Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Niech żyje chuć!

Posted by Marucha w dniu 2019-08-22 (Czwartek)

Jakże to symptomatyczne. Osadzeni, mogący cokolwiek powiedzieć o skali seksualnych nadużyć możnych tego świata, zarówno w Polsce, jak i na świecie, zadziwiająco ochoczo i skutecznie targają się na własne życie, zabierając do grobu mroczne tajemnice zdegenerowanego establishmentu.

Od dawna jestem przekonany o działającej w cieniu międzynarodówce pedofilsko-sadystycznej, która w maskowaniu swojego środowiska oraz odrażających praktyk, nie waha się sięgać po wszelkie dostępne środki i wpływy, by prawda o jej wołających o pomstę do nieba czynach nie przedostała się do opinii publicznej.

Idę o zakład, że to m.in. ta międzynarodówka stoi za rewolucjami seksualnymi i ruchami obyczajowymi, których celem jest wywrócenie ładu aksjologicznego oraz “unormowanie” tego, co uznane za normę nigdy być nie powinno.

To na jej usługach jest wiele wpływowych mediów i środowisk, a także maszerujący w tolerancyjnym uniesieniu pożyteczni idioci. Co oczywiste, wielu z tych idiotów – jak na idiotów przystało – nie ma bladego pojęcia za czyją forpocztę robi.

Nie sposób nie zauważyć, że żyjemy w czasach niczym nieskrępowanej “chuci” i towarzyszącej jej seksualnej ofensywie. Seksualny kontekst towarzyszy dzisiaj dosłownie wszystkiemu, także temu, co z seksualnością ma niewiele wspólnego. Wszelkim głosom rozsądku i opamiętania – niestety nie zawsze szczęśliwie artykułowanym – towarzyszą oskarżenia o zamach na wolność człowieka, czy nawet faszyzm.

Odbywa się to przy dość powszechnym zduraczeniu elit, które pochylając się z troską i powagą nad seksualną ostentacją, nadają jej niczym nie uprawnioną ważkość i oczywistość. Niszczona w ten sposób cywilizacyjna otulina, traci zastraszająco szybko swoją immunologiczną właściwość, która lepiej lub gorzej, stanowiła dotychczas skuteczny “firewall” przed cywilizacyjnymi trojanami.

Cywilizacja ma to do siebie, że gnije od góry. Sukcesywnie pozbawiana metafizycznego punktu odniesienia, stawiająca w centrum człowieczych potrzeb chuć, opacznie nazywaną “miłością” czy “kochaniem się”, odzierająca seksualność z jej intymnego kontekstu, dokonująca semantycznego melanżu podstawowych znaczeń, stała się prostą drogą do paleologizacji stosunków społecznych i odrzucenia tego, co ludzkość wypracowała najcenniejszego.

W efekcie tego pod powierzchnią niczym nieskrępowanej wolności – a w zasadzie rozpasania seksualnego – wytworzył się mroczny biotop, schlebiający najgorszym wynaturzeniom.

Czasami z mrocznych odmętów tego biotopu wypływa na powierzchnię ktoś zaplątany w przypadkową sieć wymiaru sprawiedliwości. Szybko się jednak okazuje, że wypływa tylko po to, by “popełnić samobójstwo”.

Maciej Eckardt
https://konserwatyzm.pl

Komentarzy 57 to “Niech żyje chuć!”

 1. RomanK said

  Moze pan- panie Macieju zacznie od doprecyzowania pojecia ” CHUC”…..
  ..a moze pomoga panu Gajowkowicze popuszczajac wodze fantazji:-))))) i nadwyzki wlasnej wiedzy przeleja szczordrze na gupich Polaczkow co nie maja pojecia….bo nbei konczyli szkol wyzszych….

 2. Adrem said

  Pewne istoty nie-ludzie, ale mające ludzkie ciała mają szczególny sposób odżywiania.
  Aby żyć, potrzebują energii życiowej ludzi bardzo młodych, najlepiej dzieci.
  Ta energia znajduje się we krwi, ale też w centrach energetycznych ludzkiego ciała.
  Pedofilia to nie zwykła chuć.
  To sposób odżywiania się tych istot.

  Oczywiście, że mogą jeść tak jak ludzie, ale to dla nich niewystarczające.
  Rozejrzyj się gdzie są pedofile, zobaczysz, gdzie są te istoty.

 3. Rafal Cz. said

  Wolnosc absolutna to anarchia prowadzaca do akceptacji nie tylko wynaturzen ale akceptacji zbrodni.Dlatego wolnosc musi chadzac w uzdzienicy prawa oraz na smyczy moralnosci.

 4. RomanK said

  ooo..co to jest „wolnosc” i jakie zna pan wolnosci w tym absolutna..co to za bydleta ,ktore pan prowadza na smyczy????…… panie RafalCz.

 5. Rafal Cz. said

  Ad 4
  Byc moze jestem w tym odosobniony ale nic nic nie zrozumialem z z panskiej odpowiedzi. Prosze sprecyzowac pytania a chetnie
  odpowiem.

 6. Rafal Cz. said

  Ad 1
  Slowo chuc odznacza niepohamowany pociag seksualny do obiektow plci przeciwnej w tradycyjnym rozumieniu w wyobrazeniu
  stanowiacym ideal tego obiektu. To tylko proba syntezy.

 7. JMP said

  Ad #5 Panie Rafale. Nie, nie jest Pan odosobniony w swym niezrozumieniu. Ten facet lubi wtrącić swe pięć groszy, chyba nawet nie zastanawiając się czy to, co pisze, ma jakikolwiek sens.

 8. NC said

  Maciej Eckardt: „Odbywa się to przy dość powszechnym zduraczeniu elit, które pochylając się z troską i powagą nad seksualną ostentacją, nadają jej niczym nie uprawnioną ważkość i oczywistość.”

  Pan Eckardt zaniedbał użycia cudzysłowu i zamiast „elit” napisał j.w.

 9. RomanK said

  Panie Rafal lap pan JMP na smycz … to wyjatkowo glupie bydle….
  A swoja droga to czego pan nie rozumie???
  PYtam co to wolnosc i ile wolnosci pan rozroznia?

 10. RomanK said

  Nie uczyli….. wszystko wiedza…. ale z glowy….wlacznie z Autorem.
  CHuc..po angielsku sex drive, po grecku eros….to poprostu podstawowy instynk samozachowawczy, – przezyc i przekazac zycie! Odnosi sie to do calej biosfery!…. ale istnieje wyjatek…. Czlowiek!!!! To wszystko…..kontrolowany tylko u czlowieka ,,niekontrolowany u bydlat…(niekontrolowany przez te bydlatka oczywiscie)….
  TYlko u Czlowieka ten instynk oddany jest kontroli dwoch Boskich Darow…Rozumu i Wolnej Woli.
  Prosze zwrocic uwage- jak to jest wazne!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Dlaczego nienawidza tego prostego wyjasnienia wszyscy zboczency i zmieniacze Swiata!!!!
  Cala ferajna gloszaca …. haslo wesolkow- Worek -Korek i Rozporek!!!!!!

