Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polacy przeciwko postulatom LGBT

Posted by Marucha w dniu 2019-07-31 (Środa)

Żądania organizacji reprezentujących mniejszości seksualne nie znajdują jak na razie poklasku wśród Polaków. Według najnowszego sondażu, sprzeciwiają się oni realizacji wszystkich trzech podstawowych postulatów ruchów LGBT, a największą niechęć budzi możliwość adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Według badania przeprowadzonego przez Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych, blisko 46 proc. respondentów nie zgadza się na możliwość oficjalnej rejestracji związków partnerski osób tej samej płci.

Niepokojący wydaje się być jednak fakt, że aż dla 44 proc. Polaków akurat ten postulat wysuwany przez dewiantów jest możliwy do zaakceptowania. Zdania na ten temat nie ma z kolei 10 proc.

Tylko [Tylko? AŻ! – admin] 32 proc. badanych popiera natomiast legalizację „małżeństw” homoseksualnych, co jest nie do zaakceptowania dla 56 proc. Polaków, zaś 12 proc. nie ma na ten temat wyrobionego zdania.

Jeszcze większą niechęć budzi możliwość adopcji dzieci przez zboczeńców – sprzeciwia się temu 76 proc. społeczeństwa, akceptuje jedynie [AŻ! – admin] 12 proc., natomiast tyle samo nie wyraziło żadnej opinii w tej kwestii.

Największą niechęć wobec powyższych postulatów przejawiają osoby deklarujące chęć głosowania na listy wyborcze Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy pod tym względem są nawet radykalniejsi od elektoratu Prawa i Sprawiedliwości. Na przeciwnym biegunie znajdują się wyborcy Koalicji Obywatelskiej i Koalicji Lewicy, przy czym także wśród nich nie ma zgody na adopcję dzieci przez homoseksualistów.

Na podstawie: dziennik.pl, rp.pl.
http://autonom.pl

Komentarzy 19 do “Polacy przeciwko postulatom LGBT”

 1. Voodoosch said

  Ciekawe jest to parcie roznych organizacji do propagowania adopcji dzieci przez tychsamoplciowcow (jak to ladnie okreslaja w statystykach).

  w UK, ktore slynie z tolerancji dla gejow, wg. statystyk zamieszkuje 3.6 mln homo. Liczba ta jest zapewne wyzsza, bo pol homo Europy Srodkowej tu siedzi. Mysle wiec, ze jest to 4-5mln.
  W 2018 adopcji dzieci przez tychsamoplciowcow bylo ok. 450 to jest okolo 0.01%.
  Oni nie chca adoptowac dzieci. Oni chca tylko sex, impreze, wakacje i jak najmniej odpowiedzialnosci. W zyciu nie spotkalem geja z dzieckiem, ani nawet takiego, ktory by rozwazal adopcje.

  To jest przesuwanie na sile „bariery [tolerancji]” w umyslach ovbywateli. To samo sie dzieje z wiekiem dzieci w brzuchu do aborcji, kompetencji osob trzecich w zwiazku z eutanazja czy zabijaniem zwierzat (juz dostrzegam oburzenia dot. zabijania owadow).

  W naturze wszystko przebiega sinusoidalnie. wiec w przyszlosci mozemy sie spodziewac zwrotu w druga strone w tych w/w. kwestiach. Pytanie tylko na jakim stadium sinusoidy sie znajdujemy.

 2. Dinozaur said

  Dinozaurowi zdarzyło się obserwować kilka grup homosiów z adoptowanymi (?) dziećmi. Dzieci te były raczej dziwne i rozwojowo poniżej swojego wieku .

 3. Dictum said

  Czy ktoś mi powie, skąd się wzięły, gdzie się ulęgły te zastraszające procenty imbecyli popierające obyczajową zgniliznę?

 4. Dziadzius said

  Jakos dziwi mnie interpretacja demokracji wzgledem parad i protestow. Widac ze 2% zboczncow ma prawo paradowac swoje plugarstwo ale 90% nie moze paradowac swego obrzydzenie tym plugarstwem – to albo;- nie ma demokracji, albo nowa demokracja jest wladza przez mniejszosc, albo wybieramy do rzadu plugarstwo? Tak czy nie robimy zle.

 5. kojak said

  Polacy przeciw postulatom zboczencow – pederastow ! Tak powinien brzmiec po polsku i po ludzku ten tytul !

 6. andzia said

  Przebierańcy stosują przemoc wobec większości obywateli. Gdzie jest polskie państwo? https://www.youtube.com/watch?v=8zvIszD2k_E
  Na kanale Polonia Chrystiana trzech sympatycznych redaktorów deliberowało, że prawica popiera dewiacje. Prawica to niby PiS, a przecież sam Morawiecki ogłosił, że PiS ma poglądy lewicowe.

 7. Rafal Cz. said

  Cierpliwa propaganda Zachodu z czasem przyniesie wieksza tolerancje dla moralnej zgnilizny. Wszak jestesmy tacy pro-zachodni.

 8. tkjdn said

  Re: 7
  Mów za siebie

 9. Rafal Cz. said

  Pan nie zrozumial. To nie tyczy sie pana ale spoleczenstwa.

 10. lewarek.pl said

  To są tragiczne dane, że tak wielu Polaków popiera zboczeńców! Pewnie znaczna część z nich to pobożni katolicy drepcący w niedzielę do kościoła.
  Nic już z Polski nie będzie.

 11. Kenig said

  Jak bedzie marsz ;;pederastow ;;;;;;;;Ustawic ;;;;;KM;;;;;;;;;;I ognia. Bedzie krzyk w calej homoseksualnej Europie.Nie martw sie oni sa spasorowani przez tego;;;;;idiote SOROSA I jego braciszkow z City OF London.Czyli Rothildow………..A gdzie sa ;;;SLUZBY SPECJALNE czy oddzialy specjalne Do likwidacji terorystow.Oni tez biora w tym udzial Czyli biora kase I dmuchaja w H……..a Rothildom.
  Co nie podoba sie ten wpis.Bezmugowcy po Uniwersytetach.

 12. jasiekztoronto said

  Re: Artykul…Re: 4 Dziadzius..

  Obawiam sie, ze wojenne cierpienia jak i eliminacja w 90% naszych Narodowych Elit sprowadzila nas Polakow poprzez zydowskie szczekaczki do roli kaprysnych malp i rozwydrzonych papug…
  W kazdym razie jest (wierze w to, ze jest) nadzieja, ze jak nas zydzi calkowicie „obedra ze skory” i pozbawia praktycznie wszystkiego, a poprzez cierpienie (bedzie to bardzo bolesne) moze byc prawdopodobne, ze jednak „iskra” moze wyleciec wlasnie z Polski…
  Pan Nasz Jezus Chrystus rowniez Cierpial i skoro mamy nasladowac naszego Krola, to rowniez bedziemy cierpiec…choc z zupelnie innego powodu…
  On cierpial, bo Byl Prawda, a my bedziemy cierpiec, by znalezc Prawde… (ot taka roznica…)

  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. Ad. 3

  Czy ktoś mi powie, skąd się wzięły, gdzie się ulęgły te zastraszające procenty imbecyli popierające obyczajową zgniliznę?

  Te procenty biorą się ze zbioru ogólnego imbecyli (zbiór się względem całej populacji procentowo stale powiększa). Zależne to jest od mody, przypadku (przypadkiem ktoś np. w szkole pracuje) i wiatru. Konkretnie od kierunku wiatru.

 14. Przytoczę wypowiedź Admina:

  Od dawna mówię: każdy pedał, każda lesba – choćby na zewnątrz prowadzili z pozoru normalne życie – ma w sobie coś psychicznie chorego także na innych polach, nie tylko seksualnym.
  Nie ujawnia się to na co dzień, ale przy sprzyjających okolicznościach wyłażą z nich bardzo paskudne cechy -kłamliwość, wiarołomność, okrucieństwo, nieczułość, sadyzm… spytajcie zaufanego policjanta.

  Tym ludziom nie można W NICZYM wierzyć. To są psychole.
  Nie można im powierzać żadnych funkcji, gdzie mogą uzyskać jakąkolwiek władzę nad innymi..

  Najważniejsze jest to: „spytajcie zaufanego policjanta”… Policjant wie, jacy oni są naprawdę… Naprawdę, a nie na paradach, czy w TV…

  Ten tekst ma wielkie znaczenie dla nas wszystkich, tej wiedzy nie można pod żadnym pozorem pominąć, tego nie wolno zapomnieć…

 15. JO said

  ad.14. Tak jest jak Pan opisal. To nalezy pamietac szczegolnie teraz, kiedy przedstawia sie tych zboczencow w aureoli.

 16. Ad. 15

  Tak jest jak Pan opisal.

  To nie mój tekst. To tekst Admina.

 17. ikarek said

  Żeby było jeszcze smutniej to napiszę, że przypomniał mi się jakiś sondaż, według którego 8% Polaków uważa, że pedalstwo to jest choroba. Nie wiem, na ile on jest prawdziwy, ale na podstawie słuchania rozmów tzw. normalnych ludzi, kolegów z pracy, znajomych, to myślę że raczej tak. Nie myślałem, że już jesteśmy na tym etapie.

 18. marek13 said

  nawet psy pedałów są pierdolnięte, wychodził taki jeden do parku z staffem w wersji mini, pies łasił się po czym z znienacka atakował. drugi pedał kiedyś wyszedł z tym staffem i pies zasymulował atak na mojego, jak mu chciałem wyciąć ze smyczy to spierdolił, pedał w ten czas piszczal. oni nie powinni mieć nawet praw do posiadania ssaków, kota czy psa. jedynym ich miejscem jest bezludna wyspa. ŻADNEGO ZWIERZAKA DLA PEDAŁA !!!

 19. Żak said

  @Marek13
  Nie dziw się psu. Pewnie codziennie ostro posuwany w tyłek. To jaki miał być? Trauma goni traumę kolego…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: