Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  Jasnowidz z Jasnej G… o Minister zdrowia i statys…
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Ale dlaczego? o Największa pułapka pozytywnego…
  seler o Wolne tematy (62 – …
  Zenon_K o Największa pułapka pozytywnego…
  Kwal o Unia blokuje Węgrom wypłatę pi…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Największa pułapka pozytywnego…
  JADAM o Izrael wciąż domaga się zmiany…
  NyndrO o Wolne tematy (62 – …
  bardzo o Wiadomo, dlaczego niektórym tr…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Hit Internetu! Belgijska armia nadciąga!

Posted by Marucha w dniu 2019-07-25 (Czwartek)

Do Internetu „wyciekło” nagranie belgijskiej armii. Wygląda to dosyć komicznie!

Belgijska armia postanowiła zaprezentować się swoim rodakom przy okazji Narodowego Dnia Belgii.

Na filmie widzimy belgijskich żołnierzy poruszający się w dosyć nieudolny sposób. Zastanawiamy się tylko, czy to co zaprezentowano miało być brane na poważnie, czy tylko dla śmiechu i poprawy humoru Belgom.

Ciekawe na jaką wojnę się szykują. Może są już coraz bliżej Polski?

https://prostozmostu.pl

Komentarzy 18 do “Hit Internetu! Belgijska armia nadciąga!”

 1. Voodoosch said

  „Ciekawe na jaką wojnę się szykują. Może są już coraz bliżej Polski?”

  Po chodzie zgaduje, ze na wojne z biegunka.

 2. Marcin said

  Chłopaki maszerują jak widzę „na misia”.
  Brak koordynacji.
  Ciekaw jestem jak zachowują się na poligonie?
  Chyba sobie robią jaja bo nikt nie uwierzy,że to regularne wojsko.

 3. RomanK said

  Kto z was w wojsku sluzyl????
  Nie poznajecie -ze to pododdzial ,ktory wrocil z manewroew w Polsce…i wszyscy z tryprem???

 4. AlexSailor said

  @RomanK

  W Polsce nie ma epidemii chorób wenerycznych i AIDS, jak w Stanach.
  Co prawda ukry przywiozły trochę świństwa, ale do Stanów bardzo nam daleko.

 5. Kar said

  re:3/RK

  ..no i prawilno, no bo jak w wojsku i bez tryprowej obowiazkowej broszki….?? taki ciura obozowy-zolnierz bez trypra zwalby sie beztryprowiec-posmiewisko w calym batalionie

 6. revers said

  W niedalekim od beneluxu souerlusie wlasnie niezwyciezone armie zachodnie i policja w tym oddzialy specjalne policji przecwiczyla kontakt z z armia uchodzcow i hanibala , ucieczka, zreszta takie sytuacje mialy wczesniej miejsce nawet w brukselskiej dzielnicy Muhlbecku. I z czym do ludu chronionego przez gruby portfel Sorosa i reszty banksterki, ukladu Macron-Merkel?

  Tylko Sywiani potafi powiedziec i miec odwage co o tym mysli,

  Włosi nie są sługami czy niewolnikami dla nikogo. (…) Nie sprzedam mojego kraju, mojej godności, mojej przyszłości

  – mówi wicepremier Włoch.

  https://wpolityce.pl/swiat/456381-salvini-rozjezdza-macrona-wlosi-nie-sa-niewolnikami?fbclid=IwAR2sC7WypFnIRGdh1Nw7oBpCrWs5Vz1-m_ojzWB2AemgA7M-A0drOTESoqM

 7. RomanK said

  Panie Alex ku przestrodze….

  Stanisław Lewicki

  Syfilis i tęczowa rewolucja

  Tak się składa, że każda rewolucja, zarówno społeczna jak i obyczajowa, doprowadza do likwidacji barier miedzy ludźmi i całymi społecznościami oraz wzmaga wszelkie migracje. Wszystko zostaje wytrącone ze stanu równowagi i zmuszone do ruchu. To, z kolei, musi także powodować rozprzestrzenianie się chorób, w tym także tych przenoszonych drogą płciową. Zaobserwowano ten efekt już dawno, a na jego potwierdzenie jest wiele przykładów.
  W czasach rewolucji bolszewickiej, w świecie ówczesnej elity literackiej, zanotowano taki przypadek. Michaił Bułhakow był przedstawiany przez Konstantego Paustowskiego wielkiemu rewolucyjnemu poecie Włodzimierzowi Majakowskiemu. W czasie tej prezentacji Bułhakow zwrócił się do Majakowskiego: „Jestem przekonany, że znam pana Włodzimierzu Władymirowiczu.” Dopytywany w kwestii tej znajomości, wyjaśniał: „- poznałem pana w swoim gabinecie”. Naciskany dalej, by wyjaśnił jaki to był gabinet, Bułhakow kontynuował: „Byliście w moim gabinecie na badaniu”, i ostatecznie wypalił: „bo ja syfa leczę”. Co było prawdą, gdyż Bułhakow praktykował jako lekarz wenerolog. I tak to okazało się, że główny bard rewolucji, Włodzimierz Majakowski, zmagał się ze zwykłym syfem, którego nabawił się był pewnie praktykując rewolucyjne zasady. Wyjawienie tej wstydliwej prawdy miało skutkować tym, że obaj literaci zaczęli się bardzo nie lubić.
  Podobnie jest i dzisiaj, rozluźnienie obyczajowe i eksperymenty seksualne skutkują rozprzestrzenianiem się różnych chorób. Rewolucja ta ma swoje skutki uboczne. Kilkadziesiąt lat temu pojawił się HIV, a obecnie coraz bardziej daje o sobie znać na Zachodzie, zapomniany już trochę uprzednio syfilis. W Polsce przeniknął on, oczywiście nie w sensie dosłownym, do języka potocznego. Bardzo popularne było kiedyś takie powiedzenie: syf kiła i mogiła. Wprowadzało ono trochę w błąd, gdyż sugerowało, że syfilis i kiła to dwie różne choroby, gdy tymczasem chodzi o tę samą przypadłość.
  Prawdziwy alarm w mediach wywołał ostatni raport Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób dotyczący szerzenia się syfilisu w krajach Zachodu. Okazało się liczba zarażeń wzrosła aż o 70 proc w ciągu tylko ostatnich siedmiu lat. W wielu krajach ten wzrost jest tak wielki, że należy uważać to za gwałtowną epidemię: w Islandii (876 proc.), Irlandii (224 proc.), Wielkiej Brytanii (153 proc.), Niemczech (144 proc).
  Syfilis uważano dotychczas za prawie zwalczony, a tu nagle dokonał on swojego wielkiego i triumfalnego comebacku. Wspomniany raport wskazuje także grupy ryzyka. Największą z tych grup, gdzie występuje większość ogólnej liczby przypadków, są mężczyźni uprawiający seks z innymi mężczyznami (MSM). Przewaga tej grupy jest tak wielka, że niektóre badania rozprzestrzeniania się syfilisu ograniczają się tylko do tej grupy. Trudno tego faktu nie kojarzyć z rewolucją LGBT, która szerzy się ostatnio z niespotykaną siłą. Takie sugestie pojawiają się nawet w Niemczech. Jak pisze Stanislas Balcerac w Warszawskiej Gazecie, szefowa wydziału naukowego niemieckiego tygodnika „Die Welt” dr. Pia Heinemann wyjaśnia to otwartością Niemiec na ideologię LGBT i beztroską”.
  To zjawisko, lawinowe szerzenie się chorób wenerycznych, występuje także w Polsce. Wyborcza.pl pisze, że w ciągu tylko jednego roku nastąpił wzrost o 20 procent. Używa przy tym militarnych określeń, stwierdzając, że „kiła kontratakuje”. Ten wielki wzrost jest obserwowany prawie wyłącznie w wielkich miastach. Izabela Kucharska, zastępca głównego inspektora sanitarnego, stwierdziła w wywiadzie, że „duża liczba zachorowań na syfilis w Gdańsku i Warszawie wynika z napływu infekcji z zagranicy”.
  Ta lawina zachorowań na syfilis skłoniła wspomnianego Balceraca do zaproponowania radykalnych posunięć. Chce on wprowadzania zakazów marszów LGBT z powodów sanitarnych. Powołuje się przy tym na Art. 68/4 Konstytucji, który mówi: „Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemiologicznych”.
  Wydaje się to być propozycją trochę na wyrost, gdyż przecież same marsze nie powodują zakażeń, a co najwyżej ściągają i gromadzą uczestników, w tym zza granicy i z grupy ryzyka MSM, w jedno miejsce, co już jest jakimś elementem mogącym pośrednio ułatwiać transmisję tej choroby.
  Jeśli władze uznają, że sytuacja w zakresie zagrożenia epidemiologicznego jest nadzwyczajna to mogą też zastosować nadzwyczajne środki, choć nie wydaje się by mogły się na to odważyć, biorąc pod uwagę skalę histerii jaką by to wywołało w Brukseli i Waszyngtonie, gdzie są sojusznicy PiS i jednocześnie głowni promotorzy tęczowej rewolucji.
  Choć jeśli zagrożenie chorobowe nadal będzie narastać i kiła z kontrataku przejdzie do ofensywy, już chyba przeszła, to nie można wykluczyć i tego.
  Jedno wiemy na pewno. Syf napływa dziś do Polski z Zachodu.

  przesłał
  Marek L.

 8. RomanK said

  Tzw Grupa MSM……to smiertelne zagrozenie….zwlaszcza w spolecznosciach upadlych moralnie..takich- jakimi jest dzisiejsza POlska.
  Moralnosc to osnowa cywilizacji na jakiej tka sie nicmi ethyki material narodowy… LGTBQ to atak na osnowe narodow…. O tym ze osnowa moralna jest uszkodzona i w stanie upadku poznajemy po zapasci demograficznej i upadku Autorytetu Rodziny i Poczucia Waznosci Rodziny….
  To niesie ze soba smierc..i chorobe….
  Zatem Jesli przestaliscie wierzyc i bac sie Boga…bojcie sie Syfa….i paskudnej smierci.
  zwlaszcza takich.nosicieli zarazy i syfa … jak Trolle. i te inne ksywki poedalskie ….:-)))))

 9. Archer said

  Czy wszystkie armie świata mają tak maszerować jak armia sowiecka, czy Korei Północnej że aż beton jęczy? Może każda armia ma swój wyuczony krok, żeby się wyróżniała na tle innych. W Polsce z kompanii reprezentacyjnej chodzą jak po sznurku jakimś, i też mi się to nie podoba.
  A tutaj macie nowoczesną armię szwedzką, która jak przyjdzie co do czego, to obroni społeczeństwo szwedzkie multi-kulti przed złym ruskim czekistą Putinem:

 10. Żuraw said

  Na parady wysyłają najlepszych, strach pomyśleć jak maszeruje reszta ;D
  Pewnie nie znają : słoma, siano, słoma siano… 😀

 11. Zdziwiony said

  TYLKO U NAS! Tajna operacja „Widerstand”, czyli V rozbiór Polski?
  Napisane przez Stanislas Balcerac.

  https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6507-tylko-u-nas-tajna-operacja-widerstand-czyli-v-rozbior-polski

 12. Yah said

  Ad 11

  Tak w wyborach mamy dwie opcje – stać się Prusami Wschodnimi ( PO ) lub Zachodnim Brzegiem Jordanu (PiS).

  .http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=84&NrGlosowania=12

 13. Yah , czyli stać się Żydem, albo Żydem:)))

 14. Roman said

  Idą jakby mieli coś w tyłkach. Pewnie oddział lgbt.

 15. Jak dla mnie ten film przedstawia bardzo pozytywną dla Polski wizję, a mianowicie, że jednak okupanci zachodni tzw. alianci-eurokołchoźnicy nie są dla naszego kraju zagrożeniem. Tak samo nie mam nic do współczesnej degradacji społeczeństw i tworzących te społeczeństwa historycznych narodów np. Francuzów, Germanów itp., bo dzięki takiemu imigracyjnemu szaleństwu na zachodzie to my Polacy mamy szansę wygrać tą wojnę cywilizacyjną z zachodnią barbarią i wyjść na czoło. Jeszcze tylko brakuje mi dobrych stosunków z Rosją, bo można na nich gadać, ale każdy z Polaków lubi Rusków i uważa ich za swoich.

 16. Kura Domowa said

  ad.15
  to wszystko wchodzi do polski malutkimi kroczkami, nie ma się z czego cieszyc.
  Gdybysmy byli takim państwem jak nawet Białoruś, to bym się cieszyła z sytuacji na Zachodzie.
  Niestety Polską rządzi Jewriejstwo, więc skończymy tak, jak ci z filmiku Pana Archera.

 17. sss said

  nasi kur…obrońcy 🙂

 18. Puzon said

  Wygląda jak ministerstwo głupich kroków. Poza tym ze sprawność tych ulanych chłopaków jest pewnie niska.

Sorry, the comment form is closed at this time.