Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Jakie kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn? Jacy mężczyźni dla kobiet? To badanie wprowadzi lewicę we wściekłość.

Posted by Marucha w dniu 2019-07-19 (Piątek)

Naukowcy z Uniwersytetu Michigan przeprowadzili badania dotyczące atrakcyjności obu płci i wbrew wszelkim fałszywym ideologiom „postępowej” części ludzkości oczywiście znaleźli podstawowe różnice społeczne w odbiorze obu płci, które przeczą w równości między innymi.

Socjolożka Elizabeth Bruch i fizyk Mark Newman z Uniwersytetu Michigan przeanalizowali zachowania członków jednego z amerykańskich portali randkowych, badając zachowanie aż 200 tys. użytkowników w czterech dużych miastach USA, którzy poszukiwali partnerów.

Okazało się, że wśród kobiet dominująca cechą atrakcyjności jest wiek. Za najbardziej atrakcyjne uznano 20-latki. Wykształcenie nie odgrywa większej roli. Kobiety z wyższym wykształceniem miały taki sam stopień atrakcyjności jak ze średnim.

U mężczyzn ważny jest zarówno wiek, jak i wykształcenie. To, co u kobiet dało najwyższą atrakcyjność, tj. wiek około 20 lat, u mężczyzn się nie liczy. Ich atrakcyjność wzrasta z wiekiem i osiąga swoje apogeum u mężczyzn mających aż 50 lat.

Atrakcyjność mężczyzn wzmacniana jest przez wykształcenie. Gdy porównano tylko samo wykształcenie mężczyzn, to ci z wyższym wykształceniem uzyskali taki sam poziom oceny lat jak 25-letnia kobieta, a mający średnie uzyskali poziom oceny 45-latki.

To badanie pokazuje zupełny nonsens wszelkich wysiłków, żeby „zrównać” kobiety z mężczyznami. Obie płcie kierują się różnymi systemami wartości wynikającymi z naturalnych różnic między nimi. Dla mężczyzn atrakcyjność kobiet to przede wszystkim wiek i uroda (nieujęta w tym badaniu), dla kobiet pozycja społeczna mężczyzny i finansowa oraz jego życiowe doświadczenie.

Kobiety szukają przede wszystkim mężczyzn, którzy zapewnią im życiową stabilizację. Mężczyźni nie szukają kobiet „które przebija szklane sufity” mające doktoraty i dyrektorskie stanowiska, ale młode będące zarówno ze względu na wiek atrakcyjne pod względem fizycznym, jak i będące w najlepszym wieku dla posiadania dzieci.

Źródło: Onet.pl
https://nczas.com

Komentarze 32 to “Jakie kobiety są najbardziej atrakcyjne dla mężczyzn? Jacy mężczyźni dla kobiet? To badanie wprowadzi lewicę we wściekłość.”

 1. andzia said

  Te badania zdają się już trącić mocno myszką, bo małolatom się już we łbach poprzewracało.

  Są aktualne.
  Admin

 2. Dziadzius said

  Jak bylem mlody to na pytanie-Jakie kobiety sa najbardziej atrakcyjne dla mezczyzn mialem 100% odpowiedz -„GOLE” a teraz na stre lata ta odpowiedz jest „POMOCNE”!!

 3. obserwator said

  czyli bez zmian od pra wiekow😂
  dla kobitek liczy sie kasa ile moze z niego wyskubac a dla niego uroda i wiek czytaj pociag do kopulacji. ona mowi ze liczy sie wnetrze czytaj portwela 😂 slowa klucze u kobiet: starszy to lepszy. usamodzielniony, ustabilizowany, niezalezny finansowo, zaradny, przedsiembiorczy, itd. wszystko o to samo chodzi$$$$$$$

  ————
  Nie inaczej.
  Choć niby góralki śpiewają:

  Lepszy jest młodzieniec
  Choćby nie miał nogi
  Niźli stary wdowiec
  Co ma pierścień drogi.

  Ale to tylko w piosence…
  Admin

 4. Boydar said

  „… bo męska rzecz być daleko, a kobieca – wiernie czekać …”

  .https://www.youtube.com/watch?v=9un0ZU8HZO8

 5. Martusia said

  Sek w tym, ze 20 -latki tez sie starzeja. Durni tylko tej nueblaganej prawdy nie biora pod uwage. To swiadczy o powszechnie narastajacej glupocie, bo jak ktos madry to szuka polowki, z ktora bedzie mogl spedzic zycie. Tak bylo przez wieki, w przewazajacej liczbie.