  BO ich interpretacje odbieraja Czlowiekowi OBRAZ na wzor Ktorego zostal Stworzony!!!!!!
  Odbieraja Czlowiekowi Imago Dei…i dra go sila do Imago Animalo ..na wzor i zrownany z bydletami. Bydlatka nie kieruja sie rozumem i wolna wola, Stworca wyposazyl je w rojke, cieczke,wiele innych nazw…weterynarz wam powie,,, ..w chuc kontrolowanna ich natura …. instyntem..ktory kieruje nimi …. ale nie one nim…\

  Dlatego od zarania ludzie , ktorzy mieli problemy z kontrola tego popedu biologicznego uwazani byli za blizszych bydletom niz ludziom….zachowania takie okreslano …….zbydleceniem….. w przypadkach extremalnych eliminowano.
  TYlko tyle…..
  Dlatego w swiecie bydlecym nie spotyka sie zachowan samobojczych, zwierzeta nie rzucaja sie i nie dokonuja czynow nieracjonalnych zwanych przez ludzi bohaterskimi…. Zwierzeta zachowuja sie zawsze w granicach zachowania swego gatunku…. nie sa zdolen do aktow Ojca Kolbe…innych czynow heroicznych , hociaz czasami zdarza sie cos…co zwraca nasza uwage swoim humanizmem…..
  Teraz wybierzcie zbukoe , ktorzy nie sa w stanie kontrolowac swoich chuci..zeby kontrolowali …WAS….i przyszklosc waszych dzieci!

 11. Rafal Cz. said

  Ad 9
  Prosze sie zastanowic co to jest wolnosc a nie pytac bo skoro pan pyta ….No?

 12. Rafal Cz. said

  Ja wole chuc po polsku a swoja droga Eros to nie znaczy chuc. A „sex drive” to tez nie chuc a chorobliwe zainteresowanie sexem
  w ktorym cialo kobiety jest traktowane jako przedmiot.
  Od Erosa pochodzi slowo erotyka a ta znalazla u wielkich malarzy czy tez pisarzy czy tez mistrzow kina zainteresowanie z wielka
  korzyscia dla kultury swiatowej.

 13. RomanK said

  Panie Rafale Cz..wezze pan nie pierdol////

 14. Okadwa said

  Wiadomo że słowo chuć brzmi podobnie jak chuj…
  Kiedy nieznaną sobie kobitę złapiesz za pupę we sytuacji idealnej zgranej we czasoprzestrzeni…
  To co?
  – Weź pan przestań… albo… chwila… zaraz dojdę.
  A ona w tzw. międzyczasie odbiera telefon od męża…
  I to jest właśnie chuć… ta ludzka.
  Wytłumaczyć tego niepodobna.
  Bo… śpiew nie śpiewem bez wina
  … a wino to nic gdy brak kobiet.

 15. Boydar said

  Tera brzydko bedzie, dzieci nie czytają !

  Chuć to ochota na ruchanie, tylko i aż. Biernik nie jest ważny, może być koza (full wypas), od biedy kura, jak kryzys to i dziura w płocie. Jak kto leniwy w rozglądaniu się ‚co by tu jeszcze …’ zawsze jest przecież wierna Renia Grabowska.

  Ciśniemisię stare polskie – „stojący chuj nie ma sumienia”. To truizmoogólnik, ale statystykę oddaje.

 16. RomanK said

  Panie Okadwa…Czlowiek to fenomen… jeden wyglada dokaldnie- jak drugi…a okazuje sie…. po wlasnie podanych przez pana i kolege przykladch ..ze jeden kompletnie glupie bydle..a drugi ..czlowiek.
  Roznica zupelnie niewielka…taka -ze nie odrozni przecietny wykstalcony na wysokich uczelniach Gotowania na Gazie kretyn..nawet- jak ma dobry wzrok i widzi detale miedzy nogami dwoch osobnikow …nie wie …..ze to roznica….
  NO bo i jakze mozna rozroznic pomiedzy tym co wie- co mowi ..a tym co mowi co wie….jesli ten dla niepoznaki nie wie nic…… i do tego wszystko z wlasnej glowy?????
  Wiadomo , ze czekolada wyglada podobnie- jak gowno:-)))…dlaczego nie zamienic z korzyscia dla budgettu ????
  Panowie powinniscie byc dumni..jestescie zywym przykladem faktu, ze Darwin sie pomylil ..sromotnie:-))))

 17. RomanK said

  Panie Gajowy…prosba do pana..moze pan wytlumaczy odwiedzjacym funkcjonariuszom , ze mimo tego , ze oni sami osobiscie nie za bardzo wiedza na czym to polega…Gajowka..rozni sie od Gnojowki w zasadniczy sposob….MImo, ze sie i wymawia , i wyglada i pisze podobnie.
  Moze by jednakl ograniczyli swoja tfurczosc do forum dla ORMOwcow i ich tez parchatych.potomkow

 18. Boydar said

  Pan Roman Kolega się wzruszył mowę ojczystą i klimaty wspomniawszy.

 19. Chuc troche przyzwoitosci said

  ‚…Jozio zab za zab sie kloci, ze swiat caly powstal z chuci..’ (Boy)

  Temat sie zrobil chyba za trudny dla seksuologow gajowki, ktorym gowno kojarzy sie z czekolada a gajowka z gnojowka .
  A ten facet spod 17 to uprawia jakies akrobacje i w kwestie chuci i roznych amerykanskich zboczen seksualnych probuje dokooptowac polskie , zupelnie sex- zboczeniowo niewinne ORMo i potomstwo.
  Widac gazet nie czyta i nie wie cosie w Ameryce wyprawia. Zeby chuc slyszal o Epsteinie i prezydentach ameryknskich zadreczajacych cudze dzieci toby chuc troche zrozumial, ze OrmoWcy nie byli w Mossadzie jak Epstein od Disneylandu i Maxwell i ze u nas porywa sie dziecka na handel plciowy w proamerykanskiej Polsce.Trzeba chuc troche sie znac na geografii zeby nie mylic funkcjonriuszy z oprawcami z Orgy Island. bo to nie funkcjonariusze ani ormo tylko same prezydenty z USA i premiery z Anglii i te uczone skunksy z Harvard uni znecaja sie nad nieletnimi.
  I takie chuciowate swolocze sa w USA wybierane na wysokie stolki za bardzo duze
  Trzeba miec chuc troche smykaly do myslenia i nie mieszac gowna z czekolada a ormo z chucia i prezydentami

