Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Amerykańska demokracja w działaniu

Posted by Marucha w dniu 2019-08-22 (Czwartek)

[Tak, wiemy, że USA nie jest żadna demokracją, tylko republiką. To jednak nie stanowi dla USA najmniejszej przeszkody we wprowadzaniu demokracji w innych krajach, jak nie perswazją, to (częściej) pałką.
Admin]

W życiu politycznym każdego kraju zawsze zdarzają się sytuacje, kiedy ktoś posunie się za daleko, ujawni lub zagrozi ujawnieniem wielu zbyt kompromitujących faktów i zagrozi, w ten sposób, funkcjonowaniu całego układu.

I wtedy układ reaguje. W państwach niedemokratycznych, zdarza się, że taki człowiek znika, natomiast w tak zwanych krajach demokratycznych, taka osoba, najczęściej uprzejmie popełnia samobójstwo lub ginie w wypadku.

I do takiej sytuacji doszło w USA, owej ojczyzny demokracji i jej absolutnym wzorcem, który narzuca się całemu światu. Otóż niejaki Jeffrey Epstein, amerykański miliarder żydowskiego pochodzenia, został znaleziony martwy w celi aresztu na Brooklynie. Był on oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewcząt, czyli pedofilię, oraz o handel ludźmi.

Rzecz w tym, że wspomniany Epstein miał bardzo wielu znajomych, także z najwyższych kręgów politycznych USA, dla których organizował spotkania z nieletnimi dziewczętami na swojej prywatnej wyspie i dowoził ich tam własnym odrzutowcem Boeing 727, który był nazywany „Lolita Express”.

Tę wyspę, Little Saint James, nazywaną też wyspą grzechu, wyspą orgii lub wyspą pedofilii, obecnie przeszukują agenci FBI. Do jego znajomych i gości należeli: były prezydent Bill Clinton, obecny Donald Trump, a ponadto cała masa polityków i celebrytów, wśród których byli m.in. Woody Allen, Tony Blair, Ehud Barak i Andrzej brytyjski książę Yorku. Co ciekawe, Epstein miał już za sobą wyrok więzienia, wydany w roku 2008, za nakłanianie do prostytucji nieletniej dziewczynki.

Widzimy jak głęboko posunęła się degrengolada zachodnich elit. Przypomina to ostatnie lata starożytnego Rzymu, kiedy to upadek zasad moralnych i religii spowodował ostateczny kryzys i upadek cywilizacji na tym obszarze na wiele wieków.

To porównanie narzuca się samo i pozwala przypuszczać, że i tym razem zmiana nie odbędzie się wewnątrz obecnego systemu, ale będzie to kompletna i głęboka destrukcja, taka właśnie, do jakiej doszło w Rzymie 16 wieków temu.

Taką ciekawostką jest fakt, że przodkowie Epsteina pochodzą z Polski i Litwy gdzie, jak podaje żydowski magazyn „Forward”, większość rodziny zginęła w holokauście. [Ale pewnie potem zmartwychwstali, Jehowa czyni cuda – admin]

Teraz, po śmierci Epsteina, uwaga śledczych zostanie skierowana na jego najbliższą współpracownicę, Ghislaine Maxwell, która, jak piszą, organizowała jego zajęcia. To córka magnata prasowego i aferzysty Roberta Maxwella, znanego miedzy innymi z okradzenia funduszu emerytalnego pracowników własnego koncernu. [A podobno własnej firmy nie można okraść… bua ha ha ha ha ha – admin]

Maxwell pochodził z Zakarpacia na obecnej Ukrainie i należał do uratowanych z holokaustu. Epstein ponoć popełnił samobójstwo, choć przebywał w celi gdzie był 24 godzinny monitoring, który miał właśnie na celu zapobiec takiemu przypadkowi. Jak widać interes demokracji potrafi i taką przeszkodę pokonać.

U nas także tego rodzaju sprawy się zdarzają. Ostatnia, to śmierć w celi boksera Dawida Kosteckiego, który mógł coś wiedzieć o aferach na Podkarpaciu z udziałem tamtejszych elit polityczno-biznesowo-towarzyskich.

Ponoć ma być śledztwo, bo są jakiś wątpliwości. Sądzę, że wątpliwości będą musiały ustąpić przez wymogami demokracji. Polska jednak także przybliżyła się do USA.

W ZSRR żartowano sobie kiedyś, że ostatnie słowa Majakowskiego przed samobójcza śmiercią brzmiały: „towarzysze nie strzelajcie!”. W przypadku Epsteina mogło to być: Please No! Please No!

Stanisław Lewicki
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 10 to “Amerykańska demokracja w działaniu”

 1. RomanK said

  Panie Lewicki..zostaw pan przymiotnikow…ameryklanski , polski, nieimiecki radziecki…..
  \ skup sie pan na temacie..jak pan mowisz….. ocalonych…z Zakarpacia….z Odesssy i tym podobne amerykanskie nazwy.
  Odessa..byla od zarania zaraz po Istambulle centrum handlem niewolnikami…bialymi Slowianami..najwyzszej jakosci towar… To z tamtad otwierali zdolni alfonsi z wieloma pasportami burdele w Ameryce..Argentynie, Brazylii…do dzis- jak pan wie ..w hiszpanskim kurwa to …polaca..
  ZMieniaja sie trechnologoie ale nei stare nalogi, chucire szlaki i metody ich zaspokajania… zamist statkow sa samoloty…amartphony …a kasa zawsze w tym byla…… duza….
  Z Epsteinem bylo troszkie inaczej i o wiele grozniej….skoro z niego chca zrobic zwyklego megaalfonsa…i z corki Maxwella burdelmame…i sypia dowodami tzn …poswiecaja taki interes ……chronia cos wazniejszego….
  Ja panu podam haslo,,,, a pan za nim idz….. EUGENIKA…….

 2. Anna said

  Obrzydlistwo. Niech już powróci Jezus, najwyższa pora.

 3. RomanK said

  Pani Anno…to obrzydliwstwo pisze sie przez „z” z kropka….I widac nie czas …narazie jest dokladnie tak- jak za czasow Jezusa… Niech pani poszpera na podany temat w zwiazku…to porazajace.. I powiazane ze soba w straszliwie racjonalny sposob. Interdyscyplinarnie . Panstwowe instytucje naukowe z prywatnymi, spolecznymi i …tajnymi i super duper tajnymi…
  Finasowane ogromnymi funduszami z czarnych budzetow….narkotycznego i finansowego.
  Niech pani zauwazy …..mozna wziac takiego dupka..pierwszego z brzegu np..Nicka…czy innego trolla…pani strzeli …i oglosic go multimiliarderrem……
  Mysli pani, ze ktos zapyta- jak ten dupek dorobil sie takich pieniedzy , ktorych nota bene dorobic sie nie mozna:-))))
  NP pani umie pluc i szydlkowac…… za dziela pani sztuki palaca pani za serwetke 100 tys dolarow…ile lat ….musi pani napluc i naszydelkowac ,zeby zarobic miliard????….
  Dlatego otworzy pani komputer, a tu na mns….zaby zdychaja w Virginni z powodu Trumpa…Trump moze sie okazac winnym….holocautu…urodzilo sie ciele z dwoma glowami bzydkie jak Trump….
  szybko wchodzi pani na Gajowke,,a tu- jak byk…Za masowe zdychanie zab w Rosjii odpowiedzialny jest Trump:-)))) i amerykanski imperializm:-))))
  Gajowego postrzyklo w krzyzu , jak zobaczyl Trumpa w TiVi:-))))

 4. Voodoosch said

  Po prostu prawdziwi rzadzacy (ci za kurtyna) groza, kiwajac paluszkiem, do Trumpow, Clintonow, rodziny krolewskiej itp. Maja byc posluszni jak psy. Przy okazji, pokazuja im, ze cale szambo, moze poznac opinia publiczna.

  Najpierw pozwalaja im poczuc sie jak bogowie, daja zakosztowac zycia poza prawem, wmawiajac, ze „wyjatkowe rzeczy dla wyjatkowych (nad)ludzi”, a pozniej bam, sprowadzaja na ziemie do swoich stop. To pokazuje, jak glupi sa prezydenci i wplywowi ludzie tego swiata z pierwszych stron gazet.

 5. Mietko said

  A kogo to dziwi? forsa i bogactwa oraz władza wielu ludziom odbierala rozum,tak było, i tak jest,dlatego od lat nie chodzę na żadne wybory i w dupie mam ten cały establishment.

 6. RomanK said

  Panie Mietko gratuluje ..tak pojemnej doopy!

 7. Antares said

  „Przypomina to ostatnie lata starożytnego Rzymu, kiedy to upadek zasad moralnych i religii spowodował ostateczny kryzys i upadek cywilizacji na tym obszarze na wiele wieków.”

  Ostatnie lata starożytnego Rzymu to dopiero początek rozwoju chrześcijaństwa a nie jego upadek. Po wprowadzeniu chrześcijaństwa jako religi panującej w 380r., życie obywateli powoli zaczęto organizować – czy się to komuś podobało czy nie, wg chrześcijańskich zasad, np. powoli ograniczano walki gladiatorów. Brak zasad moralnych cechował większość cesarzy pogańskich: kult boski swojej osoby, orgie seksualne , krwawe igrzyska,itp. Ale to wtedy Rzym był daleki od upadku.

 8. Carmina said

  Panie RomanK, z ta Eugenika to nie ma ani troche przesady. Na swojej wyspie orgi, Epstein mial plan sztucznego zapladniania i manipulowania DNA ! To nie bajki. Do jego przyjaciol nalezal tez Bill Gates. Cos niecos podala stacja FOX News.

 9. One Off said

  „Taką ciekawostką jest fakt, że przodkowie Epsteina pochodzą z Polski i Litwy gdzie, jak podaje żydowski magazyn „Forward”, większość rodziny zginęła w holokauście.
  [Ale pewnie potem zmartwychwstali, Jehowa czyni cuda – admin]”

  Dziadek 1:
  Julius Epstein
  Birthdate: September 15, 1882
  Birthplace: Białystok, Białystok, podlaskie, Poland
  Death: July 16, 1944 (61)
  Brooklyn, Kings County, New York, United States
  Place of Burial: Suffolk County, New York, United States

  Grand Mother 1:
  Bessie Epstein (Tesher)
  Birthdate: June 1887
  Birthplace: Brześć, Russian Empire
  Death: September 14, 1960 (73)
  Brooklyn, Kings County, New York, United States
  Place of Burial: Suffolk County, New York, United States

  Grand Mother 2:
  Bessie Pesha Stołowska (Zawadzka)
  Also Known As: „Pesza Frejda”
  Birthdate: 1859
  Birthplace: Suwałki, Russian Empire
  Death: April 13, 1918 (59)
  Brooklyn, Kings County, New York, United States

  Dziadek 2:
  Rubin Ischiel Stolofsky (Stołowski)
  Also Known As: „Sam”
  Birthdate: 1857
  Birthplace: Suwałki, Russian Empire
  Death: June 28, 1915 (58)
  Brooklyn, New York, United States

 10. NC said

  Pan Jeffrey Epstain przerwał studia nie siagając stopnia bakalarza, i zaczął nauczać w prywatnej szkole średniej, do czego nie miał uprawnień. Po paru latach, przy popraciu Alana Greenspana, późniejszego szefa Federal Reserve, został przyjęty do pracy jako pomocnik handlarza (tradera) w Bear Stearns. Po 5 latach był juz partnerem, po czym nagle odszedł z Bear Stearns, by założyć własna firmę inwestycyjną. Lista jego klientów jest nieznana, wysokość aktywów owej firmy także, a firma i Epstein stała się znana ze względu na ostentacyjne wydatki Epsteina, które miały znamionować sukces i wzbudzać pewność i zaufanie.

  [Kariera Epsteina przypomina kariere Obamy, którego niewidzialna ręka w krótkim czasie przemieniła z odurzonego marijuaną studenta community college w Kaliforni w Prezydenta USA.]

  Prawda jest taka, że Epstein był słupem w operacji finansowanej przez Mossad, a której celem było osiągnięcie pełnej kontroli kluczowych polityków poprzez stworzenie kompromitujących materiałów (filmy z seksualnych eskapad na wyspie Epsteina z udziałem nieletnich), a następnie sterowanie potulnymi już politykami w celu osiagnięcia pelnego poparcia dla izraelskich celów politycznych.

  Wyglada na to, że mimo ochrony Mossadu, Epstein został zlikwidowany przez w/w polityków, którzy wcale nie mieli ochoty iść na długie lata do więzienia. Należy jadneak założyc, że w/w „kompramatu” nie znajdowały sie jedynie w notesiku Epstaina, ale przede wszystkim znajduja sie w archiwach Mossadu. Sytuacja może rozwinąć sie w róznych kierunkach.

Sorry, the comment form is closed at this time.