Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sarmata o Kard. Raymond Leo Burke: diabe…
  Leo o Na Suwalszczyźnie odkryto cmen…
  Leo o Na Pomorzu istnieją megality z…
  Salcie o Wolne tematy (64 – …
  wanderer o Zmarł Adam Słodowy
  NICK o Zmarł Adam Słodowy
  Marucha o Czas wprowadzić pełne równoupr…
  NICK o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Bili de kid o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Mietas o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  Marucha o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
  jasiek z toronto o Czas wprowadzić pełne równoupr…
  Troll Polonii o Ławrow: Kongres USA nie zatrzy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 500 obserwujących.

Ukraińscy łącznicy bezpieki i sodomitów

Posted by Marucha w dniu 2019-08-11 (Niedziela)

Wygląda na to, że seryjny samobójca znów pojawił się w naszym nieszczęśliwym kraju. Okazało się, że bokser Dawid Kostecki, który miał chlapnąć o powiązaniach podkarpackiego Centralnego Biura Śledczego z przedsiębiorcami działającymi w branży, nazwijmy to, „towarzyskiej”, właśnie powiesił się w więzieniu na własnym prześcieradle, a współwięźniowie „pod celą” niczego nie zauważyli, bo Kostecki przez samobójstwem podobno przykrył się kocem.

Prasa pisze, że to już trzecia śmierć osób związanych z tą sprawą i to w tajemniczych okolicznościach. Afera polegała na tym, że w agencjach należących do dwóch braci – Ukraińców – nagrywano polityków, którzy potem byli szantażowani, a całemu interesowi patronowało właśnie Centralne Biuro Śledcze.

Co Centralne Biuro Śledcze z tego miało, to sprawa osobna, bo coś przecież musiało mieć, więc pewnie korzystało i w gotówce i w naturze. Natomiast politycy – mój Boże! Najwyraźniej zapomnieli o przestrodze, by nie chodzić do domów publicznych. Dawniej co prawda też chodzili, ale nie byli tak podatni na szantaże, jak obecni mężykowie stanu.

Na przykład taki Stanisław Cat-Mackiewicz, miał do dam już nawet nie skłonność, ale prawdziwą zapamiętałość, z czego skwapliwie korzystali ubecy i narobili mu mnóstwo tak zwanych „kompromitujących” fotografii. Kiedy mu je pokazali w nadziei, że na taki widok zmięknie i będzie w podskokach współpracował, obejrzał je uważnie, po czym zapytał, czy może pokazać te fotografie Melchiorowi Wańkowiczowi – „bo jak mu opowiadam, to nie wierzy”. Tymczasem jeden z „pasterzy” tłumaczył się, że milicja znalazła u niego puszkę szynki z „Baltony”, co go tak wystraszyło, że został konfidentem – oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody”.

Ta sprawa, a zwłaszcza – jej ukraiński trop – rzuca snop światła na przyczyny, dla których tajne służby naszego nieszczęśliwego kraju nie potrafiły i nie potrafią poradzić sobie z panią Ludmiłą Kozłowską, co to pilnuje u nas praworządności ani z 28-letnim efebem, panem Wiaczesławem Melnykiem, który tresuje nasz mniej wartościowy naród tubylczy w miłości do sodomitów i gomorytów.

Najwyraźniej nie tylko sam Naczelnik Państwa, ale przede wszystkim – Nasz Najważniejszy Sojusznik – surowo zabronił sprzeciwiać się Ukraińcom, dzięki czemu nie tylko robią u nas, co chcą, a nawet znajdują sojuszników i to w środowiskach, które do niedawna wydawały się poza wszelkim podejrzeniem. W tej sytuacji tajne służby, których jest u nas przynajmniej siedem, urządzają sprawy operacyjnego rozpracowania na przykład mnie, bo wiedzą, że ja nic im zrobić nie mogę poza wygłoszeniem opinii, że ABW to „kupa gówna”.

Nawiasem mówiąc, szef tej bezpieczniackiej watahy nawet napisał do mnie w tej sprawie, zwracając mi uwagę, że w ten sposób poniżam organy naszego państwa, na co odpowiadam, że ja tylko nazywam to, co te organy robią i jeśli przestaną robić takie rzeczy, to ja przestanę je nazywać.

Pani Kozłowska to co innego; najwyraźniej nie jedna, ale kilka Mocnych Rąk trzyma nad nią parasol ochronny, skoro miała prawdziwy festiwal w całej strefie Schengen, do której, zgodnie z podpisanymi traktatami, nie powinna była w ogóle zostać wpuszczona. To najlepiej pokazuje, jakim szacunkiem otaczane jest nasze państwo na arenie międzynarodowej – w czym oczywiście bezpieczniackie watahy mają wielki udział.

Podczas transformacji ustrojowej bezpieka, będąca przecież najtwardszym jądrem komunistycznego systemu, poprzewerbowywała się na służbę do central bezpieczniackich naszych nowych sojuszników, a powstałe wówczas zależności reprodukują się w kolejnych pokoleniach ubeckich dynastii, które do tajnych służb lecą, niczym muchy do… – no, mniejsza z tym.