 20. RomanK said

  Och panei Boydar dzieki panom , czuje sie jakbym mial znowu dwadziescia pare lat i siedzial na dolku..wsrod literatow , intelektualistow i calej akademii spod budy z piwem….patrzac na te same pyski kapusi zmieniajace co cztery godziny cele,nazwiska i historie- jak nie przymierzajac ten tu wyzej srajacy golebia metoda troll..z nowa ksywka i starymi zadaniami:-)))…
  NIhil novi poza technologia:-))))
  Pan by sie nie wzruszyl widzac znajomego niemytego hoooya….teraz tylko starego niemytego hooya///:-))) ktory- jak zawsze -narzeka ,ze dzis to nawet nie ma komu hooyou powiedziec:-))))) bo bylby to mezalians dla hooya……

 21. Boydar said

  Ależ rozumim, rozumim

  Jak to było …

  – ty chuju !
  – co ? ja chuju ? ty nawet chujem nie jesteś !
  – coooo ? ja nawet chujem nie jestem ?!?!?

  Ale to tylko citata, z czasów przeszłych a niedokonanych; nie żeby zaraz do Przeszanownego Kolegi, cototo nie.

 22. Marucha said

  Re 17:
  Oczywiście popieram Pana. Za dużo ostatnio gnoju i pomyj w gajówce. Widocznie w polskim środowisku inaczej się nie da…

  Ale, tak z ręką na sercu… czy i Pan, Panie Romanie, nie ma pewnych zasług w wylewaniu gnojówki do gajowki?

 23. Boydar said

  Taką razą to się po tym Szanowny Kolega spłacze, jak nie przymierzając – korkodyl, ładny, amerykanski

  .https://www.youtube.com/watch?v=jQ6cqLo-mIU

 24. Marucha said

  „Chuć” to w zasadzie alternatywna forma słowa „chęć”. Do tej pory w języku czeskim i słowackim znaczy właśnie „chęć”, „ochota”. Pochodzi ze starosłowiańskiego xǫtь, xutь.

  W języku polskim nabrało znaczenia „pożądania (seksualnego)”, „żądzy”.
  I tyle. I nie ma co kompinować.

 25. Miet said

  Ad.23.

  Ojjjj… chyba się p.Roman nie rozpłacze, a co najwyżej się uśmieje.:-)))

  Pan Boydar, który niejednokrotnie zwracał uwagę na potknięcia językowe Gajówkowiczów, powinien wiedzieć, że nie mówi się ani też nie pisze się „taką razą” a prawidłowo: „tym razem” lub „w takim razie”.:-)))

  ——
  To na pewno był żart
  Admin

 26. RomanK said

  Panie Gajowy… jesli juz to nie dolewam…. ale odlewam….niuch mam i wiem czym leja..jak poleja mnie gnojowka to ja natychmiast odlewam. To zasluga wychowania chrzescijanskiego w rodzinie , gdzie uczono mnie , zeby nic nikomu nie byc winnym, oddawac natychmiast co nam dali…mierzyc miara, jaka odemierzaja..i parafrazujac poete ..”niech gnuj sie gnijem odciska”.
  W dyplomacji nazywaja to zasada wzajmnosci…o ktorej Polacy zapomnieli 300 lat temu a dzis nei roumieja..jak wiele innych prostych pojec, czego pan jest swiadkiem wlasnie chocby tu…
  Gajowka..wchodze/..zazarta dyskusja….
  Nad czym??
  Nad Tym….
  – A co to jest??
  No wlasnei nikt nie wie…
  Jak to nie wie>>>
  No nie wiadomo….. troll wglosil trzy referaty, kazdy inny i oparty na innych poszlakach..Nick porykuje, jak przystalo na osla .kiwajac lbem na kazda teze nawet na antytezy,,,,..inni dodaja…kazdy z niczego …..czyli z glowy:-)))) do tego wlasnej…
  – Panowie to jest …mech!
  – Jaki mech!
  – No mech…z lasu…..rosnie na drzewach na ziemi…mech……
  – Nieprawda ..nie ma mchu..mech nie rosnie w polskich lasach….a pozatym mech pochodzi od slowa machac….a w rosyjskim mowi sie MAH….czyli jesli juz QAmerykanie3wymawiaja MAK…czyli -jak wiadomo -moze rosnac w lesie mak …jesli juz cos tam rosnie….a pan jestes gupi panie Kolego….i zlamany hooy z przeproszeniem:-))))

 27. RomanK said

  Tiaa..panie Mieciu jeszcze mu pan powie, ze w Ameryce zyja aligatory, a nie krokodyle….to tez takie krokodyle- jak krokodyle..ale cus- jak wrobel i kanarek,,niby obydwaj po konserwatorium muzycznym ….ale wrobel konczyl w Polsce:-))))zocznie:-))))

 28. Boydar said

  „… nie mówi się ani też nie pisze się …”

  To zależy gdzie Panie Profesorze. Są miejsca na tym Bożym świecie gdzie tak się właśnie mówi. Ale tytułem równowagi, nie krzyczy się np. viva America, czy viva el Presidente Trump. Po prostu nikt za takie pohukiwanie nie zapłaci. Na razie płacą za marsze równości, ale cienko troszku. Trzeba klientów walutowych przywozić coby frekwencja stosowna była.

 29. Boydar said

  Chyba odróżniam korkodyla od kanarka, przestańcie robić ze mnie wsiowego głupka.

  A poza tym tylko takie fotografie Drogiego Kolegi Kafla Romana naszedłem. Były też inne podobne, ale ten Jego rzyczliwy uśmiech jest unikalny.

  ——
  A są jeszcze kajmany i gawiale, ale to już inna cena biletu do ZOO.
  Admin

 30. RomanK said

  Wlasnei ..dzieki za filmik..80% materialu to Rosja z lat 90…Robili je specjalnie nawet upijali ludzi…KTo?? mniejsza o to…
  Oto przyklad tego o czym pisalem w zwiazku z haslem Worek Korek Rozporek….zeby odebrac rozum czlowiekowi nalezy go o
  upic….kiedy go straci staje sie bydleciem ,..traci nawet postawe dwunoznego…
  Ani rozumu ..ani woli…nie mowiac o wolnosci….wolnej woli…..
  Ile razy z duma zacznie sie temat …Wielkosci Rzeczypospolitej Szlacheckiej …nalezy poprzypomniec ,jak nisko upadlych i podlych mielismy przodkow…ktorzy pol tysiac LAT STARAN ICH WLASNYCH OJCOW….. zmarnowali i zniszczyli,,,,,
  Wybierajac krola Pijaka Niemca i lobuza, obcego obwiesia…i poszli w jego slady…..
  To filmik ,na ktorym pan moze napisac ..Polska Szlachta i Magnateria ….w przededniu Rozbiorow,.,..

