyli prawdopodobnie spędzając czas w syberyjskim łagrze przez
  co najmniej 10 lat.
  Zresztą, od 1970r. taka sytuacja była nie do pomyślenia.

 3. Dembowski Stefan said

  Pisać każdy może jaden lepiej drugi gożej ale już działać coś dla Polski zrobić to nie Barany chodzicie na wybory I podtrzymujecie ten system Głosujecie na PARTIE MAFIE tELEWIZJA WAMI KIERUJE Potem narzekacie że jest żle WYŁĄCZCIE TELEWIZORY WŁĄCZCIE ROZUM

 4. Mari said

  A skąd wiemy, że to są żołnierze, a nie cywile z USA przebrani w mundury? Wiemy to?

  ——
  A może to kacapy przebrane za chachłów przebranych za Amerykanów?
  Wracaj, człowieku, do piaskownicy…
  Admin

 5. AlexSailor said

  Poza tym, to jest pieprzenie, że nie odpowiadają prawnie.
  Może w postępowaniu karnym, ale nie cywilnym, które jest możliwe przed sądem polskim lub amerykańskim,
  który musi zasądzić odpowiednie odszkodowanie.
  Tylko potrzebna jest pomoc prawna prokuratury i konsulatów.

 6. revers said

  Wie policja w ktorych koszarach ukrylii sie i jaki dowodca po nazwisku i imieniu nie wyda zolnierzy, czy cywilow wystarczy? dowodca jednostki wojskowej us army to nie zolnierz?

 7. Moher49 said

  Wtajemniczeni mówią, że żołnierzy tu nie ma. Są kierowcy, kucharze, mechanicy. A tak swoją drogą, po h.. nam to było. Historii nie czytali jak Konrad Mazowiecki wpuścił Krzyżaków ?.

  Należą do armii USA?
  To są żołnierzami.
  Admin

 8. kojak said

  Zydohilerowcy z PIS zapewnili zydowskmi mordercom bandytom kompletna bezkarnosc ! Ten zdegenerowny bydak Marek Oneil to skurwysyn o mentalnosci ESESMANA ! Polacy powinni wobec bezkarnosc , lapac sami takich skurwysynow jak ONeil i PODOBNIE STLUC MU RYJA. JAK KRYMINALISCI KTORYCH TEN ZDEGEEROWANY ZYDOWSKI BYDLAK POPIERA I! POLACY NIE MAJA WYJSCIA SKORO RADZDACY BANDYCI POPIERA BANDYTOW POLACY MUSZA SIE BRONIC PRD ZYDOWSKIMI BANDYTAMI Z USRAELA !

 9. kojak said

  Najgorszy element ? Przecez ta armia sklada sie z samych takich skurwysynow i bydlakow ! Tam robia lapanki zeby zlapac skurwysynow do sluzby jak leci bo nikt nie chce sluzyc zydowsklim bandytom w ich kryminalnych wojenkach !

 10. kojak said

  od 5 !Sam pan pieprzysz ! Zostali ustawowo wylaczeni z odpowiedzialnosci przed polskim wladzami ! jEDZ SOBIE DO USA I TAM SIE SADZ !

 11. kojak said

  od 5 POMOC PRAWNA PROKURATUR I KONSULATOW ? WEZ FACET i ZMIERZ SOBIE GORACZKE, BO ODLECIALES W KOSMOS !

 12. Sowa said

  „Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie zagrażającym życiu lub zdrowiu ludzkiemu zostało usunięte z portalu policji pod naciskiem ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.”

  Winicki dawno o tym powiedział:
  .https://www.youtube.com/watch?v=G56lRmO9EeY

 13. Troll Polonii said

  Mieszkancy Okinawy w Japonii od lat trabia na caly swiat o bezkarnych amerykanskich zolnierzach, ktorzy namietnie gwalca mlode dziewczyny na wyspie. I porywaja dzieci!.
  Debile w Iraku tez uwierzyli, ze USA ich zbawi!!!
  Mlode kretyny z Otporu w Belgradzie tez poparli ‚opieke’ USA w Jugoslawii
  Nawet w Libii znalezli sie ‚niezadowoleni’ z systemu w kraju i prosili USA, Anglie i Francje o …’opieke’
  Zachod mial do Libii im dostarczac gume do zucia bo w Trypolis spalila sie fabryka gumy do zucia.

