Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Zaszczują i zniszczą! Aktor Redbad Klynstra pozbawiony pracy za pytanie o pedofilów i LGBT

Posted by Marucha w dniu 2019-08-04 (Niedziela)

Pochodzący z Holandii aktor Redbad Klynstra stracił rolę za wpis na Twitterze, w którym pytał, czy w Polsce pedofile próbują przeniknąć do środowiska LGBTVN, tak jak to się dzieje w Holandii.

„Czy w PL pedofile są częścią LGBT+, czy nie? Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?” – zapytał na Twitterze aktor. To wystarczyło by rozpoczęła się na niego nagonka. Zaatakowali go tolerancyjni, otwarci i zawsze uśmiechnięci jak redaktor Lis.

Ale to był dopiero początek. Producent filmu „Król” poinformował, że w związku z „homofobiczną” wypowiedzią stracił rolę. Aktora powiadomiła o tym agencja aktorska, z którą współpracował. Współpracował, bo agencja też oznajmiła, że nie będzie dla niego pracować.

Klynstra poinformował o tym także na Twitterze. „Memento dla niepoprawnych: W PL jest tak: Zadaj niewłaściwe pytanie. Zalewa Cię hejt. Media robią z ciebie Homofoba. Serial na tej podstawie wypowiada Ci pracę. Agencja aktorska nie wytrzymuje presji i po paru dniach też wypowiada współpracę. Czy ktoś tu jest ze mną na wojnie?” – napisał.

Aktor wyjaśnia, że ma doświadczenia z rodzinnej Holandii, gdzie oficjalnie działające organizacje pedofilów domagały się legalizacji seksu z dziećmi i chciały stać się częścią ideologicznego ruchu LGBTHIV.

W Polsce mamy początki tego co jest już powszechne na Zachodzie, gdzie ludzie są zaszczuwani, niszczeni, wsadzani do więzień za najmniejszą niezbyt pochlebną nawet sugestię dotyczącą LGBTNSDAP. Cenzura jest wszechobecna. Samo zadanie pytania jest już „zbrodnią”.

https://nczas.com/

Komentarzy 41 do “Zaszczują i zniszczą! Aktor Redbad Klynstra pozbawiony pracy za pytanie o pedofilów i LGBT”

 1. kojak said

  Zydzi za mowienie prawdy przesladuja normalnych ludzi ! Homofobia to wulgarny i agresywny belkot zydowskich bandytow i kanali ! To przypomina czasy rzadow zydowskich mordercow i zbrodniarzy z PRL ! To zydowscy mordercy i bandyci i bydlali ukuli termin KULAK, z ZAPLUTY KRZEL REAKACJIi I inne plugawstwa zydowskich zwyrodniacow I Teraz zydowskie kanalie zeby zwalczac normalnych ludzi ukuli HOMPOFOBIA ! Zydowskie kanalie nie beda nigdy normalnie rozmawiac ! Zydowska kanalia moze tylko pluc obelgami i obrazac ludzi ! Oni wiedza ze argumenty obnaza ich wszwa kryminalna gebe wiec tylko zohydzanie ludzi im pozostaje !

 2. Dziadzius said

  Dochodzi do tego ze kiedy pies jest durny to ogon nim macha !!

 3. Przecież to JEST wojna! Wojna kultury z antykulturą, dobra z złem, władzy ze społeczeństwem. Właśnie przekraczamy moment, w którym można jeszcze to powstrzymać. Za rok będzie to niemożliwe.

 4. LGBTNSDAP ?To oni stosują AIDS i choroby weneryczne jako broń ,biologiczną.O tym trzeba pisać i przypominać.To oni jak lewica popierają obrzezanie u małych dziewczynek.Pomijam cholerną tradycję u żydów i arabów, tradycję obrzezania.

 5. Maverick said

  Czytam informacje na polskich stronkach i nie tylko, tendencja jest podobna na całym świecie, a w tym świetle lepiej widać polski wasalizm nam miłościwie panujących, którzy w podskokach wypełniają zalecenia kontrolerów kabały.

  Tutaj trochę moich przemyśleń o tym co widzę i czytam.