 31. miet said

  Re.28.
  Ojjj… Panie Boydar, cuś to mi wygląda na : ” a u was bijut niegrow”.
  Na taki argument to ja już nie odpowiem.:-)))

 32. Boydar said

  Zupełnie niepotrzebnie się Psor zbulwersił. Podobnie jak Pan Kolega Kafel Roman, słynny teksański aligator, uważam, że wasz prezio tak czy owak przyczyni się do naszego zwycięstwa. Znaczy się pobiedy Władymira Władymirowicza, bo my dzisiaj to tylko takie niby gów.no, co się do okrętu przyczepiło. Smutna to prawda, dawnemi czasy inaczej bywało.
  Alle; my ludzie proste, nie musimy niuansów i tajników wielkiej polityki tak od razu pojmować. My mamy, bo tak powiedział nam Chrystus, dawać odpór wszystkiemu co nawet pozór zła posiada. A chyba Psor już kuma, że to co ojczyzna wasza zaoceaniczna wyprawia, to człap człap, ludzkie pojęcie przechodzi. Nam mus wyczekać i wytrzymać. I czujnie przyczajkę z przyuważką uskuteczniać. Bo a nuż wam co jeszcze na pomyślunek przyjdzie, że może Putin durak, i kolejny raz zechcecie Go w trąbę zawinąć. A wtedy póki co, my pierwsi oberwiemy odłamkami. Bo Matuszce Rassiji, to wy możecie na kant stołu skoczyć, ale my malutkie i gęsto uplątane, to i ostrożnie musimy. Nawet jeśli tylko myśleć. Taki klimat.

  Kłaniam się Psorowi najuprzejmiej.

 33. Miet said

  Ależ gdzież tam, wcale się nie zbulwiersił.
  Chce jedynie zwrócić uwagę, że wypowiedzi boydarowskie są bardzo dalekie od tematu zapodanego w tytule.
  No to co dalej – dyskutujemy o chuciach – czy dopieprzamy tej okropnej Hameryce.?:-)))

 34. Boydar said

  Prawdę rzekłszy, na Hamerykę to ja szczam. Z XI piętra bo tak się zdarzyło. Hameryka niech się trzyma z daleka od nieswoich spraw a resztą zajmą się ci, którzy maja kompetencje. Az taki głupi nie jestem żeby nie zdawać sobie sprawozdania, że Polska to bardzo Hameryki sprawa, ale pozwolę sobie zachować zdanie odrębne. Zresztą, tak jak napisałem wcześniej, co by Hameryka nie uczyniła, i tak wyjdzie w końcu na nasze. Kolega Kafel nie może się mylić, za stary korkodyl z Niego.

  No a w temacie chuci; przyjmuję wersję Pana Gajowego. Wew zezwiązku zaś zez powyższem oświadczam, że mam poważną chucię na dobrą ćwiartkę i łóżeczko, pojedyncze, bez żadnych dzikich lokatorów. Niestety nic z tego nie będzie, szyję slicana i jeszcze trochę mi zejdzie. Okno to okno, nic się nie poradzi.

 35. Marucha said

  Re 34:
  Gdyby nie to że USA się wpieprza w nasze sprawy z wrogich pozycji, nic by nas nie obchodziły.

 36. Boydar said

  No, nie do końca, Panie Gajowy. Zapewne nie wyprostujemy cudzych spraw, szczególnie że z własnymi nie możemy sobie zupełnie poradzić, ale, ktoś tych nieszczęsnych Indian pomścić musi. Kolega Kafel ani Sor Miet są za wygodnie umoszczeni żeby coś tam tego nietenteges. Zostajemy tylko my, i ewentualnie byli enerdowcy. Co trąci paranoją, bo to głównie ich antenowi rżnęli czerwonoskórych ino furczało; wcale anglosyjonowi żydoszkop nie ustępował.

  Poza tym, niby to drobiazg w aspekcie, ale leży u nich nasze złoto.

 37. jasiek z toronto said

  Re: 35 Marucha
  US-I-sra-hell, to najbardziej niebezpieczni terrorysci XX I XXI wieku, ktory tylko od 1946 roku do chwili obecnej nie prowadzil dzialan pt: „stabilizacyjnych”, „pokojowych”, „rozjemczych”, „regulujacych” tylko w jednym roku, a tak, przez caly czas w wielu krajach na „sile” wprowadzal tzw., zydowska „demon-kreacje” majaca na celu: okrasc, oszukac, zdemoralizowac I zdestablizowac porzadek w krajach, ktore ustanawialy swoje prawa wbrew zydowskim interesom…a nie innym interesom…bynajmniej amerykanskim…, bo „amerykanskie bydlo podatkowe” (finansowo zniewolone) stalo sie zydowskim militarnym „straszakiem” do zniewolenia…nie majacy „zielonego pojecia” ze sami sa niewolnikami w doslownym tego slowa znaczeniu…

  =================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Mam cicha nadzieje, ze Chiny z Rosja wyleja na (gorace lby) US-I-sra-hell kubel zimnej wody…w sensie militarnym I finansowym…

 38. RomanK said

  Panie i Jasiu…doczekal sie pan ..niech pan usiadzie wygodnie i obserwuje z canka piwa- jak Chiny dowalaja USA…. w sensie militarnym i finansowym…niech pan trzyma canke przy czole:-)))))
  Jak pan mysli …dlaczego Trump…zaproponowal zakup Grenlandii????
  Mowa…. pane Jasiu….jesli zapytam pana- czy nie ma pan na sprzedaz slonia??? to sie moze po chwilowym zdziwieniu panu przypomni …… slonina …jaka pan dawno temu pozyczy i …….zapomnial dodac.
  Zdaje sie ,ze panowie zapomnieli calkowicie, ze Chiny to kraj niewolnikow rzadzony przez Czerwona Dintojre Komunistyczna? Najwiekszego masowego morderce- jakiego znal Swiat???
  Tylko w ostatnim 40 leciu zamordowali 500mln malutkich dziewczynek….nie liczac milionow w latach tzw Wielkiego Marszu , Wielkiego Skoku i Rewolucji Kulturalnej…. DIntojra KOmunistyczna prowadzaca uboj ludzi na czesci zamienne…expoerymenty genetyczne dla Deep State- NWO….
  \ tam panowie pokladacie wasze sympatie???? patrioci????
  Ludzie Hong Kongu wiedza dokladnie porzed czym sie bronia….jak sie panu wydaje dlaczehgo na ulice wychodza miliony ludzi???
  CI biedni ludzie Chinczycy pracuja niewolniczo po to by Czerwona NOmenklatura bogacila sie skupujac najwrtosciowsze kasku nieruchomosci w najdrozdsych miejscach swiata….12 rodzin Komunistycznych dynastii Chin..ok 120tys ludzi…otoczone nomenklatura ok 100mln….
  Wezcie ze sie ludzie zdziebelko dowiedzcie co sue dzieje….macie duze mozliwosci siedzicie przy komputerach….
  Powiadaja , ze nadzieja jest matka glupoich,,a cicha nadzieja….infantylnych ignorantow:-)))

 39. Motyka said

  @RomanK 38 A co, lepiej byłoby gdyby wszystko było w ręku nomenklatury żydowskiej? Chińczycy – w przeciwieństwie do no Polaków – swoja niewolnicza często praca budują SWOJE państwo i SWOJĄ przyszłość. Polacy natomiast swoją praca kopią sobie grób.

  Niech Pan zobaczy jak Trump czołga sie przed Kimem, jak sie syjonistyczna, za*ydzona do szpiku kości, zboczona kanalia łasi.

  A protesty w HK robi ta sama mentownia, który robiła |majdan” na Ukrainie i protesty „żółtych kamizelek” we Francji (swoją drogą to widać, ze CIA już g*wno może, bo te protesty g*wno dały).

 40. jasiek z toronto said

  Re: 38 RomanK

  A g…wno mnie obchodza Chinczycy co sobie we wlasnym domu „wyrabiajaj” jak rowniez g…no mnie obchodzi co Amerykanie sobie robia we wlasnym domu…
  A niech sie morduja, „cwiartuja”, uposledzaja, czy „kapitalizuja” czy „komunizuja”, ale niech to nie robia w cudzych domach pod szyldem „demon-kreacji”…

  Jaka jest roznica miedzy niewolnikiem ktorego zniewolono fizycznie a niewolnikiem ktorego zniewolono finansowo???…

  W kazdym razie, jak do tej pory CHinczycy nie prowadzili zadnych „misji stabilizacyjnych”, „pokojowych” czy jakis innych w ktorej mieliby „pokojowe armaty”, „pokojowe czolgi” czy inna „pokojowa-stabilizacyjna” bron… Och, przepraszam „swieta bron…”…

  I przestan pan dupe szklic ze Amerykanie bronia sie przed Chinami… Niech najpierw Amerykanie zaczna sie bronic przed wlasnym „rzadem” z „bialego knesetu” i lichwiarska miedzynarodowka finansowa, ktora doprowadzila USA do niebywalego bankructwa – 22 biliony zadluzenia federalnego (rzadowego)…a z grzecznosci pomine zadluzenia: stanowe, miastowe, publiczne, biznesowe i prywatne, co ksztaltowaloby sie w granicach 360 bilionow (trylionow) dolarow wobec lichwiarskiego kartelu finansowego…

  Gdyby Amerykanie bronili sie przed Chinami, to NIGDY nie przeniesliby swoich firm produkcyjno-uslugowych do CHin (ponad 2780 firm AMERYKANSKICH) bylo na terenie Chin i swoje produkty wykonywane rekami Chinczykow wysylali do Europy i Polnocnej Ameryki (USA i Kanady)…

  A teraz nagle Chiczycy tacy „zli???” No k..rwa dziwna „retoryka” – talmudyczna panie Romanie, talmudyczna…
  Ach, dlaczego tacy Chinczycy sa zli??? Ano dlatego, ze wypier…olili z rozliczen zydowskiego dulara drukowanego bez limitu w zydowskim federal reserve… I wlasnie chodzi o „kase”, a nie co Chiczycy i jak Chinczycy sie rzadza czy nie-rzadza…

  Panie Romku, zacznij pan myslec…please…

  =======================================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. To nie Amerykanom jest potrzebna wojna, ale ZYDOM w USA…i i-sra-hell’u…

 41. RomanK said

  Panie Jasiu…poklada pan nadzieje w Chinach i Rosji…o czym pan napisal…pisze panu na czym pan poklada a pan mnie odwija ze pana to …nie obchodzi niech sie dzieje co chca..emmpstrem bzdrem…gdyby toby….spokojnie..pan przylozy do czola chlodniejsza cance…plissss….
  Raz pan wyzywa Amerykanow drugim razem oddziela Amerykanow od ich rzadow….Niech pan to uporzadkuje ,zeby wiadomo bylo- o czym pan pisze.
  Widzi pan…mysliwi znaja taka metode..podkarmianie…..
  Talmudyczne sposoby…..o metodzie klin klinem pan chyba tez slyszal????
  Szkoda, ze mimo istnienia przez wieki w Polsce najlepszych szkol talmudzycznych…Polacy nie nauczyli sie niczego..a szkoda…..i zostaje skamlenie… ze nas znowu wydymali….i za co??? za co?????
  Jak panu powiem, ze za glupote i lenistwo….to sie pan na mnie rzuci…. ze nie mysle:-00000
  Taki to z pana mysliwy:-)))))
  Jak narazie …..to tez do 1 wrzesnia 39 Niemcy nie zagrazali nikomu….nikt sie niczego nie obawial ani nie spodzierwal..jaja robiono z Hitlera…..
  MIsje pokojowe sa po to , mimo przykrosci- jakie ze soba niosa obecnie, aby uniknac w przyszlosci ..tragedii. A ze sie paru i paru innycm wieszczom to nei podoba….de gustibus noin est disputandum, po to sa fora, wolnosc slowa..zeby mogli swoje tezy glosic- wykazujac wszystkim wokol co swoj pomyslunek maja …..jak kiepskie sa ich tezy:-)))))

 42. RomanK said

  I mala dywagacja….. grozne ne sa Chiny i Chinczycy…to biedni pracowici i mili ludzie, choc an masse harpagany nieokrzesane:-)))
  Grozba wielka grozba jest Komunistyczna Partia Chin….Czerwona Dintoijra O Zamiarach Globalnych!!!!! z pierwszym uderzeniem na Europe!!!!! Po to potrzebne sa Jedwabne Szlaki….ktore w jednej sekundzie moga zamienic sie w Krwawe Szlaki….
  Pokojowe wspolistnienie Chin- jako czlonka rodziny ludow Swiata jest mozliwe…calkiem mozliwe….ale nie pod przewodem Komunistycznej Partii Chin…..
  Kto moze niech zapamieta…..
  Dla kumataych polecam ksiazke i film- Stevena Banon, jaki ukaze sie juz za pare tygodni….i bedzie tez promowany w Polsce…
  Krwawe Szpony Smoka……

 43. Marucha said

  Re 41:
  MIsje pokojowe sa po to , mimo przykrosci- jakie ze soba niosa obecnie, aby uniknac w przyszlosci ..tragedii.

  Ja normalne nie wierzę w to, co czytam. Niech mi to ktoś powtórzy własnymi słowami….

 44. Motyka said

  @RomanK tak, Chińczycy sa bardzo mili: https://www.liveleak.com/view?t=aGE17_1566632806 takie boże krówki. To samo z resztą Wietnamczycy.

