Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szczepan Wójcik: Ekolodzy w Polsce to zachodni biznes! Nie ma ani jednej liczącej się polskiej organizacji…

Posted by Marucha w dniu 2019-07-30 (Wtorek)

Wśród prawdziwych ekologów i przyjaciół zwierząt nie brakuje organizacji ekoterrorystycznych lub zwyczajnie biznesowych – przekonywał Szczepan Wójcik, prezes Instytutu Gospodarki Rolnej w trakcie programu red. Adama Ślusarskiego „Wieś to też Polska” w Telewizji Trwam.

„Organizacje ekologiczne zajmujące się zarabianiem pieniędzy to podmioty głównie zagraniczne. Warto podkreślić, że w Polsce nie ma ani jednej dużej, liczącej się organizacji tego typu, która byłaby stricte organizacją polską” – stwierdził Wójcik.

„Głównym celem ekologów są te obszary, gdzie znajdują się pieniądze, np. duże inwestycje. Ewentualnie są to obszary strategiczne z punktu widzenia gospodarki danego kraju (…) Jedne organizacje specjalizują się w blokowaniu deweloperów, inne inwestycji w rolnictwie” – dodał prezes IGR.

[Sprawa jest taka, że po wpłaceniu konkretnej kwoty na rzecz „ekologów”, nagle znikają wszelkie problemy z ochroną środowiska – admin]

Cały wywiad:

https://prostozmostu.pl

Komentarzy 6 to “Szczepan Wójcik: Ekolodzy w Polsce to zachodni biznes! Nie ma ani jednej liczącej się polskiej organizacji…”

 1. Czuje podobnie said

  Co warto mieć w domu gdy zabraknie…

 2. Sarmata said

  To nie są żadni „zieloni”, „ekolodzy” tylko zakamuflowani żydzi. Dlatego tak się z nimi cackają i się słuchają. Niech ktoś z Państwa się spróbuje do czegoś przypiąć jak „zielony”. Przyjedzie policja odetnie i pod sąd a „ekologów” to nie dotyczy. Do ekologów jadą z kamerami wszystkie telewizje.
  „Zieloni/ekolodzy” to są żydzi którzy są ponad prawem, bo są zadaniowani przez kahał do walki politycznej.

 3. Archer said

  W Rosji, na Białorusi i w Chinach takie rzeczy by nie przeszły, bo ci „ekoterroryści” dostaliby parę pał od stróżów porządku i szybko by się skończył „protest”.

 4. AlexSailor said

  @Sarmata

  Podwójny cel.
  Ogłupianie społeczeństwa i ciągnięcie kasy.
  Niestety, wydaje się, że ludzie cywilizacji łacińskiej są bezbronni.
  Moim zdaniem wydaje się, bo zainfekowano naszą cywilizację czyniąc nas bezbronnymi.

 5. ? said

  Re 1:
  Jeden z komentarzy pod filmem:
  9 września kończę 31 lat. Czekam na ten koniec od 2012 roku. Niech pierdolnie to wszystko, bo przepaść między biednymi, a bogatami jest straszna. Pracuję 10 lat w Polsce na produkcji i zarabiam 2700. Tylko dlatego, że chodzę na stałe na noc. Dodatek nocny 20%. Dorobiłem się 11 letniego samochodu, laptop, wieżę i komórkę. Na samochodzie straciłem wszystkie pieniądze. Kupiłem go od jakiegoś polskiego żyda za 22500zł. Co się okazało, że mam uszkodzony silnik (cylindry porysowane) i turbine. Koszt końcowy auta w sumie wyszedł 40tys. Na 100km brał litr oleju. Masakra =/ Jak jeździłem na uczelnię. Niestety musiałem przerwać studia, bo nie byłem w stanie opłacać studia zaocznie. Przez ten cholerny samochód. Z urzędu nie dostałem mieszkania, bo stwierdzili, że dużo zarabiam … Na wynajem mnie nie stać, bo śpiewają za wynajem od 1000 do 3000zł za lokalizację. Czasami doliczają czynsz administracyjny, ogrzewanie. Więc brakło by mi wypłaty. Nie mówiąc o egzystencji. Mieszkam u matki. Pomagam jej i siostrom. Nawet pomagając jestem w stanie jakiś grosz odłożyć. W sumie prowadzę taką wegetację. Bym musiał się zwolnić, aby dostać mieszkanie od miasta… O podwyżce w pracy nie mam co liczyć, bo szefowie muszą sobie kupić sobie i dzieciom autka za pół miliona. Kilka razy na wczasach Sri Lanka Kuba itp. Mnie nawet nie stać na polskie morze. Dziewczyny nie mam. Bo one szukają chłopa z domem mercem i 10tys. na miesiąc. Dlatego czekam, aż to jebnie wszystko. A takich jak ja jest tysiące. Co są w czarnej dupie. Przez ten pojebany system zachlannosci i cwaniactwa.

 6. Sołtys said

  @ 3.Archer. W Rosji,Białorusi i Chinach takie rzeczy nie przechodzą dzięki pałom ale dzięki temu że tam obcemu kapitałowi nie pozwala się atakować struktur państwowych,Pała wchodzi do akcji jak sobie ekoteroryści za bardzo pozwalają.A u nas wolna amerykanka.Nawet dzieci na wagary chodzą walcząc o klimat.Chore.

Sorry, the comment form is closed at this time.