Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

PiS ws. zboczeńców gra z narodem w durnia

Posted by Marucha w dniu 2019-07-22 (Poniedziałek)

Szanowni Państwo

Która partia przez ostatnie kilka miesięcy nawoływała do obrony Polski przed agresywnymi środowiskami LGBT? Która partia nawoływała do obrony tradycyjnych wartości, takich jak nasza religia?

Która partia w końcu, rękoma swojego organu propagandowego, wydrukowała nalepki z hasłem „Strefa Wolna od LGBT”? Kto w końcu krzyczał „wara od naszych dzieci”, albo, że „nie musimy stać pod tęczową flagą”?

Naród Białostocki, jako jeden z nielicznych w Polsce postanowił wziąć sobie to wszystko do serca. I zrobił wszystko co możliwe, by nie dopuścić w swoim mieście do obscenicznego marszu zboczeńców. Najpierw w formie pisemnej, prawnej, a gdy to nie poskutkowało, próbowano zablokować marsz w sposób fizyczny.

Co na to władza PiS-owska? Nie tylko nie zdelegalizowała tego marszu, doprowadzając do bezpośredniego zagrożenia życia uczestników tych wydarzeń, ale postanowiła brutalnie spacyfikować tych, którzy siłą blokowali przemarsz osób LGBT.

Kogo zatem PiS-owska władza tak naprawdę broni? Czy nie tych, przed którymi miano ochronić dzieci?

Jeśli PiS chce rzeczywiście walczyć z ideologią LGBT niech przestanie o tym tylko gadać, albo bawić się w durne nalepki. Ideologię LGBT można zwalczyć tylko poprzez uchwalenie ustawy zakazującej propagandy homoseksualnej, dzięki której za nielegalne by uznano marsze sodomitów albo wycieczki tzw. „seksedukatorów” do szkół.

PiS ma ku temu pełne poparcie społeczne oraz większość w sejmie, senacie oraz Prezydenta. Z dziwnych przyczyn jednak tego nie robi.

A może chodzi o to, żeby nie zapobiegać zagrożeniom, a „gonić króliczka”? Stworzyć czarnego luda, podobnie, jak w 2015 roku, gdy tę rolę spełniali tzw. uchodźcy. I na ich plecach wybić się politycznie, umocnić swoje wyborcze notowania?

Jeśli tak, jest to nie tylko niemoralne, ale i niebezpieczne. Ciągłe podgrzewanie w mediach rządowych tematu LGBT, oby nie doprowadziła kiedyś do tragedii, której na szczęście tym razem udało się uniknąć w Białymstoku. [A szkoda… dobry, gorący wpierdol może by trochę ucywilizował bezczelnych, plugawych zboków – admin]

Migorr
https://www.ekspedyt.org

Komentarzy 37 to “PiS ws. zboczeńców gra z narodem w durnia”

 1. Kura domowa said

  Jakie społeczne poparcie? Jaka większość w sejmie?
  Pani katechetka uczy dzieci w przedszkolu w naszej wsi. Dzis dziecko mi powiedziało, że jak byli w kościele to Pani kazała dzieciom siedzieć zamiast kleczec w czasie modlitwy Ojcze Nasz.
  Zgroza.

 2. Zerohero said

  No niestety, ale ci uliczni „obrońcy” przed LGBT nie wyglądają najlepiej. To jest ten sam schemat działania jak z nacjonalistami. Publice ma się wryć w psychikę łysy, agresywny troglodyta rzucający kostką brukową. Przeważnie jest to prowokator policyjny albo kretyn podwieziony na miejsce akcji przez swojego pastucha.

  Bo co tu mieliśmy?
  Po jednej stronie LGBT reprezentowne przez dzieci, kobiety, rodziny, pogodnych ludzi skandujących słowo „wolność”, a po drugie stronie kibolskich łebków (głównie młode byczki) machających zaciśniętą pięścią.
  Policja leje przeciwników LGBT ukazanych jako agresywnych ekstremistów. Jak tępą fają trzeba być aby na chętnego wpisywać się w ten fałszywy schemat?