 45. Motyka said

  A tu fantastyczna i zdrowa azjatycka kuchnia: https://www.liveleak.com/view?t=CrZOF_1566696928

 46. jasiek z toronto said

  Re: 41 RomanK
  Zadnych nadzieji w CHinach ani Rosji nie pokladam ani nie pokladalem, ale napisalem, ze zydowski „USrahell” musi dostac po „ryju”, a czy dostanie od Rosji czy Chin czy od Iranu, to juz zupelnie inny temat…

  Powtorze jeszcze raz: Mnie interesuje moja Ojczyzna, aby byla WOLNA, SUWERENNA I NIEPODLEGLA NIKOMU (zadnej zydowskiej miedzynarodowce, zadnej niemieckiej, rosyjskiej czy chinskiej) i dlatego moja cala uwaga od ponad 30 lat skupila sie na lichwiarskim systemie finansowym majacym na celu okrasc, oszukac i oglupic nas „gojow”… I dopoki ten zydowski kartel lichwiarski NIE ZOSTANIE ZLKIWIDOWANY Z NASZEJ OJCZYZNY raz na zawsze, to NIGDY nasze obecne marzenia o wolnej, niepodleglej i suwerennej (no i sila rzeczy bogatej) Polsce nie beda (bo nie moga byc) zrealizowane nawet w 1 procencie…

  Ja patrze na USA, Chiny czy Rosje w sposob obiektywny i nawet nigdy nie zamierzalem nasladowac ich poczynan ani tymbardziej nasladowac…

  Moja koncepcja, to: likwidacja zydowskiego kartelu lichwiarskiego, ustabilizowanie sily nabywczej polskiej zlotowki (likwidacja inflacji i deflacji), ustablizowanie rynku pracy i kontrola srodkow platniczych (rownowaga) wobec wykonanych lub wykonywanych uslug i produkcji, wyplacanie Narodowej Dywidendy (podzial zysku Narodowego Netto) dla KAZDEGO obywatela (od urodzenia do poznej starosci) w zmiennej kwocie finansowej (rosnacej wprost proporcjonalnie do wzrostu produkcji i uslug) kazdego miesiaca, calkowita reforma publicznych przetargow (na cele spoleczne – Narodowe), calkowita likwidacja wszystkich spekulacyjnych instytucji (od ZUS-ow do…(…), itd. ,itd., itd., bez zadnych k…rwa „demon-kreacji”, ale w/g Prawa Naturalnego (Prawa Boga Najwyzszego)…

  Cos jeszcze mam dodac?

  ===============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Amerykanie sie musza bronic przed Chinczykami na „wszelki wypadek”, by Chinczycy nie „przerosli” Amerykanow… Dobre…Tylko ja ten bullshit nie kupuje…

 47. Troll Polonii said

  38
  RomanK
  Zeby cie obesralo!!!
  Co ty analfabeto wiesz o Hong Kongu????
  Byles tam choc raz, baranie??

  W Hong Kongu dorwala sie oligarchia oplacana i popierana przez wasze parchate zydostwo i ‚przerabiaja’ system finansowy. Falszuja dane, spekulacje finansowe w HK wolaja o pomste do nieba.!!!
  (Ale tacy jak ty, popieraja ‚skoki’ i rozne machloje)

  Naturalnie, ze rzad HK poprosil Pekin o pomoc.
  Skoro to obywatele Chin, to powinni podlegac chinskiemu prawu ale nie moga bo potrzebna jest dodatkowa ustawa, zeby ich deportowac i przepytac na okolicznosc zlodziejstwa finansowego.

  Taiwan i HK maja zupelna autonomie.
  To tylko jankesy moga dowolnie porywac kogo chca i skad chca…nawet Chinke porwali w Kanadzie.

  Amerykanie dawno sie przyznali, ze oplacaja ten chamski proceder i pani z konsulatu USA chetnie sie fotografuje z ‚demonstrantami’.

  Jak to sie jednak dzieje, ze niedoinformowany dywersant kowbojski probuje otumanic Polakow i wypisuje kulfony po polskich blogach?.

  Amerykanie probuja podzielic Chiny na przynjmniej 3 czesci i do Tajwanu sprzedaja F-16 o czym z duma zapodal krol zydowski z Waszyngtonu.

  Amerykanie tak zglupieli, ze nie rozumieja, ze Chiny , Tajwan i HK to jedno chinskie panstwo ale z totalna autonomia.

  Zadziwia wrecz bezczelnosc przedstawicieli kraju, ktory ma w dupie Puerto
  Rico (terytorium USA) , ktorego obywatele blagaja o separacje od bandyckich cweli i pedofilow!
  Obywatele amerykanscy w Puerto Rico NIE MAJA PRAWA glosowania.

  I taki kundel jeden z drugim martwi sie o prawa Chinczykow w Chinach???!!
  Znow podplacaja kowboje Ujgrow (kowbojska forpoczta religijna w Chinach) zeby sie darli o prawa religijne.

  Jedz baranie jeden z drugim do Chin i Hong Kongu i porob sobie zdjecia i selfies z buddyjskimi mnichami !!
  (A potem napisz w dzienniczku, ze juz rozumiesz, dlaczego Putin wywalil z Rosji nie tylko Swiadkow Jehowy.)

  W Chinach nie wolno reklamowac zadnej religii ale nikt nie broni byc na przyklad muzulmaninem- byle nie chcial rzadzic Chinami.

  Sam Pan prezydent USA niejaki Donald Trump osobiscie i w ramach pomocy rozrzucal w Puerto Rico papier toaletowy w ramach pomocy biednym Amerykanom z Puerto Rico.

  Niech teraz leci do Hong Kongu i biednym oligarchom rozdaje papier toaletowy bo zdaje sie, ze niedlugo sie posraja …razem z kowbojami.

  Zastanawia mnie dlaczego nagle USRA popiera mlodych durniow z HK, a nie popiera opozycji we Francji?

  PS
  RomanK to tak glupi cwel, ze nie wie, ze w Hong Kongu inzynier zarabia dwa razy lepiej niz w USA, i ze zaden z Amerykanow spotkanych w HK nie narzekal na ‚niewolnicza prace”.

  I kto to pisze?? przedstawiciel panstwa, ktore zyje z nielegalnych emigrantow i niewolniczej pracy ??
  Przeciez ten wasz prezio tez zatrudnial Polakow na lewo a potem nie chcial im placic.!
  I w czasie kampanii wyborczej, co powiedzial do Polonii?, ze potrzebuje ich glosow i ze da im za to wizy.
  To sie nazywa soliciting!!!

  Ty durniu!
  To nie wiesz, ze Chinczycy wykupuja USA i pare innych zachodnich panstw ??

  To komunistyczne Chiny pomagaja nie zdechnac waszym uczelniom, na ktorych dorabiaja sobie dyplomy mlode Chinczyki.

  Tylko, ze obywatel USA, jak chce studiowac, to zdzieraja z niego lichwe do konca zycia – a pracy i tak nie dostanie.

  60 tysiecy Chinczykow tylko w tamtym roku wpisalo sie na studia w USA.
  Chinczycy moga sobie na to pozwolic.
  Bo chinski student studiuje w USA …. za darmo!
  Panstwo placi.

  Masz baranie!
  Posluchaj, co opowiada dr. Ron Paul, Republikanin z Teksasu, byly kandydat na prezydenta USA.
  Czy jego tez zwymyslasz od hujow???

  Ron Paul niesmialo wspomina, ze na demonstracjach w Hong Kongu widuje sie agentow CIA i roznych kowbojskich notabli.

  Bardzo ciekawy wywiad z dr. Ron Paulem.
  Polecam;

  Hong Kong in US’ crosshairs? No matter where there’s revolution, we’re there, Ron Paul says — RT World News

  Gdziekolwiek wybucha spontaniczna rewolucja – my juz tam jestesmy – powiada dr. Ron Paul

  https://www.rt.com/news/466618-hong-kong-us-ron-paul/

 48. jasiek z toronto said

  Re: 43 Marucha

  Moze ja to zdanie przetlumacze na jezyk zrozumialy dla KAZDEGO:

  Otoz wojny (misje „stabilizacyjne”, „pokojowe” itd. co w/g amerykanskiej konstucji jest legalne, a wojna niestety jeszcze nie…) sa po to, aby „gojom” (zoltym, czarnym, zielonym czy brazowym) nie WPADLO do glowy do korzystania z tego co zawiera ich ziemia na ktorej zyja (mam na mysli bogactwa naturalne tych panstw)…

  Z grzecznosci pomine, co dla „narodu wybranego” (jakie korzysci) przynosla kazda przez nich wywolana wojna czy rewolucja… To juz niech sobie kazdy dopowie…

  ==========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 49. Rafal Cz. said

  Ad 47
  Brawo!!

 50. RomanK said

  Te ..trolu ….baranie…. to twoja ksywka….i brzydze sie uzywac po takim obsrancu.. jak ty….
  Tak bylem w Hong Kongu…i w Chinach tez…kilkakrotnie…. i jak byl pod administraja WB i juz w Czerwonych Chinach…
  Stad milionowe protesty…bo „tak duza jest oligarchia w HK”;_)))) ……puknij sie w ten glupi leb….
  Wolnosc religi:-)) wolno byc muzulmaninem:-))) pod warunkiem, ze modlisz sie do Mao i z Czerwonej Ksiazeczki bucu glupi…..idz zapytaj sie Uyghurow..jak sie maja na wlasnej ziemi ,czy Tybetanczykow…. zapytaj sie katolikow chinskich….
  60tys Chinczykow studiuje za darmo w USA..owszem zapytaj ich co robia rodzice..Czerwona nomenklatura czyli ologarchia…bez zadnego wyjatku….nawet zenia sie tylko miedzy soba ,,jak w PRLu……oni studiuja za darmo- bo 60 mln biedakow zapierdala na nich motyka kopiac ziemie …..w gorach i sadzi warzywa, ktore im odbieraja….Ty tez studiowales za darmo,,czego zrewzt BNIE DA SIE UKRYC….:-)))
  TAK RON pAUL MA RACJE:
  Gdziekolwiek wybucha spontaniczna rewolucja – my juz tam jestesmy – powiada dr. Ron Paul
  To sie nazywa sprawnoscia polityczna administracji USA.

  Od Czerwonej Zarazy uwolnic moga Chiny tylko sami Chinczycy! I wlasnei sie za to wzieli….
  Czerwona zaraze musi sie wypalic ogniem i…. kijem…do ostatniego parchatego trolla:-))))

 51. RomanK said

  Panie Gajowy…teraz chyba pan po tlomoceniu pana Jasia juz ma wyklarowane…ze jeden oboz dla SSynow to jest Beeeee…a tysiace obozow dla…. niewinnych ludzi …….to jest cacy:-))))
  Ze powieszeni jednego SSyna majacego na sumieniu tysiace ludzi, ktorych torturowal jest beeee….mordowanie i torturowanie setek tysiecy jest w porzasiu.
  \DOkladnei- jak powiadal Stalin..smierc jednego czlowieka to tragediqa ..milionow to ..statystyka.
  Moralnosc trolli parchatych polega na tym – ze ani jej nei maja , ani jej nie potrzebuja miec:-))))
  \

 52. Troll Polonii said

  Znany brytyjski program „Going Underground” przeprowadzil wywiad z bardzo znanym australijskim publicysta, dziennikarzem, kiedys korespondentem wojennym – autorem wielu ksiazek – Johnem Pilgerem.

  Bardzo polecam nie tylko ten wywiad ale tez i inne wywiady w „Going Underground”.

  Otoz Pilger porusza rozne aktualne wiesci, w tym wiesci z Hong Kongu, i polityke Brexitu a takze podaje ostatnie wiesci o Assangu..
  John Pilger twierdzi, ze Unia Europejska jest agentem NATO.

  Ale nie tylko jako znany publicysta, ale tez i jako obywatel Australii, John Pilger bardzo ubolewa nad losem innego slynnego Australijczyka – Juliana Assange’a.

  Otoz Pilger twierdzi , na podstawie orzeczenia sedziow i w Anglii i w USA, Assange nie popelnil zadnego przestepstwa a zlamanie warunkow zwolnienia z tymczasowego aresztu za kaucja nie podlega pod paragraf przestepstw.
  (Assange przeciez zlozyl podanie o azyl i ten azyl otrzymal)

  Zdumiewajace jest i to, ze zarowno wymiar sprawiedliwosci w Anglii jak i w USA nie znalezli zadnych podstaw prawnych do uwiezienia Assange’s.
  Bo okazalo sie, ze te irackie ‚rewelacje’ Assange’s na temat tortur w Iraku i bestialskich praktyk amerykanskiej soldateski w roznych wiezieniach….byl juz wczesniej opublikowany przez wladze USA!! a takze inne gazety!

  No wiec Assange nie podlega pod zaden paragraf, a tymczasem jest trzymany w celi dla najwiekszych przestepcow i masowych mordercow.

  Nie ma zadnych praw, ktore przysluguja nawet wiezniom skazanym za morderstwa i recydywe .
  Nie ma kontaku ze swiatem, z innymi wiezniami i nawet swoimi adwokatami.
  To wrecz nieslychane.

  Przetrzymywanie w wiezieniu ludzi bez wyroku jest zbrodnia.
  Rozni przedstawiciele krwiozerczych, bandyckich rzadow lamia kazde prawa u siebie – ale bardzo sie troszcza o humanitarne prawa w Chinach!!

  Polecam:

  Zachodnie media rozprawiaja o Hong Kongu a zupelnie zapominaja o zoltych kamizelkach w Paryzu.

  West’s news dominated by Hong Kong while Yellow Vests largely ignored – Pilger — RT World News

  https://www.rt.com/news/466968-pilger-going-underground-interview/

 53. jasiek z toronto said

  Re: 51 RomanK
  Widze, ze do pana zadne argumenty nie docieraja I wyglada na to, ze wyladuje pan w uprzednio przygotowanych obozach koncentracyjnych (w jednym z nich) juz zbudowanycchh na terenie USA pod ciekawa nazwa: FEMA…oczywiscie w super „demokratycznym” kraju I jakze pokojowo usposobionym do innych…w ktorych nie zaakceptowano „ameryzydowska demon-kreacje”…nawet przy uzyciu „pokojowych” argumentow militarnych…vide Syria…

  Nie zamierzam panu zapodawac ilosci morderstw dokonywanych przez tzw., „seryjnego samobojce” na terenie USA ani rowniez ile jest dokonywanych morderstw rytualnych, ani ile srednio nienarodzony dzieci jest mordowanych w tym skurwionym przez zydow kraju I jego tubylcow utrzymujacym wciaz jedynie „szyld” – Stany Zjednoczone Ameryki Polnocnej, choc blizej prawdy byloby: „Szatany Zjednoczonego zydoSStwa w Ameryce Polnocnej”…

  I moze na zakonczenie, to polecam sobie posluchac co mial do powiedzenia zamordowany (przez seryjnego samobojce) BILL COOPER, a I rowniez sp. amerykanski (Irysh) satyryk (bardzo poplularny z Nowego Jorku)….a nazywa sie George Carlin…

  Oto co mowil n/t tzw., „American dreams…”…

  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 54. Boydar said

  Mój młodszy braciszek, który prawie dwadzieścia lat siedział w Chinach, skończył tam studia i ostro pracował na kierowniczym stanowisku, mówił mi, że tam NIC się nie zmieniło od setek lat a może i dłużej. To tylko zewnętrzna forma dla świata za wielkim Murem. Władza dalej jest w rękach tych samych mandaryńskich dynastii.

  Oni, i góra i dół, zawsze byli tacy sami. Zamordowanie dzieci pci żeńskiej to dla nich normalka w imię celu. Oczywiście, można błędnie przewidzieć skutek jego osiągnięcia, ale zasada pozostaje, rozkaz nie gazeta.

  Jednak to masowe morderstwo ma i będzie miało skutki terminalne dla Państwa Środka. To już nie jest kolejna kartka pięciotysiącletniej historii, to twarda okładka, ta druga oczywiście.

  Chiński kolos nie mógł/nie musiał zajmować się podbojami, swojego miał więcej (i ma) niż reszta świata razem wzięta.

 55. RomanK said

  Panie Jasiu…do mnie docieraja ..TYLKO I WYLACZNIE argumenty…..ale za takie nie moge uwazc urywki shows..czy panskie opowiesci o teoriach, czy co by bylo gdyby bylo! MImo niezwyklej dla pana sympatie….wie pan Prawda silniejsza niz przyjazn….
  Facty to jest rzeczywistosc!!!!!!….ale panom ta rzeczywistosc, albo sie nei podoba ..albo wrecz nie przyjmujecie jej do swiadomosci. Nie jest to nic rzadkiego…. myslenie takie jest czescia kabalizmu, jakiego czecai jest Marxizm….jaki wbrew zapewnieniom i pan I wielu uporawia:-)))))
  Budujac coraz to nowe modele(golemy) systemow spoleczno ekonomicznych , ktorych za nic nie chcecie probowac na krolikach …ale koniecznei na ludziach.
  Dlatego nniech mi pan nie zapodaje zadnych statystyk….bo pan nie ma do tych statystyk dostepu…a objawione statystyki wiecej mowia o doznajacych objawien -niz o faktach.
  Jak pan zlapie seryjnego morderce ..i wezmie na smycz…to niech pan wola….oostaramy sie sklasyfikowac , czyje to bydle i po jakiemu szczeka.
  Jaka szkoda ,ze pan nie za bardzo wie o czym mowi sw.p.G Carlin….. przecietny , prosty Amerykanin, ktory mial oczy i rozum….widzial , wiedzial i nie bal sie mowic.
  BIG CLUB…nie ma narodowosci….zani zadnej lojalnosci….poza ta do Clubu……czy to Chiny, czy USA…Teatrzyk kukielkowy…pan patrzy na pacynki, ktorymi poruszaja aktorzy, a oni za pienaidze robia to co im kaze wlasciciel teatrzyku, ktorego repertuar ustala ktos inny, na kogos innego polecenie..a ten dopiero ponoc nalezy do Clubu.
  Nie wiem na ile przypomina sobie pan Konferencje w Davos…i kto w owym czasie ” udawal prezydenta Amerykanow i dbal o ich interesy narodowe….
  I niech pan nie wierzy w dane trolla… w USA po Davos rozpoczelo studia 300tys Chinczykow…i 10 tys przedstawicieli firm jakie wysylaly ich tutaj dla zlapania standartu i wyeliminowania koniecznosci „blu eyes insperctions”…z tego 2/3 mniej wiecej to byli ludzie na zaoldzie sluzb chinskich komunistycznych… ja tylko podaje dane z USA…bylo ich i sa w Canadzie i wielu innych krajach w Niemczech najewiecej i Anglii.

  Panie Boydar..brat dokonal dobrego spostrzezenia….ale -jakie wnioski mu sie nasuwaja????
  Wnioski dla siebie , dla nas….

 56. jasiek z toronto said

  Re: 55 $RomanK

  Panie Romku, juz wiem, ze o USA mozna WSZYSTKO powiedziec, ale pod jednym warunkiem: tylko pozytywnie…(w samych superlatywach…)
  Podobnie jak o i-sra-hell’u i o zydach….i wtedy bedzie sama i czysta prawda….

  „To lod razu trzeba bylom mniem to powiedziec…”
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 57. jasiek z toronto said

  Do powtorzenia:

  jasiek z toronto said
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2019-08-26 (Poniedziałek) @ 13:04:39

  Re: 55 $RomanK

  Panie Romku, no to juz wiem, ze o USA mozna WSZYSTKO powiedziec, ale pod jednym warunkiem: tylko pozytywnie…( i w samych superlatywach…)
  Podobnie jak o i-sra-hell’u i o zydach….i wtedy bedzie sama i czysta prawda….

  „To lod razu trzeba bylom mniem to powiedziec…”
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.