Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niemieckie służby biorą się za identytarystów

Posted by Marucha w dniu 2019-07-18 (Czwartek)

Federalny Urząd Ochrony Konstytucji zamierza baczniej przyjrzeć się działaczom tamtejszego Ruchu Tożsamościowego.

Służby uważają bowiem, że identytaryści poprzez swoją „ekstremistyczną” ideologię nawołują do wykluczenia z procedur demokratycznych „osób pochodzenia pozaeuropejskiego”, dlatego muszą liczyć się z inwigilacją i prowokacjami ze strony ich własnego państwa.

W specjalnym komunikacie prasowym Federalny Urząd Ochrony Konstytucji poinformował, że już od trzech lat przygląda się niemieckiemu Ruchowi Tożsamościowemu (Identitäre Bewegung), natomiast teraz oficjalnie umieścił go na liście organizacji „ekstremistycznych”. Decyzja ta ma być związana z ideologią identytarystów, którzy poprzez swoją działalność mają „naruszać porządek demokratyczny”.

Tożsamościowi działacze, zdaniem służb, mają na celu „wykluczenie osób pochodzenia pozaeuropejskiego z demokratycznych procedur” oraz „dyskryminują ich w sposób naruszający ich godność ludzką”. Ponadto osoby nie wywodzące się z tej samej wspólnoty etnicznej co Niemcy mają być postrzegane jako jednostki, które nigdy nie będą należeć do kulturowego narodu niemieckiego.

Służby nie zdradzają oczywiście jakimi metodami będą teraz „nadzorować” niemiecki ruch tożsamościowy. Już przed dwoma tygodniami w domu jednego z jego liderów policja przeprowadziła przeszukanie, natomiast w przeszłości prawicowe ugrupowania w Niemczech musiały liczyć się z zainstalowaniem w jej szeregach agentury oraz prowokatorów.

Jednocześnie „eksperci” od skrajnej prawicy zauważają, że identytaryści w swojej ideologii wcale nie nawoływali do przemocy.

Na podstawie: dw.com, jungefreiheit.de, tagesschau.de.
http://autonom.pl

Komentarzy 6 to “Niemieckie służby biorą się za identytarystów”

 1. Zerohero said

  Zabić w 3 dni 50 nieuzbrojonych Palestyńczyków – na ch drążyć temat.

  stanąć z transparentem „likwidacja białej rasy nie jest fajna” – aj, waj! ekstremizm.

  nawiasem mówiąc. Czy DOOOPKI twierdzące, że Niemcy rządzą Unią kiedykolwiek zastanowiły się jak oni tą Unią rządzą skoro wobec nich samych jest stosowana polityka biologicznej anihilacji?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_musz%C4%85_zgin%C4%85%C4%87!

  https://dwagrosze.com/2016/03/6679/

  PS. zaraz pojawi się jakiś polski strategos zacierający ręce i tłumaczący, że dobra nasza, że Polska skorzysta i tym podobne bzdety człowieka niezorientowanego w sytuacji.

 2. Plausi said

  Urzędowa schizofrenia

  A więc chodzi o „Federalny Urząd Ochrony Konstytucji” w RFN (BfV), czyli urząd ma za zadanie ochronę fikcji, bowiem w RFN nie ma do dziś żadnej konstytucji. No, skoro nie ma konstytucji, to może i nie chodzi o żadną ochronę, a jak tekst przytacza, o represjonowanie obywateli kraju, co przecie jest zaprzeczeniem ochrony czegokolwiek ?

  BfV został utworzony 7. 11. 1950 roku, RFN otrzymała na polecenie władz okupacyjnych tzw. Grundgesetz (Ustawę podstawową), która obowiązuje do dziś, w RFN stacjonuje ok. 50-60 tys. wojsk okupacyjnych (USA, W.Brytania), w Polsce stacjonują te wojska od dwóch lat na żądanie patriotycznego żądu w Warszawce.

  Można się zastanowić, czy RFN jest w ogóle państwem, bowiem jak były minister MSZ RFN to jasno przedstawił,

  https://marucha.wordpress.com/2019/05/01/decydujace-starcie-nastapi-jesienia/#comment-828695

  „Merkel jest dyrektorką NGO (organizuacji nierządowej)”, zresztą w kręgach zarządców kraien nie brakuje nierządu i prostytuowania się, patrz też

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/tekstzablo/#Merkel

  Inny minister RFN, od finansów, tak określił RFN wobec szebranych we Frankfurcie poważnych bankierów, a więc nie jakichś tam obywateli, którzy w RFN są jedynie personalem

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/oszalamiajaca/#CzegoPolacy

  A skoro tak wygląda sytuacja RFN, to może byłby czas się zastanowić, jak to jest z tą Wolną Polską, tak wspaniale wywalczoną przez NSZZ

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  a skoro mowa o Merkel, to wyciągnięto z cylindra kolejną paniusię ze wspomnianej organizacji nierządu i wstawiono ją do tzw. Komisji UE.

 3. JW said

  To, że szeroko pojęte organizacje prawicowe stanowią przedmiot molestowania ze strony europejskich rządów opanowanych przez przedstawicieli komunistycznego pokolenia ’68, to akurat nic nowego. Receptą jest lepsza konspiracja. Mam nadzieję, że szefostwo Identitäre Bewegung wyciągnie z opisanego wydarzenia konstruktywne wnioski, chyba że jest zgodnie z naukami Lenina zainstalowaną przez służby specjalne łże-opozycją.

 4. cel anihilacji bialego czlowieka (Aryjczyka) ciagnie sie od wielu stuleci.! najkrucej mozna ten cel, wzoz Globalny 🙂 ujac tak : jesli obrzezany kolorowy sameiec zgwalci ,rozerwie,narzady rodne ,lub zabije biala kobiete w UE ? to jest obecnie nazywane ,wsciekle zwalczene ,i karane ,jako AKT !! ksenofobiczny antysemicki , I ….rasistowski. i …agentura Moskiewska :)Proste i czytelne …jak stosunek plciowy:)

 5. Adrem said

  Ad4. Globaluss33 stwowych , tpo

  Widzisz obrzezańcy obu typów i władze Europy maja wspólne pochodzenie.
  To Sumer.
  Tak więc królowie Europy a i premierzy, większość parlamentarzystów i szefów wszystkich ważniejszych struktur państwowych we wszystkich krajach Europy, to albo potomstwo Sasnidów, albo rz ydów.
  Sprowadzili sobie koziarzy, bo to też ich krewni.
  Wydaje mi się, że sprawy przyspieszyły w 2013r. Jakby dostali jakiś rozkaz.

  A my, przedstawiciele białej rasy jestesmy jedną z kilku ludzkich ras na Ziemi.
  Jesteśmy przeznaczeni , jak pozostałe ludzkie rasy, do kasacji albo do służby sumeryjskim stworom.

  Bez walki o życie się nie obędzie.

 6. Adrem said

  Skąd się wzięli Niemcy i dlaczego ?
  Warto przeczytać komentarze pod artem.
  Stare, ale aktualne, albo i jeszcze bardziej jak wtedy.

  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/02/13/niemcy-jacy-niemcy-historia-europy-600-1000-a-d/

Sorry, the comment form is closed at this time.