  Ponoć chazarek Kaczyński zwany prezesem, lub naczelnikiem państwa polskiego, chce z Polski zrobić Imperium Obojga narodów i zmienić nazwę na Polin. Imperium aby zbudować, być trzeba posiadać zdolnych ludzi, wykształconych, budować technologie, a nie dzieci w stylu Frankensteina, którym już w drugiej klasie wmawia się „gender” aby im w głowach namieszać. Gdy jeszcze nie osiągnęli pełnego rozwoju seksualnego. Gdy wiadomo że większość po jego osiągnięciu godzi się z biologią a nie urojeniami. Maleńka cząstka tych u których urojenia wzięły gorę nad biologią bo brakuje im logicznego i realistycznego podejścia do życia organizuje marsze równości gdzie maleńka mniejszość chce narzucicć urojenia zdecydowanej większości. Podsycanie urojeń poprzez pseudo znawców tolerancji to nazywa się frankenstienizm. który zniszczy każdą myśl o imperium a co najwyżej uczyni z ludzi Enoch. Z ludźmi co myślą że faceci mogą rodzić dzieci nie można rozmawiać , polemizować i dyskutować. Więc nie dziwmy się się że pewna Gazeta znana większości jako „Gówno Michnika” podsyca takie brednie, wmawia nietolerancję. Dochodzi za panowania chazarka do paranoicznego przekręcania historii. To nie Hitler i bestialscy Ukraińcy wymordowali mieszkańców Warszawy po powstaniu warszawskim ale Rosjanie. W Gdańsku chcą radosnego świętowania napadu na Polskę i egzekucję pracowników poczty, mordowania Polaków na ulicach poprzez niemieckich sąsiadów na dodatek razem z potomkami tych co napadli. To się w głowie nie mieści. Polacy albo udają że tego nie widzą, albo naprawdę są już tak oduraczeni. Wybierają takich co coraz bardziej działają im na ich szkodę, wmawiają jaki to zachód wspaniały i jak nas obroni przed wszelkim złem. Naszym wrogiem jest zachód, a wojska USA to nowa armia krzyżacka, która na naszej ziemi wprowadzi rządy Lucyfera.

 6. Nina said

  Dlaczego „redaktor” St. Michalkiewicz z wściekłością (no no no, kto by się tego po „redaktorze” spodziewał) atakuje znakomitego lekarza, wspaniałego polaka – dr Huberta czerniaka?

  Nie wiedzą państwo dlaczego – to posłuchajcie tego, proszę …

  Niszczą jednego, niszczą drugiego, tego odeślą na tamten świat … ich karuzela się kręci. Jeszcze.

 7. baca said

  obserwując aktualny etap walki dobra ze złem nie sposób nie dostrzec że trwa zawzięty wyścig o to kto pierwszy dobiegnie do mety…
  żydowskie kurwy dwoją się i troją aby jak najszybciej zalegalizować wszystkie możliwe zboczenia, natomiast zdrowy rdzeń ludzkości stara się jak najwięcej kurw odstrzelić przy pomocy jedynej broni na nich będącej w stanie ich ubić: dowodami na mordy rytualne, pedofilię i handel dziećmi…
  stąd ta pederastyczna intensywna propaganda i heca z pizzagate oraz tym chujem epszteinem…
  osobiście myślę że kurwy na tych mordach raz a dobrze polegną… oni chyba tez tak myślą stąd gryzą nogawki i skaczą każdemu normalnemu do gardła….

 8. Boydar said

  „… za rok będzie to niemożliwe …” – obywatelka Stonka

  Trudno, gdy argumenty demokratyczne (kredki ?) się wyczerpią, głos oddamy towarzyszowi Mauserowi. Sędziwy facio, ale znajdą się młodsi co już go do mównicy podprowadzą.

 9. Zerohero said

  Złapiesz pedofila za rękę, a on cię zwolni z pracy.

 10. Maverick said

  Spółka Rothschilda zarządza Polska.