 3. Listwa said

  Jeśli PiS chce rzeczywiście walczyć z ideologią LGBT niech przestanie o tym tylko gadać,

  – niedługo przestanie gadać , po wyborach

 4. Zerohero said

  Sprawdziłem sobie na YT, np. filmiki Mediów Narodowych czyli teoretycznie anty LGBT. Kogo tam widze? Łyse pały, skandujący kibole. Zawsze się takie coś przykleja do protestów aby reszcie doprawić patologiczną gębę.
  Wszak tu nie chodzi o konfrontację fizyczną, bo i tak ci koleżkowie niczego nie zablokują. Psiarnia ich goni gazem i rozpędza końmi jak chce, kiedy chce i gdzie chce. Ludzie tyle wysiłku wkładali aby na przykład marsz 11 listopada miał ludzką twarz, żeby tam chodziły rodziny z dziećmi, a zawsze się tam przyklejało jakieś pato-kibolskie gówno o umysłowości odpalacza rac.
  Dziękuję za taką blokadę!

 5. AlexSailor said

  Wiadomo, że walka ze zboczeńcami jest pozorowana i to nie ze względów przedstawionych w filmie Vegi (zapowiedział już Misiowi i innym, którzy chcą zakazać sądownie wyświetlania filmów w kinach, że w takim przypadku wrzuci go na chińskie serwery i będzie dostępny), ale programowo.
  Nie na żadne życzenie obcych sił politycznych, tylko programowo z zaostrzeniem ze względu jedynie na żądania usa.
  A program realizowany przez jest napisany przez służby maleńkiego państwa w Azji, które może zostać wygaszone
  jedną salwą zawsze przyjaznych nam Persów.

 6. NyndrO said

  Powinno być: ” pis i zboczeńcy grają z Ludźmi w durnia”. Ja jestem jakis optymista, bo czekam na holokaust. ( dla niezawisłych: jestem niepoczytalny, ale nie musicie mnie zabijać, a linki nie mam. Jestem szczesliwym homofobem, antywszystkim i lubię truskawki i steka)

 7. Easy Rider said

  W sprawie zboczeńców, PiS prowadzi politykę „siedzenia okrakiem na barykadzie”. Z jednej strony, nie chce stracić poparcia swojego twardego elektoratu, tradycyjnego i katolickiego, w każdym razie nastawionego wrogo do homopropagandy. Z drugiej strony, nie może zerwać się z rzydowskiej smyczy, która nakazuje popierać zboczeńców, stąd też ta ochrona ich marszów i brutalne tłumienie kontrmanifestantów.

  Z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, a ta omawiana sprawa może być zaplanowanym elementem, który przeważy o przegranej PiS-u i również zaplanowanym „przestawieniu wajchy”. Ale nie ma się z czego cieszyć, bo ci inni też w tym zakresie nie lepsi, a wprost przeciwnie.

 8. NyndrO said

  Dlatego normalny Człowiek nie chodzi na wybory. Lepiej poćwiczyć gotowanie czerniny.

 9. Troll Polonii said

  Nalezy podziekowac Walesie, ze obalil komune i tzw. …social harmony.
  Nalezy sie tez podziekowanie polskim elitom – naukowcom z KOR-u i 10 milionom milosnikow marksistowskiej dyktatury proletariatu.

  Kiedys Kaczynskie, Schechtery, Macierewicze, Mazowieckie, itp., musialy siedziec w cieniu.
  Teraz cale robactwo wylazlo na wierzch i rzadzi.

  Po owocach ich poznacie.

 10. ktoś. said

  „bawić się w durne nalepki. Ideologię LGBT można zwalczyć tylko poprzez uchwalenie ustawy zakazującej propagandy homoseksualne” chyba nie wiesz co piszesz przecież cała tzw.cywilizowana europy i USA by nas zakrakały a europosłowie z PO co krok pisali by o złamaniu prawa do trybunały europejskiego .

 11. kojak said

  Te zdegenerowane syjonistyczne bydlo z PPPYYYS powstalo wylacznie po to zeby blokowac powstanie polskiej partii ktora by realizowalo polskie interesy !Te skurwysny sa wylacznie po to zeby realiazowc zydoswskie szwindle geszfty i zlodziejstwa ! Zawsze tak bylo i bedzie bo tO jedyny ce listnienia tych syjonistycznych bydlakow i lajdakow wycierajacych swojne oblesne ryje i mordy Polska Dla normalnych ludzi te syjonistyczne skurwysyny maja tyl:ko grad palek pisowskiej policji ktora coraz bardziej przypomina gestapowcow i esesmanow !

 12. Carlos said

  a kogoz by obchodzil protest „cywilizowanej” europy, czy Rosja boi sie oskarzenia o homofobie? U nich propagowanie pedalstwa jest karane, no ale to jest Rosja !

 13. ? said

  Re 1: „Dzis dziecko mi powiedziało, że jak byli w kościele to Pani kazała dzieciom siedzieć zamiast kleczec w czasie modlitwy Ojcze Nasz.”

  Katechetki to zaprzeczenie tego, czego mają uczyć. Znam takie, co ich córcie z „partnerami” hasają i jest git. Nie zdziwię się, jeśli tu jest tak samo – czyli bolszewicka mentalność nastawiona na obżydzanie Kościoła. Zatem trzeba przypomnieć tej pani, skąd nogi wyrastają. Czytaj: opierdolić. Najlepiej publicznie.

 14. ? said

  Re 10: „cała tzw.cywilizowana europy i USA by nas zakrakały”
  I chuj z nimi. Pokrakaliby i przestali, w końcu mają tu niezłe zasoby do wydojenia, więc się nie wycofają.

 15. ? said

  Re 7: „Z drugiej strony, nie może zerwać się z rzydowskiej smyczy”
  A PiS to wogóle chce to zrobić? Dlaczego żydowska partia miałby się zrywać z żydowskiej smyczy? Patrzę na nich od 12 lat i nijak tego nie widzę.

 16. mate29 said

  Walkę z LGBT powinno zacząć się jeszcze przed narodzeniem się dziecka. Jeżeli badanie DNA płodu pokaże odstępstwa to go usunąć !!!

 17. OTTOOT said

  wszystko przygotowane jest do tego aby móc urządzić polowanie na Polaków strzelać do nich wysyłać do obozów wyniszczyć jakikolwiek opór aby stali i patrzyli na swoją śmierć dzieci starców kobiet aby nie mogli nic uczynić przeciw syjoniSStom ….na co im jankiesi sprowadzeni do Polski to mordercy czekający na znak taki jak w Białymstoku a wierzcie że to nie ostatnia prowokacja agentów obcych wywiadów

 18. OTTOOT said

  balbina długo nie pożyjesz wszystko przygotowane jest do tego aby móc urządzić polowanie na Polaków strzelać do nich wysyłać do obozów wyniszczyć jakikolwiek opór aby stali i patrzyli na swoją śmierć dzieci starców kobiet aby nie mogli nic uczynić przeciw syjoniSStom ….na co im jankiesi sprowadzeni do Polski to mordercy czekający na znak taki jak w Białymstoku a wierzcie że to nie ostatnia prowokacja agentów obcych wywiadów

 19. AniaK said

  https://fakty.interia.pl/polska/news-stanowcze-dzialania-policji-ws-zamieszek-w-bialymstoku,nId,3110175

  Ładnie że Policja dba o porządek i walczy z przestępczością, ale moim zdaniem Komendanci Główni Policji trzeźwym okiem powinna spojrzeć na obie strony konfliktu. Wykorzystywanie setek tysięcy funkcjonariuszy Policji do ochrony ludzi którzy dopuszczają się profanacji świętego obrazu, profanacji flagi Polski, jawnie prowokują…nie jest jakąś paranoją i kpiną z Policji? Wszyscy równi nie jesteśmy i nigdy nie będziemy. Każdy ma prawo do życia, do nauki, do pracy, do odpoczynku…Mogę uruchomić swoje pokłady empatii, i z takich czy innych powodów zrozumieć przeciwników zaostrzenia obowiązującej u nas ustawy antyaborcyjnej, ale tego towarzystwa i ich żądań nijak zrozumieć nie potrafię. Co innego niewłaściwe traktowanie kogoś z powodu orientacji seksualnej, a co innego wymuszanie na kimś czyiś żądań związanych z orientacją seksualną. Granice mamy otwarte, jedni ludzi wyjeżdżają za pracą, inni za seksem…i nikt nikomu nie zamyka drogi do szczęścia.

 20. AniaK said

  cd.
  Z tego co mi wiadomo konkubinaty osób homoseksualnych w Polsce są dopuszczalne, można je legalizować, i zamiast bawić się w jakieś Parady Równości nie lepiej zająć się stroną formalną i w razie śmierci zapewnić partnerowi/partnerce dach na głową? W przypadku mieszkań własnościowych wystarczy wizyta u notariusza. Żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony albo wykorzystany, wspólnie całe mieszkanie można pomalować sobie w kolorach tęczy i z pieśnią na ustach maszerować do woli bez wykorzystywania Policji. Przypominam tylko że po godz.22:00 obowiązuje cisza nocna 🙂

 21. re/9. Celnie ujęte.

 22. andzia said

  Oglądałam na y.t chyba mediach narodowych film „W.Reich czyli seks w służbie rewolucji komunistycznej”. z Galicji z żydowskiej rodziny.Ten Reich miał obsesję na punkcie seksu. Pochodził z Galicji z żydowskiej rodziny. Jak miał 11 lat stosunkował się ze służącą. Kiedy matkę przyłapał na zdradzie ze swoim nauczycielem, to zastanawiał się czy ją zaszantażować wymuszając seks z nią czy powiedzieć ojcu. W końcu wybrał to drugie rozwiązanie, wybuchła wielka awantura i matka popełniła samobójstwo. Sam to opisywał nie wyrażając emocji o samobójstwie matki, bo jego umysł ogarnięty był obsesją seksu.
  Ze zdumieniem czytałam o wykładach rabinów, że ojciec może „poślubić” córkę gdy skończy 3 lata i 1 dzień, a matka syna, gdy skończy 9 lat i 1 dzień. To chore plemię i tą chorobą zarażają inne społeczeństwa. Przez wieki się nie asymilowali ze społeczeństwami, w których mieszkali, bo mieli co ukrywać. Teraz pod tytułem pustych haseł narzucają innym swoje obyczaje. Ciekawe, że Karoń o tym nie mówi.

 23. andzia said

  re| 19
  Pani Aniu a co mnie obchodzi cudza orientacja seksualna? Inaczej tego nie mogę nazwać jak ekshibicjioniznem. Zboczenia idą w parach.

 24. PISKORZ said

  re art Właśnie wczoraj w P. Skaryszewskim w stolicy…widziałem 2 lesby, szły tak objęte łapami, że aż mnie mdliło…Taki pokaz…na pokaz…innym zwolennikom normalności.!! ps Za babci-komuny też takowe były…ale przynajmniej bez jawnych demonstracji..!!

 25. AniaK said

  https://fakty.interia.pl/polska/news-premier-o-zajsciu-w-bialymstoku-potepiam-to-chuliganskie-zac,nId,3110340

  Jeżeli każdy ma prawo demonstrować, to może by tak zachować jakieś proporcje. Na jeden marsz w roku z okazji dnia lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych to ewentualnie można by przymknąć oko, ale bez przesady żeby miliony ludzi pracy opłacało setki tysięcy funkcjonariuszy Policji żeby co tydzień albo co dwa tygodnie w jakimś mieście ludzie o odmiennej orientacji seksualnej mogli sobie bezpieczne paradować i promować swoje orientacje seksualne. I moim zdaniem nie powinno być zgody na chuligańskie agresywne zachowania, i za profanację obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i flagi Polski, powinno się wprowadzić całkowity zakaz tego typu parad. Zamiast wymyślać jakieś strefy wolne od LGBT i robić z Polski pośmiewisko, wystarczy napisać i przegłosować stosowną ustawę. Nie wiem jak z napisaniem, ale z przegłosowaniem takiej ustawy PiS miał pełne pole do popisu. Większość w Sejmie, Senacie, prezydent anty LGBT…Jeżeli dysponujemy aż takim namiarek funkcjonariuszy Policji, to może lepiej byłoby gdyby zajęli się czymś bardziej pożytecznym. Na przykład pomocą ludziom starszym, samotnym kobietom, remontami Domów Dziecka…

 26. AniaK said

  korekta…jeżeli dysponujemy aż takim nadmiarem funkcjonariuszy Policji…

 27. RomanK said

  TO..nie byla zadna demonstracja …ale PROWOKACJA!
  Bardzo starannie przygotowana !
  Odbyla sie w dniu urtoczystosci upamietnienia ohydnego mordu popelnionego na Rodzinie Carow Romanowych przez boszewickich parchatych satanistow. W calej Rosji obchodzono to uroczyscie -jako symbol Meczenskiej Rodziny za Wiare!
  Bialtystok to centrum Polskiego Prawoslawia….zatem nie bylo to przypadkowe…mialo na celu uderzenie w samo centrum Chrzescijanskiej Duszy Polakow!
  Ta warszawska jaczejka platnych zboczencow na wystepach w Bialymstoku zostala zaplacona, wyrezyserowana i ochraniana.
  Wiadomo przez kogo..zatem sledztwo praktycznie mozna zakonczyc w dwa dni…ale wlasnie……
  PO co to komu potrzebne?????? Cui prodest????
  Prawo w Polsce chroni przed zgorszeniem i demoralizacja..dlaczego zatem nei jest stosowane????
  TO uderzenie w Cywilizacje Zycia!….przez demoniczne nieludzkie hybrydy…..jakei z rodzajem ludzkim nie maja nic wsolnego i zauwazcie ,ze roznia sie nawet …… wygladem!!!!!

 28. Tak Panie Romanie. Pan jest doskonały w obserwacjach! Talmudysci tak właśnie uderzyli w „drugie serce Polski” mierząc w Rosję…

 29. wow said

  No tak zawsze winni kibice, narodowcy i babcie z różańcami. Nie wierzę, że nawet zerohero którego wpisy bardzo lubię pisze takie brednie. Na Podlasiu czy Lubelszczyźnie ludzie na serio się wkurzyli. Nikogo nie trzeba było tam zwozić i nie prawda, że były tam same łyse karki. To jest na zasadzie, że nie ważne co zrobisz to będzie źle. Ja już uważam, że dla nas Polaków nie ma ratunku bo potencjalny elektorat narodowy jest przekupiony 500+. Ideowych narodowców/patriotów to nie uzbiera się chyba 5%. Moim zdaniem to był ruch po to by zneutralizować Konfederację i inne potencjalne ruchy na prawej stronie. Partia rządząca nie ochroni Polaków przed LGTB bo chroni te parady i bije kontrmanifestantów. I co? I nic. I tak wygrają elektorat „prawicowy”, „konserwatywny” itp. .

 30. Witek said

  Stokrotka pułku Azow dała głos

  „marsze LGBT i negatywne reakcje na nie „to w wielu miejscach skutek działania służb rosyjskich”. – W Mołdawii i Gruzji tworzy się oraz finansuje ugrupowania, które mają w sposób brutalny reagować na działania środowisk LGBT – dodała.– Nie wiem kto kierował agresją podczas zamieszek w Białymstoku, ale nie wykluczone, że to również tego typu działania – powiedziała Małgorzata Gosiewska. „

 31. ? said

  Re 29:
  Marsz równości, według statystyk policyjnych, zgromadził około 800 uczestników. Białostocki magistrat tę liczbę zawyżył do około tysiąca. Natomiast, gdy przyjrzeć się relacjom licznie upublicznianym w mediach, w tym także mediach społecznościowych, widać, że na marszu równości było wielu przyjezdnych. Te same twarze, które chodziły w latach ubiegłych w marszach równości i paradach w Poznaniu, w Warszawie czy w Gdańsku, były obecne w minioną sobotę na ulicach Białegostoku.
  https://ddb24.pl/artykul/emocje-jeszcze-nie-opadly/725863

  Jak powiedział kiedyś Włodzimierz Kusak – przewodniczący białostockiej rady (z PO) „… demokracja nie może być rozhulana.”
  https://stadionowioprawcy.net/news/ogolnopolski-zjazd-kibicow-w-bialymstoku/

 32. Voodoosch said

  Ad 31
  said

  „…demokracja nie może być rozhulana.”
  D***kracji wogole nie powinno byc, bo przez nia, zyjemy dzisiaj w swiecie Monthy Pythona.

 33. AniaK said

  Re27:
  Pozwoliłam sobie Pana spostrzeżeniem podzielić się z innymi. Mam nadzieję że nie ma Pan nic przeciwko.

 34. Zerohero said

  @Wow

  Dziękuję Panu za pozytywną opinię o moich wcześniejszych komentarzach.
  Co do łysych karków, to od razu wyjaśniam:

  blokować paradę zboczeńców (a najlepiej uprzykrzać jej życie, np. jakie piękne byłoby wybuczenie takiej parady przez lud miasta!!!) – TAK
  dopuszczać w swoje szeregi kiboli – TAK
  kiboli w szyku bojowym – NIE.
  Kibole OK, ale niech przyjdą z dziewczynami, żonami, dziećmi, rodzicami. Niech pokażą, że są normalnym ludźmi, niech zjednają sympatię postronnych osób. Kibolstwo w szyku bojowym nie pomaga a tylko przeszkadza ułatwiając robotę prowokatorom i reżimowym mediom. Jeśli marsze 11 listopada osiągały jakiś sukces, to dzięki pokazaniu, że tam idą normalni ludzie, że to my – normalni – stanowimy większość.

 35. ibrahim ibn jakub said

  p-artia
  i-netersów
  s-yjonistów
  pis to dno.

 36. Sebastian said

  Bardzo celnie Panie Romanie, judeosataniści urządzili sobie swoiste purim

 37. lewarek.pl said

  34.
  Można jeszcze urządzić awarię rurociągu i roboty drogowe na trasie marszu zboków.

Sorry, the comment form is closed at this time.