Skoro tedy cudzoziemskie centrale nie pozwalają im ruszać ani swoich agentów, którzy inaczej są zadaniowani, ani ochraniać interesów naszego nieszczęśliwego kraju, to nic dziwnego, że bezpieczniacy bez reszty poświęcili się kręceniu lodów, a wiadomo, że te najlepiej kręcić z gangsterami. Zresztą myślę że granica między tymi dwoma środowiskami wcale nie jest taka ostra, o ile w ogóle istnieje.

Oczywiście pani minister Elżbieta Witek wcale nie musi o takich rzeczach wiedzieć, bo – jak to śpiewał Wojciech Młynarski – „po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy!”

Teraz z kolei organy naszego państwa ochraniają przedsięwzięcia w zakresie propagandy sodomii i gomorii, co też ma dość długą tradycję, bo przecież i za komuny bezpieka z upodobaniem czerpała zyski z nierządu, wszystko jedno – własnego, czy cudzego, czy normalnego, czy perwersyjnego. Jak się okazuje, czym skorupka za młodu nasiąknie, tym – i tak dalej.

Toteż w tak zwanej aferze podkarpackiej nie ma niczego osobliwego, zwłaszcza, że jak wspomniałem – również pan Wiaczesław Melnyk ma zadanie tresowania mniej wartościowego narodu tubylczego, by sodomitom się nie sprzeciwiał. Osobliwością jest to, że instrukcje pana Melnyka z taką skwapliwością wykonywane są przez niektórych przedstawicieli duchowieństwa i tak zwanych „katolików zawodowych”, którzy w coraz większym stopniu dekonspirują się jako uczestnicy tak zwanej „Żywej Cerkwi”. Należy do nich całe środowisko „Tygodnika Powszechnego”, podobnie jak i przewielebny ksiądz Lemański, nie mówiąc już o takich dominikanach, jak przewielebny ojciec Ludwik Wiśniewski i znacznie młodszy od niego, cwany ojczyk Paweł Gużyński, który właśnie wystąpił a apelem, żeby pisać listy do arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, by podał się do dymisji za wypowiedziane podczas kazania słowa o „tęczowej zarazie”.

Dlaczego przewielebny ojciec Paweł Gużyński tak się w obronę sodomitów emocjonalnie zaangażował, to osobna sprawa, chociaż i to warto by wyjaśnić, bo „Żywa Cerkiew – Żywą Cerkwią” – ale co to komu szkodzi, gdy ze słuszną sprawą wiążą się upodobania osobiste? Ale niezależnie od tego, warto chyba położyć kres temu dokazywaniu przewielebnych księży, którzy próbują psychologicznie szantażować katolickie masy tak zwaną „miłością Chrystusową” – że to właśnie Chrystus surowo przykazał, by sodomitów kochać i w niczym im się nie sprzeciwiać.

Skoro tedy przewielebny ojciec Paweł Gużyński publicznie nawołuje do nękania arcybiskupa Marka Jędraszewskiego listami w nadziei, że ten, ku uciesze sodomitów i gomorytów, złoży dymisję, to w takim razie ja nawołuję wszystkich, którzy nie zamierzają poddawać się terrorowi HOMO-ZOMO, by przestali chodzić do świątyń posiadanych przez ojców Dominikanów, a jeśli nawet diabeł by ich tam zaciągnął – żeby broń Boże nie dawali ani grosza na tacę. Skoro dygnitarze nie są w stanie przywrócić porządku i dyscypliny wśród przewielebnego duchowieństwa, to sprawy w swoje ręce muszą wziąć cywile, kierując się ewangeliczną przypowieścią o obrotnym rządcy, która zachęca nas, byśmy poznawali siłę naszych pieniędzy.

Jerzy Bernard Shaw napisał kiedyś, że Kościół Anglikański wybaczy krytykę 9/10 swoich dogmatów, ale nie wybaczy krytyki 1/10 swoich dochodów. Jeśli to prawda, to najwyraźniej przewielebni ojcowie Dominikanie za bardzo się w dobie ekumenizmu zanglizowali.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 11 to “Ukraińscy łącznicy bezpieki i sodomitów”

 1. Rafal Cz. said

  Dodalem ale zniklo.

 2. Rafal Cz. said

  No to jeszcze raz: Kosciol w Polsce i na swiecie to ostoja wiary. Ale ci duchowni ktorzy zaufanie wiernych (pedofilia) musza byc ukarani zgodnie z prawem. Bezwzglednie. Trzeba jednak zauwazyc ze te przypadki pedofilii wsrod duchownych sa wykorzystywane przez sily wrogie chrzescijanskiemu kosciolowi w sposob nieproporcjonalny. I to jest grozne.
  A w Polsce wladza obdarzyla kosciol w sposob nie zawsze zgodny z prawem a kosciol sie na to zgodzil.
  To godzi w wiarygodnosc duchownych a to juz jest niebezpieczne. Przypominam ze ” Co cesarskie Cesarzowi a co boskie Bogu”

 3. Mieczysław Sylwester Kazimierzak said

  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.Trzeba zatem mówić o procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.

