Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Wicemarszałek Sejmu: Za paradami LGBT oraz kontrdemonstracjami stoją… służby rosyjskie

Posted by Marucha w dniu 2019-07-24 (Środa)

– Były to starania przedstawienia Polski opinii publicznej państw zachodnich jako kraju zacofanego, nacjonalistycznego i brutalnego w stosunku do niektórych środowisk (…) Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe i moralne po to, by doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego – stwierdziła dzisiaj rano w Polskim Radiu 24 wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska z Prawa i Sprawiedliwości, komentując sobotnie zajścia w Białymstoku.

– Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe i moralne po to, by doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego – tłumaczyła, dodając iż zarówno parady LGBT, jak i kontrdemonstracje “to w wielu miejscach skutek działania służb rosyjskich”.

– W Mołdawii i Gruzji tworzy się oraz finansuje ugrupowania, które mają w sposób brutalny reagować na działania środowisk LGBT. Nie wiem, kto kierował agresją podczas zamieszek w Białymstoku, ale niewykluczone, że to również tego typu działania – powiedziała.

Kontakty homoseksualne zostały zalegalizowane w Rosji dopiero w 1993 r. W tym samym roku wszystkie republiki wchodzące w skład Federacji Rosyjskiej (z wyjątkiem Czeczenii) zniosły karalność aktów homoseksualnych. Czeczeński kodeks karny z 1996 r. jest oparty na prawie islamskim – szariacie. Zgodnie z art. 148 kodeksu karnego za homoseksualizm grozi chłosta, a nawet śmierć. Nie zanotowano do tej pory jednak żadnych przypadków egzekucji za homoseksualizm.

Za: polskieradio24.pl
https://dzienniknarodowy.pl

Komentarzy 21 do “Wicemarszałek Sejmu: Za paradami LGBT oraz kontrdemonstracjami stoją… służby rosyjskie”

 1. Hm …wice marszałek sejmu RP tak lekceważąco i nisko i pogardliwie ocenia polskie służby, co niby nic nie widzą i nie wiedzą???ciekawe, ciekawe…..
  Z tego poglądu tej pani, wynika wniosek, że służbom USA i Izraela zainstalowanym w Polsce nie przeszkadzają ruskie!też ciekawe…
  Taka nieufność.to chyba skutki nadużycia wody ognistej u Ajdara i awantury na lotnisku w Charkowie, trauma jakaś, ale powolutku 20.000 pensji miesięcznie i sowite nagrody to jakoś osłodzą!!!
  Taka dobra partia jak PIS i nie ma odpowiednich kadr??szkoda!!!

  —————–
  Gosiewska to zwykła idiotka. W dodatku wredna w ch…
  Admin

 2. Zerohero said

  Czuć od niej bimber i skarpety bojców batalionu Aj waj.

 3. Moher49 said

  Kupiłem dziś po raz pierwszy i pewnie ostatni – „Gazetę Polską” – 6.60 zł, bo tam była nalepka „Strefa wolna od LGTB”. Oczywiście wszystko co złe to wina Putina i PO.
  Ale pan Targalski spłodził artykuł pt „Pobłażanie czy niemoc” w którym pisze, że PIS walczy tylko werbalnie, bo salony dewiantów podniosą krzyk i poskarżą się w Brukseli.
  Jest też laudacja n/t policji, która ochrania zboków, a także felieton Jana Pospieszalskiego pt „Nadciąga synod Amazonii” o tym, że nasz kościół się protestantyzuje, synod pochwali religie naturalne łącznie z rdzennymi praktykami uzdrawiania i mityczno – religijnymi formami kultów.
  No, ciekawe idą czasy.

 4. Pan Gajowy jak zwykle celnie!!ona to najlepsze „kadry”zaraz po Kaziu od Isabel z Brwinowa.
  http://naszemiasto.pl/artykul/apel-rodzicow-przemyslawa-gosiewskiego-do-jaroslawa,4514050,artgal,t,id,tm.html

 5. Kwal said

  To bardzo głupie babsko ta Gosiewska…kto to wybrał do sejmu takiego ćwoka ?

 6. JW said

  Zaraz, jeżeli źli Ruscy są za LGBT, to przecież według obecnej idącej z duchem czasu propagandy są… dobrzy. Pedalstwo dobre, LBGT dobre, to i Ruscy dobrzy, czyż nie? Oj, Gosiewska… Bekniecie za wychwalanie złych dobrych Ruskich!

 7. Judasz said

  Pani ma rację ,PiS tych parad wcale nie popiera , tylko brutalnie zwalcza kontrdemonstrantow..Gdyby dodała jeszcze że za 500 + stoi sam Putin to by wszystko sią zgadzało.

 8. AlexSailor said

  „Gosiewska to zwykła idiotka. W dodatku wredna w ch…
  Admin”

  Szkoda się nią zajmować.

  @Mocher49
  Jeśli już takie coś, jak Targalski, widzi co się dzieje, a Polacy nic … .

 9. NC said

  Re 5: Biuro Polityczne KC PiS zdecydowało, że będzie posłem i wicemarszałkiem, więc jest.
  Naiwny Pan jesteś, czy co?

 10. Adam said

  >https://wpolityce.pl/polityka/452123-ambasada-usa-w-polsce-obchodzi-miesiac-dumy-lgbt

 11. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!

 12. andzia said

  re::5
  Kaczor po znajomości z jej nieboszczykiem mężem. Słuchałam wywiadu z posłem PSL, który rozbrajająco oświadczył, że tym razem będzie startował do senatu a do sejmu jego żona. Gosiewski miał 2 żony. Nie wiem, która była pierwsza ale zapewne kaczor po znajomości zapewnił miękkie lądowanie i jednej i drugiej. W bantustanie, który urządzili w Polsce takie praktyki są normą. Polytycy dbają o swoich od góry do dołu. UE uważa to za szczegół ale walczy o stare układy wrzeszcząc o łamaniu demokracji tam, gdzie chce. W końcu razem obalaly komunizm.

  ——
  Pierwsza był Małgorzata, ta „polityczka”, która się z Gosiewskim rozwiodła na długo przed jego śmiercią – a która z subtelnością kurwy robi wciąż karierę na jego nazwisku.
  Admin

 13. Wieloimienny said

  i jakoś dziwnym trafem PiSowskie szumowiny dają ochronę policji tym rzekomo putinowskim pedałom, a ich przeciwników prześladują.

  Ale co tam… Gosiewska może sobie takie pierdy opowiadać, wszak wie, że naród jest aż tak tępy w chuj i te brednie połknie jak wieloryb plankton.

 14. re/11. Rusofobia różnych takich M.S. K. – nie zna granic. Tak, tak p. Kazimierzak.

 15. Mari said

  Co ta pani mówi! Obśmiałam się jak norka!

  ————–
  Takich Pań jest mnóstwo, zwłaszcza w okolicach Gazety Polskiej.
  Panowie też się trafiają.
  Admin

 16. MatkaPolka said

  IDĄ LESBY, IDĄ CWELE, IDĄ INNI TEŻ SKURWIELE!

  DYŻURNY PSYCHIATRA KRAJU

  https://wpolsce.biz/ida-lesby-ida-cwele-inni-tez-skurwiele-dyzurny-psychiatra-kraju/

  Ale doczekaliśmy! W całej Europie odbywają się tzw. parady równości. Polska też musi iść z „postępem”. A postęp ten polega na równouprawnieniu początku i końcu przewodu pokarmowego z przystosowanymi do funkcji rozmnażania organami płciowymi.

  W takich marszach, niezgodnych z panującymi normami obyczajowymi uczestniczyli również różni politycy i tzw. autorytety „moralne”, do których zalicza się niewątpliwie tow. prof. Senyszyn, a jeszcze wcześniej prof. Maria Szyszkowska, też towarzyszka, no i sam tow. Kalisz. Kaliszowi się nie dziwię, bo jak donosiła kolorowa prasa dla ociężałych umysłowo (HYPROPHRENIA), poseł miał kiedyś kłopoty rodzinne. Zdaje się – odeszła od niego kobita. W psychiatrii znane są przypadki, że niektórzy pacjenci zmienili orientację seksualną z powodu zawodu na płci przeciwnej. Innych „autorytetów” nie pamiętam, ponieważ mając na uwadze odruchy wymiotne, takich rewii nie obserwuję, z wyjątkiem jednego razu sprzed kilku lat, który tu właśnie opisuję.