  Na majdanie w Kijowie sen. McCain obiecywal zbuntowanym ukrainskim durniom: „My z wami, Ameryka z wami! Ja z wami!”. Caly korporacyjny Zachod sprowadzili sobie Ukry na wlasne nieszczescie.
  A Wiktoria Nuland (oryginlnie: Nudel) rozdawala kanapki i herbatniki mordercom z majdanu. A potomkowie chlopow panszczyznianych wyli z zachwytu nad kanapkami z cykuta!

  Julian Assange ostrzegal od lat przed kowbojska agresja i pedofilia.

  Syria sie broni przed dzinsami i guma do zucia; broni sie Wenezuela, Turcy juz nie chca wiecej gumy do zucia.
  Broni sie Moldawia.
  Polnocna Korea sie Trumpa nie boi.

  A polskie mikrocefale bronia sie przed inwazja rosyjska?.. A kiedy to Rosja bombardowala Polske, zeby trzeba bylo obrony kowbojskiej?

  Slynna historia – wiecznie zywa- o dumnym kogucie, co szedl na zarzniecie i noz w zebach trzymal.

  PS
  Te murzynskie zdjecia sa zupelnie nie na miejscu.
  Kolor skory akurat tu nie ma znaczenia.
  Zacpane kowboje sa wszystkie po jednych pieniadzach

 14. Easy Rider said

  Ad 5 – AlexSailor.
  To, że ci bandyci nie odpowiadają bezpośrednio przed polskimi organami nie oznacza, że wobec poszkodowanych nie istnieje odpowiedzialność Państwa Polskiego, które pozwoliło na ich zainstalowanie na terenie kraju. Jeżeli istnieje odpowiedzialność Państwa za szkody wyrządzone przez dziki, to tym bardziej powinna istnieć odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez człekokształtnych, „sojuszniczych” żołdaków. Poszkodowani powinni wystąpić z pozwem wobec Skarbu Państwa, reprezentowanego przez Ministerstwo Obrony.

  ——
  Ciekawe, jak się ma praktyka do teorii… mam pewne obawy.
  Admin

 15. Marucha said

  Re 13:
  Chciałbym dowiedzieć się – wystarczy jeden, dwa przykłady – kiedy Amerykanie to dokonali czegoś dobrego swymi interwencjami militarnymi. Np. zapobiegli wojnie lub rozruchom, odsunęli klęskę głodu, pomogli odbudować zniszczony kraj…..

 16. Easy Rider said

  Ad 7 – uwaga Admina.
  To nie zawsze tak działa, czego dowodem jest film włoski z 1965 r. pod ironicznym tytułem „Żołnierki” (Le soldatesse). Rzecz dzieje się w czasie II wojny i dotyczy kobiet co prawda zatrudnionych przez wojsko, ale w charakterze najstarszego zawodu.

  ——
  Bo to nie był etat, tylko umowa-zlecenie.
  Admin

 17. Marucha said

  Re 13 jeszcze raz:
  Te murzynskie zdjecia sa zupelnie nie na miejscu.
  Kolor skory akurat tu nie ma znaczenia.
  Zacpane kowboje sa wszystkie po jednych pieniadzach

  Co nie na miejscu? Mieli zdjęcia zastąpić wizerunkami białych? Może Polaków?

  To fakt ogólnie znany, że przestępczość wśród Murzynów jest wielokrotnie większa, niż wśród białych. Jednym z powodów wydaje się być średnio niższa inteligencja, co sprawia że przestępca nie do końca zdaje sobie sprawę z konsekwencji włąsnych czynow.

 18. he he said

  Bar który się nazywa „Dollar” a z baru wychodzą pijani murzyni i biją ludzi, kradną samochody, rozjeżdżają dzieci, a Polacy na to „nic się nie stało, nic się nie stało…

  ——
  Ja nie słyszałem głosów „Nic się nie stało”. A Pan słyszał? Gdzie/
  Admin

 19. Boydar said

  Jacy znowu „Amerykanie” … jeden żyd a drugi arabus kozojebus.

  ——
  Innych Amerykanów prawie już nie ma
  Admin

 20. Zbyszko said

  Do napaści doszło przed barem… Dolar… chcieliście tej ameryki, to ja macie…
  P.S. szkoda gadać o tych różnej maści półgłowkach którzy nazywają swoje bary, zakłady, restauracje itd, itp, nazwami amerykańskimi.

 21. Troll Polonii said

  17
  Marucha
  re:
  „Co nie na miejscu? Mieli zdjęcia zastąpić wizerunkami białych? Może Polaków? ( jesli juz, to powinni pokazac zdjecie rzeczywistych przestepcow – a nie domniemanych)
  To fakt ogólnie znany, że przestępczość wśród Murzynów jest wielokrotnie większa, niż wśród białych. Jednym z powodów wydaje się być średnio niższa inteligencja, co sprawia że przestępca nie do końca zdaje sobie sprawę z konsekwencji włąsnych czynow.”

  Ano, nie na miejscu.
  Fakt ogolnie znany, ze wsrod vipow-pedofilow w USA nie ma przewaznie murzynkow bo to rozrywaka dla bialych masters. A przy okazji: handlem bronia i narkotykami i dziecmi w USA zajmuja sie glownie biali – a tych troszke trudniej wsadzic do wiezienia.

  Prosze popatrzec tylko na te zdjecia:
  Did Pedophile Jeffrey Epstein Work for Mossad?, by Philip Giraldi – The Unz Review
  http://www.unz.com/pgiraldi/did-pedophile-jeffrey-epstein-work-for-mossad/

  A propos inteligencji:
  Wlasnie udowodniono bialemu Epsteinowi, ze mimo, ze odsiedzial juz kare aresztu pare lat temu – to nie byl w stanie zrozumiec swojego przestepstwa i dalej uprawial proceder

  In arguing Epstein poses a danger, govt says when they searched his NY home this weekend, they found „a vast trove of lewd photographs of young-looking women or girls.”

  „The defendant, a registered sex offender, is not reformed, he is not chastened, he is not repentant…” znaczy sie durny!

  Jeffrey Epstein Had ‘Vast Trove Of Lewd’ Photographs Of Young Girls At His Home
  https://www.inquisitr.com/5519831/jeffrey-epstein-photographs/

  No i ciekawostka:
  Skandynawom na ogol nic nie brakuje gdy chodzi o pigmentacje – a jednak ponoc pochodzenie maja …czarne.

  Documentary about dark-skinned ‘first Swedes’ sparks horror on Twitter — RT World News
  https://www.rt.com/news/451766-swedes-outraged-ancestors-documentary/

  No i sie zastanawiam: kto ma wyzsze IQ : Obama czy Trump? Bush mlodszy czy Idi Amin?

 22. Donald dziękuje Polakom said

  D. Trumph na Placu Krasińskich zwraca się do Polaków:
  youtube.com/watch?v=pFd4aTmcHqQ

  ———–
  Niech nas pocałuje w dupę.
  Admin

 23. Anucha said

  Kuźwa , mieszkałem w dzieciństwie
  w miasteczku , gdzie były dwie jednostki wojskowe
  Białe i czerwone koszary (tak je nazywano).
  Miasteczko położone przy samej granicy z obwodem Kaliningradzkim
  Ruskiego sołdata widziałem tylko na pomniku zwycięstwa , który stał w centrum miasta
  Pomnik patrioidioci zburzyli po 89.
  Teraz ciągle widzę żołdaków usarmy , którzy urządzają pokaz siły , przejeżdżając w pełnym uzbrojeniu hamerami i innym gównem po ulicach mego miasta.
  Amerykańskie psy wojny go home, wypierdalać

 24. Regina said

  Ad14. Jeżeli to państwo polskie będzie musiało pokrywać szkody za rozboje tej swołoczy,to aby było śmieszniej spadnie to na nas.To z naszej kieszeni,z naszych podatków będą wypłacane te odszkodowania.

 25. Marucha said

  Re 21:
  Panie Troll, my piszemy nie o pedofilii czy o handlu bronią (domena rzydów), ale o przestępczości jako takiej.

  I nie ma co lać wody.
  Murzyni dzierżą tu zdecydowanie palmę pierwszeństwa. 90% strzelanin w USA to Murzyni.
  Także w handlu narkotykami w niczym nie ustępują tej pierdolonej białej rasie, którą powinno się zagazować.
  Tak samo ich IQ jest niższe, niż białych.

  Pojedyńcze przykłady NICZEGO nie dowodzą i niech Pan nie stosuje tej naiwnej metody zagłuszania prawdy jakimiś wyjątkami od reguł.

  A co do murzyńskiego pochodzenia mieszkańców Szwecji – to wymyślił je niedawno jakiś pojebany pseudonaukowiec. Bez dowodów,

 26. Mari said

  A skąd wiemy, że to są żołnierze, a nie cywile z USA przebrani w mundury? Wiemy to?

  ——
  A może to kacapy przebrane za chachłów przebranych za Amerykanów?
  Wracaj, człowieku, do piaskownicy…
  Admin
  ____
  Adminie, za trudne dla ciebie? To był skrót myślowy, zawarty tylko w jednym zdaniu. Więc specjalnie dla ciebie rozwinę myśl. Nie jest powiedziane (może ty wiesz lepiej), że przysłali nam doborowe jednostki. Mogli przysłać cywili po przeszkoleniu. No bo jak wytłumaczyć fakt szarży czołgów na wieś i późniejsze tłumaczenie, że pomylili kierunki i się zgubili. Dziś byle kierowca może bezbłędnie trafić na GPS, gdzie chce. Czy wojsko z USA ma prawo się zgubić w terenie??? Nie ma takiego prawa. Wracam do piaskownicy i będę czekała na ciebie. Nie zawiedź mnie.

 27. Marucha said

  Re 20:
  Rozumiem.
  Amerykanie przysłali nam cywilów przebranych w mundury wojskowe.
  Pozwoli Pani, że przerwę komentarz, bo się zaplułem szpinakiem ze śmiechu.

 28. Troll Polonii said

  25
  Marucha

  Przyznam, ze nie bardzo rozumiem co to jest „przestepczosc jako-taka”.
  I co ma wspolnego na przyklad kolor skory…policjanta – przedstawiciela wladzy.

  I niech sie nie zlosci bo nie chodzi o ‚lanie wody’ tylko o zycie ludzkie.
  USA pobilo wszelkie rekordy przestepstw i w kraju i za granicami .
  Jesli kolor skory mialby byc wskaznikiem przestepczosci to wszystkie czarne
  kraje afrykanskie powinny przodowac w strzelaninie.

  USA to kraj o wysokiej kulturze …zabijania.

  I jakie to ma znaczenie czy przedstawiciel wladzy/administracji jest czarny czy bialy?
  Police officers in the US were charged with more than 400 rapes over a 9-year period – GOV’T SLAVES

  https://govtslaves.info/2018/10/19/police-officers-in-the-us-were-charged-with-more-than-400-rapes-over-a-9-year-period/

  2019 police shootings database – Washington Post
  https://www.washingtonpost.com/graphics/2019/national/police-shootings-2019/?noredirect=on&utm_term=.5f20e1781424

  US police shoot almost 1,000 people dead every year, figures show | The Independent
  https://www.independent.co.uk/news/world/americas/police-shootings-us-death-toll-gun-control-officers-a8777046.html

  Trump, the NRA, Mass Shootings and the American Culture of Death – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/trump-the-nra-mass-shootings-and-the-american-culture-of-death/5641424

  Another Mass Shooting. Murder by Congress – Global ResearchGlobal Research – Centre for Research on Globalization
  https://www.globalresearch.ca/another-mass-shooting-murder-by-congress/5629524

  List of killings by law enforcement officers in the United States – Wikipedia
  https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_killings_by_law_enforcement_officers_in_the_United_States

 29. Marucha said

  Re 28:
  Co tu lać wodę wokoło tematu i mydlić oczy…

  Czarni w USA stanowią 12 proc. populacji i odpowiadają za ponad 50 proc morderstw

  W 2013 roku było 660 000 przestępstw między rasowych w USA. Afroamerykanie popełniali przestępstwa między rasowe wobec białych 27 razy częściej niż biali wobec afroamerykanów.
  Dane FBI: https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2013/crime-in-the-u.s.-2013/tables/table-43

  Pewien Murzyn powiedział, że woli być sąsiadem białego rasisty, niż „czarnego brata”.
  Biały rasista, cóż, nie poda mu ręki, nie będzie się kłaniał… i tyle.
  Czarny brat włamie mu się do mieszkania, obrabuje, zgwałci, zabije, podpali.

 30. RomanK said

  Nie rozumiem wogole- gdzie panowie widzicie problem????
  BIaly facet widzac wychodzacych z baru nawalonych Murzynow..zapala silnik, zasuwa okna i odjezdza…
  A nie wdaje z nimi w rozmowe, bierze po ryju, , oddaje kluczyki i uzycza samochodu….

  ———
  W Polsce jeszcze nie mają doświadczeń z elitą amerykańskiej soldateski.
  Nauczą się.
  Admin

 31. JW said

  „Ruskie, wróćcie! Admin”
  Może jednak lepiej nie? Obce wojska są niezależnie od proweniencji wojskami okupacyjnymi i żadna propaganda tego nie zmieni.

  „nasi sojusznicy nie podlegają podczas pobytu na terytorium RP prawu polskiemu.”
  Czegoś tu nie rozumiem. Skoro nie polskiemu, to amerykańskiemu, a co by tu nie sądzić o Stanach, to pobicie, kradzież pojazdu, potrącenie nim człowieka i ucieczka z miejsca wypadku są tam karane dość surowo. Chyba że „sojusznicy” mają na czas „gościny” u nas pełny immunitet i nie zostaną ukarani. Jak to jest?

  „Ostrzeżenie o niebezpieczeństwie zagrażającym życiu lub zdrowiu ludzkiemu zostało usunięte z portalu policji pod naciskiem ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.”
  Jeżeli to nie kolejny, n-ty dowód na kolonialny charakter Polin, to ja jestem baletnica.

 32. Marucha said

  Re 31:
  Żeby Pan wiedział, jak żałują „ruskich” mieszkańcy tych okolic, gdzie stacjonowały ich wojska…
  Okupacja okupacji nierówna.
  Rosjanie przynajmniej nigdy nas nie upokarzali na arenie międzynarodowej, zawsze stali po naszej stronie, żadne szkopy nawet nie śmiały bąknąć o granicach i żadne rzydy o „odszkodowaniach”.

  Polska jest tylko namiastką państwa, które o żadnej niezależności nawet marzyć nie może. I trzeba sobie zdać z tego sprawę. Przesraliśmy wszystkie szanse, jakie nam Bóg rzucał pod nogi.

 33. Easy Rider said

  Teraz nie powinno być żadnych wątpliwości, jak się zachowają te człekokształtne bestie, gdy dostaną odpowiedni rozkaz w sytuacji „zagrożenia demokracji” w Polin. Natomiast pojawia się pytanie, jak zachowa się wówczas Wojsko Polskie.

 34. rycho08 said

  Ad. 30 R.K.

  „BIaly facet widzac wychodzacych z baru nawalonych Murzynow..zapala silnik, zasuwa okna i odjezdza…”

  A nie lepiej o razu wyprowadzić się z takiego miasta a może i kraju…?

 35. RomanK said

  Panie Rycho..jesli w panskiej piwnicy pojawia sie karaluchy..to pan sie wyprowadzi z domu- czy kupi Diozone za 3,75????

  Placze Gajowego urazonego w honor…”ruskie nas nie upakarzali na arenie miedzynarodowej…buuuuuuuu…”””””
  CO pana najbardziej upokorzylo??? mozn awiedziec??? bo nei piereszy raz wybucha pan szlochem na temat????
  . Zastanawial sie pan …po co by mieli to robic…..??????
  Trzymajac golego za leb z nosem w gownie i swieczka w doopie….mieli ja jeszcze zapalic dla wiekszego upokorzenia?????
  MNie razem panami Smithem i Wessonem, zaden Murzyn nigdy nie napadl..a probowalo kilkunastu:-)))) Poprostu nalezy obracac sie w odpowiednim towarzystwie:-)))

 36. Mari said

  Przez te wojska US pakujemy palce między drzwi. Kiedy zmieni się mądrość etapu, poprzez małą prowokacyjkę Stany mogą nam tu otworzyć mały konflikcik z Rosją. Bardzo lubią rozpalać takie lokalne konflikty daleko od własnych granic. Tylko że dla Polski to by była śmiertelna trucizna. Ponadto nie dowierzam, że to Polska upraszała US o te wojska. Tak to miało wyglądać dla gawiedzi (według mnie). To wojsko nie musi być doborowe. Chodziło o to, żeby wsadzić nogę w drzwi. Lepiej w razie prowokacji nie poświęcać doborowych jednostek. W czasie IIWŚ ruscy robili samoloty z dykty a czołgi dmuchane. Żeby zmylić naloty. No, a teraz mnie zlinczujcie.

 37. Marucha said

  Re 35:
  Gajowy nie „płacze”.

  Gajowy się modli, aby kiedyś miał szansę stanąć, z siekierą w ręku, twarz w twarz np. z takim Pompeo. Oczywiście, Bóg go nie wysłucha, bo najwidoczniej otacza bandytów opieką.

  Czy nie jest, kurwa mać, upokorzeniem dla Polaków fakt, że nadal muszą się starać o wizy, choć są największym, kurwa mać, sojusznikiem koniokradów?

  Czy nie jest upokorzeniem antypolskie stanowisko administracji amerykańskiej, zwłaszcza odnośnie stosunków z Żydolandią? Ustawa 447? Słyszał Pan o niej?

  Czy nie jest upokorzeniem przysłanie nam kurwy Mossbacher jako ambasadora? Każdy inny kraj by ją wypierdolił w ciągu tygodnia, bo miesza się do nieswoich spraw.

  Czy nie jest upokorzeniem, że usraelcy rozkazują Polsce urządzać jakieś pierdolone sabaty czarownic przeciwko Iranowi?

  Kiedy kurwa ci nasi „przyjaciele” (oby zdechli na raka mózgu) stanęli po naszej stronie?

 38. Głos Prawdy said

  Dlatego Łukaszenka jak by nie krzyczał o niepodległości, której nie isnieje de-facto (bo co to jest Białoruś jedna bez dostępu do morza, normalnej armii i zasobów naturalnych) nadal biega za Putinem, boi się stracić Rosję jako żywiciela (kto jeszcze będzie w takiej ilości kupować nasze produkty i znosić ćwierć wieku jedna osobę u władzy)

  ——-
  Nie jedna Białoruś nie ma dostępu do morza ani zasobów naturalnych.
  Admin

 39. RomanK said

  PanieGajowy…. jakby pan sie spotkal z Pompeo…to wydaje mi sie ze urznelibysci sie obydwaj.
  Widzi pan..takiepodejscie to podejscie mamy , ktora pacze ze curcie upodlili…bo poszlo dziewczatko do koszar prawie z gola dupa….a wywalili ja opita,obita i wydutkana…..ze swiczka….i pomalowanym dupskiem, cyckami …i domalowanymi wasami.
  Ja mam tylko jedno pytanie …po cos tam polazla…sama?????

  W stosunkach miedzynarodowych obowiazuje prawo wzajemnosci…..my wam vize ..wy nam vize..
  O ustawie slyszalem -ajmuje sie sprawa od 22 lat..pierwszy o niej pisalem…medali nei potrzebuje…wspolpisalem expertyze dla Kongresu…fragmenty zamiescilem dla Rycha…
  TLumaczylem na polski sama ustawe…..i podorzucalem komu sie dalo na Gajowke tez…
  Gdybym to ja byl ministrem MSZ…to sprawe zalatwilbym w ciagu jednego dnia. Raz i na zawsze.
  Dlatego nim nie jestem:-_))))0

 40. RomanK said

  Panie Mari…czy pan wie co to jest odruch pawiana???? Zwany tez geopolityczna mysla polska:-))))
  Otoz pawiany podchodza do silniejszego pawiana i podstawiaja mu pod nos dupska..ten odpycha..i tak co raz….Pytam opiekuna pawianow co to jest..a on mi mowi ..ze te mlode pawiany w ten sposob pokazuja ze nie sa dla niego zadna konkurencja i jak chce moze ich zapisac do swojej partii:-))))
  To widzi pan-jak ze stronnictwem nemiecko-ruskim..a zydowsko-amerykanskim:-)))) w POlin
  Ma pan wolny wybor:-)))))

 41. Hahaha said

  „Dowódca Batalionowej Grupy Bojowej NATO podpułkownik Mark O’Neill odmówił wydania żołnierzy w ręce policji, powołując się na to, że nie podlegają oni polskiej jurysdykcji.”

  Czy da się podsumować takie władze nie używając słów wulgarnych?

 42. lewarek.pl said

  Z sowieckimi żołnierzami w Polsce też bywały kłopoty, tyle że o nich nie informowano. Kiedy ponad 10 lat temu byłem w Bornem Sulinowie, co nieco się o tym dowiedziałem.
  W pobliżu Bornego jest mały rosyjski cmentarz. A na nim groby żołnierzy, którzy na przykład zwiali z koszar z bronią i coś nawywijali. Albo i bez broni. Ich złapanie zajmowało nieraz wiele dni i angażowało znaczne siły wojskowe (również polskich podchorążych), ale chyba nie zdarzył się przypadek, żeby taki żołnierz nie został w końcu złapany i osądzony. Po niektórych została jeno pamiątka na wyżej wspomnianym cmentarzu.
  Bójki w knajpie z Polakami nie były możliwe, bo żołnierzy nie wypuszczano na indywidualne przepustki. Jeżeli wychodzili, to w zorganizowanych grupach, ale wtedy ani oni nikogo nie zaczepiali, ani ich.
  A tak przy okazji to polecam film „Mała Moskwa”. Trochę na temat.

 43. Marucha said

  Re 39:
  Panie Romanie, co by Pan nie mówił, sytuacja jest taka: z jednej strony potężny kraj, zaprawiony w wojnach, grabieżach, szantażach, brutalnych naciskach – z drugiej zaś żałosne dupki, głównie żydowskiego pochodzenia, przekupieni przez ten potężny kraj.

  I co Pan myśli, że te dupki będą w stanie oprzeć się naciskom drugiej strony? Skoro nawet Szwajcaria się nie oparła?

  Jeszcze na domiar wszystkiego bandyci zapewniają swe ofiary, iż są przyjaciółmi i sojusznikami, wykorzystując polską naiwność, głupotę i brak pamięci… no cóż, to tylko kwestie moralności, bez znaczenia chyba dla Pana?

 44. Marucha said

  Re 42:
  Kłopoty z żołnierzami radzieckimi kończyły się zawsze dla nich bardzo źle, niekiedy tragicznie. Nikt nit unikną kary.
  I to różni okupację sowiecką od żydoamerykańskiej.

 45. JW said

  @ Gajowy, 37: „Czy nie jest upokorzeniem przysłanie nam kurwy Mossbacher jako ambasadora? Każdy inny kraj by ją wypierdolił w ciągu tygodnia, bo miesza się do nieswoich spraw.”
  Ha, amerykańscy autorzy poniższego artykułu twierdzą dokładnie to samo! Tylko w innym kontekście.
  https://dailystormer.name/poland-newspaper-gives-out-anti-faggot-stickers-us-ambassador-whines/
  „Why would a foreigner – one officially representing a foreign country, at that – have their opinions “respected?”
  She should’ve been kicked out of the country the minute she interfered in your internal affairs.”

 46. obserwator said

  Ja bym sie skupil i zatrzymal na poczatku tej opowiesci. Wyszli z baru pijani i skatowali nam rodaka. Gdzie byli inni Polacy wtedy! nikt nie pomogl? nikt nie widzial? gdyby tak spuscili tym amerykanskim ciotom dobry wpierdol, to zastanawiali by sie czy warto wychylac ryja z bazy!

 47. lewarek.pl said

  46.
  Dobry wpierdol… Mniemam, że to tylko kwestia czasu. To się może stać, więc na pewno się stanie. Należy wtedy nadać temu rozgłos, a wtedy mit o nietykalności amerykańskich żołnierzy padnie i relacje staną się zdrowsze.

 48. RomanK said

  Panie Gajowy…dupki..owszem…ale skoro dupki potrafia kierowac 30 milionowym narodem chojrakow…to cos mi tu nie kosher???? Albo oni nei takie dupki, albo chojraki ,,to zwykle chujsraki…
  No ale niech sie pan nie martwi,,nasi poradziadowie bili bez milosierdzia kazdego:-))))))zwlaszcza bezbronych:-)))chlopow:-)) i konie:-))))
  CO panu wyjasni natychmiast 30tys zaksuwkowanych poszostnie mondaskuffff:-))))

 49. HE HE said

  18. Nie wiem czy tak wołają, ale chodziło mi o to że ludzie w Polsce bagatelizują zagrożenia, dopóki ich coś osobiście nie dotknie.

 50. gnago said

  Duch w narodzie ginie a kiedyś zawołanie kupą mości panowie. i przeciwnik leżał pobity. Następny raz ma tak być , a okupanci siedzieć będa w koszarach

 51. Marucha said

  Re 48:
  Dobrze Pan wie, że w każdej istotniejszej sprawie, „nasze” władze tyle maja do powiedzenia, co Żyd za okupacji.

 52. Troll Polonii said

  Niektorym psychom sie wydaje, ze porwane i zgwalcone dziecko samo sobie jest winne a zgwalcona baba ‚sama tego chciala’.

  W ponad 70 lat po wojnie, cala opinia publiczna na Zachodzie popiera pedofilie i znecanie sie nad kobietami na ‚wyspach rozkoszy’.

  Z niektorych komentarzy wynika, ze tylko sowieckim wojskom nalezy przypisac zbrodnie gwaltow.
  W 76 lat po wojnie kowboje dokonuja okrutnych, masowych zbrodni na kobietach i dzieciach. I to nie tylko w podbitych krajach!
  We wlasnym kraju tez.
  Juz widac taka bezkarna kultura.

  A my tylko furt o aneksji Krymu
  Jakos o aneksji Kosowa nie da sie dyskutowac.

  REVEALED: Jeffrey Epstein Victimized Serbian Children – Shared a Plane With Dyncorp, State Department, and CIA – deduces source – Fort Russ
  https://www.fort-russ.com/2019/07/revealed-jeffrey-epstein-victimized-serbian-children-shared-a-plane-with-dyncorp-state-department-and-cia/

 53. andzia said

  re:5
  Ja bym wystąpiła przeciwko kurduplowi podpisującemu takie umowy tj. Dudzie personalnie i zażadała odszkodowania według stawek amerykańskich, odwoływałabym się do skutku aż do Strasburga. I nagłaśniałabym sprawę we wszystkich dostępnnych mediach. Zdaje się, że tę pierwszą umowę w 2012r., podpisał chrabia Komorowski, potem była modyfikowana przez Dudę według poleceń.
  .

 54. andzia said

  Skoro aż tak prą do kołchozu, to niech odpowiadają według standardów eurokołchozu. Bo w Polsce urzędnik państwowy praktycznie za nic nie odpowiada.Najpierw trzezba mu wtoczyć sprawę, że naruszył prawo. a potem drugą o odszkodowanie. I tak chitrze skonstruowano przepisy, że nie odpowiada urzędnik, czy sędzia osobiście, ale gmina albo Skarb Państwa. W praktyce to wygląda tak, że aby uzyskać pieniądze od winnego trzeba przeprowadzić 3 procesy.

 55. Kar said

  ..Andzia, ja na pani miejscu dalbym sobie pokoj ze Strasburgiem. To nie dziala (prosze mi wierzyc), ja tez naiwnie odwolalem sie do nich bedac przekonanym, ze mnie krzywdza, i ze dam im porzadnego lupnia.., absolutna lipa-plajta. Ta sa naczynia polaczone, uzupelniajace sie dopleniajace sie. Co jedna gemba urzednicza juz zatwierdzila w jednym miejscu bedzie osteplowane pieczolowicie w innym.

  Innymi slowy, szkoda zachodu forsy na znaczek. Chyba, ze planuje pani przeslac zalacznik, pare lasek gorniczego trotylu..

  – Theodore „Ted“ John Kaczynski tez sie odwolywal do urzedow, a pozniej przeszedl na swoje..poczyta doczyta pani na stronie

 56. andzia said

  Wygrali więzieni w Kiejkutach, wygrał Grzegprz Braun i wielu innych Polaków. O tym się nie pisze, nie mówi, bo za te procesy zapłacili wszyscy Polacy.

 57. Dinozaur said

  Do 50: Zawołanie: Kupą . Mości Panowie , kupą doprowadziło do zerwania z indywidualizmem europejskiego rycerstwa i umożliwiło powstanie bardzo skutecznej polskiej armii ( działającej wg. wzorów wschodnich ).

Sorry, the comment form is closed at this time.