 4. ? said

  Re 2:

  Ks. Piotr Glas o filmie Sekielskiego i duchowym spustoszeniu
  https://www.pch24.pl/ks–piotr-glas-o-filmie-sekielskiego-i-duchowym-spustoszeniu,68762,i.html

 5. Boydar said

  „… proszę pamiętać, że Polska jest dopiero na początku tego kryzysu …” – ks. Glas (4)

  Polska ? Jako obszar czy terytorium – tak. Ale nie jako Polska. Bo dla Polski kryzys był da tiech por oraz w najważniejszej kwestii jest nadal. A une chcą winseminować że mamy „The Day after”. Mimo że to tylko „WarGames”.

  Kryzys, panie Glas, to się zaczął jak brandenburczycy zajęli nam Kościół Katolicki. Jeden Bolesław to za mało, śmiałych nam trzeba było więcej.

 6. Stach said

  Pan Stanisław słusznie pisze ale ,że sam nie widzi agentury i byłych TW w swoim otoczeniu ,to się dziwię ,a taki czujny nawet się filmuje i udziela wywiadu Hubercikowi i jego koleżce Bogusiowi

  ——
  Co Pan tam mamrocze?
  Admin

 7. Bardzo ciekawy stan państwa i tzw.służb!!
  W ukraińskim burdelu w Polsce, nagrywane są możliwe że ważne osoby w ,,,,,,,życiu politycznym.Taśmy, prawdopodobnie przejmuje służba Bezpieki Ukrainy. DO CZEGO służą łatwo się domyślić, zagraża to funkcjonowaniu państwa.
  Właściciele bordello mają sprawę karną bo: „Rzeczpospolita” w poniedziałek pisała też, że nie wiadomo, jak doszło do tego, że bracia R. otrzymali polskie obywatelstwo. Zwłaszcza że doszło do tego w czasie, gdy bracia R. handlowali ludźmi (ich ofiarą padło 250 kobiet).”
  Ze sprawy handlu ludźmi wyszli cało!!!
  Za to 3 lata siedział Piskorski bo zidentyfikowano go jako”chińskiego szpiega”….???jakże sprawnie poszło!

 8. link:
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24714113,seksafera-na-podkarpaciu-rz-potwierdza-ze-w-agencjach-braci.html

 9. Stach said

  Co ja mamroczę ??Spytać należy pana Stanisława, być może pan Stanisław nie ma pojęcia jacy ludzie się wokół niego kręcą, a powinien pewnych osobników zweryfikować w IPN. Pozdrawiam!

 10. bebrave2019 said

  Prawda o seksualnym skandalu z udziałem polityków – 3 trupy i loty na lody MARSZAŁKA do Rzeszowa

 11. revers said

  We Wroclawiu zginaal wiezieniu kolejny 21 letni mlody czlowiek, jakas fala samobojow przechodzi przez wiezienie rp, a pan Ziobro nadal twierdzi ze nic sie dzieje, a przeciez mozna lalki z podobizna anty gendrowskich biskupow nozem pociac.

  Pan Kuchcinski ma wielki wklad w zastopowaniu dwoch iterpelacji w Sejmie w sprawie ustawki 447 i bezspankiego, bezspadkowego 300 mld usd

  Co do otoczenia agentow wokool pana Stanislawa, to kolejna osoba narodowcow, monarchistow i nowej-starej prawicy z dawnego UPR od Korwina, niejaki pan Zoltek z Krakowa wszedl do nowej partii pana Kolodzijczaka „Zgoda” i spowodowal wycofanie z partii zalozyciela tej partii wspomnianego wczesniej pana Kolodziejczaka, jak by nie bylo malo hasbary w kazdej partii lub stronnictwie.

  Kto wie czy ta sama bezpieka ukrainska obok niemeickiej nie probuje rozwalic tez polskiego rolnictwa, by znazlec tam rynek zybytu na ukrainski produkty rolne, obok wyspu taniej sily roboczej z ukainy w rp.

  jakies dziwne melanze chodza po polskiej scenie politycznej, nagle p.Kukiz wstepuje do PSL, panowie z pisu przed pazdziernikowymi wyborami
  lapia sie masowoo za kosy i dozynkuja przy selfach i PR-erkach, a w Katowicach przeszedl 15 sierpnia marsz resztek armii rp, za to nominacji generlaskich, admiralskich bez liku, jak by mail lada dzien nie jeden pontonowy lotniskowiec rp zatakowac Chiny lub Iran w zatoce Harmuz.

  Austarlia juz prawie w NATO, beda tam zainstalowane kolejne rakietki sredniego zasiegu i bez INF bo takich ukladow nie podpisuja Chiny, w czym i w Hong Kongu az wrze od tamtejszego majdanu ktory przechodzi w ostraa faze starc.

Sorry, the comment form is closed at this time.