 11. hulajdusznik said

  Der ewige Jude (1940)

  Regie: Fritz Hippler
  Kamera: Albert Endrejat, Anton Hafner, Robert Havemann, Friedrich Carl Heere, Heinz Kluth, Erich Stoll, Hans Winterfeld
  Schnitt: Dieter Schiller, Albert Baumeister
  Musik: Franz R. Friedl
  Produktionsfirma: Deutsche Filmherstellungs- und Verwertungs-GmbH (DFG) (Berlin-Tempelhof)
  http://www.filmportal.de/film/der-ewige-jude-dokumentarfilm-ueber-das-weltjudentum_470ab83e5ce5417ba544ef3aae3b442a

  Wieczny Żyd (niem. Der ewige Jude) – niemiecki film propagandowy z 1940 r. w reżyserii Fritza Hipplera. Jego tytuł nawiązuje do Żyda wiecznego tułacza ze średniowiecznego folkloru. Film stylizowany jest na dokument, jednak w rzeczywistości jest skrajną antysemicką propagandą, nakręconą z inspiracji nazistowskiego ministra propagandy Josepha Goebbelsa. Składa się z fragmentów różnych dokumentów archiwalnych oraz materiałów nagranych wkrótce po kampanii wrześniowej w Polsce.
  [Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wieczny_%C5%BByd%5D

  Oceny:
  http://www.imdb.com/title/tt0156524/?ref_=fn_al_tt_1 = 4,7
  http://www.filmweb.pl/film/Wieczny+%C5%BByd-1940-183350 = 5,7
  http://www.kinopoisk.ru/film/79500/ = 5,9

  Opis inny:

  W mieście Łodzi niemiecka wytwórnia D.F.G. nakręciła propagandowy film dokumentalny „Der Ewige Jude”, o wymowie antyżydowskiej, przedstawiający fragmenty kultury i mentalność wynalezionego narodu żydowskiego, jego pochodzenie i sposób w jaki rozwija się na danym terenie. Żydzi ukazani są jakimi byli, dążący do ekspansji na świecie i stanowiący zagrożenie dla innych normalnych narodów. Film nie jest ani skrajną, ani antysemicką propagandą. Banda nazywająca siebie „narodem żydowskim” nie ma nic wspólnego z definicją narodu, a już na pewno nie jest semicka. Tak widział żydów nie tylko minister propagandy III Rzeszy Niemieckiej Joseph Goebbels, notabene „czysty” żyd, ale wielu innych żydów, którzy udawali „amerykanów”, „niemców” itp.. Terenem, na którym kręcono zdjęcia do tegoż filmu zawiadywał inny „czysty” plemniennik – Hans Frank.

  I jak to bywa z żydowską intrygą, wszystko było ukartowane i to nie w tzw. „Niemczech”. Dodam jeszcze, że nie było wówczas żadnych „nazistów”, bo termin ten przerobiono, wykorzystano i ukuto na ychnie potrzeby długo po wojnie.

  Filmy takie jak: „Der Ewige Jude” („Wieczny żyd”), „Jud Süss” („Żyd Süss” [Słodziak]) czy „Feldzug in Polen” („Kampania w Polsce”), wszystkie nakręcone w roku 1940, miały przekonać „niemców”, że tylko oni są nadludźmi. Miały też inny ukryty cel, który dopiero od kilkunastu lat jest widoczny w szerszym spektrum, chyba, że ktoś jest ociemniały w dwóch przynajmniej znaczeniach. Z tamtych przywódców „niemieckich” „czystej” krwi (jest to kwestia umowna, bo nie ma czystej krwi niemieckiej) był tylko Hermann Goering, ale szonka jego była już plemnienna. Podobnie było u sowietów. Podobnie jest i dziś wszędzie, gdzie zgnilizna, parch, łajdactwo i wszelka degeneracja.

  Jeszcze o prpagandzie słów kilka.

  Najgorsza propaganda dziś zawarta jest w mediach telewizyjnych, które bez wyjątku som plemnienne. A propaguje się różne złe rzeczy, nawet bardzo złe rzeczy mówiąc, że są dobre. I to jest bezkarna, prymitywna propaganda. Tego filmu nie przypominam w celach propagandowych, lecz w celach edukacyjnych. Mają również wartość archiwalną. Ludzie powinni wiedzieć, co jest dobre, a co złe. Powinni umieć odróżniać prawdę od kłamstwa. Powód jest prosty – wiele współcześnie produkowanych filmów ma bardziej odrażający wydźwięk propagandowy niż te „faszystowskie”, których powierzchowne intencje były bezsprzecznie złe, a ukryte są wręcz koszmarne po dziś dzień i wuj sam tylko wie, jak długo jeszcze.

  A oto i film:

  https://www.cda.pl/video/2279769b8

  po obejrzeniu którego wiele rzeczy tam pokazanych wyda wam się tym samym gównem, tylko w trochę innym papierku. Wpycha się owo żydowskie łajno w nasze życie przez każdą szparę niemal codziennie.

  Jak myślicie… mają ubaw?

 12. Ad. 1

  Zydzi za mowienie prawdy przesladuja normalnych ludzi

  Dziś za mówienie prawdy, jutro za samo użycie słowa. Jakiego? Lista będzie się rozszerzać…

 13. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  W ramach wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI jest oczywiste,że NIENORMALNOŚĆ staje się NORMALNOŚCIĄ.

 14. Dinozaur said

  Dinozaur przypomina :
  W latach 80-90-tych w niemieckiej Partii Zielonych istniała oficjalna frakcja domagająca się legalizacji pedofilii.
  W 2001 roku niemiecka dziennikarka Bettina Röhl oskarżyła Pana Daniela Cohn-Bendita o pedofilię na podstawie autocytatów z autobiograficznej książki pt. Wielki Bazar (1975). Podobne relacje zawarł on w opublikowanym rok później artykule w piśmie kulturalnym „das da”. W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”. Wypowiedzi te były później wielokrotnie krytykowane przez przeciwników politycznych Cohn-Bendita, m.in. przez Declana Ganleya oraz Le Pena. W 2001 roku Cohn-Bendit przyznał, że jego opowieści „dzisiaj byłyby nieakceptowalne”]. W 2009 roku podczas debaty z Ganleyem Cohn-Bendit wyjaśnił, że wypowiedzi te były wynikiem szerszego społecznego trendu eksperymentów społecznych, w tym badań nad „dziecięcą seksualnością”, na fali rewolucji seksualnej.
  Pan Daniel Cohn-Bendit ( bardzo też osobiście aktywny w Polsce przedakcesyjnej , teraz Wielki Europejczyk , kolega pani Hübner , z domu Młynarskiej tudzież Pani Różyczki ) jest teraz teraz dalej Wielkim Europejczykiem.

  W latach 80-90-tych uczestniczył on w inicjatywie niemieckiej Partii Zielonych , tzw. ekologicznych pacyfistów ( Ökopax – ów ) , kierowanych przez Pana Joszkę Fischera . W partii tej istniała oficjalna frakcja domagająca się legalizacji pedofilii.
  W latach 80-tych taka oficjalna inicjatywa powstała też w ramach liberalnej partii FDP .
  Jakieś 2 lata temu wywalono posła Bundestagu z ramienia SPD , ciapatego muzułmanina nazwiskiem Edaty . Prowadził on żywy handelek artykułami pedofilskimi .

 15. Dictum said

  NOWY WSPANIAŁY ŚWIAT WEDŁUG GEORGE’A SOROSA

  Prof. Janusz Sytnik-Czetwertyński postanowił sprawdzić, jakie są podobieństwa w działaniu organizacji powiązanych z osobą George’a Sorosa. W efekcie wyodrębnił prawie sto różnych cech, zjawisk i mechanizmów funkcjonowania, które można przypisać tym organizacjom. Jak ma wyglądać budowany przez nie nowy wspaniały świat? Aleksandra Jakubowska przedstawia na łamach tygodnika „Sieci” postać George’a Sorosa.

  George Soros, amerykański miliarder (urodzony na Węgrzech), od kilkudziesięciu lat usiłuje wprowadzić w życie teorie swojego mistrza Karla Poppera i stworzyć »społeczeństwo otwarte«. Ideałem Sorosa jest likwidacja państw narodowych, wymieszanie społeczeństw, żeby już nikt nie był przekonany o swojej tożsamości, ideologia gender i LGBT, nieograniczony napływ imigrantów do Europy, prymat praw jednostki (np. aborcja, eutanazja, legalizacja marihuany) nad ogólnie akceptowanymi od lat przez społeczeństwo normami. Wydał ponad 32 mld dol. Na działalność licznie przez siebie zakładanych fundacji i organizacji pozarządowych. Od lat próbuje wpływać na politykę w rożnych regionach, nie mając ku temu politycznego mandatu” – czytamy na łamach „Sieci”. Jakubowska przypomina, że „także w Polsce działa kilkanaście organizacji, których powiązania z Sorosem są całkiem jawne lub niejako ukryte.

  Autorka podkreśla, że prof. Janusz Sytnik-Czetwertyński z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy wyodrębnił prawie sto różnych cech, zjawisk, działań, a także już funkcjonujących mechanizmów, które można przypisać organizacjom i ludziom podzielającym przekonanie Sorosa, że można zmienić świat na »lepszy«. Przytacza również „minisłowniczek, na który składają się wybrane przykłady”. Jednym z nich jest Kreowanie rządów prawa zawsze rozumiane jako ochrona wartości lewicowych. »Prawo musi być przestrzegane«, ale w taki sposób, by wszystkie procedury służyły wprowadzaniu myślenia liberalno-lewicowego. Autorka wskazuje też na wybiórcze stosowanie odpowiedzialności zbiorowej i stygmatyzowanie grup społecznych, np. »wszyscy księża są pedofilami«, ale »nie wszyscy muzułmanie są terrorystami« (chociaż większość terrorystów po prostu jest muzułmanami). Kolejnym przytoczonym przez Jakubowską przykładem jest powszechny brak wychowania (»róbta, co chceta«), wychowanie uczy bowiem pewnych relacji międzyspołecznych. Trzeba zniszczyć pewien model narodowy, ponieważ wychowanie zawsze było związane, nie tylko w Polsce, z pewnym widzeniem kształtu danego narodu. Jeśli się zniszczy wychowanie, wtedy będzie łatwiej zniszczyć idee, któremu zarówno wychowanie, jak i te idee miały służyć (patriotyzm, umiłowanie ojczyzny, poczucie własnej narodowości) i wprowadzić zasady, które są antyobywatelskie, a szczególnie antypatriotyczne. Autorka opisuje też aneksję przestrzeni publicznej polegającą na tym, że głośno można wyrażać tylko jeden rodzaj poglądu (w pracy albo modnej hipsterskiej kawiarni itp.).
  Głośne wyrażanie w publicznych miejscach swoich jedynie słusznych poglądów i nieliczenie się z tym, że kogoś można tym urazić.

  W podsumowaniu Jakubowska stwierdza, że działania organizacji Sorosa mają jeszcze jeden cel – zniszczyć moralny punkt odniesienia. Europejska tradycyjna moralność oparta jest na przeciwieństwie dobra i zła, odwołuje się do autorytetu i kanonu chrześcijańskiego. To właśnie próbuje się zniszczyć tak, by człowiek zagubił się w rozumieniu tego, co jest wokół niego dobrem, a co złem. Dobrem wówczas stanie się to, co będzie miało lepszy i głośniejszy PR. Po prostu wmówi się ludziom co jest dobre, a co złe. W ten sposób ugruntowany zostanie ostateczny podział na »nowoczesną«, »liberalną« i »europejską« elitę oraz katolicki i patriotyczny motłoch, który winien przepraszać za to, że w ogóle istnieje i który nie ma żadnych praw. George Soros to jeden z najbardziej wpływowych ludzi na świecie, ale dziś to już nie taka potęga, jak kiedyś. Wiele złego się wydarzyło, ale czy możemy powiedzieć, że w porę przejrzeliśmy na oczy i nie grozi nam już »nowy wspaniały świat« według jego recepty?

  Więcej w najnowszym numerze „Sieci”, w sprzedaży od 15 lipca br., także w formie e-wydania na http://www.wsieciprawdy.pl/e-wydanie.html.

 16. Dictum said

 17. Boydar said

  „… od lat próbuje /Soros/ wpływać na politykę w rożnych regionach, nie mając ku temu politycznego mandatu …”

  Co za idiotyzm, przecież gdyby nie miał to by nie próbował. Czy to czasem nie „ta” Aleksandra Jakubowska od lub czasopism ?

 18. Dictum said

  ad. 16
  Ta sama (też od torebki).

 19. jelcyn said

  Obrońca aferzystów – Jarosław Kaczyński. SKOK Wołomin

  jest tu i o michaliewiczu

 20. Sarmata said

  W I Bolszewii (1917 – 91) żyd odbierał życie i wsadzał do łagrów – teraz w łagodnej II żydokomunie na razie wyrzuca z pracy.

 21. Greg said

  Vladimir Palko – ,,Lwy Nadchodzą”
  500 stron przeczytałem w 2 dni.

  Szokująca książka, dziękuję wydawcy !
  Polecam wszystkim, nawet ateistom w których pozostało jeszcze coś z człowieczeństwa.

 22. Dictum said

  SZCZEGÓLNIE DLA PANA GAJOWEGO

  Azyl dla Szwedów
  Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 (03:01)

  Coraz więcej Szwedów emigruje do Polski. Nasz kraj uważają za jedno z ostatnich bezpiecznych państw w Europie Według danych Urzędu ds. Cudzoziemców, w Polsce zarejestrowało swój pobyt 2,5 tys. obywateli Szwecji. Co roku przybywa ich kilkaset. Przed dwoma laty dziennikarz polityczny Peter Imanuelsen zapytał Szwedów na Twitterze, do jakiego kraju najlepiej byłoby uciec, aby zaznać spokoju i normalności. Przeprowadził ankietę, w której oddano ponad 9500 głosów. 67 proc. osób wskazało na Polskę. Jako podstawową przyczynę ucieczki z kraju wymieniają bezpieczeństwo swoje i rodziny. Czują się zapomniani i odepchnięci na margines przez państwo, które przyzwyczaiło wszystkich do miana „opiekuńczego”. Nie dziwi się temu Jerzy Grunwald, znany muzyk, który mieszkał w Szwecji 45 lat. W tym czasie zdołał doskonale poznać szwedzkie realia, język, prawo, politykę. Wrócił jednak do Polski, chce nawet zrzec się szwedzkiego obywatelstwa. Jako główną przyczynę problemów wskazuje dopuszczenie do niekontrolowanego napływu migrantów z państw islamskich. – Fanatyczna polityka migracyjna szwedzkiego rządu prowadzona jest wbrew społeczeństwu. Ogranicza się prawa własnych obywateli na rzecz uchodźców. Obcina się emerytury, zabiera pieniądze dla szkolnictwa, policji, a wszystko idzie na imigrantów, ludzi, którzy nienawidzą naszej cywilizacji. Sam byłem uchodźcą, imigrantem, wiem, co to znaczy, ale ja nie miałem zamiaru terroryzować kraju, który mnie przyjął – tłumaczy „Naszemu Dziennikowi” Grunwald. Szacuje się, że w blisko 80 miastach istnieją dzielnice praktycznie opanowane przez islamistów, gdzie obowiązuje szariat, a szwedzkie władze nie mają nic do powiedzenia. Największa to Rinkeby w Sztokholmie. Nie pokazuje się tam policja, nie wjeżdża karetka, panuje chaos. Piotr Falkowski

  [za: „Nasz Dziennik”]

 23. Dictum said

 24. Na razie jest tak:

  Stanowisko Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego 4.11.2016r

  Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka – !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://www.ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=659

  Konferencja zwolenników legalizacji pedofilii – https://www.piotrskarga.pl/konferencja-zwolennikow-legalizacji-pedofilii—wstrzasajace-informacje,7733,i.html

  Legalizacja pedofilii kolejnym krokiem destrukcji moralności – https://3obieg.pl/legalizacja-pedofilii-kolejnym-krokiem-destrukcji-moralnosci/
  ___________________________________

  Najpierw w USA w 1973 roku z klasyfikacji Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego homoseksualizm został wykreślony z list chorób i zaburzeń psychicznych.
  Jak do tego doszło?
  Wśród psychiatrów zorganizowano telefoniczny plebiscyt n/t : czy homoseksualizm jest normą, czy zboczeniem? Do plebiscytu zaproszono wyłącznie zwolenników homoseksualizmu, zdecydowana większość uczestników miała pochodzenie żydowskie.

 25. ? said

  „Czy ktoś tu jest ze mną na wojnie?”

  Tak!
  Karoń też o tym powiedział. To jest wojna.

 26. Piotr Poniatowski said

  Nic się nie da zrobić bez wypowiedzenia okupantom posłuszeństwa poprzez bojkot wyborów do sejmu Oni są tak pewni siebie bo są finansowani przez zagraniczne korporacje oraz agentów rządu światowego takich jak Soros ( Fundacja Batorego ) Dlaczego Naród jest tak ślepy?Czemu w Polakach taka wiara w PARTIE MAFIE??Jest to dla mnie zjawisko niewytłumaczalne Ja rozumiem siłę oddziaływania mediów,ale na dodatek w tym zniewoleniu Narodu bierze udział KK opanowany przez obcą nam nację Ja nie jestem przeciwko KK,jestem przeciwko milczeniu przedstawicieli KK w Polsce w sprawach ważnych dla Polakówchoćby takich jak przymusowe szczepienia Co się z Polakami dzieje ze w swojej masie dają się tak otumaniać przywódcom partii ??

 27. RomanK said

  Dlaczego sa siebie pewni?????\
  Odpowiedz na to podal prof Chodakiewicz w swojej ksiazce Vywilizacja Smierci….

  nie sa pweni w USA..tam sie bali , boja….ibeda jeszcze ze strachu uciekac…
  nami…Polakami..poprostu gardza….nie bez powodow ..zreszta,

 28. hulajdusznik said

  „Dlaczego są siebie pewni…”

  Kto? Bardziej dokładnie, proszę. Une, ychnia mafia, żydostwo – to są określenia ogólnikowe, nie mające żadnego znaczenia poza emocjonalnym.

  Une są tylko narzędziem, zapleczem, awangwardją i kimś, na kogo w ostateczności wyleje się gniew ofiar tego wielkiego szwyndlu kierowanego przez zaledwie kilkuset nobilitowanych za kradzione sznoblistów. Potem, jak zwykle, puszczą tę samą płytę z inną naklejką i nawet repertuarem, ale na tę samą melodię i będą oczekiwać następnych profitów zabezpieczających ychnie pojebane parchate jestestwo i parszywe zboczone wyćwiki.

  Jest jeszcze rzecz ważniejsza niż nomenomenklatura – zgubne u podstaw mierzenie tej mafii, teraz akurat syjonistycznej, miarą człowieczą oraz błędne w zamyśle przypisywanie szerszemu żydostwu cech ludzkich.

  Dochodzą do tego ludzkie śmieci w postaci zdrajców, sługusów, lizodupów, zaprzańców, dowiarków, zwyrodnialców, psychopatów, zboczeńców, zwykłych pojebów i innych kanalii, którymi kudłaje się wysługują.

  Une nad unymi boją się cały czas, bo wiedzą, że gdy utracą kontrolę, wszystkie ychnie, tak misternie utkane plany wraz z nimi wylądują w szambie wiecznego zapomnienia. Wiedzą, iż lądowanie owo będzie bardzo bolesne.

  Nie boją się te pokraki żadnych hamerykanów, ani nie gardzą szczególnie Polakami. U unych nie tak to działa. Poza tym mają zakodowane w swoich organach spełniających u nych funkcje podobne jak ludzki mózg, że ziemia słowiańska (inaczej aryjska, scytyjska, sarmacka, gocka, lechicka), to ziemia unym „obiecana” – knaan, raj, kraina mlekiem i miodem płynąca, miejsce relaksu i odpoczywania po trudach oszukiwania i pasożytowania. Gdzie jabłonie? Gdzie mleko? Gdzie miód? Gdzie niewolników dostatek? I małych dziatek do sprośnych wyłuzdań kopulacyjnych oraz morderczych rytuałów?

  Niektórzy niby to wiedzą, z czym mają do czynienia, ale czy aby na pewno? Nie wynika to bowiem jasno z ich tak zwanych „wypowiedzi”, przemyślanych (chyba).

 29. Mnietek said

  A propos Szwecji: https://youtu.be/TS0qnsb5vko

 30. PISKORZ said

  re 11 B. dziękuję..!

 31. Zerohero said

  https://www.salon24.pl/u/autodafe/963776,minister-edukacji-i-gest-pilata

 32. CO ROBIŁ RABIEJ KACZYŃSKIEMU W B. JUGOSŁAWII

  P.Rabiej jako młody człowiek został zainspirowany seksem, kasą i władzą wywodzącymi się ze środowisk patologicznych jak np. tzw, mafia pruszkowska czy porozumienie centrum Kaczyńskich.

  Zdjęcie zostało zrobione w dniu 8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum. Nie posiadamy informacji czy Kaczyński – Rabiej byli już wtedy parą ale nie można wykluczyć ich osobistych sympatii.
  https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/?fbclid=IwAR0aee_VkvSZQ2bfadNHPmcKI-WhaRWl4TGpZ2pYCzTWoovUAsGBLHXQp1w

  (P.Rabiej sam podaje informacje, że jest pederastą – D.K.)

 33. Abp M.Jedraszewski: ” Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa”
  __________________________

  Wyrazy uznania dla abp M.Jędraszewskiego.
  Niestety, nikt z hierarchów i wiernych Kościoła nie stanął w obronie czci ks.H.Jankwskiego, gdy syjonistyczne zbiry usuwały w Gdańsku jego pomnik i oskarżały o pedofilię – dlaczego? A taka postawa zemści się i na instytucji Kościoła i na społeczeństwie.

 34. NICK said

  W temacie.
  http://globalne-archiwum.pl/rece-opadaja-polski-episkopat-ugina-kark-przed-ideologia-lgbt-zakazujac-wszelkiej-krytyki-tych-srodowisk/

 35. NICK said

  ko-siur..
  Jesteś TU dla złego przykładu. (33).
  Rozum Ci odjęło!
  Po Matce?

  Aliboż chwalisz. Jędra……. .Szewskich.
  Albo jesteś… .
  Daj nowe zdjęcie na awatar.
  Każdy wygląda jaki jest.

  Jesteś bo Gospodarz pozwala.
  Podziękuj.
  Niemoto.

 36. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  To akurat dobrze dla Klynstry, że nie zhańbi się rolą w antypolskim i żydofilskim zarazem paszkwilu „Król”, będącym ekranizacją powieści ślązakowca Twardocha, pupilka „GW”.
  „Król” to bajeczka o tym, jak żydowska mafia w międzywojennej Warszawie zapobiegła siłowemu odebraniu władzy przez „podłych” narodowców „cudnej” sanacji.
  http://booklips.pl/recenzje/byc-krolem-albo-umrzec/
  http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=1249664

 37. Birton said

  https://wiadomosci.wp.pl/nie-zyje-brunon-kwiecien-byl-skazany-za-organizowanie-zamachu-na-sejm-6410664238418049a
  żydowskie służby zabijają kogo chcą
  służby zabiły go na ciche polecenie Żydów Morawera i Kalksteina za przyzwoleniem Judy
  precz z żydowski rządem z warszawki!

 38. @ 35

  Raz podpisujesz się „NICK”, innym razem „Niemota” – zdecyduj się w końcu. „Niemota” lepiej do ciebie pasuje, bo dobrze oddaje twój intelekt – intelekt -?- jakieś resztki chyba tego masz – i współgra z twoim awatarem.
  A do mnie bęcwale zwracaj się per pan lub wcale.

 39. RomanK said

  Panie Hajdusznik…dobrze pan to widzi…od lat tlumacze..anynomizm przybniera rozne formy..ksztalty…ale caly czas jest antynomizmem….Tego typu herezje powstaja od antycznosci…bez wybrzydzania na religie, kultury, miejsca i ludy….
  Tak to sa wykolejency zdrajcy, sprzedawczyli ludzie bez moralnosci…bo podwojna czy potrojna czy poczworna to nie jest zadna moralnosc! ZADNA! Kto tak powiada lze! TO tak- jak z prawda..albo ktos mowe prawde …..albo nie…i lze jak troll….
  To ludzie Cywilizacji Smierci…a ta- nie ma moralnosci. Bazuje bowiem na STRACHU!!!!!!
  Kiedys pewien Madry i Wielki Wislanin….wolal wielkim glosem;;; NIE BOJCIE SIE!!!!!!!
  i ludzie przestali sie bac……ale nie dlugo….
  Jedyna recepta…jedyny sposob na pokonanie tego Smiercniosacego Badziewia jest—- ODWAGA!!!! Wyzbycie sie leku!!!!! Wolnosc ma swoja cene!!!!!!
  Zaden tchorz….. nie moze mienic sie Narodowcem!!!!!!
  Arcybiskup…bnie zauwaza ,ze jest to caly czas ta sama zaraza…antynomistyczna…ta sama…ona tylko zmienia kolory , smrody…ale nei wlasciwosci.
  A Episkapus..powinin zmienic szaty z purpurowych koloru krwi….na zolte….

 40. Lily. said

  „Mowia,kto ma Hollywood i media TEN
  posiada/ma wladze”.
  Co,o tym myslicie?.
  https://wellaware1.com/attention-i-killed-george-soros/
  Zrodlo;jak powyzej.

 41. NICK said

  Kto żyje ten wie, kosiurze… .
  Dawno umarłeś.
  Racji bytu.
  Nawet.
  Nie mając.

  Szkoda czcionki.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: