Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rabiej składa zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o naklejki Gazety Polskiej.

Posted by Marucha w dniu 2019-07-19 (Piątek)

Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Gazetę Polską ws. naklejek „Strefa wolna od LGBT”.

Niniejszym zawiadamiam o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wydawcę „Gazety Polskiej”, pojegającego na propagowaniu oraz zamiarze dystrybucji wraz z nakładem gazety wlepek z napisem „Strefa wolna od LGBT” – czytamy w zawiadomieniu.

Zapowiedziałem i złożyłem. Mam nadzieję, że prokuratura podejmie odpowiednie kroki i zakaże dystrybucji dyskryminujących wlepek – pisze na Twitterze Paweł Rabiej.

https://tysol.pl

Ten plugawy, śmierdzący gównojad i zboczeniec poraża swą bezczelnością. Na takich istnieje tylko jeden sposób, który każdy normalny człowiek zna.
Admin

Komentarzy 11 to “Rabiej składa zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o naklejki Gazety Polskiej.”

 1. ibrahim ibn jakub said

  Tak, Panie Admin, tylko jeden sposób….w kakałko chvja, w kakałko i tak ze 40 pod „rząd”.

  ———–
  Nie, nie chuja. Butelkę po winie 0.75 l. Popchnąć młotkiem.
  Admin

 2. Zerohero said

  Warto przypomnieć, że

  1. już dawno temu urbanowskie NIE pisało o homoseksualnym romansie Rabieja i J.Kaczyńskiego i żaden z panów nie miał odwagi ich pozwać.

  2. PiS szanował KOD i pozwalał im na demonstracje, ale ludzi blokujących kolejną paradę „dumy” pisiory rozpędziły policją konną.

  3. pod nadzorem pisowskiego MEN w szkołach był tęczowy piątek.

  4. nie wystosowano not protestacyjnych wobec państw ingerujących w kwestie obyczajowe w sprawie LGBT.

  5. nie robi się nic z lewackimi fundacjami sponorowanymi przez zagranicę.

  6. do TVP zaprasza się zboczeńców i udziela im głosu, a politycy Konfederacji mieli szlaban.

  tak więc to co robi GaPol to jest typowa dla tego środowiska fanfaronada zakładająca najwyraźniej bezmózgowie typowego wyborcy PiS. Za gestami nie idą czyny, a gesty są dla nich wszystkim.

 3. Zerohero said

  i jeszcze ten Macierewicz z Misiewiczem. To był odrażający przykład chamskiego lansowania „misia”. Co tam było, nie wiem, ale wyglądało to po prostu OBRZYDLIWIE.

 4. google it said

  Polacy uwolnili wreszcie swój upragniony kraj pełen żydów, kapusiów, i po prostu, zwyklej parchatej ohydy, której niby nie ma, bo się zalogowała pod Panem Bogiem i polskością. A wali od nich LGBT na odległość. Jak by tego było mało, to Polacy doprowadzili się do totalnego upadku moralnego, przeganiając się w ratowaniu plugastwa. Niby to nie wszystko złe i przeklęte, włączając bajeczki o pochodzeniu od Światła. Rzeczywiście niosą światło pełne ciemności, sataniści wszystkich krajów łączcie się pod talmudycznym prawem sierpa i młota. I mnie i Tobie Polaku, każe jeden z drugim, krypto zydem, modlić się za nieszczęśliwych piekielnych Gudłajów.. To się nazywa tupet żydowski.

 5. bebrave2019 said

  Antysemiting” to autorskie pojęcie oznaczające spotkanie ludzi nie mających sentymentu do brzydoty – tłumaczył w sądzie rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja podkreślając, że jego performance z Marzanną Brzydulą nie miał nic wspólnego z szerzeniem rasizmu i ksenofobii. Z wydarzenia powstał jednak film, którego autor nazwał kukłę ”b’żydulą” i się zaczęło… Kurzeja nie ukrywa, że w całym zajściu chodziło o prowokacje, która jednak mieści się w konwencji artystycznej wolności. Jako przykład podał m.in. spektakl „Klątwa” nawiązujący w wielu miejscach do symboliki chrześcijańskiej i przedstawiający ją w obrazoburczy sposób. W tym przypadku nikt jednak nie został ukarany, dlatego rzeźbiarz również spróbował swoich sił na gruncie prowokacji artystycznej i przygotował odrażającą kukłę mającą symbolizować wszystko co najgorsze, w tym przede wszystkim sprowadzanie naszej cywilizacji prawdy, dobra i piękna na tory pogardy, kłamstwa i brzydoty. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych dopatrzył się jednak w tym występie złamania polskiego prawa. W zawiadomieniu przesłanym prokuraturze jest mowa o nawoływaniu do nienawiści na tle etnicznym i rasowym. Artysta tłumaczy jednak, że cały akt oskarżenia oparty jest na domysłach i skojarzeniach, ponieważ nigdzie wprost nie zostało powiedziane kogo tak naprawdę ma symbolizować kukła. Wbrew opinii niektórych środowisk żydowskich Marzanna nie miała na sobie elementów tradycyjnego stroju zakładanego przez wyznawców judaizmu. Nie było też na niej tarczy Dawida, ani innych znaków, czy napisów mogących wskazywać na Żydów lub jakąkolwiek inną grupę etniczną. Sprawa trafiła jednak na wokandę i jest procedowana przez Sąd Rejonowy Warszawy-Śródmieścia. Prokuratura czeka natomiast trudne zadanie. Musi bowiem udowodnić oskarżonemu złe intencje i wykazać, że kukła miała rodowód żydowski, a ponadto ocenić czy osobliwe pożegnanie zimy taką Marzanną mieści się jeszcze w zakresie wolności artystycznej.

 6. Martusia said

  Co to za nazwisko rabiej? Mnie sie kojarzyli z rabies, czyli wscieklizna. Czasami nazwisko pasuje jak ulal do osobowosci . Wscieklizna wlada W-wa ale mieszkancy jakos jeszcze zyja, a moze juz tez sa wsciekli skoro toleruje zarazonego.

  ————
  Prawdopodobnie pochodzi od „rabi”. Być może od „niewolnik”.
  Admin

 7. bryś said

  Panie Gajowy. To sikanie pod wiatr. Polacy go sobie wybrali, mówią o sobie: „normalni ludzie”, mieszkańcy Warszawy, jak nie on to są 1000-e innych. Dla „normalnych ludzi” to Pan i piszący na takich forach to zgrrrroza i masakrrra. Czy jak oni to tam nazywają.
  „Nerwy w konserwy i na eksport” jak mnie ojciec za młodu uspokajał.

 8. Moher49 said

  W Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i wielu innych miastach nie ma już ludzi. Są jakieś programowalne cyborgi. Jak można coś takiego na radnego wybrać.

 9. gnago said

  Poczułem duszną potrzebę kompozycji na kompie wlepek o treści wiariatom szujom i Rabiejowi wice Warszawy wstęp wzbroniony

 10. Piotr B. said

  „Jak mozna cos takiego na radnego wybrac?”Odpowiedz latwa ale smutna…Pokazuje to czym sa dzisiaj wybory…..rezultatem dzialania maszyny propagandowej,ktora robi galarete z mozgu.Czy jest jakies rozwiazanie?Chyba tylko ten nad nami wszystkimi POtrafi.

 11. ibrahim ibn jakub said

  rabiej…..możesz mi obciągnąć…pod warunkiem, że pokażesz mi kwit od lekarza, że nie masz hifa….

Sorry, the comment form is closed at this time.