  Tow. Senyszyn też się nie dziwię, bo choć sam jestem obleśny, to patrząc na tę skrzeczącą babę, następuje u mnie niemoc płciowa względna – IMPOTENTIA RELATIVA, dlatego wolałbym zaspokoić swój popęd płciowy bez udziału tej damy, uprawiając ONANISMUS. No, ale prof. Szyszkowska, którą znam osobiście, jest (mimo wieku) nadal kobietą atrakcyjną i ma przystojnego, kochającego męża! Pani profesor mówiła w telewizorze coś o równości, tolerancji itp.
  Jako Dyżurny Psychiatra Kraju uważam, że wszystkim chorym psychicznie należy się tolerancja i równość, bo to zalicza się do elementów demokracji, a trzeba pamiętać, że mamy chore niemal całe społeczeństwo. Jedni są np. paranoikami, inni pedałami, alkoholikami, a jeszcze inni głosują na przedstawicieli PO, czyli żydowskiej Unii Wolności.

  Ja szczerze mówiąc nie mam nawet nic przeciwko takim obscenicznym imprezom, które nazywają marszem półżywych, czy jakoś tak. Ja nawet takie imprezy popieram, bo to można wyłuskać wzrokiem jakieś znajome gęby, o których człek nie wiedział, że to zboki. Można zobaczyć cudaków w strojach uszytych wg mody panującej w najgłębszych czeluściach piekieł i obejrzeć na własne oczy łby ogolone, ufarbowane, wytatuowane i przystrojone paciorkami tak, że nie ma wątpliwości, iż nastąpił całkowity upadek ludzkiej cywilizacji. Możecie się ze mną nie zgadzać, ale ja przyznaję jehowcom rację, że na świecie nastały Dni Ostatnie.

  Oprócz niewątpliwej uczty wzrokowej, można się nieco rozerwać i przypierniczyć jakiemuś zbokowi jajkiem, zgodnie z ostatnim hasłem pewnego skina: Bo pedałów i lesbije, każdy Polak w mordę bije!
  Bandy skinów też powstały na zachodnią modłę, identycznie jak owe marsze, więc ci co tak Zachodowi we wszystkim hołdują niech się po mordach leją, lecz wara od normalnych ludzi!

  Jako Dyżurny Psychiatra Kraju zgadzam się na tolerancję wobec tego typu pacjentów, czyli pederastów, ale w żadnym przypadku nie mogę zgodzić się z twierdzeniem, że homoseksualizm nie jest zboczeniem. Bo jeśli nie jest zboczeniem, to, czym jest fakt, że: oni zamiast do kobity, nadstawiają swe odbyty?

  Mam przed sobą wiele podręczników psychiatrii, napisanych w kilku językach przez profesorów, doktorów i docentów i mnie żaden dupek nie będzie tłumaczył co jest zboczeniem, a co nie. Ale jeśli ma wątpliwości, to życzę mu, aby go zamknęli na jakiś czas pod celą z recydywą w Strzelcach Opolskich, albo innych Wronkach.

  A teraz z innej beczki. Pamiętam, że kiedyś, w zamierzchłych czasach, kiedy chodziłem jeszcze do liceum, ktoś wyskrobał na ławce napis: „Bądź jednostką twórczą – wymyśl nowe zboczenie seksualne!”.

  Myślałem nad tym problemem całą lekcję, potem następną i następną. Myślałem wiele lat, a czy wymyśliłem, napiszę dalej. W każdym razie, jako młody i niedoświadczony adept ARS AMANDI, sięgnąłem po odpowiednią literaturę. Bo przecież aby wymyślić nowe zboczenie, trzeba poznać te, które już są. Sprawa tak mnie wciągnęła, że mogę powiedzieć, iż stała się jedną z moich pasji zawodowych. Dlatego pozwolę sobie na krótki wykład na temat homoseksualizmu (URANISMUS).

  Zboczeniem tym bywają dotknięci zarówno mężczyźni (URNING), jak i kobiety (URNINDA). W pewnej niemałej liczbie przypadków, zresztą pomyślnych pod względem rokowniczym, zachowany jest równocześnie popęd płciowy do płci przeciwnej, lecz zwykle w słabszym stopniu (BISEXUALISMUS). Zboczenie to zaznacza się czasem już we wczesnym dzieciństwie. U pełnych homoseksualistów stwierdza się wstręt do płci przeciwnej.

  Niektórzy specjaliści dzielą homoseksualizm na prawdziwy, który ma być oporny na wszelkie leczenie, i na rzekomy (PSEUDOHOMOSEXUALISMUS), który można zaliczyć do biseksualizmu, pozwalającego na pomyślne rokowanie w razie leczenia. Homoseksualiści dzielą się w obrębie każdej płci na typy męskie i kobiece.

  No, ale teraz przerwę swój wykład. Pedał to pedał, a lesba to lesba. Jest przecież wiele innych pięknych zboczeń.
  Np. popęd do zwłok (NECROPHILIA). Zboczeńcy ci odkopują na cmentarzach zwłoki dla celów nierządnych. W rzadkich przypadkach dochodzi do pożerania zwłok (NECROPHAGIA). Teraz wiem, dlaczego zboczeńcy używają zdania: „nie lękajcie się!”. Chodzi zapewne o to – nie bójcie się duchów, śmiało wykopujcie zwłoki i do dzieła! Bo w Biblii napisane jest, że szatan często używa słów osób świętych.

  Jak wspomniałem, nie jestem przeciwnikiem takich parad, ALE JESTEM PRZECIWNIKIEM BRAKU RÓWNOUPRAWNIENIA. Dlaczego pozwolono na paradę tylko jednego rodzaju dewiantów?

  Dużą grupę stanowią zboczeńcy przejawiający popęd do zwierząt (ZOOPHILIA, BESTIALITAS). Dlaczego prezydentka Warszawy, Gronkiewicz-Waltz z domu Hajka Grundbaum, nie wyraziła zgody na przemarsz np. ul. Marszałkowską dżentelmenów ze swoimi kozami, krowami, owcami, a dam z osłami i specjalnie tresowanymi psami?

  Kwik świń i gdakanie kur wniosłoby trochę folkloru. Trzeba iść z postępem! Bruksela by pochwaliła, a może i wyróżniła za wyższą świadomość nowych, wyższych cywilizacyjnie norm moralnych i etycznych!

  Przecież są jeszcze ekshibicjoniści, fetyszyści, sadyści, masochiści ocieracze i wielu, wielu innych.

  Skoro pani prezydentka wydaje zezwolenia na parady zboczeńców, to bardzo dobrze o niej świadczy.
  Jak wolność, to wolność! Nie będziemy w oczach świata wyglądali jak wstecznicy.

  Ja proponuję, abyśmy poszli jeszcze dalej. Np. wśród dewiantów jest spora grupa wąchaczy (RENIFLEURS). Ci obywatele podniecają się płciowo, wdychając zapach używanej bielizny. Dlatego pod Ratuszem powinien stać kosz, do którego urzędniczki mogłyby wrzucać swoje stringi. Pani prezydentka gdyby dała przykład, to zyskałaby miano najbardziej postępowej damy ze świata polityki w zjednoczonej Europie. Może udałoby się wyżebrać parę euro z Brukseli?

  Mimo upływu wielu lat nie udało mi się wymyślić nowego zboczenia seksualnego. Zrobił to ktoś inny. Zboczeniec nazywa się gej. Co to jest – nie wiem, bo takiego określenia nie ma ani w słowniku j. polskiego, ani w żadnym podręczniku psychiatrii.
  Ale, po co geje kupują odciągacze kału?

  Baj, baj!

  Dyżurny Psychiatra Kraju

  Cezary Piotr Tarkowski

 17. MatkaPolka said

  krócej

  IDĄ LESBY, IDĄ CWELE, IDĄ INNI TEŻ SKURWIELE!

  DYŻURNY PSYCHIATRA KRAJU

  https://wpolsce.biz/ida-lesby-ida-cwele-inni-tez-skurwiele-dyzurny-psychiatra-kraju/

  Ale doczekaliśmy! W całej Europie odbywają się tzw. parady równości. Polska też musi iść z „postępem”. A postęp ten polega na równouprawnieniu początku i końcu przewodu pokarmowego z przystosowanymi do funkcji rozmnażania organami płciowymi.

  (***)

  Jak wspomniałem, nie jestem przeciwnikiem takich parad, ALE JESTEM PRZECIWNIKIEM BRAKU RÓWNOUPRAWNIENIA. Dlaczego pozwolono na paradę tylko jednego rodzaju dewiantów?

  Dużą grupę stanowią zboczeńcy przejawiający popęd do zwierząt (ZOOPHILIA, BESTIALITAS). Dlaczego prezydentka Warszawy, Gronkiewicz-Waltz z domu Hajka Grundbaum, nie wyraziła zgody na przemarsz np. ul. Marszałkowską dżentelmenów ze swoimi kozami, krowami, owcami, a dam z osłami i specjalnie tresowanymi psami?

  Kwik świń i gdakanie kur wniosłoby trochę folkloru. Trzeba iść z postępem! Bruksela by pochwaliła, a może i wyróżniła za wyższą świadomość nowych, wyższych cywilizacyjnie norm moralnych i etycznych!

  Przecież są jeszcze ekshibicjoniści, fetyszyści, sadyści, masochiści ocieracze i wielu, wielu innych.

  Skoro pani prezydentka wydaje zezwolenia na parady zboczeńców, to bardzo dobrze o niej świadczy.
  Jak wolność, to wolność! Nie będziemy w oczach świata wyglądali jak wstecznicy.

  Ja proponuję, abyśmy poszli jeszcze dalej. Np. wśród dewiantów jest spora grupa wąchaczy (RENIFLEURS). Ci obywatele podniecają się płciowo, wdychając zapach używanej bielizny. Dlatego pod Ratuszem powinien stać kosz, do którego urzędniczki mogłyby wrzucać swoje stringi. Pani prezydentka gdyby dała przykład, to zyskałaby miano najbardziej postępowej damy ze świata polityki w zjednoczonej Europie. Może udałoby się wyżebrać parę euro z Brukseli?

  Mimo upływu wielu lat nie udało mi się wymyślić nowego zboczenia seksualnego. Zrobił to ktoś inny. Zboczeniec nazywa się gej. Co to jest – nie wiem, bo takiego określenia nie ma ani w słowniku j. polskiego, ani w żadnym podręczniku psychiatrii.
  Ale, po co geje kupują odciągacze kału?

  Baj, baj!

  Dyżurny Psychiatra Kraju

  Cezary Piotr Tarkowski

 18. AniaK said

  Może i to robota rosyjskich służb? 🙂 Dobra wiadomość dla dzieci, psów, kotów… i nieboszczyków. Myślę że to może być jedno z większych odkryć seksuoidalnych XXI wieku 🙂

  https://gwiazdy.wp.pl/panseksualne-gwiazdy-celebryci-kochaja-ten-termin-6406043347342977g

 19. Rafal Cz. said

  A moze innych sluzb?

 20. AniaK said

  https://fakty.interia.pl/polska/news-biedron-licze-ze-na-wiecu-w-bialymstoku-beda-przedstawiciele,nId,3117335

  „Dramatyczne wydarzenia, do których doszło w Białymstoku nie wzięły się z niczego. Ktoś stworzył tę atmosferę bezkarności i przyzwolenia na przemoc (…)” – powiedział lider Wiosny.
  Myślę że w dużej mierze przyczynił się do tego pan Biedroń. Gdyby on umiał oddzielić orientację seksualną od promocji zboczeń i głośno potępił wszelkie akty profanacji świętych i narodowych symboli narodowych domagając się ukarania ich sprawców, to nie doszłoby do przemocy. A tak na marginesie, myślę, że wydarzenia w Białymstoku były wspólnie wyreżyserowane przez koalicję Wiosna-SLD- PO-PiS, żeby w oczach całego Świata zrobić z Polaków ksenofobów…, a z przedstawicieli LGBT męczenników. Za taką ilość funkcjonariuszy Policy przydzielonych do ochrony bezkarnych ludzi jawnie kpiących z czyichś wartości i promujących swoje seksualne upodobania, to pan Biedroń powinien pana Morawieckiego całować po nogach. Jakieś wonty do niego to mogą mieć ewentualnie ludzie pracy za niewłaściwe wykorzystywanie ich pieniędzy.

 21. AniaK said

  korekta
  …Za taką ilość funkcjonariuszy Policji…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: