Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sarmata o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Tak ZUS niszczy przedsiębiorcó…
  Tadeusz o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Zbyszko o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Boydar o Wielka Lechia – kilka uwag met…
  Przemysław Jakub o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
  gnago o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Adrem o Wolne tematy (11 – …
  Krzysztof M o Otoczenie społeczne PRL-owskie…
  Krzysztof M o USA przenoszą swoją broń nukle…
  Boydar o Wolne tematy (11 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 502 obserwujących.

Holenderski biznesmen pojechał na wakacje, a gdy wrócił okazało się, że… do jego firmy wprowadzili się imigranci

Posted by Marucha w dniu 2019-08-22 (Czwartek)

Jak informuje portal nczas.com nieprzyjemna niespodzianka spotkała przedsiębiorcę Saliha Ozcana, który po powrocie z urlopu zastał swoją firmę przerobioną na dzikie schronisko dla migrantów.

Rzecz wydarzyła się w przemysłowej dzielnicy Westpoort w Amsterdamie.

„Zajazdu” na nieczynny czasowo lokal miała dokonać dokonała lewacka grupa We Are Here, ruchu założonego przez laureatkę wielu nagród Grammy, Alicję Keys, który ma w teorii opiekować się „społecznością LGTBQ”, ale też imigrantami.

Próby negocjacji właściciela ze squattersami w ostatni poniedziałek zakończyły się awanturą i został on z własnego lokalu przepędzony. Przy okazji skonstatował, że otoczenie biur zamieniło się w jeden wielki śmietnik.

Zszokowany Ozcan zawiadomił adwokata i policję. Nie jest to pierwszy taki przypadek, a właściciele zajętych bezprawnie pomieszczeń, muszą czekać na eksmisję dzikich lokatorów średnio sześć tygodni.

W tym przypadku policja wezwała osoby zajmujące lokal do opuszczenia go, a wg rzecznika We Are Here Abde Hakima, „grupa bez problemu zastosowała się do instrukcji policji i opuściła pomieszczenie”. [Tata drata… – admin]

Wcześniej straż pożarna przeprowadziła kontrolę bezpieczeństwa razem z policją i przedstawicielem lokalnego samorządu. Na każdym z trzech pięter znaleziono dwadzieścia materacy z osobami ubiegającymi się o azyl. Po inspekcji uznano, że te pomieszczenia biurowe nie nadają się do zamieszkania i skierowano wniosek o eksmisję lokatorów.

Rzecznik Abde Hakim twierdzi, że migranci „byli bardzo zszokowani wiadomością, że muszą nagle opuścić lokal”. Tak szybka interwencja służb w tym przypadku była zapewne spowodowane tym, że wyrzucenie właściciela przez „squattersów” nagrywały kamery TV:

Świat staje an głowie…

https://www.magnapolonia.org

Pocieszmy się, że… zaraz, jak to szło… aha: w Polsce nigdy do tego nie dojdzie.
Admin

Komentarzy 6 to “Holenderski biznesmen pojechał na wakacje, a gdy wrócił okazało się, że… do jego firmy wprowadzili się imigranci”

 1. Jacek said

  Pan Ozcan jest osobą roszczeniową skoro narzeka że musi czekać sześć tygodni na eksmisję. W naszym bantustanie trzy lata to za mało, przykład poniżej.

  .https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2019-08-12/nie-placa-za-wynajmowane-mieszkanie-i-nie-chca-go-opuscic/

 2. AlexSailor said

  Dlaczegóż nie pozwać grupy „We are here”, a jeszcze lepiej wszystkich jej członów osobno, o stosowne odszkodowanie?

 3. Jacek said

  Re 2
  Szybciej zapłaci odszkodowanie za „zaszokowanie” i za to że nie pomyślał przed wyjazdem na urlop o wstawieniu łóżek z baldachimami przez co „goście” byli narażeni na brak odpowiedniego komfortu.

 4. ilirian said

  Pewnie dlatego tak łatwo mu poszło, bo sam ma niezbyt holenderskie nazwisko.

 5. Pies YEBAŁ ten burdel "holandie" said

  Ten ZDZICZAŁY kraik Holanda(Nederland) zamieszkuje 17 milionów człeko-kształtnych osobników z czego 60% oficjalnie deklaruje, że są ATEISTAMI w większości homusie, prostytutki i innej maści zboczeńcy . . . czyli ta NOWA „kultura” zachodu . . . tfu ! . . . żygam . . . tfu . . . yebane qurestwo SODOMA IGOMORA . . .holenderska . . . fuj !!!

  Holandia jest 8 razy mniejsza od Polski, czyli zaludnienie na 1km kwadratowy jest 16 razy większe niż w Polsce, czyli w tej tzw. Holandii jest WIELKI tłok, gdyż chętnie tam legalizowani analfabeci przybysze z Azji i Afryki tam gwałtownie się rozmanażaja jak szarańcza . . .

  Ten trend organizowania „mniejszości” w Holandii jak i w innych krajach(za wyjątkiem Izraela) jest bardzo wspierany przez MOB żydowski, organizujący na wielką skale rozrost „mniejszości” a następnie „tolerancji tych tzw. „mniejszości” gdzie na piedestale centralnej władzy tych „mniejszości” są ZAWSZE żydzi o co właśnie chodzi takim Sorosom i żydo-masońskiej GLOBALISTYCZNEJ mafii międzynarodowej.

  Właśnie wskutek tego WIELKIEGO zaludnienia w tym yebalniku o nazwie Holandia jest zalegalizowana EUTANAZJA stosowana, a nawet PRZYMUSZNA eutanazja dla lekko chorych ludzi po 65 roku życia na wielką skalę + przymuszanie do ABARCJI przez tą zboczoną władzę „holandii”.

  25% populacji Holandii przynależy do SEKTY o nazwie „protestanci”, a 15% to muzułmanie, a chrześcijanie i katolicy w Holandii są jawnie DYSKRYMINOWANI, zwalczani, PRZEŚLADOWANI i skrytobójczo ZABIJANI.

  Stolicą Holandii jest zboczony yebalnik o nazwie Amsterdam z liczbą ludności ok 1.5 miliona, a Amsterdam jest STOLICĄ zalegalizowanej PROSTYTUCJI w Europie z największą ilością BURDELI na Świecie !

  52% zalegalizowanych obecnie obywateli Holandii to ludność NAPŁYWOWA ciemniaków z całego Świata, a zwłaszcza z bananowych kraików kolonialnych III Świata, która ma w DUPIE holenderską historię, obyczaje lub kulturę.
  Obecnie islamiści już założyli KALIFAT w Holandii.

  Obecna zdziczała PRYMITYWANA Holandia NIE MA zdolności intelektualnych ani wytwórczych, a 80% tam zatrudnionych obywateli ma dochody z różnorodnych usług, czyli „czyszczenia sobie butów na wzajem” lub z PROSTYTUCJI + produkcji PORNOGRAFII wszelkiej postaci + produkcji mleka + żółtych serów, drewnianych butów pomazanych niebieska farbą . . .

  Prostitution in Amsterdam 2018 (Rose Buurt | Red Light District) | The Netherlands:

  Oto cała „kultura” oraz NOWA „cywilizcja” Holandii !!

 6. Anna said

  Migranci przepędzili migranta :-))) On taki holender jak ja chińczyk – Salih Ozcan typowe holenderskie nazwisko.

Sorry, the comment form is closed at this time.