Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  Greg o Wolne tematy (11 – …
  Kapsel o USA przenoszą swoją broń nukle…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Polski roczek

Posted by Marucha w dniu 2019-08-16 (Piątek)

Dawno, dawno temu, Ewa Szelburg-Zarembina napisała książkę da dzieci pod tytułem „Boży roczek”. Zawierała ona opowiadania dla dzieci na cały rok, poświęcając każdy miesiąc jakiemuś świętemu, albo świętom, albo ważnym wydarzeniom.

Opowiadania są bardzo poetyczne, zresztą jakże inaczej, skoro ich autorka pisała dla dzieci takie np. kołysanki, jak „Idzie niebo ciemną nocą” („Idzie niebo ciemną nocą, ma w fartuszku pełno gwiazd. Gwiazdy świecą i migocą, aż wyjrzały ptaszki z gniazd…”), które słyszałem jako dziecko i śpiewałem do snu moim dzieciom.

Więc na przykład w lutym można było w „Bożym roczku” przeczytać o Matce Boskiej z wilkami – jak to wilki przyświecały Matce Boskiej swoimi oczami, by nie zgubiła drogi – i tak dalej.

Skoro jest „Boży roczek”, to mógłby być również Polski roczek – bo chyba każdy miesiąc w roku można określić przymiotnikiem: polski.

Zacznijmy tedy od stycznia. Czy styczeń jest „polski”? W pierwszej kolejności – międzynarodowy, bo 6 stycznia przypada święto Trzech Króli, których pan Ryszard Petru naliczył aż sześciu. Historia o Trzech Królach, których teraz dlaczegoś nazywa się „Mędrcami” też jest bardzo poetyczna, zwłaszcza w dawniejszych tłumaczeniach, kiedy to na przykład Królowie, otrzymawszy we śnie ostrzeżenie, by nie wracali do Heroda, „inszą drogą wrócili się do krainy swojej”.

Polski akcent próbowano nadawać styczniowi za komuny, kiedy to 17 stycznia świętowano rocznicę „wyzwolenia Warszawy”, to znaczy – wkroczenia Armii Czerwonej, w której składzie była też Dywizja im. Tadeusza Kościuszki, złożona z dawnych zesłańców syberyjskich („wczoraj łach, mundur dziś”) do opustoszałych ruin Warszawy. Obchodzona jest też rocznica Powstania Styczniowego, które miało chyba najmniejsze szanse na sukces.

To już lepiej na tym tle wypada luty, bo 1 lutego 1944 roku Oddział specjalny Kedywu dokonał zamachu na generała SS Franza Kutscherę, a głaz upamiętniający to wydarzenie – że Polska nie tylko cierpiała, ale i karała – leży przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie. Z kolei 6 lutego 1989 roku rozpoczęło się telewizyjne widowisko pod tytułem „Obrady okrągłego stołu” – które miało na celu przekonanie społeczeństwa polskiego, że oto odzyskuje wolność, podczas gdy tak naprawdę przeprowadzono wtedy podział władzy NAD narodem polskim, który w ogólnych zarysach obowiązuje do dnia dzisiejszego, bo też jego gwarantem w jednej strony był wywiad wojskowy, co to reprodukuje się w kolejnych przepoczwarzeniach ubeckich dynastii, a z drugiej – Lewica Laicka, czyli dawni stalinowcy w pierwszym, albo drugim, a teraz nawet trzecim pokoleniu.

Ale luty to jeszcze nic w porównaniu z Marcem, który z tej racji pisany jest nawet dużą literą. Jak wiadomo, 8 marca 1968 roku rozpoczęły się tzw. „wydarzenia marcowe”, czyli studenckie protesty – generalnie przeciwko PZPR – której działacze wykorzystali to do dintojry między dwiema frakcjami: „Chamów” i „Żydów”. Tym razem „Chamy” się odegrały, to znaczy – odebrały „Żydom” lukratywne synekury, które tamci najwidoczniej uważali już za swoje „prawa nabyte”. Nie mogąc znieść takiego męczeństwa, „Żydy” powyjeżdżały na Zachód, gdzie podniosły klangor przeciwko „polskiemu antysemityzmowi” – bo przecież nie wypadało się chwalić, że były nierozerwalnym ogniwem stalinowskiego aparatu terroru. Po latach naprawdę uwierzyły w swoje męczeństwo i nawet nazwały marzec 1968 „małym holokaustem”, co potwierdzają polscy wysocy dygnitarze, uprzejmie zakładam, że bezmyślnie.

Marzec sąsiaduje z kwietniem, a w kwietniu – wiadomo: rocznica powstania w getcie warszawskim. Na świecie większość ludzi myśli, że to było właśnie Powstanie Warszawskie – ale co ma myśleć, kiedy z poduszczenia „Lewicy Laickiej” coraz więcej Polaków, którzy nawet nie udają Żydów, chociaż i takich jest coraz więcej – przypina sobie papierowe żonkile nawiązujące do Gwiazdy Dawida? Myślę, że to dopiero skromne początki, że już wkrótce doczekamy się opowieści, wspartych licznymi świadectwami naocznych świadków, jak to Żydów mordowali „polscy naziści”. Toteż nic dziwnego, że „Lewica Laicka” walczy z próbą ustanowienia konkurencyjnej „liturgii smoleńskiej” w rocznicę katastrofy lotniczej w roku 2010, w której zginął prezydent Lech Kaczyński i 95 innych osobistości.

Maj z kolei charakteryzuje się sąsiedztwem dwóch świąt, z których jedno, to znaczy – 1 maja – jest świętem naszych okupantów, zarówno obco, jak i polskojęzycznych, a drugie – to znaczy – rocznica konstytucji 3 maja – nawiązuje do próby ratowania państwa polskiego przed śmiercią w wieku XVIII. To sąsiedztwo jest symbolem schizofrenii, na jaką naród polski został skazany, w której się pogrąża i do której zaczyna się przyzwyczajać, jako do normy.

Pod tym względem lepszy jest czerwiec, chociaż i tutaj w beczce miodu są aż dwie łyżki dziegciu. W czerwcu obchodzimy rocznicę pierwszej od początku świata pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Polski oraz „poznańskiego czerwca” to znaczy – krwawo stłumionego w roku 1956 buntu przeciwko PZPR – i to są sprawy czyste. Ale celebruje się też rocznicę „wolnych wyborów” w roku 1989, kiedy to 4 czerwca „upadł komunizm”, a najlepszym tego dowodem był wybór na prezydenta Rzeczypospolitej generała Wojciecha Jaruzelskiego, przywódcy owych „upadłych” komunistów. Majowa schizofrenia przynosi nie tylko takie owoce, ale i jeszcze gorsze w postaci „Dnia Konfidenta”, czyli rocznicy obalenia rządu premiera Olszewskiego 4 czerwca 1992 roku, które – jak pamiętamy – nastąpiło na wniosek Kukuńka.

Z kolei 1 lica 1569 roku ustanowiono w Lublinie Unię Korony i Wielkiego Księstwa Litewskiego, czyli Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Unia Lubelska była owocem zwycięstwa nad Zakonem Krzyżackim pod Grunwaldem 15 lipca 1410 roku i potwierdzeniem mocarstwowej pozycji Rzeczypospolitej, na co dzisiaj krzywią się władze Litwy, Białorusi i Ukrainy, ponieważ nacjonalizmy w tych krajach mają zdecydowanie antypolskie oblicze. Toteż ze smutkiem obserwujemy, zwłaszcza na Litwie skutki „rozwodu Jadwigi z Jagiełłą”, przybierające niekiedy formy groteskowe. Na szczęście inne lipcowe święto 22 lipca (dawniej E. Wedel) zostało jednak zlikwidowane. Za komuny było obchodzone jako narodziny PRL, bo dzień wcześniej Stalin z renegatów i agentów NKWD utworzył „Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego”, który firmował terroryzowanie Polski przez Sowiety.

Za to w sierpniu zaznaczają się co najmniej dwie rocznice: wybuchu Powstania Warszawskiego w 1944 roku, w którym żołnierze AK wykazali się ogromnym poświęceniem i bohaterstwem, ale już nie politycy – bo ci wydali tym żołnierzom rozkaz przekraczający ich możliwości, a w dodatku obliczony na wywołanie efektu pozornego w postaci „wstrząśnięcia sumieniem świata”. Nic takiego nie wystąpiło, bo jakże inaczej, kiedy przecież wiadomo, że świat sumienia nie ma? Drugą rocznicą sierpniową jest podpisanie porozumień w Gdańsku, Szczecinie i Jastrzębiu. Z jednej strony sygnatariuszami tego porozumienia byli reprezentanci PZPR i rządu, a z drugiej – konfidenci Służby Bezpieczeństwa. Taki to los wypadł nam.

Z kolei 1 września „roku pamiętnego”, czyli 1939 na Polskę napadły Niemcy, a dni później do Polski „wkroczyła” Armia Czerwona. Jedni „napadli”, podczas gdy drudzy „wkroczyli” – ale tak czy owak i tam gdzie „napadli” i tam gdzie „wkroczyli” rozpoczęła się okupacja ze wszystkimi jej okropnościami.

Miesiącem polskim roku 1956 jest oczywiście „polski Październik”. Oddajmy tedy głos poecie: „A może sławny wspominać Październik, gdy nas skołował chytry stary piernik…” Że „skołował”, to fakt, ale terror został ukrócony, bo oczywiście o całkowitej jego eliminacji nie ma mowy nawet i dzisiaj, więc tamto „ukrócenie” to już było coś, co stwarzało namiastkę życia normalnego.

„Listopad, niebezpieczna dla Polaków pora…” – pisze poeta. Toteż 11 listopada obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, chociaż jej proklamowanie nastąpiło nie 11 listopada, tylko 7 października, kiedy to Rada Regencyjna ogłosiła tę proklamację na podstawie 13 punktu listy amerykańskich celów wojennych, przedstawionych przez prezydenta Wilsona. To przesunięcie jest efektem kultu Józefa Piłsudskiego, którego wyznawcy nie ustawali w budowaniu „legendy”, a „legenda” wiadomo: to elegancka nazwa fałszywej wersji historii. W listopadzie wybuchło też Powstanie Listopadowe, które zakończyło się katastrofą, chociaż chyba nie musiało. Ale jakże inaczej, skoro wywołali je podchorążowie, którzy nie mieli śmiałości przejąć dowodzenia nad armią, która była, tylko błagali o to generałów, którzy z Rosją ani myśleli wojować. Podobnie nieśmiały, zwłaszcza w obecności prezydenta Trumpa jest pan prezydent Andrzej Duda, który nie ośmiela się poruszyć sprawy ustawy nr 447 bez pozwolenia swego rozmówcy. Jak widzimy, takie rzecz dobrze się nie kończą.

Za to w grudniu mamy dwie rocznice; wydarzeń grudniowych z roku 1970, kiedy to PZPR zmasakrowała zbuntowanych robotników w Gdańsku, Szczecinie i innych miastach, a ta masakra posłużyła za pretekst do podmianki na stanowisku I sekretarza. Poprzedni, czyli Władysław Gomułka podpadł Sowietom za samowolne podpisanie 7 grudnia 1970 roku traktatu granicznego z Republiką Federalną Niemiec, no i został obalony przez Edwarda Gierka i Wojciecha Jaruzelskiego, który 11 lat później zgotował podobny los Edwardowi Gierkowi.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarzy 16 to “Polski roczek”

 1. Katarzyna T said

  Polecam Panu Michalkiewiczowi film jako uzupełnienie do Jego „polskiego roczku”https://www.youtube.com/watch?v=3DkEK_ZtaJM&t=369s

 2. Katarzyna T said

  cd
  Polscy Kapłani. Filmy które trzeba przeżyć. https://www.youtube.com/watch?v=3DkEK_ZtaJM&t=369s

 3. Katarzyna T said

  cd Jeszcze jeden film https://www.youtube.com/watch?v=DC6UZ5J4zHM&t=292s

 4. Birton said

  Unia z Litwą z 1569 będącą w konflikcie z Rosją była Polsce potrzebna jak umarłemu kadzidło nie wspominając o mrzonkach RP Trojga Narodów w sojuszu z dziczą ukrainną ( tak samo potrzebna jak zwycięstwo wiedeńskie głupka Sobieskiego), co próbują dzisiaj odnowić antypolscy, żydowscy, pro-banderowscy politycy z warszawki

 5. hulajdusznik said

  Birton, o co ciebie sie konkretnie rozchodzi? Bo to, że ci sie myślenie rozchodzi we wszystkie kierunki bez kontroli, to już wiem.

  Polska związała się z Litwą już w 1385 roku. W 1569 roku nastąpiło jedynie zwieńczenie tego związku.

  Dzisiejsza Litwa nie jest spadkobierczynią tamtej Litwy historycznej. To tak dla jasności na wszelki wypadek. Tamta była Litwą słowiańską. To dzisiejsza Białoruś jest sukcesorką tamtej dawnej, bratniej nam Litwy.

  Rok 1547 dał początek Rosji (carstwu). Nazwę tę Rzeczpospolita uznała oficjalnie dopiero w 1764 roku. Cały ten czas Rosjanie byli dla nas Moskalami.

  Umarłemu kadzidło? To przebłysk, czy zaćmienie? A może zwarcie w przewodach?

  Trojga narodów?! To niby „Ukraińcy” mieliby być tym trzecim?! „Ukraińcy”, to naród wymyślony. Ten naród-zlepek zaczął wyodrębniać się dopiero po I wojnie światowej. Ich język sztucznie wydzielili z gwar polskich i ruskich. Miało to miejsce w drugiej połowie XIX wieku. A pierwsze książki i słowniki w tym języku pomagali im tworzyć wówczas Polacy.

  I co ma do „sensu” acańskiej wypowiedzi zwycięstwo wiedeńskie?

 6. Jerry Roberts said

  Skopiujcie poniższy artykuł i rozprowadzajcie gdzie się da a zwłaszcza wśród zwolenników PiS.
  Ludzie są często zabiegani i nie pamiętają tego co się wczoraj wydarzył bo ich zasypują jakimiś wydarzeniem dziś i PR sukcesu, który jest – po głębszej analizie – klęską.
  Ludzie w czasie wyborów kierują się emocjami i na nich trzeba się opierać przypominając fakty i nakłaniać aby głosowali za polskimi ugrupowaniami.
  Przed wyborami na jesieni obowiązkowo należy wręcz zasypać tym artykułem katolików i innych chrześcijan przypominając im aby stali przy PRAWDZIE i dokonywali wyborów zgodnie z naukami Chrystusa – aby wybierali prawych Polskich Patriotów.
  /———————————————————————–/
  Was Polaków nie będzie… porozmawiajmy o faktach

  Kto tak powiedział i dlaczego – dojdziemy do tego krok po kroku.
  Na wstępie cytaty z Ewagelii.
  „Każdy, kto popełnia zło, nienawidzi światłości i nie lgnie do niej, aby jego czyny nie stały się jawne” (Św.Jan 3,20)
  Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Zaprawdę powiadam wam – nie znam was, którzy dopuszczaliście się nieprawości. Bo nie każdy, kto mi mówi “Panie, Panie” – wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Lecz tylko ten, kto czyni wolę Ojca mego, Który Jest w Niebie. (Mat 25,41) … poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli (J 8,31-32) oraz niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie a co nadto od Złego pochodzi (Mat 17, 37).
  Przypominajcie sobie te cytaty w każdemu momencie czytania tego artykułu.

  Jakie jest PO to już każdy wie – to Antypolacy z dawnych magdalenkowych partii UW, UD, KLD. Oni zniszczyli całkowicie zakłady przemysłowe w Polsce wyprzedając je często w tempie jeden zakład dziennie i zadłużyli Polaków na dziesiątki lat. PiS to tylko inny odłam partii zwanej POPiS – głosującej identycznie z PO w Sejmie przeciw interesom Narodu Polskiego (np. pensje dla żydów którzy przeżyli Holokaust lub 100 mln złotych na cmentarz żydowski, etc.). Ilu żydów w Polsce i poza nią otrzymuje te pensje? Czy Polacy, którzy przeżyli okupację nie są warci aby dostać też takie pensje? PO obniżył zasiłek pogrzebowy z 6395 do 4000 Złotych, a PiS to zatwierdził nie podwyższając go nawet o grosz. Dlaczego POPiS-owcy działają na zasadzie – wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych i dbają tylko o dobre pensje dla swojaków oraz wszelkie synekury. Przeznaczyli 150 mln na teatr żydowski, które uratowałoby życie niejednego polskiego dziecka.
  Dlaczego żydzi w Polsce nie płacą podatku od nieruchomości (ujawnił to śp.Albin Siwak), a Polacy płacą? Dlaczego nikogo z poprzednich rządów PiS nie rozliczył a zwłaszcza ludzi z WSI i nie dokonał bilansu otwarcia państwa?

  W Polsce jest wielu naiwnych i nie widzą, że PiS ich oszukuje lub przemilcza Prawdę stawiając ich przed faktami dokonanymi. Towarzyszy temu Radio Maryja. Nie ma tam żadnych poważnych dyskusji na temat zagrożeń i zła w Polsce poza zagrożeniami ze strony LGBT. Klasyczny sojusz ołtarza z tronem czyli hierarchii kościelnej z rządzącymi. Czyżby wielu z nich było tej samej nacji?

  Napoleon powiedział: Są tylko dwie rzeczy, które jednoczą ludzi: strach i interes. Które więc z tych dwóch?
  Dlaczego cisza w mediach o tym, że premier Morawiecki kupił we Wrocławiu od jednego z generałów zakonu 15 hektarów ziemi we wrocławskim Oporowie za 700.000 złotych a ta ziemia jest warta 70 mln ziemi czyli kupił ją za 1% jej wartości? Kto sprzedaje coś za 1% wartości? Szantaż czy życie ponad stan i konieczność spłacenia długów? Dlaczego cisza o tym, że ojciec Rydzyk ma kopalnię czy że jest współwłaścicielem sieci sklepów Żabka. Prezydent hrabia Jan Zbigniew Potocki ujawnił te fakty.
  Dlaczego zwolennicy PiS chowają głowę w piasek aby nie zobaczyć Prawdy i nie zagłosują na Polaków z 1Polska czy z Konfederacji.
  Niech każdy zada sobie pytanie – co czyni kochający ojciec dbający o swoją rodzinę? Czy troszczy się o nią czy też zezwala aby ją truć i wpędzać w choroby?
  Dlaczego więc prezydent Duda jako dowódca sił zbrojnych zezwala aby jakieś samoloty rozpylały różne trucizny i metale ciężkie nad całą Polską nad głowami Polaków? Dlaczego on przeprasza na kolanach zbrodniarzy stalinowskich żydowskiego pochodzenia za wypędzenie ich z Polski i oskarża o to Polaków a nie komunistów z PZPR? Każdy chyba widział zdjęcia klęczącego prezydenta Dudę przed tablicą na Dworcu Gdańskim w Warszawie upamietniający wyjazd zbrodniarzy stalinowskich z Polski. Nic tam nie jest wspomniane, że wyjeżdżali na Zachód z radością z biednej i umęczonej przez swój terror Polski unikając odpowiedzialności karnej i wywożąc wszystko co udało się im zagrabić.

  Dlaczego prezydent Duda wywiózł na Ukrainę zarządzaną faktycznie przez żyda Kołomojskiego i żydowską sektę Chabad-Lubawicz 1 mld euro nie pytając o to Naród Polski i zabierając każdemu statystycznemu Polakowi ponad 110 złotych.

  Dlaczego PiS zapowiedział, że w Polsce będzie zwalczany antysemityzm?! Dlaczego nie zapowiedziano zwalczania Antypolonizmu i zezwala się na jego istnienie czyli wspiera się go? Dlaczego nie karze się ludzi obrażających uczucia religijne chrześcijan? Dlaczego nie zwalcza się ideologii nienawiści takich jak talmudyzm i islam oraz nie wprowadza się zakazu stylu życia propagowanych w księgach nienawiści jak Talmud i Koran? Dlaczego PiS sprowadził do Polski kilkanaście tysięcy muzułmanów, gdzie Koran mówi zabij niewiernego i żaden prawdziwy muzułmanin tego nie kwestionuje? Oni popełnili już kilka bestialskich morderstw w Polsce. Dlaczego cisza o tym, że Polska przyjmuje najwięcej emigrantów w UE? Przecież jest to świadome wynarodawianie Polski! Czy chodzi o ciche wynarodowienie Polski? Najwyraźniej rządzącym chodzi o bycie przy korycie a nie o dobrobyt Narodu Polskiego.

  Prezydent Duda ułaskawił pana Kamińskiego szefa służb przy nieprawomocnym wyroku sądu łamiąc prawo i cisza.
  Dlaczego prezydent Duda podpisał – aby firmy farmaceutyczne miały zyski i zmniejszać populację Polaków – obowiązek szczepień i to bez przetestowania ich nieszkodliwości dla noworodków i dzieci oraz bez zakazu stosowania ich poniżej 6 miesiąca życia. Te szczepionki nie sprawdzone pod względem toksykologicznym testuje się na polskich dzieciach. Zawierają one takie zabójcze substancje jak tiomersal, formaldehyd, aluminium czy rtęć oraz komórki abortowanych dzieci. Duda złamał akt.39 konstytucji RP który mówi – „Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody”. Na internecie amerykański dr Daniel Neides – alopata ze łzami w oczach przeprasza rodziców, że zapisywał takie szczepionki ich dzieciom. On sam zażył jedną z reklamowanych szczepionek i bardzo ciężko przeżył ten eksperyment. Później okazało się, że szczepionka zawierała formaldehyd.

  Prognozy demograficzne dla Polski są wręcz zatrważające. Nie ma młodych Polek rodzących Polaków. Naród umiera i za 50 lat populacja Polaków w Polsce spadnie do kilkunastu milionów z tendencja malejącą, a w zamian sprowadza się do Polski żydów z Izraela dając im polskie paszporty i obywatelstwo oraz mieszkania, a oni głosują przeciw interesom Narodu Polskiego. Ponadto wydaje się te paszporty dzieciom zbrodniarzy stalinowskich jak synom zbrodniarza stalinowskiego o nazwisku Oskar Szyja Karliner zmarłemu w Izraelu byłemu szefowi prokuratury wojskowej, wiceprezesowi Najwyższego Sądu Wojskowego odpowiedzialnemu za mordy sądowe – dlaczego? Zostawił on po sobie dwóch synów którym Lech Kaczyński osobiscie wręczył polskie paszporty. Czy znów przyjadą aby wprowadzić swoje zbrodnicze rządy? Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

  Dlaczego Lech Kaczyński będąc w Izraelu obiecał publicznie z mównicy, że polityka rządów w Polsce względem Izraela nie zmieni się bez względu na to kto będzie sprawował władzę. Czyli że oni będą zawsze u władzy i będą wykonywać polecenia płynące z Izraela. PiS nawet chce aby wpisać do konstytucji, że Polska zawsze będzie pod rządami terrorystycznej lewackiej UE. Dlaczego Kaczyńscy odrestaurowali żydowską organizację B’nai Brith którą zlikwidował prezydent Mościcki jako wrogą Polsce i Polakom oraz zabronił aby w przyszłości ją odnawiać. Dlaczego wyprzedano wodociągi żydowskim firmom takim jak Tahal aby ustalały cenę za wodę będącą własnością Narodu Polskiego? Jarosław Kaczyński opowiada publicznie bzdury o tym, że „państwo Izrael jest przyczółkiem naszej kultury w tamtym świecie” a wiadomo, że talmudyzm jest całkowicie wrogi cywilizacji chrześcijańskiej. Czyżby Jarosław Kaczyński nie był z kultury chrześcijańskiej?

  Dlaczego napaść przez żyda z Izraela na ambasadora RP Magierowskiego – filosemitę – w Izraelu jest podawana przez media głównego ścieku jako napaść na ambasadora przez jakiegoś mężczyznę a ani słowa że był nim znany izraelski architekt Arik Lederman, który opluł tego filosemitę załatwiającego w imieniu RP sprawy dla żydów? Czy to strach przez oskarżeniem o antysemityzm? Dlaczego wstrzymano ekshumację w Jedwabnem, gdy zaczęły się pojawiać dowody, że to hitlerowcy wymordowali i spalili tam żydów w stodole? Czy nie po to aby móc bezpodstawnie i bezkarnie oskarżać Polaków na arenie międzynarodowej o ten mord? Nic też nie mówi się głośno o zbrodni w Koniuchach w dniu 29.01.1944 roku, gdzie mordercami bezbronnej polskiej ludności byli żydzi – bo to oczywiście antysemityzm. Na podstawie m.in. relacji żydowskich uczestników ataku na wieś (np. żydów Izaaka Chaima i Chaima Lazara) podano informacje o zamordowaniu wszystkich 300 mieszkańców.

  Niech każdy zada sobie pytanie – dlaczego za plecami Narodu Polskiego żydzi z Polski z żydami z USA i Izraela knują jak obrabować Polaków na ponad 300 mld dolarów czy każdego statystycznego Polaka na kwotę ponad 31.000 złotych i żadne rządowe medium nie informuje o tym. Dlaczego PiS zgadza się na pełne podporządkowanie firm ochroniarskich „chroniących” obiekty wojskowe pod IDF (Siły Obronne Izraela) oraz Mossadowi? Tą informacją ujawnił emerytowany pułkownik WP Dionizy Sołobodowski w liście otwartym do ministra MON Błaszczaka. Czy to oznacza, że PiS służy Narodowi Polskiemu czy im?

  Dlaczego środowiska żydów w Polsce siedzą cicho i nie ostrzegają Polaków przed tym że ich pobratymcy planują okraść Naród Polski na te 300 mld dolarów? Jaka jest ich lojalność względem Polaków i Polski? Jaka jest lojalność środowiska Gazety Wyborcze (Michnik brat stalinowskiego mordercy Polaków) i Żydowskiego Instytutu Historycznego (dr.Alina Cała, prof.Paweł Śpiewak).
  Dlaczego marszałek Sejmu Kuchciński zabronił dyskusji w Sejmie o ustawie 447 Just podjętej przez Kongres USA? Ustawa Anty447 została wyrzucona z porządku obrad! Dlaczego nie pozwolił na zgłoszenie wniosku formalnego przez posła Winnickiego w tej sprawie. Komu PiS i on służą – czy Narodowi Polskiemu czy komuś innemu? To jest akt zdrady! Czemu PiS zobowiązał się do przestrzegania ustawy 672 o zwalczaniu antysemityzmu tj. każdego i wszystkiego co się żydowskim środowiskom nie podoba? Po dymisji Kuchcińskiego z powodu afery podkarpackiej i nadużywania lotów samolotami Kaczyński wyznaczył Kuchcińskiego na numer jeden na jednej z list PiS. Według Kukiza jakby nie dostał tej” jedynki” to dostałby synekurę z jednej ze spółek Skarbu Państwa. Co za bagno!

  Niech każdy zada sobie pytanie – dlaczego PiS nie wprowadza w życie ustawy zaproponowanej przez pana St. Michalkiewicza w sprawie roszczeń żydowskich organizacji Przem. Holokaustu (zablokowaniu próby rabunku Narodu Polskiego). Ta ustawa gwarantuje, że Polska nie płaciłaby tych bezprawnych roszczeń i ujawniłaby wszystkich zdrajców z rządu, którzy chcieliby obrabować Naród Polski.
  Oto treść „ustawy Michalkiewicza” w sprawie roszczeń żydowskich organizacji Przem. Holokaustu

  1.Zobowiązuje Radę Ministrów do stanowczej deklaracji, że Polska nie zadośćuczyni żadnym roszczeniom żydowskim odnoszącym się do własności bezdziedzicznej.
  2.Kto wbrew postanowieniu ustawy podejmie starania o realizację roszczeń żydowskich, podlega karze z Art. 129 kk, stanowiącym o zdradzie dyplomatycznej, i podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
  3.Ustawa wchodzi w życie z dniem jej ogłoszenia.
  Natomiast jak PiS chciał to w ciągu jednej nocy – a dokładnie w ciągu 9 godzin – zablokował ustawę o IPN zgodnie z żądaniami Izraela i Żydów z Przedsiębiorstwa Holokaust, a w/w ustawy red.Michalkiewicza nie chce zatwierdzić.

  Dlaczego w rządowych mediach zakazuje się mówienia Prawdy o podłości żydów, o policji żydowskiej, o judenratach, o mordowaniu przez żydów w czasie IIWS żydów i Polaków, o tym, że nawet lokalizację muzeum Polaków ratujących żydów żydzi wymusili w jakieś Myszkowej z dala od Warszawy aby obcojęzyczni turyści nie dowiedzieli się o bohaterstwie Polaków, gdyż ta prawda się żydom nie podoba i nazywają to nienawiścią i antysemityzmem tj informacją sprzeczną z ich interesem narodowym? Natomiast w muzeum Polin uprawia się faszystowską syjonistyczną antypolską propagandę i to jest tolerowane przez PiS. Tam znajduje się napis: „Królestwo Polskie jest to: Raj dla Żydów, Piekło dla chłopów, Czyściec dla mieszczan…”

  Dlaczego cisza o tym, że „Jedną z najważniejszą decyzji Piotra Glińskiego na stanowisku ministra kultury było „odkupienie” od Fundacji Czartoryskich kolekcji dzieł sztuki …ojciec wraz z członkiem fundacji Maciejem Radziwiłłem, bratem ówczesnego ministra zdrowia oraz Piotrem Glińskim postanowili ogołocić budżet państwa z blisko pół miliarda złotych i podzielić się pieniędzmi”. Ujawniła to Tamara Czartoryska. Dlaczego PiS toleruje, że Piotr Gliński jest współpracownikiem fundacji Batorego od samego początku jej powstania. Jest to fundacja wroga Narodowi Polskiemu pod zarządem żyda aferzysty Sorosa, wyrzucanego z wielu państw za wrogą działalność skierowaną przeciw nim. Dlaczego PiS wyrzucił ze swojej partii senatora Waldemara Bonkowskiego za szerzenie prawdy, gdyż chroniąc Polaków przed żydowskimi oszczercami pokazał film o tym jak policja żydowska biła pałkami żydów w gettcie w czasie IIWS. Oskarżono go o antysemityzm.

  PiS zdradził Polaków głosując w PE za obcięciem dotacji dla polskich rolników. Głosowało za tym 19 posłów PiS. Z 22 mld euro obcięto polskim rolnikom 10 mld euro. PiS zaciekle stosuje sankcje przeciw Rosji, które są faktycznie sankcjami przeciw Polakom i polskiej wsi niszczącej jej egzystencję. Zachód natomiast robi dobre interesy z Rosją. Dlaczego rolnikowi płaci się 1.15 zł za litr mleka a litr wody w sklepie kosztuje 2 złote. Liczba trzody chlewnej w PRL-u była ok. 21 mln sztuk. Jak PiS objął władzę po PO było już 7 mln a dziś już około 3 mln. Chorą trzodę, która powinna być utylizowana sprowadza się z zachodu faszerując je metronidazolem i robi z niej żywność dla Polaków. Talmudystom będącym u władzy chodzi o to aby Polacy nie mieli NIC własnego, aby nas ograbić ze wszystkiego co mamy i wytruć do liczby wystarczających im niewolników ok.15 mln. Rośliny spryskuje się zabójczym glifosatem. Dlaczego nie ma dofinansowania dla Ursusa a dofinansowuje się obcych? Czy nie dlatego aby zniszczyć wszystko co polskie? Dlaczego premier Mazowiecki sprzedał część Ursusa na 20 mln złotych.

  Dlaczego premier Morawiecki mówi, że ma pozytywne zdanie o kanclerz Merkel gdy ta wygłasza poglądy typu iż „państwa narodowe powinny być obecnie gotowe do oddania suwerenności”.
  Przed wyborami premier Morawiecki obiecywał różne rzeczy które są marchewką dla wyborców np. że nie ma żadnej mowy o zwrocie własności bez spadkowej żydom. Te jego słowa to kamuflarz do osiągnięcia celu aby PiS wygrał co też się stało. Pani Szydło mówi z polecenia talmudystów-syjonistów, że głównymi ofiarami IIWS to byli żydzi – a nawet słowa nie piśnie o 11 milionach Polaków którzy zginęli – i debile w to wierzą dając tej kobiecie pół miliona głosów w wyborach do PE.
  Ludzie nie chcą pamietać co ów pan mówił w restauracji Sowa i jego słowa zostały nagrane przez tamtejszych kelnerów którzy za ujawnienie tej i innych prawd zostali skazani wyrokiem sądu od 10 miesięcy do 2 lat więzienia (dla p.Marka Falenty) i kary od 40.000 złotych wzwyż. Co to za sąd, który skazuje za ujawnianie prawdy – jakiś talmudyczny? Pisarz Albert Camus powiedział, że zawsze nadchodzi godzina w historii, kiedy ten, co ośmiela się powiedzieć, że dwa i dwa to cztery, jest karany śmiercią. Kiedyś jego książki to była lektura obowiązkowa w szkole średniej zalecana przez prawych nauczycieli.

  Michał Bilewicz były redaktor pisma Jidełe a później Słowa Żydowskiego powiedział, że w Polsce to my jesteśmy gospodarzami a wiceminister Magdalena Gawin powiedziała, iż “delegalizacja ONR w jakiejś perspektywie czasowej jest absolutnie niezbędna, potrzebna”.
  “Times of Israel” w 2017 roku napisał o Morawieckim: Polska uczyniła premierem byłego bankiera o żydowskich korzeniach. Jego dzieci uczyły się w prywatnym żydowskim zespole szkół Lauder-Morasha. Potwierdził to sam Szewach Weiss. Premier Morawiecki w restauracji Sowa powiedział – stosując się do nauk Talmudu – że ludziom należy wszystko obiecywać a później te obiecanki stopniowo wygaszać! Co będzie jeśli jak PiS wygra to jego politycy powiedzą – tak obiecaliśmy ale teraz MUSIMY wypłacić żydom te 300 mld dolarów czyli pozwolić na obrabowanie statystycznego Polaka na kwotę ponad 31.000 złotych? Mateuszek Morawiecki ogłosił ” Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”. My Polacy to dawno widzimy, gdyż POPiS spełnia wszelkie zachcianki tego kogoś.

  Dlaczego PiS zezwolił ustawą 1066 na dysponowanie całą bronią którą Naród Polski wyprodukował i kupił dla Polskiej Armii obcym wojskom będącym na terenie Polski i nadającą im uprawnienia Sił Zbrojnych RP? Czy chodzi o to aby Polacy nie mieli się czym bronić i aby oni mogli tłumić niezadowolenie Polaków?
  Dlaczego na terenie Polski jest 40.000 funkcjonariuszy Mossadu co ujawnił w Sejmie dr.Nabil Al Malazi Przewodniczący Klubu Syryjskiego i nikt temu nie zaprzeczył? PiS na to istnienie zezwala.

  Dlaczego polityka PiS wyrzuca działalność polskich firm poza granice Polski likwidując w ten sposób ich działalność w Polsce? Te firmy przenoszą się aby nie płacić horendalnych podatków jakie są na nie nakładane w czasie gdy np. wielkie sklepy obcych firm tych podatków nie płacą. Firmy polskie przestają płacić podatki w Polsce i rząd w Polsce zmuszony jest na zaciągania większych pożyczek w żydowskich bankach i nakładania większych podatków na Polaków aby nakarmić pasożytów na urzędniczych stołkach z partii POPiS. To i brak produkcji w Polsce powoduje, że rośnie zadłużenie Polski co prowadzi do tego, że zostanie ona pewnego dnia przejęta za długi i Państwo Polskie zostanie zlikwidowane. Zaiste największą podłością jest się zadłużać na poczet przyszłych pokoleń czyniąc z nich niewolników. Dlaczego PiS zamierza wprowadzić zabójczą technologię 5G która będzie zabijać Polaków? Czy chodzi o to aby szybko doprowadzić liczbę Polaków w Polsce do 15 mln jak życzy sobie masoneria z Klubu Rzymskiego i zrobić w niej miejsce dla obcych. Dlaczego PiS zezwala na demoralizację dzieci i młodzieży poprzez wprowadzanie polityki gender do przedszkoli i szkół łamiąc polskie prawo!?

  Dlaczego toleruje się przestępczą ustawę dla ZUS zezwalającą na naliczanie Polakom – dobrym fachowcom – emerytury według najniżej krajowej mimo, że posiadają świadectwa pracy z widniejącymi na nich wysokimi zarobkami. To jest grabież! ZUS w przeszłości pobierał już raz składki od tych składek na emerytury. Teraz żądądają udowadniania jakie były składki mimo, że wiele zakładów zlikwidowano a dokumentacją zniszczono. Ponadto PiS nakazuje płacić Polakom podatek od otrzymywanych emerytur, gdzie w przeszłości już raz pobrano podatek a nagradza wysokimi emeryturami morderców Polaków – jak morderca ks.Popiełuszki Grzegorz Pietrzak vel Piotrowski, różnych zdrajców, morderców Polaków ze stalinowskiego aparatu sądowniczego i złodziei a w szczególności gdy są żydami oraz tych co prywatyzowali polskie zakłady niszcząc je do gołej ziemi i wypędzając miliony Polaków za chlebem co jest nie przedawniającą się zbrodnią przeciw Narodowi Polskiemu jak zbrodnie hitlerowskie czy komunistyczne. Pomyśleć, że te śmiecie mają wysokie emerytury w Polsce i ich pomiot żyje w dostatku. Dlaczego nie podaje się oficjalnie, że w Magdalence uzgodniono, że MSZ bedzie należał do żydokomuny. Ujawnił to dyplomata Krzysztof Baliński wskazując, że Geremek wprowadził tam ludzi z żydokomuny z czasów Bieruta i Bermana, ich potomków. Lech Kaczyńki mianował na stanowisko ministra MSZ Stefana Mellera syna stalinowca, Ryszarda Schnepfa i Radosława Sikorskiego. W MSZ pracuje również Maja Lavel córka Izaaka Medresa członka KPP i funkcjonariusza IW mordującej Polskich Patriotów. Ponadto pracuje tam cała rodzina Bieruta. POPiS to całkowicie akceptuje. Najwidoczniej Polska ciągle pod okupacją. Edward Mosberg – żyd ocalały z Holocaustu – dobitnie odniósł się słów szefa izraelskiego MSZ Israela Katza, z połowy lutego. Minister oskarżył Polaków o „wrodzony antysemityzm”. „Wstyd i hańba! On powinien przyjść na kolanach i przeprosić naród polski” – oświadczył. PiS w tej sprawie NIC nie zrobił.

  Dlaczego rząd PiS zezwala na szkalowanie Narodu Polskiego w różnych pismach poza Polską zamiast wzywać ambasadorów tych państw na dywanik i żądać przeprosin i zadośćuczynienia lub zorganizować grupę prawników wytaczających procesy i żądających milionowych odszkodowań za kłamstwa historyczne. Takie samo szkalowanie dzieje się w angielskojęzycznej Wikipedii, gdzie tacy żydowscy zbrodniarze jak Chaim Rumkowski widnieją jako Polacy.

  Dlaczego listy volksdojczów w Polsce są utajnione i nie wolno ich nikomu wydawać nawet do wglądu. Znajdują się one np. w muzeum w Sandomierzu. Ujawnił to red. Gadowski. Prawdopodobnie na tych listach jest wielu zaciekłych wrogów Narodu Polskiego zasiadających na stanowiskach decyzyjnych w Polsce być może i żydów, którzy współpracowali z hitlerowcami w czasie IIWS. W dystrykcie warszawskim samych tyko żydowskich współpracowników hitlerowskich było 70000. Te dane liczbowe są z archiwum, ale podawała je również pismo Stolica nr 5/791 z dnia 3 II 1963 roku. Dlaczego nie ujawnia się liczby i nazwiska żydowskich kapo w obozach koncentracyjnych na terenie Polski? Dlaczego nie mówi się, że zasady talmudyczne zezwalają na to aby nie dotrzymywać składanych przysiąg? Jak tacy ludzie mogą je składać zajmując potem stanowiska decyzyjne w Polsce? Dlaczego nie mówi się głośno o zbrodniczym żydowskim prawie Kidusz HaChaim według którego żyd ma prawo zabić każdego – przyjaciela, członków najbliższej rodziny wraz z ojcem i matką – aby ratować swoje życie. Jest to zbrodnicze prawo stojące w całkowitej sprzeczności z cywilizacją łacińską i chrześcijaństwem.

  Dlaczego pod rządami POPiS-u muzeum w Auschwitz stało się eksterytorialnym obszarem gdzie rządzą Żydzi i bez ich zgody nie wolno zmienić dyrektora muzeum Cywińskiego, który zamknął sale upamiętniające ruch oporu w tym obozie i salę rotmistrza Pileckiego oraz zabrania wejścia na teren obozu Polakom z biało-czerwonymi flagami na drzewcach. Żydzi z rotmistrza Pileckiego też chcieli zrobić żyda. Nawet obiecali nakręcić film w Hollywood. Jak się nie dało to Pilecki będzie przez nich wdeptany w ziemię. Natomiast swoje zbrodnie ukrywają. W angielskojęzycznej Wikipedii z Chaima Rumkowskiego odpowiedzialnego za kierowanie gettem w Łodzi i wysyłanie rodaków do obozów koncentracyjnych żydzi zrobili Polaka. Tam pod zdjęciem jest napis: Nationality Polish. PiS nic nie zrobił aby to plucie na Polaków ukarać.
  To się dzieje na naszych oczach. Polska nie może jednostronnie zmienić dyrektora tego muzeum. Jest Międzynarodowa Rada Muzeum. Polska nie ma w tej sprawie decydującego głosu. Ujawniła to prof.Pawłowicz. W tzw. Międzynarodowej Radzie Oświęcimskiej większość stanowią Żydzi i osoby z nimi powiązane.

  Dlaczego PiS stosuje cenzurę prewencyjną i zabrania na komisjach zadawania pytań posłom Sejmu odnoście spraw dotyczących zdrowia i życia Polaków np. posłowi Majce. Na te pytania nie udziela się odpowiedzi i po chamsku je ignoruje prąc do wprowadzenia technologii 5G zabójczej dla istanienia Narodu Polskiego. Łamane są procedury aby drugie czytanie ustawy odbywało się minimum po 7 dniach od czasu przekazania posłom sprawozdania z pierwszego czytania. PiS całkowicie łamie te zasady.

  Sprawa 500+ na dzieci. Newsweek poinformował, że Morawiecki w Bydgoszczy powiedział, iż na ten cel rząd PiS wziął 20 mld kredytu z lichwiarskich banków. Czy wiecie, że ta kwota nie jest wypłacana wyłącznie Polakom jak wcześniej media głównego nurtu sugerowały oszukując Polaków. Te pieniądze są również wypłacane każdemu obcokrajowcowi. Aby te pieniądze wypłacić to 14 mln pracujących Polaków trzeba zabrać po minimum 200 zł, a więc ile dostajecie – kochani rodacy – te 500 zł czy też nie? Ile trzeba będzie oddać?

  Ponadto J.Kaczyński dał 500+ na krowę, 100 zł na świnię – czy nasze dzieci są warte tyle co bydło pyta hr.Potocki z IIRP?
  Dlaczego PiS ustalił Polakom najniższą kwotę dochodu wolną od podatku około 3090 złotych (afrykańskie państwa Zambia i Tanzania mają ją około 500 i 900 zł odpowiednio wyższą) a posłowie w Sejmie powyżej 30.000 złotych. Jaka to równość wobec prawa? Przykre, ale w Polsce prawo chroni interesy sprawujących władzę o talmudycznej moralności, a nie ludzi uczciwie dla Polski pracujących.

  Polska to najwidoczniej bogaty kraj z pracowitymi ludźmi więc jest co i kogo okradać, gdyż posiada 465 posłów tj jest więcej niż USA mające 9 krotnie więcej ludności.
  Dlaczego przestępcy z POPiS nie przestrzegają ustaleń dokumentu kopenhaskiego podpisanego przez rząd w Polsce o zasadach/przebiegach wszelkich wyborów w Europie? W art. 6 państwa uczestniczące oświadczają, że podstawą prawowitości władzy jest „wola narodu, swobodnie i uczciwie wyrażana poprzez okresowe i prawdziwe wybory”. Dalej deklarują, że będą szanować prawo obywateli do „uczestniczenia w rządzeniu swoim krajem, bezpośrednio lub za pośrednictwem przedstawicieli swobodnie przez nich wybranych w uczciwym procesie wyborczym”. W dalszej treści dokumentu państwa uczestniczące zobowiązują się, że: Zagwarantują powszechne i równe prawo głosowania dla wszystkich dorosłych obywateli oraz że będą szanować prawo obywateli do ubiegania się, bez dyskryminacji, indywidualnie lub jako przedstawiciele partii, lub organizacji politycznych, o urząd polityczny lub publiczny. Polska ordynacja wyborcza do Sejmu nie spełnia tych warunków. Nie ulega wątpliwości, że członkowie partii, stanowiący 0,3 proc. wszystkich wyborców, mają znacznie większe szanse na ubieganie się o urząd polityczny lub publiczny, niż pozostałe 99,7 proc. wyborców. Oznacza to uprzywilejowanie zdecydowanej mniejszości, a jednocześnie dyskryminację ogromnej większości. POPiS z całą świadomością utrzymuje ten stan rzeczy!

  Popatrzcie na ostatnie wybory do PE i na sondaże exit poll. Oni pytali ludzi wychodzących z lokali wyborczych na kogo głosowali. Te wyniki podano do publicznej wiadomości. Wyniki były dobrze przewidziane w stosunku do wszystkich tylko nie dla środowisk patriotycznych zjednoczonych w Konfederacji które różniły się o blisko 30% od przewidywanych – zebranych w sondażach? Skąd taka rozbieżność? Czy nie wygląda na to, że rządzący wystraszyli się zjednoczenia Polaków w walce o swoją ojczyznę i bezczelnie sfałszowali wyniki wyborów? Platon powiedział: Jeżeli państwo jest zbudowane na występku i rządzone przez ludzi, depczących sprawiedliwość, nie ma dlań ocalenia.

  Popatrzcie kogo wrogowie Polski wprowadzili do PE nagradzając ich za antypolskie działania. Nadal uważacie, że wybory były uczciwe pytamy?
  -Jerzy Buzek, którego rząd zlikwidował 1311 zakładów strategicznych pracy w tempie jeden zakład każdego dnia,
  -Włodzimierz Cimoszewicz, członek PZPR, którego ojciec jest współodpowiedzialny za mordowanie polskich patriotów, a rząd Cimoszewicza zlikwidował 992 zakłady likwidując je w tempie 2 zakłady dziennie,
  -Danuta Heubner członek PZPR, która spełnia prawie wszystkie żądania Niemiec wobec Polski jeszcze od czasów zanim wepchnięto Polskę do eurokołchozu,
  -Aleksander Kwaśniewski – jeden z tych co utworzyli niewolniczą konstytucję dla Polaków, gdzie rząd w Polsce zamiast w banku polskim musi pożyczać pieniądze na wysoki procent w bankach których właścicielami są żydowscy i inni lichwiarze.
  -Leszek Miller – członek PZPR człowiek Moskwy, który przejechał staruszkę na pasach, wyprowadził się z leśniczówki wraz z częścią jej wyposażeniem, a jego rząd zlikwidował 548 zakładów strategicznych w tempie 18 zakładów co miesiąc.
  -Radosław Sikorski – wypromowany przez Kaczyńskich wróg patriotycznej Polonii – Antypolak zwalczajacy USOPAL i jej prezesa śp.Jana Kobylańskiego
  -Marek Belka – członek PZPR; jego rząd z 2004 sprzedał 477 zakładów pracy sprzedając je w tempie prawie 1 zakład co miesiąc
  Ci w/w ludzie za zbrodnię przeciw Narodowi Polskiemu, która nigdy się nie przedawnia – służenia obcym, nielojalności interesom Polski i przestępczą prywatyzację – według jedynej legalnej konstytucji IIRP zasługują na karę śmierci.

  Pamiętacie co mówił Jan Paweł II do Nas Polaków.
  „Strzeżcie tych wartości i tego dziedzictwa, które stanowią o waszej tożsamości.
  proszę was, abyście całe to duchowe dziedzictwo, któremu na imię Polska, raz jeszcze przyjęli z wiarą, nadzieją i miłością
  – taką, jaką zaszczepia w nas Chrystus na chrzcie świętym, abyście nigdy nie zwątpili i nie znużyli się, i nie zniechęcili, abyście nie podcinali sami tych korzeni, z których wyrastamy.
  Proszę was:
  – abyście mieli ufność nawet wbrew każdej waszej słabości, abyście szukali zawsze duchowej mocy u tego, u którego tyle pokoleń ojców naszych i matek ją znajdowało, abyście od niego nigdy nie odstąpili, abyście nigdy nie utracili tej wolności ducha, do której on wyzwala człowieka, abyście nigdy nie wzgardzili tą miłością, która jest największa, która się wyraziła przez krzyż, a bez której życie ludzkie nie ma ani korzenia, ani sensu. Proszę was o to…”
  Jak do tych słów odnoszą się działania wielu przebierańców ze stanowisk decyzyjnych i często dla poklasku klęczących w kościołach aby oszukać Polaków, gdyż ich działania stoją w całkowitej sprzeczności ze zwykłą uczciwością działając przeciwko dobru Narodu Polskiego. Iluż łotrów osłania się togą wielkości i szacunku – to słowa kardynała Wyszyńskiego.
  Teraz za rządów PiS żydzi tak się rozzuchwalili, że zaczynają już urządzać koncerty muzyki żydowskiej zamiast w synagogach to w kościołach katolickich a protestujących wiernych policja wyprowadza w kajdanach jak to miało miejsce w Białymstoku. PiS też nie chce wycofać się z konwencji Stambulskiej i zatwierdzić Karty Polskiej Rodziny dając zielone światło dla demoralizacji dzieci i młodzieży przez środowiska LGBT, finansuje ich działania oraz festiwal Owsiaka i zezwala na antypolonizm. Środowiska LGBT profanują godło RP i symbole religijne i nic władza nie robi. W Biblii jest napisane „Tymczasem wy dopuszczacie się niesprawiedliwości i szkody wyrządzacie, i to właśnie braciom. Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.” Widać, że w Polsce jest talmudyczna władza sądownicza, gdyż gdyby byli Polacy to za tą profanację godła siedzieli by natychmiast w kryminale.

  Minister Czaputowicz z PiS w Le Figaro w wywiadzie powiedział wręcz, że Polska nie będzie zabiegała o wartości chrześcijańskie w UE, a prof. Gliński od samego początku jest współpracownikiem antypolskiej organizacji Fundacji Batorego żydowskiego aferzysty Sorosa. Inni antypolacy jak konsul Gołubiewski czy red.Sakiewicz ze swoimi ludźmi z klubami „Gazety Polskiej” w USA wspierali działania tamtejszych sił antypolskich aby usunąć pomnik katyński w New Jersey. Ponadto PiS toleruje nadal ustawę o kupnie ziemi – pozwala na wykup ziemi wszelkim związkom wyznaniowym i kościołom. Wobec tego ziemię polską będą wykupować nie tylko żydzi ale i muzułmanie za pieniądze z Arabii Saudyjskiej, a to spowoduje szereg tragicznych konfliktów. Dlaczego NATYCHMIAST nie przegłosują poprawkę do tej ustawy, że poza rolnikami wyłącznie kościół katolicki ma prawo kupowania ziemi i jej uprawiania, którą może odsprzedać wyłącznie polskiemu rolnikowi.
  Jesli tego nie zrobią – a mają podane teraz na tacy co jest złe – to tylko będzie oznaczać że tam są zdrajcy, filosemici i wrogowie Narodu Polskiego działający celowo i z rozmysłem przeciw Narodowi Polskiemu.

  Dlaczego do Polski sprowadza się z innych krajów już blisko 1 mln ton śmieci?
  Nie dajcie się oszukiwać pozornymi działaniami, przemilczeniami czy działaniami poza Waszymi plecami jak to czyni partia POPiS spychając Was stopniowo w nędzę i całkowite uzależnienie od obcych – spychają was w niewolę.

  19 lipca 2019 roku odbyło się głosowanie w Sejmie nad wprowadzeniem ustawy zakładającej penalizację prowadzenia przez polskich urzędników negocjacji ws. mienia bezspadkowego i zakaz prowadzenia takich rozmów. Zobowiązywała rząd do informowania opinii publicznej na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami. Zdrajcy z PiS w liczbie 226 odrzucili tą USTAWĘ. Wśród nich byli: Jarosław Kaczyński, minister MON Mariusz Błaszczak, minister MSWiA Elżbieta Witek, Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz, Sylwester Chruszcz, Suski Marek, Marek Kuchciński, Piotr Gliński, Jarosław Gowin, Mariusz Kamiński, Andrzej Melak, Piotr Naimski, Małgorzata Wasserman, Jan Szyszko, Adam Andruszkiewicz wiceminister cyfryzacji były „narodowiec” i inni.

  Solon – grecki filozof – powiedział „Każdy kto uchyla się od dyskusji jest przestępcą”.
  Was Polaków nie będzie… my mamy wszystko rozpracowane w szczegółach – to słowa żydówki Irminy Samulskiej vel Samuel która pisała artykuły do czasopisma Różaniec, a to wydarzenie ujawnił słuchacz Radia Maryja pan Leszek z Oliwy.

  Kardynał Wyszyński nauczał – najważniejsze są obowiązki stanu. Nie wolno ulec pokusie zbawienia świata kosztem własnej ojczyzny i oddania jej naszym wrogom. Trzeba to widzieć, rozumieć i czuć co czynią przeciw nam i biada Nam, bo jeśli będziemy na nich głosować to rzeczywiście Nas Polaków nie będzie. „Sukcesy” PiS-u zakończą się żydowską okupacją – St.Michalkiewicz.

  Solon z Grecji (VII-VI BC); polityk, filozof powiedział:”Jeśli przez własne niedołęstwo w ciężkie popadliście losy, nie oskarżajcie o to bogów, samiście bowiem wzmogli tyranów, siły im dając i przez to ciężką dźwigając niewolę. Każdy z was bowiem w ślad idzie lisa i we wszystkich was tkwi lekkomyślny umysł. Język, bowiem i słowa pochlebcy widzicie, na to zaś, co się dzieje, spojrzeć nie umiecie.”

  Wiem, że zrozumiecie to wszystko co wyżej napisałem wtedy gdy nie da się już żyć w Polsce przekształconej w Polin.
  Albert Camus powiedział „Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach gdyż Nie ma wolności dla człowieka, jak długo nie pokonał on strachu przed śmiercią. Wtedy może walczyć o swoją wolność już bez obaw.

  Przypomne też słowa papieża Leona III który w encyklice Libertas napisał „Prawo, którego celem nie jest wspólne dobro, nie jest już prawem i nie należy go przestrzegać”

  Owocnych przemyśleń życzę.

 7. Boydar said

  „… najważniejsze są obowiązki stanu …”

  Obowiązkiem stanu było całowanie koranu, tulenie pierzastego węża i inseminowanie że żyd jest cacy tylko my be.

 8. Katarzyna T said

  Boydar said
  2019-08-18 (Niedziela) @ 04:23:18
  Jaka to strefa lub koguty u Pana tak wcześnie pieją?

 9. Katarzyna T said

  Ad 7 Przepraszam , u mnie też widzę przesunięcie strefowe. Miłej niedzieli.

 10. Boydar said

  czyżbym zegarka nie nakręcił ? dzień dobry panno Kasiu

 11. Marucha said

  A ja już wielokrotnie wyjaśniałem, że gajówka używa czasu uniwersalnego, znanego również jako Greenwich Mean Time (GMT) albo Coordinated Universal Time (UTC).
  Dlaczego?

 12. Marucha said

  Re 6:
  Panie Jerry, czy ten tekst jest pańskiego autorstwa, czy skądś zaczerpnięty? Jeśli tak, to skąd?

 13. Katarzyna T said

  Ad.10 czyżbym zegarka nie nakręcił ? dzień dobry panno Kasiu.
  Jak widać nie tylko głupie panny nie myślały o dostatecznym zapasie oliwy .

 14. Jerry Roberts said

  ad.12 – Marucha

  Kłaniam się nisko Panu Gajowemu.
  Pański portal to chyba teraz jedyny gdzie Polacy mogą o wszystkim swobodnie rozmawiać. Jak się który myli to go inni prostują a pan – prawidłowo – Antypolaków wywala na zbity pysk. Tak trzymać.
  Wracając do pańskiego pytania.
  Tak to mój tekst do którego zbieram fakty z różnych wypowiedzi polityków do których mam względne zaufanie, z wypowiedzi redaktorów, faktów podawanych na filmach, etc.
  Ważne abyśmy my Polacy widzieli co sie dzieje i nie dali sobie zasłaniać oczu i o tych istotnych faktach pamietali.
  Tak jak napisałem – ten tekst ciągle aktualizuję nowymi faktami lub faktami o których zapomniano.
  Dla mnie najważniejsze jest stac przy Prawdzie i nie ważne kto ją głosi. Lepsza najgorsza prawda niż życie w iluzji.
  Jak znamy prawdę to możemy podejmować właściwe decyzje a nie chodzić jak dziecko we mgle.

  Pozdrawiam wszystkich Polskich Patriotów.

 15. Jerry Roberts said

  Wypowiedź jednego z internautów.

  Żydzi faktycznie dokonali napaści na naród Polski i zawłaszczyli Polskę w niewidzialnej wojnie pełzającego kroku, co polega na przejmowaniu małymi etapami wszelkich decyzyjnych posad i stanowisk w ich talmudczanym stylu. Czynili to za pomocą mordu (żydowski-UB), przekupstwa stawiając zawsze przed tym powszechną eskalację nienawiści wyrażanej w ciągłym instytucjonalnym pomawianiu narodu Polskiego o urojone niby zbrodnie na Żydach. W ten sposób budowali swoją pozycję ofiary której należy się szczególna uwaga i troska, chociaż mamy do czynienia ze szczególnym zbrodniarzem, obłąkanym z nienawiści do Polaków agresorem, którego cel dla myślących jest dokładnie taki sam jaki mieli w Palestynie. Obecnie żydowski po-pis za pieniądze Polaków sprowadził wojska USA i mosadu jednocześnie faktycznie rozbroili siły zbrojne Polski.
  Jak żydzi obecnie oficjalnie poza przekrętami grabią Polaków ? Wystarczy prześledzić głosowania w sejmie w ostatnich 8 latach i tak np. tzw. emerytury dla Żydów za rządów PO wspólnie z PIS i całą resztą przegłosowano ustawę faktycznie grabiącą Polaków. Mało na tym, tacy zbrodniarze jak Morel mordercy narodu polskiego z UB mieszkających w Izraelu otrzymują „emerytury” od żydowskiego zaborcy wyłonionego po 89 roku takich jak UW, AWS, PC, Nowoczesna, PO i PIS nie licząc ich hybryd. Obecnie od 2015r. PIS dobra zmiana – ale dla żydów cd. A kto głosował za przyjęciem antypolskiej ustawy ? Wszyscy głosowali za nią jak jeden mąż. Także ci z PO i PiS oraz Solidarnej Polski. Nikt się nie wyłamał, a takiej dyscypliny w Sejmie nie było nigdy (no może z wyjątkiem Sejmu PRL). Tylko dwóch posłów było przeciw: Wojciech Szarama i Przemysław Wipler. 28 maja 2014r. na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że od przyszłego roku 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł). „The Times of Israel”, opisując nowe regulacje, powołuje się na Sebastiana Rejaka, nazywając go pełnomocnikiem polskiego MSZ do spraw kontaktów z diasporą żydowską. „(…)do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny (sam fakt przebywania w getcie wystarczy) pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”.

  Grabież Polaków przez żydów już jawna :

  1) 3 mln złotych na rytualną łaźnię, mykwę dla żydów, Inwestycja kosztowała 4 miliony złotych, z czego 3 miliony złotych pochodzą z dotacji regionalnego programu operacyjnego dla województwa dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 (w ramach Europejskiego Funduszu Regionalnego)” – pisze gazetawroslawska.pl. Mykwa to łaźnia rytualna, w której żydzi dokonują obmycia się przed postem. Niektórzy korzystają z mykwy codziennie. Wszystko fajnie, niech sobie żydzi budują, co im się żywnie podoba… tylko dlaczego za nasze pieniądze? Dlaczego, aż 3 mln złotych przeznaczono na łazienkę dla żydów ze środków RPO miasta Wrocław? https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/…/3-mln-zlotych-na-rytu…/

  2) Żydzi najpierw sprzedali za grubą kasę swoją siedzibę teatru żaby Polacy zapłacili im za nową – 150 milionów dotacji dla Teatru Żydowskiego. To decyzja z września 2018r. żydówki prezydenta miasta Gronkiewicz-Waltz i warszawskich radnych. W październiku 2015r. firma Ghelamco Poland zakupiła grunt od żydów czyli Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce na którym stał budynek teatru i tym samym stała się właścicielem obiektu przy pl. Grzybowskim 12/16 w Warszawie. Teraz na nowy teatr żydzi dostali pieniądze od Warszawiaków.

  3) Teatr Żydowski będzie występować w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa i w Warszawskiej Operze Kameralnej, a wybrane imprezy odbywać się będą w Austriackim Forum Kultury. Po remoncie Fabryki Trzciny zespół tymczasowo przeniesie się na warszawską Pragę. Przez najbliższy rok instytucja będzie „teatrem latającym”. Stołeczny Teatr Żydowski wraca do pracy po kilku miesiącach niepewności co do przyszłości instytucji. https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,mon-wspiera-te…

  4) Aż 100 mln zł – tyle otrzyma niewielka prywatna fundacji, która wyremontuje cmentarz żydowski przy ulicy Okopowej w Warszawie – na miejsce gdzie leżą żydowscy zbrodniarze odpowiedzialni za ludobójstwo na Polakach. Za to na dziedzictwo Kresów Wschodnich polskie władze przez rok przekazały 10 razy mniej. 8 grudnia 2017r. Sejm przyjął ustawę dotyczącą przekazania z budżetu państwa 100 milionów złotych dotacji na fundusz wieczysty Fundacji Dziedzictwa Kulturowego, z którego finansowane będą prace konserwatorskie Cmentarza Żydowskiego w Warszawie. Za ustawą zgodnie zagłosował praktycznie cały sejm ( nie licząc 4 posłów) w tym ci z Prawa i Sprawiedliwości, Platformy Obywatelskiej, Kukiz’15, Nowoczesnej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i koła „Wolni i Solidarni”. Krystyna Pawłowicz, Marek Kuchciński, Beata Kempa, Adam Andruszkiewicz, Marek Jakubiak, Paweł Kukiz, Katarzyna Lubnauer, Joanna Scheuring-Wielgus, Stefan Niesiołowski, Grzegorz Schetyna i wielu innych – wszyscy zagłosowali tak samo.

  5) Żyd Morawiecki dotuje z pieniędzy Polaków karę dla hochsztaplera bankowego JP Morgan odpowiedzialnego m.in. za wywołanie kryzysu światowego w kwocie 20,2 mln zł. Bank USA otrzyma od Polaków łapami żydów horrendalne dofinansowanie w kwocie w wysokości 20,2 mln zł. JP Morgan może zapłacić 13 mld dol. kary, aby uniknąć postępowania cywilnego w sporze z rządem USA. Chodzi o sprzedaż słynnych instrumentów finansowych, które przyczyniły się do wybuchu kryzysu. Gdyby ugoda doszła do skutku, byłaby to największa w historii kara zapłacona przez prywatną instytucję. Prawnicy banku prowadzili od dawna rozmowy w tej sprawie z przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości. Ostatecznie warunki ugody prawdopodobnie w piątek już po sesji giełdowej w USA potwierdził prezes banku Jamie Dimon z prokuratorem generalnym Erikiem Holderem.

  6) Muzeum Historii Żydów Polskich jest pierwszą w Polsce instytucją publiczno-prywatną, stworzoną wspólnie przez rząd (w ramach budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego), samorząd lokalny (budżet Warszawy) i organizację pozarządową (Żydowski Instytut Historyczny). Z budżetu państwa i budżetu Warszawy na inwestycję wydano w sumie 180 mln złotych. Każdy podatnik wyłożył więc ponad 7 złotych. 140 mln dołożyło stowarzyszenie ŻIH, które odpowiada za sfinansowanie i organizację wystawy głównej. W 2005 roku, Lech Kaczyński pełniąc obowiązki prezydenta Warszawy,— Wkład finansowy Warszawy w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40.000.000 złotych w gotowce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy – według cen działek w Warszawie wartej 130.000.000 złotych.

  7) Czerwiec 2012r. Berlin – I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. W drugim dniu Kongresu omawiano sedno sprawy, czyli powrót 3,3 mln Żydów do Polski. Michał Zadara zaproponował, żeby 15% pieniędzy z budżetu państwa przeznaczyć na kulturę, ponieważ to uzdrowi nasze państwo ze wszelkich problemów; Katarzyna Czeczot wysunęła z kolei postulat, że polski system szkolnictwa powinien zrezygnować z dotychczasowego kanonu literatury nauczanej w szkole (precz z Mickiewiczem i Sienkiewiczem!) itp, itd. Jakub Czupryński, odważnie oznajmił, że Polska powinna przyjąć nie 3,3 mln Żydów, lecz 16 mln – ponieważ to Polacy powinni znaleźć się w mniejszości !!! Polacy jako goye mają płacić podatek na przeprowadzkę 3,3 mln. żydów do Polski taki jest postulat Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce pkt. 2. Podatek „reintegracyjny” pokrywający koszty sprowadzenia 3.3 miliona Żydów do Polski. A w pkt. 3 Hebrajski jako drugi oficjalny język w Polsce. https://wiernipolsce1.wordpress.com/…/juz-nawet-nie-iiizyd…/

  8) PIS pierwszą ustawą zabronił kupna ziemi rolnej Polakom w zamian każdy Rabin może kupić ile chce bez podatku. Podatków żydzi praktycznie w Polsce nie płacą bo wszystko podciągają pod działalność sakralną.

  9) Stumetrowa działka w samym centrum za 1800 zł. Kupiła ją Gmina Żydowska z 99-procentową ulgą, Radni Rady Miejskiej we Wrocławiu zgodzili się ostatnio na sprzedaż działki o powierzchni 118 mkw. Chodzi o teren przy ul. św. Antoniego, tuż obok synagogi Pod Białym Bocianem. Z 99-procentową bonifikatą kupi go Gmina Żydowska. Grunt w centrum miasta będzie kosztował 1817,71 zł.

  10) Gmina Żydowska dostała za darmo w Ostrowie powiat Inowrocławski budynek Szkoły Podstawowej nr 12 (obecna siedziba WSG) , spadkobiercy właściciela pałacu mieli zapłacić. Starosta Tadeusz Majewski tłumaczy, że żydowskie gminy wyznaniowe są inaczej traktowane przez polskie prawo niż prywatni właściciele

  11) A o ilu mniejszych dotacjach mających postać zwykłej grabieży społeczeństwo nie jest informowane ? Np. obrady Knesetu w Krakowie które już przybrały formę cyklicznych spotkań.

  WEZWANIE

  My naród Polski WZYWAMY wszystkich polityków w szczególności występujących w sejmie do złożenia pisemnych oświadczeń mogących wykazać iż nie są oni w konflikcie z art. 13 Konstytucji. Rygor art. 13 Konstytucji bezwzględnie wymaga żeby każdy z polityków szczególnie partii rządzącej PIS-u ujawnił swoje pochodzenie etniczne ze szczególnym wykazaniem, że nie jest Żydem oraz, że nie miał żydowskich koligacji, związków lub przynależności do żydowskich agend lub przez żydów finansowanych.

 16. Boydar said

  Siakoś dziwnie Panu nie wierzę, Panie Roberts. Niby wszystko Pan uzasadnia, klarownie przedstawia, pijesz Pan niby jak Polak, tańczysz … ale jednak nie wierzę. Może dlatego, że u nas cziornych niet ?

  Alle, to tylko ja, Chacheł i nałóg, po części nawet Żyd, nic nie szkodzi, że austriacki. Pisz Pan, poczytamy; popatrzymy, czego Pan nie napiszesz.

Sorry, the comment form is closed at this time.