Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polski sejm odrzucił możliwość dyskusji nad ustawą 447

Posted by Marucha w dniu 2019-07-19 (Piątek)

Jak pisze portal pch24.pl w trakcie piątkowego bloku głosowań Sejm odrzucił wniosek o poszerzenie porządku obrad o pierwsze czytanie projektu ustawy autorstwa Kukiz’15 w sprawie JUST Act, zwanego też ustawą 447.

Przeciwko było 234 posłów, za – 49, a 138 się wstrzymało. Przeciwko byli posłowie PiS, „za” głosowało między innymi 21 parlamentarzystów Kukiz’15.

„Sejm głosami PiS kolejny raz odrzucił rozpatrywanie ustawy #Stop447. W tej kadencji ona nie wróci. Na jesień rząd USA wyznaczył im czas na rozpoczęcie realizacji żydowskich roszczeń majątkowych” – napisał na Facebooku poseł Rober Winnicki.

Ustawa została złożona przez Kukiz’15 w trakcie kampanii wyborczej do PE. Zakładała m.in. penalizację prowadzenia przez polskich urzędników negocjacji ws. mienia bezspadkowego i zakaz prowadzenia takich rozmów. Kukiz’15 chciał też, by rząd informował opinie publiczną na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami.

Warto o tym pamiętać przy wyborach.

Źródło: pch24.pl
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 29 to “Polski sejm odrzucił możliwość dyskusji nad ustawą 447”

 1. Kwal said

  PIS – uary to zdrajcy….

 2. andzia said

  Taki on polski jak ja uczony Czain Haiing Szek.

 3. Antymon said

  To już wiem, skąd się wzięła ta dziwna nagonka na Michalkiewicza. Pisdzielskie ścierwa boją się, że prawica znowu nagłośni sprawę 447 przed wyborami.

  To jest nader prawdopodobne. Przecież nie chodzi im o dr-a Czerniaka, niech mu Bóg da zdrowie.
  Admin

 4. kirgit said

  pch24.pl to pejstata strona uny tam tylko półprawdy piszą a to gorsze od kłamstwa.

  zobaczcie na kresy.pl i koszerne kresy24.pl jest różnica prawda.

  ————–
  Pch24 prezentuje całkiem zdrowe poglądy na Kościół, natomiast politycznie…
  Admin

 5. ibrahim ibn jakub said

  Polski Sejm to był na I. posiedzeniu….czyli w 1919r. rebe kaczynsky.

 6. 2 miliony Polaków,mieszkańców Polski,na jednej demonstracji w Polsce, przeciw mafijnym metodom zbierania haraczu od mieszkańców Polski.
  Za to że żyjesz w Polsce musisz zapłacić haracz czyli #Stop447?Tak.Taka jest realna sytuacja w roku 2019 w Polsce.Każde dziecko w Polsce,musi zapłacić za zadłużenie Polski i haracz dla 447.Cz będzie rewolucja w Polsce?Tak.Moim skromnym zdaniem,.nawet polscy żołnierze będą płacić haracz lub się zbuntują.

  Nic nie będzie, żadnego buntu, hołota nawet nie zauważy, że ją okradli do gołej dupy.
  Admin

 7. lewarek.pl said

  6.
  nawet polscy żołnierze będą płacić haracz lub się zbuntują

  Się zbuntują… Ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha, ha itd.

 8. ibrahim ibn jakub said

  Ad6.
  Po co płacic haracz skoro można ich okradać…tylko trzeba mieć dobrego adwokata.

 9. Aurelia Kowalik said

  Panie gajowy Marucha żle to o panu świadczy że uważa Pan Polaków za hołotę A może ma pan tak pisać żeby odbierać ludziom wiarę Mnie też pan poprosi żebym opóściła gajówkę??

  ———-
  Nie, miła Pani Aurelio. Polaków nie uważam za hołotę. Ubolewam jednak, że jest ich tak mało wśród hołoty.
  Admin

 10. Jacek said

  Re 8
  Skończmy z mitem dobrych adwokatów, rzeczywistość jest inna jak ta rodem z Hollywood. „Dobry” adwokat to jedynie ten który jest w komitywie z sędzią.

 11. Boydar said

  Nie zauważyłem żeby Pan Gajowy napisał coś o Polakach, napisał o hołocie. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tego co widać to właśnie hołota. To hołota upartyjnia się, stronnicuje, demonstruje i ogólnie okazuje. Nie bardzo rozumie co i po co ale jednak.

  Przyzwoici Polacy siedzą i kombinują w Gajówce; normalnie, jak w katakumbach.

 12. AlexSailor said

  @Aurelia …

  A jak nazwać zdecydowaną większość pozostałych resztek narodu polskiego?
  Pani widzi, co się dzieje?
  Okradają nas nie w białych rękawiczkach, ale w ordynarny, chamski sposób na włam,
  w świetle reflektorów, a Polacy mają to gdzieś.
  Jak Pani nie wierzy, to proszę przyjrzeć się wynikom wyborów do PE.

  Albo porozmawiać z ludźmi.

 13. Sarmata said

  447 JUST – moje uwagi:
  Budowa Izraela na Bliskim Wschodzie była największym błędem żydostwa na przestrzeni 2000 lat, — bo ich koczownicza i egoistyczna psychika połączona z niską inteligencją oraz patologiczną miłością własną czynią zamieszkanie samodzielne zbyt trudnym, — jak na ich niedostateczny intelekt i słabowite barki, — a co dało im genetyczny nawyk oglądania się na goja, którego w Izraelu nie ma w dostatecznej ilości. Zatem to, co obecnie widzimy w Polsce i Izraelu, to przygotowania do skorygowania tego błędu. (K. Cierpisz)

  PiS chce zapłacić żydom, bo Polskę na to stać. I zrobią to po wyborach udając, że Kongres amerykański (jedyny sojusznik) ich do tego zmusił (po to się skłócili z Rosją aby nie było alternatywy). Oto dowód:
  Po pierwsze i najważniejsze to NIC SIĘ NIE ZAWALI (państwo i naród polski) od planowanej uzurpacji żydowskiej na 300 mld. $ jak twierdzi pan Michalkiewicz. Jest to tylko działanie bezprawne i bezpodstawne oraz rasistowskie (i popierane przez PiS). I tyle.
  Dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest prosty przykład jak to III RP płaci żydom rok-w-rok 40 000 000 000 zł w postaci odsetek od pożyczek i nic się nie wali. Kwota ta pomnożona przez 30 lat „wolności” już dała uzurpowane 300 mld. $.
  Po drugie, dowodem na to, że nic się nie zawali od ewentualnej wypłaty żydom przez PiS 300 mld. $ jest to, jak PO ukradło w 8 lat 250 000 000 000 zł i nic się nie zawaliło a jeszcze udowadniali, że gospodarka kwitnie. I znowu kwota ta przełożona na w tym wypadku 32 lata (x4) również daje kolejne uzurpowane 300 mld. $.
  Po trzecie, skoro ja to wiem to tym bardziej PiS to wie i stąd jego tajne kombinacje za plecami Polaków jak po cichu zapłacić żydom 300 mld. $ bo widać, że na przestrzeni 10 – 30 lat można i nikt się nawet nie zorientuje. Tu własnie się myli pan Michalkiewicz (tak sądzę), który twierdzi, że państwo się zawali. Nic się nie zawali.
  Wynika z tego, że Polska to dosyć bogaty kraj i stąd żydzi żądają kolejnych 300 mld. $ z tym, że tym razem w postaci ziemi i nieruchomości aby ustanowić Polakom Judeopolonię (piąta próba zrobienia Polin na polskiej ziemi). Pięknie to wykłada pan Marian Miszalski w swojej nowej książce „Ukryta wojna — cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu” – Marian Miszalski
  https://capitalbook.com.pl/pl/p/Ukryta-wojna-%E2%80%94-cicha-kapitulacja.-Polityka-Polska-wobec-zydowskiego-rasizmu-Marian-Miszalski/3737
  Po trzecie wielu propaguje błąd który sprowadza się do rozumowania „A jakby było stać Polskę to może Polska powinna zapłacić?”. To pokazuje, że Teheran i Jałta nic Polaków nie nauczyła a przynajmniej większości tego co zostało z Polaków. Pokazuje, że sprawa polaka jest trudna ale nie beznadziejna.

  „Kiedy żydzi przyjdą ukraść twój dom, ten, w którym mieszkasz – Polskę…”
  Poza tym to uratować żyda to jest tak, jak uratować węża… i tak cię potem ugryzie – bo musi.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Nie zgadzam się.
  Budowa Izraela to BARDZO udany projekt. Żadne inne państwo w historii nie potrafiło tak podporządkować świata swoim fanaberiom, tak go eksploatować gospodarczo, tak zaszantażować psychologicznie.
  Po co im goje w Izraelu, mają miliardy gojów wszędzie na świecie, którzy na nich pracują.

  Pan mówi, że to „niska inteligencja”?
  Może Pan porówna zatem, co osiągnęli Polacy ze swa wysoką inteligencją?

 15. Patrzcie na szczegóły. Oficjalnie podaja rząd że jest w Polsce tylko 800 tys Ukraińców a w rzeczywistości jest ich ponad 4 miliony. Pojawiaja się w organizacjach siłowych takich jak policja. To oni pod dyrekcją Mossadu przejmą Polskę . Moje mieszkanie już zajęli – obecnie udają tylko że jest to proces sądowy w sprawie spadku. W naszym bloku spółdzielczym już się wprowadzają Ukraińcy. Polacy są już teraz zastraszeni i sterroryzowani. Boją się nawet ze mną rozmawiać Ustawa 447 jest nielegalna gdyż wcześniej w 2006 roku SA wydał wyrok
  Sygnatura akt 02-7844 Czy Kukiz o tym nie wie??? W Ostatniej swej książce UTAJNIONY WYROK pisze o tym też Albin Siwak . Moja obrona skarbu pańsywa jest opisana szczegółowo w http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=705:obrona-skarbu-panstwa&catid=43:obrona-skarbu-pastwa-polskiego&Itemid=65

 16. RomanK said

  dot tytulu…Taki on ci polski , jak Mendel gdanski….

 17. Boydar said

  To (16) zupełnie nie na temat … 🙂

 18. brys said

  „hołota nawet nie zauważy, że ją okradli do gołej dupy” – po prostu nie będą mogli wchodzić do lasu, czy poopalać się nad jeziorem, będą więcej płacić za wodę, drogi, wszystko. A po za tym przecież nic się nie zmieni. Popatrzcie tylko jakie chodniki piękne place zabaw i mamy auta i komputery, „a kiedyś to papieru do dupy nie było i produkowaliśmy tylko to co nikt nie chciał”. Wytłumaczy się to dla ich dobra, bo prawdziwy odpoczynek to tylko w Egipcie.

 19. guła said

  Ilu amerykanów jest w rządzie USA – dopytywał się prezydent R. Nixon. Aż koniec końców wypichcono jemu Watergate.
  https://www.cda.pl/video/22137208

  Jak powołano FED do życia, wiadomo. Przez aklamację, ponieważ brakowało wielu do kworum, co by można było przyjąć tę ustawę. Z jakiego powodu podpisał ustawę prezydent Wilson – czort znajet.

  USA 03 03 1933 r. ogłasza bankructwo uzależniając się od FED
  https://www.cda.pl/video/2358849b
  Co trwa do dzisiaj.
  ……………..
  „A jego Babka Naja Fraja na mendle sprzedawała jaja” Znaczy po 15 sztuk – 1/4 kopy

 20. andzia said

  re 4.
  To zajrzyj na stronę sejm. gov albo na relacje internetowe z posiedzenia knesejmu. Łatwiej zamknąć ślipia i krytykować kogoś, kto podaje prawdziwe informacje? Od Sakiewicza, niezależnej czy GP? Przed wyborami żydowsko-pisowska propaganda i agresja zaczyna się wzmagać.

 21. andzia said

  re 8
  Najlepiej kancelarię żydowską, bo polski nawet najlepszy adwokat ma marne szanse. I podstawowe pytanie: o co się procesować i przed jakim sądem?

 22. bebrave2019 said

  Poseł Robert Majka na proteście przed budynkiem PAP w Warszawie 19.07.2019

 23. MatkaPolka said

  OSTRZEZENIE DLA POLAKOW – Kaczyński, Błaszczak i Macierewicz głosowali za 447!”

  Watch „PILNE! PiS działa na szkodę Polski – Kaczyński, Błaszczak i Macierewicz głosowali za 447!”
  (19 Lipca w Sejmie głosowali na temat Kukiz15 petycji o likwidacji ustawy 447.)(document od 4 min 40sek- kto jak głosował odnośnie ustawy o 447.

 24. MatkaPolka said

  https://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=84&NrGlosowania=8

  Lista zdrajców – renegatów
  http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/84_8/$file/glos_84_8.pdf

 25. MatkaPolka said

  NIEMIEC NA POLSKĘ W XXI w – za zgodą i przy współpracy „władz polskich”

  Jak niemiecki kapitał wykańcza polskie firmy – Stocznia Szczecińska, Porta Odra Stocznia w Kołobrzegu

  Przedsiębiorstwo Holokaust i celowe wykańczanie polskich firm | Ewa Rzeuska
  Wywiad z Radcą Prawnym stoczni Szczecin – wiadomości wiarygodne i z pierwszej ręki

  Wojna Gdańska z Polską. Niemieckość widać na każdym kroku
  Marek Pyza, Andrzej R. Potocki i Marcin Wikło w tygodniku „Sieci”.

  https://www.wsieciprawdy.pl/sieci-wojna-gdanska-z-polska-pnews-4067.html

  „Przez lata Westerplatte marniało zaniedbywane przez gdańskich historyków, muzealników i władze miasta”.

  To co polskie w Gdańsku nie jest pielęgnowane. Najlepiej obrazuje to przykład Westerplatte, miejsca chwały naszych żołnierzy. Za to niemieckość widać na każdym kroku, a już kompletnie niewytłumaczalna jest determinacja, z jaką lokalne władze odwołują się do tradycji Wolnego Miasta, z którego polskość była brutalnie rugowana – piszą Marek Pyza, Andrzej R. Potocki i Marcin Wikło w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”.

  Przedziwny stosunek Gdańska i jego władz do polskości, wolności i obecnego rządu widać na wielu polach. Szczególnie obecny w medialnym dyskursie jest obecnie problem Westerplatte, nad którym pieczę chce przejąć polski rząd. W opinii władz Gdańska jest to niemal zamach na Polskę i powrót do czasów stalinizmu. Jak jest naprawdę?

  DALEJ

 26. MatkaPolka said

  Miało być

  AGRESJA NIEMIEC NA POLSKĘ W XXI w – za zgodą i przy współpracy „władz polskich”

  Jak niemiecki kapitał wykańcza polskie firmy – Stocznia Szczecińska, Porta Odra Stocznia w Kołobrzegu

 27. Boydar said

  Sejm za bardzo polski nie jest, co podkreślił Kolega Kafel Roman. Jednakże gdyby był polski, odrzuciłby również. Bo z chujami się nie targuje ani nie w ogóle. Może, jak by nas już bardzo wkurwili, przez czysty przypadek gaz w ichniej ambasadzie wybuchnąć, tak jak w Rotundzie.

 28. ibrahim ibn jakub said

  kaczyński, błaszczak i macierewicz….teraz już zrozumiałem smoleńsk. dobrze wam zrobili.

 29. Jerry Roberts said

  Nie dajcie się oszukiwać pozornymi działaniami, przemilczeniami czy działaniami poza Waszymi plecami jak to czyni partia POPiS spychając Was stopniowo w nędzę i całkowite uzależnienie od obcych – spychają was w niewolę.
  19 lipca 2019 roku odbyło sie głosowanie w Sejmie nad wprowadzeniem ustawy zakładającej penalizację prowadzenia przez polskich urzędników negocjacji ws. mienia bezspadkowego i zakaz prowadzenia takich rozmów. Zobowiązywała rząd do informowania opinii publicznej na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami. Zdrajcy z PiS w liczbie 226 odrzucili tą USTAWĘ. Wśród nich byli: Jarosław Kaczyński, minister MON Mariusz Błaszczak, minister MSWiA Elżbieta Witek, Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz, Sylwester Chruszcz, Suski Marek, Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Mariusz Kamiński, Andrzej Melak, Piotr Naimski, Małgorzata Wasserman, Jan Szyszko, Adam Andruszkiewicz wiceminister cyfryzacji były „narodowiec” i inni.
  Was Polaków nie będzie… my mamy wszystko rozpracowane w szczegółach – to słowa żydówki Irminy Samulskiej vel Samuel która pisała artykuły do czasopisma Różaniec, a to wydarzenie ujawnił słuchacz Radia Maryja pan Leszek z Oliwy.

Sorry, the comment form is closed at this time.