Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Mykola_Mychalkewycz o Przejściowe trudności z ostate…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  revers o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Wolne tematy (08 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (08 – …
  Szczepan Zbigniewski o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Szwedzi masowo implantują sobie chipy RFID zastępując w ten sposób karty bankowe

Posted by Marucha w dniu 2019-07-20 (Sobota)

W Szwecji wszczepianie sobie pod skórę chipów RFID, staje się nową modą. Mieszkańcy jego kraju dosłownie oszaleli na punkcie zastępowania kart kredytowych i gotówki za pomocą machnięcia ręką nad terminalem zbliżeniowym. Tysiące osób przyjęło już chipa do swego ciała, a wiele tysięcy kolejnych zamierza to zrobić w najbliższym czasie.

Gdy kilka lat temu ktoś mówił publicznie, że celem tak zwanego Nowego Porządku Świata jest między innymi masowe chipowanie ludzi jak psów, nikt nie mógł w to uwierzyć a ostrzegających przed tym uważano za wariatów. Tymczasem w 2019 roku ta rzekomo spiskowa teoria stała się faktem.

Okazuje się, że w Szwecji ludzie bardzo chętnie wszczepiają sobie podskórne chipy RFID. Dla nich jest to po prostu wygodne. Już teraz istnieje przecież rozbudowana infrastruktura umożliwiająca dokonywanie płatności bezgotówkowych za pomocą zbliżenia chipa do terminala. Kartę kredytową można zgubić, a trudno zgubić nadgarstek.

W tej chwili chipowanie ludzi jest przedstawiane jako innowacyjna ciekawostka. Media przygotowują materiały pokazujące uśmiechniętych ludzi zadowolonych z przeprowadzenia bezbolesnego zabiegu implantacji chipa. Jest to niewątpliwie przygotowywanie mas ludzkich do przymusowego chipowania w najbliższej przyszłości. Nie wiadomo jeszcze tylko jak zostanie objaśniona taka potrzeba.

Nie ma wątpliwości, że chipowanie czeka nas już w najbliższych latach. Obowiązek implantacji chipa może zostać wprowadzony pod bardzo różnymi pretekstami. Najbardziej prawdopodobne jest zmuszenie populacji do chipowania jako panaceum na opanowanie jakiejś wykreowanej epidemii. Dzięki chipowi w ręce będzie można każdego śledzić, co ułatwiłoby ewentualne wyłapywanie zarażonych, śledzenie dróg zakażenia i umieszczanie chorych w miejscach odosobnienia.

Jednak można sobie również wyobrazić obowiązkowe chipowanie jako pomysł na przeciwdziałanie terroryzmowi. Skoro europejscy decydenci wpuścili na nasz kontynent miliony przybyszów obcych nam kulturowo, którzy często zajmują się działalnością terrorystyczną, to możemy być wkrótce przekonywani, że jeśli chcemy być bezpieczni musimy być wszyscy zachipowani. Kto nie ma chipa ten jest terrorystą, a jeśli terror sieje ktoś z chipem, odnalezienie go będzie bardzo łatwe.

Swoją drogą ciekawe jak na taki obowiązek zareagują miliony muzułmanów ściągniętych do Europy. Czy pozwolą się oznaczyć jak trzoda chlewna czy też stawią opór? Zresztą opór mogą stawić też chrześcijanie. Implantacja chipa może być dla nich problemem teologicznym. Wszak w Biblii napisano, że gdy nadejdą czasy ostateczne, nic nie będzie można kupić i sprzedać bez tak zwanego znamienia bestii. Czy tym znamieniem może być chip, który ma stać się głównym środkiem płatniczym po wycofaniu gotówki? Wszystko to niestety niepokojąco do siebie pasuje.

​​​​​​​Jednak nawet jeśli ktoś odrzuca biblijne konotacje chipowania ludzi, nie może pozostać bierny wobec zagrożeń jakie niesie dla człowieka umieszczenie w swoim ciele takiego urządzenia szpiegującego. Zastosowania takiej technologii przeciwko ludziom są wręcz nieograniczone. Jeśli ktoś nie będzie funkcjonował w sposób akceptowalny przez władzę, jego chip może zostać po prostu zdeaktywowany zdalnie i automatycznie ktoś taki stanie się banitą bez pieniędzy.