 6. Martusia said

  Oooooooooo to onet o takim fakcie zawiadamia, to tylko glupi daje temu wiare,

  ————-
  Każdy ma zapewne inne doświadczenia.
  Faktem jednak jest, iż to kobiety wykazują większą interesowność w związkach, niż mężczyźni.
  Admin

 7. Martusia said

  W zyciu nie zgodze sie z p.Marucha. Moja corka niebrzydka, ale ma przy tym bardzo poplatny zawod i czepiali sie jej tacy „amanci”, ze mozna ich bylo oskarzyc o stalking. Ano najbardziej nachalni znaczy interesowni byli ci panowie co dopytywali sie o jej zarobki. No i kto jest bardziej interesowny, to kobiety szybciej traca glowe z bezinteresownej milosci, taka jest prawda niezbyt dla nas laskawa.

 8. HE HE said

  3 – Ja myślę że nie jest tak od „pra wieków” Z tego co słyszałem jeszcze 50 lat temu nie było tylu rozwodów, ludzie się bardziej szanowali, na zarobki nie zwracano uwagi, bo były wyrównane, teraz jest rozbudzany w ludziach już od młodego wieku wielki apetyt na seks, pieniądze i ogólnie konsumpcje wszystkiego, a pieniądze nie są dla głupich, co widać np. po tym jak jeździ wielu nowobogackich…

 9. Moher49 said

  W telewizji Kazań, są też randkowe programy. Tam każdy uczestnik mówi, że połówka powinna być p r a w o s ł a w n a.

 10. Marucha said

  Re 7:
  Mogło tak się zdarzyć, ale to definitywnie kobiety są bardziej nastawione na dochody i pozycje partnera. I nikogo to w zasadzie nie szokuje i nie oburza.
  Natomiast taki „lowca posagów” to osoba raczej pogardzana.

 11. JO said

  ad.6. To nie jest interesownosc a naturalne podejscie do sytuacji , w ktorej mezczyzna powinien, ma obowiazek naturalny… zapewnic DOM, dla kobiety I dzieci.

  Kobieta ma w tym wzgledzie prawo I obowiazek uzywac zdrowego rozsadku w tym pubkcie, ktory my nie powinnismy nazywac „interesownoscia” – slowa pejoratywnego w tym temacie.

 12. Enya said

  Moja znajoma zwierzyła mi się z powodzenia na jednym z portali społecznościowych po śmierci jej męża. Zwłaszcza jeden z jej znajomych interesował się nią mocno. W końcu w bardzo przykrych okolicznościach okazało się, że liczył przede wszystkim na dużą gotówkę. Znajoma miała opinię zamożnej wdowy, a tylko ona wiedziała, że nieżyjący mąż zostawił długi.
  Cóż, absztyfikant, dowiedziawszy się prawdy, oddalił się w siną dal. A mojej znajomej było bardzo przykro, bo interpretowała jego zachowania jako autentyczne zauroczenie jej osobą.
  Oboje byli mniej więcej w tym samym wieku.

  Dziś moim zdaniem to i mężczyźni i kobiety mają kalkulatory w głowie. Choć w duszach kobiet kołacze się więcej dawnego idealizmu.

 13. Marcin said

  https://images.app.goo.gl/WGENtDvPbTEgi8xy7

 14. Enya said

  I (na czas moderacji) jeszcze jedna opowiastka.
  Na studiach miałam koleżankę, która lubiła się umawiać ze starszymi facetami. Nie była zbyt piękna, ale właśnie miała 20 lat. Samo szczęście, dla samej 20-latki też.
  Wracała z eskapad weekendowych i mówiła nam: „No fajnie było. Ale on tak wcześnie kładzie się spać i zawsze ma sobą torbę lekarstw. Bez nich nie rusza się z domu”.
  Sama byłam wtedy młodziutka, ale miałam świadomość, że to nie jest żadna miłość, a tylko wymiana pewnych usług.

  Miłość to taka jak w „Nocach i dniach” – ta wyidealizowana, żywiona przez panią Barbarę do Toliboskiego i taka realna, jaką miała dla Bogumiła, płynąca ze wspólnie przeżywanego życia, wspólnych radości i trosk, posiadania dzieci, starzenia się i ogólnie – przywiązania.

 15. Maverick said

  Tradycja jest lepsza od zwyrodnialstwa zboczonych.

 16. Ad. 7

  najbardziej nachalni znaczy interesowni byli ci panowie co dopytywali sie o jej zarobki

  To były cipy, a nie faceci. 🙂

 17. JW said

  „Dla mężczyzn atrakcyjność kobiet to przede wszystkim wiek i uroda (nieujęta w tym badaniu)”
  To zdanie mówi wszystko. Nieujęcie w badaniu czynnika czynnika dla mężczyzn najważniejszego (i nie oszukujmy się, bo tak właśnie jest) świadczy albo o manipulacji, albo o braku jaj badających, nawet jeżeli mają na imię Elisabeth. I na to idą tzw. granty? A na udowadnianie, że 2+2=4 to jeszcze nie? Jestem pewny, że i na to potrzeba by wysupłać paręset tysiaczków dolców.

 18. Marucha said

  Re 17:
  Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że dla mężczyzny uroda i wiek kobiety (w tej kolejności, jak dla mnie) są najważniejsze. Nie znam przypadku, żeby facet się zakochał w kobiecie, bo jest inteligentna. Tak to mamy zaprogramowane.

  Całe szczęście, że nie wszystkim mężczyznom podoba się ta sama kobieta.

 19. JO said

  ad.18. Pan nieco splyca, Panie Gajowy.

  Ja uwazam, ze mezczyzna wybiera kobiete wg kryterow:

  – podobienstwo etyczne ( Dusza Kobiety), zdolnosc „reprodukcji” za czym idzie Pana okreslenie – uroda, ktora nie oznacza bycie li tylko atrakcyjnym dla danego mezczyzny, zdolnosc fizyczna i umyslowa potrzebna do pozycji Pani Domu oraz umiejetnosci.
  – dalszy plan, to kto jak woli…

  JO

  —————
  Ależ można i tak.
  Admin

 20. zięć said

  Na portalu randkowym?!!
  A mój teść wbijał do głowy mojego szwagra (najmłodszy z rodzeństwa) w latach jego „szturmu i naporu”, że żony to się szuka w kościele a nie na dyskotece.

 21. Boydar said

  I rzekł Pan Bóg do ludzi których stworzył na Swe podobieństwo – czyńcie sobie ziemię poddaną.

  No więc czynią; facet rozumem i techniką, a baba kroczem i facetem.

 22. Semusz said

  Czytałem o jakimś badaniu w Kalifornii wiele lat temu. Porównano studentów amerykańskich i Indian z Amazonii „odciętych od cywilizacji” dotyczącym ideału piękna kobiety. Indianie bez wzg. na metodę badania zawsze preferowali kobiety z krągłym pupami. Studenci kalifornijscy „lalki barbie”. Jednak gdy studenci zostali poddani badaniu w którym odpowiadali intuicyjnie – okazało się że ich poczucie piękna nie różni się od „dzikusów”.

 23. Archer said

  W skrócie można to tak ująć, że kobiety oczekują po partnerach zasobów, czyli pieniędzy, wysokich zarobków, pozycji społecznej. Inteligencja jest bodajże na piątym miejscu jeżeli chodzi o priorytety kobiet.
  Natomiast mężczyźni poszukują wśród kobiet dobrego materiału genetycznego takiego jak wzrost, uroda, wiek, gładka skóra itp. Naukowcy twierdzą też, że małżeństwo to jest pewien rodzaj prostytucji. A to co nazywamy prostytucją właściwą, jest niejednokrotnie najuczciwszą formą wymiany.

  PS. Która chce, to może sobie przeczytać książkę Nancy Etcoff – „Przetrwają najpiękniejsi”.

  —————-
  Znowu coś Pan pierd…ło w instalacji.
  „małżeństwo to jest pewien rodzaj prostytucji”
  Małżeństwo to sakrament.
  Nawet w pogańskim Rzymie cieszyło się estymą i ochroną.
  „najuczciwsza forma wymiany”… nie wiem jak to skomentować. Zwłaszcza tę uczciwość.
  Admin

 24. Archer said

  Pan Gajowy pisze z pozycji religii chrześcijańskiej. Na takiej podstawie można również powiedzieć że człowiek pochodzi od Adama i Ewy, których Bóg wygonił z raju. Naukowcy twierdzą z kolei, że człowiek jest gatunkiem małpy. Kto chce to może sobie przeczytać książkę J. Diamont – „Trzeci szympans”.

  ——
  Człowiek nie pochodzi od małpy, choć może są od tego wyjątki 🙂
  Admin

 25. Małżeństwo. To tak piękny jak nadprzyrodzony Sakrament kiedy mężczyzna I kobieta obiecują treść w Nim by wzajemnie pomoc sobie w uświęceniu Dusz a za Boga przyzwoleniem, kg Jego Chwałę splodzic i wychowac Dzieci. Nie ma takiego jednego człowieka na świecie jakim jest Jeden w sakramentalnym związku,bo w nim Mężczyzna I Kobieta jest Jednym Ciałem.
  JO

 26. Wieloimienny said

  Jo @

  „To nie jest interesownosc a naturalne podejscie do sytuacji , w ktorej mezczyzna powinien, ma obowiazek naturalny… zapewnic DOM, dla kobiety I dzieci.

  Kobieta ma w tym wzgledzie prawo I obowiazek uzywac zdrowego rozsadku w tym pubkcie, ktory my nie powinnismy nazywac „interesownoscia” – slowa pejoratywnego w tym temacie.”

  Racja. Kobieta nie chce męża nieudacznika, żula lub fleji co kasę traci, bo na kiego muchomora taki w domu? Jak taki rodzinę utrzyma? Jaka przyszłość z nim? I które knapy chciałaby takiego łejca?

  A te kobity co za takich wyjdą to biedę klepią, mordobicie, zdrady, rozwody i idą do innych.

  Żeby nie było: jakieś tępe materialistki włóczące się po imprezach też istnieją i one lecą tylko na kasę. Ale to mniejszość, a nie ogół.

  „Ja uwazam, ze mezczyzna wybiera kobiete wg kryterow:

  – podobienstwo etyczne ( Dusza Kobiety), zdolnosc „reprodukcji” za czym idzie Pana okreslenie – uroda, ktora nie oznacza bycie li tylko atrakcyjnym dla danego mezczyzny, zdolnosc fizyczna i umyslowa potrzebna do pozycji Pani Domu oraz umiejetnosci.
  – dalszy plan, to kto jak woli…”

  To ja panu coś powiem. Ja to w pierwszej kolejności patrzę na wygląd, ale gdybym miał przed sobą gołą babę w moim typie, a byłaby chamska, głupia, arogancka, wredna to by mi nawet na sekundę zaskroniec nie zesztywniał.

  Wygląd to tylko pierwsze wrażenie. Najważniejszy jest charakter, następnie poglądy i to co nazywam zdolnością do bycia razem przez całe życie, życia pod jednym dachem, dogadania się, obowiązków, rozwiązywania problemów.

  Ile ja ładnych znam, które mi swoim chamstwem na nerwy działa. Nic mi po nich.

  —–

  Semusz @

  „Indianie bez wzg. na metodę badania zawsze preferowali kobiety z krągłym pupami. Studenci kalifornijscy „lalki barbie”.

  Idnianie amazońscy to społeczeństwo pierwotne, nie skażone tak mocno żydem jak nasze to i coś im z normalności zostało.

  Też nie wiem kto preferuje chude, wysokie i „płaskie” kobiety. Chyba kryptogeje.

 27. NyndrO said

  Nikt nie zrobi takiej czerniny, jak Baba.

 28. Troll Polonii said

  24
  Archer
  Darwin sie pomylil.
  To malpa pochodzi od czlowieka

 29. anne said

  Drodzy Panowie, możecie kobietom zarzucać interesowność i że lecą na Waszą kasę. Ale nie zapominajcie o biologii i nalecialosciach kulturowych. Co do biologii- to kobieta zachodzi w ciążę i to ona odpowiada przez kilka pierwszych lat za wychowanie potomstwa. Oczywiście może pójść do pracy i wychowanie zrzucić na instytucje typu żłobek, przedszkole, ale czy takim tradycjonalistom jak Wy rzeczywiście na tym zależy??? Więc przy jednym tylko dziecku kobieta nie jest zdolna do utrzymania siebie i dziecka przez co najmniej 7 lat. Więc tak- interesuje się portfelem, bo ktoś musi ją i dziecko przez te 7 lat utrzymać. Z tego też wynikają względy kulturowe- bardzo długo kobiety nie pracowały i to mężczyźni utrzymywali rodziny. Chcielibyście w ciągu 100 lat zmienić coś, co funkcjonowało tysiące lat wcześniej???
  W ZSRR zaraz po rewolucji bolszewickiej zapanowała totalna wolność seksualna. Mężczyźni chętnie z niej korzystali, a najgorzej odbiło się to na kobietach i ich dzieciach, bo nie było czegoś takiego jak alimenty i kobieta z 6 miesiecznym oseskiem musiała go zostawić i iść do pracy, bo ojciec tego dziecka po prostu zgłosił w urzędzie, że się z nią rozwodzi i poszedł bzykać nową 20 letnią partnerkę.

 30. Boydar said

  ble ble, ale tematyczne

  https://kobieta.wp.pl/wspolczesny-mezalians-klasy-spoleczne-maja-sie-swietnie-6401829284693633a

 31. bebrave2019 said

  KOMEDIO – DRAMAT REWOLUCYJNA PIESN KOTA

 32. Voodoosch. said

  Kiedys, dawno dawno byly miesnie i spryt, zeby zlapac i zjesc zwierza. Wiedza, zeby zbudowac schronienie i skrzesac ogien. Inteligencja, zeby nie zginac i nie pozwolic skrzywdzic rodziny. Teraz to wszystko mozna miec za pieniadze, wiec dla kobiet zmienil sie tylko srodek, a nie cel. Natury nie oszukasz.

  Zapomniano w badaniu uwzglednic poczucia humoru.

Sorry, the comment form is closed at this time.