Sytuacja, w której likwiduje się gotówkę w zamian za powszechną implantację chipów u ludzi wydaje się w tej chwili futurystycznym dziwactwem lub wygodą. Jednak nawet się nie spostrzeżemy kiedy stanie się to zabieg obowiązkowy, wykonywany po urodzeniu.

Chipy będą wstrzykiwane w noworodki, tak jak szczepionki, a każdy kto nie będzie miał w ręce chipa, z zasady będzie uważany za kogoś podejrzanego, kto powinien się znajdować w miejscu odosobnienia, bo może zagrażać społeczeństwu.

https://zmianynaziemi.pl

Komentarze 24 do “Szwedzi masowo implantują sobie chipy RFID zastępując w ten sposób karty bankowe”

 1. Marcin said

  „Kartę kredytową można zgubić, a trudno zgubić nadgarstek”.

  Czy ja wiem?
  Dobry nóż i po sprawie.
  Na razie wszystko jest dobrowolne a potem będzie tak jak w Objawieniu św Jana:

  „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 2. JW said

  Od dawna twierdzę, że Szwecja jest głównym poligonem światowym dla eksperymentów społecznych. Im dłużej jestem w tym kraju, tym bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu, a ta historia jest tylko kolejnym potwierdzeniem tego stanu rzeczy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci ludzie robią to dobrowolnie, zupełnie ignorując negatywne następstwa swojego wygodnictwa oraz rezygnację z prywatności. Kiedyś mówiono o homo sovieticusie, teraz mamy homo suecicusa.
  Swoją drogą od razu skojarzyła mi się pewna scena z „Idiokracji”. Lekarz wpada w panikę widząc, że główny bohater nie ma na nadgarstku wytatuowanego kodu kreskowego jak wszyscy.

  Polecam ten film. Niby kto komedia, ale jak na mój gust bardzo – aż zbyt – profetyczna. W skrócie: wskutek eksperymentu wojskowego z 2005 r. główny bohater budzi się w 2505 r. i stwierdza, że wszyscy skretynieli do tego stopnia, że on sam jest najmądrzejszym człowiekiem na Ziemi. Z moich obserwacji wynika, że jak tak dalej pójdzie, to na totalne masowe ogłupienie wcale nie będziemy musieli czekać aż 500 lat.

 3. Longinus said

  Juz dzis przygotujmy sie do tego mentalnie I fizycznie.Oni nas ;Chipami ,
  A my ich ;KULAMI OLOWIANYMI;Nie chcemy tego Ale ONI musza dopiac swoiego.I musimy im odpowiedziec na to;KULA w MORDE ta Szatanistyczna.

 4. Zerohero said

  Wywiad z 2007

 5. Zerohero said

  pada tam info, że chip to podstawa

 6. Plausi said

  PPZ

  @4, Zerohero

  Zacytowane wideo potwierdza, że USA to klasyczny przypadek PPZ.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  „Szwedzi masowo implantują sobie chipy RFID”, za cały komentarz

  z kolei Polacy wybrali patriotyczną partię, aby ta wezwała do kraju wojska okupacyjne.

 7. AlexSailor said

  Właśnie po to jest projektowana sieć 5G z nadajnikami co 100-150m, żeby można było wyeliminować gotówkę i płacić chipem.
  Przy okazji każdego śledzić z dokładnością do centymetrów.
  Temu też służą faktury i paragony online, a nie żadnemu „uszczelnieniu” podatków.
  Teraz nie da się wyeliminować gotówki, bo nie wszędzie można byłoby płacić online (nie koniecznie chipem wszczepionym).
  Ale jak powstanie sieć 5G, to w każdym miejscu płatność taka będzie obowiązkowa i możliwa technicznie.

  Jednak chipowanie będzie prawdopodobnie dobrowolne, to jest nikt siłą chipować nie będzie.
  Życie bez wszczepionego chipu będzie na tyle trudne, a on sam tak będzie ułatwiał płatności,
  że ludzie będą go przyjmować dobrowolnie.
  Wówczas nie tylko będą płacić za pośrednictwem (i zgodą) bestii, ale będzie ona dokładnie wiedziała
  gdzie są i co robią.

  W pewnym momencie, po cierpliwym czekaniu, aż ludzie w większości się zaczipują, po stopniowym
  ograniczaniu płatności gotówką, taka możliwość płatności będzie wyłączona i być może zakazana.

  A co będzie później – wiadomo.
  Coś trzaśnie, system płatności szlak trafi, czipy się zepsują lub uszkodzą (różne powody możliwe), rozleją
  zawartość swoją (prawdopodobnie baterii litowych) po całym ciele powodując złośliwe wrzody.
  Również poważniejsze choroby.

  Jak system trafi szlak, to ludzie zostaną odcięci od swoich pieniędzy.
  Być może nawet będzie jakaś możliwość ich odzyskania, ale będzie to wolne i trudne,
  a jeść trzeba.
  Spowoduje to pewnie zamieszki, bunty, ostrą reakcję władz, syf i zadymę na całego.
  Paraliż wszystkiego.
  Szczególnie dostaw jedzenia, wody, ogrzewania, itp.

  Do tego prawdopodobnie jeszcze wybuchnie wojna (lub wojny), która dopełni chaosu.

  Na pewno będą ludzie, którzy się nie zaczipują, ale nie wiem, jak będą płacić podatki za nieruchomości,
  jak za jedzenie (sami wytworzą, znajdą, handel wymienny, złoto?).
  Raczej też nikt ich nie zatrudni ani nie zleci usługi, bo nie da się im zapłacić.
  Chyba, że jedzeniem itp.

  Może też będzie tak (oby), że da się płacić czipem zewnętrznym, np. w karcie,
  ale będzie to ryzykowne i kosztowne.
  Np. wydanie karty na dzisiejsze ceny 1000 zł i od każdej transakcji 10-20%.
  Możliwość płatności w niektórych tylko miejscach.
  No i całe ryzyko w przypadku kradzieży.
  (99% się zaczipuje).

 8. Mari said

  Czipowanie i likwidacja gotówki to super-niewolnictwo, jakiego jeszcze świat nie oglądał. Zacznie się niewinnie. Młodzież „postępowa” będzie się masowo czipować. Tyle tylko, że rządzący nami szybko pojmą, jakie narzędzie dostali do ręki. Blokada czipa, to śmierć. Stąd ludzie zrobią się potulni jak baranki, a władza okrutna i bezwzględna. Wtedy tylko siły natury będą w stanie nam pomóc. Rozbłysk Słońca może zniszczyć stacje 5G i wyzwolić nas spod jarzma.

 9. „super-niewolnictwo”

  @8, Mari

  czyli totalne niewolnictwo jest celem tego systemu, któremu miliony Polaków tak koniecznie chcieli pomóc w ramach wystawionej im atrapy NSZZ „S”. Odwołuję się do mego postu

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  który pewnie do dziś został pojęty przez co najwyżej 10% czytelników. Można więc śmiało przyjąć, że tępota to cecha narodowa Polaków inaczej wszelkie bohatery narodowe

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  zaJąli by już dawno honorowe miejsce na warszawskich latarniach, zarówno Kaczyńscy jak Balecerowicze-Tuskie.

  Obserwuje ten portal Masruchy od pewnego czasu, polska tąpota raczej nie maleje, co najwyżej jakiś „Rozbłysk Słońca” się objawi, który co najwyżej zabkuje jakikolwiek dostęp do danach bankowych i płatności.

 10. Wieloimienny said

  Marcin @

  Jeśli tak to nie minie sto lat jak będzie antychryst, rząd światowy i powtórne przyjście Pana Jezusa.

  Teraz się zastanawiam czy to znamię to aby napewno ten chip. Przecież tu nawet w gajówce każdy go sobie wszczepi. W przeciwnym razie jak będzie funkcjonował? Umrze na śmietniku?

  Spróbujcie żyć bez np. dowodu osobistego, a co dopiero bez pieniędzy w sensie bez możliwości zakupu czegokolwiek.

 11. Mari said

  Ad.10. Cyt.”Teraz się zastanawiam czy to znamię to aby na pewno ten chip. Przecież tu nawet w gajówce każdy go sobie wszczepi. W przeciwnym razie jak będzie funkcjonował? Umrze na śmietniku?”
  Jedno nie przeszkadza drugiemu. Będziemy stać w kolejkach do czipowania, bo coś trzeba jeść, co nie wyklucza tego „znamienia”. To nie my rozdajemy karty. My tylko będziemy starali się przeżyć mimo wszystko. Co żyje, chce żyć dalej.

 12. ibrahim ibn jakub said

  chuj im w dupę i kilo gwoździ.

 13. Mari said

  No i mój wpis nie przeszedł. Chyba się pochlastam.

 14. warto pamietać o chipach na zwierzętach w rolnictwie..Po prostu zamieniają nas ludzi w bydlo! Dodajmy do tego kompostowanie naszych ciał po zgonie : ( Od maja 2020 w Stanie Waszyngton USA) zaczynamy być odczlowieczani ..

 15. jasiekztoronto said

  Re: 12 Bohdan Szewczyk…
  „Oni” nas nie zamieniaja w bydlo…To my sami w/g wlasnej woli zmieniamy sie w bydlo (na wlasne zyczenie i za wlasne pieniadze…jesli juz…
  I jak na razie sluszna wiekszosc nie ma „zielonego pojecia” na temat mozliwosci (wachlarzu zastosowania) tego „bio-chipa” w ludzkim (bydlecym) ciele…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Polecam poczytac troche co dr. Sanders (tworca bio-chipu) mowil…

 16. jasiekztoronto said

  Re: 10 Wieloimienny…
  Nie KAZDY w Gajowce sobie tego czipa wszczepi…, bo ja napewno nie, a wiec…nie kazdy, ale sluszna wiekszosc napewno, a ten fakt, jest juz kwestia czasu…

  Czy mozna zyc bez dowodu osobistego i pieniedzy? Owszem, mozna, ale trzeba przede wszystkim wiedziec jak, a to bedzie dosc trudne…

  Podobnie bedzie trudno zyc bez pradu, wody, paliwa i gazu. Ostatnio robili testy w Nowym Jorku na Manhatanie przez 3 dni (bez pradu, wody i gazu)…”bydlo” wpadlo w panike…No i o to wlasnie chodzilo…
  (Electro-magnetic Pulse – EMP)
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 17. ? said

  Re 7: nie „szlak” a „szlag”. Od niemieckiego „schlag”..

 18. Bogusz said

  Jako ekwiwalent tej diotycznej decyzji proponowałbym obowiązkowe czipowanie wszelkiego rodzaju emigrantów, miałoby się ich wtedy pod pełną kontrolą, nie ” znikali by ” tak jak obecnie

 19. Wieloimienny said

  Dobra dobra. Miałem kiedyś awantury w domu po których przez dni kilka włóczyłem się po okolicy i nie zawsze miałem kasy tyle, żeby spać w hotelu, nie zawsze mogłem u kogoś przenocować, a i kupić tyle jedzenia co trzeba.
  To jest przekurwione. I wyobraźcie sobie takich bezdomnych teraz, a zwłaszcza w czasach gdy będą chipy. Taki nawet na bułkę czy picie za złom nie uzbiera.

  Albo wtedy gdy siedziałem na ambonach obserwując sobie dziki, wędrując dniami i nocami po lasach. Uwierzcie, że współczesne zimy nawet na zachodzie Polski potrafią odmrozić ryja. I teraz co? Macie dzieci, żonę, pracę. I nie dajecie sobie wsadzić chipa. Jak chcecie pracować, jeść? Wy i rodzina? Nawet więcej niż 99,9% się zaczipuje.
  No chyba, że stanie się to w związku z czymś co nazwałbym III wojną światową czy potężnym kataklizmem o globalnym zasięgu. Wtedy taki chaos, że każdy ląduje w gównie. Wówczas takich co sprzeciwią się czipowaniu będzie sporo, ale poleje się krew. Może coś jest na rzeczy i tak będzie. Czy to już? Chyba nie.

 20. Voodoosch said

  Chip juz jest w kartach platniczych, wiec chipowanie ludzi to ektrawagancja. Bodajze kolo tysiaca Szwedow dalo sobie to wszczepic i raczej poprosili o to niz ktos im to zaproponowal. Wiekszosc ludzi nie rusza sie bez karty platniczej z domu, nie wspominajac o telefonie, ktory moze byc namierzony w kazdej chwili, To o czym tu piszecie juz dawno sie wydarzylo tylko malo osob to zauwazylo.
  Poza tym warto inwestowac pieniadze (te wirtualne tym bardziej) na zakup metali szlachetnych czy tam kamieni. Zrobic (lub wynajac) sobie sejf i twoje oszczednosci beda bezpieczne.

 21. jasiekztoronto said

  Re: 19 wieloimienny…
  Apokalipsa sw. Jana 13:16-17…mowi o przyszlosci, a wiec o obecnej terazniejszosci, czyli ludzie czytajacy Pismo Swiete mieli DOSC czasu (i wciaz maja dosc czasu), aby sie PRZYGOTOWAC na obecna terazniejszosc zapowiedziana baaaardzo dawno… Wiec nie ma tutaj zadnego „naglego” zaskoczenia czy „naglej” niespodzianki w wersji „wyrzucono mnie z domu, opuscilem dom, bo awantura itp. itd. itd. itd.).

  Przygotowanie to swego rodzaju „proces” (chodzi mi glownie o przygotowanie duchowe, a nie materialne) do faktu „konca czasu (czasow)”, ktore byly zapowiedziane, a JAK kazdy czlowiek sie do tego przygotuje, to juz zupelnie inna sprawa…

  Czy bedzie musial „zaliczyc” najlepszy uniwersytet swiata? (pusty brzuch)
  Czy bedzie musial „zaliczyc” fizyczne cierpienia?
  Czy bedzie musial zostawic wszystko, czego wszystkiego sie dorobil przez cale swoje fizyczne zycie???…
  Czy bedzie musial zostawic zone-meza, bo ten (ta) ma dobra prace i opuscic swoj dom???..

  To sa m.in. pytania, ktore kazdy sobie sam wkrotce zada samemu SOBIE…

  Wniosek: Jesli Bog w Waszych sercach (i umyslach) jest na PIERWSZYM MIEJSCU, to nie widze ZADNEGO problemu, aby RESZTA byla (znalazla sie) na WLASCIWYM MIEJSCU…

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 22. Wieloimienny said

  jasiek z Toronto @

  Idź się pan napij tego swojego moczu.
  Jak dziecko, jak dziecko…

  Tracę nadzieję w gajówkę. Jak nie naiwniacy wierzący w jankesów na księżycu to sikopijcy i sekciarze.

 23. jasiekztoronto said

  Re: 22
  Nikt tutaj pana w Gajowce nie zatrzymuje, gdyz jak na razie to NICZEGO do Gajowki pan nie przyniosl ciekawego i w niczym szanowny pan nie „blysnal”, a wiec strata w zasadzie dla mnie zadna…Moze dla Gajowego przedstawia pan jakas wartosc intelektualna o ktorej ja jeszcze nie wiem, ale to juz zupelnie inna sprawa…
  =================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 24. Wieloimienny said

  Jasiek z Toronto @

  Ciekawe czym pan błysnął? Zero linków z wartościowymi artykułami. Zero ciekawych informacji na jakiś ważny temat czy o jakiejś znanej personie.

  Tylko posty w dziwnym, z daleka rozpoznawalnym stylu, czepialstwo, jątrzenie i zachęcanie do picia sików.

  Wyjdź na ulicę i powiedz, że pijesz mocz. Kaftan murowany.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: